mfenS w 125 RINGENOLDUS 9 MEI MOEDERDAG TON BON LEDERWAREN VERKEERSSPIEGEL SUEZ KEUKENS VERONICA'S TIPPARADE VANASCH LAMSBOUT 350 Doorregen VARKENSLAPPEN 208 NASSI of BAMIVLEES325 b,v. 3 MINI BOUTJES135 3 HONGAARSE STEAKS 5 VLEESKROKETTEN voor 10 BITTERBALLEN voor.... 150 B0ERENW0RST BOTERHAMWORST samen Gekookte WORST 98 Wielerwedstrijd groot succes EEN MOEDERHART, EEN GOUDEN HART, GEEF MOEDER IETS VAN GOUD S.P.S.V. hield betrouwbaarheidsrit Boottochten .Zonnebloem' met de ,Alex van Waavenburg' Ned. Vrouwen Elektr. Ver. afdeling „Eemland" Bosbrandje Een half jaar werk aan sfeerverbetering Kinderspelen op het S.E.C.-terrein Quiz-middag in het bejaardencentrum Groot-Engendaal ,De Soester Vogelvrienden' vergaderde Vleesverkoop Nieuwe pastor in Soest Telef. Brandweer 33 3 3 Politiebureau 444 4 Officiële Mededeling Onderwijswet Vermist of gevonden Zomerse aanbiedingen voor zonnige prijzen van uw echte slager in Soest. 500 gram 500 gram 500 gram Voor mooi weer, weinig tijd, toch lekker eten panklaar nemen Ons fijne vleeswaren „duo" voor deze week 100 gram 100 gram 250 gram Uw échte slager in Soest kunt n ge rust om advies vragen voor een ge slaagde barbeque avond. Er is b.v. T. BONESTEAK gewicht pl.m, 400 gram per stuk. P0RTERH0USE STEAK pl.m. 350 gram per stuk. CLUBSTEAKS en LAMS- KARB0NADE. Ook zeer geslaagd is SPARE RIBS SAUCIJS JES, HONGAARSE STEAKS en RUNDER STEAKS. VAN ASCH UW ÉCHTE SLAGER IN SOEST •p het „Tempo-parkoers" op het indu strieterrein, organiseerde de Soester Ken- en Toervereniging „Tempo" op Koninginnedag de traditionele jeugd- wielerwedstrijden op gewone fietsen. In drie groepen bekampten het jeugdig wielergeweld elkaar met als inzet voor de drie eerst aankomenden fraaie me dailles, die door het Oranje-comité be schikbaar waren gesteld. Precies om half drie viel het eerste startschot voor de groep 8-10 jarigen. Na felle strijd was het O. Veenma, die de eerste prijs in de wacht sleepte. B. de Bruin werd tweede en R. Renooy plaatste zich als derde. 4. J. de Wit 5 R. Hooft, 6. B. Gros, 7. P. van de Laan, 8. A. van Beek, 9. E. Westerveld, 10. F. van Duin, 11. M. van Lubeck, 12. B. van Rees, 13. J. de Vries, 14. M. Hornsveld, 15. C. Stinkers, 16. R. Mole naar, 17. T. Beemer. In de groep 11-12 jarigen was de strijd nog feller. J. Bruinenberg eiste de eer ste plaats op, M. Cuypers plaatste zich tweede, met op de derde plaats P. Jon ker; 4. B. van Empelen, 5. E. Nijstad. JUWELIER - HORLOGEE Van Weedestraat 12 Telefoon 02155-6372 Georganiseerd door de Soester Politie Sport Vereniging, onder auspiciën van de Nederlandse Politie Sport Bond, werd zaterdag een oriëntatie-betrouwbaar- heidsrit gehouden voor vier klassen, n.1.: A-klasse: auto's, equipe: bestuurder en kaartlezer. B-klasse: motoren met of zonder zijspan (bestuurder en kaartlezer). C-klasse: motoren (solo). D-klasse: auto's en motoren (ook solo) equipe: bestuurder en meerdere inzit tenden. Klasse D was hoofdzakelijk voor dona teurs van de S.P.S.V., de andere klas sen voor leden van de Nederlandse Po litie Sport Bond. De totale lengte van de rit van plm. 95 km met een gemiddelde snelheid was plm. 24 km per uur, was verdeeld over een ochtend- en middagtraject, met een rustpauze tussen beide ritten, in café- restaurant De Soester Duinen. Tachtig equipes verschenen aan de start bij de brandweerkazerne aan de Lange Brinkweg. Iedere deelnemer ontving voor de start een zeer verzorgd lunchpakket, een bon voor koffie en een voor limo nade. Ook de medeinzittenden werden van een en ander voorzien. De route, die was uitgezet door de he ren M. Starink en A. H. Verhoeven en mevrouw P. G. Verhoeven-Starink, ging door Baarn, Eemnes, Hoogland, Hoog landerveen, Amersfoort, Soesterberg, Leusden, weer over Soesterberg en terug naar de finish in de brandweerkazerne te Soest. Vóór de start, die om 9.31 uur plaats vond, heette de voorzitter van de S.P.S.V. de heer W. v. d. Brink, alle deelnemers van harte welkom op deze eerste rit van de S.P.S.V. en wenste allen veel succes. Zoals gezegd ging om 9.31 uur de eerste deelnemer van start en om de minuut volgden de anderen. Prijswinnaars: A-klasse: 1. Heren M. A. v. d. Bosch en H. J. Beurkens, Tilburg, 303 strafpunten. 2. Echtpaar Straas, Utrecht, 322 strafpunten. 3. Heren P. J. van Zijtveld en H. v. d. Bor, Utrecht, 363 strafpunten. Dit equip werd kampioen van district West van de N.P.S.B., omdat de beide andere equipes niet tot het dis trict West behoorden. B-klasse: 1. Echtpaar Dijkhuizen, Leiden, 701 strafpunten. C-klasse: 1. B. Minnen, Den Haag, 391 strafpunten (kampioen N.P.S.B.). D-klasse: 1. S. v. d. Klashorst en me vrouw G. Butzelaar, Soest, 196 strafpun ten. 2. Echtpaar Wijngaard, Soest, 322 strafpunten. 3. Heren G. J. Kluvers en H. C. Kluver, Soest, 360 strafpunten. Aan deze rit was tevens het kampioen schap van de S.P.S.V. verbonden. Dit. werd behaald door de heer H. A. A. G. van Woerkom en mej. W. E. van Ginkel uit Soest, die 660 strafpunten behaalden. Hun prijs bestond uit een wisselbeker, benevens twee herinneringsbekers. De prijs voor de beste donateur was voor de heren J. Grooters en A. W. v. d. Deijssel uit Soest, met 378 strafpunten. De beste individuele prijswinnaars wa- sen: 1. S. v. d. Klashorst en mevrouw Butzelaar, Soest, 196 strafpunten. 2. He ren v. d. Bos en Burskens, 303 strafp. 3. Heren Traas en Traas, 322 strafp. 4. Heer en mevrouw Wijngaard, 322 strafp. 5. Heren Kluvers en Kluvers, 360 strafp. 6. Heren Zijtveld en v. d. Bor, 363 stra*P- 7. Heren Embrechts en Jansen, 364 strafp. 8. Heren Multner en Rademaker, 378 strafp. 9. Heren Grooters en v. d. Deijssel, 378 strafp. 10. Heren Ettenhoven en Ettenhoven, 380 strafpunten. Verder nog een groot aantal prijzen. Om vier uur vond de prijsuitreiking plaats. Voordat dze plaats vond dankte de voorzitter van de S.P.S.V. de vele deelnemers van deze eerste en wel zee geslaagde rit van de S.P.S.V., in verband met het 25-jarig bestaan. Ook dankte hij de andere medewerkers, o.a. die deze rit hadden uitgezet en de vele contro leurs. Hij hoopte, dat volgend jaar, wan neer weer een rit zal worden georgani seerd, evenveel of meer deelnemers aan de start zullen verschijnen. De hoofdinspecteur van politie, de heer H. G. Scholtmeijer reikte, in zijn kwali teit van voorzitter van het district West van de Nederlandse Politie Sport Band, de vele prijzen uit en hij dankte het bestuur van de S.P.S.V. voor de schit terende organisatie. Bij de 13- en 14-jarigen trad het talent op de voorgrond. Als eerste kwam N. Brouwer over de streep met in zijn kielzog H. Bruinenberg. De derde plaats was voor O. Hooft; 4. J. Smit, 5. E. van 't Klooster, 6. B. Wennikenbonk, 7. R. van de Laan, 8. J. Remkes, 9. P. Spijker, 10. K. Lok. Het succes van deze wedstrijden, maar vooral het grote enthousiasme bij de jeugd en de belangstellenden, was voor het aktieve Tempo-bestuur voldoende reden om nu al vast te stellen, dat in september opnieuw een wedstrijd wordt georganiseerd. Met het organiseren van deze wedstrij den hoopt men de groeiende jeugdploeg nog verder te kunnen uitbreiden. Dinsdag en vrijdag zullen 2 x 100 be jaarden en invaliden uit Soest, Soestdijk, Baarn (uit het bejaardentehuis De Blin- kerd), Lage Vuursche en Tehuis Pasa- dena uit Amersfoort de gast zijn van de Kath. Ver. „De Zonnebloem" tijdens een boottocht met de „Alex van Waaijen- burg". Beide dagen vertrekt men om 8 uur van de „Koppel" in Amersfoort, alwaar men te 18.30 uur wordt terugverwacht. Dankzij belangeloze medewerking van vele vrijwilligers zullen de deelnemers s morgens tijdig bij de boot worden af geleverd en 's avonds staan dezelfde vrijwilligers klaar om de passagiers weer naar huis terug te brengen. Aan boord wacht hen een geweldig ont haal. Tijdens deze tochten wordt Harderwijk aangedaan, waar militairen gereed staan om iedereen naar het Dolfinarium te vervoeren. Een grote collectie geschenken vindt U bij Avondtasjes Damestassen Reistassen Koffers Boodsch.tasscn Parapluies Toilettasjes Portemonnaies Reisnecessaires Beautycases Byouterie- doosjes Nagel garnituren enz. IN ALLE PRIJSKLASSEN. STEENHOFFSTR. 15A, TEL. 2761 Op de agenda voor de maand mei staan voor maandag 10 mei vermeld een ex cursie naar Werkendam en Gorkum, ge volgd door een boottocht over de Maas, de Waal en de Merwede. Op donder dag 13 mei wordt een lezing gehouden in het Anna Paulownahuis aan de Burg. Grotestraat over het onderwerp „In de winkel van Sinkel". Zaterdagmiddag om half_ drie moest de brandweer uitrukken voor een bosbrand- je aan het Berkenlaantje langs de spoor lijn Amersfoort/Utrecht. Ongeveer een halve hectare jonge dennen aanplant ging verloren. „Bestuurders mogen uit een uitrit slechts de weg opreden indien dit mogelijk is zonder gevaar of hinder voor andere weggebruikers of schade te veroorzaken". Art. 16 R.V.V. Een uitrit is een pad of uitgang van een terrein of gebouw van waaruit bestuur ders van voertuigen zich op de weg be geven. Zulk uitrijden moet plaatshebben zonder schade of hinder te veroorzaken aan andere weggebruikers. Onder „weg gebruikers" worden ook voetgangers verstaan, zodat ook zij niet in gevaar mogen worden gebracht of gehinderd. Om een onbelemmerd in een uitrijden van een uitrit te waarborgen is bepaald dat voor een uitrit niet mag worden ge parkeerd. Naast plichten heeft de ge bruiker van een uitrit dus ook rechten. Eerbiedig die rechten door uitritten niet te blokkeren met uw voertuig. 't Alleen maar even stoppen voor in- en uitlaten of voor laden en lossen voor een uitrit is niet verboden. Uitreaard is daarbij altijd de bestuurder aanwezig en kan hij zonodig de uitrit terstond vrijmaken. Voorheen mocht men bij het inrijden van een uitrit niet voorsorteren. Thans is dat voor bestuurders van motorvoer tuigen binnen de bebouwde kom zelfs verplicht. Buiten de bebouwde kom zijn zij dat niet verplicht, doch wel bevoegd te doen. Voor overige bestuurders langzaam Anwar Sadat heeft in zijn zes maanden presidentschap meer Egyptische initia tieven ontwikkeld om tot overleg met Israël te geraken dan Nasser in vele jaren deed. En het zegt iets over zijn snel verworven gezag en aanzien dat hij zich dit kan permitteren, wat niemand verwacht had: hij is een voorman ge worden in de Arabische wereld die ver maningen en berispingen uit kan delen en naar wie wordt geluisterd, aan wie zijn oordeel wordt gevraagd. Het ziet ernaar uit dat hij sterk genoeg staat om inderdaad akkoorden met Israël te sluiten zonder dat hij het gevaar loopt door een revolutietje te worden wegge vaagd. Dat hij het kan betwijfelt men in Israël trouwens ook niet, wel, of hij het echt wil. Het wantrouwen zit diep geworteld; tenslotte begon de laatste strijd ook nadat de V.N. hun vredes macht door Egypte hadden laten weg sturen om zo onnaspeurlijke redenen dat men wel moet aannemen dat Nasser wil de vechten omdat hij niets anders meer wist. De ouvertures van Sadat gaan voorna melijk over heropening van het Suez- kanaal, waarvoor de Israëlische troepen van de oostoever zouden moeten ver dwijnen, hun plaats inruimend aan Egyptische. Mevrouw Meir en vooral Dajan wijzen dit af heel fel, maar op verkiezings vergaderingen, zodat men dat niet al te serieus hoeft te nemen. Maar ze hebben natuurlijk gelijk als ze dit een ongelijke ruil noemen. Egypte heeft het kanaal terug, met daaraan verbonden inkom sten, plus een stuk Sinaï. Israël wint niet eens onverbloemd doorvaartrechten maar moet wel terugtrekken op een min der makkelijk te verdedigen linie. Beperkte ruil Ln van de hele transaktie wil Egypte niet eens 'n keurig geschreven kontrakt sluipen met Israël als de twee partijen die het eens zijn geworden. Het moet TORENSTRAAT 45 - TEL. 8009 Keukens voor elke ruimte Ook op zaterdag geopend. De kinderspelen, die de voetbalvereni ging SEC samen met het Oranje-comité op koninginnedag organiseerde, trokken een enorme belangstelling. Niet minder dan 3000 kinderen met ouders bezochten van 1 tot 4 uur de SEC-velden om deel te nemen aan de door de SEC-feestcom- missie voorbereidde spelen. Er waren voor de kinderen vele moge lijkheden om een prijsje te verdienen, want SEC had aan alles gedacht. Door de medewerking van een groot gedeelte van de SEC-jeugdcommissie en andere SEC-kaderleden liep alles op rolletjes en werd ervoor gezorgd dat ieder kind het zijne kreeg. SEC had gedacht dat een aantal van 2500 prijzen wel voldoende zou zijn. Dit kwam echter wel een beetje anders uit. In de loop van de middag moesten nog eens 500 prijzen worden opgehaald om alle kinderen tevreden te kunnen stellen. Grote attractie's waren het ballengooien, de schiettent, het was-op-hangen, krui wagenrijden1 en ringwerpen. Door de perfecte organisatie konden de kinderen na afloop van het festijn te vreden huiswaarts keren. De organisatoren zelf waren zó enthou siast dat zij unaniem van mening zijn, dat dit een jaarlijks terugkerend eve- nemend moet worden. Na overleg met leden van het Oranje-comité heeft SEC dan ook besloten het volgend jaar op koninginnedag werderom deze organisa tie voor haar rekening te zullen nemen. Klachten werden niet gehoord en een compliment aan de SEC-organisatoren is wel op zijn plaats. Met het voornemen deze spelen het volgend jaar te herhalen, zullen zij vele Soester kinderen een groot plezier doen. 1 maar zo gaan als een gedeeltelijke na koming van een oude resolutie van de Veiligheidsraad. Intussen is ook via kranteninterviews toch ook al enig onderhandelingswerk verricht. Van Egyptische zijde is de er kenning gekomen dat enige grenskor- rekties niet uitgesloten mogen worden, Israël heeft vaaglijk laten weten dat het de Gaza-strook, de Golan-hoogten en Jeruzalem niet prijsgeeft, de westelijke Jordaanoever niet wenst maar wel mi litair aan de oever van de rivier aan wezig wil zijn en de zee-engte Sjarm-el- Sjeik wenst te beheersen. Dat laatste hoeft niet uitdrukkelijk als gebiedsuit breiding: gesuggereerd is een soort pacht van de strategische punten die de door voort naar Israëls Rode-Zeehaven Eilath beheersen. Dit nu zou als een beperkte ruil voor heropening van het Suezkanaal gezien kunnen worden, dan vervalt het Israëli sche bezwaar dat het geven en nemen niet wederzijds is. En een kontrakt op dit onderdeel zou een belangrijk prece dent scheppen: een eerst rechtstreekse overeenkomst tussen de twee- landen, waarmee Egypte als eerste Arabisch land ook. de staat Israël in de praktijk erkent. Eerste overeenkomst Het heeft er de schijn van dat gecamou fleerd onder onverzoenlijker uitlatingen voorzichtig en heel moeizaam hierheen wordt gemanoeuvreerd. En als eenmaal over een onderdeel een eerste overeen komst gesloten kan worden, dan worden de volgende weer makkelijker.1 Tenmin ste men gelooft dat Sadat werkelijk zo iets wil. In Israël betwijfelt men dit nog, maar daar kan men abuis zijn: Sadat weet dat de huidige toestand niet kan voort duren, hij kan er niet naar verlangen op deze manier steeds vaster aan Mos kou te komen zitten, hij kan niet na zo'n reeks slechte ervaringen een nieuwe oorlog als oplossing zien. Met andere woorden: als de redelijke man die hij zich toont móet hij wel serieus willen onderhandelen. En hoe onvriende lijke opmerkingen ook in Cairo en Tel Aviv gemaakt worden; veel van de in jarenlange haatsfeer ontstane emotionele belemmeringen voor een akkoord zijn in de laatste zes maanden een stuk minder formidabel geworden: het half jaar van Sadats aktiviteiten, waarin veel dat te voren onmogelijk scheen weliswaar niet mogelijk is geworden maar tenminste denkbaar. Dat is in het nabije oosten al een niet geringe vooruitgang. Voor de derde achtereenvolgende maal werd, onder leiding van de heer W. A. Veldhuizen, voorzitter van de Christelijke Oranje vereniging „Beatrix", de jaar lijkse quiz-middag gehouden voor be jaarden. Hieraan namen deel teams van zes be woners van „Braamhage", „Molenschot" en „Groot-Engendaal". De jury bestond uit twee vertegenwoor digers van ieder der deelnemende be jaardencentra, onder voorzitterschap van de heer F. Verpoort, lid van het Oranje comité. Vragen werden ditmaal gesteld over de Eerste Wereldoorlog 1914-1918. Na een spannende strijd won voor de tweede maal in succesie het team van „Molenschot" met 126 punten, gevolgd door het team van „Braamhage" met 125 punten en „Groot-Engendaal" met 113 punten. De wisselbeker zal weer voor een jaar de „prijzenkast" van „molenschot" sieren. Extra prijzen, voor een bijzonder groot aandeel in het beantwoorden van de vragen, werden uitgereikt aan mevrouw M. Wit uit „Groot-Engendaal", aan de heer E. D. Consenheim uit „Braamhage" en aan de heer T. Boerema, oud-hoofd van de school aan de Driehoeksweg, uit „Molenschot". In de pauze werden met muzikale bege leiding van de heer J. Bogerd enkele va derlandse liederen gezongen. De heer Boerema dankte aan het slot van de middag quiz-master Veldhuizen voor zijn prettige leiding en de wijze waarop hij wederom de vragen had sa mengesteld. Op de maandelijkse bijeenkomst van de „Soester Vogelvrienden" sprak maandag avond de heer Heuperman uit IJmuiden over „Tropen, Wildzang en Bastaarden". Vooraf deed de heer D. J. Kuyper, voor zitter, mededeling dat de bijeenkomsten van maandag waarschijnlijk verschoven zullen moeten worden naar donderdag om organisatorische redenen. Het zaaltje in Hotel „Bos en Duin" is op maandag niet meer beschikbaar en men zal zich beraden waar in de toekomst dé maandelijkse bijeenkomsten gehouden gaan worden. Ook vroeg het bestuur toestemming van de vergadering voor de aanschaf van 100 nieuwe kooien. Dit houdt verband met de nieuwe bepaling van de bond dat vanaf het jaar 1972 op tentoonstellingen niet meer gekeurd zal worden in vitrines. Bekeken wordt nog welke kooien hier voor aangekocht zullen worden. Woensdagmiddag, 2 uur, zal aan het slachthuis aan de Lange Brinkweg, verkoop van vlees plaatsvinden aan de houders van gele kaarten, genummerd van 76 tot en met 360. - In de nieuwbouwwijk „Soesterveen" heeft tot nu toe pater A. Vlemmix na mens de 3 parochies van Soest de pastq- rale verzorging gehad. Kortgeleden is pater Vlemmix overgeplaatst naar Amersfoort. De mensen van deze nieuw bouwwijk Soesterveen zullen deze sym pathieke priester niet gauw vergeten. Zijn vriendelijkheid en bezorgdheid maakten indruk op allen met wie hij omging. In zijn plaats is nu per 1 mei 1971 een andere pastor benoemd: Pater H. van Maanen M.S.C. die temidden van zijn werkterrein in de nieuwbouw gaat wo nen op Haverweerd 1. Pater van Maanen is geboren te Arn hem op 16 april 1928. Hij werd in 1956 priester gewijd en heeft daarna als mis sionaris in de Filippijnen gewerkt o.a. als leider van een Seminarie voor de op- leding van priesterstudenten. Pater van Maanen wil graag in het groeiende samenwerkingsverband van de Soester parochies meewerken. Zodoende zal hij meteen lid zijn van het Inter parochieel Pastorale Beraad, dat on langs zich presenteerde aan de Soester bevolking. AUTOBANDEN SERVICE G. Borgesiuslaan 19A, BAARN Tel. 02154-6687 SUPERSNELLE SERVICE OP MODERNSTE APPARATUUR. Burgemeester en wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, zulks ter voldoening aan het bepaalde in artikel 76 van de Lager-Onderwijswet 1920, dat de raad van de gemeente Soest in zijn vergadering van 22 april j.1. mede werking als bedoeld in artikel 72 van die ,wet heeft verleend ten aanzien van het verzoek van: I. het bestuur van de vereniging „De school met den Bijbel" te Soest voor a. het aanschaffen van een radiotoestel ten behoeve van de Insingerschool aan de Insingerstraat; b. het aanschaffen van een stencilma chine ten behoeve van de Insinger school aan de Insingerstraat; c. het aanbrengen van een doelmatige verlichting en het treffen van enige daarmede verband houdende voorzie ningen ten behoeve van de Da Costa- school aan de Prins Bernhardlaan; d. het aanschaffen van meubilair ten behoeve van de Da Costaschool aan de Prins Bernhardlaan; II. het bestuur van de stichting „Van der Huchtscholen" te Soest voor a. het aanschaffen van een schrijfma chine; b. de beperkte invoering van het Loco systeem ten behoeve van de Van der Huchtschool voor g.l.o. aan de Paulus Potterlaan. Voorts is in deze vergadering mede werking als bedoeld in artikel 50 van de kleuteronderwijswet verleend ten aanzien van het verzoek van het be stuur van de stichting Van der Hucht scholen te Soest voor de stichting van een kleuterschool in het Soesterveen- Klein Engendaal. verkeer is het voorsorteren naar links bij het inrijden van een uitrit, zowel binnen als buiten de bebouwde kom, een keuze kwestie. Zij mogen dus voorsorte ren, maar zijn het niet verplicht. Fietsers en bromfietsers op een naast de rijbaan gelegen fietspad, die een uitrit willen inrijden, mogen niet het fietspad verlaten om op de rijbaan te gaan voor sorteren. Zij dienen vanaf het rijwielpad de rijweg haaks naar links over te ste ken. Voor het inrijden van een rechts gelegen uitrit zijn alle bestuurders overal ver plicht te voren zoveel mogelijk naar rechts voor te sorteren. Natuurlijk moet ook bij het voorsorteren en afslaan naar een uitrit tijdig en dui delijk richting worden aangegeven. Bestuurders van tweewielers die niet bedreven zijn in het voorsorteren doen er verstandig aan zich uiters rechts op te stellen en over te steken als zij daar voor hun kans schoon zien. Beter iets vertraagd de uitrit in dan helemaal niet. Opgaven voor deze wekelijkse rubriek uiterlijk tot zaterdagavond, uitsluitend per telefoon onder nr. 3583, 3282 of 2501. Informaties of inlichtingen omtrent deze of andere dieren: „Dierenhuis", Klein Engendaalweg 36, Soest. IN SAMENWERKING MET „DE GOUDEN SNAAR" 1 (12) LOVE HER MADLY The Doors - Negram 2 7) OYE COMO VA Santana - CBS/Artone 3 4) BACK STREET Cuby Blizzards - Phonogram 4 I AMI SAID Neil Diamond - Phonogram 5 9) FAITHFULL Marvin, Welch, Farrar - Bovema 6 8) PAINT IT BLACK Eric Burdon - Bovema 7 (11) A TASTE OF HONEY Supremes Four Tops Bovema 8 I'M ON MY OWN AGAIN The Bintangs - Phonogram (Will Luikinga) 9 (17) IT WASN'T GOD Lynn Anderson - Telstar 10 ANGELS/FREEDOM Jimy Hendrix - Polydor 11 (18) 13 QUESTIONS Seatrain - Bovema 12 IF THERE'S A HELL BELOW Curtls Mayfield - Polydor (Chiel Montagne) 13 (13) THE SAME OLD SONG The 4 Tops - Bovema 14 (16) BYE BYE TOT MORGEN Radi Ensemble - Telstar 15 POETAS ANDALUCES Aquaviva - Dureco (Rob Out) 16 YOU'RE MY MAN Lynn Anderson - CBS/Artone 17 (19) VLAMMETJES Helga - Bovema 18 NEVER LEAVE ME LONELY Road - Polydor 19 ONE TOKE OVER THE LINE Brewer Shipley - Polydor (Hans Mondt) 20 THE TIME IS NOW Jericho Jones - Ariola 1 UW KLASSESLAGER IN SOEST van Weedestraat SB, telefoon S37S

Soester Courant | 1971 | | pagina 9