middelman Met Luxaflex aluminium Jaloezieën kuntuT.V. kijken wanneer u wilt. NU HOF Leegstaande woningen op Molenstraat zullen opnieuw bewoond worden Ledenvergadering Soester Turnclub heeft geen bezwaar tegen fusie met Crescendo Inbraak in de pastorie van de Petrus en Pauluskerk SOESTER ALGEMENE UITVAARTVERZORGING Burgerlijke stand Eerste Soester Begrafenis-Onderneming Jaarvergadering Stichting Bejaardenwerk Soest Bebouwlngsvoorstel voor Kerckelandt en Eng Klaverjas-kampioenschap van de SJP.S.V. A. de Raadt werd winnaar van de grote wisselbeker „TEDDYNETTE" Kinderwagen speciaalzaak Publieke aanbesteding Concert in Julianakerk Rectificatie Krabbels van Knelis Keukenkast, 98,50 Mahonie Kast, 92,50 Wandschroten, 0,85 p. mtr. Decowali, f 13," p. mZ varelisch Grenen 0,90 p. mtr. Ovalet, 85,- Aanrecht, 74,- Sanitair, Wandtegels BAARN iLLER KEUKEN Rembrandtlaan 18 - Telefoon 02155-4785 Naar wij vernemen heeft het Bestuur van de Woningbouwvereniging St. Jozef besloten de leegstaande woningen aan de Molenstraat aan nieuwe bewoners toe te wijzen. Op de algemene ledenvergadering van de Soester Turnclub van vrijdag 2 april jl. werd het bestuursvoorstel tot het op richten van een nieuwe gymnastiekver eniging in samenwerking met Crescendo, overgenomen. De 18 aanwezige leden konden zich hier geheel met het voorstel verenigen, te meer daar op de lange duur een fusie toch niet tegen te houden zou zijn. De naam van de nieuwe vereniging kan geen breekpunt meer zijn bij de op richtingsvergadering van de nieuwe ver- j eniging, die in de maand mei zal moeten plaats vinden. De besturen van de twee verenigingen zullen vóór deze oprichtingsvergadering nog diverse besprekingen hebben. Maandagmorgen vroeg werd door pastoor Buisman ontdekt dat er ingebroken was in zijn pastorie aan de Steenhoffstraat. De dieven hadden zich toegang ver schaft door het uitsnijden van een ge deelte van een ruit. Hierdoor kon men op eenvoudige wijze binnenkomen. Er wordt niets vermist. M. Verwoerd Begrafenis (rouwkamer) - Crematie en Transporten Noorderweg 29 - Soest Telefoon 02155-4832 GEBOREN Marjon Rolinde, dochter van H. Wind en F. Meilink, Albert Hahn- weg 18. Maarten Johannes Paulus Marie, zoon van C. H. J. van der Donk en O- H. H. Rolkens, Laan Blussé van Oud Alblas 4, Soesterberg Tan ja.'doch- ter van S. Heringa en A. G. van den Broek, Colenso 8. Yolanda, dochter van H. Luschen en A. J. Ruijssenaars, Bakkersweg 4. Manuela Patricia, dochter van R. W. Scheel en I. Roos, van Raadshoven, Veldheimw. 32, Baarn. Annika Natascha, dochter van R. Gille en D. M. Meijer, Eikenlaan 41. Raymond Pascal, zoon van H. Vonk en E. 'van de Kraats, Weegbreestraat 117. Nathalie Marianne, dochter van J. F. M. Wollenberg en M. Blok, Spring weg 4, Utrecht. Anton Marco, zoon van H. A. P. Frank en A. Pel, Smits- weg 275. Jeroen Martin, zoon van P. C. Floor en M. H. Binnekamp, Margriet laan 17. Johannes Antonius, zoon van M. W. van Soest en A. C. M. Tammer, Moerbessenberg 26, Soesterberg. An- ne-Claire Marijke, dochter van A. J. Verheul en M. J. Hilhorst, Wilhelmina- laan 6. Mirjam, dochter van G. de Bree en W. de Jong, Van Lenneplaan 16. Esther, dochter van J. F. Ro- bijns en L. Beekhuis, Raasdorperweg 38 hs, Amsterdam. Taco Theodoor, zoon van G. C. A. Donker en G. L. Hoekstra, Birkstraat 58. Edu Axel Etienne, zoon van J. W. Peek en A. M. Goes, Ossendamweg 41. Anna Maria Antonetta, dochter van W. M. Simon en A. J. P. M. Timmermans, Varen- straat 35. Esther Gabriëlle, dochter van J. L. van Dommelen en C. G. Voort man, Talmalaan 34. Heieen, dochter van H. B. Mathijssen en G. C. Berk hof, Moerbessenberg 14, Soesterberg. Theodora Willemina, dochter van J. W. Hilhorst en G. W. Schimmel, Van Len neplaan 65. ONDERTROUWD Johannes Theodorus de Haard, Kamperfoeliestraat 53 en Ja- coba Jannetje Scheurwater, Rubenslaan 73. Hendrikus Aris van der Flier, Lange Brinkweg 53 en Alberta Maar- tje Schothorst, Stadsring 91, Amersfoort. Willem Landsaat, R. Claeszenplein 5III, Amsterdam en Maria Johanna Hendrika Maathuis, Acacialaan 16. John Andrew Peters, Indianapolis, India- na USA 5856 East 18th street en Carla Poldervaart, Van Goyenlaan 13. Jan Marinus Alfred Portier, Plesmanstraat 54, Soesterberg en Bozena Sebek, Ples manstraat 54, Soesterberg. Hendrikus Petrus Cornelis Eken, Buys Ballotlaan 37, Soesterberg en Olymphe Isabella Kommarm Rudi, Ossendamweg 31. GEHUWD: Cornelis van Tricht, Pias- weg 18a en Cornelia Johanna Maria Majoor, Fokkerstraat 15, Soesterberg. Gerrit Kasander, Van Goyenlaan 78 en Yvonne Dieudonné de Vries, Julianalaan 21. OVERLEDEN Aagje Kelderman, 56 jr.. weduwe van L. Verschoor, Plesman straat 107, Soesterberg. Harm Kerk dijk, 21 jaar, Beetzlaan 31. Cornelia Antonia Hilhorst. 67 jaar, Oosterpad 2, Bussum. Gijsbert.us Haage, 89 jaar, weduwnaar van B. Makkes, Alb. Cuyp- laan 101. Adrianus Muts. 59 jaar. gehuwd met J; van den Boogaard, Nieuweweg 26. Henricus Gijsbertus van Valkenhoef, 68 jaar, weduwnaar van H. M. Riem Vis, Kapelweg 126, Amersfoort. Frederik Smit, 82 jaar, weduwnaar van M. J. Schipper, Veen- zoom la. Albertha Wilhelmina Geerts, 77 jaar, Nieuwerhoekplein 10. v.h. H. W. VELLINGA Begrafenis - Crematie - Transport (Rouwkamer) Steenhoffstraat 1 - Soestdijk Telefoon 2731, b.g.g. 2455. Schema stedelykgroen en stadspark van Wijk en Gelderblom. Op maandag 19 april a.s. te 20.00 uur wordt in de Openbare Leeszaal aan de Albert Cuyplaan, de openbare jaarver gadering gehouden van de Stichting Fe deratieve Raad voor het Bejaardenwerk te Soest. Inleidingen zullen gehouden worden door mevrouw M. de Sala Santonja en me vrouw G. A. Schut-van Tol over de on derwerpen „Hulpverlening in het open en besloten bejaardenwerk" en „Gezins zorg in het bijzonder met betrekking tot bejaarden". Op de „woonexpo" in Utrecht werden ge ëxposeerd de bebouwingsvoorstellen voor „Kerckenlandt" en „Eng" van de Maat schap voor Architektuur en Ruimtelijke Vormgeving, Van Wijk en Gelderblom uit Soest. Bestemming Deze terreinen zijn volgens de bestem mingsplannen in hoofdzaak bestemd voor woondoeleinden met een dichtheid van minimaal 30 en maximaal 50 woningen per hectare. De maximale bouwhoogte bedraagt acht woonlagen. De woningen zijn gedacht in een middelhoge- en hoge prijsklasse. Nader kan worden bezien of buurtvoor zieningen zoals crèche of kleuterschool nog aan het programma zullen worden toegevoegd. Ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van dc Soest Politie Sport Vereniging werd door de ereleden een grote beker aangeboden, met de bepaling, dat deze ieder jaar by het kampioenschap klaverjassen zou worden verspeeld. De beker biyft echter het eigendom van de S.P.S.V. Het bestuur had voor dit doel drie wedstrijden vastgesteld, waarbij ook de dames om het kampioenschap konden stryden, met een aparte beker als kampioensprys. De twee hoogste series van de drie te spelen wedstrijden werden gerekend, zodat ook enigen die door dienst verhinderd waren, zouden kunnen mededingen. Donderdagavond vond de derde en laat ste wedstrijd plaats, die evenals de vo- rigen, in de brandweerkantine werd 'ge houden. Er werden wederom vier partijen ge speeld van ieder twaalf giften. De uit slag van deze wedstrijd was: Heren: 1. J. W. Kaspers, 5107 p. 2. W. ter Haar, 4937 p. 3. L. Rondhout, 4904 p. 4. J. J. Pley, 4894. 5. C. van Wijngaarden, 4862 p. 6. W. Ie Clercq, 4860 p. 7. C. Jehee, 4753 p. 8. C. Coster, 4745 p. 9. W. den Hartog, 4637 p. 10. A. de Raadt, 4587 p. 11. C. de Bruin, 4318 p. 12. A. Klok, 4150 p. 13. R. ten Hove, 4048 p. 14. Mar- tens, 4006 p. 15. J. H. Hoogma, 3770 pun- ten. Dames: 1. Mevrouw Pleij, 4985 p. 2. Me vrouw Jehee, 4943 p. 3. Mevrouw Van Galen. 4934 p. 4. Mevrouw Den Hartog, 4337 p. 5. Mevrouw le Clercq, 4336 p. 6. Mevrouw Ter Haar, 4022 p. 7. Mevrouw Rondhout, 3797 punten. Door deze uitslagen kwam er wel enigs zins verandering in de stand, maar de kopploeg wist zich te handhaven, daar de twee hoogste series werden gerekend voor het kampioenschap, alsook voor de andere prijzen, in totaal vijf voor de dames en negen voor de heren. Prijswinnaars dames: 1. Mevrouw Sterk, 10.963 p. (Daar mevrouw Sterk inmid dels is vertrokken naar Capelle a./d. IJssel, zal haar de wisselbeker en de hoofdprijs worden thuisgebracht door het bestuur.) 2. Mevrouw Jehee, 10.411 p. 3. Mevrouw Rondhout, 9681 p. 4. Me vrouw Pleij, 9379 p. 5. Mevrouw Den Hartog, 9305 punten. Heren: 1. A. de Raadt, 10.741 p. (wissel beker) en extra prijs. 2. H. J. Blik, 10.432 p. 3. C. van Wijngaarden, 10.375 p. 4. S. Jongepier, 10.359 p. 5. L. Rondhout, 10.216 p. 6. J. J. Pleij, 10.078 p. 7. W. den Hartog, 9880 p. 8. W. ter Haar, 9868 p. 9. J. W. Kaspers, 9801 p. De voorzitter van de SPSV, de heer W. v. d. Brink, reikte de prijzen uit. Hij deelde mede, dat, gezien de gezellige sfeer en de grote deelname, volgend seizoen niet drie, maar vijf ontmoetingen zullen plaatsvinden. Wegen Door het vervallen van de doorgaande verbinding van de Soesterengweg naar de Julianalaan, in verband met de aan leg van de Vrijheidsweg, is de funktie van de Soesterengweg fundamenteel ge wijzigd. In het nieuwe plan is de Soestereng weg vervangen door een voetgangers en fietsroute langs de „weg over de Eng". De nieuwe woongebieden zijn in het plan „Eng" bereikbaar vanuit de Dalweg en in het plan „Kerckenlandt" vanaf de verlengde Albert Cuyplaan. De groenstrook vanuit Soestdijk langs de Talmalaan verwijdt zich trechtervor mig nabij de Witte Boerderij (Kinder- boerij), gaat daar over in het Stadspark en zet zich voort langs de „weg over de Eng", waar hij in „Kerckenlandt" door dringt tot binnen de bebouwing. De „weg over de Eng" scheidt niet een gedeelte van het Stadspark af. Woningen In het plan Kerckenlandt zijn 602 wo ningen geplanned, waarvan 101 in de. on gesubsidieerde sector (eengezinswonin gen)" en 501 in de premiesector. In het bestemmingsplan Eng zijn 212 woningen in de premiesector geplanned. Elke eengezinswoning bestaat, binnen een grondvlak van 8.40x8.40 m, uit een aantal elementen van 4.20 x 4.20 m, ieder met een inhoud van c.a. 50 m3. Deze woningen zullen in grote variëren van 350 tot 500 m3. Binnen de gemeenschap pelijke struktuur bestaat een grote mate van vrijheid van indeling. Elke woning bezit minstens één garage: voorts zal per woning in één openbare parkeer plaats worden voorzien. Premie sektor-woningen In de premiesektor komen woningen voor in laagbouw, middelhoge en hoog bouw. Door schakeling van de woning typen ontstaat een gevarieerde opbouw, waarbij bezwaren van hinderlijke inkijk vermeden zijn. De woonzijden zijn vernamelijk zuid zuid-west georiënteerd in verband met bezonning en uitzicht. De laagbouw bevat ééngezinswoningen in 3-lagen en flats, de middelhoge bouw maissonnettes en flats, en de hoogbouw flats. Zes kleinere woningen in elke hoogbouw kunnen bestemd worden voor huisvesting van bijvoorbeeld alleenstaanden en be jaarden. Per woning zijn twee parkeerplaatsen geprojecteerd; elke woning in de laag bouw bezit zijn eigen garage, in de mid delhoge en hoogbouw is voor een klein deel der woningen in de bebouwing een garage beschikbaar. Aan de inrichting van de parkeerterreinen zal veel zorg worden besteed. Wellicht kan een deel van de plaatsen overdekt worden. By zonder e bestemmingen Aan de Albert Cuyplaan en naast de Molenstraat zijn eventueel stukken grond beschikbaar voor bijzondere doeleinden, zoals grotere speelplaatsen en gebouwen in de medische-, rekreatieve of eduka- tieve sfeer. Toestemming en goedkeuring door Gedeputeerde Staten Na goedkeuring van deze plannen door Gedeputeerde Staten kan met de ver- wezelijking hiervan begonnen worden. De bebouwing van „Kerckenlandt" en „Eng" en de „weg over de Eng" staan overigens los van elkaar. Nadat de bebouwing vooltooid is, (als richtjaar hiervoor wordt genoemd 1974- 1975), kan pas met de bouw van het stadscentrum worden aangevangen. Voor velen is dat een ver verschiet, maar allengs komt toch tekening in het „stad" worden van Soest. OOK KINDERMEUBILAIR, O.A. KINDÉRSTOELTJES, WIEGJES, LEDIKANTJES, COMMODES Burg. Grothestraat 14 - Soest Telefoon 7951 -8895 Off. dealer van VAN DELFT - MUTSAERTS en KOELSTRA Maandagmorgen werd door de direkteur van gemeentewerken de heer H. J. v. d. Dussen. publiek aanbesteed, de verbete ring van eer. gedeelte van de Plasweg, de St. Willibrordusstraat en een gedeelte van de Oude Utrechtseweg. Tien aannemers leverden hun inschrijf- biljetten in, n.I. Fa. Kuijer, Blaricum, ƒ351.000,—. Fa. H. van Asch N.V., Soest, ƒ.350.000.—. Gooise Wegenbouw, Hilver sum, 344.000.—. Aann. bedrijf van Hus- sen. Culemborg, ƒ342.500—. N.V. van Vliet en Luik, Laren, 336.200,Fa. A. W. Kuijer, Soest, ƒ335.000.—. Aann. bedrijf D. de Rooij N.V.. Badhoevedorp. 334.500,Fa. J. Ouwejan, Ameide, 328.000,Gebr. Hogenburk. Laren. 326.000,H. S. Hendrikse, Soest, ƒ321.700,De begroting bedroeg 292.500,—. De Soester Harmonie P.V.O. en het Soester mannenkoor „Apollo" zullen op vrijdag 16 april a.s. een gezamenlijk concert geven in de Julianakerk aan de Julianalaan te Soestdijk. Aanvang 19.30 uur. Tijdens dit concert zal het leer lingen-orkest van P.V.O. enige nummers ten beste geven. Voor de pauze zingt „Apollo" een drietal nummers, terwijl P.V.O. daania met acht nummers voor het voetlicht komt. In de advertentie van Reehorst Super markt, Soesterbergsestraat, in ons blad van vrijdag 2 april, heeft het zetduivel- tje ons parten gespeeld. Als prijs voor gesneden wit- en bruin- brood werd genoemd 57 cent. Dit moest zijn 75 cent. Ajje ut ming vraog dan mok zeige dak bar beniewd bin hoe of ut mit de vur- kieezinge zaal aflope, die an ut end vaan de maond worde ge- houwe. En daorbie gaot ut ming nie om wie of ter zaal winne of vurlieze, vaan die kwak paartieje. die allegaor ut allerbeste mit ongs voor hebbe, maor hoeveul me- deburregers de weg naor ut stemlekaol zalle wete te vinde. De vorugge kere waas ut schaande. zo wienug minse der eige waat antrokke vaan de saomestelling vaan de groep minse, die ut in ongs laand voor ut zige hebbe, of in de gemeenteraod pre- bere de weruld te vurbetere. Maor ik gloof datter noeng un bietje vurbetering in zaal komme. Nie allenug omdatter zo veul ruklaome gemaok wordt om toch vooraal maor te gaon stemme, maor omdaat ut der op begint te lieke daat de minse in de gaote be ginne te kriege, daat hullie ene stem ok mee ken telle bie beslissinge. Waat daat angaot hep protestere un goeie invloed op ut stemme. De minse zien as ut wao- re, daat un heule kwak geliekgestemde, as zullie ut goed speule, toch wel waat kenne berieke en angezien un paartie in tejorie uut un kwak geliekgestemden be- staot, ister best wel waat te bereike door de een of aore polletiek paartie. Zoon paor weke voor de anvaang vaan de verkiezing ben ik steeds weer be niewd hoe of de anplaakborde der noeng weer uut zalle komme te zien. Zu staon weer op allerlei belaangrieke punte in de gemeente oppesteld. De eerste plaak- ploege hebben der warrek aal gedaon. Naost ouwere uutgaoven, die as ut waore lieke ovurgebleve vaan voorgaonde jaore, binne der toch wel un paor eigentiedse biegekomme. Soms daan krieg je ut ideej, daat de minse, die voor die borde zorrege, eigeluk nie goed wete waat of zullie der op motte plaakke en daorom maor steeds mit ut zellufde door blieve gaon. Maor der binne der ok die der geen geheim vaan wille maoke wie of voor hullie de iezers uut ut vurkiezings- vuur motte haole erv de trekker der le- vesgroot op ofbeelde. Noeng is daat netuurluk ok niks niews ongde de zon, maor om daat die liest- trekkur nie zo bar vaok dezellufde fe- guur is vaan vorugge kere, is ut toch weer w.aar aors. Ik weet wel, dak bie vorigge vurkiezin- ge, aster weer zoon kopstuk mit zun kop op sting offebeeld, bie ming eige hep gedocht „ik begriep nie waorom of zullie der niet un aordug deerntje op zette. Daat trek meer andaacht as die kop vaan zoon liesttrekkur". Noeng zalle zullie ming bie die polle- tieke paartieje best nie gehoord hebbe, waant as eenling krieg je nie zo vaok gehoor, maor ut is un feit daat de paar tie die zo bar veul pee in zun naom hep, der heulegaor geen geheim meer vaan maok, daat zullie de polletiek as ut waore ope en bloot wille houwe en niks geen geheimzinnughied meer. Ut streve vaan die luu is ter heulgaor opgericht, om toch vooraal maor un ech te Nederlaandse paartie te blieve. Daat is heul goed te marreke aan de koei. die op ut anplaakbiljet staot en de opehied, die vooraal de jeugd met anspreke. komp tot uuting in ut deerntje daat der as un mederne Evao heulegaor bloot voor uut komp. Ik mot eerluk gezeit wel effe wenne an ut gezicht, aal wist Kneliao ut effe aors uut te leige. Zie vongd ut meer effe wenne om zo maor ope en bloot naof bloot te kieke, daan wenne an ut ge zicht. Laote wullie ut daor maor ophou- we. Maor ut ken netuurluk ok heul aort worde uutgeleid. Die koei motte wullit daan maor zien as un natsionale Hol- laandse vursiering en daat deerntje mot te daan maor zien as un uutbeeldinf vaan de arremoei waor ongs laand in is. of ken komme, daor bin ik nie zekur vaan. Der is een t.ied gewees. daat wullie un bietje raor keke naor al de trammelaant die der in Aomeriekao bie vurkiezinge is, naor die tied is noeng ok veur ongs an- nebroke. Nog nie heulmaol, waant der binne plaotse in ongs laand waor de minse ut mit die anplaakbeljette nie eens waore. Zullie zaoge ut nog nie, daat dreve gaot worden. Voor die minse hin de polletiek zo ope en vooraal bloot be ne daat zaoke die zogezeeit bedek motte blieve mit de maantul vaan geheimzin nughied. Veur ming blief ut., nndaanks aal die openhied, toch un vraog hoe of ut alle gaor of zaal gaon lope. De pregrammaos hebben arruguns allegaor wel waat mit mekaor gemeen. Allenug de menier waorop vurschilt. Ik hoop voor de bloot- kiezurs daat bloot nie dood slaot. waant daat zaal de bedoeling van die luu wel nie weze. 's Morgens, 's middags of I's avonds.In pyama of in Ijacquet. Een licht rukje aan het koordknopje en u zet zelfs het meest valse licht naar uw hand. Vrijer en handiger kan het al niet. En dat is nog maar één van de ^vele voordelen van Luxaflex aluminium jaloezieën. Over al die andere vertellen wij u graag. Vrijblijvend. Zoals het hoort. MEUBELEN 1 KERKSTRAAT 7 SOEST TEL 5812 Erkend dealer van 'Luxaflex' jaloezieën en horr'&L DINSDAG 6 APRIL 1971 ikele van onze speciale aanbiedingenk og 185 cm, breed 50 cm, ;p 45 cm. Kunststof uit ering, 4 legplanken met :e aluminium handgreep, Cgelakt, hang, Va leg, 100 cm breed, 2-deurs PARANA PINE engte 245 - 275 305 cm, t cm werkende breedte (goed nageschuurd) e prachtige echte hout- aten voor wandbekleding, olijf, essen, teak, eiken, noten enz. Afmeting 244x122 275 x 122 - 305 x 122 net die mooie knoesten) 5 cm werkende breedte, igte 210, 240, 270, 300 cm ZIT-DOUCHE BAK, afmeting 60 x 110, met ronde ovale bak. ROESTVRIJSTALEN 100 x 50, bak links of rechts og tijdelijk voor de prijs an 1970, zolang de voor raad strekt. Wastafels in kleur o.a. 60 cm., 49, Closetpotten in kleur 45,50 Dit is allemaal le klas kristal porcelein (vergelijk u zelf eens deze prijzen) idkuipen in wit en kleur. Kleuren in voorraad groen - blauw - rose. ln de moderne kleuren (zelf makkelijk met erschillende lijmsoorten te bevestigen) roopt u eens vrijblijvend naar binnen. Vooral by bouwplannen is het belangrijk u goed ta oriënteren. ^et op Alle prijzen zUn INCLUSIEF B.T.W. (ZELFBOUW) ïeob van Lenneplaan 1» Baarn. Tel. 02154-3462 Zaterdag tot 12.30 uur geopend l t u nog uw keuken tot *aart voor dezelfde prijs krijgen als in 1970. >g steeds uit voorraad n krasvrij hardplastic uitvoering) 1IJZEN INCL. B.T.W. cm lang, 3-deurs 295,- cm lang, 4-deurs 398,- cm lang, 4-deurs 447,- voering met 2 laden, estckbak), luxe alumi- m handgreep. Inclusief le klas Zweeds roestvrystaal blad- ,t is slechts een van de ikens die wij verkopen. >g drie andere complete series uit voorraad Nu vele andere maten mogelijk Ook in dubbele bak of krasvrij wafel-motief Keuze uit diverse kleu ren tegen slechts 10 °/o verhoging Dit zijn blokkeukens. Door de goede amateur reeds makkelijk te plaatsen Afvoerleiding en syphons van dik- wandige P.V.C. Passen als mecano in elkaar. Loop onze showroom vrij binnen. Iels of Bertus geven u vrijblijvend advies, eft u gebrek aan ruimta in uw keuken aarom benut u niet de wanden UKEN HANGKASTJES in vrijwel elke maat te leveren. Kunststof uitvoering. Makkelijk schoon te houden.

Soester Courant | 1971 | | pagina 3