A. A. van Dalen ven Sadat werd ten onrechte onderschat SOESTERBERG vandel VERKEERSSPIEGEL PRAAG, DRIE JAAR LATER MET RAAD EN DAAD VESTIGINGSWET IN EEN NIEUW GEWAAD Drukkerij Smit U KUNT NIET ALLES WETEN TYPING SERVICE TEXTIELHANDEL KONINGINNELAAN 74 - SOESTDIJK 2,50 p. meter. BEN NIJHUIS Wegens verbouwing GESLOTEN van 7 tot 15 juni. CENTRAMARKT ZOETELIEF Maak kopen tot een groot genoegen Bobbie Brooks v,a. 49,75 Betty Barclay v.a. 69,50 en v.a. 59,75 Cirov.a. 79,50 enz. UW MODEHUIS ST. BARBARA Verzorging van R.K. Begrafenissen J. LUSTENHDUWER De Kobolds spelen „De dochter van de Sheik" Boek van de maand Varend door Nederland De amazone-zit Soesterbergers voetbalden 394,35 bijeen voor Soesterbergse bejaarden Het geboortekaartje Z0MERC0UP0NS voor japon, in allerlei soorten en dessins 5,50 per coupon. BADSTOF, alleen wit 135 cm br. 3,98 p. meter. TREVIRA 2000, 150 en 160 cm breed van f 20,- p. meter voor 10,- en 12,50 p. meter. GORDIJNSTOFFEN, 120 cm breed vanaf Zomer TREVIRA, 120 cm br. 5,50 p. meter. TERLENKA VITRAGE vanaf f 1,- p. meter. KATOEN en ZOMERPAKKEN (Sanfor) 15,—. TREVIRA ROKKEN, bruin en wit f 9,50. POPLIN ROKKEN, voor de vakantie 5,50. SHORTS, licht-blauw 6,50. BATAVÜS MERCIER MAGNEET Heren automobilisten, denk om uw lijn Koop een fiets, dan blijft u fit Nieuweweg 97 - Telefoon 3462 Bij station Soest-Zuid BATAVUS MERCIER MAGNEET Soesterbergsestraat 4 Onze zaak op het NIEUWERHOEKPIEIN is weer normaal OPEN. In Moskou heeft men korte tijd rustig afgewacht hoe president Sadat in Egypte afrekende met zijn „samenzweerders" die hij en passant ervan betichtte com munistische sympathieën te koesteren. De communistische partij is e sinds ja ren verboden. En toen toog president Podgorny voor de tweede maal binnen een half jaar naar Cairo voor wat een „officieus vriend- schapsbezoek" heette. Maar de Russische president, die Egyp- tespecialist in de Kremlintop schijnt te zijn, kreeg een welkom compleet met sa luutschoten, een zoen van Sadat en jui- chers langs de kant van de straat, erg officieel staatsbezoekerig dus. Men kan hierin allereerst zien hoe de Sowjet-leiders om der wille van hun machtsbelangen in het nabije oosten rus tig hun geestverwanten niet alleen in de cel laten stoppen, maar desnoods ook nog als het ware een steek in de rug toebrengen door lief te zijn voor de communisten j ager s Daarover hoeft niemand zich op te win den. De partijen mogen voor Moskou werken, maar omgekeerd is dit een andere zaak: dan gelden andere voorrangsregels. En voor de Sowjet-Unie als wereldmacht is het niet van belang of de Egyptische communistische partij floreert, maar wel of de entree die zij heeft in de vloot- basis Alexandrië en de invloed die ze heeft op de Egyptische regering sterk blijft. Als er eens iets gebeurt dat niet hele maal onschadelijk hoeft te zijn voor de Russische-Egyptische .vriendschap" dan wordt niet de ambassadeur met een boodschap gestuurd, maar verschijnt een der topfiguren in eigen persoon, goede gaven en nog betere beloften met zich meevoerend: raketten en geld voor indu- voor Soest, Soestdtfk en Soest-Zuld. Kolonieweg 10 - Soestdfik Tel. 2327, b.g.g. 03490-22444, Na de première vrijdagmorgen 4 juni ter gelegenheid van het afscheid van mej. A. M. Nuyten, onderwijzeres aan de St. Carolusschool, spelen De Kobolds zater dagavond nog eens „De dochter van de Sheik", een oosterse Idnderoperette in drie bedrijven. Aanvang 19.30 uur. Bijna alle toegangskaarten voor deze voorstelling zijn al uitverkocht, zodat een volle zaal van het Dorpshuis zal kunnen genieten van een nieuw Oosters avon tuur, op muziek van J. A. Tj. van der Wal en tekst van. L. C. J. van. As. In dit spel, dat zich afspeelt op de markt van de oude stad Isfahan en bij nomaden in de Woestijn bij het ruïnepaleis van Pers polis, speelt het ondeugende naaistertje Moekie een belangrijke rol. De jonge Sjah Moestafa volgt de pas overleden oude Sjah Soeleiman op. Met de in Bagdad opgegroeide prinses Fatimé trekt Moestafa met zijn paleis wacht en de Oosterlingen naar de woes tijn om de woestijnvorst Sheik Ibrahim te zoeken, want hij is de vader van Fati mé. Op de zevende van de maand Rémadan is Fatimé jarig, de dag van de ontkno ping van alle moeilijkheden met Moekie en niet te vergeten de verwaande groot vizier Kniesor. Met pianobegeleiding van mevrouw H. A. de Wildt-Vendrik spelen en zingen 76 „kobolds" dit nieuwe Oosterse sprook je, waarvoor de costumering verzorgd werd werd door een twaalftal moeders, Het balletgroepje danst twee Oosterse dansjes onder leiding van mevrouw G. striële ontwikkeling. Politiek strateeg Sadat zou een dwaas zijn en dat kan niemand met reden beweren als hij de Russische hulp afwees. Een hartelijk welkom organiseren is wel het minste wat hij kon doen. Maar dat neemt niet weg dat onder zijn bestuur de eerste toenadering tot de V.S. die Nasser begon met kracht is voortge zet. Hij is zich ervan bewust dat de Russen hem momenteel minstens zo hard nodig hebben als hij hen, daarom hoeft hij niet voor honderd procent naar hun pijpen te dansen. En men krijgt de Indruk dat Sadat zich voorneemt zoveel mogelijk te profiteren van wat beide grootmachten hem aan profijtelijks kunnen bieden, maar zich zeker niet aan een van hen al te vast te verbinden. Al, was het maar omdat hij wel weet dat iedere barse opmerking die hij naar Washington richtte daar alleen maar hielp om sympathie voor Israël te kwe ken, lijkt zijn houding bepaald niet on verstandig van Egyptisch standpunt be zien. Sadat is vaak gezien als een noodfiguur die moeizaam de leegte moest opvullen die Nasser achterliet. Een boek met grandioze foto's en tekst. Tot 26 juni 11,50 daarna ƒ23,50. Halen bij BOEKHANDEL J t G J. WESSELS Saestwberssairaat $3-tet 2419 SOEST Maar hij wekt de indruk misschien iets minder populaire man bij de massa's te zijn en volksmenner, maar aanzienlijk meer een soepele politieke strateeg en tacticus. Op motorvoertuigen op twee of drie wielen Is de amazonezit verboden. Daarop mogen zich geen personen vóór de bestuurder bevinden. heeft voor zijn duo-passagier en zijn wijze van rijden daarop richten. Maar ook voor de duo-passagier geldt: Meerijden zoals het hoort Onder amazonezit wordt verstaan het zitten met beide benen aan één kant van het voertuig, zoals dames wel te paard plegen te zitten. Vandaar deze benaming. Deze bepaling is gemaakt op grond van de overweging, dat de be stuurder niet door meegevoerde personen mag worden gehinderd en om de betere stabiliteit van het voertuig. De amazonezit, die vooral door dames werd toegepast, stond wel charmant en was ook wel prettig vanwege de soms nauwe rokjes. Maar de wetgever heeft gemeend dat de veiligheid gaat voor het aangename. De duo-passagier, die de voeten aan weerszijden van het voertuig doet rusten op voetsteunen, zit beslist veel vaster en durft bij het bochtenwerk ongetwijfeld veel beter met de bestuur der mee te manoeuvreren, hetgeen van grote invloed is op het besturen. Juist omdat het contact van bestuurder en duo-passagier zo belangrijk is maakte de buddy-seat indertijd zo'n opgang. Het is ook verboden op een motor of scooter iemand vóór de bestuurder, b.v. op de benzinetank, te doen plaatsnemen. De amazonezit is ook verboden op de bromfiets. Dus geen gevaarlijk uitste kende benen meer. Bromfietsers mogen nooit meer dan één persoon vervoeren, ongeacht de leeftijd. Dus ook geen twee kinderen. De duo-passagier op de brom fiets moet een doelmatige en veilige zit plaats hebben en de voeten aan weers zijden van het voertuig doen rusten op voetsteunen. Kinderen beneden 10 jaar moeten bovendien voldoende steun voor rug en handen hebben. Een kind in een kinderzitje aan het stuur van een. brom fiets moet als beslist onveilig worden aangemerkt omdat eventueel rukken en trekken aan het stuur door het mee gevoerde kind kan leiden tot nood lottige gevolgen. Er is geen leeftijd bepaald voor brom fietsers ten aanzien van het medevoeren van personen, zodat een bromfietser van 16 jaar iemand mag vervoeren die ouder is dan hijzelf. En nu maar jakkeren als aan de voor waarden is voldaan? Natuurlijk niet! Een goed bestuurder zal zich bewust zijn van de verantwoordelijkheid die hij Het Veertiende partijcongres van de Tsjechoslowaakse communisische partij Lazet-Heppener, terwijl W. van de Pol *s het tweede met dit nummer. uit Leusden belichting en geluid ver zorgt. Onderwijzers van de Carolusschool, waar de operette werd ingestudeerd onder leiding van het hoofd der school bouw den, de décors voor de drie bedrijven. De spelers van het Middenstandselftal en de veteranen van de v.v. Soesterberg waren bij machte een bedrag van 394,35 bijeen te voetballen voor de Soesterbergse bejaarden. Zo'n 900 toeschouwers van klein tot groot dromden samen bij het terrein aan de Kampweg, waar men zelfs in de rij moest staan voor men een staanplaatsje had veroverd. De voorzitter van de Soesterbergse Mid denstandsvereniging, de heer G. de Rijk verrichtte op onnavolgbare wijze de af trap voor dit vrienschappelijk duel met een goed doel: de bejaarden van Soester berg. De eerste speelhelft gaf een aardig ge- lij kopgaande strijd te zien, waarin de Middenstanders (na hun vrije woensdag middag) goed partij gaven aan de good- old Soesterbergers uit de glorietijd. Die gelijke verhouding kwam het mooist tot uitdrukking in de 20e minuut, toen eerst doelman Geers sr. door Grootheest werd gepasseerd en direct na de aftrap banketbakker Van Asch de gelijkmaker scoorde bij doelman Van Walsen (1-1). Het elftal van de veteranen bleef ook na de rust goed in tact, waarbij alleen Van de Hoef vervangen was door Ste vens. Het Middenstandselftal liet vele spelers opdraven, waaronder ook de gro te initiatiefnemer Ton Teeuw, die op de rechtsbuitenplaats ging opereren. Na 15 minuten spelen werd een fraaie voorzet van de goedspelende P. Drost in gekopt door A. Preusser, die al eens een buiklanding had gemaakt (2-1). Toch hield de achterhoede van de Mid denstand goed stand met bakker Sney- der en Van Walsen als voornaamsten, terwijl linksbuiten De Gier met name voor de rust er flink op losschoot. Een minuut voor het einde werd doel man Geers weer verrast door een kopbal van Preusser, die er weer helemaal in was, net als vroeger (3-1). Wethouder Ebbers reikte na afloop bei- ée ploegen een beker uit. Maar het eerste, dat onder primitieve omstandigheden nog net onder Dubceks bewind werd gehouden is uit de officiële historie geveegd. Het tweede veertiende congres daarente gen is er een waarop Moskou trots kan zijn Zowaar heeft men kennelijk de huidige partijleider Husak in de tussentijd zover kunnen krijgen dat hij nu openlijk dank u wel zegt voor de invasie door de troe pen van het Warschau-pakt, een zaak waarover hij tot dusver verkoos slechts heel vaag te spreken. En de verklaringen van de Britse en Ita liaanse zusterpartijen, die anders graag met klem worden voorgelezen om te on derstrepen hoe internationaal het com munisme wel is, werden ditmaal verdon keremaand omdat die nog altijd volhou den dat deze bewuste invasie overbodig is geweest. Zo kon de sfeer helemaal op zijn Mos kous gehouden worden. Met zelfs een curieuze verklaring hoe het allemaal zover kon komen dat men sen met "rechtse afwijkingen" zoals dat heet het voor het zeggen konden krijgen: de politie en de veiligheidsdienst waren het slachtoffer van laster gewor den waardoor dit aanvankelijk betrouw baar personeel ook niet meer wist hoe het precies zat en verbouwereerd mee ging afwijken naar rechts. Intussen is dit allemaal gecorrigeerd, kon minister Radko Kaska van binnen landse zaken melden. En passant waarschuwde hij hardnek kige tegenstanders" dat ze het socialisme niet op eigen houtje kunnen interprete ren zonder ergens terecht te komen waarheen ze niet vrijwilleg gaan". Dat is wel duidelijk. Ook is duidelijk dat in tegenstelling tot het eerste veertiende partijcongres de besluiten en uitspraken niet gebaseerd zijn op instemming van de massa, maar zijn afgedwongen door de macht die Husak en veel meer nog zijn door Mos kou beschermde ministers hebben. De aankondiging dat gestreefd zal wor den naar versterking van de discipline en de ideologische scholing van het poli- tie-apparaat spreekt in dit verband boek delen. Drie jaar nadat met geweld een eind is gemaakt aan het belangwekkendste ex periment om een communistisch regime van binnenuit te hervormen, zo blijkt ongewild uit dit congres, hebben de Rus sen en hun vertrouwelingen in Praag nog steeds angst voor de geest die toen leefde. Huurcompensatie. - Als men in het Jaar 1970/71 huurcompensatie heeft genoten, blijft deze dan automatisch doorlopen of moet men dat elk jaar opnieuw aanvra gen? Of krijgt men daarvoor automa tisch een formulier toegezonden? Antwoord: Als u met „huurcompensatie" bedoelt de aanvullende huursubsidie voor huurders van gesubsidieerde wo ningen, dan kunnen wij u meedelen dat de bijdrage elk jaar bij de gemeente aangevraagd moet worden, telkens vóór 1 juli, of als de woning op een later tijdstip wordt betrokken - binnen drie maanden, te rekenen vanaf de datum waarop de huur is ingegaan. Mocht u er iets anders mee bedoelen, dan gaarne eerst volledige informatie van uw kant. Familiewapen. - Een abonnee stuurt ons een lakstempel met wapen met verzoek om inlichtingen. Antwoord: Hoewel wijzelf u geen op heldering kunnen verschaffen van het prachtige wapen op uw lakzegel, zijn wij wel in staat om u een geschikt in formatie-adres te noemen, en wel het Kon. Ned. Genootschap voor Geslacht en Wapenkunde, Bleijenburg 5, Den Haag, tel. 070-113093. Ruimtevaart. - In welk jaar verrichtte Joeri Gagarin de eerste Russische ruim- tevlucht? Is hij overleden aan een ziekte of aan een ongeluk bij een onfortuin lijke ruimtevlucht en wanneer? Antwoord: De eerste Russische ruimte- vlucht vond plaats op 12 april 1961. De daardoor bekend geworden ruimtevaar der Gagarin is op 27 maart 1968 over leden tengevolge van een ongeluk met een gewoon vliegtuig. „De Dubbeldekkers". - Hoe kan ik aan foto's van „de Dubbeldekkers" komen? Antwoord: U kunt foto's met eventueel een beschrijving van de „dubbeldekkers" aanvragen bij de N.O.S., Emmastraat 53 te Hilversum. Sinds 1937 hebben duizenden in Nederland een z.g. middenstandsdiploma gehaald. Men deed examen voor dit brevet voor algeme handelskennis, zoals het officieel heet, ingevolge de Vestigingsweg 1937 of op basis van de Vestigingswet Bedrijven 1954. Deze laatste wet betekende niet meer dan een aanpassing op de eerste maar geen fundamentele verandering. Enkele weken geleden werd door de Tweede Kamer een geheel nieuwe Ves tigingswet Detailhandel aanvaart. Wat gaat er nu veranderen in de grond wet voor het midden- en kleinbedrijf? Na 1972 geen branchegrenzen meer Het aantal zelfstandige kleine zakenmen sen was in het verleden groot. Om te kunnen ondernemen hadden we tot he den een vestigingsvergunning nodig. Om die te krijgen moesten we normaliter aan drie voorwaarden voldoen. We moes ten aan bepaalde eisen van kredietwaar digheid voldoen, een vakdiploma halen voor een bepaalde branche en het mid denstandsdiploma bezitten of daarvoor vrijstelling genieten. Dat laatste was mogelijk op grond van een bepaalde vooropleiding. We mochten ons dan vestigen in de branche waar voor we hadden gestudeerd. Wilden we ook de grenzen naar andere branches met onze nering overschrijden dan moes ten we opnieuw een vakdiploma erbij halen. Wilden we aan alle wateren van de detailhandel vissen, dan hadden we eigenlijk ruim 40 brevetten nodig. De hier geschetste eisen voor de be- staanstaande vestigingsvergunning zijn reeds lang door de economische ontwik keling achterhaald. Het assortiment dat nu in een zaak met een bepaald bran che-accent thuishoort ziet er geheel an ders uit dan voorheen. De consument stelt geheel andere eisen aan de zaken man van 1971 en als we enkele jaren verder zijn zullen de verbruikers weer geheel andere noten op hun bestedings zang hebben. Bij een dergelijke ontwik keling passen geen branchegrenzen meer. Na 1972 zal het voldoende zijn om één branchegericht diploma te halen en daar mee kunnen we ons dan op elk terrein van de detailhandel begeven. De nieuw af te geven diploma's worden eigenlijk onderling verbonden. Hogere eisen De nieuwe opleidingen voor de detail handel zullen een geïntegreerd karakter moeten dragen d.w.z. dat in één oplei ding zowel de vakbekwaamheid als de handelskennis zal worden verwerkt. Er komt een in hoofdzaak bedrijfseconomi sche opleiding die haar voorbeelden ont-pe njeuWe wet houdt waarborgen in leent aan de branche die we kiezen. De V0Qr geidjg blijven van de oude mid- nieuwe opleiding wordt dus geen optel- denstandsbrevetten. Alle midden- en som van de twee oude eisen maar een kleinondernemers van thans zullen na integreerde textielopleiding. Met dit di ploma kunnen we dan ook de levens middelenhandel uitoefenen of de drogis terij. Dit laatste echter alleen als het ministerie van sociale zaken daar geen stokje voor steekt in verband met het geen de volksgezondheid vraagt. Het ge vaar dat een juwelier de melkhandel gaat beoefenen acht men niet groot De consument stelt thans wel zulke hoge eisen aan de handel dat men zich geen goud en zilver voor zuivel laat verkopen. Ook de voorwaarde van kredietwaardig heid is vervallen, want in dit harde eco nomisch bestel zullen we ons wel tien maal bedenken voordat we een zaak be ginnen zonder over voldoende middelen tot investeren te beschikken. De verant woordelijkheid voor vestiging ligt dus in de toekomst meer dan ooit bij de onder nemer zelf. Als deze zich via de nieuwe opleidingen goed voorbereidt op het on dernemerschap zal hij geen vestigings blunders begaan. Hij kan overigens ook via een middelbare school voor de de tailhandel de vrijheid tot vestiging ver krijgen of langs de weg van het hoger economisch en administratief onderwijs dan wel het economisch wetenschappe lijk onderwijs. Aangezien meer en meer jeugdigen de dagschool-vorming kiezen, zal de noodzaak tot het volgen van een avondopleiding in de toekomst wel af nemen. Generaal pardon Over het niveau van de nieuwe oplei ding krijgen we uit de Kamerbehande ling geen goed beeld. Belanghebbenden hebben daarover nogal verschil van in zicht. De staatssecretaris van econ. za ken heeft gezegd dat de nieuwe wet geen aanleiding moet geven tot het op trekken van eisen, maar het is wel dui delijk dat de minimumeisen voor het ondernemerschap niet meer op het ni veau van 1937 kunnen liggen. De prak tijk zal ons nog veel moeten leren. Er zal nog gedokterd worden aan mogelijk heden om ook het diploma van de lagere school voor de detailhandel een vrijstel ling te geven tot vestiging. Op welke wijze dat moet ligt in de schoot van de middenstandswij zen verborgen. geheel nieuwe die nogal wat didactische vraagstukken zal opwerpen. Daarom mo gen wij verwachten dat eerst over een jaar of vijf de nieuwe eisen duidelijk gestalte zullen krijgen. Tot zo lang blijft ook de oude opleiding nog rechtskracht behouden. Het is te verwachten dat de nieuwe voorwaarden hoger zuller. liggen dan de oude. Op zichzelf is dat geen wonder want het ondernemerschap vraagt in onze tijd bepaald meer econo misch inzicht dan voorheen. Het wordt in de praktijk zo dat we bij voorbeeld een diploma halen van een ge- Een naam voor uw Kind behoeven wij niet te bedenken I verzorgen wij wel, g jed enenel I Uitgebreide en moderne collectie ter tnzaga. Van Weedestramt 29a - Soest Telefoon 02159-2566-5154 irÉjr het in werking treden van de wet de branchegrenzen kunnen overschrijden. Velen van hen deden dit toch reeds. Bo vendien zijn er vele kansen voor onge rechtvaardigde vestigingen om nu nog eenvoudig aan vestigingspapieren te ko men. Er komt voor korte tijd een z.g. generaal pardon onder bepaalde voor waarden. Als daarna de vestigingssluizen gesloten zullen zijn, zal de nieuwe wet streng worden gehandhaafd. Men zal dan nog slechts met weemoed kunnen terug denken aan het goede oude midden standsdiploma. Maar laten wij voorzichtig zijn. Elke on dernemer, of hij van de oude stempel is of van de jonge garde, zal met alle ener gie er naar moeten streven om bij te blijven in vakkennis en economische ont wikkeling. Als hij deze boodschap niet verstaat zal hij nochtans ondergaan, on geacht of hij een middenstandsdiploma heeft of een doctoraal economie bezit. De wetten der concurrentiestrijd blijven onverbiddelijk werken. Koffievlekken in kleren moet u eerst behandelen met benzine, zodat de melk verwijderd wordt. Daarna de vlek over een pannetje spannen en de vlek met een dunne straal kokend water begieten. Desnoods herhalen. Uw toiletsponsen houden zich het best, wanneer u ze na het gebruik goed schoonspoelt. Af en toe een bad in zout water voorkomt grotendeels het vet wor den. In uitgepote tuinbonen wil vooral met schrale noordelijke of oostelijke wind wel eens luis optreden. Als u hier niets tegen doet hebt u kans, dat de gehele bonenoogst mislukt. Een van de bestrij dingsmiddelen is het „toppen" van de bonenstruiken. Het bovenste deel wordt er dan uitgesneden, omdat in dit gedeel te de luis zich meestal bevindt Veenbesstraat 462 - Soest heeft al heel wat keren „nee" moeten verkopen aan de bedrijven, die hun aanvragen indienden. Jammer, dames, want evenzovele keren hebt U een mooie kans gemist. Wanneer U 30 uur per week of méér beschikbaar hebt en een RUIME kantoorervaring bezit, komt U dan eens langs of belt U ons op onder nr. (02155) 6 2 6 7 om vrijblijvend te worden ingelicht over de vele mogelijkheden, die er voor U zijn. (02155) 6267. DIEPVRIEZERS en KOELKASTEN van Ne derlands supermerk. Kortingen van ƒ55,- tot 200.-. Vaak zeer voor delige aanbiedingen inruilkasten. Alles met garantie. C. TAK, Van Weedestraat 41, tel. 2676. Winkel Coöperatie Soest voor al uw bestrijdings middelen. In vooraad bestrijdingsmiddelen voor onkruid op paden en in gazons, voor ratten en muizen, voor vliegen en muggen, voor luizen en vele andere insekten In moes- en siertuin. Speciale aanbieding vliegenstrips, Vapona strips ƒ7,45, Matu strips 6,95. Luxan strips 5.95. Torenstraat 14, tel. 2953. De zaak die toch weer anders is dan andere. Waar u voor weinig geld veel kunt kopen. Kijkt u maar. Dit waren zo maar enige grepen uit onze prijzen. Wilt u meer weten of zien komt u dan even kijken het verplicht u tot niets. 's Maandags de gehele dag gesloten. 's Woensdags de gehele dag geopend. WIE OOG HEEFT VOOR DE ZOMERCOLLECTIE VAN DE STER IN JAPONNEN ZAL ZICH DE OGEN UITKIJKEN NAAR DE LEUKF COLLECTIE VAN KOM VRIJBLIJVEND KIJKEN IN ONZE GEVARIEERDE COLLECTIE JAPONNEN, PAKJES EN VLOTTE COMBINATIE-SETS. VAN WEEDESTRAAT 5 A-B SMITSHOF 10-14 SOEST

Soester Courant | 1971 | | pagina 7