?ed GO isief! >n? uitnodiging: los te leggen tapijttegels WIE DOET MEE AAN DE ZONNEBLOEMWEDSTRIJD VESPA mo VERKEERSSPIEGEL R.K. KERKDIENSTEN MEDISCHE DIENST PREDIKBEURTEN Gero-cassettes Middelbare Handelsavond school voor Baarn, Soest en omstreken Benoemd tot Buitengewoon Hoogleraar Kom nu naar onze showroom in Soest Bekijk en bewonder de 52 verschillende kleuren en dessins van Kela los te leggen tapijt tegels. Want nergens vindt u zo'n enorme keus in luxueuze en toch voordelige vloerbedekking voor uw hele woning. De rechtdoorgaande voetganger ALLE VERZEKERINGEN Assurantiekantoor J. G. VAN ROUWENDAAL Koopt u een bromfiets J. L. Rfl van Hal-Zonderop Voorlichtingsmiddag Ned. Vrouwen Electr. Ver. Telef. Brandweer 3333 VRIJDAG 23 APRIL 1971 en is wikken en wegen. )ces speelt de prijs een rol. Nu is het zo, dat niet tellen is hoe hoog het bedrag zal zijn. zonder dat nd is hoe de situatie is op iar het tapijt gelegd moet >aarom maakt Vroom nn graag tevoren een 3e offerte, gebaseerd op beoordeling van de vloer Dat sluit onaangename gen uit en maakt een e keuze mogelijk. En het iie offerte kost u niets, als u besluit niet bij Dreesmann te kopen. ocht en onze vaklieden ie kamer leeggemaakt •uwe tapijt zonder enige oijkerd. Zodra er wel alleen die extra ioit te staan, omdat u on inclusiefregeling l tapijt ingeprezen. Toch moet u e maken. Is er verschil en meestal gekocht vanwege aed wollen tapijt is erg omdat vlekken Ion wordt veel gekocht duurzaamheid, iar daar staat tegenover linigen is. •eeds in voorafgaande jaren bleken volgens mededelingen in de Soester Courant meerdere tuinierende Soester inwoners trots te kunnen zijn op bij zonder hoge of forse zonnebloemen. De afd. Soest e.o. van de ver. tot be vordering der bijenteelt in Ned. en de plaatselijke afdeling van de Kon. Mij. voor Tuinbouw en Plantkunde hebben daarom de handen ineengeslagen, om de zonnebloemliefhebbers en alle overige tuinbezitter in staat te stellen mee te doen aan een wedstrijd in het kweken van de volgende drie categorieën: a. De hoogste zonnebloemplant, b. De breedste zonnebloem, c. De plant met het grootste aantal zonnebloemen. Men kan, behalve het plezier van het kweken zelf, hiermee ook nog mooie prijzen verkrijgen, die beschikbaar ge steld zijn door de zaadhandelaar: Coöp- landbouwver., Torenstraat 16; Avicultura, G. J. Blom, Soesterbergsestraat 49; Spruit, Beukenlaan 54; J. M. Hilhorst, Steenhofstraat 34; J. V. Westeneng, Nieuweweg 40. In elk der drie genoemde categoriën worden toegekend 3 eerste prijzen, be staande uit waardebonnen groot ƒ20.00, 3 tweede prijzen van waardebonnen groot 10.00. De Middelbare Handelsavondschool, ge vestigd in het Baams Lyceum, halver wege Baarn-Soest heeft verleden jaar haar 50-jarig jubileum gevierd en in de loop der jaren is duidelijk gebleken, dat zij voorziet in een dringende behoefte aan scholing en bijscholing gedurende één of meerdere avonden per week. Vele jongeren, die overdag in winkels en fabrieken of op kantoor werkzaam zijn en promotie willen maken of van werkkring willen veranderen, melden zich bij deze door het rijk gesubsidieerde school en volgen drie avonden per week de lessen, die door bevoegde en ervaren leraren worden gegeven. Voor slechts 20,lesgeld per half jaar ontvang zij bovendien nog de benodigde studieboe ken in bruikleen. De vakken zijn uiteraard gericht op de handel en de studie omvat dan ook Boekhouden, Handelsrekenen, Rechts- en Wetskennis, Nederlandse, Engelse en Duitse handelscorrestpondentie. Bij deze correspondentie ligt de nadruk op het schrijven van brieven en wordt de nodige aandacht besteed aan spelling, grammafica en uitspraak. Na een studie van drie jaar leggen de leerlingen een schriftelijk en mondeling examen af onder rijkstoezicht en ont vangen bij voldoende resultaten een waardevol diploma, dat bovendien vrij stelling geeft voor het Middenstandsdi ploma. Daarna is er in de 4de en 5de klas gelegenheid de opgedane kennis aanmerkelijk te vergroten en kan de kandidaat worden toegelaten tot het examen 5-jarige Middelbare Handels avondschool, eveneens afgenomen onder rijkstoezicht. In die 4de klas kunnen ook de bezitters van een Mulo- of Mavo-diploma of van een daaraan gelijk te stellen getuigschrift worden toegelaten. Naast de hierboven omschreven cursus sen zijn er aan de school opleidingen van enkele lessen op één avond voor de Praktijkdiploma's Boekhouden, Neder lands en Engels, terwijl groepen geïn teresseerden zich eenmaal per week be kwamen in het spreken van Duits en Engels in conversatiecursussen waarbij ook gebruik gemaakt wordt van een ta lenpracticum en bandrecorders. Deze spreiding houdt verband met de toekomst van de school. De wetgever heeft in de zg. „Mammoetwet" het einde van de Middelbare Handelsavondschool gepland, hoewel tot 1975 de examens ter verkrijging van de diploma's 3-jarige Middelbare Handelsavondschool worden afgenomen. Daar er toch altijd de behoefte aan goed avondonderwijs zal blijven bestaan zal dit schooltype langzamerhand worden om gezet in een Avond-M.E.A.O. (Middel baar Economisch en Administratief On derwijs) of in een Avond-M.A.V.O. De kandidaten voor het M.A.V.O.-eind- examen doen examen in zes vakken. Dit zal voor leerlingen, die slechts de avon den ter beschikking hebben, te veel zijn. Het is om die reden, dat over enige ja ren dergelijke leerling na voldoende stu die geëxamineerd kunnen worden in bij voorbeeld twee vakken en zij ontvangen dan een gedeeltelijk M.A.V.O.-diploma, een zogenaamd deelcertificaat. Daarna kunnen zij één of meer andere vakken kiezen, daarin opnieuw een deelcertifi caat behalen en op deze manier een vol ledig M.A.V.O.-diploma „sparen". Het ligt in de bedoeling alle mogelijk heden te onderzoeken en naast bovenge noemde opleidingen ook cursussen te op- ganiseren voor volwassenen, die hun al- 'gemene ontwikkeling wat willen opfris sen gedurende 1 avond per week. Ge dacht wordt aan het vak Nederlands (Brieven schrijven, opstellen maken, spreekbeurten houden), aan eenvoudig •Boekhouden en Engels, maar ook aan Aardrijkskundige en Geschiedkundige .onderwerpen in verband met actuele •beurtenissen. Al deze genoemde cursussen worden en /zullen worden gegeven in het Baarns 'Lyceum, dat gunstig gelegen is tussen Baarn en Soest voor ingezetenen van 'belde gemeenten. Om alle mogelijkheden voor het school jaar 1971/72 goed te kunnen overzien, 'nodigt de directeur, B. J. Leliefeld, Ju lianalaan 11 te Soest, telefoon 02155-4074, belangstellenden uit bij hem inlichtingen in te winnen betreffende de verschillen de cursussen. De waardebonnen moeten bij genoemde zaadhandelaren worden ingeleverd. Bij deze is tevens een prima collectie zaden aanwezig voor een goede keuze bij het begin van het zaaiseizoen. Maar dat is nog niet alles. Elke eerste prijswinnaar ontvangt bovendien hon derd crocusbollen en elke tweede prijs winnaar vijftig crocusbollen, welke zijn beschikbaar gesteld door de Gemeente Soest, en aan alle prijswinnaars wordt door de bijenteeltvereniging een pot ech te bijenhoning aangeboden. Crocussen zijn belangrijk in het voor jaar vanwege eiwithoudend stuifmeel voor jonge bijen. Bovendien verfraaien zij zeer vroeg in het seizoen uw tuin. Alles tesamen dus een aantrekkelijke prij zencollectie. Opgave voor deelneming is niet nodig, Evenmin inleggeld. Elke Soester inwo- ner(ster) kan meedoen. In het najaar verschijnen in de Soester Courant, die hiervoor tenvolle medewerking ver leent, wekelijks mededelingen omtrent reeds bereikte afmetingen of aantallen. Aan de hand van deze gegevens kan iedereen zelf nagaan, of de gekweekte zonnebloemen deze evenaren of over treffen. Is dat zo dan schrijft men een briefkaart of bericht met gegevens in centimeter of de aantallen bloemen aan het contactadres: Chris Uiterwijk, Kerk- pad N.Z. 49. Een commissie uit de sa menwerkende verenigingen controleert daarna via een bezoek één of meermalen de opgegeven planten. Voor het meten of tellen der bloemen gelden de volgende regels: 1. De hoogste zonnebloem wordt opgemeten vanaf de aarde tot en met de in horizontale stand gehouden bloem of zaadkop; 2. De grootste bloem wordt gemeten door een schuifmaat te plaatsen dwars over het breedste gedeelte van de bloem of zaad- kop en dan aan te schuiven tot de vaste kern van de bloem; 3. Het grootste aantal bloemen wordt gesteld; 4. De bloemen moeten reeds in bloei staan, (die al zaad gevormd hebben tellen ook mee); 5. De planten in alle drie cate gorieën behoren in goede staat te ver keren, dus niet geknakt of gebroken en nog ter plaatse vast te staan. Enige aanwijzingen voor het kweken mogen hier nog volgen: Er zijn hoge en lagere soorten. Kies de beste en zaai een flink aantal planten, b.v. een rij. Meer planten, meer kansen. Zonnebloe men moeten vruchtbare grond hebben. Mesten is aan te bevelen. Ze houden van zon, liefst een zonnig plekje kiezen. De zaaitijd loopt van eind april tot ver in mei. De zaaiafstand is van 50 tot 60 Leg b.v. telkens 3 zaden bijeen (een paar cm uit elkaar) en houd de beste plantjes over De zaaidiepte is een paar centimeter. Vooral niet te diep. Zonnebloemkenners kunnen u mogelijk informatie verschaffen over de behan deling van de planten voor zo mogelijk nóg hoger, breder of meer. Het einde van de wedstrijd is op 10 sep tember. Het is aan te bevelen, deze krant met het reglement en de aanwijzingen te bewaren. Tot Buitengewoon Hoogleraar in de Ster renkunde en Astrofysica aan de Vrije Universiteit te Brussel werd benoemd onze oud-plaatsgenoot dr. E. P. J. van den Heuvel. Dr. v. d. Heuvel werd 2 november 1940 in Soest geboren. Hij is oud-leerling van de Van der Huchtschool (1946-1952) en van de Rijks H.B.S. te Amersfoort (1952-1957). Aan de Rijks Universiteit in Utrecht studeerde hij wis- en natuurkunde (1957-1963) waar hij in 1968 promoveerde tot doctor in Wis- en Natuurkunde. Sinds 1968 is hij verbon den aan de Sterrewacht van de Rijks Universiteit te Utrecht als wetenschap pelijk. Hoofdmedewerker. zijn ca. 1 cm dik, wegen 4 kg per m2 en zijn verkrijgbaar vanaf f 16,80 per m2 incl. 14% BTW. n.v. Carpet-Center Holland Showroom: Van Lenneplaan 73, Soest Tel. (02155)-8995 Geopend van 9 tot 17 uur behalve zondags Bestuurders die links of rechts afslaan mogen het verkeer, dat men op dezelfde weg tegemoet komt of dat op dezelfde weg zich naast dan wel links of rechts achter hen bevindt, niet hinderen. Ook de voetganger niet! ART. 46 R.V.V. Vele weggebruikers weten wel dat men bij het afslaan het rechtdoorgaande ver keer dat is verkeer dat men tegemoet komt of dat men inhaalt, of waardoor men ingehaald wordt niet mag hin deren en moet laten voorgaan. Maar zij vergeten vaak dat dit alleen geldt ten opzichte van het verkeer „op dezelfde weg". Wanneer men van een zijweg komt en voorlangs gaat verkeer recht door, dan heeft dat niets te maken met de hier bedoelde voorrang. Ook hij of zij, die op de andere weg rechtdoor gaat voor de zijweg langs, heeft geen voor rang op grond van de hier bedoelde re gel, want men bevindt zich niet op de zelfde weg. Onnodig wordt in zulke ge vallen soms voorrang gegeven en ten. onrechte door de rechtdoorgaande ge nomen. Wanneer bij het naderen van een kruising of splitsing van wegen één van beiden van één zijweg komt gelden de normale regels van voorrang, nml. „rechts gaat voor" en „snelverkeer gaat voor langzaam verkeer" of hoe dat ook door borden mocht zijn geregeld. „Rechtdoor" betekent dus lang niet al tijd „gaat voo'r". Dezelfde bepalingen gelden ook voor de voetganger. Ook de rechtdoorgaande voetganger „op dezelfde weg" mag niet door het afbuigende verkeer worden ge hinderd; ook niet als ter plaats geen zebra is gelegen. Hierbij dient, evenals bij de zebra, een verstandig samenspel te zijn. Het rijverkeer moet ((hebben) kunnen waarnemen dat de voetganger rechtdoor gaat. De voetganger mag zich maar niet plompverloren voor het rij verkeer werpen. De voetganger moet be denken dat er een redelijke stopmoge lijkheid moet zijn. Wanneer de voetganger enige tijd stil staat voor hij oversteekt, kan niemand weten of zien dat hij rechtdoor gaat. Hij mag dan niet meer op voorrang rekenen en moet met oversteken wachten op een opening in het verkeer. Denkt u daar goed aan voetganger! Bestuurders zijn verplicht de rechtdoor gaande voetganger een redelijke kans te geven om ongehinderd over te steken. Bedenk dat u bij afwisseling ook zelf voetganger bent en dan ook graag de rechten geniet die u toekomen. Afbuigende trams hoeven geen voorrang tegeven. Hetzelfde geldt voor motorvoer tuigen van de politie, brandweer en an dere hulpverleningsdiensten en de zie kenauto, als zij de voorgeschreven signa len geven. COLLECTIEVE VERZEKERINGEN HYPOTHEKEN FINANCIERINGEN AUTOMOBIELVERZEKERINGEN (ambtenarenkorting) Verzekeren is een vertrouwenszaak dus daarom naar STADHOUDERSLAAN 120 - SOEST TELEFOON 6467 OOK VOOR EEN DESKUNDIG EN VRIJBLIJVEND ADVIES. lecilSrrels De balans is voor ons belang rijk om ons lichaamsgewicht onder controle te houden. Vele mensen ontzeggen zich allerlei lekkernijen om maar de wijzer van de weeg schaal op zijn plaats te houden. Maar- - veel moeilijker staat het"""^-^ met de balans van ons bloed. Hier zorgt ons organisme zelf voor wanneer wij ons tenminste aan normale leefregels houden, speciaal wat de voeding betreft. Vooral bij het ouder worden gaat dit een voorname rol spelen. Vandaar het advies om de zo belangrijke stof lecithine, die wij met ons moderne voedings patroon meestal In te geringe hoeveelheid tot ons nemen, extra toe te voegen in de vorm van C.L.B. lecikorrels. C.L.B. lecikorrels bevatten een zeer hoog percentage lecithine in een aangenaam smakende vorm gebracht met caloriearme hulpstoffen. C.L.B. lecikorrels in Nederland uitgebracht door Pharmaceutische fabriek Roter Hilversum- zijn verkrijgbaar bij apotheken, drogisterijen en reformhuizen. Bewijs en plaatje direkt verkrijgbaar b« Bilderdijklaan 1, Soest, telefoon 3029 Veel dames, leden van de N.V.E.V. afd. „Eemland", kwamen in zaal „Brandpunt" te Baarn bijeen voor een lezing over milieuhygiëne. De presidente, mevrouw Den Hollander- Anker, heette de aanwezige welkom, in het bijzonder de spreekster, mevrouw Grever-Tenckens uit Amersfoort. Mevrouw Grever begon haar interessan te lezing over ons leefklimaat; over de verstikkende steden en over het natuur behoud, wat voor ons een levensbelang is. Wetenschapsmensen komen bij elkaar om deze ernstige situatie te bespreken en voor het houden van kadercursussen. We moeten terug naar de natuurlijke af valstoffen, zoals bladeren en planten (vooral geen plastics, die verteren niet). Bomen hebben we nodig; hun bladeren zorgen voor onze nodige zuurstof en koolzuur. Spreekster -waarschuwde voor de enorme hoeveelheden afval, die door de bevolkingsaanwas steeds groter wordt. Door gezinsplanning kunnen we die af valproducten beperken. Het stof van de fabrieken daalt neer op de aarde. Wat niet volledig verbrand vergiftigt lucht, water en bodem. Dringt tot aan de wortels van planten en bo- men. Als het zo doorgaat zien we over 100 jaar geen zon meer; de lucht is ver vuild. Ook het vuil, dat door het publiek achteloos wordt weggeworpen, b.v. in de bermen, moet met gif bespoten worden, omdat de machines niet door de grote rommel heen kunnen komen. Ook hondenbezitters moeten meewerken aan milieuhygiëne. De honden uitlaten daarwaar het geen hinder geeft. In Zwe den zijn zelfs hondentoiletten: kleine omheinde grasveldjes. Alleen al op het centraal station van Rotterdam wordt per jaar 120.000 gulden uitgegeven om het vuil, dat door het publiek wordt neergeworpen op te rui men. Dit bedrag zou besteed kunnen worden voor installaties, die lucht, wa ter en bodem zuiver houden. Ook besprak mevrouw Grever het on derwerp: lawaai. Door het lawaai wor den we mettertijd hardhorend en over plm. 100 jaar doof. Velen worden hart patiënten. Onder aanbieding van de gebruikelijke attentie,sprak de presidente van deze vereniging dankwoorden aan de spreek ster, voor deze bijzondere lezing. Op 27 april a.s. hebben de leden van de N.V.E.V. afd. „Eemland" een excursie naar de Nobofabrieken en het „Loopark" en op 10 mei a.s. een eencursie naar Werkendam en Gorichem met een boot tocht. PAROCHIE SOEST, Kerkplein Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag, H. Missen 8 en 11.30 uur. 9.30 uur Hoogmis. In de week H. Missen om 8.30 en 19.30 uur. PAROCHIE SOESTDIJK Burgemeester Grothestraat. Zaterdag, 19 uur, avondmis. Zondag, om 9 en 11 uur. 18 uur Avondmis. Dinsdag, woensdag, donderdag en vrij dag 19.00 uur. PAROCHIE SOEST-ZUID St. Willibrordusstraat Zaterdagavond 19 uur, avondmis. Zondag H. Missen 8 en 11.30 uur en 9.30 uur Hoogmis. In de week H. Missen op dinsdag en donderdag 8 en 9 uur. Zaterdagsmorgens géén H. Mis. Maandag, woensdag en vrijdag avond mis te 19.00 uur. ST. CAROLUSKERK, Soesterberg. Zaterdag, 19 uur, avondmis. Zondag, 9.30 uur Hoogmis. 11.30 uur (met zang). SOEST De artsendienst wordt waargenomen van zaterdagmorgen 12 uur tot maandagmor gen 8 uur door M. H. Oeberius Kaptevn, Nassauplantsoen 25, tel. 4545 en J. Kui pers, Middelwijkstraat 34, tel. 2815. SOESTERBERG Tijdens het weekend zal de artsen- dienst worden waargenomen door A. W. Moll van Charante, Paltzerweg 299, Den Dolder, tel. 030-784555. SOEST Tandartsen Zaterdag en zondag van 13.00 uur 13.30 uur A. J. Janus, De Genestetlaan 15, Soest, tel. 2544. Apotheek Vanaf vrijdag a.s. 18 uur alsmede de gehele zaterdag en zondag heeft dienst Brink-Apotheek, Brinkstraat 16a, Baarn, tel, 02154-2537. Extra apotheekdienst zaterdag a.s. van 8.30-12.30 uur Apotheek-Soestdijk, Van Weedestraat 35, Soest, tel. 2487. Oranje-Groene Kruis Zr. G. Pluim, Bosstraat 29, tel. 4610. Wit-Gele Kruis Zr. A. v. d. Berg-Pompe, Slmon Stevin- laan 7, Soesterberg, tel. 03463-1540. Groene Kruis Zr. D. van Putte, Veenbesstraat 578. Katholiek Instituut voor Maatschappelijk werk Maatschappelijk werkster: mej. M. F. M. Elsenburg, Molenstraat 11, Soest Spreekuur: maandag t.m. vrijdag van 9.30-10.30 uur. Telefoon: 02155-4040 (alleen van 9.00-10.30 uur). Spreekuur Soesterberg: dinsdagavond van 18.30-19.00 uur, in „De Hoeksteen", ingang Plesmanstraat. Stichting Maatschappelijke Dienstverlening (gezinszorg) Leidster: me. H. B. te Lintelo, Veldweg 6, Soest, tel. 02155-6891. Spreekuur: maandag t.m. vrijadg van 13.30-14.30 uur. Maatschappelijk werk Uitgaande van het Prot. Interk. Sociaal Centrum. Spreekuur maatsch. werkster: dinsdag van 9-10 uur in Eltheto, Driftje 4A, tel. 2723. Andere werkdagen van 9-10 uur en maandagavond van 6.30-7 uur. Bureau Amersfoort, Bergstraat 29, tel. 03490- 10441. Bureau voor levens- en gezinsvragen Uitgaande van de Interkerkelijke Stich ting, Bergstraat 25, Amersfoort. Telefoon 03490-10441. Spreekuur: dinsdagmiddag van 3 tot 4 uur, woensdagavond van 7 tot 8 uur, bij voorkeur telefonische afspraak. Moeders voor moeders Mevr. E. J. van Mameren-Dekker, Va leriaanstraat 10, tel. 02155-8481. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat Zondag 10 uur ds. P. G. v. d. Hooft Soest. 19 uur ds. Jac. Smit. Emmakerk Regentesselaan 10 uur ds. Jac. Smit. Ichthuskerk, Alb. Cuyplaan. 10 uur ds. J. Smit. 17.00 uur ds. J. Smit. Gebouw Middenwijk, Pieter de HooghL 10 uur ds. D. H. Bosma. Zonnegloren, Soesterbergsestraat. 10 uur ds. A. v. Ginkel, Amersfoort. In alle gewone diensten landelijke coU lecte voor algemene diakonale doeleiB* den. Jeugdkerken: 10 uur Emmakerk, Regentesselaan. 10 uur Eltheto, Driftje. Zondagsscholen 10 uur Middelwijk, P. de Hooghlaan. 10 uur De Savomin Lohmanschool, Driehoeksweg. 10 uur Da Costaschool, Pr. Bernhard- laan, interkerkelijk. 10 uur Gr. van Prinstererschool, Inter kerkelijk. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk. Julianalaan 9.30 en 17 uur ds M. Wilschut. Wilhelminakerk Soesterbergsestraat 18 10 en 5 uur ds. D. H. Borgers. GEREFORMEERDE KERK (vrijgemaakt) Kerkgebouw N.P.B., Rembrandtlaan 20. 8.30 uur ds. J. F. Hey, Amersfoort. 14.45 uur ds. J. Strating, Bunschoten/ Spakenburg. CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan. 10.30 uur ds. Rutters. 19.15 uur ds. Brons, Veenendaal. GEREF. GEMEENTE Dalweg hoek Beukenlaan. 10.00 uur en 17.00 uur. Leesdienst VER. v. VRIJZ. GODSDIENSTIGEN Afd. van de Ned. Protestantenbond Rembrandtlaan 20. 10.15 uur ds. W. Leerink. BRAAMHAGE 19.00 uur ds. W. Leerink. WIJKGEBOUW Schoutenkampweg, hoek Buntweg. 10.15 uur Kinderdienst. EVANGELIE-GEMEENTE „IN DE RUIMTE" Klein Engendaalweg 52. 15.45 uur G. J. Mensink. SOESTERBERG GEREFORMEERDE KERK 10 en 17 uur ds. H. W. Engelkes, Amers foort. 12.00 uur Interk. Zondagsschool (Chr. kleuterschool). HERVORMDE KERK 10 uur ds. F. J. Th. van Boven. 19 uur M. Groenenberg, Utrecht JOHANNES-STICHTING 9.45 uur ds. A. Terlouw. BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE Eemnesserweg 63b. 10.30 uur ds. H. C. Valeton. GEREF. KERK „VRIJE KERKEN" Nassaulaan 12, Baarn. 10.30 en 16.30 uur ds. J. M. Smelik, Rot terdam, Overschie. Volle Evangelie-gemeente „Baarn-Soest" Burgemeester Penstraat 4, Baarn. F.lke zondagmorgen 10 uur. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE Kapelstraat 7, Baarn. 10.30 uur ds. K. Berling, Rotterdam.

Soester Courant | 1971 | | pagina 17