10x10 rtuc s ZIEKENAUTO TELEFOON 5980 VAN HUISSTEDEN politie van Soest Premiekeuring voor paarden EERSTE TRIP VAN DE WISO NAAR BELGIË DAVEREND SUCCES Rezoek aan Robbejaanland een hoogtepunt Krabbels van Knelis ZIEKENAUTO TELEFOON 5980 Na degradatie van K.P.S. J thans promotie voor K.P.S. II Felle uitslaande brand aan« de Wieksloterweg f Bananendieven Afscheid bij de politie ZOMEROPRUIMING 14,95 80% Japonnen vanaf kortingen tot Strandsets Hotpants en Hotpantspakjes 50 Jumpers 15,- 20,- 25,- Pantalons 25 - 50 Sclxoemdh0^ Overhemden restanten 14,95 Herensweaters vanaf 14,95 en kortingen van 10% -25%- 50% -DS MOPE VER VOQRUtT L S3tsrenB£RC3EsrnA»i 1 REMBRANOTLAAN 18 TEL. 02155-4785 K.P.S. coach Rijk van Soest heeft hec „gefikst". De ploeg, waarvoor hij het e» hele zomeravondseizoen 1971 2ijn vr tijd opofferde, veel trainde en zei'}» coachte is kampioen geworden na felle strijd tegen de ploeg van Pove« uit Amersfoort. a K.P.S. won met 3-1 van de sportief maar met volle inzet spelende Poveca-ploe» en na afloop kon K.P.S. voorzitter j Kraayenhagen aan aanvoerder Henk Mosterd de bloemen overhandigen we gens het behaalde kampioenschap en Einë de deze wedstrijd wat nerveus spelende K.P.S.-coach op de schouders van ziin medespelers, die aan de Michels vim K.P.S. veel te danken hebben. Waardering voor de K.P.S.-coach van Soest ook van de zijde van het KP<5 bestuur, want na afloop sprak de heer Kraayenhagen de voor K.P.S. veel bete kende coach toe, maar het was ook Henk Mosterd, die zijn waardering uitsprak en de door concurrent Centurion aangeboden bloemen schonk aan, zoals hij het noem vel Mfchels". De bloemen van het K.P.S.-bestuur schonk Henk Mosterd aan de trouwe terreinknecht Stuiven berg. die zo intens had meegeleefd met de K.F.s.-pIoeg. K.P.S. kwam tegen Poveca met 1-0 voor te staan toen Hylkema uit een keurig door van Soest genomen corner inkopte Meteen hierna maakte Poveca eeliik en pas na rust kon K.P.S. haar ietï grotere sverwicht benutten. Eerst scoordf wee? Hylkema en even voor tijd nam Veld leuzen listig een corner op rechts, plaat- Je naar Renger Hartog, die fraai in de uterste hoek scoorde Waardering was er ook voor de Baarnse cheidsrechter A. Kieft. want hij zorgd? lat er in deze toch vrij fel gespeelde )e hppr enkel incident plaatsvond, e heer Kieft was altijd juist op de laats wanneer er iets dreigde te gebeu? -n en had alles uitstekend in de hand. ènh«Cui|ie(affbecldc da™« deze oton bestaat uit 4 vacto kans is\Tu!rgrZerZhet Semeenten in de 0'd™«' «den van JeCt^T26' bij obiele eenheid rf» van de maar ook tli- mende Se- '°er. Bovendien fcT?31 per" 'ailenwagen word?? Wagen 'ecteur Hoogma lnSencht, atiger onh- dC°m™andovoerinS- eegn -°?lSen in Provinciaal est die h? i?ens Ia"del«ke - van m m6. geresulteerd in van mobiele eenheden. Ove- 3aarmee nog niet In alle -venver gevorderd. Maandagavond brak een felle uitslaande brand uit in een houten schuur met hooi en stro van de veehouder Th. G. Hen- driksen aan de Wieksloterweg O.Z. 5. De schuur werd geheel in de as gelégd! Het vermoeden bestaat dat onvoorzich tigheid met vuur de brand heeft veroor zaakt. Dit is het meest waarschijnlijk omdat de brand aan de buitenkant be gonnen is. Het vuur werd om even over zeven ont dekt door de bewoner, die direct alarm sloeg. Terwijl van alle kanter toegesnel de helpers het meubilair uit de aan de schuur aangebouwde woning naar de tuin droegen, greep het vuur snel om zich heen. In een oogwenk stond de schuur rondom in lichterlaaie. De vlam men sloegen over naar een varkensstal naast de hooi- en stro-opslagplaats, maar de bewoners konden uitbreiding voor komen door direct met emmers water en met behulp van een tuinslang het blus singswerk te beginnen. De brandweer was spoedig met groot materiaal aanwezig. Eerst werden de drie middeldrukstralen van de nevelspuit ingezet, korte tijd later gevolgd door drie stralen van de autospuit. Daardoor was gevaar voor uitbreiding van het door de van een dubbele toevoerleiding, de brand meester. De schuur en de daarin opgeslagen negen noord-westen wind aangewakkerde vuur snel bezworen. Kort nadat een gedeelte van het golfplaten dak was ingestort was de brandweer, die gebruik maakte ton hooi en twee ton stro gingen verlo ren. Een in de schuur gestalde personen auto kon tijdig naar buiten worden ge reden, evenals een kleine bandenwagen. De schade bedaargt naar schatting 10.000 gulden. De heer Hendriksen is tegen brandschade verzekerd. Met behulp van een bulldozer werden het tot balen geperste hooi uit elkaar gehaald, hetgeen de nablussing verge makkelijkte. Die duurde niettemin tot elf uur. Gewaarschuwd door de wacht bij het paleis wist de politie in de nacht van woensdag op donderdag rond vier uur twee jongens, D. J. v. B. (17) zonder be roep uit Amersfoort en J. H. M. (18) e- veneens zonder beroep uit Groningen, aan te houden, die bij de groentehande laar v. D. aan de Van Weedestraat een doos met bananen hadden ontvreemd. Het viel de dienstdoende marechaussee op, dat de beide knapen hun fiets aan de kant van de weg legden en probeer den een lift te krijgen richting Amers foort. Toen dit niet gelukte gingen zij op de fiets richting Soest verder, waar de politie hen de doos bananen zag weg nemen. Zij verdwenen spoorslags maar konden op de Steenhoffstraat worden aangehouden. Bij het onderzoek bleek dat de fietsen waren gestolen bij het station in Baarn. Vermoedelijk hebben ze daar ook Ingebroken, want ook stem pels van de N.S. uit Baarn hadden zij op zak. Dit laatste wordt nog onderzocht. Vrijdag 16 juli 1971 Bijna de complete groep op een plaatje. 31 juli a.s. wordt de hoofdagent H. J. Bree- schoten 60 jaar, hetgeen betekent dat hij per 1 augustus met pensioen gaat. De heer Breeschoten kwam 27 oktober 1944 in dienst van de politie na enige jaren in het kruideniersvak te hebben gewerkt. Hij ontving zijn opleiding bij de P.03. en kreeg in Soest zijn aanstelling. Na vele jaren deel uitgemaakt te hebben van de surveillancedienst is hij sinds enige jaren belast met de verhoordienst. Hij wordt in de verhoordienst opgevolgd door de heer Fr. la Rose. Harry was een trouw lid van de S.P.S.V., terwijl ook zijn echtgenote deel nam aan de toneelavonden. Breeschoten liep de Vierdaagse mee en maakte deel uit van het toendertijd bestaande voet balteam van 1950. Op 30 juli neemt hoofdagent Breeschoten in een officiële korpsbijeenkomst af scheid, welke plaats vindt in de instruc tiezaal van de brandweer. Vanaf 16.30 uur wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om afscheid te nemen van deze kalme en rustige politieman. Dinsdagmorgen werden op het terrein van de heer A. A. van Zijtveld aan de Jachthuislaan een vijftigtal paarden aan gevoerd voor de jaarlijkse keuring van de Vereniging Warmbloed Paardenstam boek Nederland (W.P.N.) afdeling Utrecht. De jury bestond uit de heren A. J. Ver- mont, algemeen inspecteur van de W.P.N. uit Bilthoven, W. H. van Woudenberg uit Houten, C. A. van der Willigen uit Bunnik en A. C. A. van Baaien uit Vreeswijk. De beste paarden werden aangewezen voor de centrale keuring, die op 23 juli in Utrecht wordt gehouden. Één-jarige merriën, type tuigpaard: Lon- neke, eigenaar H. Arissen, Soestdijk, naar centrale keuring. Lady, eig. E. E. Zijtveld, Soestdijk, tweede premie. Type veelzijdigheid: Leodine, eig. E. E. van Schaik. Soest, tweede premie; Lima- ra, eig. B. Stolk, Zeist, derde premie. Type rijpaard: Linda, eig. T. Hoogen- doorn, Loenersloot en Lady Asthore, eig. E.Offereins, Bosch en Duin, beide naar centrale keuring; Lady eig. K. Kos, Amersfoort en Little-Lady, eig. S. G. M. de Koning, Soest, beide tweede premie. Twee-jarige merriën, type tuigpaard: Katinka, eig. A. A. van Zijtveld, Soest dijk, naar centrale keuring. Type veelzijdigheid: Karyatis, eig. G. de Bree, De Bilt, naar centrale keuring; Kim eig. A. J. Brink, Soest, tweede pre mie; Kladiala, eig. R. Nagel, Bunschoten, derde premie. Rijpaarden: Karla, eig. H. C. Koot, Groenekan; Kreina-Konchita, eig. G. B. Haarman, Soest en Kartini, eig. J. J. Aalberts, Loosdrecht, alle drie tweede premie: Kateja, eig. G. Veldhuizen, Bun schoten, derde premie. Drie-jarige merriën: tuigpaarden: Jone- Onophoudelijk waren de keurmeesters bezig. lia, eig. gebr. van Middelaar en C. Ho- gendoorn, Bunschoten, naar centrale keu ring; Jatinka, eig. R. van Vulpen, Groe nekan, tweede premie, en Jonette, eig. H. A. J. Vernooij, Odijk, tweede premie. Type veelzijdigheid: Janita, eig. H. A. Beemer, Soestdijk, derde premie. Justa, eig. D. de Kruijf en H. H. Wis- meijer jr., De Bilt; Jirene, eig, M. Muis, Soest; Jurga, eig. G. de Bree, De Bilt; en Jasthore Lady, eig. E. Offereins, Bosch en Duin, alle vier naar centrale keuring; Jolita-Hill, eig. mevrouw L. van Oost veen- Staal, Baambrugge; Jolanda, eig. A. Bult, De Bilt; Jolieny, eig. G. Soede, Loenersloot en Jolita, eig. A. J. Brink, Soest, alle vier tweede premie. Vier- tot zevenjarige merriën, tuigpaar den: Iduna, eig. G. J. Hartman, Soest, en Irene, eig. A. Heineke, Loosdrecht, beide naar centrale keuring. Type veelzijdigheid: Gesatine, eig. B. van Dijk, Soestdijk, tweede premie; Godoni- da, eig. W. A. G. Hartman, Soest, derde premie. Rijpaarden: Heidie, eig. T. Hoogendoorn, Loenersloot, naar centrale keuring; Hur- ma, eig. mevr H. G. Stam-van Kooy, Soestdijk, tweede premie. Vier- tot zevenjarige stermerriën, tuig paarden: Iregona, eig. J. T. Bos Dzn., De Bilt, en Iris ster, eig. A. Heineke, Loos drecht, beide tweede premie. Type veelzijdigheid: Henny ster, eig. J. J. Aalberts, Loosdrecht, naar centrale keuring. Rijpaarden: ïlonka ster, eig. D. Klaren- beek, De Bilt, naar centrale keuring; Iriënta ster, eig. T. J. Westeneng, Soest, tweede premie. Premiewaardige veulens: Wilma, eig. R. van Vulpen, Groenekan: Helma, eig. J. H. van 't Klooster, Eemnes; Iduna, eig. G. A. J. Hartman, Soest; Heidi, eig. T. Hoogendoorn, Loenersloot; Godonida, eig. W. A. G. Hartman, Soest; Iriënta ster, eig. T. J. Westeneng, Soest; Iris Ster, eig. A. Heineke, Loosdrecht. Het actieve WISO-bestuur heeft in de afgelopen jaren, mede door ervaring, het juiste recept voor een succesvolle dag tocht voor zowel kinderen als overwe gend ouderen gevonden. Neem een gedeelte van de zich steeds uitbreidende groep WISO-spaarders, huur een aantal bussen bij de Firma Tensen, zoek een aantrekkelijk reisdoel, probeer te zorgen voor mooi weer en... succes is verzekerd. Na verschillende tochten voor de jeugd en de ouderen, o.a. de „Efteling" en het Arnhemse Safaripark, meende het WISO bestuur voor dit jaar iets heel anders op het progamma te moeten zetten, „iets anders" wat gevonden werd in een bui tenlandse mini-trip naar Baarle Nassau, met een gecombineerd bezoek aan het land van de ongekroonde koning van onze zuiderburen, Bobbejaan Schoepen. Nadat de voor een dergelijke reis ge knipte chauffeurs Pierik jr., Buxtorff en Westerveld de deelnemers aan de tocht hadden opgehaald, werd er even na 8 uur vertrokken voor deze eerste van twee reizen naar België. Niet met zes bussen, zoals was gepland, maar met drie volledig bezette toering- cars, ging de reis over de autosnelwegen richting Breda, waar om even 10 uur het landgoed „Schaluinen" werd bereikt, waar de koffie op de Soester reizigers stond te wachten. Al tijdens de heenreis bleek dat er een enorme stemming zat in het sterk in leeftijd wisselende gezel schap, dat varieerde tussen 8 en 80 jaar. Na de koffie bestond er gelegenheid om onder leiding van de rentmeester van het landgoed een wandeling over het in de folders „rijk aan natuurschoon" ge noemde landgoed te maken. Toch bleek in de bezichtiging van het landgoed voor veel oudere Soester deel nemers een stoffige moeilijkheid te zit ten, want het bezichtigen bestond niet uit het bekijken en verklaring krijgen van bijzondere voorwerpen of dergelijke, maar drie kwartier wandelen, in een veel te hoog tempo, in een omgeving die het bij lange na niet kon winnen van onze eigen, omgeving. De rentmeester, de heer Donkers vond dan ook bij het Soester gezelschap maar heel weinig gehoor, maar wist daarbij toch zijn goede humeur te bewaren. .Zo'n wandeling heeft inderdaad meer waarde voor een groep stedelingen, die maar zo af en toe eens in de gelegen heid zijn om vrij of onder leiding in een bos te kunnen wandelen". De heer Don kers begreep direct dat een dergelijke wandeling voor andere gezelschappen het best veranderd konden worden in een even vertreden voor de lunch in de directe omgeving. Nadat iedereen het restaurant van „Scha luinen" weer had gevonden, werd men onthaald op een apèritief, waarna het stemmingsvolle gezelschap zich de spe ciale Vlaamse lunch bijzonder goed liet smaken. Na de kop soep wierp men zich op de verschillende soorten brood, die duidelijk van óud-hollands-recept waren. De lunch werd besloten met indrukwek kende schalen kalfsragout, waarvoor ie dereen nog wel een „gaatje" wist te vinden. Om kwart voor een vertrok het gezel schap voor het „buitenlandse" gedeelte van de tocht. Paspoort was niet nodig, maar dat hield niet in dat men op Bel- gies grongebied de bus mocht verlaten, pas op Bobbejaans territor mocht de bus verlaten worden. Hoewel de heer Schoepen hoogst per soonlijk, zonder daarbij te jodelen, tele fonisch aan het restaurant „Schaluinen" had doorgegeven dat de show voor het Soester gezelschap om tweeuur zou aanvangen, werd de aanvangstijd bij aankomst door hem persoonlijk gewij zigd in drie uur. De reisleiders, de heren Kruiswijk en Van Huissteden adviseerden om te zor gen een half uur voor de aanvang een plaatsje te bemachtigen, daar zij bij de ingang de boodschap kregen dat er on- i danks andere afspraken geen gereser veerde plaatsen voor de WISO waren. Het Soester gezelschap nam geen risico en verdween in de showzaal, waar zij zich snel van een min of meer goede plaats verzekerde. De sfeer in Bobbe- jaanland tekent zich heel duidelijk in het feit, dat nadat iedereen een plaats had bemachtigd, er een aantal plaatsen vrij bleven, die gereserveerd waren. Toen de zaal gesloten werd bleek een grote stroom toeristen op de volgende show te moeten wachten. Maar er was iets mis gegaan, de gereser veerde plaatsen waren wel voor de WISO, zodat velen die een plaatsje ach terin hadden gevonden, zich tot onder het voetlicht konden verplaatsen. De om drie uur geplande show werd door de grote „Europese cowboy" maar veran derd in half drie, zodat iedereen, nog maar nauwelijk zittend, plotseling in een helse muziekale golfstroom kwam te zit ten. Terwijl de serveersters aan en af bleven sjouwen met de twee verplichte con sumpties waarvoor de WISO-reizigers twee consuptiebonnen hadden ontvan gen, deden verschillende artiesten al het mogelijke om de aanwezigen zo mogelijk nog beter in de stemming te brengen. Het was een typisch „Belgies" program ma. Meezingers uit de jaren vijftig wer den afgewisseld met wat meer eigen tijdse nummers door een uit Engeland afkomstig danstrio, dat improviseerde op muziek van Glenn Miller, Spaanse en natuurlijk cowboy-songs. FOB youimg people AANTREKKELIJKE KORTINGEN IN ONZE OP MODIEUZE EN ZOMERSE ARTIKELEN. In de pauze, die duidelijk werd ingelast om de serveersters gelegenheid te geven in een beetje rust de tweede consumptie rond te brengen, "verlieten door de hitte enkele bezoekers de zaal om buiten van de frissere lucht te genieten. Direct na de pauze nam gastheer Bob bejaan bezit van de bühne, om een klein gedeelte van de jaarlijks bijna een mil joen bezoekers (500.000 Belgen, 400.000 Hollanders en een 100.000 bezoekers uit andere omringende landen) een werve lende „Bobbejaan-show" te presenteren. Met veel artistiek vakmanschap slaagde hij daar volledig in en veel te snel kwam het einde van de show. Na de show had men nog een klein uur gelegenheid om het impossante park te bezichtigen, waar werkelijk van alles te doen en te beleven viel, waarbij voor al de waterige activiteiten, zwemmen, speelboten, waterfietsen e.d., sterk in de belangstelling stonden. Minder aftrek hadden de verfrissings tentjes, waar men voor vijftien franc 1,20) een lauw drankje, heel in de verte luisterend naar de naam cola, kon krijgen. Om vijf uur vertrok de WISO opnieuw naar Schaluinen, waar het diner stond te wachten. Via Turnhout („chauffeur mo gen we er uit om sigaretten te kopen, leve de E.E.G.") bereikte het gezelschap om even zes uur het fraai gelegen res taurant en nadat iedereen de gelegenheid had benut om zich wat op te frissen, ging het gezelschap om half zeven aan tafel, waar opnieuw een drankje vooraf werd aangeboden. De ervaringen kwamen hier los. Ieder een was opgetogen, zo'n tocht, voor zo'n prijsje. Unaniem was men van mening dat de WISO opnieuw in de roos ge schoten had, ondanks het feit dat er maar weinig mogelijkheden geweest wa ren om op tijd in het bezit te komen van het vereiste aantal volgeplakte zegel- kaarten. Het diner, minder „speciaal" dan de lunch, maar niet minder smakelijk, werd op vlotte wijze geserveerd en besloten met het gebruikelijke ijsje. Nadat de heer Van Huissteden, die zich bijzonder goed van zijn taak kweet, het gezelschap had bedankt voor de mede werking en natuurlijk met een WISO- opwekking eindigde, vertrok men om kwart voor negen richting Soest, waar men om even over tien ariveerde. De eerste van twee tochten was geëindigd en geslaagd. Aanstaande woensdag 21 juli vertrekl een tweede groep voor dezelfde tocht Voor deze tocht zijn nog kaarten ver krijgbaar tot dinsdagmiddag 12 uur aan staande op alle vier kantoren van d Raiffeisenbank, tijdens de normale kan tooruren. Voor bijzonderheden verwijzei wij naar de advertentie in deze courant. Het „paleis" van kleinkunst-koning Bob bejaan. i Ajje ut ming vraog dan mok zeige daat ut ming aal waat laanger is opgevaal- le, en ok Kneliao die geen belaangstelling hep veur zeguls en bonne, daat die be laangstelling arg an ut ofneme is. Noeng ken ik ming veurstelle daat de minse die die zeguls uutgeve, mit alle maacht an ut prebere binne om uut te zeuke waor of daat an zouw kenne leige, maor das netuurluk nie in un haandomdraoi gebeurd. Ik hep ming eige of zitte vraoge hoe of ut zouw komme daat de minse eerst as ut waore zegulgek en bonnedwaos binne en daat ut noeng nie meer zo best loopt. Noeng is ut zo daat un bon of un zegul geen sleutelhaangur of un spaldje is. daorbie kojje praote ovur un raozje, die messchien ok nog wel is omzetvurgro- tend warrekte, maor zegels en bonne binne toch wel effe waat aors. Het grootste vuur is der uut en nie al- lenug bie veul klaante, maor ok bie winkeliers die zeguls uutgeve. Vruuger kreeje as kingd ajje mit je moeder boodschaape an ut doen waas un snoepie en as de taas heul arrug vol zaat messchien wel twee, maor mit ut vuraandere vaan de tied gong daat ok vuraandere. Moeder wou zelluf ok wel waat hebbe as ze zo bar veul boodschaappe haolde en omdat moeders lievur un veurdeeltje hebbe as un snoepie in der mongd, werd der deur die winkeliers gezocht naor de een of aore vorrum vaan korting an de klaant, en die daachte zullie gevongde te hebbe in ut uutgeve vaan zeguls en bonne. Laote wullie effe eerluk weze, ajje weke laang boodschappe mot doen om un paor zeguls te magge kope, en ajje die zeguls inwisselt dajje der daan uiteindeluk een j gulde an vurdiend hep, daan is de oar- dughied der bar gauw of. Noeng kejje netuurluk ok veur daat geld spulle kope en ajje die zaoke mot glove, daan kriejje die daan un heul stuk veurdellugers as in de winkuls, Maor je mot die spulle ok maor net nodug heb be, waant aors heijje der niet zo veul an. Andurs is ut mit de zeguls die je grao- tus en veur niks krieg ajje ankope doet. Waat daat angaot hep ik bewongdering veur die Soesder zaokeminse, die mit mekaor un eige zegul uut zijn gaon geve. Nie om ut gewin, maor allenug om de Soesder minse ut kope in eige plaots antrekkeluk te maoke. Noeng kejje daor netuurlijk ovur vaan gedaachte vurschille, maor ik gloof nie daat daat allenug mit die zeguls veur mekaor te kriege is. In ut begin liek ut der wel effe op, maor zo gauw as de minse an die dinge gewend binne, daan wille zullie weer waat aors en gaon ze zeuke. Maor ok daor hebbe die Soesder zegel- aors un oplossing veur gevongde, waant op bepaolde tiede gaoven zullie veur volgeplaokte boeke zo bar veul veurdele, dajje as ut waore nie buute ut darrup kon gaon kope zongder dajje je eige te kort dee. Denk an de kingderreis, de grote reis, en nog meer aksies bieveurbeeld mit paose en korsemus. Maor jao, die manne wulle ok hullio omzet zien stijge en waat gaon zullie daan prebere? Deur un heule kwak ak sies aachtur mekaor de minse aonspore om maor heul veul en heul gauw te kope. Noeng binne de minse vaan teugesweur- dug nie aachterluk en kope nie meer dan ze neudig hebbe. Ik ken ming best veurstelle daat de zegulminse de zaok graog mit spronge veuruutzien gaon, maor zullie zalle toch wel rejeel genog weze om daat te be- griepe. De minse kenne der cente maor een keer uutgeve en aal magge zullie daan soms waat meer cente hebbe daan vruu ger, zullie worre der ok waat zuunugger op. Daorom kenne der wel aksies georgaa- niezeerd worre, maor ajje twee volle kaorte hep, daan kejje ze maor een keer inlevere. En veur je de volgende twee volhep, gaon der wel weer un paor weke veurbie. Noeng hep ik ut aangstugge gevuul. en Kneliao is ming daor heulemaol in bie- gevaale, daat ovurdaod ok mit zuk soort dinge schaodt. Daorom zouw Ik die manne vaan die zegulklup an wille raoije om ut un biet je rustug an te doen. Nie zoveel acties aachter me kaor. Zullie wete ok wel, daat wie de jeugd hep, vurzekurd is vaan de toekomst, en daarom mot de kingderdaagtocht die op staopul staot ut hoogtepunt uut ut zegel- jaor worre. PHILIPS SPECIAALZAAK Van Weedestraat 72 - Tel. 2792 j G ALLENK AMPPELS WEG HOEK SOESTERBERGSESTRAAT SO EST*

Soester Courant | 1971 | | pagina 7