cravo SALOMONS FINANCIËLE MOEILIJKHEDEN Drukkerij Smit ZOMER ZIEKENAUTO TELEFOON 5980 OFFICIEEL MEDISCHE DIENST PREDIKBEURTEN R.K. KERKDIENSTEN Restauratie kerkorgel R.K. Kerk Soestdijk vaak is de steen der wijzen een tegel Iedereen kan erin geraken nieuwstr. 56 - soest telefoon 02155-6228 Jaarverslag van de Regionale Muziekschool Amersfoort Het geboortekaartje Mantels Costumes Japonnen Deux Pièces Broekpakken Rokken Pantalons Blouses Jumpers Vesten J. Hoppenbrouwers Bestemmingsplan „Soestereng - Weg over de Eng" Bestemmingsplan „Soestereng - Park en Centrum" Wet op de Ruimtelijke Ordening Hondenbelasting Woningwet EEN DORADO voor de RUITER Onze speciale Ruitersport kelder Wim Jaquei N.V. Maatschappelijk Werk Telef. Brandweer 3333 Politiebureau 4444 Vrijdag 11 juni 1971 Ken verzoekt ons plaatsing van het vol gende: Het zangkoor van de parochiekerk Soest dijk heeft onlangs op een vergadering te kennen gegeven dat, nu zij voor in de kerk zingen,graag een goed instru ment zouden willen hebben voor de begeleiding van de te zingen missen en gezangen. Het electronisch orgel (bestemd voor jeugdmissen) blijkt voor het grote koor en als begeleiding van de grote missen van Mozart, Schubert e. d. niet erg ge schikt te zijn. Een oplossing moet gezocht worden door het bestaande orgel wat boven op het koor staat volledig te restaureren en te verplaatsen naar beneden vóór in de kerk. Het geheel is vlug genoeg verteld maar om deze plannen te realiseren is er na tuurlijk geld nodig. Het zangkoor is de mening toe gedaan dat het vormen van een liturgisch cen trum vóór in de kerk dan pas compleet is wanneer ook de liturgische gezangen vanuit dit centrum de gelovigen uit no digen tot gebed en stichting. De ervaring van het afgelopen jaar heeft geleerd dat vele parochianen dit ook zo aanvoelen en daarom durft het koor deze aktie ook te ondernemen. Het kerkbestuur heeft in dit plan toe gestemd, zij het echter dat zij dit plan eventueel slechts op bescheiden schaal financieel kunnen steunen. Er moet dus extra geld komen van de parochianen of andere weldoeners die het belang van dit plan kunnen in zien. Het orgel wat beneden komt te staan zal geplaatst worden waar nu nog het oude hoofdaltaar staat, maar dat nu geen functie meer heeft. Het front van het orgel krijgt een nieuw aanzicht door de bouw van een nieuwe kast en nieuwe speeltafel, die geheel electrisch zal worden. Het binnenwerk wordt gerestaureerd of waarnodig vernieuwd, zodat er na de restauratie eigenlijk een zo goed als nieuw orgel zal staan. De aktie die gevoerd moet worden werd reeds in hdt parochieblad beschreven. Het koor il van plan om te starten met een „pijpenaktie" wat het volgende in houd. In het orgel komen 1200 pijpen te staan. Deze pijpen worden de belangstellenden te koop aangeboden voor een bedrag van 10.— per stuk. Wanneer al deze pijpen verkocht zijn en het bedrag van 12000,-- gulden is bereikt dan is de restauratie zo goed als rond. Het bedrag wat dan nog ontbreekt zal door middel van andere akties en col lecten bijeen gebracht worden,maar dat is dan weer voor latere-zorg. Salomonswgsbcid Ooit gedacht over een mooie plavuizen vloer in uw kamer? Kost niet of nauwelijks meer dan een goede vaste vloerbedekking. Is wèl zo origineel en onverslijtbaar bovendien. Onze grote kollektie vloer- en wandtegels brengt u op nog veel meer nieuwe woon-ideeën. Komt u eens langs? amersfoort kleine koppel 7 tel. 03490-11945 Showroom open dagelijks van 8.00-17.30 uur (zaterdags alleen volgens afspraak) Het Salomonszegel fitn) Uw garantie moderne keukens open haarden natuursteen baksteen wand - en vloertegels Door allerlei oorzaken kan een ieder van ons in de onaangename situatie geraken dat hij niet meer in staat is zijn schuldeisers (crediteuren) te betalen. Vele onder nemers kunnen hierover meespreken. Wat zal zo'n ondernemer in het hiervoor bedoelde geval nu gaan doen? VOOR UW TUIN O.A. GAZON S PROEIERS GRASMAAIMACHINES TUINSLANG ELECTRISCHE HEGSCHAREN Op 1 september 1969 trad in werking de gemeenschappelijke regeling van de ra den der gemeenten Amersfoort en Soest inzake de instandhouding van een mu ziekschool. Hiervoor werd ingesteld een rechtsper soonlijkheid bezittend lichaam, met de naam „Regionale Muziekschool Amers foort", gevestigd in Amersfoort. Deze gemeenschappelijke regeling is niet alleen in organisatorisch maar ook in financieel opzicht bevredigend geble ken. Het boekjaar 1969/70 werd afgesloten met een voordelig saldo van ruim j 30.000,—. Dit voordelige saldo is mede veroör- zaakt door de verhoging van de provin ciale subsidie van 6°/o naar 10% der per soneelslasten. Ook de subsidie van het Rijk is ruimer uitgevallen dan in voorgaande jaren. Docenten en leerlingen Aan de school zijn 40 docenten verbon den, waarvan 8 op honorariumbasis. Het leerlingenaantal is, vergeleken met 1969, in 1970 iets teruggelopen nml. van 1334 naar 1305. Deze leerlingen kwamen uit Amersfoort 1036, Soest 231, Barneveld 1 Leusden- Hamersveld 1, Hoevelaken 1, Maarn 1, Nijkerk 1, Scherpenzeel 2, Hoogland 2. Hierbij zijn niet opgenomen de kinderen van het kinderkoor. 52 korpsleden kwamen uit Amersfoort en 43 uit Soest en Soesterberg. Voor de A-getuigschriften (te behalen na 3 studiejaren) slaagden 52 leerlingen; voor de B-getuigschriften (te behalen na 6 studiejaren) 3. Uitvoeringen Er zijn 3 openbare leerlingenuitvoerin gen gegeven, 5 voordrachtsoefeningen, 3 voorspeelavonden en -middagen en 6 AVM-demonstraties. Het eerste optreden van het accordeon orkest vond plaats gedurende de jaar lijkse openbare leerlingenuitvoering in het gebouw „De Rank" te Soest. Aan de leerlingenuitvoering op 24 april in de Johanneskerk te Amersfoort werk ten o. a. mede het juniorenorkest, de kinderkoorklas en het accordeonorkest. Een pianoleerling bracht bij deze gele^ genheid eigen pianocomposities ten ge hore. Aan de slotuitvoering verleende de Or kestvereniging Amersfoort medewerking als begeleidingsorkest. De belangstelling voor deze uitvoering was bevredigend. Het electronische orgel is geïntroduceerd in het progamma van de leerlingenuit voering in Soest en bij de instrumenten- parade in Amersfoort. In het volgend cursusjaar zullen de les sen op dit instrument beginnen. Hiermede zal ook het „lichtere element" in het muziekonderwijs worden inge voerd, hetgeen weliswaar is te beschou wen als één der aspecten van het elec tronische orgel. Met één schuldeiser zou hij misschien nog wel tot een regeling kunnen komen, maar zijn er méér dan denkt ieder van hen gewoonlijk dat de andere te zijnen koste zullen worden bevoordeeld en dat hij zelf daardoor aan het kortste eind zal trekken. Onder die omstandigheden zal de onder- I emer doorgaans rustig afwachten tot het een van de schuldeisers gaat vervelen en deze zijn faillisement aanvraagt. De bezittingen van de ondernemer wor den dan zo spoedig mogelijk te gelde gemaakt en de opbrengst ervan wordt onder alle schuldeisers verdeeld. De ondernemer kan ook zélf zijn eigen faillisement aanvragen om op die ma nier maar meteen aan alle spanningen een einde te maken. Faillisement niet alttfd nodig Maar die oplossingen, die met recht „oplossingen" zijn ze maken een ein de aan het bedrijf zijn niet altijd no dig. Het is heel goed mogelijk dat de moei lijkheden slechts van tijdelijke aard zijn. Dat dus, als de schuldeisers maar een poosje in toom zouden kunnen worden gehouden, de zaak best zou kunnen wor den geklaard. Misschien ook zou hij met het meren deel van de schuldeisers tot een rege ling kunnen komen over een of andere vorm van betaling in termijnen of een gedeeltelijke betaling tegen finale (vol ledige) kwijting. In die gevallen is een althans voorlopi ge voortzetting, van het bedrijf in het belang van alle partijen. De mogelijkheid tot een dergelijke voortzetting nu is aanwezig: de onder nemer moet daartoe bij de rechtbank een verzoek indienen om surséance (uit stel) van betaling. Blijkt een dergelijk uitstel (langer) zin loos, dan volgt zijn faillietverklaring. Surséance van betaling Aangezien de ondernemer zich bij de rechtbank moet doen vertegenwoordi gen, laat hij een procureur een verzoek schrift opstellen, waarin er bij de recht bank op wordt aangedrongen surséance van betaling te verlenen. Bij dat verzoekschrift behoort steeds een overzicht van de bezittingen en schulden van de verzoeker. Mikt. de verzoeker op een gedeeltelijke betaling van de schuldeisers tegen vol ledige (finale) kwijting, dan doet hij er tevens een plan bij hoe hij zich dat had gedacht. Naturlijk heeft het alleen zin een der gelijk „akkoord" aan te bieden, wan neer de schuldeisers door het te aan- aanvaarden meer zullen krijgen dan bij algehele liquidatie van de zaak. En dat kan alleen als familie of vrien den, die juridisch niets met de ontstane moeilijkheden te maken hebben, de on dernemer financieel willen helpen om hem en hen zelf zodoende de schande van een faillissement in de fa milie te besparen. Want zo wordt een faillissement toch in het algemeen wel gezien, hoewel de wet het vrijwel alleen als een commerciële aangelegenheid beschouwt. Als de schuldeisers er niet al dadelijk wat beter op worden, gaan ze op het ak koord-aanbod vrijwel zeker niet in, om dat ze door de finale kwijting, die ze bij een akkoord moeten geven, afstand doen van het recht om later, als het de onder nemer weer wat beter gaat, het restant van de schuld te vorderen. Vergadering van schuldeisers De rechtbank verleent het gevraagde uitstel onmiddelijk, dus zonder te onder zoeken of surséance wel zin heeft, ge zien de ontstane financiële situatie. Waarom ook niet: baat het niet, het schaadt evenmin. De schuldeisers (crediteuren) kunnen er niet door worden benadeeld, temeer om dat de rechtbank meteen een bewind voerder meestal een advocaat be noemt, die van dat ogenblik af de zaak samen met de ondernemer gaat beheren. Het uitstel draagt echter wel een voor lopig karakter. Over de definitieve verlening moeten uiteraard de belanghebbende, de schuld eisers, worden gehoord. De verdere behandeling verschilt al naar gelang alleen uitstel van betaling is ge- Een naam voor uw Kind behoeven wij niet te bedenken I verzorgen wij wel, giMd en «nel f Uitgebreide en moderne collectie ter Inzage. Van Weedeetraat 29a - Soest Telefoon 02185-2568-5184 vraagd dan wel of daarbij tevens een akkoord is aangeboden. In het eerste geval belegt de officier van de rechtbank een vergadering van schuldeisers. Op die vergadering beslist de rechtbank of het uitstel definitief zal worden, ja dan nee. Zij mag evenwel geen ja zeggen als een derde van de schuldeisers er tegen is, ofwel de schuldeisers, die samen meer dan een vierde van de som der vorde ringen vertegenwoordigen, niets voor het uitstel voelen. Wijst de rechtbank het verzoek af, dan wordt de betrokkene meestal bij dezelf de beschikking in staat van faillissement verklaard. Verleent zij surséance van betaling, dan is dat voor ten hoogste lVs jaar. Later kan die termijn nog eens met lVs jaar worden verlengd. De gevolgen Surséance van betaling betekent voorde schuldeisers dat zij de schuldenaar (de biteur) gedurende de tijd waarvoor het uitstel is verleend, met rust moeten la ten. Maar de schuldeisers wier vorderingen b. v. door pand of hypotheek zijn be voorrecht, behoeven zich weinig of niets aan te trekken van de veranderde si tuatie. En dat is begrijpelijk, want als b. v. de hypotheeknemer geen rente en aflossing meer op zijn lening ontvangt, bezit hij volgens de hypotheekovereenkomst het recht het perceel, waarop de hypotheek rust, te verkopen. Dat daardoor de beoogde voortzetting van het bedrijf op wel zeer losse schroe ven zou komen, behoeft o. i. weinig be toog. Ook bepaalde persoonlijke verplichtin gen (zoals b. v. een alimentatie ten be hoeve van een vroegere echtgenote) worden door de surséance niet getrof fen, evenmin als eventuele huurkoop- termijnen. Zou dat met het laatste wel het geval zijn, dan zou iedere verkoper zijn ei gendom ogenblikkelijk opeisen, wat vaak alleen maar nadeel zou betekenen voor de (huur) koper en dus ook voor diens schuldeisers. Bewindvoerder Aan de andere schuldeisers kan alleen maar -worden betaald als dat aan hen allen gezamenlijk gebeurt, naar evenre digheid van hun vorderingen. Overigens moet de betrokken onderne mer in alles wat zijn zaak-betreft de be windvoerder kennen. Derden zullen trouwens wel uitkijken om zaken met de betrokkene te doen zonder medeweten van de bewindvoer der: als de transaktie voor de boedel nadelig uitvalt, zal de' bewindvoerder steeds verklaren met de overeenkomst niets te maken te hebben. Als uit eigenmachtig handelen van de on der nemer echter voordeel voor de boe del te peuren valt, zal de bewindvoer der de overeenkomst steeds sanctione ren. Zo is er voor die derden weinig aar digheid aan om met ons in zee te gaan. Eenmaal in de drie maanden brengt de bewindvoerder de rechtbank verslag uit over de stand van zaken. Dit verslag wordt ter inzage van de schuldeisers neergelegd op de griffie. Wanneer blijkt dat verder uitstel geen zin heeft of als de spelregels niet in acht worden genomen, wordt de surséance van betaling ingetrokken. De rechtbank verklaart de betrokken ondernemer dan in het algemeen bij de zelfde beschikking failliet. Akkoordaanbod En nu het tweede geval: er is uitstel van betaling gevraagd, welk verzoek men vergezeld heeft doen gaan van een akkoordaanbod. Overigens kan ook na het verzoek om surséance nog wel een akkoord worden aangeboden. In dat geval moet eerst over het ver zoek tot uitstel gunstig zijn beslist, al vorens het akkoord kan worden behan deld. Als surséanceverzoek en akkoordaan bod samengaan, zal de rechtbank in het algemeen wel bepalen dat eerst het laatste wordt behandeld. Zij stelt daartoe een datum vast, waar op de vorderingen uiterlijk bij de be windvoerder moeten zijn ingediend, en een datum, waarop het akkoord zal wor den behandeld. Wanneer nu ter vergadering blijkt dat tweederde van het aantal schuldeisers, wier vorderingen als juist zijn erkend en die tevens drievierde van de som van alle erkende vorderingen vertegen woordigen, vóór het akkoord stemmen, is het aangenomen. Gebeurt dit niet, dan zal de rechtbank wel tot faillietverklaring besluiten. Homologatie Een aangenomen akkoord moet nog door de rechtbank worden bekrachtigd of gehomologeerd. De rechtbank kan de homologatie wei geren als ze meent dat het akkoord on redelijk is (b. v. omdat de baten van de boedel de bij het akkoord bedongen som aanzienlijk te boven gaan of omdat lis tigheden zijn gebruikt om het akkoord aangenomen te krijgen of om andere reden). Na de homologatie eindigt de surséance van betaling. Surséance van betaling is een gunst, waarom niet alleen „kooplieden" maar ook niet-kooplieden (particulieren) kun nen verzoeken. "-•k-kii v. WEEDESTR. 80-82, SOEST schriftelijk bij burgemeester en wethou ders, voornoemd, in te dienen. De op het verzoek betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijn ter gemeenteseretarie ter inzage. Soest, 11 juni 1971. De burgemeester van Soest brengt, ter voldoening aan het bepaalde in artikèl van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning ter openbare kennis, die met in gang van 14 juni 1971 gedurende één maand, ter gemeente-secretarie, afdeling algemene zaken, stadsontwikkeling en onderwijs, geopend iedere werkdag van 9.00 tot 12.00 uur, voor een ieder ter inzage ligt het door de gemeenteraad van Soest bij zijn besluit van 16 maart 1970, afd. I, nummer 9263 vastgestelde en bij besluit van gedeputeerde staten van Utrecht d.d. 21 mei 1971, afd. 5, nummer 1579'7ORO/1018 gedeeltelijk goedgekeurde bestemmingsplan „Soester- eng-Weg over de Eng", regelende de be stemming voor gronden, gelegen in de omgeving van de Birkstraat, ten oosten en ten noorden van de Van Lenneplaan, ten zuiden van de Kerkdwarsstraat en de Veldweg, ten zuiden van de Molen weg, in de omgeving van de Soester- engweg, ten noorden van het Van Arkel Instituut, alsmede in de omgeving van de Wilhelminalaan, in de gemeente Soest. Gedurende de voornoemde termijn van één maand kunnen zij, die zich tijdig met bezwaren, zowel tot de gemeente-' raad als tot gedeputeerde staten hébben gewend, bij Hare Majesteit de Koningin beroep instellen tegen de gedeeltelijke goedkeuring van dit plan. Gelijke be voegdheid komt toe aan degenen die zich tijdig met bezwaren tegen wijzigingen, welke bij de vaststelling van het plan in het ontwerp zijn aangebracht, tot ge deputeerde staten hebben gewend, als mede aan een ieder, die bezwaren heeft tegen onthouding van de goedkeuring aan een gedeelte van het plan. Soest, 11 juni 1971. De burgemeester van Soest brengt, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 28'van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning ter openbare kennis, dat met in gang van 14 juni 1971 gedurende één maand, ter gemeente-secretarie, afdeling algemene zaken, stadsontwikkeling en onderwijs, geopend iedere werkdag van 9.00 tot 12.00 uur, voor een ieder ter inzage ligt het door de gemeenteraad van Soest bij zijn besluit van 19 maart 1970, afd. I, nummer 9280 vastgestelde en bij besluit van gedeputeerde staten van Utrecht d.d. 14 mei 1971, afd. 5, nummer 1515'70R0/921 voor een klein deel goedgekeurde bestemmingsplan „Soestereng - Park en Centrum", rege lende de bestemming van gronden gele gen ten zuiden van de Molenweg en de Soesterengweg, ten noorden van de Nieu- weweg en de Beukenlaan, ten oosten van de Verlengde Talmalaan en ten westen vna de spoorlijn Utrecht-Baarn in de gemeente Soest. Gedurende de voornoemde termijn van één maand kunnen zij, die zich tijdig met bezwaren, zowel tot de gemeente raad als tot gedeputeerde staten hebben gewend, bij Hare Majesteit de Koningin beroep instellen tegen de gedeeltelijke goedkeuring van dit plan. Gelijke be voegdheid komt toe aan degenen die zich tijdig met bezwaren tegen wijzigingen, welke bij de vaststelling van het plan in het ontwerp zijn aangebracht, tot ge deputeerde staten hebben gewend, als mede aan een ieder, die bezwaren heeft tegen onthouding van de goedkeuring aan een gedeelte van het plan. Soest, 11 juni 1971. De burgemeester van Soest maakt be kend, dat burgemeester en wethouders van zijn gemeente voornemens zijn aan de Gemeente Soest, op haar daartoe ge daan verzoek, op grond van het be paalde in artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, voor een termijn van drie jaren, vrijstelling te verlenen van de bepalingen van het bestemmings plan, regelende de bestemming van gron den gelegen nabij de Talmalaan, Dalweg en Molenstraat, ten behoeve van het bouwen van een noodlokaal op het per ceel, gelegen aan de Molenstraat, kada straal bekend gemeente Soest, sectie H, nr. 9193. Alvorens een definitieve beslissing geno men zal worden, zijn belanghebbenden bevoegd binnen een termijn van twee weken na de dagtekening van deze be kendmaking hun eventuele bezwaren De burgemeester van Soest maakt be kend, dat burgemeester en wethouders van zijn gemeente voornemens zijn aan P. C. Blom, Kerkpad N.Z. 51 te Soest, op zijn daartoe gedaan verzoek, op grond van het bepaalde in artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vergunning te verlenen ten behoeve van het bouwen van een woonhuis met garage, op het perceel, ge legen aan de Lange Brinkweg, kada straal bekend gemeente Soest, sectie A, nr(s). 3804 en 3138. Alvorens een definitieve beslissing geno men zal worden, zijn belanghebbenden bevoegd binnen een termijn van twee weken na de dagtekening van deze be kendmaking hun eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethou ders, voornoemd, in te dienen. De op het verzoek betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijn ter gemeenteseretarie ter inzage. Soest, 11 juni 1971. Het gemeentebestuur van Soest brengt ter algemene kennis, dat houders van één of meer honden op grond van de Verordening Hondenbelasting verplicht zijn daarvan aangifte te doen aan Bur gemeester en Wethouders. Ook zij, die houder zijn geworden van een groter aantal honden dan waarvan zij aangifte deden, zijn verplicht dit aan Burgemeester en Wethouders te berich ten. Aangifteformulieren zijn verkrijgbaar ter gemeentesecretarie, afdeling comp tabiliteit en in Soesterberg ten kantore van de hulpsecretarie aldaar. Telefonisch kan ook aangifte worden gedaan en wel voor Soest onder tele foonnummer 6744 en voor Soesterberg 03463-1412. Aan belastingplichtigen die niet voldoen aan de bepalingen van de verordening Hondenbelasting kan een aanslag wor den opgelegd tot een bedrag van vijf maal het gewone tarief, bovendien kan niet nauwkeurige naleving van de be palingen der Verordening Hondenbelas ting leiden tot hechtenis van ten hoog ste twee maanden of een geldboete van ten hoogste driehonderd gulden. Soest, 11 juni 1971. SOEST De artsendienst wordt waargenomen van zaterdagmorgen 12 uur tot maandagmor gen 8 uur door H. van Dorssen, Korte Bergstraat 3, tel. 2119 en J. Borst, Pau- lus Potterlaan 30. tel. 3322. SOESTERBERG Tijdens het weekend zal de artsen dienst worden waargenomen door J. C. Lucas, Prof. Lorentzlaan 21, tel. 1200 (boodschappen vóór 9 uur). SOEST Tandartsen Zaterdag en zondag van 13.00 uur 13.30 uur J. M. B. Eggink, Speenkruisstraat 41, tel. 3517. Apotheek Ingaande vrijdag 18 uur alsmede de ge hele zaterdag en zondag Brinkapotheek, Brinkstraat 16a, Baarn, tel. 02154-2537. Extra apotheekdienst zaterdag a.s. van 8.30-12.30 uur Apotheek Soestdijk, Van Weedestraat 35, tel. 2487. Oranje-Groene Kruis Zr. G. Pluim, Bosstraat 29, tel. 4610. Wit-Gele Kruis Zr. M. v. Vloten, Veenbesstraat 544, tel. 3627, b.g.g. briefje in brievenbus. Groene Kruis Zr. M. de Haan, Alb. Cuyplaan 118, tel. RUITERSPORT- SPECIALIST LANGESTRAAT 111 AMERSFOORT TELEFOON 03490-18996 Katholiek Instituut voor Maatschappelijk werk Maatschappelijk werkster: mej. M. F. M. Elsenburg, Molenstraat 11, Soest. Afwezig tot en met 20 juni. Wordt waargenomen door „Humanitas" Plasweg 12. Zie hieronder. Stichting Maatschappelijke Dienstverlening (gezinszorg) Leidster: mej. H. B. Lintelo, Veldweg 6, Soest, tel. 02155-6891. Spreekuur: maandag t.m. vrijdag van 13.30-14.30 uur. Maatschappelijk werk Uitgaande van het Prot. Interk. Sociaal Centrum. Spreekuur maatsch. werkster: dinsdag van 9-10 uur in Eltheto, Driftje 4A, tel. 2723. Andere werkdagen van 9-10 uur en maandagavond van 6.30-7 uur. Bureau Amersfoort, Bergstraat 29, tel. 03490- 10441. Ned. Ver. voor maatschappelijk werk „Humanitas" Maatschappelijk werkster: mevr. E. Kuijer-Mieras, Plasweg 12, Soest. Spreekuur: maandag t.m. vrijdag van 9.30-10.30 uur. Telefoon: 02155-8168 (alleen van 9.30- 10.30 uur). Bureau voor levens- en gezinsvragen Uitgaande van de Interkerkelijke Stich ting, Bergstraat 25, Amersfoort. Telefoon 03490-10441. Spreekuur: dinsdagmiddag van 3 tot 4 uur, woensdagavond van 7 tot 8 uur, bij voorkeur telefonische afspraak. Moeders voor moeders Mevr. E. J. van Mameren-Dekker, Va leriaanstraat 10, tel. 02155-8481. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat Zondag 10 uur ds. P. Kloek. Emmakerk Regentesselaan 10 uur ds. D. H. Bosma. 19 uur ds. P. Kloek. Ichthuskerk, Alb. Cuyplaan. 10 en 17 uur ds. J. Smit. Gebouw Middenwijk, Pieter de HooghL 10 uur ds. P. G. v. d. Hooff, Soest. Zonnegloren, Soesterbergsestraat. 10 uur ds W. v. Waasbergen, Baarn. In alle gewone diensten is de diaconie- kollekte bestemd voor de kinderbescher ming. Jeugdkcrken: 10 uur Emmakerk, Regentesselaan. 10 uur Eltheto, Driftje. Zondagsscholen 10 uur Middenwijk, P. de Hooghlaan. 10 uur De Savornin Lohmanschool, Driehoeksweg. 10 uur Da Costaschool, Pr. Bernhard- laan, interkerkelijk. 10 uur Gr. van Prinstererschool, Inter kerkelijk. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk. Julianalaan 9.30 en 17 uur ds. G. Rang. H.A. Wilhelminakerk Soesterbergsestraat 18 10 en 5 uur ds. M. Wilschut. GEREFORMEERDE KERK (vrijgemaakt) Kerkgebouw N.P.B., Rembrandtlaan 20. 8.30 en 14.45 uur prof. dr. C. Trimpb Kampen. CHR. GEREFORMEERDE KERK julianalaan. 10 en 19 uur ds. Geleynse, Hilversum. Voorbereiding H.A. GEREF. GEMEENTE Dalweg hoek Beukenlaan. 10 uur leesdienst. 14.30 uur ds. v. Haaren. VER. v. VRIJZ. GODSDIENSTIGEN Afd. van de Ned. Protestantenbond Rembrandtlaan 20. 10.15 uur ds. W. Leerink. EVANGELIE-GEMEENTE „IN DE RUIMTE" Klein Engendaalweg 52. 15.45 uur. Afscheidsdienst Adriaan v. d. Bijl, zendeling west-Irian. SOESTERBERG GEREFORMEERDE KERK 10 en 17 uur ds. K. A. Schippers, Amers foort. H.A. 12.00 uur Interk. Zondagsschool (Chr. kleuterschool). HERVORMDE KERK 10 uur ds. F. J. Th. van Boven. 10 uur jeugdkapel. JOHANNES-STICHTTNG 9.45 uur ds. A. O. Zijlstra. BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE Eemnesserweg 63b. 10.30 uur ds. H. C. Valeton. GEREF. KERK „VRIJE KERKEN" Nassaulaan 12, Baarn. 10.45 en 16.30 uur ds. A. H. Algra, Slie- drecht Volle Evangelie-gemeente „Baarn-Soest" Burgemeester Penstraat 4, Baarn. Elke zondagmorgen 10 uur. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE Kapelstraat 7, Baarn. 10.30 uur drs. G. Fafié. PAROCHIE SOEST, Kerkplein Zaterdag 19 uur avondmis. Zondag, H. Missen 8 en 11.30 uur. 9.30 uur Hoogmis. In de week H. Missen om 8.30 en 19.30 uur. PAROCHIE SOESTDIJK Burgemeester Grothestraat. Zaterdag, 19 uur, avondmis. Zondag, om 9 en 11 uur. 18 uur Avondmis. Dinsdag, woensdag, donderdag en vrij dag 19.00 uur. PAROCHIE SOEST-ZUID St. Willibrordusstraat Zaterdagavond 19 uur, avondmis Zondag H. Missen 8 en 11.30 uur en 9.30 uur Hoogmis. In de week H. Missen op dinsdag en donderdag 8 en 9 uur. Zaterdagsmorgens géén H. Mis. Maandag, woensdag en vrijdag avond mis te 19.00 uur. ST. CAROLUSKERK, Soesterberg. Zaterdag, 19 uur, avondmis. Zondag, 9.30 uur Hoogmis. 11.30 uur (met zang). J

Soester Courant | 1971 | | pagina 3