Mr. H. VAN RIEL MUdmo- MUcUno- MUdLmo- MARCHAL - HAARMODE mr K.N.V.B. MOET HARD ZIJN BIJ SANERING BETAALD VOETBAL voor stoere jongens-kleding moet u naar: GLIMLACHJES VAN DE CHINESE DRAAK Van den JBrinh Heerlijk uit eten met het hele gezin Semana Santa in Spanje voor modieuze positie-kleding moet u naar: MENINGEN VAN LEZERS de voorzitter van de Eerste Kamerfractie van de V.V.D. voor vlotte, aparte meisjes-kleding moet u naar: Telefoonnummer ziekenauto 5980 Noorderweg 23 r. a. hofman voor snoezige baby-kleding moet u naar: OFFICIËLE MEDEDELINGEN Veel weerstand B. EEN GOED IDEE Interconfessionele werk groep „Soest-Zuid" voert actie voor buitenlandse werknemers verzekeringen hypotheken Dinsdag open dag bij Ateliers Artishock Zaterdag 1 mei S.P.S.V. betrouwbaarheidsrit Bestemmingsplan ter inzage Verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal 15; Stemming voor Leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal Uitoefening kiesrecht door personen, die in dienst betrekking zijn Afsluiting gedeelte van Talmalaan Eerste Soester Begrafenis-Onderneming VRIJDAG 23 APRIL 1971 Op 15 mei moeten de sektie betaald voetbal van de K.N.V.B. en de Federatie Betaald voetbal Organisatie (F.B.O.) beslissen over het lot van een aantal betaald voetbal beoefenende clubs Er zyn dertien clubs teveel. Dat zijn dertien clubs die veel te weinig publiek trekken om het hoofd boven water te houden en die boven dien toeschouwers bjj andere clubs weghouden. Maar de K.N.V.B. kan de clubs die het zelfstandige bestaan niet willen opgeven daartoe niet dwingen. Daarom zal de K.N.V.B. een harde politiek moeten voeren. één club steunen; wethouder Verheij van Amsterdam heeft de besturen van D.W.S., Blauw Wit en Volewijckers bij zich geroepen om een fusie te bespreken; de kans dat Volewijckers zal afvallen en on der druk moet worden gezet lijkt vrij groot; in Tilburg stuiten de besprekingen tussen Willem II en N.O.A.D. op gro te moeilijkheden, enerzijds omdat de leden en supporters liever slecht voet bal schijnen te willen zien en ander zijds omdat beide clubs in ernstige financiële nood verkeren en nauwe lijks publiek trekken; er gaat een gerucht dat het Apel- doornse A.G.O.V.V., dat financieel aan de grond zit, met de Graafschap uit Doetinchem over een fusie praat; in Limburg zal een fusie moeten ko men, waarvoor de kandidaten zijn Roda JC, Fortuna-Sittardia Combi natie (F.S.C.), Limburgia en misschien V.V.V.; de FC Limburg zal in Heerlen moeten gaan spelen; Een heel goed voorbeeld van een voet balfusie is die tussen D.O.S., Elinkwijk en Velox in Utrecht, al heeft het lang geduurd eer het zover was. Andere suc cesvolle fusies zijn uitgekristalliseerd in bijvoorbeeld Telstar, FC Den Bosch, FC Twente en P.E.C.Toch bestaat er veel tegenkanting tegen fusies. Die tegenkanting komt van bestuurders die hun baantje dreigen krijt te raken, hetzelfde geldt voor trainers en admini stratief personeel, terwijl zo'n 280 a 300 voetballers, vrijwel allemaal semi-profs, geen extraatje meer zullen kunnen ver dienen met voetballen. De niet belang hebbende clubleden en supporters plegen echter voor de meeste fusie-mislukkin gen te zorgen, omdat zij de naam van „hun" club met de sfeer van de vereni ging niet los willen laten voor iets nieuws. Het zijn juist die clubleden en suppor ters die een onevenredig grote stem in het kapittel hebben en ondeskundig zijn in het leiden van een betalende voetbal club. De huidige gang van zaken wijst er op, dat het Nederlandse betaalde voetbal hard op weg is van een hobby een be drijfstak te worden. Overgangsfase In die overgangsfase verkeren wij nu en zo'n overgang brengt de nodige span ningen met zich mee. Het is nauwelijks gezond te noemen als voetbalclubs alleen op de been kunnen blijven door grote subsidies, wel oplopend tot een half mil joen per jaar, van gemeenten en de in dustrie. Het betaalde voetbal in ons land heeft alleen toekomst als ieder van de clubs in principe op eigen benen kan staan. Dat wil zeggen, dat de exploitatie van een voetbalelftal rond komt uit eigen inkom sten. Dan kan een subsidie worden ge bruikt om schulden af te lossen, het ter rein en de toeschouwersaccomodatie te verbeteren of dure spelers te kopen, die de club en het spelpeil omhoog moeten stuwen. Fusiebcsprekingen Daarom is het verstandig van de K.N.V.B. en de F.B.O., dat zij de publi citeit niet schuwen en duidelijk laten weten dat, om het betaalde voetbal ge zond te maken, dertien clubs eruit moe ten door naar de amateurs terug te ke ren of een fusie aan te gaan Dat heeft de aktiviteit van fusie-onderhandelingen sterk doen toenemen. In Haarlem wordt de kans van een fusie besproken tussen Haarlem, E.D.O. en R.C.H. onder leiding van de voorzitter van de oudste Nederlandse voetbalvereniging de koninklijke H.F.C. De kans van slagen lijkt reëel; O in Schiedam probeert het gemeente bestuur S.V.V. en Hermes D.V.S. om de tafel te krijgen, waarbij ook aan buurtgenoot Fortuna Vlaardingen wordt gedacht; in Breda zijn de onderhandelingen tussen N.A.C. en Baronie in een ver gevorderd stadium, de gemeente wil Open tot midden mei van 8 uur s-morgens tot zonsondergang. Altijd plaats voor uw auto. Stoptreinen naar Llsse tijdens do weekends. gezien, zoals bij A.Z.-Z.F.C., A.G.O.V.V.- De Graafschap, H.V.C.-Gooiland of Wa- geningen en Blauw Wit-D.W.S.-Vole- wijekers. De plannen van de K.N.V.B. en de F.B.O. gaan uit naar een eredivisie van 18 en een eerste divisie van 20 clubs. Een al leszins reëel uitgangspunt, dat ongetwij feld zal leiden tot een verbetering van het spelpeil in het betaalde voetbal. Afvloeiingsregeling Als de reorganisatie voor de nieuwe competitie al wordt uitgevoerd zullen zich in de loop van de competitie ver rassende ontwikkelingen voordoen, want zo'n sterke reorganisatie leidt ongetwij feld tot belangrijke verschuivingen in de krachtverhoudingen. Juist omdat de belangen van enkele hon derden voetballers op het spel staan lijkt het zeer nuttig, dat de vakbond van de voetballers, de V.V.C.S., bij het overleg tussen K.N.V.B. en F.B.O. alsnog wordt ingeschakeld. Er zullen afvloeiingsmaat regelen moeten komen voof de beroeps voetballers die hierdoor werkloos wor den. Tot nu toe is daaraan nauwelijks of geen aandacht besteed. PRUIKENBOETIEK BEETZLAAN 74 (hoek Schrikslaan) - SOESTDIJK - TELEFOON 3990 BLIJETIJDS-, BABY EN KINDERKLEDING GALLENKAMPPELSWEG11-SOEST-TEL6286 in Den Haag zit men met de brokken van een vroegtijdige publikatie van de fusieplannen van Holland-Sport en A.D.O., een fusie die wel nodig en zeker nuttig lijkt; als Volewijckers onafhankelijk blijft zal het Zaandamse Z.F.C. beter een fusie met AZ '67 aan kunnen gaan; het Amersfoortse H.V.C. blijft een fu siekandidaat voor FC Utrecht, Gooi land en Wageningen. Een hele lijst van fusiebesprekingen die al aan de gang zijn en die wellicht ko men. Opmerkelijk is, dat de fusierage in het noorden en oosten van ons land spontaaan al vrijwel is uitgewerkt. Hoog uit zou men nog kunnen denken aan een fusie tussen P.E.C. en Drente. Vooral in het zuiden en westen moet de fusierage nog op gang komen. Zwakke clubs blyven Nu lossen fusies niet alles op. Er blijven zwak staande clubs, zoals het Roos^n- daalse R.B.C., Helmond Sport, Gooiland, H.V.C., Wageningen, Veendam, Heeren veen, V.V.V. die allen onvoldoende pu bliek trekken. Door fusies van andere clubs wordt de situatie voor deze clubs niet beter. Ook kan het succes van be paalde fusies worden betwijfeld, zakelijk In China is het „jaar van het wilde zwijn" begonnen met glimlachjes naar de buitenwereld. Een op zichzelf niet zo belangrijke toernee van Amerikaanse tafeltennissers, compleet met drie jour nalisten, is daarvan het symbool gewor den, opzienbarend omdat zelfs dit z< heel gewone sporttreffen al heel onge woon was geworden door China's vrij willige isolement. De Ver. Staten van hun kant hadden daarvoor al enige op zichzelf alweer niet zo belangrijke verruimingen van de handel toegestaan. De ene vriendelijk heid werd met de andere beantwoord. Die wederzijdse glimlachjes zijn natuur lijk niet toevallig. President Nixon en voorzitter Mao achten kennelijk beiden de tijd gekomen om te proberen los te kómen uit de vastgelopen controverse die nu al jaren tussen hun twee landen be staat. Niet voor het eerst. Maar voor gaande pogingen zijn voortdurend stuk gelopen op ontwikkelingen die verdere toenadering psychologisch onmogelijk maakten. Bijvoorbeeld was er al sprake van een HOTEL - CAFé - RESTAURANT !Soesterbergsestraat 122 - Soest Telefoon 02155 - 2706 iBij ons bent U uit en toch thuis I Ruime parkeergelegenheid Men verzoekt ons plaatsing van het vol gende: Op de avond van Goede Vrijdag, stond ik op de Plaza Mayor van Madrid, het vroegere stadscentrum, maar nog steeds imponerend door zijn Spaanse charme. Over dit plein, dat gebouwd werd in de zeventiende eeuw in opdracht van Felipe III, zou een dér talrijke processies van Spanje trekken. Deze optochten worden ieder jaar weer gehouden in de Semana Santa de Goede Week, waarin de avon den van Witte Donderdag en Goede Vrij dag de hoogtepunten vormen. Mij viel onmiddellijk de rust op waarmee de dui zenden Spanjaarden stonden te wachten. Zonder moeite kon de politie de weg vrijhouden en er was geen Spanjaard, die eraan dacht op te dringen. De processie werd voorafgegaan door zestien ruiters, die in prachtige kledij en met glimmende helmen, getooid met pluimen, hun paarden met een zeer be heerste pas lieten voortgaan. Zij werden gevolgd door de diverse groepen boete lingen. Zij gingen gekleed in donkere mantels en hadden lange puntmutsen op het hoofd, terwijl ook het gelaat bedekt was. Al deze mensen doen vrijwillig boete, maar blijven toch door hun ietwat spookachtige kleding anoniem. Veel van hen gingen blootsvoets en droegen zware houten kruizen, die gedurende de kilo meters lange tocht de grond niet raak ten. Er waren er ook bij die om hun enkels lange zware kettingen hadden vastgemaakt, die zij voortsleepten over het asfalt. Ik stond aan het einde van de route en zag diverse mensen strompe lend voorbij gaan, maar geen van hen gaf het op, al waren de lasten van het houten kruis, de kettingen en de blaren nog zo zwaar. Tussen deze mensen werden enorme plateaus voortgeduwd of zelfs gedragen. Hierop stonden Mariabeelden of Christus figuren die met honderden kaarsen wer den omringd, waardoor de met goud versierde beelden schitterden. Opmerke lijk was ook het enthousiasme van het publiek. Van alle kanten hoorde men geestdriftige toejuichingen, terwijl een enkele keer iemand spontaan begon te zingen bij het langskomen van een der beelden. De stoet hield dan onmiddellijk ■til en het gebeurde dikwijls dat men •m de tien meter moest stoppen. De klaagzang, die steeds met Ay, Ay, Ay begon, kwam duidelijk overeen met de Arabische gezangen, die nog steeds de Moorse invloeden in Spanje uit vroeger tijden kenmerken. Toch staan deze optochten in Madrid nog in de schaduw bij die in Zuid-Span- je. Het verloop in Madrid is veel sta- tischer en wordt door de meeste toe schouwers passief beleefd. In het zui den kent de geestdrift geen grenzen. Mensen raken buiten zichzelf en ieder een zingt, roept en tracht zelfs de beel den te raken of te kussen. Hoewel voor mij deze jaarlijks terug kerende festiviteiten en folklores moei lijk te begrijpen zijn, is het zien en meemaken van dit alles zeer zeker de moeite waard. JOS KLOPPENBURG Madrid BLIJETIJDS-, BABY EN KINDERKLEDING GALLENKAMPPELSWEG 11 - SOEST - TEL6286 Sinds enige tijd hebben de leden van de interconfessinele werkgroep „Soest- Zuid" zich bezig gehouden met de vra gen, problemen en noden van de zeer vele buitenlandse werknemers die in Soest gehuisvest zijn. In het kader van deze activiteiten heb ben zij nagegaan, welke standpunten de in Soest aanwezige politieke partijen in nemen t.a.v. de hier boven genoemde problematiek. De door de Werkgroep gevonden partij- programmapunten, alsmede de door par tijvertegenwoordigers gedane uitspraken bij de begrotingsdebatten van de ge meenteraad werden naast elkaar gelegd. Naar aanleiding daarvan hebben zij de volgende vragen aan de partijbesturen voorgelegd: 1. Wat doet uw partij ter plaatse om te komen tot het realiseren van uw partij programmapunten op het gebied van de problemen van de buitenland se werknemers? 2. Indien deze problematiek niet in uw partijprogramma was opgenomen, wat denkt uw partij alsnog te gaan doen op dit terrein? Verzocht werd zo spoedig mogelijk deze vragen te beantwoorden. Tot op heden hebben slechts enkele par tijleden laten weten dat zij op de ge stelde vragen zouden ingaan. De meeste besturen zwegen nog. Te zijner tijd worden de partijprogram- mapunten met de antwoorden op de vra gen gepubliceerd. klein beetje toenadering vlak voordat de Amerikanen en Zuid-Vietnamezen Cam bodja binnentrokken. Onder die omstan digheden was het voor China niet wel doenlijk om in de schaduw van een der gelijk vertoon van „Amerikaans impe rialisme" met Amerikanen aan een tafel te gaan zitten. Omgekeerd hebben Chi nese interne beroeringen als de „cultu rele revolutie" ook weifelend begonnen besprekingen getorpeteerd. Pijnloze overgang De Ver. Staten hebben reden om te po gen hun verhouding met China te nor maliseren, al was het alleen maar om dat het op de duur onhoudbaar is als twee grote naties aan weerszijden van de Stille Oceaan met elkaar geen enkel kontakt hebben. Maar daarbij komt dat wellicht nog niet dit jaar, maar dan wel volgend jaar, in de Ver. Naties eindelijk de tweederde meerderheid van de assem blee-leden zich uitspreekt voor toelating van Peking op de stoel van de „grote mogendheid China" die nu wordt bezet door wat niet meer is dan de regering van het eiland Formosa. Wel gaat Peking ervan uit dat ook For mosa deel van de Chinese volksrepubliek is en wenst het niet dat dit zelfs maar als Taiwan in de V.N. fungeert, maar in dit opzicht verzacht ook de houding van Mao zich. Er zijn al landen die zowel met Peking als met Formosa betrekkin gen onderhouden op verschillend niveau en er is dus hoop dat de verhuizing yan Tsjiang Kai-sjeks ambassadeur uit' de Veiligheidsraad naar de grote algemene vergadering en de intocht van.Mao Tse- Toengs man in de Veiligheidsraad eens mogelijk wordt, in 1973 of daaromtrent. De V.S. hebben geen lust in een positie te komen dat deze onafwendbare ont wikkeling tegen hun zin in wordt door gezet. Liever bereiden ze zich erop voor om de overgang ook voor henzelf pijnloos mogelijk te maken. Concurrerend samenleven Omgekeerd heeft ook Chna zijn rede nen om niet voor eeuwig in isolement te willen blijven verkeren. Daarvoor zijn economische gronden. Ontegenzeg lijk heeft de Chinese economie vooruit gang geboekt, niet alleen door prestaties op het gebied van kernbombouw, ruim tevaart en dergelijke, maar vooral op het gêbied van voedselproduktie en ver vaardiging van gebruiksgoederen er machinerieën. Daarbij ontstaat een situa tie dat bijvoorbeeld de behoefte aan staal groter wordt dan bevredigd kan worden door de eigen wat teruggebleven produk- tie. Dat wil zeggen dat handel gedreven moet worden om het benodigde geld te verdienen. Op de duur zal het nuchtere managers verstand net als nu ook in de Sowjet-unie gebeurt bevelen dat bepaalde technologische kennis beter ge kocht kan worden dan ten koste van te veel tijd zelf verwerven. PHILIPS SPECIAALZAAK Van .Weedestraat 72 - Tel. 2792 Redactie „Soester Courant". M. In het verslag van de Jaarvergadering van de Stichting Federatieve Raad voor het Bejaardenwerk te Soest lees ik, bij de mededelingen van de secretaris: „Van een gift van de Rotary-club uit Baarn waren drie bandrecorders aangeschaft^ waardoor blinden en slechtzienden ge sproken boeken op de band kunnen be luisteren." Deze mededeling is onvolledig.'De Rota ry-club Baarn-Soest heeft aan de Open bare Bibliotheek te Soest en aan de Openbare Bibliotheek te Baarn elk tien bandrecorders geschonken, welke band recorders door de beide Bibliotheken uit geleend worden aan blinden en slecht zienden. Bij de betreffende Bibliotheken zijn inlichtingen hierover te krijgen. Na mens de Rotary-club Baarn-Soest, Ds. W. LEERINK, Soest. Redactie „Soester Courant". M. Ik stel er prijs op, te vermelden, dat bij de onlangs gehouden kledinginzameling voor de Stichting „Mensen in nood" door de Redactie van de „Soester Courant' gratis uitstekende reclame is gemaakt, welke door ons hogelijk gewaardeerd is. Ik begrijp, dat u dat uit bescheidenheid niet zelf wilde vermelden, daarom neem ik dit middel te baat. Ere wien ere toe komt! Namens de Raad van Kerken te Soest, Ds. W. LEERINK. Hebt U belangstelling voor de politiek van ons land? Komt dan kennis maken met en luisteren naar die zal spreken over „Liberaal Perspectief". Vrijdagavond 23 april in de Openbare Bibliotheek, Albert Cuyplaan 202, Soest, aanvang 20.00 uur. Gelegenheid tot discussie. Iedereen is van harte welkom. BLIJETIJDS BABY EN KINDERKLEDING GALLENKAMPPELSWEG 11 - SOEST - TEL.6286 De Italianen zouden zo ook wel eens na de Russische een Chinese autofabriek mogen gaan opzetten maar dat is een blik in een al weer veel verdere toe komst. Waar het op aan komst is dat China on danks tegenvallers en tegenslagen op een economisch niveau is gekomen waarop het mee kan spreken. En ook wel mee moet spreken. In Peking zal men bijvoorbeeld niet ver rukt zijn van plannen die Russen en Japanners samen uitbroeden om Siberië ook industrieel te ontsluten. Maar om in dit soort zaken een woordje mee te kun nen spreken is het nodig dat zij uit hun isolement komen. Ondanks de glimlach zal de Rode Draak ook industrieel te ontsluiten. Maar om in wereld heeft intussen al een tamelijk ruime ervaring hoe elkaar principieel bestrijdende systemen toch in betrekke lijke vrede concurrerend kunnen samen leven. En ook met China is dit voor Chinezen en Amerikanen en uiteraard de rest van de wereld aantrekkelijker dan de door onbekendheid met elkaar nog ge spannener verhouding van dit ogenblik. Voor al uw Heideweg 44 - Soest - 02155-2173 Dinsdag 27 april organiseert het Soester Instituut voor Creatieve Vorming een zg. open cursusdag. Iedereen die belangstelling heeft in de nieuwe cursussen van „Ateliers Arti shock" kan kennis maken met weven, boetseren, tekenen, schilderen, muziek- instrumentjes maken en poppen maken. Een aantal docenten zijn die dag in het gebouw bezig van 9.30 uur tot 11.30 uur en van 1.30 uur tot 3.30 uur. Er is een crèche aanwezig zodat elke huismoeder op haar gemak kan rondlopen en mee doen! 's Avonds zullen twee sprekers een in leiding houden over „Kreatief spel met kinderen" door Ank van Kemenade en „Kreatief taalgebruik met kinderen" door Henk Bresser. Aanvang 8 uur. BLIJETIJDS BABY- EN KINDERKLEDING GALLENKAMPPELSWEG 11 - SOEST - TEL 6286 Aan de op zaterdag 1 mei door de Soes ter Politie Sport Vereniging georgani seerde Betrouwbaarheidsrit is tevens het kampioenschap auto- en motorsport 1971 van het District „West" van de Neder landse Politie Sport Bond verbonden. De „S.P.S.V.-rit" bestaat uit een oriënta- tie-betrouwbaarheidsrit op basis van routebeschrijving. De totale lengte van de rit bedraagt ongeveer 95 kilometer, verdeeld over een ochtend- en middag traject. De start en de finish zijn bij de kazerne van de Vrijwillige Brandweer Soest aan de Lange Brinkweg, alwaar ook de prijs uitreiking zal plaats vinden. De eerste deelnemer wordt gestart om 9.31 uur. De burgemeester van Soest maakt, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning, bekend, dat het ontwerp van het bestemmingsplan „Egghermonde I", re gelende de bestemming voor gronden, gelegen in het dorp Soesterberg ten oosten van de Generaal Winkelmanstraat en ten noorden van het Zeister Spoor in de gemeente Soest, met ingang van 28 april 1971 gedurende één maand ter ge meentesecretarie, afdeling Algemene Za ken, Stadsontwikkeling en Onderwijs (geopend iedere werkdag van 9.00 tot 12.00 uur) alsmede in de hulpsecretarie te Soesterberg voor een ieder ter Inzage ligt. Gedurende de termijn van ter inzageleg ging kan een ieder schriftelijk bij de ge meenteraad bezwaren tegen dit ontwerp indienen. Soest, 27 april 1971. De burgemeester van Soest brengt ter algemene kennis, dat bij besluit d.d. 28 januari j.1. van het college van burge meester en wethouders, de stemdistricten opnieuw zijn ingedeeld en de stemloka len op onderstaande adressen zijn onder gebracht: Gemeentehuis, Steenhoffstraat 2-4; Chr. Huishoudschool, Ir. Menkolaan 1; Groen van Prinstererschool, Groen van Prinstererstraat 28; Prins Willem-Alexanderschool, Beetzlaan 48; Van der Huchtschool, Paulus Potterlaan Lagere Technische School, Soestereng- weg 15; Openbare M.A.V.O.-school, Middelwijk straat 70; De Rank, Soesterbergsestraat 18; Ziekenhuis Zonnegloren, Soesterbergse straat 125; St. Willibrordusschool, St. Willibrordus- straat 0; Insingerschool, Insingerstraat 57; Prof. J. Waterinkschool, Smitsweg 40; Openbare Rinke Tolmanschool, Smitswef 311; R.K. Lagere School, Smitsweg 46; Dorpshuis, Dorpsplein Soesterberg; R.K. Titus Brandsmaschool, Chr. Huy- genslaan 2, Soesterberg. Naam en adres van het stemlokaal al waar men kan stemmen, z(jn op de op- roepingskaart vermeld. Op 28 april 1971, van des morgens acht uur tot des namiddags zeven uur, zal d» de stemming ter verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Gene raal plaatshebben. De aandacht wordt gevestigd op artikel 128 van het wetboek van strafrecht, luidende :Hij die opzettelijk zich voor een ander uitgevende aan een krachtens wet telijk voorschrift uitgeschreven verkie zing deelneemt, wordt gestraft met ge vangenisstraf van ten hoogste EEN JAAR. Soest, 24 april 1971. Iedere werkgever wordt eraan herin nerd: dat hij, volgens art. I 10 der Kies wet, verplicht is te zorgen, dat iedere werknemer, die bij hem in dienstbetrek king is en bevoegd is tot de keuze mede te werken, voor zover deze niet buiten de tijd van zijn dienstbetrekking aan de verkiezingen kan deelnemen, daartoe de gelegenheid krijgt; deze verplichting geldt niet ten aanzien van de werkne mers, die uit hoofde van hun dienstbe trekking binnen de voor de stemming bepaalde tijd niet vertoeven in een ge meente, waar zij aan de stemming kun nen deelnemen, of in een aangrenzende gemeente, tenzij zij om aan de stemming deel te nemen niet meer dan gedurende twee achtereenvolgende uren verhinderd zullen zijn, hun arbeid te verrichten; dat, volgens art X 9 der Kieswet, over treding van bovenstaand voorschrift wordt gestraft met hechtenis van ten hoogste veertien dagen of een geldboete van ten hoogste vijfenzeventig gulden. Soest, 20 april 1971. Burgemeester en wethouders van Soest delen mede, dat op vrijdag 30 april 1971 de gehele dag het gedeelte van de Tal malaan, gelegen tussen de Soestereng- weg en de Albert Cuyplaan, afgesloten zal zijn voor het openbaar verkeer in verband met de te houden kunstmarkt.. Soest, 27 april 1971. v.h. H. W. VELLINGA Begrafenis - Crematie - Transport (Rouwkamer) Steenhoffstraat 1 - Soestdijk Telefoon 2731, b.g.g. 2455.

Soester Courant | 1971 | | pagina 5