10x10 /MaA MEER SPANNING IN EREDIVISIE VAN HUISSTEDEN UITBREIDING SP0RTACC0M0MTIES NIEUW VQ jgmmmmmmmmm Door betere defensies van topclubs S.O. Soest-atleten in actie tijdens Nederlandse kampioenschappen SEC Junioren A toernooi om Schrijvers bokaal Zondagavond liraietwedstrijden in het Natuurbad „GARAGE STAM" voor een nieuwe goede gebruikte Damesvoetbal krijgt bijna zeker officiële competitie K.P.S. moet degraderen naar tweede klasse SEC HONKBAL RENAULT Stam Renault Uitnodiging uit Engeland aan eerste SEC-elftal Zo vlogen de duiven „P. V. Juliana Post" Baarn-Soest Het Veluu een heieboe gezellige at VELUWESTRAI VEILIG MET LOOP DAN C 5.20 -12 tui 5.50 - 12 tul 6.00 -12 tui 5.20 -13 tui 5.60 -13 tul 5.90-13 tul 6.40 -13 tul 5.60 -15 tul 6.00 -15 tut Nieuwe cursu Soester Uourar x VB MODE VÉR VOORUIT We hebben een spannend voetbalsei zoen achter de rug. De giganten Ajax en Feijenoord zijn meer dan ooit in de afgelopen vijf jaren bedreigd. Een be dreiging van liefst vier ploegen, waar van alleen Sparta tegen het einde wat terugviel omdat het zich intussen van Europacupvoetbal voor het komende seizoen had verzekerd. Toch toonden Feijenoord en Ajax in de laatste paar maanden duidelijk aan, dat de „bedrei gers" nog niet de klasse kunnen op brengen van deze beide topclubs. Doorbraak, A.D.O., P.S.V., Twente cn Sparta Men kan zich afvragen hoe die door braak van A.D.O., P.S.V., Twente en Sparta zo plotseling mogelijk was. Elk van deze vier clubs behaalde een beduidend beter resultaat dan in het voorgaande seizoen. De vier volgers van Ajax en Feijenooi'd hebben hun succes voornamelijk te danken aan een be langrijke versterking van hun verdedi gingen. Hun produktiviteit bleef op het zelfde peil. Twente: minder goals Opmerkelijk is, dat Twente vorig sei zoen van de zes topclubs de meest ge passeerde verdediging had. Dit seizoen was doelman Schrijvers de keeper in de eredivisie die het geringste aantal bal len uit het net hoefde te halen. Die ver sterking van de defensie is bij Twente duidelijk ten koste gegaan van de pro duktiviteit. Voor een club die tot de top wil behoren is niet alleen bij Twente, ook bij Sparta de produktieviteit te ge ring. Deze Rotterdamse club heeft bo vendien de geringste vooruitgang ge maakt. Sparta heeft in de afgelopen competitie van de topclubs veruit de meeste punten verloren aan lager ge plaatste clubs. A.D.O.: grootste sprong De grootste vooruitgang toont het Haag se A.D.O., waarmee trainer Jezek een regelrecht sukces heeft behaald. De Ha genaars bleven slechts drie punten bij Ajax achter. Jezek heeft wel duidelijk by Tien achtereenvolgende weken geven wy aan tien willekeurige cliënten, die tij dens het winkelen by ons zyn gefoto grafeerd een waardebon van 10. cadeau. Wy verzoeken de afgebeelde dames deze advertenties uit te knippen en bij ons om te ruilen voor de cadeaubon. De SEC jeugdcommissie zal het seizoen 1971-72 starten met het jaarlijkse toer nooi om de P. Schrijvers Sr. bokaal. Zaterdag 14 augustus a.s. zullen acht der sterkste juniorenteams uit het dis trict Gooi/Utrecht in Soest strijden om de grote bokaal, welke vorig seizoen voor de tweede achtervolgende maal door de sterke jeugdploeg van Baarn werd gewonnen. De acht teams spelen in twee poules en na drie uren van strijd zullen de win naars van de poules met elkaar in de finale uitmaken welk team zich voor het komende jaar bezitter van de Schrijversbokaal zal kunnen noemen. Wint de ploeg van Baarn ook ditmaal, dan kan Baarn zich definitief bezitter noemen van de Schrijversbokaal, die geschonken werd door de echtgenote van de overleden oud-SEC jeugdvoor- zitter de heer P. Schrijvers Sr., vader van de oud-SEC doelman P. Schrijvers Jr., die onder contract staat bij de prof club FC Twente. SEC heeft de oud-SEC doelman ver zocht na afloop van het toernooi de be ker aan het winnende team uit te rei ken. De acht deelnemende teams spelen in twee poules als volgt: Poule A; Baarn (Baarn) de winnaar van 1969 en 1970, Quick uit Amersfoort, Huizen uit Hui zen en de ploeg van FC Hilversum. In de poule B komen uit de teams van Victoria uit Hilversum, Hercules uit Utrecht, Zwaluwen Vooruit uit Utrecht en SEC. De acht ploegen komen allen uit in de zogenaamde regionale competitie, waar bij de ploeg van SEC in de laagste af deling uitkomt en in dit toernooi kan bewijzen dat de plannen van oefenmees ter "Woudenberg om het volgend sei zoen een klasse hoger te komen werke lijkheid kunnen worden. Prijsuitreiking na de zestien gespeelde wedstrijden vindt plaats om kwart over vijf. geprofiteerd van de rustige opbouw van zijn voorganger Ernst Happel. Wat de Tsjech erin heeft gebracht is enthou siasme. De fusie met Holland Sport le vert zoveel goed spelersmateriaal en geld op, dat - ondanks het verlies van Lex Schoenmaker aan Feijenoord - A.D.O. met zijn jonge ploeg zeer goede pers pectieven heeft voor de komende jaren. P.S.V. heeft in de ontmoetingen met de andere topclubs uit tien wedstrijden slechts vijf punten behaald. Daarente gen hebben de Eindhovenaren tegen de lager geplaatste clubs het geringste aantal punten (4) verloren. Hieruit blijkt, dat P.S.V. een dosis zelfvertrou wen mist. Als dat er niet komt worden de Eindhoveharen nooit kampioen Giganten verloren Als we nu de resultaten van Ajax en Feijenoord uit de twee afgelopen sei zoenen zien wordt de vergelijking dui delijker. Vooral wanneer wij het doel saldo erbij betrekken, zien wij dat het resultaat van Feijenoord heel weinig af wijkt van dat van vorig seizoen. Bij Ajax is het duidelijk minder. Opvallend is direkt, dat de beide Europacupwin naars dit seizoen veel meer hebben ver loren en minder gelijkgespeeld. Het gro tere puntenverlies van Feijenoord en Ajax komt voornamelijk op rekening van de grote concurrentie van A.D.O., P.S.V., Twente en Sparta. Feijenoord verloor 6 punten in de ontmoetingen met de andere topclubs en 5 aan de la ger geplaatste, terwijl Ajax 9 punten aan de andere topclubs en 6 aan de la ger geplaatsten moets toestaan. Van de lager geplaatste clubs behaalde het Deventer Go Ahead in de twaalf wedstrijden tegen de zes topclubs met 9 punten het beste resultaat, gevolgd door N.E.C. met 7, M.V.V. en Telstar met 5, D.W.S. 4, Utrecht, N.A.C. en Excelsior elk 3, Holland Sport, AZ'67 en Haarlem elk 2 en Volendam slechts 1 punt. De zes topclubs leden tezamen 10 nederla gen tegen de lagere clubs, terwijl die 26 keer een gelijk spel bevochten. Alleen P.S.V. verloor geen enkele wedstrijd tegen de twaalf lager geklasseerde clubs. In het afgelopen seizoen zijn in de ere divisie 818 doelpunten gemaakt. In het vorige seizoen waren dat er 820. De zes topclubs scoorden precies de helft: 409 (vorig jaar 425) keer. Rien Wols zorgde voor een 4e plaats in de nationale rangschikking. Het afgelopen weekeinde werden op het atletiek-complex Ookmeer in Amster dam de Nederlandse atletiekkampioen- schappen voor c- en d-junioren gehou den. Aan deze wedstrijden werd ook deelge nomen door een groepje atleten uit Soest, onder leiding van trainer-coach Stellaard. Hoewel men niet met al te hoge verwachtingen naar Amsterdam trok, met misschien een uitzondering voor Rien Wols, die wel eens voor een verrassing op de sprint en de 100 meter horden zou kunnen zorgen, en Harrie Reij, die misschien eenzelfde verrassing zou kunnen bereiden op de 1500 meter. Van de overige deelnemers lag hun per soonlijk beste tijd dusdanig beneden het nationale gemiddelde, dat zij niet ver der kwamen dan figuratie, die in elk geval wedstrijd-ervaring opleverde. Rien Wols zorgde in zijn serie op de 100 meter horden direct al voor een succes door op de loodzware baan in 15 sec. rond als eerste te eindigen en zich van een plaats in de halve finale te verze keren. Via deze demi-finale, waarin Rien de chronometers op 14.9 sec. liet stoppen, kwam hij in de finale met con currenten die in hun series bijna alle maal dezelfde tijd lieten noteren. On danks het feit dat Rien Wols zich pas enkele maanden intensief bezig houdt met het hordenlopen, het was na de districts-kampioenschappen zijn tweede officiële wedstrijd, liep een geweldige race, en finishte met op het oog niet waarneembaar verschil gelijk met de als 2e en 3e geklasseerde deelnemers. Zijn tijd van 14.8 sec. werd ook voor hen genoteerd. Harrie Reij had minder succes op de 1500 meter. Hij eindigde als 8e, maar bracht in die race zijn persoonlijk re cord met maar liefst 17 sec. naar bene den. Trainer Stellaard. met links Rien Wols en rechts Harrie Reij, geflankeerd dooi de minder succesvolle Johan Grift en Astrd Bron. R4 R6 R8 R10 ,R12 RlV" - r v -V-' AUTOMOBIELBEDRIJF Sinds 1913 Nieuwerhoekplein - Soestdijk Telefoon 02155-8850 of een Onlangs vond op het K.N.V.B.-cenlrum in Zeist een bijeenkomst plaats van af gevaardigden van de verschillende af delingen, waarop zij werden bekendge maakt met het damesvoetbal in al zijn facetten, dat in Brabant onder supervi sie van de Damesvoetbalbond bijzonder veel furore maakt. Tientallen verenigingen nemen daar al aan de competitie deel, waarbij ook ver schillende Zeeuwse teams zijn ingedeeld. Het nationale dameselftal heeft al ver schillende interlands achter de rug, waarbij uiteraard de routine van de buitenlandse collega's meestal doorslag gevend was. Tijdens de bijeenkomst werden vele vra gen gesteld, waarbij duidelijk kwam vast te staan dat men er niet veel voor voelt om voor de dames speciale spel regels in het leven te roepen. De be hoefte aan deze aangepaste spelregels blijkt echter maar gering te zijn, want in de Brabantse competitie speelt men volledig onder de mannen-reglementen, wat tol il geen moeilijkheden oplevert. Een belangrijk punt, en daarbij liggen de problemen overal anders, vormde de speelgelegenheid. In de meeste gevallen werden de dames-elftallen opgericht in reeds bestaande verenigingen, die bijna zonder uitzondering al jaren met velden- tekorten kampten. De komst van het damesvoetbal maakt die ploblemen nog groter en stelt de betreffende instanties voor haast onoplosbare problemen. Ondanks de verschillende problemen mo gen we toch wel verwachten dat de da mes-competitie dit jaar nog van start zal gaan. In de afdeling Utrecht van de K.N.V.B. hebben zich al vijftien vereni gingen aangemeld voor deelname aan die competitie. Naast de dames van de S.O. Soest, die al een flinke serie wedstrijden achter de rug hebben met bijna niets anders dan klinkende overwinningen, zou de com petitie worden gespeeld door DWSV en Minerva uit Utrecht, Hoogland, WOG uit Hardenvijk, NSC uit Nijkerk, Radio- stad en Hilversum uit Hilversum, FAK en Bilthoven uit Bilthoven, Unitas '48 uit Veenendaal en het Puttense SCD. Het ligt in de bedoeling van de KNVB dat nog voor de vakantie een bespreking met de verenigingen plaats zal vinden, waarbij de verschillende problemen nog maals aan de orde komen, zodat men tot een definitieve indeling komt, aan dit voor ons land nieuwe sportgenoegen voor dames vanaf 15 jaar. Soester dames, die voor het nu niet alleen maar manhaftige voetbalgebeuren warm lopen, kunnen voor inlichtingen en aanmeldingen terecht bij de trainer/coach van het S.O. Soest-team, de heer Koele- wijn, Saenredamplantsoen 39. Programma SEC-Honkbal voor komend weekend: Zaterdag 10.00 uur: SEC bls-UN hitters. Zaterdag 14 uur: SEC 2-Chefana. Zondag 14.30 uur: SEC 1-Foresters. De KAMER VAN KOOPHANDEL EN FABRIEKEN te AMERSFOORT houdt woensdag a.s., van 14 tot 17 uur, voor het verstrekken van inlichtingen, zitting ten gemeentehuize alhier. In Soest wordt de laatste tijd hard gewerkt aan het totstandbrengen van meer sportaccommodaties. Naast het plan tot aanleg van een sportpark aan de Eemweg, krijgt SEC er een grasveld, een pupillenveld en een halfverhard veld bij. De nieuwe kleedgelegenheid hierbij is bijna klaar. De Hockey Club krijgt een nieuw veld op de Lazarusberg omdat het oude hoofdveld werd afgestaan aan de ten nisclub. Te zijner tijd zal de hockeyclub geheel verhuizen naar de Noorderweg. De tennisclub krijgt vier nieuwe ba nen en een nieuw clubhuis waaraan hard wordt gewerkt. Voor Soesterberg ligt de uitbreiding en verbetering moeilijker. Het grote pro bleem is het gebrek aan beschikbare ruimte. De gemeenteraad besloot onlangs tot het aankopen van het zandgat op het grondgebied van de gemeente Zeist on der voorwaarde dat de onderhandelingen met Zeist gunstig verlopen. In dat zandgat zijn twee korfbalvelden, een ijsbaan en een vrije speelgelegenheid geprojecteerd. Ook bestaat het plan om de velden van de voetbalvereniging Soesterberg aan de Kampweg te verplaatsen. Het is echter niet te verwachten dat dit plan op korte termijn gerealiseerd kan wor den. Sportpark aan de Eemweg Dit sportpark sluit aan bij de ijsbaan en komt te liggen tussen deze baan en de Lange Brinkweg. Aan de zijde van de ijsbaan is een parkeergelegenheid voor 162 auto's geprojecteerd en een ruime fietsenstalling. Na goedkeuring van het besluit van de de gemeenteraad door Gedeputeerde Sta ten kan de Heide Maatschappij, onder directie van de dienst van gemeentewer ken van Soest, met de aanleg beginnen. Men verwacht dat deze goedkeuring niet lang zal uitblijven, zodat in de herfst met de aanleg gestart kan worden. De aanleg van dit sportpark, dat uit vijf grasvelden en een halfverhard oefen- veld zal bestaan, kost ƒ720.000,exclu sief de grond verweringskosten. De plantsoenendienst van de gemeente heeft zelf een voorontwerp gemaakt van het sportpark, dat in overleg met de Heide My. en de Sportstichting werd gewijzigd in het huidige plan. De voet balvereniging VVZ, die de velden aan de Ferd. Huycklaan moet verlaten, gaat hier spelen. Als alles volgens plan verloopt, kunnen de velden in het voorjaar 1972 ingezaaid worden. Het hoofdveld loopt evenwijdig aan de Eemweg. Daarnaast komt nog een veld te liggen en haaks daarop worden twee andere velden aangelegd. Deze velden hebben allen de afmeting van 64 bij ongeveer 100 meter. Tussen deze terreinen komt een halfverhard oefenveld van 35 bij 60 meter. Het ad- spirantenveld resp. oefenhoek meet 90 bij 65 meter. Entree en kassa zijn hal verwege de korte zijde van het hoofd veld geprojecteerd. Langs het hoofdveld komt een verhar ding voor het publiek, met de mogelijk heid om te zijner tijd daar een tribune te bouwen. De beplanting zal zoveel mogelijk aan sluiten bij hetgeen in deze omgeving al van nature groeit. Er zullen ondermeer populieren en essen worden geplant. Verwacht mag worden dat begin 1973 de velden voor jeugdwedstrijden kunnen worden gebruikt en in het seizoen 1973- '74 de senioren er kunnen spelen. In verband met een aan te leggen drai nage-systeem, worden ook de sloten rond het sportpark verbeterd. Gemeentewer ken heeft besloten het werk in een keer af te maken. Zondagavond, om kwart over zes, be ginnen in het Soester Natuurbad de wedstrijden tegen de klok voor de leden van de zwemverenigingen van de Kring Utrecht van de K.N.Z.B., met o.a. HZC De Robben, Naarden, Tiel, VZC, AZ en PC en „De Duinkikkers". De wedstrijden worden georganiseerd door het Amersfoortse AZ en PC in sa menwerking met de Soester zwem- en waterpolovereniging „De Duinkikkers" en dienen als selectie voor afvaardiging naar de nationale kampioenschappen, die gehouden worden van 25 juli tot en met 1 augustus. Op de 200 meter vrije slag zullen onder meer Ton van Klooster, Henk Termeer en Ton Keeman strijden om een plaats bij de nationale kampioenschappen. Op de 200 meter vlinderslag komen J. van Dort, G. Keetelaar en J. Pabbrue aan de start, terwijl op de 200 meter wisselslag W. Hermesen en C. Delicaat strijd zul len leveren, een strijd die zich bij de dames zal toespitsen tussen Thea Jansen en Ankie van Beek. Op de 100 meter rugslag komen o.a. Ton van Klooster, Henk Tersteeg, M. Renes en R. van Gies- sen tegen elkaar in het water. De wed strijden zijn voor het publiek gratis toe gankelijk. Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan, tussen haakjes, ach ter de naam van het schip vermeld. Argentinië: ms „Hugo Kollataj" (29-6). Brazilië: ms „Hugo Kollataj" 29-6). Canada: ms „Atlantic Crown" (28-6) en ms „CP Trader" (3-7). Chili: ms „Cartagena de Indias" (28-6). Israël: ms „Amyntas" (30-6). Japan: ms „Bremen Maru" (29-6). Verenigde Staten van Amerika: ms „At lantic Crown" (28-6) en ms „Newark" (30-6). Inlichtingen betreffende de verzendings data van postpaketten geven de post kantoren. een veilige combinatie ook vooru! R4 R6 ^R8 R10 R12 R16 Het „noodvcld" van de hockeyclub wordt van een bijna kant en klare grasmat voorzien zodat er dit jaar nog op ge speeld kan worden. Dat de SEC jeugdgroep tijdens het re cente bezoek aan Engeland indruk heeft gemaakt blijkt wel uit het feit dat de Soester club thans een uitnodiging ont ving om met haar eerste elftal in 1972 een bezoek te brengen aan Sheffield. Behalve het eerste elftal met reserves, leiders enz. kan SEC, indien gewenst, het totale gezelschap uitbreiden tot niet min der dan tachtig personen. Het internationale voetbaltoernooi, waar aan SEC zal deelnemen zal bestaan uit twee Belgische, twee Hollandse twee Duitse en twee Engelse teams. De organisatie is in handen van het toeristenkantoor van Sheffield, dat de festiviteiten zal organiseren samen met The Steelwork Companies. De data van de festiviteiten zijn van vrijdag 31 maart tot en met 3 april 1972. Titel van het festijn is „Sheffield Inter national Soccer Festival". In de moderne stad Sheffield, met een bevolking van 600.000 inwoners, zal het feest zich gaan afspelen. De SEC-groep, indien men tenminste deelneemt, zal reizen met een jet vanaf Rotterdam naar East Midlands. Het programma is door de enthousiaste Engelse organisatoren reeds vastgesteld en zo zal het gezelschap op 31 maart, om 11 uur, vertrekken uit Rotterdam en om 3 uur in Sheffield arriveren, waarna een ontvangst plaats vindt in het stadhuis. Hotelaccomodatie is in het University- hotel. Om 8 uur 's avonds, worden in de Fiesta club alle buitenlandse gasten ontvangen om te worden vergast op internationaal variété. Zaterdag, om 11 uur, wordt gestart met voetbal en op dit uur is voor de vrou wen een vol uur winkelen uitgetrokken, 's Middags kunnen de mannen de match uit de eerste Engelse divisie tussen Shef field United en New Castle volgen en kunnen de vrouwen of de wedstrijd vol gen of meedoen aan sightseeing. In de unvisiteit is om 18 uur diner. De zaterdagavond is gereserveerd voor een bezoek aan de Wakefield Theatre Club. Zondag wordt een bezoek per bus ge bracht aan Blackpool en krijgen de gas ten een lunch aangeboden in het Black- poolhotel. Op de terugweg wordt een bezoek gebracht aan een typische Engel se Pub. Maandag wordt het voetbalprogramma voortgezet en maken de dames de be kende Derbyshire tour. De totale prijs, inclusief ticket per vliegtuig, bedraagt voor volwassenen ƒ245,gulden en voor kinderen bene den 12 jaar ƒ200,Bed, ontbijt, diner in het Universityhotel, gereserveerde kaartjes voor de nachtclubbus naar Blackpool, lunch en diner in Diner, ge reserveerde plaatsen voor de Engelse le divisie wedstrijd is in de prijs van ƒ245,begrepen. SEC heeft de voorkeur ten opzichte van andere Hollandse clubs, omdat de jeugd zo'n uitstekende indruk achterliet. De Soester club moet echter vóór 5 juli a.s. beslissen of de invitatie wordt aan genomen. Tevens wordt dan een opgave verwacht van het aantal personen dat de reis zal meemaken. Ongetwijfeld voor SEC een bijzonder aantrekkelijk voorstel van de Engelse vrienden. Het vonnis is geveld over KPS, dat vijf entwintig jaar in de eerste klas zomer avondvoetbal heeft gespeeld. Na zes van de tien wedstrijden was nog geen enkel punt veroverd, zodat het er donker begon uit te zien. De zevende wedstrijd tegen koploper Postalia uit Amersfoort, leverde een gelijk spel 0-0 op, hetgeen enige moed gaf. De achtste wedstrijd tegen Bronswerk uit Amers foort werd zelfs met 1-0 gewonnen, zo dat er nog een klein kansje bestond om eerste klasse te blijven. Dinsdagavond moest worden aangetre den tegen CBB uit Amersfoort. Wanneer KPS deze wedstrijd wist te winnen, kwam ze gelijk met CBB, zodat aan het einde een beslissingswedstrijd noodzake lijk zou zijn. Het kwam niet zover, ondanks het feit, dat KPS veel sterker was dan de be zoekers. Na een kwartier viel Van Breu- kelen uit wegens een blessure en Hyl- kema viel voor hem in. Het bleek direct, dat deze speler uit het tweede elftal van KPS, een doorzetter is. Nadat hij vijf minuten had meegespeeld, kopte hij bij een KPS-aanval, de bal over een van de backs heen, waar linksbuiten Doek klaar stond en de bal in het CBB-doel schoot. KPS had zowaar de leiding ge nomen met 1-0. De Amersfoorters zagen in, dat ze dit niet op zich konden laten zitten en het spel werd ruwer. Zelfs ontstond een kleine vechtpartij, maar scheidsrechter Voet trad bemiddelend op, zodat zich verder geen incidenten voordeden. In de 25e minuut kreeg CBB een vrije schop te nemen op ongeveer 20 meter afstand van het doel. Geheel KPS vorm de een muurtje, waarbij de spelers te ver uit elkaar stonden en het uitzicht aan de keeper van KPS ontnamen. Speler Buter van CBB plaatste zich ach ter de bal. die dwars door het bouwval lige muurtje van KPS ging en voordat keeper Van Essen de bal zag, lag deze al in het net. Stand 1-1, zodat nog alles mogelijk was. Na de rust een aanvallend KPS, dat le gio kansen kreeg, die echter onbenut bleven. Voor open doel werd nog naast geschoten, zodat het tenslotte een hope loze vertoning werd. KPS had ook niet verdiend te winnen, daarvoor was de voorhoede te machteloos. Nu volgend seizoen maar proberen weer in de eerste klasse te komen. De vereniging „De Zwaluw" nam met 311 duiven deel aan een wedvlucht van af St. Kath. Wavre, afstand 136 km., waar de duiven te 13.30 uur werden ge lost. De eerste duif arriveerde hier te 15.02.15 uur, de laatste prijsduif te 15.26.15 uur. Uitslag: R. Voskuilen 1 47 58. H. Vos kuilen 2 18. G. Rijksen 3 4 8 16 23 26 30 43 49 53 55 57. G. Lijnsvelt 5 9 59. H. v. Hengstum 6 15 22 54 62. C. v. d. Hoek 7 37. J. v. d. Brakel 10 11 17 48 50. E. de Goede 12. A. v. Dorrestein 13 34. C. v. Brummelen 14. Gebr. van Dijk 19. Th. Wigtman 20. A. Smith 21 31. Jac. Stalen hoef 24 25 44 56. C. Dijkman 27 51. A. Hooijer 28. H. den Dekker 29 35 39. J. Brouwer 32. A. de Bes 33. P. Rauch 36. F. Reijerse 38. C. c. d. Goede 40. M. v. d. Wielen 41 52 H. Bosman 42. J. H. de Bruijn 45. L. v. Klooster 46. G. Visser 60. B. Roest 61. Bovenstaande vereniging hield een wed vlucht vanaf St. Quentin afstand plm. 294 km. Er waren 33 duiven in concours die om 7.00 uur met een Z.W. wind gelost werden. De eerste duif arriveerde te 10.36.39 uur en de laatste te 10.48.02 uur. De uitslag luidt: S. Berghuis 1. 8. J. de Ruyter 2. 9. G. v. d. Meent 3. J. v. Leijenhorst 4. Gebr. v. Essen 5, 7. H. Huisman 6. Vrijdag 25 juni 1971 gelegen vlak na narium. De kim recreatiestrand f Er is een /grote speeltuin I met o.a. 1 liooping-the-loop-J V schommels. J Voor een heerlijke het drijvend café/i tastisch uitzicht Veluwemeer. En stap eens op d durende rondvaart Flevoland. Vertrek Entreeprijs voor sti Volwassenen f 1.2 f 0.75. Groepen van 20 f 10% reductie. Laat tydig Uw glad( Onze supersnelle bs minimum van tijd wagen lI Komt eens blnneni dencontrole of vrijl ook merken, dat U kunt slagen11 Enkele maten en pri Onze zomer-openlnf Maandag t.e.s Vrijdag (ook) Zaterdag Aanvang augustus/s „In de Oven en O 1 maandagmiddag, aai 1 „De Chinese Keuk avond of dinsdagr augustus. Cursusgeld: 18, ƒ8,-. i Dezè cursussen wot in Baarn, Vondellac uit Soest te bereikei Aanmeldingen: 0215 Naaicursussen: wo i 's avonds. Cursusge lenging mogelijk. 1 straat 51, telefoon 0, PIETRIETEN: avor i tember. Cursusgeld Aanmelding voor 1 nog mogelijk t.m. 2 dag tussen 9 en 12 i Het Anna Paulown is wegens vakantie tot maandag 9 augu Voor toezending va U zich aan bovenge I Na half augustus stuurd.

Soester Courant | 1971 | | pagina 10