OM GELD VERLEGEN? FUGERS VOOR UW FIETS r. a. hofman VESPA CIA0 De Witte Pompen TON BON S.0. Soest-atleten in actie in binnen- en buitenland Ruim 60 jaar Gazelle - Peugeot en Burco „Tempo"-renners succesvol in verschillende wedstrijden verzekeringen beleggingen hypotheken financieringen S.E.C.-jeugd wint „Fair Play Cup" in jeugdtoernooi Baarn Pinkster volleybaltoernooi van Hees VOOR EEN RENAULT, NIEUW OF GEBRUIKT QARAQE STAM Atletiek in de bedrijfs- sportcompetitie gametuwtijdmee-ganaardenmb! S.E.C. Honkbal weer de sterkste Fantastisch geslaagd S.E.C. veteranentoernooi Reisartikelen Lederwaren Tassen Paraplu's Volleybal in de Bedrijfs- sportcompetitie Wedvlucht vanaf Corbeil Olympiavolleyballers keken om en vooruit Zingende dolfijnen in het Drt f rnjmum Harderwijk DOLFINARIUM VTB NV ..P.V. Juliana Post" Baarn-Soest vryaag 4 juni j.1. zaterdag kwam een kleine groep Soester atleten in actie bij wedstrijden tergelegenheid van de opening van de Zeister sintelbaai „Blikkenburg" achter het „Slot". A-junior Richard van Egdom startte op de 400 meter en bereikte in het sterk bezette veld met 56 ces. rond een fraaie 4e plaats. Piet Majoor liep de 1500 meter in 4 min. 16.4 sec. wat hem als c-klas- ser een eervolle 3e plaats opleverde. Tweede Pinksterdag kwamen een groep Soester junioren in actie tijdens wed strijden, georganiseerd door de Amster damse atletiekvereniging „Atos", op het sportcomplex „Elzenhage". Ondanks het feit dat er ditmaal geen enkele eerste plaats werd behaald, wer den de wedstrijden een groot succes, want het lukte de Soester ploeg maar liefst vijf persoonlijke- en clubrecord- verbeteringen te realiseren. KERKSTRAAT 3 - TELEFOON 2030 Een bijzonder druk pinkster-weekeinde werd donderdagavond begonnen met een wedstrijd op het industrieterrein, een wedstrijd die meer gezien moest worden als een georganiseerde trainingsrit voor de wedstrijden die in het pinksterweek- einde plaats vonden. Door het deelnemen van de Engelsman Raymond Peling kreeg de wedstrijd toch nog een interessant karakter, omdat na de eerste ronde al bleek dat de Engelse gast uit het goede hout gesneden was en niet veel tijd nodig had om te aklimati- seren. Het tempo lag direct al erg hoog, en leek ontspanningen onmogelijk te ma ken. Toch lukte het Bokma, v. d. Broek, Schaafsma en de Engelse gast een ge slaagde greep naar de „macht" te doen en een ronde voorsprong te nemen. Uit eindelijk was het Kees Bokma die als eerste eindigde met Jaap v. d. Broek op de tweede plaats. Raymond Peeling wist Nieuweling Joop Schaafsma nog juist voor te blijven, die dus als vierde finish te. Zaterdagavond namen vijf renners van „Tempo" deel aan de ronde van Ooster- wolde, waar een sterk gezelschap natio nale amateurs aan de start kwam. Het Soester kwintet, bestaande uit de beide broers Van den Hoef, Jos Schipper, Kees Bokma en Jaap v. d. Broek weerden zich krachtig in het sterke gezelschap. Het tempo dat direct na de start snel werd opgevoerd, maakte uitlooppogingen bijna onmogelijk. Verder dan een honderd meter lukte het niemand, totdat een pre miesprint een „gat" bracht tussen twaalf spurters en het peloton. In het sterke dozijn werd „Tempo" ver tegenwoordigd door de verrassend sterk naar voren komende Jaap v. d. Broek. In eendrachtige samenwerking lukte het om bijna een minuut voorsprong te ne men. een hindernis die het fel jagende peloton niet meer wist te overbruggen. Fred Niemeyer sleepte de overwinning uit het vuur. De overige plaatsen werden met miniem verschil verdeeld waarbij Jaap v. d. Broek de fraaie 9e plaats op eiste. Kees Bokma werd 18e, terwijl de gebroeders v. d. Hoef in het peloton ein digden. Jos Schipper kreeg half koers een lekke band en ondanks het feit dat hij in snel tempo „wisselde" lukte het hem door het hoge tempo niet meer om aansluiting te krijgen. Ie Pinksterdag kwamen de renners uit „Midden-Nederland" voor de 4e rit van de competitie aan de start op het par koers van „De Adelaar" op de Hilver- sumse Loswal. Het mooie weer inspi reerde de renners, die direct met ge weld voor de dag kwamen. In de eerste ronde lukte het een zestal om een kleine voorsprong te nemen. Opnieuw was het Jaap v. d. Broek die „Tempo" presen teerde. Toch was dit eerste gewin katte- gespin, want na drie ronden was het veld weer compleet. In de 6e ronde pro beerde Jaap v. d. Broek het alleen. Zijn poging, naar later bleek een bijzonder succesvolle, werd direct overgenomen door een vijftal andere renners waar onder Herman v. d. Hoef, die zich tus sen de amateurs steeds beter begint thuis te voelen. Het zestal hield het tem po dermate hoog dat ze halfkoers het peloton al in de rug keken en een ronde voorsprong wisten te nemen. De strijd was gestreden en de verdeling van de ereplaatsen een kwestie van volhouden en tijd. Door pech van Van Tol werd het aantal kanshebbers gereduceerd tot vijf. Voor de Utrechter Van Putten toch een aantal dat een te groot risico inhield. Vlak voor het eind wist hij aan de aandacht van zijn medevluchters te ontsnappen en daardoor met een kleine voorsprong de overwinning mee naar Utrecht te nemen. Jaap v. d. Broek wist de spurt te winnen en de 2e plaats te bereiken. Herman v. d. Hoef werd 5e. Door deze fraaie prestatie voert Jaap v. d. Broek het algemeen klassement na vier wedstrijden aan met 23 punten, op de 2e en 3e plaats gevolgd met 21 pun ten door Van Putten en Van Vlaanderen. Bij de adspirantjes wist Bert v. d. Broek beslag te leggen op de 11e plaats, een klassering die hij bereikte door een spurt met een twintigtal medekandidaten, voor de eerste plaats. Zaterdag namen ook nog twee „Tempo renners, Arie Bakker en Jaap v. d. Broek deel aan de ronde van Wagenin- gen. Bakker werd 5e, Jaap v. d. Broek reed zich na dirtig kilometer plat en staakte de strijd. Rien Wols, uitkomend op de 200 meter horden, liet de chronometers stilstaan op 19.6 sec., wat hem niet alleen een eer volle 2e plaats opleverde maar tevens het clubrecord op dat nummer. Harry Rey liep de 1500 meter steeple chase en plaatste zich als 6e in de tijd van 5 min. 10.6 sec., wat ook al weer een verbete ring van het clubrecord opleverde. Door dat deze 1500 meter steeple meetelde voor het districts-kampioenschap4 bezet Harry Reij in het totaalklassement een fraaie plaats. Richard van Egdom, kwam op drie ver schillende nummers uit bij de heren en wist zich aan zijn oudere collega's dus danig op te trekken dat hij op twee van de drie nummers een persoonlijk en een clubrecord verbeterde. Hinkstapsprong met 10,68 m., verspringen 12e met een sprong van 4.98 m, en 100 meter met flinke tegenwind in 12.6 sec., wat hem toch nog een 6e plaats opleverde. Eveneens op tweede Pinksterdag kwam lange-afstandsspecialist Koster in actie in het Brabantse Eersel voor een wed strijd over 25 km, waaraan werd deel genomen door bijna alle Nederlandse cracks op dat nummer. In het veld van maar liefst tweeënzeventig deelnemers lukte het de nestor van de Soester atle tiek om de 21e plaats te bezetten, achter mannen als Stijlen, Pietersen en Van Sijtveld. Zijn tijd van 1 uur 51 min. was in elk geval ruim voldoende voor een le plaats in het veteranen-klassement. 12 juni komt de heer Koster in Tsjecho- Slowakije aan de start voor de Europese veteranenkampioenschappen. Jan Pauw en Gejo Spans namen tijdens het Pinksterweekeinde deel aan een toer- nee van de Utrechtse vereniging Hellas langs enige Tsjechische steden. Jan Paauw wist zich het snelste* aan de ide ale maar voor hen vreemde omstandig heden aan te passen én klasseerde zich bij wedstrijden in Ostrawa als 3e. Gejo Spans kwam niet verder dan een 5e plaats. Maar door deze toch wel eervol le klassering in het internationale veld verzkerden zij zich toch nog van even een wedstrijd in Bratislava, waarheen de complete ploeg even werd overgevlogen voor een paar wedstrijden tegen de „staats-amateurs". Zondag 6 juni komen de a en b-junioren in Utrecht in actie voor de districts- kampioenschappen van West 1., terwijl de c en d-junioren aan de start komen op het fraaie Chris Berger sportcom plex. Voor al uw Heideweg 44 - Soest - 02155-2173 Voor de SEC jeugdgroep, die deelnam aan het door de jeugdcommissie van Baarn georganiseerde jeugdtoernooi, was het bij voorbaat duidelijk dat geen in drukwekkende prestaties verwacht kon den worden. Immers de sterkste spelers (32 man plus zes leiders) waren naar Engeland naar het plaatsje Wath bij Shef field. Toch nam SEC deel aan het Baarn-toer- nooi en hoewel de prestaties niet te best waren, sleepte SEC toch een trofee in de wacht, die na afloop triomfantelijk mee naar Soest werd gevoerd. SEC won geen enkele wedstrijd, maar kreeg de Fair Play Cup als waardering van de jury voor het correcte optreden van SEC in de vier gespeelde wedstrijden en de enorme inzet waarmee werd gespeeld. Jeugd voorzitter W. Steginga was dan ook wat trots op zijn pupillen, die van de ploegen van Huizen, BVC, Baarn en VVOG verloren. Een achtste prijs in het toernooi was het resultaat. De Fair Play Cup vonden de SEC jongens echter veel belangrijker. Tweede Pinksterdag werd het door de volleybalvereniging Hees georganiseerde toernooi gehouden. Door de bijzonder goede weersomstandigheden konden alle wedstrijden buiten gespeeld worden op het sportcomplex van Hees aan de Kooi weg. Na zeer spannende finalewedstrijden waren de uitslagen alsvolgt: Dames: 1. NVC (Nijkerk); 2. WH; 3. Olympia; 4. Foxboro. Heren: 1. WH; 2.Unicornus (Spakenburg); 3. Foxboro; 4. SGZZ (Zeist). De organisatoren kunnen terugzien op een zeer geslaagd toernooi. NIEUWERHOEKPLEIN 1 SOESTDIJK Telefoon'02155 Verkoop 2850 Magazijn 6691 UW RENAULT DEALER In onze showrooms kunt u rustig-de diverse;- modellen bezichtigen en deskundig -worden ■voorgelicht. U bént van'harte welkom N.O.C.-garantïe - Financiering - Inruil Het was goed weer doch de belangstel ling was matig voor deze atletiekwed strijden, die dit jaar voor het eerst zon der regen plaats vonden. Door de vlotte afwerking der nummers, de goede orga nisatie en het niet opkomen van ver schillende opgegeven deelnemers, waren spoedig de eerste prijswinnaars bekend. Na de wedstrijden werden de prijzen uit gereikt door secretaris A. J. Brink ter wijl voorzitter G. Kruimer voor speaker fungeerde. Deze uitslagen waren: Hardlopen heren (na de serie's gaan de volgende heren over naar de halve fina le): le serie: W. Stein, Foxboro. J. v. Val- kenhoef, Coca-Cola. J. Smeeing, Smeeing. H. Beeke, Coca-Cola. H. Meester, Avia. G. J. Pijpekamp, Interlas. 2e serie: C. Schmidt, Branson. R. H. Stam, Stam. F. v. Leeuwen, Coca-Cola. P. G. Schouten, K.P.S. J. Aartsen, Kerk hof H. v. d. Berg, Foxboro. Reserve: J. v. d. Grift, Stam. B. v. d. Bedum, Coca- Cola. Hardlopen dames, le serie, tevens finale: M. Smeeing, Smeeing. J. Huigen, Van Veren/v. Asch. B. Krijt, Branson E. J. Dikkentman, Klöckner Bamaco. C. v. Duin, Branson E. J. Pronk, Foxboro. Reserve: S. v. d. Veer, Klöckner Bamaco. De prijzen werden uitgereikt aan: Kogelstoten heren: 1. R. Blok, Lindner. 2. C. Stalenhoef, Bosman. 3. H. Meester, Avia. 4. F. v. Leeuwen, Coca-Cola. kogelstoten dames: 1. J. Huigen, v. Ve ren/v. Asch. 2. M. Blok, Lindner. 3. C. Blok, Lindner. Verspringen heren: 1. H. v. d. Berg, Fox boro. 2. P. Smeeing, Smeeing. 3. S. Smeeing, Smeeing. Verspringen dames: 1. J. Huigen, v. Veren/v. Asch. 2. J. Pronk, Foxboro. 3. M. Smeeing, Smeeing. nederlandsche middenstandsbank de bank waar óók u zich thuis voelt! Ook als het om een per soonlijke lening gaat, kunt u onbevangen binnen stappen bij de NMB. Daar wordt het als de gewoonste zaak van de wereld gezien u te m helpen. Om maar een bedrag te noemen: 5000,- kunt aflossen in 24 x 238,09. Veel formulieren komen er niet aan te pas. Op elk NMB-kantoor is vlotheid en plezierige behaadeling het wachtwoord. Of SEC de naam gaat krijgen van een op eigen terrein moeilijk te verslane op ponent blijft nog de vraag. In ieder ge val is het een feit dat SEC ook de thuis wedstrijd van maandag j.1. in zijn voor deel wist te beslissen. De eerste vijf innings gaven een weinig attraktieve en vrij matte strijd te zien. Door goed veld- en slagwerk van beide partijen kwam de stand op 3-2 voor Quick (A'dam). De zesde inning werd ingeluidt met deze werd. Het ieder jaar meer aan populariteit winnende SEC veteranentoernooi voor Soester en Baarnse verenigingen werd weer een doorslaand succes voor de SEC organisatoren. De wedstrijden werden begunstigd door uitstekend weer, goede strijd en opperbeste stemming bij de deelnemers. Het waren de Baarn veteranen, die dit maal de Jan van de Brink wisselbeker voor een jaar konden opeisen, door de finale tegen de enorm goed spelende ploeg van LFC Laren gelijk te spelen, maar bij het nemen der strafschoppen juist iets beter waren. Veel publieke belangstelling was er voor dit toernooi van de oude garde. In poule A was maar weinig verschil in kracht, want S.O. Soest begon met een 0-0 gelijkspel tegen Baarn, terwijl VVZ en Limvio ook niet verder kwamen dan 1-1. Ook in de tweede serie wedstrijden in deze poule werd het tweemaal een gelijkspel, namelijk Limvio-Baarn 0-0 en WZ-Soest eveneens 0-0. Pas in de laatste serie wedstrijden kwam er tekening in de strijd toen Baarn door een strafschop te benutten met 1-0 van VVZ won en Soest de Baarnse ploeg Limvio met 1-0 klopte. Soest en Baarn eindigden hierdoor beiden met vier pun ten, hetgeen betekende dat strafschoppen moesten uitmaken wie in de finale moesten spelen. Drie series van vijf strafschoppen waren nodig om Baarn in de finale te brengen. In de B poule „verslikte" SEC zich in de eerste wedstrijd in de sterke formatie van Laren en verloor met 2-0. Laren maakte hierna geen fout meer en ver sloeg achtereenvolgens TOV en Hees met 1-0. SEC maakte haar fout tegen Laren goed door hierna te winnen van Hees (1-0) en TOV (4-0). Laren derhalve in de finale tegen Baarn, waarbij Baarn door strafschoppen eerste achterstand voor SEC en het scheen dat SEC de strijdbijl reeds begraven had. Maar schijn bedriegt meestal en zo ook hier. SEC toonde zich geïnspireerd door een zeer levendige SEC-tribune bereid voor een come-back. R. La Rose kwam door een honkslag op het eerste honk en werd door G. Wagner op het tweede geslagen. Daarna kwam coach Hurley aan slag. Hij gaf een gave honkslag, zijn tweede, waardoor La Rose op drie kwam en Hurley op één. Dit is al door de eeuwen heen een beproefde truksituatie geweest voor de veldpartij waarvan ook Quick gebruik wilde ma ken, maar de pitcher maakte schijn, waardoor de honklopers één honk kre gen en SEC dus gemakkelijk kon scoren en een man op twee kreeg. Daarna kon T. Kellner door een doorge schoten bal één bereiken en kwam Hur ley op drie terecht. Kellner kon het tweede honk stelen en Miles werd uit- gevangen, dit betekende twee nullen en juist met 2 nullen ontketende SEC zijn kracht. W. Brugman kwam aan slag en hij bleek in staat om een magnifieke twee-honk- slag te plaatsen, waardoor Kellner en en Hurley wisten te scoren. Het veld van Quick was hierdoor lich telijk aangeslagen en maakte nog twee fouten, waardoor SEC nog eenmaal kon scoren. Een 6-3 voorsprong met nog twee innings te gaan was hiervan het gevolg. Een voorsprong behoudenblijkt voor SEC niet voldoende te zijn en hij werd nog uitgebreid tot 8-3, wat de overwin ning betekende en weer twee winstpun ten. SEC werpersresultaten: R. Waterreus 9-7-7 (zeer goed), de beste slagman was coach Hurley, 600, en het veld maakte 2 fouten. Quick werpersres.: Zwartjes 4-5-7, de beste slagman was Kortekaas, 400, en het veld maakte 6 fouten. Onnodig verlies SEC 2 SEC 2 verloor met 9-6 van Domstad Dodgers. Na een zwak begin wisten de SEC-mensen in de derde inning sterk terug te komen met honkslagen van K. van Leeuwen, R. H. Thiellier, R. van Mourik, B. Gaillard en F. de Clippelaar. Door dit alles werden zes punten ge scoord (6-3). In de zesde inning kwam de tegenpartij onnodig terug en scoorde 4 punten (7-6). Eindstand was 9-6 in het voordeel van D. Dodgers, de huidige koplopers in de competitie. SEC sloeg 16 honkslagen en de pitcher F. de Clippelaar gooide 13 x 3 slag, 8x4 wijd en kreeg 6 honkslagen tegen. - De B.R.L. verloor van Donar met 16-0. De tegenpartij was op ieder gebied de meerdere van de SEC-ploeg en een ne derlaag was dan ook niet te voorkomen. De SEC-bleesing speelde in een zeer goede wedstrijd gelijk tegen HCAW b (4-4). HCAW b wist in de eerste inning drie punten te scoren. SEC probeerde in de tweede inning meteen terug te komen, maar kon maar één keer over de thuis plaat komen. In de vierde inning scoorde HCAW een maal en daarna kon SEC in deze laatste inning de stand van 4-1 op 4-4 brengen De drie punten werden gehaald doordat P. de Wolf een geweldige drie-honkslag sloeg. STEENHOFFSTRAAT 15A TELEFOON 02155-2761 In de strijd om de derde en vierde plaats speelden SEC en S.O. Soest een aantrek kelijke wedstrijd. Wout de Bruin besliste door een bekeken doelpunt de strijd in het voordeel van SEC. SEC derhalve derde en S.O. Soest vierde. Het traditionele feest voor alle deelne mers zag een uitverkocht SEC clubhuis dat veteranen kunnen feestvieren werd deze avond weer eens duidelijk ge steld, want tot diep in de nacht waren de afvaardigingen van alle verenigingen bijeen in het SEC clubhuis, waarbij de vriendschapsbanden weer wat strak ker werden aangehaald. SEC voorzitter de heer J. Elderman verheugde zich over de grote opkomst, bedankte organisator de heer J. P. C. Veldhuizen, spreaker W. van Dijk en de scheidsrechters F. Schagen, F. v. d. Pol, A. v. d. Neud en M. Bakker voor het vele werk. Ere-voorzitter M. Wilhelm reikte hierna de prijzen uit en verheugde zich over het feit dat dit jaarlijkse toernooi de Baarnse en Soester verenigingen dichter bij elkaar bracht. Hulde ook aan de Larenploeg, die als achtste in het gezelschap zeker een vas te keus is geworden. Het volleyballen in de Sporthal „Beu- kendal" werd beïnvloed door de wed strijd Ajax-Feijenoord, waardoor er min der belangstelling was. Een paar teams lieten zelfs verstek gaan en een poule winnaar ging vroegtijdig naar huis. De spelers werden tijdens de wedstrij den door de geluidsinstallatie op de hoogte gehouden van de diverse standen van Ajax-Feijenoord, terwijl op diverse plaatsen televisie-toestellen opgesteld stonden. Na spannende wedstrijden kwamen de volgende poule winnaars naar voren: Mercurius 1, Lindner 1, Branson E en Stam voor halve finale poule K en voor halve finale poule L, Foxboro 1, Pribor, Foxboro 2 en Howson. Het resultaat van deze halve finale was in poule K dat Stam eerste en Mer curius 1 tweede werd en in poule L was Foxboro 1 de winnaar en Howson twee de. Tijdens het weekend had een wedvlucht plaats vanaf Corbeil, over een afstand van 445 km. De duiven werden om 7.30 uur gelost met zuid-westen wind. De vereniging „De Vriendschap" nam aan deze vlucht deel met 255 duiven. Aankomst eerste duif te 11.38.29 uur. De laatste prijsduif kwam aan om 11.54.40 uur. Uitslag: J. Wijnands 1 16 22. C. Vaes- sen 2. H. Ketelaar 3. J. van Groningen 4 28 46. J. Kamerbeek 5 12 29 44 50. E. Daatselaar 6 35. D. de Zoete 7 18 20 24 34. D. Bos 8. S.K.B. 9 17 23 27. Z.K.H. Prins Bernhard 10 11. J. Kruseman 13 25 37 42. J. Ruttenberg 14 39 49. Altenaar- Reijerse 15 26 31. C. Kaats 19 30. W. Roest 21 32 36. E. Veerman 33 40 43 48 51. F. Groenestein 38. J. Huurdeman 41. H. Verkerk 45. J. Rijksen 47. Op een zeer geanimeerde ledenvergade ring in het restaurant van de Sporthal hebben de Olympiavolleballers het af gelopen seizoen met elkaar onder de loupe genomen. Uiteraard heerste er grote voldoening over de behaalde suc cessen niet alleen in de competitie maar ook op de diverse toernooien waaraan de „groentjes" hebben deelgenomen. Olympia was in de afdelingscompetitie van de Nevobo een van de belangrijkste afnemers van prijzen. Ook op het door plaatsgenoot SVV wederom uitstekend georganiseerde toernooi grossierden de Olympianen in prijzen. Voorzitter Werner Paans prees de diver se aanvoerders van de teams die door de wijziging in de structuur van vereniging veel meer zelfstandig werken, voor hun werkzaamheden. Ook sprak hij waarde ring uit voor de uitstekende wijze waarop de wedstrijdleiding in Soest, be staande uit mej. Hartog en de heren Kolthof en Van Kleef in samenwerking met de heer Van Ede uit Amersfoort de wedstrijden in Soest hebben geleid. Op één punt vroeg voorzitter Paans nog wat meer medewerking van de Olym pianen, namelijk op het gebied van de arbitrage. Het is wat teleurstellend te moeten constateren dat Olympia slechts beschikt over 8 gediplomeerde scheids rechters. Op een vraag van de voorzit ter meldden zich spontaan 15 kandidaten voor de cursus die in september zal wor den gehouden. Olympia is in één jaar tijd uitgegroeid van een vereniging met 150 leden naar een club met 270 leden. En dat is geen geringe zaak. Niet alleen geeft dat or ganisatorische moeilijkheden, ook finan cieel is .het geen geringe opgave de zaak draaiende te houden. En dankzij de ge weldige steun die Olympia ondervindt van haar sponsors de firma Van Kooy (V.W. en Mercedes dealer) en de firma Bosman (electrische installaties) is Olym pia in staat zich van een keur van oefen- meesters te voorzien. Het komende seizoen zullen naar het zich laat aanzien weer een groot aantal teams van Olympia deelnemen aan de competitie, en wel vijf meer dan dit sei zoen. In totaal 22 teams. Het bestuur deelde nog mede dat er dit jaar voor het eerst voor iedere speler een sportkeuring zal worden aange vraagd. Dit is door de Nederlandse vol leybal bond verplicht gesteld. Zonder bewijs van medisch goed gedrag kan men niet deelnemen aan de competitie. Alle spelers krijgen persoonlijk een-op roep van de keuringsarts. Aan het einde van de vergadering sprak Dik Kamerbeek nog een aantal zeer waarderende woorden aan het adres van Lenie de Bruin, die behalve aanvoerster van het eerste damesteam ook nog een deel van de meisjesjeugd trainde. Zij ontving een bijzonder nuttige en aardig# attentie. Zo ook de voorzitter Werner Paans, die dit jaar twintig jaar met Olympia is getrouwd. Ook hij ontving uit handen van Dik Kamerbeek een bij zonder leuk cadeau. Tenslotte deelde het bestuur mede dat Olympia op 1 november a.s. 20 jaar be staat en dat er passende maatregelen zullen worden genomen om dit heug lijke feit te vieren. Er werd besloten op 14 juni a.s. voor de laatste maal te trainen en deze avond geheel anders dan normaal door te bren gen. De Olympianen werd aangeraden deze avond vooral niet over te slaan. De training zal weer worden hervat op maandag 2 augustus. n het grootste overdekte Dolfijnen"! stadion ter wereld met 2.500 zit- j plaatsen ziet u een unieke show j J van zeeleeuwen en dolfijnen in één j programma. Tijden: dagelijks 10.00 J I -11.30-13.00-14.30-16.00 en 17.30 I j uur. Zondags niet om 10.00 uur. I ONDERWATERPANORAMA met de grootste aquarium glaswand ter wereld: 21 meter lang en bijna 3 meter hoog. 1 EXPOSITIE WALVISACHTIGEN J I boelende tentoonstelling over het leven van j de zeezoogdieren. I ROBARIUM f I trainingsbassin voor zeeleeuwen r 5 demonstraties per dag. f HARDERWIJK - TEL. 03410 - 6041 Bovengenoemde vereniging nam deel aan een wedvlucht vanaf Survilliers- Fosses. Afstand 395 km. In concours waren 99 duiven,die om 6.15 uur met een sterke Z.W. wind werden gelost. De eerste duif arriveerde om 10.49.55 uur en maakte een snelheid van 1447,47 me ter per minuut. De uitslag luidt: Gebr. v. Essen 1 2 8 15 17 20 21. J. de Ruyter 3 14 23 25. S. Berghuis 4 11 22. H. Nap 5 7 12 13. G. v.d. Meent 6 9 19. J. v. Leijenhorst 10 lfc. JA.. Croon 18. L. Vogel 24

Soester Courant | 1971 | | pagina 11