MEER KORTE STRAFFEN Drukkerij Smit FALEND SYSTEEM HOE WORDT JE MET MINDER DIVISIES TOCH NIET ZWAKKER Officiële vanae DE KENAU ZIEKENAUTO TELEFOON 5980 Noorderweg 23 LOKHORST AUTO'S Di Betrouwbaar, groot assortiment, volledige garantie en goede service. LOKHORST AUTO'S Wij zijn van 14 Lm. 19 juni wegens vakantie gesloten. „TEDDYNETTE" Is uw zoon of dochter GESLAAGD? BEN NIJHUIS WASSALON FRISTA Nu ook bereikbaar via Molenstraat. VERLOOFD, verlovingskaarfjes Mededelingen Hinderwet Plasweg, St. Willibrordus- straat en Oude Utrechtse- weg gedeeltelijk afgesloten Onteigening van gronden in Soesterberg Damesvoetbal Onteigening ten behoeve van vergroting industrie terrein Theresiaschool exposeert Zeepost VOOR DE BALIE Afwezig P. J. H. M. Rupert pedicure manicure B. J. M. v. d. Pol Diploma behaald Ruime keuze FIETSEN en BROM FIETSEN zijn gericht op de cliënt van morgen. NAARDEN tel. 02159-40041 verloving trouwen geboorte. DRUKKERIJ SMIT NAARDEN tel. 02159-40041 Speciaal adres voor Zonneschermen PEZON ZONWERING Maandag 21 juni is de zaak weer geopend. KINDERWAGENSPECIAALZAAK W€HUN VUEr Vlug, voordelig, reuze lekker VAN SCHALKWIJK FIETS of BROMFIETS. v. Goyenlaan 156 - Telefoon 589' gedetineerden dat in de loop van 't Jaar in de gevangenis zit, een stijging vertoon! maar da de gemiddelde bevolkmg per dag daalt. Hieruit kunnen we konkluderen dat de straftud per gedetineerdegedaald is, kortom, dat onze reehtbanken kortere vrijheidsstraffen opleggen dan vroeger het geval was. Deze daling van de straftijd per gedeti neerde is des te opmerkelijker omdat Nederland ten opzichte van de omring ende landen wat betreft het aantal gede tineerden toch reeds veruit de laagste positie inneemt. BUITENLAND IS ROYALER MET VRYHEIDSSTRAF In Nederland bedraagt het aantal gedeti neerden per 100.000 inwoners ongeveer 25,4. In België ligt dat cijfer aanzienlijk hoger te weten 63,2 evenals in Frankrijk (70), Denemarken (71,7) en Engeland (72,5).' Blijkens de criminele statistieken van het C.B.S. konstateren we een teruggang van het aantal opgelegde gevangenis straffen van 35 naar 30 procent bij schuldigverklaringen Wetboek van straf recht en een stijging van het aantal geldboetes van 62 naar 65 procent. Geheel anders verloopt de ontwikkeling betreffende overtredingen van de We genverkeerswet. Hier een aanzienlijke daling van de geldboetes van 72 naar 56 procent en een overeenkomstige stijging van de ge vangenisstraf. Dc Nederlandse rechter is kennelijk van mening dat de verkeersmisdrijven niet met boetes bestreden moeten worden, maar dat van de vrijheidstraf een grote re preventieve werking uitgaat. Vooral door het opleggen van vrijheid straffen aan verkeersdelinkwanten krij gen meer Nederlandse burgers de ge legenheid de gevangenis eens van de binnenkant te bekijken. Milde vonissen De vrijheidsstraffen die aan niet ver- keerssdelinkwenten worden opgelegd, worden steeds korter. Kennelijk gelooft de Nederlandse rechter niet meer zo in de opvoedende werking die er van de straf zou kunnen uitgaan. De veelvuldige kritiek op ons verouderde gevangeniswezen vindt zijn weerslag in de over het algemeen milde vonnissen van de Nederlandse rechtbanken. Slechts circa 8'/2°/o van degenen, die we gens een misdrijf moeten worden be recht, krijgt meer dan één jaar gevange nisstraf. Bijna een kwart van de delinkwenten komt er met een straf van 3 tot 6 maan den vanaf, 30% krijgt niet meer dan één maand. En deze laatste catogerie is nog steeds groeiende. Uit aile beschikbare cijfers blijkt dat de duur van de vrijheidstraf aanmerkelijk is verminderd. Het aantal korte straffen stijgt wel. De straffen van minder dan 1 maand vormden in 1960 36% en in 1968 reeds 52% van het totaal der onvoorwaardelijke Verliefd. galmuwil Drukwerk voor leder* gelegenheid, ook voor Uitgebreide coHectle Klassiek en modern Van Weedestraat 29a - Soest Telefoon 02155-2566-8184 straffen, opgelegd voor een misdrijf of een verkeersovertreding. Delikt groepen Binnen de misdrijven Wetboek van strafrecht is de daling van de strafduur overigens niet voor alle deliktgroepen gelijk. Bij de zedenmisdrijven blijkt de grootste verschuiving van lange naar korte vrij heidsstraf. Dit gegeven is nogal opvallend, omdat in de ogen van het grote publiek het plegen van een zedenmisdrijf doorgaans ernstiger wordt opgevat dan bijvoorbeeld het be gaan van een diefstal of het plegen van verduistering. Bij de vermogennsdelikten worden de zwaarste straffen (meer dan 1 jaar) uitgedeeld aan misdadigers, die overgaan tot gebruik van geweld of althans be dreiging met geweld, zoals bij roofover vallen op banken, banklopers en benzi nestations. Omdat deze delikten nogal "in de mode" zijn, zal de rechter geneigd zijn forse straffen op te leggen, zulks op grond van de algemene preventie (afschrikwek kend voorbeeld). Het is zeker niet onmogelijk dat in de naaste toekomst ook zij, die vanwege economische- of belastingdelikten te recht moeten staan, strenger worden ge straft, want ook onder deze catogorie misdrijven is een sterke stijging gecon stateerd, waartegen alleen de geldboete niet meer helpt. Neemt de hoeveelheid opgelegde vrij heidsstraffen iets toe,, de verminderde duur der gevangenisstraffen vragen om beleidsmaatregelen met betrekking tot de capaciteit en differentiatie van de strafinrichting en van de behandeling. Dit jaar zal ruim een derde van onze gemeenten een niet-sluitende begroting produceren. We kunnen zeggen dat hoe groter de gemeente, hoe groter in het algemeen het tekort. Dit verschijnsel wordt mogelijk veroor zaakt door enerzijds een meer dan even redige kostenstijging bij de grote ge meenten met anderzijds een dalend in wonertal. De trek van de bevolking is naar buiten, maar de kleinere woongemeenschappen met een intiem karakter. De trek van het vertier en het werk is naar de ste den. Het laatste veroorzaakt veel kosten, het eerste is de norm voor de financiële bij drage van het rijk voor de gemeenten. Als derde faktor zouden wij willen op merken dat de grootste gemeenten ver moedelijk tegenover het rijk meer en meer de allure aannemen van kleine staatjes in de staat, die rustig grote te korten aanvaarden onder motte: „de staat zal uiteindelijk wel bijpassen". En wie zal een grote pressie uitoefe- i nende gemeente in de kou staan? Er zal iets moeten veranderen in de fi- nanciële verhouding tussen rijk en ge- j meenten op zodanige wijze dat de ge- meenten hun eigen boontjes wel moeten doppen. Het herzien van bijdragenormen j geeft hier geen oplossing, want het is i al gemeengoed geworden dat men een gemakkelijker financiële politiek voert als ergens de moeilijkheden kun nen worden afgeschoven. Dat zien wij op alle fronten waar subsidies en bijdragen normale zaken zijn geworden. Door de bestaande verhoudingen tussen de gemeenten en het rijk wordt de de mocratie geschaad. Want ieder kan zien dat er iets mis gaat als 270 van de 900 gemeenten tekorten (moeten) toelaten. Als de gemeenten een ruimere belasting- ipbrengst krijgen en meer eigen ver antwoordelijkheid zal de staatskas daar wel bij varen en zal de burger beter be grijpen dat hij mede verantwoordelijk is voor de gang van zaken. Daar moet het naar toe. Burgemeester en wethouders van Soest brengen, overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, sub b, der Hinderwet,- ter al gemene kennis, dat ter gemeentesecre tarie van Soest ter inzage is gelegd een verzoek met bijlagen van de heer D. van den Broek, Koninginnelaan 103 te Soest, om vergunning tot het oprichten, in wer king brengen en in werking houden van een inrichting voor de opslag van vloei baar gas in flessen in het perceel Ko ninginnelaan 103, kadastraal bekend ge meente Soest, sectie H, nr. 7790. Gedurende tien dagen na dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwa ren tegen het verlenen der vergunning in te brengen bij het gemeentebestuur. Bovendien zal op dinsdag 29 juni a.s, des voormiddags 9.00 uur, in het gemeente huis een openbare zitting worden gehou den, alwaar mondeling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie kennis nemen van de terzake ingekomen stukken. Soest, 11 juni 1971. Burgemeester en wethouders van Soest brengen hierbij ter openbare kennis, dat gedeelten van de Plasweg, St. Willibror- dusstraat en Oude Utrechtseweg vanaf 14 juni tot medio oktober of tot zoveel langer nodig mocht blijken te zijn voor al het verkeer zullen worden afgesloten, zulks in verband met de uitvoering van reconstructiewerkzaamheden. Ter plaatse en in de nabije omgeving zal door mid del van borden een omleidingsroute wor den aangegeven. Soest, 11 juni 1971. Het is de gemeente tot nu toe niet ge lukt de gronden behorende tot het land goed van de heer P. Tetrode, via min nelijke regeling, in eigendom te verkrij gen. Het betreft hier een terrein groot 97 a. 50 ca. Deze gronden zijn nodig om aan de vraag naar zelfstandige woongelegen heid in Soesterberg tegemoette kunnen komen. Met de 5 eigenaren van de overige be nodigde gronden (ruim 29 a.) is of wordt binnenkort onderhandeld. Ter voorkoming van stagnatie in de uit breiding van het dorp Soesterberg is het gewenst dat een onteigeningsproce dure ten aanzien van alle in het plan begrepen gronden aanhangig wordt ge maakt. Daarvoor zal in de gemeenteraadsverga dering van 17 juni a. s. het bestemmings plan Egghermonde 1, regelende de be stemming van gronden gelegen in het dorp Soesterberg ten oosten van de Ge neraal Winkelmanstraat en ten noorden van het Zeister Spoor vastgesteld moe ten worden. Zaterdag 12 juni a.s. speelt het dames- elftal van de S.O. Soest in Hilversum tegen het dameselftal Radiostad. De wedstrijd vangt om 12 uur aan. Om de bereikbaarheid van het industrie terrein en de verkeersveiligheid op de daartoe bestemde wegen te verbeteren," is het noodzakelijk geworden, dat de gemeente binnen korte tijd kan beschik ken over enige nog niet in haar bezit zijnde percelen grond gelegen nabij de buurtschap 't Hart. Daar het niet mogelijk is gebleken deze percelen via minnelijke schikking in eigendom te verkrijgen, is het nodig een onteigeningsprocedure aanhangig te maken. De raad wordt voorgesteld een daartoe dienend besluit te nemen. De N.A.T.O.-ministers van buitenlandse zaken die in Lissabon confereren zitten met één urgente zaak: het schijnt dat met de Russen gepraat kan worden over vermindering van de troepen in Europa, maar hoe moet dat? Het idee is niet nieuw. Moskou heeft al herhaalde malen aan biedingen gedaan, die erop neer kwamen dat de Amerikanen hun soldaten naar huis haalden over de oceaan en dat de Russen de hunne, die paar kilometer naar de Sowjet-grens zouden laten rei zen. Een verschil in afstand dat inhoudt dat die Russische troepen binnen een paar uur toch weer in Midden-Europa zijn, terwijl de Amerikaanse daarvoor eerst nog eens een oceaan moeten oversteken Zulke voorstellen nam de N.A.T.O. zelfs niet in overweging. Ze wilden wel pra ten, maar dan over een „evenwichtige" terugtrekking, d.w.z. één waarbij N.A.T.O. en Warchau-pakt beide een even groot offer brengen. Nu zit hierin een wat merkwaardige kneep: de Russen hebben hun troepen in het hart van Europa niet alleen daar om eventueel de N.A.T.O.-divisies te weer staan, maar minstens zo zeer om de orde in eigen kamp te bewaren. Tsje- choslowakije is daarvan een voorbeeld en vorig jaar heeft het in Polen ook maar een kleinigheid gescheeld. Met die taak voor hun troepen lopen de Russen niet te koop, maar het is een punt van overweging dat de N.A.T.O. ook wel in ziet. Ze begrijpt daarom ook wel dat er nooit een overeenkomst tot stand kan komen waarbij het Warchaupakt veel meer divisies dan de N.A.T.O. moet weg halen uit Europa om daar de krachten in evenwicht te brengen. Maar er is ook een andere oplossing die nu misschien kans maakt, althans zo meent men uit recente redes van Sowjet- partijbaas Brezjnew op te maken. Het griezelige van de huidige situatie is dat het Warchau-pakt een conventionele strijdmacht op de been heeft die verre weg superieur is aan die van de N.A.T.O. in Europa. De konsekwentie hiervan is dat de N.AT.O. wel haast gedwongen is bij een eventueel - desnoods per ongeluk ontstaan - conflict tamelijk snel naar de kernwapens te grijpen wat de tegenpar tij dan ook doet enzovoort: de ramp is niet te overzien. Akkoord zeer wenselijk Conventionele vechterij is eventueel nog wel terug te draaien via een wapenstil stand en dergelijke, maar zodra het een kernoorlog is gaat alles te snel om be middelaars nog een kans te geven. Als men nu een situatie kan creëren waarbij geen van de twee partijen zo sterk is dat ze de ander met conventionele strijd middelen snel kan overwinnen, is dit risico uitgebannen, er ontstaat dan een evenwicht niet zozeer in aantallen dan wel in mogelijkheid. Naar zoiets te streven zal dan de taak worden van de nieuwe secretaris-gene raal en de nieuwe funktionaris, de N.A.T.O.-ambassadeur, waarvoor de hui dige secretaris-generaal Brosio is uitge kozen. En dan werken die twee wel on der druk. Tenslotte heeft in de Ameri kaanse Senaat senator Mansfield het net niet gehaald met zijn voorstel om zonder meer „de jongens naar huis te halen". Maar het laatste woord hierover is zeker niet gevallen. „Nixon heeft, met wat merkwaardige hulp van het Kremlin dat hem met uit spraken in de kaart speelde, deze aanval afgeslagen, maar feit blijft dat de V.S. niet ten onrechte menen dat de N.A.T.O. partners de lasten wel wat al te mak kelijk op Amerika afschuiven hoewel ze nu niet bepaald armlastig zijn. Ook oin een tweede aanval van Mansfield af te slaan zou een of ander akkoord tussen N.A.T.O. en Warchaupakt zeer welkom zijn. 7CQ WERELDBEKENDE ROMANS nu in goedkope uitgave. Graham Greene Mogen we je man even lenen. Irish Murdoch: Het Italiaanse meisje. D. H. Lawrence: Lady Chatterley's minnaar. J. P. Sartre: De jaren des onderscheids. Het oponthoud. De dood in het hart. PER DEEL SLECHTS GULDEN Halen bij BOEKHANDEL ~t G.J. WESSELS Soesterbe/gsestraat 53-tel. 2419 SOEST Hedenavond vindt op de St. Theresia school aan de Theresiastraat in Soest- dijk, de laatste van een tweetal tentoon- stellingdagen plaats. Tentoongestelde artikelen zijn het re sultaat van de „expressie-Middag", die gedurende dit jaar op de vrijdagmid dag werd gehouden. De volgende technieken kwamen aan de orde: klei - gips - hout - waardeloos materiaal - textiel - touw - raffia - pa pier - leer - karton. Dankzij de hulp van een aantal ouders konden groepen van 20 kinderen worden geformeerd, afkomstig uit de klassen 3 tot en met 6. In het bijzonder de ouders maar ook andere belangstellenden zijn van harte welkom. De expositie is geopend van 19 tot 22.30 uur. In die tijd worden tevens een twee tal musicals opgevoerd: „Hansje" door klas twee, en de „Groene mannetjes" door klas 4. Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan, tussen haakjes, ach ter de naam van het schip vermeld. Argentinië: ms „Alcor" (16/6) Brazilië: ms „Alcor" (16/6). Canada: ms „CP Voyageur (16/6). Chili: ms „Diogenes" (15/6). Indonesië: ms „Isarstein" (16/6). Israël: ms „Thaletas" (16/6). Japan: ms „Benledi" (16/6). Ned. Antillen: ms „Mercurius" (14/6). Nieuw-Zeeland: ms „Tungsha" (17/6). Suriname: ms „Mercurius" (14/6). Verenigde Staten van Amerika: ms „At lantic Causeway" (14/6) en ms „S/L 181" (16/6). Z.-Afrika (Rep.) m.i.v. Z.-W.-Afrika: ms „Karimata" (16/6). Inlichtingen betreffende de verzendings data van postpaketten geven de post kantoren. De kenau die de vole breedte van het gangpad vulde, moge dan geen ware Si- monsdochter van de Haarlemse stamva der Hasselaar zijn geweest, haar struise gestalte, haar indrukwekkend stemge luid en haar onmiskenbare invloed op de magistraten in de rechtszaal leken even imponerend. „Legt u dat hamertje gerust maar neer", commandeerde ze de politierechter, die vergeefs trachtte haar woordenstroom af te hakken, „Ik ben nog lang niet uitgepraat over dat sujet". En ze overstemde het geklop gemakke lijk met haar verdere verhaal over de man die zijn vrije zaterdagen „verdeed" met luiwammesen, lanterfanten, leeglo pen en lamlendigheden. Die man was haar wettige echtgenoot, „maar tegen zo'n nutteloze nietsnut kom ik in opstand, edelachtbare. Zo iemand kan ik niet volgen waar hij gaat of staat zonder m'n eerbaarheid te verliezen. En als dat niet met de wet overeenkomt moeten ze de wet maar veranderen.' Er viel een abrupte stilte. De rechter keek verbaasd naar zijn ha mer, die een doelloos stukje speelgoed leek, schraapte zijn keel en slikte ken nelijk enkele vragen in. „Volgende getuige," klonk het heel zacht in vergelijking met het gebulder daarvoor. De buurman nam het op voor de ver dachte. „Wat zou doen, meneer de president, als je met zo'n stuk atoombom getrouwd was? Zou u dan niet veilig een plekje zoeken in een schuilkelder? Nou, dat is nou precies wat haar man ook gedaan heeft. Het begon met de boodschappen, me neer de president. Omdat zij zo ontzettend veel ver slouwen kan, nam ze aan datter man Van die zelfde kamelevrachten op .z'n rug kan laden. Nou, hij was zo wijs wat snoepies en kleingeld mee te nemen en de kinderen van de buurt de pakken te laten sjou wen. Maar owee toen ze merkte, dat meneer even zat uit te blazen. Toen moestie stofzuigen op z'n vrije zaterdag. En zij razen als ze merkte dat de stof zuiger wel liep, maar hij effe stilstond, om de krant te lezen. Meneer de president, het was nog niet goed als hij de koppies in heet water liet weken astie moest afwassen, astie het bed rechttrok inplaats van het af te halen en op te maken, ook al had ie niet vergeten het onderlaken recht te leggen. En bij het vloeren zwabberen veegde hij het vuil niet onder de randjes, maar een héél eind onder het kleed en toch merkte ze het nog. Als ik 'm opbelde op zaterdag en zei dat ie onmiddellijk naar z'n werk moest komen, belde zij direct terug naar z'n baas of die wel werkelijk gebeld had en dan kreeg hij op z'n lazer omdat het niet zo was" De politierechter knikte wijs en instem mend. „Maar wat is er nu precies op die be wuste zaterdag gebeurd?" „Nou ja, u zult toch ook wel 's willen uitslapen op uw vrije zaterdag? Hij wou dat ook, meneer de president. Maar hij kreeg geen éne zaterdag de kans. En toen had ie d'r wat op gevonden. Hij ging niet meer op zaterdagavond, maar op zaterdagochtend baden snappu wel?" „Nee" aarzelde de rechter. „Kom nou," grinnikte de buurman, „Met een hoofdkussen ging die er in. En dan liet ie de kraan lopen van de wastafel Haha, rechtuit in het bad en de deur op de knip. Kondie een uurtje langer pitten!" De enorme gestalte van Kenau verhief zich dreigend in de getuigenbank maar de wijze parketwacht drukte haar tijdi; weer omlaag. Op de publieke tribune klonk onderdrukt gegrinnik. „Ze ontdekte het bij het ramen zemen," vertelde de getuige verder. „Toen sloeg zij van woede een ruit in om hem met een emmer te lijf te gaan." „O, dus er is sprake van zelfverdediging van de verdachte?" „Dat was nog niet eens nodig, meneer de president. Ik zag 'r uitglibberen over een stukkie zeep. En toen deed zij aangifte van mishan deling. Die arme kerel van d'r sliep nog, toen ze de politie belde." 't Was een sterk verhaal, maar de offi cier eiste snel ontslag van rechtsvervol ging en de rechter sloot zich daar bij aan. Kenau vertrok in een aardbeving naar de minister van justitie. Om de wet te veranderen. ARTS, Ossendamweg 33 E van 14 juni txa. 3 juli. Plaatselijke artsen nemen waar. MEVROUW Julianalaan 65, tel. 4141 Cash en Carry 20% tot 40% korting op KINDER WAGENS, wandelwagens, boven, kinderstoelen, babysitters enz. Ook voor al uw speelgoed. ELSENAAR, Steenhoffstraat 62, tel. 5428. TUIN- en BUITENLANTAARNS van roestvrij staal en vuur verzinkte onderdelen. Nooit meer roesten. De originele antieke mo dellen tegen fabrieksprij zen. Vraag folder bij New Tone, Hunnenweg 10, Voorthui zen. Tel. 03429-2173. Krommeweg 28, telefoon 2870 Kom eens vrijblijvend kijken H Van Weedestraat 29A en aluminium jaloezieën - rolhor en rolgordijnen. Concurrerende prijzen en snelle levering. Van Weedestraat 43 - Soest Telefoon 5434 of 6078. AUTOFINANCIERINGEN in 1 dag. Assurantie kantoor „SECURA", Soest, Kamperfoeliestraat 12. telefoon 5721. Autoverzekeringen vanaf ƒ95,—. Voor een KINDER- of WANDELWAGEN zult U het beste bij TEDDYNETTE slagen Dealer van Mutsaerts, Koelstra, Van Delft en Riemersma. Burg. Grothestraat 14, Soest, telefoon 7951. BANDEN, UITLATEN EN ACCU'S zijn onze drie troeven U vindt ze nergens voordeliger dan bij B '69 De Zelfkeus Reus- voor automaterialen en vrijetijdsartikelen, 2e Losw&I 16A (Nieuwe Haven), Hilversum. Voor RIOLERING, schoorstenen dakreparatie, metselwerk enz. enz., tel. 5253. Mevr. Bamstjjn, sinds 1 juni j.l. SCHOONHEIDS. SPECIALISTE A en MANICURE. Ik verzorg graag uw gezicht, hals, handen en armen met alle voork. dingen als harsen e.d. voor 9,tot bet voor een off. vest. vereiste dipl. B ook verkregen is. Mijn produkt is Imka (voll. plant.). Sophialaan 4. Soest, tel. 6014. Voor het OPRUIMEN van bomen en struiken. Tel. 5253. SPORTSCHOOL POUW. Judo en gymnastiek. Jeugd- en volwassenen - clubs. Oefenzaal Braam- weg 55a. Inlichtingen telefoon 5124 en 2156. Voor de tuin turf- strooisel, V.A.M. compost, gedr. koemest, kalk, tuin- turf enz. enz. M. SCHOLTEN, Bloemen en Planten, Middelwijkstraat 28, telefoon 2336. SCHOORSTEEN VEGEN? Bel naar Tak. Electrisch vegen. Groot gemak. Van Weedestraat 41, telefoon 2676. DIEPVRIEZERS en KOELKASTEN van Ne derlands supermerk. Kortingen van ƒ55,- tot ƒ200,-. Vaak zeer voor delige aanbiedingen inruilkasten. Alles met garantie. C. TAK, Van Weedestraat 41, tel. 2676. Voor aflevering van bestelde goederen kunt u bellen: in de week van 14 t.m. 20 juni7777. Daarna tel. 8895. BURG. GROTHESTR 14 - SOEST - TEL. 7951 CHINEES INDISCH RESTAURANT Burg. Grothestraat 37 - Soest - Tel. 02155-2537 Geen zin om te koken, maar toch lekker eten Ook aan de gerechten die u mee naar huis wil nemen, besteden wij de grootst mogelijke aandacht Voor moderne en klassieke verlichting Televisie en Radio ELECTRO TECHNISCH BUREAU Steenhoffstraat 55 - Soest - Telefoon 02155 - 2006 EEN NUTTIG CADEAU IS NATUURLIJK EEN GOEDr Fiets Batavus - Mercier - Magneet. Bromfiets Batavus - Mobylette - Tomos - Zundapp - Honda - Yamahr NIEUWEWEG 97 Bij station Soest-Zuid. TELEFOON 3462 Wij verzorgen uw was terwijl u gaat winkelen Maak er thuis geen probleem van

Soester Courant | 1971 | | pagina 13