milmb milmö EGvSETTEN KEUKENS KEUKENS SW teams hebben het in de laatste weken toch nog moeilijk Nog steeds geen winst voor SEC-honkbal Soester atleten in Hilversum en Utrecht in actie Juniorenploeg op derde plaats in de districtscompetitie Supersnelle service op modernste apparatuur. „Tempo-renners" weerden zich duchtig in Midden-Nederland- competitie 32 verslagen in eigen huis Soester Volleybal Vereniging trekt trainer aan met nationale- en internationale opleiding Olympia dames behalen schitterende overwinning Zaanse Molenwiek met Korfbalwisselbeker naar Soest Vermist of gevonden AUTOBANDEN-SERVICE DINSDAG 11 MEI 1971 ►ERVICI De teams, die nu aan hun laatste wed strijden van deze competitie bezig zijn, hebben het de afgelopen week niet ge makkelijk gekregen. Bijna alle teams moesten uitkomen tegen teams die een vrij hoge plaats innemen in dc stand van de competitie. Het vijfde damesteam moest afgelopen donderdag uitkomen tegen mede kam pioenskandidaat Olympia 2. De SVV- sters konden in deze wedstrijd niet te gen dit Olympia op. Ze verloren deze wedstrijd met 0-3. Al waren de teams vaak wel aan elkaar gewaagd, toch bleef SVV beneden het van haar te verwach ten spelpeil. Ze konden zich in deze wed strijd niet ontplooien tegen het in deze wedstrijd zeer goed spelende Olympia- team. In de eerste set kwamen de SVV-sters al gauw op een achterstand, die ze niet meer weg konden werken. Ze verloren deze set met 7-15. In de tweede set wis ten de dames van de Soester Volleybal Vereniging nog een ruime voorsprong op te bouwen, die ze echter niet tot het eind van de wedstrijd konden volhouden. Olympia won deze set met 12-15. Ook in de derde set was Olympia sterker dan SVV. Toch hadden de Olympianen het niet gemakkelijk. Ze moester toch alles op alles zetten om deze set te winnen. Ze wonnen uiteindelijk met 11-15. Dames SVV 3 moest uitkomen tegen WH. Zij wonnen deze wedstrijd met 1-2. Het waren twee ongeveer gelijke ploegen. De ene keer bouwde SVV een voorsprong op dan weer WH. Vooral in de eerste set was de strijd tussen beide teams zeer spannend. SW speelde een zeer goede wedstrijd, evenals WH. De eerste set werd door SVV met 12-15 gewonnen. Een te vroeg juichen voor de winst van de eerste set, was één van de oorzaken dat de tweede set met 15-10 werd verloren. De derde set werd weer door SVV met 10-15 gewonnen. Dames SW 4 behaalden mooie 0-3 overwinning op DEVU 2 Het vierde damesteam heeft afgelopen KÉLTUM PLEET I JUWELIER HORLOGER en OURFINE CRSSETTE5 REMBRANDTLAAN 18 - TEL. 02155-4785 week weer laten zien dat ze ook kan volleyballen. Ze hadden een zeer sterk overwicht in deze wedstrijd op het toch wel zwakke DEVU. In de eerste set ging alles nogal gelijk op, al was SVV wel beter, waardoor ze met 11-15 wonnen. Vanaf de tweede set stortte de kracht van de tegenstandsters in. De sets werden door SW 4 met een zeer ruim verschil gewonnen. De tweede set met 5-15 en de derde met 2-15. SVV 3 verliest met 0-3 van koploper BG SV 2 Het derde herenteam kon het niet vol brengen om één punt te vergaren in de wedstrijd tegen het Baarnse BG SV. In de eerste set probeerde SVV het nog met alle macht, maar toen het in deze set niet lukte, was de kracht in de beide volgende sets eveneens verdwenen. De eerste set werd verloren met 9-15. In de volgende sets kwamen de SW-ers niet verder dan 6-15 en 1-15. Heren SVV 4 behaalden een set uit de wedstrijd tegen Olympia 6 Alleen de eerste set wisten de heren van SW te winnen tegen Olympia 6. Deze set werd dan ook met een zeer ruim verschil en een toch groot krachtsver schil door SVV gewonnen met 15-8. In de tweede set ging de strijd nogal gelijk op. Olympia won deze set uiteindelijk met 12-15. In de derde set lukte het bij SVV niet meer, waardoor ze deze set met 4-15 verloren. Heren SVV 5 winnen met 0-3 Het vijfde herenteam heeft pas tegen het einde van de kompetitie haar kracht ge vonden. In één maand tijd hebben ze 12 punten weten te verzamelen uit 4 wedstrijden. Hierdoor hebben ze WH van de vijfde plaats verdrongen. Dit kwam o.a. ook doordat ze dit team de afgelopen donderdag versloegen met 0-3. Beide teams waren wel tegen elkaar op gewassen. SVV had alleen iets meer kracht en wist vaak uit een opslagbeurt meer punten te halen. Ook de aanval was aan de SW-zijde beter. De eerste set werd met 11-15 gewonnen. De tweede met 12-15 en de derde met 13-15. Het was een verdiende 0-3 overwinning voor dit team. Zondagmiddag om half drie speelde SEC 1 zijn eerste thuiswedstrijd en wel tegen Watergraafsmeer. Daar Water graafsmeer, evenals SEC, vorig jaar door degradatie was getroffen, beloofde het een spannende èn vooral gelijkopgaande strijd te worden. Gelijkopgaand werd hij wel, maar me de door enige dubieuze beslissingen van de scheidsrechter werd de spanning weer wat weggenomen. De eerste twee innings verliepen zonder enige opmerkelijke wapenfeiten, beide teams zaten defensief potdicht, terwijl de offensieve kant bij beide nog de stootkracht miste. Pas in de derde inning kwam Silva door 4 wijd op het eerste honk. Na het tweede gestolen te hebben, belandde hij door een fout op het derde honk, waarna hij door Wilkinson werd binnengeslagen: 1-0. In de derde inning kwam het antwoord van Watergraafsmeer. Met een man op het derde honk, en geen uit, is het de gewoonte om een punt te krijgen via een stootslag. Dit gebeurde ook, maar catcher Dow meende dit te moeten be letten door de slagman weg te duwen. Tot ieders verbazing besliste de scheids rechter dat.de.slagman op.één kwam en de man van drie mocht scoren: 1-1. In de vijfde inning werd er nog eenmaal gescoord en kwam er weer een speler op het derde honk, en weer kon die sco ren door een merkwaardige beslissing van de scheidsrechter. Met twee nullen en geen man op de honken wist SEC, mede door een black down van pitcher Waterreus, niet te voorkomen dat er nog twee maal werd gescoord, wat 5-1 betekende. SEC wist nog éénmaal terug te komen en wel in de achtste inning, maar dit leverde maar één punt op. De einduitlsag stond vast 2-5. De 2-5 was in hoofdzaak te wijten aan de geringe offensieve stootkracht van SEC en ook aan 'n beetje geluk ontbrak het SEC hier en daar wel. Werpersresultaten: Waterreus (SEC 6,5 in.: 5-6-6. Hurley (SEC) 2,5 in.: 3-3-1. Soederhuysen (Watergr.) 9 in.: 4-3-4. Onder stralende weersomstandigheden nam zaterdagmiddag een ploeg junioren van de S.O. Soest deel aan de junioren-districts-wedstrijd, de eerste van een vier wedstrijden omvattende competitie,, die georganiseerd werd door de Gooise Atletiek Club op de sintelbaan van het Hilversumse sportpark. Met een door plotseling afschrijven incomplete ploeg traden de Soester-junioren in het strijdperk tegen gerenommeerde ploegen uit het district West 1. De jonge ploeg die getraind wordt door de heer Stellaard uit Utrecht, toont elke keer op nieuw haar vooruitgang, die zonder enige twijfel voortkomt uit de harde en regel matige training. Punten van SEC gescoord door Silva. Beste slagman SEC Silva. SEC II ruikt weer lont Het lont in het kampioenskruitvat van SEC II is weer ontstoken, na vorig jaar kampioen te zijn geworden, heeft het team weer helemaal de oude sfeer te ruggevonden. Het liep weer op rolletjes en ook de plezierige sportsfeer was weer helemaal terug. In de tweede en derde inning werd er tweemaal gescoord, gevolg 4-0. In de vijfde inning kwam de tegenpartij terug, door defensieve fouten van SEC, waardoor drie maal werd gescoord. Dat een kat in het nauw gekke sprongen kan maken, bewees SEC in de daarop volgende inning. Niet minder dan 7 punten waren hiervan het gevolg, waar door de stand op 11-3 kwam. Deze stand werd bereikt door middel van de derde honkslag van het „krachtmens" B. Gail- lard en eveneens de derde van F. La Rose, een fout van de catcher met als gevolg een „loop home-run" van R. Thiellier en verder honkslagen van Ru- pert en K. van Leeuwen. De tegenpartij wist nog 'een keer te scoren en de eindstand was dus 11-4. F. de Clippelaar wierp weer uitstekend, met de cijfers 12x3 slag, 6x4 wijd en 4 honkslagen tegen. Een verdiende over winning. Verder speelde de B.R.L. tegen de Zuidvogels. Door nonchalant spelen werd de wedstrijd verloren met 11-2. Tenslotte verloor de Bleesing in, een leuke wedstrijd met 11-4 van Donar. De punten werden gescoord in de eerste twee innings toen R. de Wolf, die .niet onverdienstelijk wierp. Nadat R. Thiellier zijn taak had overgenomen wisten de te genstanders niet meer te scoren, maar SEC wist de achterstand ook niet iheer in te lopen. Volgende wedstrijden: Zaterdag, 10.30 uur, Bleesing-HCAW a. Zaterdag, 14.00 uur, B.R.L.-HCAW a. SEC II speelt uit tegen Chefana. Het SEC-team na een goede wedstrijd tegen Watergraafsmeer. Herman Vogel beet voor Soest de spits af en met in zijn achterhoofd het gezeg de „de eerste klap is een daalder waard", zorgde hij met een tijd van 11.1 sec. op de 80 meter voor een geweldige le plaats. Een eerste, die hij ook mefr-ko-- gelstoten met 'n stoot van 8,66 mtr. mee naar Soest nam enhem zelfs een. nieuw clubrekord opleverde. Op de 1000 meter was het Menno Lie- vers, die voor een Soester succes zorgde door in het sterke veld met een tijd van 3 min 16.5 sec. als 2e te eindigen. Bart v. d. Dijssel droeg met een hoogtesprong van 1.20 m, die hem een 2e plaats ople verde, belangrijk bij aan het Soester succes. Naast zijn succes op de hoogte- sprong, die hem ook het bezit van het clubrecord opleverde, liep hij een sterke kilometer en wist bij het vèrspringen de 5e plaats te bemachtigen. Jos Beijen klasseerde zich op de 80 me ter als 3e en toonde bij het hoogspringen een onmiskenbaar talent. De deze week speciaal voor de tech nische nummers aangetrokken trainer, de heer Steenbergen, zal zeker in staat zijn van deze getalenteerde junioren ook op de technische nummers gevreesde tegenstanders te maken. Jim Ruiter, die de ploeg completeerde, viel wat tegen. Hij kwam nog net iets tekort om zich met het districts-geweld te meten. Een wat regelmatiger training en de juiste inzet zullen voldoende blij- kén om voor de aansluiting te zorgen. Door deze fraaie resultaten bezet Soest na de eerste wedstrijd in de lange rij van deelnemende verenigingen de 3e plaats achter de ploegen van G.A.C. uit Hilversum en „Tempo" uit Bussum. Zaterdag 22 mei komen de junioren op- TORENSTRAAT 45 - TEL. 80 Keukens voor elke ruimte Ook op zaterdag geopend. nieuw in actie voor deze competitie, nu op de Sintelbaan in Amersfoort, en zul len daar zeker alles in het werk stellen om de nu bereikte derde plaats om te zétten in de twééde. Zondagmiddag trad een"kleine heren- ploeg in Utrecht in het: strijdperk voor wedstrijden, die., wérden georganiseerd cfoór de Utrechtse Atletiekvereniging „Hermes" op de sintelbaan „Maarschal- kerweerd". B-junior Rien Wols onderstreepte zijn goede vorm met een nieuw clubrecord bij het vèrspringen met een sprong van 5,41 m en een 4e plaats op de 100 in 12.2 sec.,Een prestatie waarvoor a-junior Richard van Egdom niet onderdeed. Hij bereikte in de finale 400 meter (in de tijd van 56.5 sec.) niet alleen een 5e plaats, maar kreeg ook 't clubrekord in handen. Hij bereikte de finale door ,een 2e plaats'in dé seriés. P. Majoor finishte, als 4e óp de 1500 meter in een tijd van 4 min. 16.7 sèc. De grote belangstelling ging uit naar de prestaties vandé Soester 400 meterlo pers, Gejo Spans, Jan* Paauw en Jan de Haard. In de eerste serie kwamen Spans en de Haard tegen, elkaar in het strijd perk. Spans die de binnenbaan had ge loot, kreeg daarmee het grote ongemak van het -door -de regen het zwaarst te belopen deel van de baan. Toch lukte 't hem om als 2e te éiridigen. Jan de Haard kwam nog conditie tekort om zich. in de strijd om een der ereplaatsen te men gen. In de tweede serie startte Jan Paauw. Een slechte start, die hém tien den van seconden kóstte, bracht hem al direct een geringe achterstand, die hij gedurende de race niet meer wist weg te werken. Toch klasseerde hij zich met een tijd van 52.4 sec. als 3e, daarmede Spans 0.6 sec. achter zich latepd- ïn de finale hadden de beide Soester finalisten geen antwoord op het geweld dat zich voor hen afspeelde. Direct a:chter. de kopgroep beétredèn' zij' elkaar. Jan Paauw wist met 0.1 sec. verschil de 4e plaats te be zetten, voor Gejo Spans die 5e "werd. Woensdagavond komen de Soester heren opnieuw in-Utrecht in "actie, terwijl za terdag a.s: door een grote groep pupillen en mini-pupillen van de S.O. Soest deel genomen zal worden aan wedstrijden in Amsterdam. B A A R N Tel. 02154-6687 Zondag organiseerde de Amersfoortse wielerclub „De Pedaalridders" op het Amersfoortse industrieterrein de 3e rit van de Midden-Nederland-wielercompe- titie. Bijna vijftig amateurs verschenen aan de start, waaronder een groep Soes ter renners, die in eendrachtige samen werking gingen proberen hun klassering in het totaal-klassement te verbeteren. Door de overvloedige regenval werd het parkoers spiegelglad. Toch bleef het tem po hoog en valpartijen bleven dan ook niet uit. Half koers moesten dan ook de Soester renners Cor Faber en Ton Lank- reijer hun .tol betalen en konden na een onvrijwillige aanraking met het wegdek het rennerskwartier opzoeken en de rest van de wedstrijd als toeschouwer mee gaan maken. Tien ronden, voor het eind leek het er op dat „Tempo" voor een dubbele zege zou' gaan zorgen. Jaap van den Broek, in gezelschap van Kees Bokma, dema- reerde en het lukte hen zelfs om een kleine voorsprong op te bouwen voor een fel jagend peloton. Tot drie ronden voor het eind lukte het het Soester duo de voorsprong vast te houden, maar zij hadden teveel moeten geven tijdens hun vluchtpoging en het jagende peloton haalde hen in. In de kopgroep bleef men bijzonder at tent, en men liet geen enkele ontsnap ping meer toe. Een eindsprint moest dan ook de beslis sing brengen. Brouwer van het Utrechtse Stadion eiste de eerste plaats op, met Gerard Horst van De Adelaar op de tweede plaats. Jaap v. d. Broek wist be slag te leggen op de eervolle derde plaats, direct gevolgd door zijn clubge noot Kees Bokma en Kees Albert. Her man v. d. Hoef, die het, na zijn succes volle nieuwelingen-periode, toch wel even moeilijk heeft met het aanpassen bij de amateurs, klasseerde zich als twaalde. In het totaal-klassement na drie ritten bezet Gerard Horst de eerste plaats met Jaap v. d. Broek als derde. Bij de adspiranten, die met zijn vijfen twintigen om de eer streden, bleef het veld ook de gehele wedstrijd bij elkaar. In de laatste ronde kwam Erik Geserink ten val en sleepte nog acht andere ren- nertjes, waaronder Bert v. d. Broek in zijn val mee. Ondanks verschillende schaafwonden eri een ontwrichte fiets stapte hij weer op, en bereikte daarmede toch- -nog de achtste plaats. Bij de veteranen streden twintig ren ners om de ereplaatsen. Halverwege de strijd wist Wim Schaeffer zich van het peloton los te rijden en kreeg daarbij gezelschap van Dirk Vroege, die het hoge tempo van Schaeffer niet bij kon houden en af moest haken. Wim Schaef fer zegevierde op simpele wijze met een royale voorsprong. De spurt, die nodig was om dq overige plaatsen te verdelen, werd gewonnen door de Apiersfoorter Dick Vervloet. Jan van Ingen werd derde, Gerrit Ruitenberg vierde. Henk de Bree kwan als zesde over de streep. Woensdagavond om half zeven worden op het industrieterrein de club-sprint kampioenschappen '71 verreden, terwijl donderdagavond om zeven uur op het zelfde parkoers de 2e rit van de zomer avond-competitie tussen De Adelaar en Tempo, wordt verreden. Zondag 16 mei worden, eveneens op het industrieterrein, het clubkampioenschap lange afstand verreden, waarvoor om 10 uur alle categoriën zullen starten. Ad- spiranten 30 kilometer, Nieuwelingen 60 kilometer en amateurs 100 kilometer. TORENSTRAAT 45 - TEL. 8009 Advies, planning en desgewenst montage" Ook op zaterdag geopend. In een enerverend en zeer opwindend duel heeft het eerste damesteam van Olympia volleybal een fraaie overwin ning behaald op het Zaanse Molenwiek. Gesteund door een enthousiaste suppor- tersschare, met toeters en ander lawaai verwekkende instrumenten, wisten de „Bosman-babies" een ogenschijnlijk on- overkomenlijke 2-0 achterstand om te buigen in een 3-2 overwinning. Direct na het eerste fluitsignaal van de scheidsrechter maakte Olympia duidelijk dat het zich niet zonder meer gewonnen zou geven. Het duurde dan ook bijna 10 minuten voordat de stand was opgeiopen tot 5-5. Het bleef een aftasten en zwak ke plekken zoeken bij de tegenstander. Olympia vertraagde het spel bewust en haalde daardoor het team van Molen wiek uit haar ritme. Goede opslagen zorgden er ook voor dat Molewiek niet het flitsende aanvalsspel kon opzetten dat het in de competitie en in de wed strijd tegen het Apeldoornse BBSC had gehanteerd. Olympia nam zelfs een 9-5 voorsprong maar moest buigen voor het aanvalsgeweld van de uitstekende links handige hoofdaanvalster van Mo»er» De strijd werd bijzonder spannend. Olympia had de zwakke plek in het centrum ontdekt en plaatste daar zeer listig korte aanvallen. Bij 14-14 maakte Olympia twee kostbare fouten en de eerste setwinst ging naar Molenwiek. In de tweede set liep Olympia al snel een achterstand op van 6-0. Deze marge bleek genoeg voor de Zaanse meisjes en hoewel deze set nog 22 minuten duurde ging ook hier de setwinst met 15-8 naar Molenwiek. In de derde set speelde een tot het uiterst geconcentreerd Olympia een wer kelijk uitgekookte partij volleybal. Voor treffelijk serveren van alle Olympianen en zeer goed opzetten van Lieke Ver- hoeff en Joke Paans stelde de aanvallers van de „groentjes" in staat met grote regelmaat te scoren. Carla Hilhorst, die Maria Antons had vervangen, nam risi co's in de aanval en had succes. Het Zaanse blok had geen antwoord op haar acties. Ook de andere aanvalsters, Leny de Bruin, Sentje van Savooyen en Alice Kamerbeek leverden schitterend werk af. Met 15-6 werd deze set gewonnen. In de vierde set verhoogde Olympia het tempo bij eigen opslag en weer wankel de het Zaanse team. Kreeg Molenwiek de opslag, dan bouwden de Olympianen aan rustige en weloverwogen aanvallen. Uitzondering daarop waren de acties van. Carla Hilhorst en Marijke Vermeulen. Vooral Marijke nam risico's door de opslag keihard en met succes uit te voeren. Ook deze set werd met ruim verschil gewonnen door Olympia: 15-7. De vijfde en beslissende set duurde pre cies een half uur. Een ware conditieslag, die uiteindelijk in het voordeel van Olympia uitviel. Maar daar zag het er in het begin niet naar uit. Al snel liep Olympia een 5-0 achterstand op en bij het wisselen van veld was de score op gelopen tót "8-2. Niémand geloofde nog echt in een overwinning van Olympia. De supporters namen geen genoegen met die stand en riepen luidkeels om meer. Olympia kroop dichterbij. Een schoon heid van een smash van Alice Kamer beek bracht de handen van iedereen op elkaar en de stand op 8-5. Maar weer liep Molenwiek weg, 10-5. Een laatstt time-out voor Olympia en enkele tac tische aanwijzingen van coach Paans be zorgden Olympia weer 3 punten 10-8. D« aanval van Molenwiek ging minder saft draaien en maakte aan het net opvallend veel fouten. De vermoeidheid ging dui delijk meespreken. Olympia daarentegen bleek over een veel betere conditie te beschikken en zag kans aan het net ge vaarlijk te blijven. Toch was het weer Molenwiek dat de stand wijzigde en op 12-8 in hun voordeel bracht. Een fraaie redding van Lieke Verhoeff en een uit stekende actie van Sentje van Savooyen zorgde voor twee punten 12-10. Het pu bliek haalde de zilvervloot, al naar Soest maar Molenschot voelde daar niets voor en liep uit naar 13-10. Acht maal wissel de de opslag en beide teams serveerden tweemaal fout. Toen na bijna een half uur spelen ging Sentje van Savooyen opslaan. Opslagen waarmee de tegen partij de grootste moeite had. Daarbij leverde de voorhoede op dat moment gaaf werk af döor de bal bij het net goed te verwerken. Leny de Bruin ver richtte in het achterveld enkele werke lijk fenomenale reddingen en Lieke Ver hoeff verdeelde het spel alsof er niets aan de hand was. Punt voor punt haalde Olympia, zij het niet zonder moeite, bin nen. Molenwiek was leeggespeeld en de laatste opslag van Sentje betekende een direct punt. Het betekende tevens een 3-2 overwinning op Molenwiek. Een bus vol gelukkige speelsters en sup porters aanvaardde na bijna 2 uur vol leybal zielsgelukkig de terugreis. Trok het bestuur van de Soester Volley bal Vereniging verleden jaar de heer Teunissen aan als nieuwe trainer voor de heren, deze week nog zal de bekende heer Willig uit Hilversum de leiding op zich nemen van de training van de da mes. Naast zijn bevoegdheid als spelleider en candidaat-bondsoefenmeester, die hem het recht geeft om de topteams van het Nederlandse volleybal onder zijn leiding te nemen, heeft de heer Willig ook in Tsjecho-Slowakije een cursus gevolgd die hem internationale bevoegdheden ver leent. De heer Willig is de enige Neder landse oefenmeester die over deze inter nationale opleiding beschikt. De Soester Volleybal Vereniging, die met haar damesteams zowel in de lan delijke-, de districts- als de rayonkom petitie vertegenwoordigd is en over een sterke kern van jonge speelsters be schikt, streeft er kennelijk naar deze dames de best mogelijke training te ge ven om t.z.t. met succes de stap naar de hogere regionen te kunnen maken. Vooral de halve-finales van het korfbal- toernooi, die woensdagmiddag in het ka der van het Schoolsporttoernooi Baarn 1971 werden gespeeld, waren bijzonder spannend en vergden allebei een ver lenging, omdat na de officiële speeltijd van tweemaal tien minuten nog geen witmaar naar voren gekomen was. Strafworpen moesten toen beslissen en die wezen de Oorsprongschool en de St. Theresiaschool uit Soest als finalisten aan. In deze eindstrijd toonden de Soeste- naren zich de sterksten, zodat zij voor het eerst in de geschiedenis van dit Baarnse toernooi voor de lagere scholen de wisselbeker mee naar huis moch ten nemen. In totaal namen 65 teams (16 scholen) aan dit toernooi deel. Ook bij het handballen kwamen de Soes- tenaren in de halve finales terecht. De jongens eindigden op de tweede plaats, terwijl de meisjes bij hun afdeling de vierde plaats veroverden. De twee andere meisjestean.s hadden het geluk niet mee in hun poules. Zij vielen niet in de prijzen, omdat zij enkele doel punten te kort kwamen. Evenzo verging het de twee overige jon genspoules. Ondanks het mindere succes bleef de stemming in elk team sportief en opgewekt. Bij het voetballen hadden de jongens dit jaar geen kans. Op woensdag 12 mei a.s. om 10.00 uur, vindt op verzoek van de Oorsprongschool een revanche-wedstrijd plaats op het speelveld van de Theresiaschool. Zaterdag opnieuw Zaterdag a.s. komen de Zaanse meisjes naar Soest voor de tweede wedstrijd. Als Olympia kans ziet deze wedstrijd te winnen zijn zij zeker van een plaats in de Eerste divisie, op één na de hoogste afdeling van de Nevobo. Olympia rekent ook zaterdag weer op haar supporters, zodat zij volgend sei zoen een damesteam in een eerste divi sie kunnen uitkomen. De wedstrijd, die wordt gespeeld in de Soester sporthal Beukendal, begint om 20.00 uur. Opgaven voor deze wekelijkse rubriek uiterlijk tot zaterdagavond, uitsluitend per telefoon onder nr. 3583, 3282 of 2501. Informaties of inlichtingen omtrent dez* of andere dieren: „Dierenhuis", Kirt* Engendaalweg 36, Soest Geja Spans stelde zijn finaleplaats zeker door een 2e plaats in de series. G. Borgesiuslaan 19A,

Soester Courant | 1971 | | pagina 5