MUcimo- Mikimo- MUcLmor MUcimor GOUD UIT DE OCEAAN HUG0 DE GROOT Fa. Spijker voor vlotte, aparte meisjes-kleding moet u naar: voor stoere jongens-Kledmg moet u naar: S0ESTERBERG voor modieuze positie-kleding moet u naar: U KUNT NIET ALLES WETEN DE GRIJPER De mijnen VERLOOFD, verlovingskaartjes Drukkerij Smit 350 jaar geleden uit slot Loevestein ontsnapt Op 11-jarige leeftijd Leids student voor snoezige baby-klecling moet u naar: Zaterdag 22 mei „open huis" bij Amro Bank in de „Smitshof' Twee nieuwe kantoorgebouwen in Soest Autotocht Soester ouden van dagen Jeugdsociëteit „Colensoos" gesloten Duo-passagiere gewond Zilmeta Eerste Soester Begrafenis-Onderneming S.0. SOEST NIEUWS Blauwe zone Soesterbergsestraat Uitbreiding straat verlichting aan de Peter v. d. Breemerweg Nederlandse kampioen schappen Ballroom en Latin-American dansen in Den Haag Aanrander bekend Mejuffrouw A. C. Koopmans met pensioen Het geboortekaartje Drukkerij Smit Vrijdag 21 mei 1971 Volgens de berekeningen van vooraanstaande geleerden zuilen binnen honderd jaar de meeste mijnen, waaruit wU onze grondstoffen voor de industrie putten, volle dig uitgeput z(jn. Weliswaar is de aardkorst dan nog lang niet beroofd van al zijn grondstoffen, maar ze zullen te diep liggen om er met de normale methoden b\j te kunnen. Toch behoeven wc niet bang te zijn voor gebrek aan grondstoffen, want in vier kubieke kilometer zeewater bijvoorbeeld bevindt zich maar liefst 20 ton goud! Nog afgezien van andere minder kostbare meneralen. Dat lijkt veel, maar toch zult u in uw achtertuin waarschijnlijk meer erst vinden dan in een daaraan gelijke hoeveelheid zeewater. De mogelijkheden van steen Niet alleen de zee is een mogelijkheid om grondstoffen te verkrijgen, want honderd ton graniet is niet alleen gra niet. Er bevinden zich onder meer 5 ton ijzer, 30 kg chroom, 20 kg nikkel en liefst 8 ton aluminium in. Ook treft men er lood, koper en mangaan in aan. Het grote probleem blijft: hoe halen we het er uit Nog afgezien van de benodigde schei kundige techniek, die we nog niet hele maal onder de knie hebben, zijn er ge weldige hoeveelheden energie voor no dig. Het graniet moet worden verplet terd, en diverse bewerkingen als hitte en elektrolyse ondergaan. Toch bevat Reeds nu, in onze 20ste eeuw, zijn in di verse steenkoolhoudende gebieden mijnen gesloten, niet alleen omdat olie en aard gas de steenkool verdringen, maar ook omdat de resterende steenkool zó diep uit de grond moet komen, dat de ex ploitatie niet meer rendabel is. Deze situatie zal ook optreden in de goud-, lood-, ijzer- en nog meer mijnen, al zal dat op een later tijdstip vallen. Een eenvoudige rekensom leert, dat de in de loop van miljarden jaren opge slagen voorraden wel in enkele eeuwen zijn verbruikt, maar dat we niet kunnen wachten tot ze weer zijn aangevuld. Met het oog op de tekorten, die op deze manier zouden gaan ontstaan, is men naar andere hulpbronnen gaan zoeken. Men begon onder meer te onderzoeken wat de zee zou kunnen herbergen. Het resultaat bleek verbluffend. 30.000.000 ton In vier kubieke kilometer zeewater wa ren 150 miljoen ton vaste stoffen opge lost. Weliswaar is het meeste daarvan gewoon zout, ongeveer 120 miljoen ton, maar er blijft 30 miljoen ton over, en daarin komen vrijwel alle benodigde grondstoffen voor. Alleen ijzer is tame lijk slecht vertegenwoordigd. Het grootste probleem bij het winnen van die vaste stoffen is dat ze verdeeld zijn over geweldige hoeveelheden zee water. In die resterende 30 miljoen ton zweeft bijv. 18 miljoen ton magnesium, maar het is verdeeld over 4 miljard ton water Wanneer we echter goedkope energie kunnen opwekken met kernreaktors, zal de ontginning van de zee pas goed op gang komen. We kunnen dan rekenen op zout, magnesium, goud, broom, koper, zuiver (zoet) water en nog veel meer. Plankton als voedsel Ook als voedselreservoir heeft de zee mogelijkheden. De visvangst buiten be schouwing gelaten, kunnen we ook het plankton gaan winnen. Plankton is een menigte van ongelooflijk kleine diertjes die in onvoorstelbaar grote hoeveelheden in de oceanen voorkomen. Grote dieren als walvissen voeden zich er mee. Na speciale bereidingsmethoden is het zeer voedzaam en smakelijk, al staat ook dit projekt nog in de kinderschoenen. We behoeven beslist niet bang te zijn, dat de voorraden in de zee uitgeput ra ken, want zij dekt de behoefte van de mensheid gedurende veel meer eeuwen, dan de mijnen ooit gedaan hebben. Ove rigens in het idee om de zee te gaan exploiteren niet zo onwaarschijnlijk als we beseffen, dat we al 50 jaar de damp kring ontginnen. In de 19de eeuw zag men aankomen, dat er een tekort aan kunstmeststoffen dreigde te ontstaan, omdat ook hier de natuurlijke bronnen om stikstof te win nen leegraakten. Tegenwoordig onttrekt men stikstof direkt uit de lucht met de inhoud van de bekende kunstmestzak- ken. dat graniet genoeg uranium en thorium om die energie te leveren, gelijk aan die van 50 ton steenkool. Dus de energie die we nodig hebben om de grondstoffen vrij te maken, is al in dat graniet ge borgen. De kernprocessen Zoals wij nu reeds vele jaren synthe tische geneesmiddelen en plastics ma ken, stoffen die op aarde niet of niet meer in die vorm voorkomen, zo zullen we eens alle nodige grondstoffen kunst matig verkrijgen. We staan nog aan het begin van kernfusie, het tegengestelde van kernsplitsing, maar als we die we tenschap voldoende beheersen, zullen we heel eenvoudige elementen als waterstof en deuterium gaan verbinden met an dere elementen, zo, dat we steeds zwaar dere elementen verkrijgen. Tenslotte bestaan alle genoemde grond stoffen uit die zwaardere elementen. Het is buitengewoon moeilijk dergelijke pro cessen op gang te brengen en aan de gang te houden, maar het zal mogelijk blijken te zijn. U ziet, er zijn legio mogelijkheden om grondstoffen te bemachtigen. Het sluiten van de mijnen komt juist goed uit. Ze ker als we bedenken dat de mensen die er in werken hun halve leven in de duisternis doorbrengen, verstoken van werkelijk verse lucht en zon, en zonder uitzicht op mensen en aarde. 1 irkür Verlltfd, Drukwerk voor leder» gelegenheid, ook voor Uitgebreide collectie Van Weedestraat 29a - Soeat Telefoon 02155-2568-5154 Twee en twintig maart is het 350 jaar geleden, dat Hugo de Groot met medewer king van ziin vrouw en zijn dienstbode uit zijn gevangenis, het slot Loevestein, ontsnapte. In alle vaderlandse geschiedenisboekjes wordthet relaas van deze gebeurtenis wijd uitgemeten. Toch gaat de betekenis van Hugo de Groot ver uit boven deze op zichzelf spectaculaire ontsnapping. Hij was een van de grootste geleerden, die ons land ooit heeft gehad. Door zijn publicaties heeft hij de grondslag gelegd voor het internationaal volkenrecht, waarvan de voorbereidingen werden verricht tijdens zijn gevangenschap op Loeve stein en die haar bekroning vonden in de publicatie van zijn wereldberoemde, ook thans nog geciteerde boek „De iuri belli ac pacis" in 1825. Oldenbarneveldt werd uitverkozen om deel uit te maken van het gezelschap van de politieke missie, die onder diens leiding naar Frankrijk werd gezonden. Daar werd hij voorgesteld aan koning Hendrik IV, die uit bewondering voor de veelzijdige kennis van de knaap hem zijn beeltenis, bevestigd aan een gouden keten, kado deed. Zijne majesteit stelde „het wonder van Holland" als voorbeeld ter navolging aan zijn hovelingen. Tij dens zijn verblijf in Frankrijk verwierf hij zijn doctoraat in de rechtswetenschap aan de hogeschool van Orleans. Ruit hora Terug in Holalnd vestigde hij zich, over eenkomstig de wensen van Johan van Oldenbarneveldt, als advocaat in Den Haag en begon daar op zestienjarige leef tijd een praktijk. Deed hij dit om zich voor te bereiden op een ambtelijke of politieke carrière, zoals Van Oldenbarne veldt het vóór hem had gedaan en zoals Johann de Witt het na hem zou doen? Vaststaat dat hij zijn lijfspreuk „Ruit hora" (het uur vliegt voort!) getrouw bleef. Zijn nieuwe uitgave van Martia- nua Capolla in 1599 werd eenstemmig door de geleerden van zijn tijd geroemd. Hij werd tot 's larvds historieschrijver benoemd en kreeg de titel van advocaat fiscaal aan het Hof van Holland. In 1603 trouwde hij de dochter van de burgemeester van Veere, Maria van Reygersbergh. Godsdiens tstrij d Men zag in hem reeds de opvolger van de bejaarde Van Oldenbarneveldt als landsadvocaat, toen hij in 1617 in het College van Gecommiteerde Raden werd opgenomen, maar het waren zijn stand vastigheid en eerlijke overtuiging die hem dwongen zijn gerechtvaardige be ginselen vol te houden en zich te men gen in de strijd tussen Remonstranten en Contra-Remonstranten. Deze strijd, door Hugo de Groot terecht gekenmerkt als ,,'s Lands treurspel" leidde tenslotte tot een tragische climax. Op bevel van prins Maurits werden Johan van Oldenbarne veldt en Hugo de Groot als „de voor naamste raddraaiers" gevangen genomen. Oldenbarenveldt stierf zelfs op het scha vot. Hugo de Groot kan met recht een won derkind worden genoemd. Op achtjarige leeftijd schreef hij reeds latijnse treur gedichten, die zijn leraren en medescho lieren van de latijnse school in Delft versteld deden staan. Op 11-jarige leeftijd werd hij op de Leidse universiteit toegelaten, waar hij gedurende de drie jaar, dat hij er ver bleef, grote bewondering afdwong door zijn verdedigingen van wiskundige, wijs gerige en rechtsgeleerde stellingen. Zo kon het gebeuren dat hij als vijftien jarige knaap door landsadvocaat Van BLIJETIJDS ,BABY EN KINDERKLEDING GALLENKAMPPELSWEG11 - SOEST -TEL.6286 De AMRO-bank in Soest slaat haar vleugels uit. Werd op 24 maart zonder enig officieel vertoon het kantoor aan de Van Wcedestraat in gebruik genomen, zater dag a.s. wordt er „open huis" gehouden in het nieuwe filiaal aan de Smitsweg. Ook hier geen officiële opening, want, door elkaar genomen wordt ergens in Nederland iedere week wel een filiaal geopend en de directie uit Amsterdam kan dit kennelijk niet meer bijbenen. Te zijner tijd wel een feestje voor het 25 man tellende personeel in Soest. De heer H. J. de Jong, dir. van het kantoor Soest en al 25 jaar aan de bank ver bonden, prijst zich allang gelukkig dat in het urgentieplan van de Amro-bank deze twee kantoren waren opgenomen. Reeds zeven jaar geleden werden de eerste gesprekken gevoerd om het filiaal aan de Van Weedestraat te bouwen. Voor het filiaal aan de Smitsweg was aanmer kelijk minder tijd nodig. Uitgaand van het principe dat „de bank bij de klant moet komen", was naast de vestiging van het hoofdkantoor van Soest aan de Soesterbergsestraat, de keuze voor de plaatsen van de twee nieuwe gebouwen niet zo moeilijk. Soestdijk en het Soes- terveen. Met deze uitbreiding zal men het nu voorlopig moeten doen. De beide filialen zijn overigens niet zo groot van omvang. Dat is ook niet nodig, want de serviceverlening behoort tot hun voornaamste taak. De administra tieve afwikkeling gebeurt op het kantoor aan de Soesterbergsestraat. Filiaalbe heerder van het kantoor aan de Van Weedestraat is de heer P. H. A. v. d. Poel (27), nu nog woonachtig in Drie bergen. Zijn domein werd ontworpen door de architect Van Geel en gebouwd door het aannemersbedrijf G. v. d. Girft uit Soest. Een mooi kantoor, dat nu nog plaats biedt aan drie medewerkers, „we hebben tegenwoordig geen personeel meer, maar medewerkers", zegt de heer De Jong. Over een jaar zullen het er vijf zijn. De bureau's staan al klaar. Het kantoor maakt een ruime indruk. Een open balie, die toch wel van kogel vrijglas voorzien zal moeten worden, zoals-, de nieuwe voorschriften eisen. Opvallend is de „zit-balie" in een ge luiddempende omgeving, waar men ge sprekken van meer vertrouwelijke aard kan voeren. Nieuw is ook de kluis boven in het ge bouw en niet meer zoals elders, in een kelder. Met een ruime parkeerplaats vol doet het kantoor geheel aan de eisen van deze tijd. Beheerder van het kantoor aan de Smitsweg is de heer S. van Gosliga (25). In tegenstelling tot de heer v. d. Poel, die al tien jaar aan de bank verbonden is en het vak van onderaf leerde, volgde de heer Goslinga de twee jarige specia listen-opleiding voor beheerder. Zijn kantoor zal op den duur wel de grootste drukte krijgen te verwerken. Mogelijk is in verband hiermede de „zit-balie" maar weggelaten. Dit kantoor werd ontworpen door de eigen gebouwendienst van de Amro-bank en uitgevoerd door het aannemersbedrijf W. van Kampen te Soest. Door deze uit breidingen zal in de naaste toekomst meer personeel aangetrokken moeten worden. Enerzijds stelt men wel eisen aan het personeel en moet er bereid heid bestaan zich door studie verder te bekwamen, anderzijds geeft men zoveel faciliteiten, zoals gratis studiemogelijk heden op werkdagen tijdens de kantoor uren en heeft men een aantrekkelijke spaarregeling, dat men toch het volle vertrouwen heeft het personeelstekort spoedig te kunnen opheffen. Het nieuwe personeel wordt ook in de gelegenheid gesteld een introductie-cursus te volgen om een algemeen beeld van het bankbe drijf te krijgen. Met de interne verbouwing van het kan toor aan de Soesterbergsestraat, die de zer dagën gereed kwam, en de twee nieuwe filialen, is de AMRO bank nu goed vertegenwoordigd in Soest. Het comité, dat bovengenoemde tocht organiseert, verzoekt aan allen, die zich voor deelname wensen aan te melden, dit te doen in de week van maandag 24 tot en met vrijdag 28 mei a.s., uitsluitend aan het bureau van politie, Van Weede- De tocht zal worden gehouden op woens dag 9 juni a.s. Door de steeds groeiende belangstelling voor deze tochten en de mede daardoor sterk gestegen kosten is het comité ge noodzaakt deelname uitsluitend te be perken tot hen die de leeftijd van 70 jaar hebben bereikt en ouderen. Tegelijkertijd wordt er nogmaals na drukkelijk de aandacht op gevestigd, dat deze tochten alleen bedoeld zijn voor hen die om enigerlei redenen weinig of nooit in de gelegenheid zijn eens onbe zorgd een uitstapje te maken. De aan deze toch verbonden kosten moe ten uitsluitend worden gefinancierd uit de enige tijd geleden gehouden collecte. Hoewel deze collecte bevredigend was wijst een voorlopig opgemaakte begro ting uit dat de opbrengst hiervan nauwe lijks toereikend zal zijn om de kosten te dekken. Men is wel eens van mening, dat de gemeente Soest deze tochten or ganiseert, althans geheel of gedeeltelijk financiert, maar deze mening is onjuist. Mochten er nog Soesters zijn, die finan cieel willen steunen, dan kunnen zij dit doen door storting op giro 536996 van de Bondsspaarbank te Soest, met vermel ding „Autotocht". De jeugdsociëteit Colensoos, welke haar bijeenkomsten hield in het gebouw „De \Vigwam" aan de Korte Brinkweg, is :>p verzoek van de brandweer, zaterdag Ji. gesloten. "Je belangstelling voor deze sociëteit was lermate groot, dat het niet langer ver- mtwoord was deze nog langer op de :older van het gebouw te laten doorgaan. Klachten van de omwonenden over over- natig burengerucht hebben aan deze be- issing meegewerkt. Iet bestuur van de soos zoekt thans een .ndere gelegenheid om in een meer ge- 3glementeerde vorm haar activiteiten, lie beslist wel in een behoefte voorzien, /oor te zetten. Bij een woensdagavond gehouden sur- /eillance op de Peter van den Breemer- weg hield de politie een bromfietser aan die daar zonder licht reed. Toen de be- "ijder een procesverbaal kreeg, passeer de een andere bromfietser, die eveneens zonder licht reed. Om aan de achtervolgende politie te ontkomen, reed hij het erf van een boerderij op, waar hij voor een gesloten hek plotseling moest stoppen. Zijn duo-passagiere, de vijftienjarige R. R. uit Amersfoort, viel daarbij van de bromfiets en liep een grote diepe hoofd wonde op. Na door de bewoners van de boerderij ter plaatse verbonden te zijn, werd zij met de politieauto naar Zonnegloren ver voerd, waar haar wond gehecht moest worden. De bestuurder van de bromfiets, de eveneens 15-jarige W. E. K. uit Amers foort, kreeg een procesverbaal. Het twee tal werd later door de politie naar huis gebracht. ETUIS feestelijk geven rijk ontvangen Horloger - Juwelier Opticiën Soesterbergsestraat 26, telefoon 2982 BLIJETIJDS-, BABY EN KINDERKLEDING GALLENKAMPPELSWEG11 - SOEST - TEL 6286 v.h. H. W. VELLINGA Begrafenis - Crematie - Transport (Rouwkamer) Steenhoffstraat 1 - Soestdijk Telefoon 2731, b.g.g. 2455. Hedenavond vrijdag 21 mei is er in verband met de bedrijfscompetilie en de voetbalwedstrijd op de T.V. geen training. Het gedeelte van de Soesterbergsestraat tussen de stoplichten aan de Kerkstraat (bij garage Van Kooy) en het kruispunt Eikenlaan krijgt een blauwe zóne aan beide zijden van de rijweg. De ambte lijke verkeerscommissie heeft hiervoor overleg gepleegd met de winkeliers van het betrokken weggedeelte. Met deze maatregel zal ongetwijfeld een beter doorstroming van het verkeer ver kregen worden, daar het euvel van lang- parkeerders wordt voorkomen. Ook de winkeliers zijn met deze maatregel ge baat, speciaal voor wat betreft de aan voer van goederen. Hugo de Groot verweerde zich in zijn beroemde „Apologie" dat later in Parijs werd uitgegeven. Hij zat eerst gevangen op het Binnenhof en werd later overge bracht naar het slot Loevestein, waar vrouw en kinderen zich vrijwillig bij hem voegden. Zweeds gezant Met behulp van zijn vrouw en zijn dienstbode Elsje van Houweningen wist Hugo de Groot in een boekenkist te ont snappen en via Waalwijk en Antwerpen bereikte hij Parijs, waar hij verder werkte aan de reeds gelegde grondslagen van zijn wereldberoemde werken over het volkenrecht, de Hollandse rechtsge leerdheid en de geschiedenis. Toen in 1625 prins Maurits stierf en werd opgevolgd door prins Frederik Hendrik, beging De Groot de vergissing naar Nederland terug te keren. Er werd een prijs van ƒ2000 op zijn hoofd ge steld! Hij verliet als een verguisde zijn geboortegrond, vestigde zich nabij Ham burg en werd enkele jaren op wens van Gustaaf Adolf, koning van Zweden, tot Zweedse gezant aan het Franse hof be noemd. Ruim tien jaar lang heeft hij deze funk- tie met grote bekwaamheid vervuld. Toen nam hij onteslag. Maar zijn hart bleef naar Nederland trekken. Hij be sloot terug te gaan naar zijn vaderland. Toen kwam het ongeluk op zijn weg. Na zich voor Lübeck te hebben inge scheept, werd hij door een storm op de kust van Pommeren geworpen, bereikte in een open rijtuig en uitgeput Rostock en overleed daar op 28 augustus 1645. Nederland heeft vaak meer eer betuigd aan zijn dode dan aan zijn levende hel den. Na zijn dood werd het lichaam van „het Delfts orakel" vervoerd naar zijn geboortestad, waar het in de Nieuwe Kerk is bijgezet. Het zou nog tot 1781 duren, voordat er een eenvoudig praal graf voor hem werd opgericht. BLIJETIJDS BABY EN KINDERKLEDING GALLENKAMPPELSWEG 11 - SOEST - TEL 6286 De straatverlichting aan de Peter v. d. Breemerweg wordt uitgebreid. Hiermede wordt aan een ongewenste toestand een einde gemaakt. Gedurende de nacht zal de nachtverlichting ingeschakeld blijven, d.w.z. dat per lantaarnpaal de lichtsterk te op de helft wordt teruggebracht. Ook de markering van de rijbaan bij de over weg wordt verbeterd. De Soestenaren, de heer en mevrouw W. Slingerland, zullen zondag a.s. in Den Haag hun titel in het ballroom dansen verdedigen tijden de nationale damkam pioenschappen. De wedstrijden om het nationaal ama teurkampioenschap vangen aan om 10.30 uur, en worden gehouden in Amicitia aan het Westeinde. De finales worden gedanst 's avonds na 20.00 uur. Door de politie werd aangehouden de 39-jarige Turkse werknemer H. O., die, na aanvankelijk ontkend te hebben, be kend heeft zondagavond een poging tot aanranding gedaan te hebben in de bos sen achter het pompstation van de wa terleiding in Soestduinen. Hij werd daar bij aan het oog gewond, toen mevrouw K. zich met een hondenketting verweerd- de. O. werd donderdagmiddag weer op vrije voeten gesteld. Wegens het bereiken van de pensioenge rechtigde leeftijd gaat mej. A. G. Koop- mans, na 42 jaar als onderwijzeres aan het openbaar onderwijs verbonden ge weest te zijn, op 1 juni a.s. met pensioen. Op woensdag 26 mei wordt haar tussen 16 en 18 uur door burgemeester en wet houders een receptie in het Dorpshuis aangeboden. Velen zullen van deze gelegenheid ge bruik maken om afscheid van haar te nemen. BLIJETIJDS BABY EN KINDERKLEDING GALLENKAMPPELSWEG 11 - SOEST -TEL6286 Warme kamillenthce is een goed middel om haren te ontvetten. Indien een sleutel moeilijk in een slot draait, kunt u deze insmeren met paraf fine. Nieuwe kwasten kunt u beter eerste een dag in koud water zetten. De haren zwellen dan op hetgeen het uitvallen voorkomt. Zet een bos bloemen niet ineens in een vaas. Plaats de bloemen na het afsnij den van de steel op de juiste lengte één voor één in de vaas. U krijgt ze zo het best geschikt. Lekt uw wastafel iets, bestrijk dan de barst met waterglas aan de onder- en bovenkant. Vuile pianotoetsen? Deze kunt u reinigen met verdunde spiritus. Een émaillepan mag nooit schoongckrabd worden, zonodig uitkoken met sodawa ter. De glans verkrijgt en behoudt u door wassen met zeepsop. Hebt u ketel steen in zo'n pan, dan uitkoken met azijn of citroenzuur. In aluminum pannen geen etensresten bewaren. Deze pannen nooit wegzetten, indien ze niet goed droog zijn. Deksel mag niet op de pan, er moet ventilatie zijn. Donkere aanslag in pannen kunt u verwijderen door er appelmoes of rabar ber in te koken. de straat wordt verbreed; ik weet niet hoe hij heet, maar noem hem: een grijper, ontzag'lijk, die de grond openbreekt, en zijn muil er in steekt, zo vernuftig, maar ook weer zo hagg'lijk. met al dat gegrijp, neemt hij menige pijp van het water en gas mee naar boven, er ontstaat dan een breuk, en het is niet zo leuk, om mij van het gerief te ontroven. ik had telefoon. maar nu heeft hij gewoon zich ook aan de kabel vergrepen, de electriciteit ben ik straks ook nog kwijt als hij draden naar boven gaat slepen een grijper, enorm, die vernield ied're vorm van 't wegdek, een monster dat sporen in het zog achterlaat en die van onze straat een woenstijn maakt als nimmer te voren. straks stooft hij de kool dat hij ook het riool in z'n greep neemt, 'k zit hem te knijpen, want waar blijft mijn geluk hij de sloop, stuk voor stuk, als hij meer dan bedoeld is blijft grijpen. Een naam voor uw Kind behoeven wij niet te bedenken I verzorgen wij wel, gittd en cnel I Uitgebreide en moderne collectie ter inzage. Van Weedestraat 29a - Soest Telefoon 02135-2566-5154

Soester Courant | 1971 | | pagina 7