Door grote uitbreiding hebben wij op verschillend terrein een aantal goede banen te bieden huishoudelijke dienst kantoor medische dienst verpleegkundig personeel (in de technische-, administratieve-, verplegende-, medische-,en civiele dienst) De Johannes Stichting in Huis ter Heide (gem. Zeist) is een protestants-christelijke instelling. Er worden ca. 450 geestelijk minder validen of zwakzinnigen verpleegd, verzorgd en begeleid. Door een volledig nieuwe aanpak die een aanpassing van werkmethoden inhoudt, is een grote uit breiding van personeel noodzakelijk ge worden. Wij zoeken mensen met pioniers- fejoorua geest, die het fijn vinden om bij de komen de veranderingen nauw betrokken te zijn. Onderstaand geven wij een overzicht van de funkties die op korte termijn om bezet ting vragen. echtpaar dames voor schoonmaak-onderhoud meisjes voor de bediening dame voor de broodkamer mannelijke kracht technischejongeman 2 nachtportiers 3 avond-portiers direktie secretaresse s receptioniste/telefoniste dokters assistente 4 ass. leidsters voor de arbeidstherapie le en 2e nachthoofd vrouwelijke en mannelijke afdelingshoofden a-, b-, z-gediplomeerden of gegadigden die één of enkele van deze opleidingen voltooid hebben. hoofd voor de afdeling"geriatrie en meervoudig gehandicapten" praktijkdocenf(e) ilversum Bilthoven De Bilt Amersfoort ^.Huis ter Heide Zeist Utrecht leerling verplegenden ütHüiMiHfHiir □□□□lOuiDDUDDlDDIDOIcc Het nieuwe personeelsgebouw met 85 eenpersoons flats, met douche. Bij mooi weer kan men er pauze ren op het dakterras. Door het in gebruik nemen van een gloed nieuwe personeelsflat (waarin ook de direktie en administratie gehuisvest zijn) zijn er ver schillende funkties open voor het beheer en onderhoud van dit nieuwe gebouw. Voor de personeelsflat (met kantoor) wordt een conciërge gezocht, die samen met zijn vrouw verantwoordelijk zal zijn voor het beheer, onderhoud en de controle over het gebouw. Wij denken bijvoorbeeld aan een echtpaar zonder kinderen van wie de vrouw in het bijzonder belast zal worden met con trole van het huishoudelijk personeel en toe zicht op huiskamer en eetzaal. Tevens ver zorgt zij koffie en thee voor de administratie en direktie die in het gebouw gevestigd zijn. Leeftijd van dit echtpaar tussen 40 en 45 jaar. Bij voorkeur is de man in het bezit van een rijbewijs BE. Uitstekende referenties en goede kontaktuele eigenschappen zijn een vereiste voor het aanvaarden van deze ver antwoordelijke positie. Datum van indiensttreding: liefst per 1 augus tus a.s. De personeelsflat kan alleen sfeervol en ge zellig zijn wanneer wij een goede staf krijgen die het nieuwe gebouw met zorg gaat onder houden. Daartoe wordt in de eerste plaats gedacht aan mensen die een volledige dag taak kunnen vervullen en die er plezier in hebben om het nieuwe gebouw te onderhou den als hun eigen huis. Er is echter ook be langstelling voor medwerksters die een aantal nren per dag beschikbaar hebben. Indiensttreding: zo spoedig mogelijk. De kerk op eigen terrein. Gebouwd in 1964. De grote zaal wordt ook regelmatig gebruikt voor film en toneelvoorstellingen. Voor de bediening in de eetzaal zoeken wij enkele meisjes die tevens belast wordeii met de zorg voor huiskamer en eetkamer. Opleiding: huishoudschool, INAS of behoor lijke ervaring. Gewenste datum van indienst treding: 1 augustus a.s. In de centrale keuken zal een dame speciaal belast worden met snijden, verdelen en smeren van brood. Deze funktie kan zo spoe dig mogelijk aanvaard worden. Hij. wordt belast met het interne en externe transport. Daartoe is hij werkzaam/ in het hoofdgebouw en onderhoudt hij bodedien sten tussen hoofdgebouw en personeelsflat. Hij zal bijv. wasgoed en voedsel distribueren, Voor zijn funktie moet hij kunnen omgaan met een elektro-car. Indiensttreding: zo spoedig mogelijk. Het onderhoud van vloeren in onze gebou wen is een taak op zichzelf. Daarvoor zoeken wij een flinke jongeman met enige technische aanleg. Hij moet in staat zijn mechanische vloeronderhoudsapparatuur te bedienen en deze te. onderhouden. Werkkleding wordt hem bij aanschaf door ons ter beschikking gesteld. Leeftijd: ca. 18 jaar. Het liefst gaat hij beginnen per 1 augustus. Voor onze personeelsflat zoeken wij nacht portiers. Zij moeten bereid zijn wisseldiensten te vervullen, ook in de week-ends. Gewenste datum van indiensttreding: 1 augustus a.s. Deze portiers zullen dienst doen in de perso neelsflat. Daarbij denken wij eventueel aan gepensioneerden, die 7 avonden per 3 weken dienst doen. Gewenste datum van indienst treding: 15 juli. Op ons modern ingerichte kantoor zijn nu twee funkties te vervullen: Als rechterhand van de direkteur krijgt zij een behoorlijk verantwoordelijke baan, die afwisselend is. Er wordt van haar verwacht dat zij kan organiseren. Bij vergaderingen dient zij notulen bij te houden, die zij nadien zelfstandig móet kunnen' uitwerken. Vereist is een middelbare schoolopleiding, diploma steno/typen Nederlands. Bekend heid met medische terminologie is een aan beveling. Lèeftijd: 20-25 jaar. Zij werkt volgens de normale kantoortijden. Zaterdag en zondag zijn vrij. Eventueel is tijdelijke huisvesting in de personeelsflat mogelijk. Gewenste datum van indienst treding: uiterlijk medio augustus. In de nieuwe opzet past een meisje met goede omgangsvormen, dat op prettige wijze mensen te woord kan staan, zowel persoon lijk als telefonisch. Zij dient een goede telèfoonstem te hebben. Voorts is enige admi nistratieve aanleg vereist in verband met lichte administratieve werkzaamheden die zij naast haar andere werk zal verrichten. Diploma „receptioniste" van Schoevers of een gelijkwaardige opleiding is noodzakelijk. Leetijd tussen 18 en 20 jaar. Indiensttreding: zo spoedig mogelijk. Voor de medische dienst zijn de volgende funkties te vervullen: Gezocht wordt naar een meisje met een LOI opleiding of diploma NIPA. Leeftijd circa 20 jaar. Zij werkt op regelmatige werktijden en is rechtstreeks verantwoording schuldig aan de direkteur en de geneesheer. Eventueel is tijdelijke huisvesting in de per soneelsflat mogelijk. Spoedige indiensttreding is gewenst. Zij zullen patiënten begeleiden, die o.a. in opdracht van het bedrijfsleven eenvoudige en afwisselende werkzaamheden verrichten. De mogelijkheid is aanwezig om na een inwerk- periode voor rekening van de Johannes Stichting een externe opleiding voor arbeids- therapeute te volgen. Vereiste vooropleiding: liefst MAVO of INAS. Interne huisvesting is eventueel mogelijk. Datum van indiensttreding: 1 augustus a.s. In verband met nieuwe ontwikkelingen die zich voltrekken in de landelijke zwak zinnigenzorg zoeken wij voor verschillende afdelingen ervaren krachten, waaronder een aantal leidinggevende funktionarissen: Voor B verplegenden is het mogelijk om onder aantrekkelijke voorwaarden het Z- diploma te behalen. In verband met de nieuwe kursus die wij geven zoeken wij naar een full-time mede werkster die de praktijklessen kan geven. Het moet een ervaren kracht zijn met veel praktijkervaring en bij voorkeur ervaring in het lesgeven. Leeftijd tot 45 jaar. Indiensttreding: zo spoedig mogelijk. Huis ter Heide ligt in een heerlijke bosrijke omgeving: Erg centraal. Verbinding met om liggende plaatsenis gemakkelijk: De bushalte is bij ons voor de deur. In september beginnen wij met de nieuwe opleiding. Deze bestaat uit theoretische lessen (met vakken pedagogie, psychologie, ziekteleer) en een groot deel praktijk. De lessen zijn direkt afgestemd op het in de praktijk brengen van het geleerde. Voor deelname aan de cursus is één van de volgende vooropleidingen noodzakelijk: MAVO, Mulo, INAS, AVVI erill. Bij enige jaren middelbaar onderwijs of huishoudschool is een opleiding met aan vullende cursus mogelijk, voor een beperkt aantal sollicitanten. Veel vakatures moeten bezet worden in hét kader van de ontwikkelingen, die er bij ons gaande zijn. Als zo'n atmosfeer van uitbouwen u trekt, solliciteer dan snel. De salarissen, vakantietoe slagen, onregelmatigheidstoeslagen, vergoeding voor reiskosten zijn gunstig en volgens de gebruikelijke maatstaven vastgesteld. Zend uw sollicitatie of vraag om nadere inlichtingen aan de Direktie van de Johannes Stichting, Amersfoortseweg 56, Huis. ter Heide, Gem. Zeist. Tel.: 03463-1343. Vermeld in uw brief de funktie waarnaar u solliciteert en de krant waarin u de advertentie gelezen hebt. Johannes Stichting Amersfoortseweg 56, Huis ter Heide, telefoon 03463-1343 (van 9-17 uur).

Soester Courant | 1971 | | pagina 10