J. I RBONADE, - kilo 598 ÈRKSIER :hakt mLovable Bén politieke partij in nederland heeft een vrouw als voorzitter )ERLAPPEN kilo 518 - Telefoon 5389 4.48 N3.48 3.78 LLADE 4.78 fof J 4.78 HEERIJK 1.25 125 1.00 51.20 van iRHAM ST [AM [ICAN 0.69 0.69 0.98 ZOON N.V. .N SMANN Amersfoort Oenbare vergadering commissie openbare werken Voorrangswegen - Stopverbod - Overwegbeveüiging STtl? vf bU, monde van <1° he- SOESTER ALGEMENE UITVAARTVERZORGING A.R.P.'s lijsttrekker Biesheuvel gaat donderdag a.s. op werkbezoek Burgerlijke Stand Eerste Soester Begrafenis-Onderneming FEESTPROGRAMMA KONINGINNEDAG Schrijven aan Gedeputeerde Staten Ledenvergadering SW prijst jeugdraad Haya van Someren XtUt; ^lUISJESFABRIEK iige opleiding, i komen in rijgen aan ons kantoor 4651 ('s avonds 2716). we stijl In etsjes van 'it, champagne in kuntu er 'oorbeeld een I met A-als 11.95 je commissie voor openbare werken jvam vrijdagmiddag in een openbare •ergadering bijeen in het gemeentehuis. ;an publieke zijde was er wederom auwelij ks belangstelling, je commissie zal het college van bur gmeester en wethouders adviseren de kruising in de Smitsweg als voorrangs- "iruising aan te wijzen. Het betreft hier je kruising Smitsweg-Weegbreestraat. jje ambtelijke verkeerscommissie liet deze kwestie aan het beleid van de ge beente over. Er bestaat overigens wel gevaar dat het verkeer op de Smitsweg hierdoor sneller gaat rijden, welk be daar niet door de heer Hoekstra (prot. cftr.) gedeeld werd. De voetgangersover- «leekplaatsen en het drukke verkeer zul- jtn automatisch deze snelheid matigen. Op voorstel van de heer C. Verheus jprot chr.) komt er, wat de commissie vóór openbare werken betreft, op de Molenstraat, over een afstand van dertig meter, gerekend vanaf de Nieuweweg, jen wachtverbod zoals door de ambte lijke verkeerscommissie werd voorge steld. De bebouwing van de Nieuweweg en de aanwezigheid van een viswinkel op de hoek van de Molenstraat maken dit noodzakelijk. De commissie ging accoord met het worstel om een gedeelte van de Dalweg [n het Soesterveen als voorrangsweg aan :e wijzen. De Koningsweg en de Nieuwe weg blijven wel voorrang behouden bo ven de Dalweg. Verbetering Waldeck Pyrmontlaan Indien mogelijk zal de aansluiting van de Schriklaan de op Wald. pyrmontlaan verbeterd worden. Deze reconstructie zou tegelijk met de aanleg van de riolering en de verbetering van de trottoirs ter hand genomen worden. Ook overweegt men parkeerhavens aan te leggen in ver band met het te verwachten drukkere verkeer dat deze laan te verwerken zal krijgen als het instructiebad gereed is. De commissie van openbare werken was het eens met het standpunt van de cen trale organisatie van de ambulante markthandel, die er niets voor voelt de markt te verplaatsen naar de Parallel weg. Kooplieden verwachten er geen voordeel van en opteren voor het plein tje achter het VW-kantoor. Men wilde al wel rekening houden met de ver plaatsing te zijner tijd naar het stads centrum. Kritiek was er van de commissie van v Ee nn7™ PoppeIen <KVP> en A. M. NedïlandïV^ werkwijze van de wederiandse Spoorwegen bij het bevei ligen van overwegen. SnS^!ifwSn ZÖ? ef- mee gediend, dat df> rmolvf Particuliere overwegen en en tI? ?verwegen in de Hooiweg borden onttrokken.931^ 06 »eid Hiervoor In de plaats komt een ovenveg ronrdV Va" De Schans. maar deze wordt onbewaakt. Volgens wethouder M- c- p- Walter-van der Togt IK.VP) kan het nog jaren duren voordat ,ÏU nPl? automatische knipperlicht installatie er komt. h!f,J?,0tef VaV p°PPeIan meende dat de eveütging al bij het vooroverleg met de i had moeten worden vastgelegd. Mevrouw Walter liet echter wetln dat op verzoek van de agrariërs de veran deringen worden aangebracht. De heer Korte (KVP) bleef erbij dat de N.S. de gemeente nu lelijk laat zitten. Oe overwegen gesloten houden totdat de beveiliging is aangebracht, zoals de N.S. voorstelt, is geen reëele oplossing. Er zullen gevaarlijke verkeerssituatie's ontstaan als de weg bij recreanten in trek komt, voorspelde de heer Van Pop- pelen. Mevrouw Walter merkte op dat de N.S. nooit een onmiddellijke beveiliging had den toegezegd. De spoorwegen houden zich bovendien aan een prioriteitenlijst, waarop de overweg in de Molenstraat voor 1972 voorkomt. De heer H. J. van der Dussen meende, dat de produktie van de beveiliging al leen al een jaar kost. De overwegen in dit traject liggen in een automatisch baanvak met dubbel spoor, waardoor de beveiliging extra kostbaar is. De heer Van Poppelen betwijfelde of de agrariërs wel zo vlot zouden hebben meegewerkt indien zij geweten hadden dat de beveiliging op de lange baan ge schoven zou worden. De commissie vond deze gang van zaken hoogst onbevredi gend. ,CLB. leci korrels...., en gezond leven? Lecithine is van vele zijden aanbevolen. Daar het in alle lichaamscellen voorkomt, zijn aan deze stof veel functies toegedacht, zoals verster king van de zenuwen en ookvan de hersencellen. Van groot be lang is de aanwezigheid van lecithine in het bloed, van waaruit het de cellen bevoor raadt. Om de noodzakelijke aanvulling van lecithine te verkrijgen, dient een geschikte voeding. Veel lecithinerijke voedingsmiddelen zoals b.v. erwten, bonen en allerlei granen zijn echter in ons moderne voedingspatroon goeddeels afgevoerd en daarom is het gewenst extra lecithine te suppleren om een goede balans te verkrijgen. C.L.B. Ieclkorrels bevatten een zeer hoog percentage lecithine in een aangenaam smakende vorm gebracht met caloriearme hulpstoffen. C.L.B. lecikorrels in Nederland uitgebracht door Pharmaceutlsche fabriek Roter Hilversum- zijn verkrijgbaar bij apotheken, drogisterijen en reformhuizen. M. Verwoerd Begrafenis (rouwkamer) - Crematie en Transporten Noorderweg 29 - Soest Telefoon 02155-4832 Donderdag brengt mr. B. Bierheuvel, lijstaanvoerder van de A.R.P. een werk bezoek aan de provincie Utrecht. Bij dit werkbezoek, dat nogal fors opgezet is, zijn tevens betrokken meerdere (a.s.) fractieleden van A.R.P. in de Tweede Kamer. Na een min of meer officiële ontvangst om kwart voor 9 in het C.S.B.-gebouw te Utrecht zwermen de fractieleden uit GEBOREN: Sametha, dochter van H. vin Rouwendaal en G. A. Woudenberg, Koninginnelaan 11. Dirk, zoon van J Lub en G. J. W. Been, Dalweg 91. Job, zoon van J. Lubbersen en J. Huisman, Weegbreestraat 507. Es- tfter, dochter van J. A. van Oest en S. van Kleef, Vinkenweg 29. Mario An- sano, zoon van F. K. H. Trapp en E. van de Flier, Van Weedestraat 7a. Philip Michiel, zoon van J. H. Delmaar en M. van der Meer, Ereprijsstraat 64. Paul Johannes, zoon van J. E. Roest en M. G. van de Vlasakker, Schouterkampweg 64. Lily en Lila, dochters van K. M. Cheung en Y. T. Wong, Burg. Grothe- straafc 37. Jaco Arjan, zoon van W. de Ruiter en M. H. Kluit, Leeuwerikweg 28. Marcus Johannes, zoon van J. C. M. van Klooster en H. J. J. Dijkhuizen, Kamperfoeliestraat 29. ONDERTROUWD: Jan Koezen, Aldegon- destraat 22 Amersfoort en Maria Catha- rina Hoefman, Dorresteinweg 35. Jo hannes Joseph van Loen, Zevenhuizer- straat 136, Hoogland en Cornelia Steen kamp, Nieuweweg 88. Hendrik Stomp, Van Lenneplaan 3 en Jannetje Hendnka Bertha van Doorn, Betje Wolfflaan 12. Cornelis Nicolaas van Logtenstein, Lan ge Birkweg 43a en Anna Cecilia Maria van den Breemer, Ferd. Huyklaan 26. Rolf Justus Streng Vosseveldlaan 12 en Anna Christina Peters, Julianaplein 8. GEHUWD: John Andrew Peters, India- napolis, Indiana VSA 5856 East 18th street en Carla Poldervaart, Van Goyen- laan 13. Wilhelm Herman Carl Emil Ising, Koningsweg 23a, Arnhem en Ger- ritje Eibertje Kaspers, Prof. Lorentzlaan 78, Soesterberg. Lambertus Johannes van Wijk, Kastanjelaan 23, Amersfoort en Theodora Adriana Gerarda van Doorn, Lankvorst 11/21, Nijmegen. OVERLEDEN: Albertje van Enk, 72 jaar, gehuwd met G. Smit, Gallenkamp Pels- weg 29. Maria Christina Theodora Nuijts, 65 jaar, weduwe van H. B. Mol- kenboer, Nieuwerhoekplein 10. Jaco- bus Adrianus Merts, 43 jaar, gehuwd met J. M. Marselis, Gen. Winkelman straat 77, Soesterberg. Hillechien van Hameien, 84 jaar, weduwe van J. G. Klooster, Van Lijndenlaan 10. Maria Voskuil, 74 jaar, gehuwd met K. Lam, Birkstraat 119. Auker Lub, 59 jaar, gehuwd met A. C. M. Vaal, Klaarwater- weg 76. Gerrit Beijen, 81 jaar, gehuwd met M. van Bemmel, Dorresteinweg 123. Adriana Waterkoort, 84 jaar, weduwe van K. P. J. Wiss, Klaarwaterweg 1. Max Jacob Vriesendorp, 73 jaar, gehuwd met C. M. van den Broeke, Prins Hen driklaan 5. flat 314. Christina Maria Jacoba Schothorst, 80 jaar, weduwe van J. Flapper, Nieuwerhoekplein 9. Jo hannes Franciskus Baptist Weber, 84 jaar, gehuwd met M. E. Vonk, Dorre steinweg 16. v.h. H. W. VELLINGA Begrafenis - Crematie - Transport (Rouwkamer) Steenhoffstraat 1 - Soestdijk Telefoon 2731, b.g.g. 2455. 07.45 - 08.00 uur Klanken van de kerkklokken. 08.00 - 08.20 uur Zanghulde op het terrein van het busstation Soest-Zuid door de verzamelde schooljeugd van Soest-Zuid. 08.45 - 09.05 uur Zanghulde voor het gemeentehuis, door de verzamelde schooljeugd van Soest-Soestdijk. Medewerking wordt verleend door de Soest Harmonie P.V.O. en bovendien voor het gemeentehuis door de drumbands van „Crescendo" en „Olympia". Beide aubades staan onder leiding van de heer G. J. J. van der Scheppop. Toespraak door de burgemeester. 09.00 - 13.00 uur Draaiorgelmuziek op de Vredehofstraat. Na 13.00 uur op verscheidene plaatsen elders in de ge meente. 10.00 -16.30 uur Nationaal Hockeytoernool voor mixed elftallen om de Generaal J. Brouwer-Wisselbeker, op de Hockeyterrei- nen aan de Schrikslaan. 10.00 - 16.00 uur Openstelling van het Luchtmacht Museum op de Vlieg basis Soesterberg. 10.30-±12.00 uur Bloemendéfilé voor H.M. de Koningin langs het Paleis - Soestdijk. 13.00 - 16.00 uur Groot kinderfeest op de SEC-velden aan de Bosstraat, met kinderspelen zoals: zaklopen, wasophangen, spriet- lopen, ballengooien, ballendragen, ringsteken, hardlopen en een schiettent. Deelname ƒ0,25 per spel. Voor ieder deelnemend kind is een prijs te winnen. Als speciale attraktie: gecostumeerd voetbal. 14.00 -17.00 uur Filmvoorstelling in het gebouw „Credo, Julianalaan 19. Aanvang der voorstellingen: 14.00, 15.00 en 16.00 uur. Toegang vrij. 14.30 -16.00 uur Gevarieerd kinderprogramma in het Openluchttheater. Toegang ƒ0,50 per persoon. Voorverkoop kaartjes bij de V.V.V., tegenover het ge meentehuis, t.m. donderdag 29 april en op 30 april, vanaf 14.00 uur, bij de ingang van het theater. 14,00-16.00 uur Puzzelrit voor auto's, motoren, bromfietsen en fietsen, onder leiding van de heer J. v. d. Bank. Start voor alle deelnemers bij de Sporthal aan de Beukenlaan. Inschrijfgeld: Auto's en motoren ƒ2,Bromfietsen ƒ1,—. Fietsen ƒ0,50 (per koppel). Verzekering ƒ2,(voor auto's en motoren geen verlies van claimkorting op eigen verzekering). Bromfietsers! Verzekeringsbewijs meebrengen! Gelegenheid tot inschrijven vanaf 13.15 uur aan de start. Voor-inschrijving kan plaatsvinden bij de heer J. v. d. Bank, Doresteinweg 41, tel. 6881. Eenvoudige rit, mooie prijzen! 14.00 uur Mars door „Het Hart van de drumband „Crescendo", naar het Industrieterrein. 14.30 - 16.30 uur Jeugdwielerwedstryden op gewone fietsen op het par cours Industrieterrein Soest. Leeftijdsgroepen: 9-10, 11-12, 13-14 jaar. Deze wedstrijden worden georganiseerd door de Ren- en Tourvereniging „Tempo" Soest. Deelname vrij. Inschrij ving aan de start in het clubgebouw (Industrieweg). Diverse leuke prijzen! uur Muzikale mars door Soesterveen van een gastkorps. 14.30 15.00 uur Demonstratie Korfbalwedstryd bij de Smitshof, Soester veen, georganiseerd door de korfbalvereniging „De Me teoren". Na afloop optreden van het Groot Gaesbeeker Gilde. 15.45 uur Rolschaats wedstrijden voor de jeugd bij de Weegbree straat. Diverse leuke prijzen! 15.30 - 17.30 uur Quiz-middag in het bejaardencentrum Groot-Engendaal, waaraan drie teams zullen deelnemen, t.w. Braamhage, Molenschot en Groot-Engendaal. Onderwerp: De Eerste Wereldoorlog 1914-1918. 19.45 uur Toneeluitvoering in het gebouw St. Jozef aan de Steen hoffstraat. Opgevoerd wordt: „Het is maar kinderspel" door het toneelgezelschap „Thalia". Deze toneelavond wordt georganiseerd door de Chr. Nationale Oranjevereniging „Beatrix". Verplicht pro gramma 1,— aan de zaal. 20.30 uur Lampionnenoptocht door het Soesterveen. Opstelplaats Dalweg (nieuwe flat). over de provincie en blijft mr. Biesheu vel in de stad Utrecht. De fractieleden gaan resp. naar Zeist, Austerlitz, Den Dolder, Maarn, Rens- woude, Veenendaal, Amerongen, Maars- sen, Loenen, Nieuwersluis, Breukelen, Baarn en Soest. In Soest komt donderdag a.s. dr. A. Veerman, voorzitter van Anti Revolutio naire Partij, tevens lid van de Tweede Kamer der Staten Generaal. Het programma van het werkbezoek in Soest ziet er ongeveer als volgt uit: Tegen half 11 - 11 uur arriveert dr. Veerman op de Markt (naast het Post kantoor) aan de Steenhoffstraat. Daar zal de Soester bevolking gelegenheid heb ben om persoonlijk kennis te maken met de voorz. van de A.R.P.; hij zal graag op vragen ingaan en zijn visie geven op algemene problemen. Tevens zal er op de Markt een kraam zijn, waar men fol ders en informatie over de A.R.-begrnse- leri kan krijgen. Er zijn luciferboekjes, bierviltjes en pamfletten, Ja zelfs bal lonnen voor de kinderen. Na de lunch brengt dr. Veerman met enkele plaatselijke partijgenoten een be zoek aan het Prot. Chr. Bejaardencen trum „Groot Engendaal". Om 5 uur n.m. is er een bijeenkomst in Hotel-Rest. Van den Brink aan de Soes- terbergsestraat voor genodigden. Naast de politieke gasten Veerman, Aantjes, Geelkerken (allen leden van de Tweede Kamer) zullen o.a. aanwezig zijn Burge meester Bentinck en Secretaris Borreman, Wethouder Dijkstra en verder enkele Gemeenteraadsleden van Soest en Baarn. Tijdens deze bijeenkomst wordt deelge nomen aan een zgn. „koud buffet" dat tegen half 8 besloten wordt om de Ka merleden gelegenheid te geven naar de zalen te vertrekken, waar zij zullen spre ken. Het politieke werkbezoek aan Soest wordt besloten en gecombineerd met een A.R.-Verkiezingsvergadering in Baarn, in het verenigingsgebouw „Brandpunt" aan de Oude Utrechtseweg, waar om 8 uur de heren Veerman en Geelkerken zullen spreken en waar - nogal wat discussie verwacht wordt. Door de heren Ir. M. A, van Ee en Dr. J. W. H. Geerlings, leden van de raads fractie van de Volkspartij voor Vrijheid en Democratie, is het navolgende schrij ven gezonden aan het College van Ge deputeerde Staten van Utrecht Hooggeacht College, Wij hebben gebruik gemaakt van de uitnodiging, vervat in uw brief van 12 maart 1971, Afd. 5, Nr. 1579'7ORO-508, inzake bezwaren tegen bestemmings plan Soestereng - Weg over de Eng, gemeente Soest, Voor welke uitnodi ging wij u dank zeggen. Ingevolge uw verzoek leggen wij bij gaande schriftelijke pleitnota aan u over. Met verschuldigde eerbied, (Volgen ondertekeningen.) PLEITNOTA Wij hebben kennis genomen van het advies van de Provinciale Planologische Commissie van 24 februari 1971, als mede van het concept-verkeersstruc- tuurplan Soest, gedateerd oktober 1970. Terzijde tekenen wij aan, dat wij als leden van de Raad der gemeente Soest eerst dezer dagen eenzelfde nota ont vingen, gedateerd maart 1971. Wij heb ben ons hierover tot de voorzitter van de Raad der gemeente Soest gewend in een brief van 11 april j.1., van welke brief wij U een copie hebben gezonden. De door de even genoemde commissie gemaakte verwijten, namelijk dat het bestemmingsplan grotendeels steunt op een beperkt aantal ver- keerswaarnemingen (waarvan wij overigens de betrouwbaarheid be twijfelen) en niet het resultaat is van een grootschalig oorsprongs- en bestemmingsonderzoek (blz. 2) de Raad bij zijn besluitvorming niet kon beschikken over het inmiddels verschenen verkeersstructuurplan (blz. 1), het overleg met Rijkswaterstaat en provinciale waterstaat nog onvol doende is gevorderd (blz. 7), onvoldoende is gestreefd naar een nog evenwichtiger verdeling van het verkeer over de Engweg en de Koningsweg (blz. 2), c.q. niet is gestreefd naar een aan de Engweg gelijkwaardige Koningsweg (blz. 11), groot verschil in inzicht blijkt te bestaan inzake de groei van de be volkingsomvang van Soest, met als genoemde getallen 73.000 inwoners in 1990 resp. 50.000 in 2000 (blz. 3) bij een thans aawezige bevolking van ca. 37.000, onderschrijven wij volledig. De Commissie dringt er bij herhaling op aan (bv. blz. 2, 3 en 4), dat de weg over de Eng qua dimensionering en ver keersgeleiding zodanig dient te zijn, dat hij geen althans zo weinig mogelijk verkeersaantrekkende werking uitoe fent. Met deze zienswijze kunnen wij het eens zijn, waarbij wij aantekenen, dat aldus redenerend de doodsteek wordt gegeven aan de door de gemeente Soest gewenste stadsautoweg van de voorge stelde allure. Hierdoor ontstaat een strijdigheid, die alleen door het plan niet uit te voeren, kan worden wegge nomen. De Provinciale Planologische Commissie vermeldt uitdrukkelijk (blz. 5 e.v.), dat „een dergelijk plan op zichzelf - uit een financieel oogpunt bezien - nooit economisch uitvoerbaar zal zijn". Zelfs na aftrek van een maximale Rijksbij drage blijft een door de gemeente Soest te dragen investering over, waarvan de Commissie stelt, dat de gemeentebegro ting geen ruimte heeft voor de daaruit voortvloeiende lasten. Wij merken hier bij op, dat wij in de openbare raads vergadering van 18 maart j.1. een meer realistische begroting hebben ingediend, uitkomend op een totale investering van ƒ33 miljoen (tegen volgens de gemeen te Soest: f21 miljoen), waarvan na af trek van de maximale Rijksbijdrage ten laste van de gemeente Soest blijft een bedrag van ƒ15 miljoen (tegen volgens de gemeente Soest: ƒ8,7 miljoen). Dit maakt de economische haalbaarheid van het plan nog problematischer dan door de Commissie is gesteld. Wij menen, dat - zeker gezien het re latief grote bedrag dat in het geding is, niet is gehandeld in de geest zo niet naar de letter, van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening, art. 7 en 10. Wij concluderen, dat een beslissing uwerzijds over het plan, dat zich richt op de verkeersstructuur omstreeks de jaren 1990-2000 (vlg. de verkeersstruc- tuurnota blz. 4) prematuur zou zijn. Wij menen, dat U het onderhavige bestem mingsplan naar de gemeente Soest te rug zult moeten verwijzen met daarbij de uitdrukkelijke voorwaarden 1. dat voldoende onderzoek wordt ver- richt, 2. dat de in het verkeersstructuurplan behandelde materie volledig bij de besluitvorming in beschouwing wordt genomen, 3. dat daarbij de blik ook naar bui ten de gemeente Soest, in casu naar de regio, wordt gericht, 4. dat de Koningsweg veel meer aan dacht krijgt, inclusief de aansluiting van deze weg op de provinciale weg S5, 5. dat een duidelijker beeld wordt ge vormd van de te verwachten c.q. na gestreefde bevolkingsgroei, 6. dat de economische haalbaarheid, waarbij twee momenten zijn te on derscheiden, te weten dat van de financiering en dat van de jaarlijkse lasten, mede in beschouwing wordt genomen. Hiertoe zou het reeds ge ruime tijd in voorbereiding zijnde meerjareninvesteringsplan een goe de achtergrond kunnen zijn. Vrijdag j.1. vond in het Verenigingsge bouw de ledevergadering plaats van de Soester Volleybal Vereniging. Deze ver gadering, die dit jaar voor het eerst in de eerste helft van het jaar werd ge houden, heeft slecht weinig veranderin gen in de Volleybal Vereniging teweeg gebracht. Eén van de veranderingen was het ver werken van de spelerskaarten voor de kompetitie in de contributie van de ver eniging, waardoor de contributie moest worden verhoogd. Dit is gedaan omdat vooral vele leden een groot bedrag ineens voor zo'n spe- lerskaart moeilijkheden opleverde. Dit zou dit jaar nog moeilijker worden, om dat vanaf heden de keuring voor deze sport door NEVOBO verplicht is gesteld. Hierdoor zal het bedrag aan het begin van de kompitie moeten worden ver hoogd. Omdat niet onoverkoombaar te maken voor de leden, wordt dus de spe- lerskaart in de kontributie verwerkt en kan men als men in de kompetitie gaat meespelen de spelerskaart gratis verkrij gen. Op het bestuursbeleid werden geen aan merkingen gemaakt en hierdoor kon het bestuur in dezelfde vorm blijven, omdat ieder het eens was met de samenstelling van het bestuur. Het dagelijks bestuur blijft dus bestaan uit de heren B. W. Kolthof, voorzitter, J. van Kleef, secretaris en de heer A. Bosboom, penningmeester. Met de instelling van de jeugdraad in de vorige vergadering waren de leden zeer ingenomen. De woorden die de heren en dames van deze jeugdraad in de vorige vergadering hadden geschreven in hun brief hadden ze allen in daden omgezet, zoals de voorzitter in zijn openingswoord had gezegd. Ook dit jaar staan weer veel ac tiviteiten te wachten. Het grootste pro ject is het volleybaltournee naar Luxem burg, waarvan de voorbereidingen op dit moment bijna zijn afgerond. Ook zal dezt jeugdraad dit jaar weer een scholen- volleybaltournee organiseren in de herfst vakantie. Naast deze activiteiten zijn er nog vele anderen. Om alles goed te kunnen organiseren is raad uitgebreid tot 4 personen, de dames A. en J. Majoor en de heren R. van Hal en K. Kok, terwijl er naast deze per sonen nog enkele vaste medewerkers zijn aangesteld, o.a. de heren F. Dijkman en M. Schalkx. De andere commissies die de vereniging draaiende houden zijn bijna ongewijzigd gebleven, temeer omdat ze slechts een zeer korte periode hun func ties hebben bekleed. Na de vergadering, die door het wegvallen van het finan cieel verslag zeer kort was gebleven, was er voor de leden gelegenheid tot ont spanning met allerlei spelen, die in het verenigingsgeboüw waren opgesteld, zo als tafeltennis, biljarten enz. Door de vereniging waren enkele prijzen voor deze spelen beschikbaar gesteld. Daar hoeft U niet van om te vallen, maar het is toch prettig voor U te weten mevrouw, dat zij geen „dolle mina" is. Een gewone vrouw met een gezin. Jong en vitaal en zij weet heel goed wat er leeft bij de vrouwen, getrouwd of ongetrouwd. Zij staat in het voile leven van vandaag. „U kunt uw stem daarom best toe vertrouwen aan de V.V.D. Lijst 3" zegt mevrouw Voor lidmaatschap en inlichtingen Mevr. I. HOHNER - APPELDOORN Wilhelminalaan 29 - Soest - Tel. 3675

Soester Courant | 1971 | | pagina 9