r Eén politieke partij in nederiand heeft geen blok aan haar been 0o(iftco J. Hoppenbrouwers pmetuwlffdmee-ganaardenmb OOK VOOR HOGESPAARRENTE JONGEREN SCHOPPEN ZONDER DOORDENKEN ,omer MANTELS MANTELCOSTUMES REGENMANTELS SOESTERBERG REIZEN NAAR HET BUITENLAND? I1 I I I I I I I Het vermaan van Lieftinck D A V O Geen rechtsgeding Gemeente versus de heer A. F. Usselstijn Twee hectare bos verbrand van 98,— tot 265,— van ƒ109,— tot 259, van 65,tot ƒ105,— Van Weedestraat 80-82 Soest Woningbouwvereniging „Goed Wonen" wil zes woningen bouwen Woonpark „Klaarwater" Soest Spoorwegovergangen in de Hooiweg en de Maatweg komen te vervallen Waldeck Pyrmontlaan krijgt riolering B-adspiranten wonnen poule in Nijkerk Rijnreis van Piep noch Stok Busje ramt geparkeerde auto Feestweeek in en rond het Dorpshuis Samenwerkingsorgaan Eemland Kredieten voor het onderwijs Nieuwe tarieven voor levering van gas reisagenten Jongens wilden goedkoop roken Vals brandalarm ts 37 officieren legden eed af in Casino WASIEL STEITNER REKTIFIKATIE DE „WEG OVER DE ENG" Geslaagd lÊmmrn VRIJDAG 16 april 1971 M«r Jonge mensen dan ln vroeger jaren zijn geïnteresseerd in politiek, in samen leving, ln leefmilieu, in maatschappij- vormen. Vele jongeren schoppen met een waar fanatisme tegen wat bestaat en wat volgens hen niet goed genoeg werkt en tot onaanvaardbare gevolgen leidt Hun idealisme ls in zekere zin verkwik kend. Er dus van uitgaande dat zij het goed bedoelen, dat zij onze samenleving wil len verbeteren in welke samenleving zijn geen verbeteringen mogelijk? staat men er toch maar al te vaak van versteld met welk een vreselijk bla-bla zij de bestaande maatschappij vormen aanvallen en er, in al die bla-bla, geen konkreet alternatief weten te geven. Zij breken wel af, maar doorzien de gevol gen van de afbraak niet. Zij stellen zich negatief op tegenover het bestaande en menen dat daaruit alleen al een betere maatschappij tevoorschijn moet komen. De maatschappij waarin zij dan, van middelbare leeftijd geworden, zullen moeten leven. De leegte, die zij oproepen, weten zij echter niet te vullen. Zo ver kunnen zij ook nog niet doordenken. Zij kunnen nog niet bouwen, omdat zij daar het doorzicht en de ervaring nog voor missen. Daarom is hetgeen zij verkon digen vaak nog zo dom en alleen maar negatief. Daarom moeten we ook wel erg oppassen hun geschriften en uitla tingen niet al te serieus te nemen, ze als een na te volgen „boodschap" te zien, want hun ideeën volgend, zou er een veel erger maatschappij ontstaan dan HORLOGERIE Koninginnelaan 21, Soest Telefoon 8319 ANJER VERLOVINGSRINGEN EEN GOUDEN BELOFTE. GROTE EN MOOIE SORTERING. Dr. P. Lieftinck heeft zijn overstap van P.v.d.A. naar DS '70 vergezeld doen gaan van een lange brief waarin hij nogal wat bezwaren uit tegen de opvattingen die hij op financleel-economisch gebied onder politici aantreft. En het heeft zin naar hem te luisteren. Tenslotte was hij de minister van financiën die na afloop van de oorlog met harde hand ingreep om de toen heersende chaos en armoe niet alleen door te komen maar om te gelijkertijd de basis voor herstel te leg gen. Heeft daarbij vrij wat haat geoogst, maar tevens ook bereikt dat hij waar schijnlijk de eerste Nederlandse minister en professor werd wiens voornaam Piet een begrip werd. Waarschijnlijk leefde onder de betuigin gen van afkeer ook toen al wel de over tuiging dat het allemaal niet leuk was maar dat het gedaan moest worden en dat het dan goed was dat het zo be kwaam en verbeten werd gedaan. Sinds dien is hij naar het Internatinaal Mone tair Fonds een beetje uit de vaderlandse belangstelling geraakt, maar hij is in tussen in de financiële wereld beslist niet minder gezaghebbend geworden. Overigens zijn de financieel-economische aspekten niet zijn enige reden om uit de P.v.d.A. te stappen. Dat kan ook moeilijk, want hij verwijt met nadruk de laatste regeringen en het parlement, dus de daarin als meerderheid werkende regeringspartijen vooral, dat ze niet ge noeg hebben gedaan tegen de inflatie, waarin Nederland de treurige eer heeft het Europees record te houden. Het besef daarvan ziet Lieftinck niet erg in de plannenmakerij van de grote par tijen. Dat is inderdaad duidelijk. Zowel de oppositionele als de confessionele drie hebben plannen geopenbaard met bege leidende kostenrekeningen die ze uiter aard wederzijds als te optimistisch van de hand wijzen. Wat ze waarschijnlijk dan ook allebei zijn. Maar tegen de ver kiezingen maakt iedere partij reclame, al noemen zij het anders. En er zijn wei nig aantrekkelijke zaken in het vooruit zicht te stellen die volkomen gratis zijn of de schatkist zelfs vullen. Even duide lijk moet daarom zijn dat uiteindelijk geen regering veel anders kan regeren dan zijn geldmiddelen toelaten. Als prof. Lieftinck hierbij niet veel werkelijk heidsbesef toegepast ziet, heeft hij onge twijfeld gelijk, al maakt hij hierbij de fout aangekondigde plannen al te zien als projekten die ook uitgevoerd zullen worden. De regering heeft overigens ongevraagd juist nu een bewijs van het gelijk van dr. Lieftinck verleend. Minister Witte- veen en zijn staatssecretaris Grapper- haus loodsen door het parlement een wetsvoorstel dat beoogt de inflatiekor- rektie automatisch toe te passen op de tabellen van de loon- en inkomstenbelas ting. Dat is een nobel streven. Het komt erop neer dat we procentueel meer be talen naarmate we verdienen. Maar door de geldontwaarding stijgen de nominale salarissen via loonrondes, nieu we a.o.w.'s en dergelijk. Zo wordt die in flatie gecompenseerd (en tussen haakjes tevens ook weer nieuw gecreëerd maar dat is een andere zaak). Dat nieuwe salaris zal wie het krijgt in bestedings kracht niet sterker maken, maar procen tueel betaalt hij wel meer, alsof hij in feite rijker was geworden. De lachende derde is de schatkist. Bij tijd en wijle is dit door herziening van de tarieven rechtgetrokken omdat men het terecht een beetje een onrecht vond. Bij de nieuwe wet zal dit soort korrek- ties automatisch worden. Maar moet een dergelijke korrektie uitgerekend automa tisch gemaakt worden op een moment dat de staat eigenlijk helemaal niet meer weet waar hij zijn inkomsten vandaan moet halen? Het was dan wel een soort onrecht dat uitgeroeid wordt, maar het was een on recht waaraan we gewend waren en dat nooit zwaar drukte. Men moet de belas tingbesparingen per persoon door het nieuwe systeem namelijk niet overschat ten, maar in het totaal gaat het wel om honderden miljoenen guldens. Op dit cgenblik is het eigenlijk een dure luxe die de regering zich permitteert om een amper gevoeld onrecht recht te zetten. waartoe we nu zijn gekomen. 2^ ons o.a. tn de pen gegeven door nuLa!?,? in banden kregen de »aksie strohalm" te Utrecht.Een aksie met een overigens lofwaardig streven, namelijk bescher ming en verbetering van het leefmilieu, tegen verontreiniging van lucht, water en grond. Daarin lezen we o.a. kreten als de volgende: Het gaat om onze aktiviteit, om de grootte en aard van onze produktie. Niet voor niks halen we 70 duizend gastar beiders binnen. En 13 miljoen Amerika nen vervuilen nóg meer dan evenzoveel Nederlanders nu. Niet dat wij tegen be volkingsbeperking zijn, zeker niet, maar het mag niet het ekskuus zijn om ons ekonomisch systeem de hoofdoorzaak van de milieuverwoesting te laten voor wat zij is of slechts wat bij te schaven. Voelt u wel. Het gaat tegen ons ekono misch (kapitalistisch) systeem. En 13 mil joen Amerikanen, met 13 miljoen Russen Chinezen of Jappanners, neen alleen Amerikanen, vervuilen nóg meer dan 13 miljoen Nederlanders. Dat men ook in Rusland tobt met vervuiling van rivieren, grond en lucht, dat komt in het hele stencil van twee pagina's niet voor. Daar heerst immers een ander ekonomisch systeem! En al wordt dit niet aangehaald of gepropageerd zó konkreet is men immers niet 't ver melden van juist de Amerikanen, in samenhang met hun en ons ekonomisch systeem, geeft wel aan uit welke hoek de wind waait. Zo zijn er nog veel meer aanhalingen uit dit stencil te noemen, waaruit blijkt, dat een zekere en uiteraard zeer linkse politieke instelling er niet vreemd aan is. Als de aanbevelingen uit dit stuk tegen milieubederf gevolgd zouden worden, dan moet dit leiden tot een sterke ver mindering en zeker niet meer tot uit breiding van alle fabrieken die iets van stank of afval moeten lozen. Dat houdt dus in een verminderende ekonomische aktiviteit in Nederland en dus het ont staan van een groeiende werkloosheid. Hoezeer een en ander met elkaar ver weven is behoeve we hier niet uiteen te zetten. De gevolgen van een sterke ekonomische rem op de werkgelegenheid zal ieder duidelijk zijn. Dat overzien die jongeren nog niet zo, bezeten als ze alleen maar zijn door hun strijd tegen de milieuver vuiling. Doch als, hun ideeën volgend, straks de werkloosheid een feit zou wor den, wie zou daarvan dan de schuld krijgen? Precies, de regering, het dan be staande gezag. Waarmede men dan weer een nieuw onderwerp heeft om tegen het bestaande systeem te schoppen. Maar dan zullen die jongeren van nu al de middelbare leeftijd bereikt hebben of er tegen aan zitten. Waarna ze de jongeren van dan kunnen verwijten geen juist alternatief te kunnen stellen. Het is en blijft een kringloop van belangen. Als de jongeren dat maar eens konden begrijpen. Dat is nauwelijks te eisen. Laten ze dan echter wel 'n beetje char mant blijven ageren en dat heet dan niet-politiek. ALLES VOOR UW TUIN Gaas, Grasmaaimachines Verder alle tuingereedschap. Nieuwstraat 56 - Soest Telefoon 02155-6228 De heer A. F. IJsselstijn, eigenaar-bewo ner van het pand Wilhelminalaan 24 te Soest, heeft zich uitgesproken voor een minnelijke regeling. Dit delen burge meester en wethouders aan de leden van de gemeenteraad mede. Aan het raadsbesluit, het aangaan van een rechtsgeding om medewerking te verkrijgen voor de eigendomsoverdracht aan de gemeente, behoeft dan ook geen uitvoering gegeven te worden. Twee hectare aanplant jonge dennen ging vrijdag 9 april verloren bij een brand die ontstond op de grens van de Willem Arntz Hoeve in Den Dolder en de gemeente Soest. Met drie stralen van de nevelspuit was de brandweer het vuur spoedig meester. De oorzaak van de brand is onbekend. Het bestuur van de woningbouwvereni ging „Goed Wonen" heeft de gemeente een lening gevraagd voor de bouw van zes keuze-woningwetwoningen. De woningen zullen gebouwd worden in één blok op een terrein gelegen tussen de Beetzlaan en de Leeuwerikweg. De stichtingskosten worden geraamd op ƒ227.892,de gemiddelde huur van de woningen is berekend op 185,90. De geraamde kosten zijn slechts voor lopig. Door meerwerk, risicoverrekening e.d. kunnen deze nog stijgen. Burgemees ter en wethouders stellen de raad voor deze lening te verstrekken. Binnenkort zal begonnen worden met de bouw van eengezinswoningen in het plan Klaarwater. Het bouwterrein wordt om sloten door de Koningsweg, Klaarwater- weg, Beukenlaan en Vrijheidsweg. In het plan zijn opgenomen een park met plantsoenaanleg, wandelpaden en speelgelegenheden voor kinderen. Het is gelegen in de nabijheid van een winkel centrum, terwijl ook scholen in de direc te omgeving gebouwd zullen worden. Gekozen kan worden uit twee woning typen. De een is groter dan de ander terwijl de indeling verschilt. Beiden zijn voorzien van centrale ver warming, hebben 4 slaapkamers en heb ben ook een voor- en achtertuin. Bij de 62 te bouwen woningen zijn 45 garages geplanned. De koopprijzen varië ren al naar gelang inhoud, afwerking en bouwplaats van 75.000,tot 89.000,—. Deze prijzen zijn all-in, d.w.z. inclusief de eigen grond, centraleverwarming, centraal antenne systeem, de B.T.W. als mede de overdrachtkosten. Het geheel zal worden uitgevoerd door P. K. van Eij kelenburg Bouwonderne ming Hilversum n.v. In verband met de aanleg van de ont- sluitingsweg tussen de Eem en dé spoor lijn Baarn-Amersfoort komen een groot aantal particuliere overwegen en de twee bovengenoemde openbare overwegen te vervallen. De vorderingen, die met de aanleg van de weg gemaakt worden, maken het noodzakelijk op korte termijn deze over wegen aan de openbaarheid te onttrek ken. Bezwaren tegen deze voorgenomen onttrekking van weggedeelten aan het verkeer werden niet ingebracht. Door de bouw van het overdekte in- structiebad aan de Waldeck Pyrmont- i laan is het noodzakelijk geworden rio- lering aan te leggen. Het instructiebad moet voor de afvoer van hemel- en afvalwater kunnen lozen op een rioolstelsel. In aansluiting op de hiervoor te ver richten werkzaamheden, zullen ook de trottoirs vernieuwd worden. De kosten zijn geraamd op ƒ116.000, ERVIC AUTOBANDEN SERVICE G. Borgesiuslaan 19A, B AARN Tel. 02154-6687 SUPERSNELLE SERVICE OP MODERNSTE APPARATUUR. Het is goed sparen bi] de NMB. De veie spaarvormen garanderen voor elke omstandigheid de hoogste opbrengst. nederlandsche middenstandsbank de bank waar óók u zich thuis voeltl De A- en B-adspiranten van de v. v. Soesterberg hebben 2e Paasdag deelge nomen aan een toernooi in Nijkerk, ge organiseerd door de sportvereniging „Sparfa". De b-adspiranten hadden het meeste suc ces, want zij wonnen hun poule door overwinningen op Baarn (1-0) en Jona than (2-0); van Sparta werd met 1-0 ver loren. De a-adspiranten behaalden door loting nog een derde plaats; tegen Eemnes werd 0-0 gelijkgespeeld; van Sparta en Jona than werd resp. met 0-1 en 0-3 verlorèn. Bij de.senioren werd alleen de wedstrijd Soesterberg 5—Scherpenzeel 3 gespeeld; uitslag: .2-3. Soesterberg 1 was vrij, maar verbeterde toch zijn positie, daar Patria van Utrecht verloor. Zondag 18 april speelt Soesterbërg1 uit tegen Scherpenzeel. Na eên jaar sparen voor het benodigde reisgeld gaat de bejaardenclub „Piep- noch^-Stok" weer een Rijnreis maken. Vanaf het Dorpsplein Vertrekken de be jaarden maandag 19 april, 's morgens om kwart voor acht, met de autobus naar Keulen. Daar zullen dé bejaarden zich voor een week inschepen in het prachtige schip. „Prinses Margriet". De bootreis over de Rijn wordt afgewisseld met een bustocht door het prachtige Ahrdal en het Moezelgebied. De aanleg- havëns, waar de bejaarden kunnen gaan passagieren, zijn Remagen, Braubacht, Rudesheim, Boppart en Düsseldorf. Zaterdag 24 april arriveren de Rijnrèi- zigers om circa 13.30 uüf in Arnhem en hoopt men om 14.30 uur weer veilig in Soesterberg op het Dorpsplein aan te komen. In verbahd met deze Rijnreis is er op dinsdag 20 april geen bejaarden- soos. Toen de 47-jarige A. V. uit Amersfoort als bestuurder van een personenauto vanuit de Anth. van Leeuwenhoeklaan de Prof. Lorentzlaan wilde kruisen, ten einde de Fokkerstraat in të rij den,, werd hem geen voorrang verleend door A. B. P. de B., bestuurder van een Volkswa genbusje. De 27-jarige bedrijfsleider van een ÏJs- verkoopkantoor reed over de Prof. Lo rentzlaan in de richting van de Simon Stevinlaan, toen A. V. van rechts na derde. Door de kracht van aanrijding schoot het busje tegen de rechts van de Prof. Lo rentzlaan geparkeerde personenauto aan van A. J. van B., wonende Anth.. van Leeuwenhoeklaan 1. Het busje sloeg over de kop, waardoor De B. uit de auto werd geslingerd en op het wegdek bleef liggen. De B. werd naar De Lichtenberg ver voerd, maar na onderzoek kon hij weer huiswaarts keren. De geparkeerde auto van Van B. werd aan voor-, achter- en linkerzijde flink beschadigd, terwijl de personenauto van A. V. aan de voorzijde zwaar beschadigd werd. De niéuwe „evenementen-commissie Dorpshuis" presenteert zich met een ori ginele feestweek van 23-30 april. De feestweek wordt op vrijdag 23 april geopend met een klaverjastoernooi, waarbij als hoofdprijs een gebruikte auto! Op zaterdag 24 april ls er een autopuz- zelrit en zondag 25 april houdt het Dorpshuis „openhuis". Tevens wordt er die dag het kampioenschap „dakzitten" gehouden. Maandag 26 april voorverkoop van de toegangskaarten voor het Oranjebal in de Weinstube van het Dorpshuis. Dinsdag 28 april kunnen alle kinderen van 6-14 jaar 's middags terecht voor de „fingerpaint-in" en 's avonds is de Euro pacupwedstrijd van AJAX en PSV op de kleurentelevisie in het Dorpshuis te be kijken. Donderdag 29 april Europese avond met o.a. het Rad van Avontuur. Op vrijdag 30 april (Koninginnedag) Oranjebal ter afsluiting van de feest week m.m.v. „Free Out" en hét „Safari- Óuartet". Bovendien prijsuitreiking aan de wielrenners van de 2e lustrumrondê van het Oranjecomité. De raad van de gemeente Baarn heeft te kennen gegeven te willen toetreden tot het Samenwerkingsorgaan Eemland. Te verwachten valt, dat ook de gemeen ten Bunschoten en Eemnes binnen niet al te lange tijd de toetreding aan de or de zullen stellen. In het Samenwerkingsorgaan werken nu samen de gemeenten Amersfoort, Hoeve laken, Leusden, Hoogland en Soest. Voor het inrichten van de kantoor ruimte van de Stichting Katholiek Basis- en Kleuteronderwijs wordt een aanvul lend krediet gevraagd van ƒ2800,Het indertijd gevoteerde bedrag van 11.600 is, door prijsverhogingen en het abusie velijk niet opnemen van enkele nood zakelijke kantoormaterialen bij de be rekening van het destijds aangevraagde krediet, niet voldoende gebleken. Voor de aanschaf van leer- en hulp middelen voor het inrichten van een vijfde en zesde leerjaar aan de R.K. school „De Wiekslag" wordt een krediet aangevraagd van ƒ20.000, Ten behoeve van de Van der Hucht- school wordt een krediet aangevraagd van 1250,voor de aanschaf van een schrijfmachine en voor een beperkte In voer van het zgn. „Locosysteem". De gemeentelijke verordening, regelende de voorwaarden voor de levering van gas, dateren van 28 november 1947 en zijn laatstelijk gewijzigd op 15 juni 1966. Deze verordening is in verband met de sterk gewijzigde gasdistributietechniek verouderd. De volgende tarieven worden thans aan de raad ter goedkeuring voorgelegd: 0-300 m3 per jaar vastrechtbedrag ƒ12,per jaar en 25 cent per m3 gas. 300-600 m3 per jaar resp. 27,per jaar en 20 cent. 600-2100 m3 ƒ87,— en 10 cent. 2100-20000 m3 150,— en 7 cent. 20000 m3 of meer per jaar ƒ7,75 cent. Voor blok- en wijkverwarming en voor bejaardenwoningen gelden aparte tarie ven. Ook voor controle-abonnementen zijn nieuwe tarieven vastgesteld. Voor al uw reserveringen Steenhoffstraat 9a - Telefoon 5671 - 4905 Een zestal Utrechtse jongens, in leeftijd variërend van 14 tot 16 jaar, hebben donderdag gepoogd, ten koste van de heer B. W., eigenaar van 'n kruideniers zaak aan de Soesterbergsestraat nabij Soestduinen, zich goedkoop rookgenot te verschaffen. De zes knapen kwamen tegelijk de win kel binnen stappen, hielpen zich zelf, en verlieten en bloc de zaak, echter zonder te betalen. Tegen dit massaal optreden had de heer W. geen verweer en hij waarschuwde dan ook snel de politie. De jongelui waren spoedig opgespoord en werden naar het bureau overgebracht. Het bleken te zijn G. K., K. W., A. L., H. B., A. v. d. B. en R. L. Met de trein waren zij van Utrecht naar Den Dolder gereisd en vandaar naar Soestduinen gewandeld. De door deze wandeling ontstane behoef te aan een sigaret, meenden zij op deze manier te kunnen stillen. Na door de politie op het ongeoorloofde van hun daden te zijn gewezen, werden zij door de inmiddels gewaarschuwde ouders teruggehaald. De sigaretten werden aan de heer W. teruggegeven. Onder het vermelden van de naam B., wonende aan de Ir. Menkolaan, heeft een onbekende „grappenmaker" in de nacht van 8 op 9 april politie en brand weer gealarmeerd met de mededeling dat er brand was bij zijn buren. Ter plaatse aangekomen moesten zowel de heer B. als zijn buren gewekt wor den. Van brand was niets te bespeuren. De „grapjas" had een twijfelachtig suc ces. mï het^ïeortBesiesshea!»0aB»ald»nd,,betzfeen". sterk groepsbelang. De VX.D. is nu net de' partij voor iedereen.". Liberaal en Sociaal. Voor' tettotetevoiksbelang. Wetke godsdiensteok, weBeberoep«oalc,,bij;de V.V.D. bent.tl politiek; goed'oobetf dak. SJeo V.VJX tijst.3 en word lid. Voor lidmaatschap en inlichtingen Mevr. I. HOHNER - APPELDOORN Wilhelminalaan 29 - Soest - Tel. 3675 In aanwezigheid van vele gasten vond de beëdiging paats van 37 officieren van de Kon-Luchtmacht, voor het eerst in het kader van de versobering van het ceremonieel niet op de vliegbasis, maar in de garnizoens-ontspanningszaal aan de Kampweg. De 37 officieren legden hun eed of be lofte af voor de generaal-majoor W. M. van den Bosch van het Commando Luchtverdediging, die de nieuw beëdigde officiëren gelukwenste en hen wees op de grote ernst van de eed of belofte die middag afgelegd. Deze eed of belofte houdt de verplich ting in van onkreukbaarheid en de trouw aan het wettig gezag, hetgeen van zwaar gewicht kan zijn onder moeilijke om standigheden. De officieren zullen in de praktijk moeten laten blijken, aldus de gen.-majoór Van den Bosch, van hun karaktereigenschappen, optreden en het respect van de menselijke waarden. De officieren behoorden tot het com mando luchtverdediging van de vlieg- bases Soesterberg, Deelen en Leeuwar den, het Navigatie-station-Noord uit Den Helder, dê groep lichte vliegtuigen en vijf groepen geleide wapens uit Duits land. De eed of belofte werd afgelegd op het vaandel in aanwezigheid van de vaandel- wacht en drie pelotons van de Vliegbasis Soesterberg onder aanvoering van pa rade-commandant, de majoor C. D. Plas. Na dê officiële plechtigheid, die werd opgeluisterd door de Kapel van de Kon- Luchtmacht onder leiding van kapel meester Warnas, volgde voor de vele gasten een receptie in het Officierscasino. jaloezieën en horren WONINGINRICHTING Alb. Hahnweg 15 - Soest - Tel. 3469 Abusievelijk werd ln ons blad van vrij dag 9 april j.1. vermeld dat de hoorzit ting op 19 april gehouden zal worden in het „PAROCHIEHUIS" te Utrecht. Dit moet zijn in het „PROVINCIEHUIS". Voor het rijbewijs BE en CE/DE slaag den de navolgende dames en heren J. van Ar kei, C. van Altena, J. C. An- dreas-de Graaf, N. M. van Breukelen, G. G. H. van Breukelen, A. M. W. van Breukelen, N. van Brummelen, J. Bart- kowia-v. Velzen, N. Benschop, J. Bur- ger-Roodenburg, R. v. d. Brink, W. A. Bontekoe-Faber, B. J. M. Bleukens- Willems, A. M. R. Brouwer, M. J. Bön- ninghausen tot Herikhave, C. van Beek, E. van Driel, M. J. H. van Dijk, G. E. H. van Ee, E. M. Epskamp, B. Eps- kamp-de Beer, J. de Feijter, M. M. L. Fritzsche, M. Gokcen, M. E. Grift, L. J. de Graaf, H. Herfst, N. G. Hooft, A. D. M. Haage Groenhuis-Roeten, W. E. C. van Heel, L. R. van Hees, H. van Hal, J. M. Hilhorst, M. G. J. Hilhorst, W. Hoogenhout, J. B. M. de Jager- Pinxteren, C. H. Kareisen, J. G. Karei sen-Duinkerken, T. van Kampen, G. J. van Kampen, D. Keetbaas, A. Kerk- hoff, W. Klarenbeek, L. Kroon, J. J. Kaats-van Soest, J. A. Kuiper, S. H. v. d. Linde-de Haas, C. E. Moolhuizen, E. H. Meiering, G. Mudde, A. P. U. Mol, F. J. Mols, P. Mulder, R. Maassen, G. J. van Manen-Chlarvat, A. G. Ot- ten, A. C. Prins, A. G. Pronk-Schim- mel, H. W. Rademaker-v. d. Vet, H. E. M. Rebel, P. C. van Rossenberg, A. A. M. van Roomen, J. Suvaal, C. M. A. Schouten, P. M. Schlecht, J. E. Schmidt Cranz, G. H. v. d. Steen, J. v. Sloo- ten, A. H. M. Steenbrink-van 't Wart, E. E. S. Schalkwijk-Ernst, M. Tak-Frij- link, L. C. den Uyl, W. E. Vermeulen- reikamp, J. C. Veerman, J. S. Verkade, Kreikamp, J. C. Veerman, J. S. Verkade, Rouwhorst, J. T. Zeggelaar en C. van Zetten-Homan. Voor CE/DE slaagden M. B. v. Breuke len, C. C. H. v. Dorrestein, L. J. de Jong, T. Kok, M. J. Klompenhouwer, H. G. de Rijk, J. A. F. v. Oostenbrugge, H. W Swanink en A. J. Visscher. Allen werden opgeleid door Autorij school „Engel" (M. Los), tel. 6621. 4

Soester Courant | 1971 | | pagina 15