Sfantv 'MvA S.0. Soest-atleten kwamen in actie in Hilversum KEUKENS S.E.C.-honkbal bindt ook HBC '64 aan zegekar Tuin advies-centrum 't Vaarderhoogt een lusthof voor elke tuinier „P.V. Julianapost" Baarn-Soest Wedvlucht vanaf St. Kath. Wavre Schoolzwemwedstrijden. in het Soester Natuurbad Lawn Tennis Club Soest weer 2e klasser Telef. Brandweer 3333 Politiebureau 4444 Waterpolo-kompetitie Langebaanwedstrijden Officiële opening van expositie in Artishockgebouw Het geboortekaartje Drukkerij Smit Damesvoetbal Eiermarkt Aangehouden Hoofdagent J. W. Kaspers kampioen visser VERONICA'S TIPPARADE SOESTERBERG Mej. A. M. Nuyten nam afscheid van de St. Carolusschool Wijkraad Soesterberg 73 woningen voor bejaarden Mix-toernooi A.G.A.V.S. Donderdagavond kwam een grote groep jeugd-atleten van de S.O. Soest In actie tijdens avond wedstrijden in het Hilver- sume sportpark, georganiseerd door de Gooise Atletiek Club. Vooral voor Herman Vogel en Menno Lievers zou dit de wedstrijd moeten worden, daar zij zich beiden terdege hadden voorbereid op deze wedstrijd, waarin zij de grote favoriet van dit mo ment, de G. A. C.-er Kramer, zouden ontmoeten en zomogelijk wilden onttro nen. In een drachtige samenwerking slaagden zij in hun opzet. Menno Lievers werd le in 3 min. 08 sec. en Herman Vogel wist met 3 min. 12 sec. de favoriet precies 0.2 sec. voor te blijven. Bij de 60 meter horden meisjes-c zorgde Sonje Wessel voor een sportieve verras sing door op een gedeelde le plaats te eindigen in 11.3 sec. Bij het hoogspringen meisjes-d liet zo wel Katinka Korsloot als Merle de Wit de lat op 1.20 meter liggen. Yvonne Mu- solf en Astrid Bron zorgden bij het ver springen meisjes c en d voor een 3e plaats. Bij de 600 meter meisjes-c domineerde het blauw-wit, maar toch kwamen de Soester meisjes iets tekort om de le plaats mee naar Soest te nemen. Arlette Willemsen klasseerde zich als 2e in 1 min. 49.4 sec. Nanda Heykamp werd 4e op 6 sec. Francien Willemsen klasseerde zich als 6e, terwijl Irene Woudstra als 8e eindigde. Jaap Berghuis liep bij de jongens-b in 'n sterk bezet veld 'n sterke 800 meter in 2 min. 14.7 sec. wat hem een fraaie 4e plaats opleverde. Bij het verspringen kwam Frits Boekhof bij jongens-c op een 3e plaats met een sprong van 5.16 m. Op de lange afstanden kwamen de junio ren Richard van Egdom en Johan v. d. Grift tot goede prestaties en ondanks het feit dat zij hun persoonlijke records op nieuw scherper stelden, vielen zij niet in de prijzen. Er kwamen donderdagavond ook nog enige senioren in actie waarvan me vrouw Vermeulen voor een goed resul taat zorgde door het kogelstoten bij de dames b onbedreigd te winnen. Ron van Duuren liep in een goede wedstrijd bij de junioren ook al naar een nieuw per soonlijk beste tijd, maar viel net buiten de prijzen. TORENSTRAAT 45 - TEL. 800J Keukens in iedere prijsklasse Ook op zaterdag geopend. Zondag j.1. heeft SEC 1 in een enerve rende strijd HBC '64 uit Heemstede verslagen met 19-9. De eerste inning al gaf gelijk een sterk SEC-offensief te zien. Goed stuntwerk van de tegenpartij en een honkslag van L. La Rose en T. Kellner zorgde ervoor dat SEC al meteen op een 6-0 voor sprong kwam te staan. In dezelfde inning begon HBC als een luipaard zijn achterstand weg te werken. Door elke inning iets naderbij te sluipen wistten ze SEC tot op 1 punt te bena deren. Maar de altijd attente SEC coach Hurley scheen dit in de gaten te hebben en zet te zijn geheime wapen, de SEC-slag- machine in. Hij gaf zelf het voorbeeld door een honkslag te plaatsen, daarna plaatste P. Brugman, die zondag aan slag niet te stuiten was, een twee honk slag. Dit deed ook R. Blok en H. Prior bleek in staat een prachtige drie honk slag te plaatsen. Dit geheel leverde 4 punten op en een 10-6 voorsprong. Maar weer wist HBC op 1 punt terug te komen (10-9) en weer was het antwoord van SEC raak. Een 2-honkslag van Wagner en honksla- gen van Brugman, Wilkinson en Prior zorgden ervoor dat er weer 6 punten werden gescoord, 15-9. HBC had hier niet meer van terug en SEC wist zelfs zijn voorsprong nog gro ter te maken in de laatste inning. Honkslagen van Brugman, Blok, Prior en Wagner zorgden ervoor dat de eind uitslag op 19-9 werd bepaald. Werpersresultaten: SEC: Waterreus (5,5 inning), 7x3 slag, 5x4 wijd en 3 honk slagen tegen. Hurley (3,5 inning) 4x3 slag, 4 wijd en 3 honkslagen tegen. HBC, Willard 6x3 slag, 5x4 wijd en 16 honkslagen tegen. Het SEC-veld maakte 4 fouten en HBC 8. Beste slagman bij SEC was P. Brug man met 800. SEC 2 wist ook de volle winst tegen Fak 2 in de wacht te slepen. In een leu ke opwindende strijd, vol spanning, wisten zij hun grote broers uit het eerste haast te evenaren door met 16-4 te zege vieren. Deze winst werd behaald door het goede werpen van F. de Clippelaar en het enorme slaggeweld dat het team wist te ontketenen op de zwakke pitcher van Fak. Een verdiende overwinning dus. .j J. „Julianapost" nam afgelopen zaterdag, onder zeer zware omstandigheden, ver oorzaakt door de sterke N. wind, deel aan de wedvlucht vanaf Orleans, afstand 540 km. Er werd deelgenomen met 91 duiven, die om 6.45 uur werden gelost en waarvan er dezelfde dag slechts 3 duiven arriveerden. De eerste kwam aan om 18.21.08 uur en bereikte 'n snelheid van 778.24 meter per minuut. De uitslag luidt: gebr. Van Essen 1 2. G. van de Meent 3. Tijdens het weekend werd een wedvlucht gehouden vanaf St. Kath. Wavre afstand 135 kilometer. De duiven werden gelost om 12.30 uur met noordoosten wind. I De vereniging „De Vrienschap" nam aan deze wedvlucht deel met 402 duiven. De eerste duif arriveerde in Soest om 15.00.46 uur, terwijl de laatste prijsduif om 15.52.11 uur aankwam. Uitslag: C. Vaessen 1 7 31 37 61 65 74. E. Daatselaar 2 3 55 72 78. C. Bokma 4 9 12 15 58. J. Kamerbeek 5 18 35 39 41 77. Altenaar-Reijerse 6 23 28 47. S.K.B. 8 10 17 22 49 73. C. Kaats 11. T. Kok 13. J. Rijksen 14 69 70. D. de Zoete 16 62 63 80. H. Strumpel 19. W. Roest 20 38 40 51. J. v. Breukelen 21 79. D. Bos 24 48. J. van Groningen 25 59. J. Kruseman 26. C. Jak 27 53 66. J. Piepenbroek 29. F. Groenestein 30 46 50. E. Veerman 32 44 75. K. Philippens 33. J. Ruttenberg 34 64. A. de Kruijf 36. P. Taalman 42. A. Heesters 32. H. v. d. Broek 45 76. A. Grift 52 71. H. Uhl 54. A. Ros 56 68. M. v. d. Bor 57. Z.K.H. Prins Bernhard 60. J. Wijnands 67. Door de vereniging „De Zwaluw" werd aan deze wedvlucht deelgenomen met 463 duiven. De eerste duif arriveerde te 15.20.50 uur, de laatste prijsduif te 15.57.53 uur. Uitslag H. v. Hengstum 1 7 53 65. A. v. Dorrestein 2 26 39 46. B. Roest 3 27 33 36 43 58. P. Duijst 4 23 50 62. C. de Goede 5 63. J. v. d. Brakel 6 38 67 71 88. C. v. Brummelen 8 86. C. v. d. Lugt 9 32 48 68. G. Zeijpveld 10. A. v. Ginkel 11. M. v. d. Wielen 12 70. R. Voskuilen 13 15 22 76 80. G. Rijksen 14 1619 24 31 53 42 49 72 73 77 89 93. W. Grift 17 18 37 55. E. de Goede 20 51 56 92. H. Rauch 21. J. Verwoerd 25 60. M. de Ruiter 28 59. Sj. Blokland 29 83. Th. Wigtman 30 45. H. Voskuilen 34 41. Jac. Stalenhoef 40 90. G. Visser 44. J. Brouwer 47. W. v. Soest 52 91. J. Groenestein 54. P. Rauch 57 78. A. Hooijer 61 84. W. de Bree 64. C. Dijk man 66 75. H. den Dekker 69. R. Koppen 74. J. H. de Bruijn 79. Gebr. van Dijk 81 85 87. C. v. d. Hoek 82. De B.R.L. verloor voor de tweede maal van het veel sterkere team van Donar. De SEC-ploeg toonde weinig goed spel en verloren met 12-1. De SEC-bleesing kon zaterdag gemak kelijk winnen van HCAW c. In een wed strijd van 2 innings wisten de jonge honkballers 25 punten te scoren. Ze wa ren onverbiddelijk voor de tegenpartij en lietenniemand het scoren toe, wat een 25-0 overwinning betekende voor de SEC-ploeg en een fraaie overwinning. Het programma voor komend weekend ziet er als volgt uit: Zaterdag: Donar-SEC (bleesing). Zondag: Achilles 2-SEC 2. Zondag: HCAW-SEC (brl.). Zondag: SEC 1-HFC Haarlem. Aanvang om 14.30 uur. Zaterdag 12 juni a.s. zullen in het Soes ter Natuurbad schoolzwemwedstrijden worden gehouden ter gelegenheid van het 20-jarig bestaan van de plaatselijke zwemvereniging „De Duinkikkers". Ter voorbereiding van deze wedstrijden is reeds geruime tijd overleg geweest met de vakleerkrachten van diverse scho len in de gemeente Soest. Nadat een voorlopig progamma was sa mengesteld, werden de scholen uitgeno digd om aan deze wedstrijden deel te ne men. Meer dan 200 leerlingen, verdeeld over 10 scholen, hebben aan de uitnodiging gehoor gegeven. Het progamma is als volgt samengesteld: Lager onderwijs: schoolslag: 3 x 50 mtr. per team. Voortgezet Onderwijs: 50 mtr. rugslag, schoolslag en vrije slag per team. De organisatie-commissie toont er zich bijzónder verheugd over dat vele leer lingen op hun vrije zaterdagochtend aan de wedstrijden zullen deelnemen. Hieruit blijkt dat het enthousiasme voor deze wedstrijden ruim voldoende aanwe zig is. Overwogen zal daarom worden van deze wedstrijden een traditie te maken, te meer daar het overdekte bad in aan bouw hiervoor goede mogelijkheden biedt. Eveneens zullen dan pogingen worden ondernomen deze wedstrijden uit te bou wen tot intergemeentelijke schoolzwem wedstrijden. De eerste contacten hiervoor zijn reeds gelegd en het laat zich aanzien dat bin nen afzienbare tijd de zwemsport een vaste plaats zal hebben ingenomen in het grote scala van schoolsportevenne- menten Al weer een aantal weken geleden open de het tuin advies-centrum ,,'t Vaarder hoogt", aan de Dorresteinweg zijn poor ten, nadat het geheel in een bijzonder korte tijd was omgetoverd van een hectare weiland in een aantrekkelijk ge heel. Vijf jaar geleden begon de nu 26-jarige heer A. I. I. M. van de Breemer in de zaak van zijn vader aan de Beukenlaan, met bloemen en planten en een beschei den dierenwinkel, die ondermeer door ruimtegebrek het veld heeft moeten rui men. Naast de bloemen en planten kwam er vorig jaar ook nog een kunsthandel bij die nu al grote bekendheid geniet. Toch voelde de „jonge" Van de Breemer dat de Beukenlaan hem belemmerde in zijn plannen en toen steeds duidelijker werd dat de plannen met de grond aan de Voor de komende week staan de volgen de wedstrijden op het progamma: Woensdag 9 juni: IJselmeer 2 - Duinkik kers 1 heren, aanvang 20.00 uur. Donderdag 10 juni: Duinkikkers j - ZEW aanvang 19.30 uur. Duinkikkers m - De Vuursche, aanvang 20.00 uur. Vrijdag 11 juni zal de hoofdklassewed strijd Neptunus Amf. - DVZ 1 worden gespeeld in het Soester Natuurbad. Aan vang 20.00 uur. Zaterdag 12 juni zal het eerste heren team van De Duinkikkers deelnemen aan een waterpolotoernooi in Scherpenzeel. Aan dit toernooi zal eveneens worden deelgenomen door D. W. K uit Bameveld, Brandeburg (De Bilt) en Poseidon uit Scherpenzeel. Zondag 13 juni a.s. zullen 10 leden van de zwemvereniging deelnemen aan de de langebaanwedstrijden in de Bosbaan. De deelnemende leden zijn: M. Egberts, A. Egbers, Y. en V. van Doorn, F. Vlug ter, R. v. d. Maas, G. van Kooten, A. Koehof, H. Vreeken en C. v. Tricht. Het voorbije week-einde speelde zowel het eerste als tweede Soester team voor promotie naar de 2e klasse. In Voorburg moest Soest 1 aantreden te gen de kampioen Leeuwenbergh. Met grote overmacht werd Leeuwenbergh VI terug gewezen. Na de enkelspelen (4-0) was theoretisch nog slechts de winst van 1 set nodig om te promoveren. De dames-dubbel Henny Koster en Maria Bönninghausen mochten het genoegen smaken deze eer voor zich op te eisen. Beide heren-enkelspelen t.w. D. Lucas- Jan Koster (2-6; 2-6) en R. Velgersdijk- Peter Meyef (2-6; 1-6) werden overtui gend in Soester winst omgezet. Hetzelfde was het geval met de beide da mes-enkel spelen t.w. Mevr. v. d. Lek- Anke Koppenaal (1-6; 1-6) en Mevr. Clans-Maria v. Bönninghausen (1-6; 1-6). De aanvoerder Rob Oosterman mocht nog het genoegen smaken, op de valreep, de promotie mede te bewerkstelligen en wel in de heren-dubbel met Jan Koster tegen Lucas-Velgendijk (2-6; 4-6). De resterende 2 gemengd-dubbels werden op verzoek van Leeuwenbergh niet meer gespeeld, zodat de L.T.C. Soest trots met een 6-0 uitslag huiswaards kon keren. Het tweede team moest op de Schriks- laan de strijd aanbinden tegen Groenen daal III(Heemstede). In de enkelspelen wist alleen Max Staal set te veroveren tegen G. Braam (1-6; 6-4; 1-6). De overige enkelspelen gingen overtui gend naar Groenendaal. Rob Nijhuis verloor van L. Goossens (3-6 2-6), Yvonne Hofman moest zich met zeer duidelijke cijfers overgeven aan Mevr. Koop 0-6; 1-6). To Felise kon in haar enkelspel, vooral in de tweede set, beduidend meer weerstand bieden, maar moest toch het hoofd buigen voor mej. Muller (2-6; 4-6). Na deze stand zouden alle dubbelspelen door Soest gewonnen moeten worden in 2 sets, wilde dit team alsnog promoveren. De dames-dubbel van To Felise-Yvonne Hofman wees overtuigd het Groenen- daalse dubbel mej. Koop-Mevr. Leenderts met 6-1; 7-5 terug. De herendubbel van Kobus v. Breukelen en Rob Nijhuis tegen H. Sikkes-G. Braam bleek de sleutelpartij. Na de zeer spannende eerste en tweede set was het de derde set die Groenendaal III definitief deed promoveren (8-10: 7-5: 2-6). De beide gemengd dubbels werden daar na broederlijk gedeeld, zodat de einduit slag 6-2 was voor Groenendaal III. Inmiddels was het derde team reeds au tomatisch gepromoveerd naar de 3e klas- Beukenlaan (de Eng) steeds vastere vorm begonnen te krijgen, zocht hij naar ande re mogelijkheden die hij vond in een perceel aan de Dorresteinweg. In een enorm tempo, waarbij hij zelf als de gangmaker fungeerde, werd er ge werkt aan het 10.000 m2 grond omvat tende perceel, dat voor een gedeelte als kwekerij werd ingericht en als opslag- terrein dienst doet, en voor een ander gedeelte - 3000 m2 - als „verkoopruim te". Hoewel het grote terrein misschien wat onvriendelijk aandoet door zijn grote bergen zand, grind en teelaarde en sta pels flagstones en betonblokken e.d., geeft het terrein aan de andere zijde van de Dorresteinweg de aanblik van één grote siertuin. Bloeiende planten en heesters, bomen en coniferen in tiental len soorten en variëteiten. De heer Van de Breemer loopt tussen zijn bloemen en planten door als een trotse veldheer. Veel van al hetgeen dat de tuin siert heeft hij zelf vervaardigd en ook het onderhoud van de ontelbare hoeveelheid bloemen e.d. verricht hij voornamelijk zelf. Zijn opleiding aan de Middelbare Tuinbouwschool en de Hove niersvakschool en een twee-jarige erva ring op een zaadveredelingsbedrijf ma ken hem tot een specialist op zijn ter rein. „De natuur wordt steeds meer verdron gen, en al lijkt het er op dat de mensen zich daar niet zo veel van aantrekken, is volgens mij het tegendeel waar". De heer Van de Breemer praat met het enthousiasme van de jeugd. „Natuurlijk bezit een groot gedeelte van mijn klan ten een tuin en voor hen is het wel heel eenvoudig om een stukje privé natuur te realiseren, maar ook op de flats begint men de smaak te pakken te krijgen. Waren het vroeger voornamelijk bloem bakken die met haken over het randje van de balkons hingen, tegenwoordig planten de mensen er zelfs hele bomen en coniferen". Maar er wordt op de Dorresteinweg niet alleen graag en zelfs erg graag verkocht, er wordt ook bijzónder graag geadvi seerd, ondanks het feit dat daar erg veel tijd in gaat zitten. „Er komen mensen bij ons die precies weten wat ze moeten hebben en die gaan als het ware hun eigen gang, maar er is ook een grote groep die het gewoon niet aandurven om zelf even te beslissen wat er van hun tuin gemaakt moet worden en juist die mensen hebben ons advies nodig". Ondanks zijn nog maar korte openings periode heeft de heer Van de Breemer al een grote groep vaste klanten om zich heen verzameld, niet alleen uit Soest, maar eigelijk uit de wijde omgeving. Naast de enorme hoeveelheid bomen, bloemen planten e.d. verkoopt de heer Van de Breemer ook tuinmeubelen en materialen, kortom, voor alles wat ook maar in de verte iets te maken heeft met de tuin, kan men bij ,,'t Vaarder hoogt" goed terecht. 1 Een naam voor uw Kind behoeven wij niet te bedenken I verzorgen wij wel, gjed en snel 1 ITr"i|fl se. Zo zal de Cawn Tennis Club Soest het volgende seizoen in de competitie o.a ver tegenwoordigd zijn met 1 team in de 2e klasse en met twee teams in de 3e klas- se. Dit is zeer zeker een belangrijke sprong voorwaarts. Ook zaterdag jongstleden moesten 2 jeugdteams voor. kampioenswedstrijd» aantreden. Het D-team van Jan Schoute jr. moest m Doorn spelen. Vol goede moed werd begonnen. - Dat dit team uiteindelijk met 3-2 strui kelde, moet zonder meer als een tegen valler worden beschouwd. Thuis speelde het team van Hans de Vos Burchart tegen het Utrechtse Vechtlust Veel moeilijker dan de uitslag (4-1) doet vermoeden, werd de winst in eigen huis gehouden. Niet alleen een mooie, maar ook een nut tige prestatie van dit team, omdat zij daarmede het recht verwerft a.s. zater dag de strijd aan te binden tegen een degradant uit de 2e klas districts-jeugd Tot nu toe zijn er van de 7 kampioens teams niet minder dan 4 naar een hoge re klasse gepromoveerd. Voorwaar een succes! Dokter Paul Rupert opende vrijdagavond in 't Artishockgebouw'n expositie van de drie kunstenaars Joop Hekman, Jaap Kruyff en Hupert Sluis. Joop Hekman werd in 1921 geboren in Utrecht. Hek man was leerling van de Akademie „Kunstoefening" te Arnhem. In 1962 ver kreeg hij de B. J. Kerkhofprijs van het genootschap „Kunstliefde" te Utrecht. Van hem zijn o.m. de 8 stenen beelden bij de N.S. te Eindhoven, het beeld „Moeder en Kind" voor de gemeente Hilversum, „De Zeemeermin" bij de HBS „De Bunnink" te Utrecht. In Artishock zijn 22 van zijn werken ge- Rembrandtlaan 18 - Telefoon 02155-4785 Jaap Kruijff, werd in 1917 geboren in Indonesië. Hij woonde en werkte o.m. in Berlijn, Hamburg en Hilversum en sinds 1956 in Amsterdam. Kruijff was leerling van de Akademie voor Beeldende Kuns ten te Berlijn en Dresden en van het Instituut tot opleiding van tekenleraren te Amsterdam. Hij schildert, tekent, etst en lihografeert landschappen en mense lijke figuren, die iedere bezoeker aan de expositie duidelijk zijn. Jaap Kruijff is lid van. Arti te Amsterdam en geeft les aan de Rietveld Akademie te Amster dam, afdeling opleiding tot te kenleraar. Hij heeft in Soest in het Ar tishockgebouw 26 van zijn werken ten toongesteld. Huub Sluis, geboren in 1931 in Rotter dam, woont thans in Utrecht. Hij schil dert in olieverf stillevens, interieurs en portretten; tekent en aquarelleert land schappen een maakt houtsneden. Sluis is lid van het genootschap „Kunstliefde" te Utrecht, van de BBK, het Amersfoort- se Kunstenaarsgenootschap en Arti te Amsterdam. Hij ontving de Wiegersma- beker en de B. J. Kerkhofprijs. In Artishock zijn 23 van zijn werken geëxposeerd. Deze expositie van verstaanbare en ver klaarbare kunst is de moeite van een be zoek zeker waard. Een bekropte cata logus geeft de bezoeker de nodige infor- fatie, ook indien deze tot koop wil be sluiten. Uitgebreide en moderne collectie ter inzage. Van Weedestraat 29a - Soest Telefoon 02155-2566-5154 S.O. SÖEST-AMERSFOORT 4-2 Opnieuw is het Soester dameselftal er in geslaagd een overwinning te behalen. Ditmaal werd het dameselftal uit Amers foort aan de langzamerhand overladen zegenkar gebonden. Aanvankelijk zag het daar echter niet naar uit. Amersfoort bood meer tegenstand dan verwacht werd. Mevrouw de Haas scoorde voor rust het enige Soester doel punt en wist daardoor de ruststand op 1-1 te brengen. Na de rust kwam Soest door doelpunten van de dames B. Strumpel, S. Postuma en G. Hop toch aan de verdiende over winning. Op de Amersfoortse eiermarkt werden aangevoerd 50.000 stuks in prijzen van 9,50 tot 11,25. Middenprijs 10,40 Priis per kg 1,65. Terzake van diefstal van een bromfiets werd, op verzoek van de politie uit Soest, in Rotterdam aangehouden de 17- jarige J. w. D. v. R. uit Ermelo. Hij is op het politiebureau in Soest ingesloten. De traditionele jaarlijkse viswedstrijd voor leden van de Soester Politie Sport Vereniging, met daaraan verbonden het kampioenschap voor 1971, werd vrijdag middag in de waai nabij de grote Melm gehouden. Veertien mannelijke en twee vrouwelijke korpsleden gingen om twee uur met de pont over de Eem en na de loting voor de plaats waar gevist mocht worden, gingen om precies half drie de dobbers te water. De beide controleurs, de heren J. de Bruin en E. Rondhout uit Heerenveen (vader van hoofdagent L. Rondhout) had den druk werk. Steeds weerklonk „controleur". In de meeste gevallen werd geroepen „drie" hetgeen betekende, dat de gevan gen vis onder de maat was en dan voor drie centimeter genoteerd werd. Tussen de heren J. W. Kaspers en H. M. van Thienen bestond een nek-aan-nek- race. Het leek er op, dat Van Thienen ditmaal met de eer zou gaan strijken, maar dat liet Jan Willem er niet bij zitten. Opeens ging zijn dobber met een vaart naar beneden. Een kanjer van een brasem had in het lekkere hapje gebeten. Bij meting bleek hij een lengte te hebben van precies 53 cm. Dat gaf voor Kaspers de doorslag en kwam hij voor één jaar in het bezit van de door het erelid C. van Wijngaarden beschikbaar gestelde wisselbeker. Deze beker werd in 1962 gewonnen door P. Dorst, in 1963 door A. de Raadt, in 1964 door J.W. Kaspers, in 1965 door P. Dorst, in 1966 door A. Klok, in 1967 door J.W. Kaspers, in 1968 door C. de Bruin, in 1969 door P. Dorst, in 1970 door C. de' Bruin en nu in 1971 wederom door J.W. Kaspers. Aangezien is bepaald dat de beker drie keer achter elkaar of vijf keer in het ge heel moet worden gewonnen, kan de strijd nog lang duren. Prijswinnaars werden: 1. J. W. Kaspers, 220 cm. 2. H. M. van Thienen, 160 cm. 3! A. Klok, 76 cm. 4 C. Coster 64 cm. 5. W den Hartog, 51 cm. 6. C. de Bruin, 40 cm' 7. T. v. d. Meulen 36 cm. 8. L. Rondhout, 34 cm. 9. J. Hartman, 24 cm. 10. Mej. Van Ginkel, 18 cm. 11. A. de Raadt, 3 cm. De troostprijs werd verloot onder de vijf le den, die geen enkel visje had kunnen be machtigen. P. J. Bergman werd de gelukkige. De voorzitter van de S.P.S.V, de heer W. v.d. Brink reikte de prijzen uit. De controleurs ontvingen ieder een doos je sigaren. IN SAMENWERKING MET „DE GOUDEN SNAAR» 1 (-) BANNERMAN Blue Mink Bovema 2 2) ELVIRA MADIGAN James Last Polydor 3 (14) ME AND YOU AND A DOG NAMED BOO Lobo Phonogram 4(3) I NEED YOU TO TURN TO Euson - Polydor 5 4) SOMEBODY STOLE MY WIFE Mungo Jerry Voque 6) MONA LISA Kraayeveld Phonogram WEET JE WAT IK WIL Gonnie Baars 7 5) (17) CBS RUMBA TABAH Martin Wulms - Negram 9 GOODBYE YESTERDAY Jimmy Cliff - Ariola/CNR 10 JUDY PLEASE New Inspiration Phonogram 11 (19) MY BROTHER JAKE Eree - Ariola/CNR 12 (16) ISLAND OP HOPE Fisher and friends - Negram (Will Luikinga) 13 (20) LOWDOWN Chigaco - CBS/Artone 14 RAILROAD SONG April Shower - Polydor (Chiel Montagne) 15 BLACK LISA Livin' Blues - Phonogram (Tineke) 16 SPARE THE CHILDREN Studd Pump Dureco 17 RIDE THE SKY Lucifers Friend - Phonogram 18 THINGS ARE TIGHT Merrymen Dureco 19 NEPTUNE Mr. Waldy Telstar 20 9) ONE TOKE OVER THE LINE Brewer and Shipley - Polydor Drie hoogtepunten tekenden vrijdag het grootse afscheid van mej. A. M. Nuyten (65) als onderwijzeres van de Sint Caro lusschool: Eucharistieviering, kinderope rette en een overweldigende receptie. Tijdens de Eucharistieviering, waarbij prof. dr. H. A. J. Wegman voorging in concelebratie met pater C. Helsdingenen pater Th. Jansen, alle drie oud-leerlingen van Juffrouw Nuyten en pastor Th. van Wee werden de liturgische gezangen ver zorgd door de gehele schooljeugd. "boyenb°uw" van de Carolusschool voerde daarna in het Dorpshuis de Oos terse kinderoperette „De dochter van de °-P' Het,wer<i kleurige voor- riïü Vt succes oogstte en zater dagavond herhaald werd voor de ouders e" ,an,?e-rl belangstellenden in een uit- verkocht Dorpshuis. mir,^6?4!8 Jverd een waar leest. Na mens het kerk- en schoolbestuur opende de heer J. A. Luyf deze receptie waarbij venaïv ?°U1ï Nuyten Prees als een be genadigd ouderwtjzeres, die met niet af- trachtiL1^61'- 8n geweldige plichtsbe- h„„« .Jaren aan de Carolusschool n„ i„geV^ro t.8n tot ieders bewondering. De heer Dijkstra, wethouder van onder- ScTht h8er Veraar vertegenwoor- TV W Semeantebestuur, waarbij de NnvtJ? Werk Van juffrouw Jeei- °i" reügieuse basis, die oud^™-' ,ren in het confessionele ouderwijs had gelegd. hef Do^sMs^6 e" SeZ8llige reC8pti8 in De Wijkraad komt op donderdag 10 juni i„UUr\15, °Penbare vergadering bij een in zaal B van het Dorpshuis. worde.888 vergadering zal een voorstel JJS sedatm om het gemeentebestuur van. Soest te verzoeken een scherper toe- veitoldf ™lle",Iaten uitoefenen op het gestelde in artikel 165 b van de Alge mene Politieverordening Soest Dit artikel luidt: „Het is een ieder, die er zijn bedrijf of nevenbedrijf dan wel een gewoonte van maakt voertuigen te verhand f herste11™. te verhuren of ie verhandelen, verboden 3 of meer voertuigen waarvan redelijkerwijs is aan e nemen, dat ze hem toebehoren of zijn parkeren." 8'kaar °P de w llgt bedoeling van de Soester- bergse st.cht.ng Woon- en Diensteneen- trum in augustus-september met de bouw te beginnen van 73 woningen voor zelfstandige bejaarden, een dienstencen- trum, een wijkgebouw voor de Kruis verenigingen en enige ruimten voor ver huur aan derden. Deze bouw zal worden gerealiseerd op het terrein, gelegen aan het Dorpsplein en Gen. Winkelmanstraat Deze grond werd indertijd aangekocht door de Stichting Katholieke Bejaarden zorg Soest met het doel er bejaardenwo ningen op te bouwen. J»«™o- Het bestuur van de Stichting Woon- en dienstencentrum bejaarden Soesterberg heeft Stappen ondernomen bij de Soester stichting om te komen tot overname van rie Ir0nd en de bouwplannen r SUchting heeft hierin toege stemd, waarbij het Soester gemeentebe stuur alle medewerking heeft verleend. De volleybalcommissie van AGAVS or ganiseert op zaterdag 12 ju5 een mix- tinTZ le, 6efegenheid de eSSl ung van het seizoen 1970-1971 De wedstrijden worden EesDppld in ™alL« ?uren van 13.00 tot ongeveer 18.00 uur. De toegang tot dit toernooi is vrij.

Soester Courant | 1971 | | pagina 8