oiltico ƒ159,- sds li ij „Teddy nette" int slagen BEN NIJHUIS De brandweer van Soest heeft geweldig materieel en de opleiding van de vrijwilligers Is subliem TEDDYNETTE wagenmandjes van ƒ7,50 voor 4,95 Meningen van lezers Onjuiste artikelen over bouwplan aan de Lange Brinkweg UNIFORME WINKELSLUITING IETS DICHTERBIJ Uw fiets- en bromfiets- JAPAN VREEST EEN CHINESE REKENING Gemeentebestuur op de vingers getikt Geen vergoeding voor Zwemonderricht Onderwijzers worden onderwezen Goede opvoering van „Soester Applaus" kon van zomeravondprogranuna geen succes meer maken Politiebureau 444 4 Telef. Brandweer 3333 Nog meer zorg voor onze bomen Expositie Dineke Smink Officiële bekendmakingen Hinderwet Ruimtelijke Ordening ZIEKENAUTO TELEFOON 5980 Veel nieuwe Prisma modellen HORLOGERIE Koninglnrielaan 21, Soest pil {egt de heer A. Timmer, 46 jaar, de jjfiiue brandweerofficier in onze ge rente. die op 2 augustus j.1. in dienst j, getreden. Ujj heeft grote bewondering voor de vrijwilligers, die dag cn nacht klaar slaan en ieder dinsdagavond de weke lijkse oefening meemaken, f.rote bewondering heeft hij ook voor hel vele werk dat zijn commandant, de keer J. F. Groart alleen heeft verzet. ,,Het ging zo niet langer meer", zegt de j,eer Groart, die buitengewoon ingeno men is met zijn eerste assistent. „leder- denkt, dat als er geen brand is, er voor de brandweer niets te doen valt. Maar de ramp in Amsterdam, waar vijf brand weerlieden bet leven lieten, zal velen aan het denken zetten". De brandpreventie, waar de heer Tim mer ook mee belast is, vergt enorm KROM KOOPT U EEN TWEE- •EHANDS KINDERWAGEN, ALS U VOOR KINDERWAGEN SPECIAALZAAK BURGEMEESTER GROTHESTR. 14 TEDDYNETTE AANBIEDING TOT EN MET 28 AUGUSTUS veel tijd. Om van het nalopen van de brandweerverordening nog maar niet te spreken. Gecontroleerd moet worden of de voorgeschreven maatregelen ook na geleefd worden, flats, bejaardencentra, bedrijven, garages en ga zo maar door. Vooral voor die controle was zelden tijd. Daar kan nu verandering in komen. Deze taak is eigenlijk voor twee man in een zo snel uitbreidende gemeente als Soest, zelfs te groot. Het administratie ve werk blijft ook nu soms weer liggen. Dat is ook ingezien en deze week is een advertentie geplaatst voor een admini stratieve kracht. Deze zal tot taak krij gen alle voor brandbestrijding noodzake lijke gegevens vast te leggen. Een kaart systeem waarop overzichtelijk staat aan gegeven wat bijvoorbeeld de kortste rou te is om een perceel te bereiken. Waarop vermeld staat waar de brandkranen, de gasaansluiting te vinden zijn, of er ge vaarlijke stoffen aanwezig zijn en waar uit die bestaan, waar de sleutels te vin den zijn. Dan ,kan snel bepaald worden welke bijzondere maatregelen genomen moeten worden. Een begin is hiermede reeds gemaakt en zo is er o.a. een bedrijf dat reeds een platte grond met de juiste situering van lokalen, machines e.d. inzond. Aan alle industrieën en bedrijven zal dit gevraagd worden. Bedrijven als Foxboro, Sinclair Valen- tine, Howson International en Dalco heb ben een bedrijfsbrandweer, waarvan de leden geïnstrueerd zijn door de heer Groart. Mercurius had deze reeds voor dat de heer Groart met het commando van de Soester brandweer belast werd. Die opleiding gaat ook steeds door en via een contact met de Soester Zaken- kring hoopt men te komen tot een afge ronde opleiding voor het personeel ook van kleinere bedrijven. Mogelijk kan daar weer een soort hulporganisatie uit groeien van de bedrijven onderling, om ingeval van nood elkaar de allereerste bijstand te verlenen. Er is op dat gebied nog zeer veel te doen. Een zeer goede samenwerking bestaat er met gemeentewerken, met bouw- en woningtoezicht en met de politie. Alle ingediende plannen voor nieuw- en ver- Bij voorbaat wil ik de lezer er op wijzen dat ik belanghebbende ben. Toch heb ik behoefte via dit artikel de weldenkende Ingezetenen van Soest zo juist en objectief mogelijk de feiten weer te geven. Het is volkomen gerechtvaardigd en zelfs wel begrijpelijk dat men bezwaren heeft tegen bepaalde bouwplannen, maar dat men met, soms ongemanierde middelen, tracht een paar gewone, doch behoorlijke eengezinswoningen te torpederen, is wel bei reu rens waardig. Als men dan toch be slist ergens bezwaar tegen heeft of in spraak wil hebben, zijn er m.i. wel an dere dingen. Om te beginnen met het uitzicht, waar de eigenaar en bewoner, de heer Oost hoek in eerste instantie zijn bezwaren tegen richtte. Hierover kan gezegd worden, dat het uitzicht, dus de voorzijde van de boer derij, niet op de Lange Brinkweg is ge richt, doch op het Kerkpad. Aan deze zijde staat echter een grote (voor het aanzicht aanstotelijke) heg. Waarom? De heer Oosthoek probeert, door middel van een handtekeningactie, de bouw van woningen onmogelijk te maken. Eén Commandant Groart samen met zijn rechterhand de heer Timmer. bouw worden door de brandweer behan deld voorzover het de brandbeveiliging betreft. Ook bestaat er een regelmatig contact en overleg met de brandweer commandant van Soesterberg, de heer J. A. Luyf. In dit verband kwam ook de brandbe veiliging van de woonhuizen ter sprake. Zowel de heer Groart als de heer Tim mer zijn steeds bereid om hier adviezen voor te geven. De aanschaf van een klein droogpoederapparaat werd aanbevolen. De aanwezigheid van een touwladder (ƒ65,voor lengte vanaf de le etage, 115,voor de 2e etage) kan zijn nut hebben. Zaterdag 11 september is er een natio nale brandweerdag. Op het terrein van de brandweerkazerne zal het materiaal ter bezichtiging zijn opgesteld en ook de kazerne staat open voor bezoekers. De monstraties zullen duidelijk maken hoe up-to-date onze brandweer is. De overgrote meerderheid van Soester zakenlieden in de textiel, woningtextiel, meubel- en schoenzaken die gisteren avond de vergadering van de winkeliers vereniging Soest bezochten, gaat accoord met de winkelsluiting op de maandag. Van de tegenstemmers, die slechts een halve maandagsluiting voorstonden, leg den zich enkelen neer bij het meerder heidsbesluit. Een zeer uitvoerig debat was hieraan vooraf gegaan. De heer J. G. v. Huis steden, voorzitter van de winkeliersver eniging, gaf voor- en tegenstanders ruim de gelegenheid hun standpunten uiteen te zetten. De heer N. v. Dam van Van Dam's schoenhandel, had zijn zaken reeds 3 jaar op maandag gesloten, toen hij bij de opening van het filiaal aan de Smits hof besloot de zaak aan de Torenstraat op maandagmiddag weer open te doen. De resultaten hiervan zijn echter dus danig slecht, dat hij besloten heeft, on geacht wat een ander doet, met ingang van 1 september a.s. definitief zijn zaken de gehele maandag te sluiten. De heer Kluen van de Bata had ervaren, dat door de maandagsluiting van de firma Van Dam, ook zijn verkoop op die dag was teruggelopen. De dinsdagver koop werd echter beter. De heer Adama, uit ervaring sprekend, weet dat het personeel de vrije maan dag niet meer wil missen. De heer Middelman, die maandagmor gen zijn zaken gesloten heeft, en de heer Klerk die op woensdagmiddag sluit, wil den aanvankelijk daar niet van afwij ken, evenals de heer Hilhorst van De Ster. Legden de beide eerstgenoemde heren zich bij het meerderheidsbesluit neer, de heer Hilhorst sprak zich aan het eind van de vergadering daar niet de woningen onmogelijk t.e maisen. ten duidelijk over uit. ding is hier ook weer opvallend, de om- De heer A. H. F. Smit, de adviseur van wonenden, komen niet op deze lijst voor iiet bestuur, legde de nadruk op de en hebben dus ook geen bezwaar tegen over eens, dat het publiek gebaat zal zijn met een uniforme sluiting. De overgrote meerderheid ging dan ook tenslotte accoord met het bestuurs voorstel. De invoering zal echter afhangen van de beslissingen, die op de nog te houden vergaderingen met andere branches ge nomen zullen worden. De opkomst donderdagavond was niet groot Van de 37 uitgenodigde winke liers waren er slechts 12 aanwezig. Te lefonisch waren wel enige berichten binnengekomen dat men geporteerd was voor de maandagsluiting, maar de kreet wie zwijgt stemt toe, deed opgeld. Het bestuur heeft echter alle vertrouwen dat uiteindelijk in het belang van klant en winkelier iedereen in zal zien dat een uniforme sluitingsregeling tot stand ge bracht moet worden. het bouwplan. De zogenaamde 80 bandtekeningen van de heer Oosthoek zijn dus uit heel Soest afkomstig. Als ondergetekende een soort gelijke actie begint, zou dit in een korte tijd een lijst met 800 kunnen zijn. Dit is echter allemaal zeer beti-ekkelijk. Wat. mij verder ook steeds opvalt in de krantenartikelen, is de wijze waarop de heer v. d. Heuvel, mijn medebouwer, wordt, bekritiseerd. De schrijver hiervan getuigt bier wel van gebrek aan fat soen- en gedragsnormen. Al met al ben ik wel de meest gedupeer de van de vertraging in deze zaak, want, voor diegenen die het nog niet weten, mijn huidige woning aan de Lange Prinkweg is door de. daartoe bevoegde instanties als krot. aangemerkt. Dus. als de beer Oosthoek meent, de heer v. d. Heuvel dwars te zitten door zijn acties, is hij er wel naast, omdat., zoals reeds gezegd, mijn gezin het meest gedu peerd is. Ik hoop dan ook van harte en ik geloot dit ook. dat degenen die hierover straks moeten beslissen! zich objectief en eerlijk zullen laten voorlichten en niet afgaan >p krantenartikelen met vele onwaar heden, zoa's deze de laatste dagen weer zijn. verschenen. Het ziet er nl. wel naar uit dat het in hoofdzaak een financiële strijd is gewor den. waar het dus om gaat er zoveel mo gelijk uit t.e halen. Deze mening wordt vooral gesterkt door het navolgende. Toen in het. hegin van dit jaar de plan nen (toen voor vier woningen) ter sprake kwamen, ja zelfs al in behandeling wa ren bij R. en W., heeft de heer Oosthoek tot op de dag van de tervisielcgging, geen bezwaar gehad tegen het bouwnlan. Hij heoft. nl. aan de heer v. d. Heuvel ge vraagd of er *én van de te bouwen wo ningen te huur was voor een collega van hem (de heer Oosthoek). Nogmaals, voor mijn gezin hoop ik op een spoedige beslissing, die uiteraard gunstig mag zijn. H. G. HILHORST Lange Brinkweg 68, Soest. chaos die er wat de winkelsluiting be treft, heerst. „Indien wij nu niet", aldus de heer Smit, „met een afgerond voor stel komen, zal die chaos nog groter worden". Het resultaat zal ongetwijfeld zijn, dat nog meer inwoners naar omlig gende plaatsen gaan. De heer Voorberg, die meende dat dit toch niet tegen te houden was omdat het assortiment van de Soester winke liers te klein is, werd door zijn collega's fel aangevallen. Meerdere voorbeelden van het tegendeel werden aangehaald. In het algemeen was men het er wel NIEUWEWEG 97 TELEFOON 3462 Nergens is men zo ongerust over Nixons aanstaande reis naar China als in Japan. Ongetwijfeld zijn de moeilijkste zaken tussen Chinezen en Amerikanen de kwestie van Taiwan (Formosa), het éne China in de Ver. Naties en natuurlijk ook Vietnam. Maar onmiddellijk daarna komt ongetwijfeld Japan. De Chinees-Amerikaanse vijandschap be gon pas goed toen Mao's troepen ingre pen in de Koreaanse oorlog. Kort daar op kreeg Japan een pakket vredesvoor waarden aangeboden van voornamelijk Amerikaanse makelij en dit werd ge- aksepteerd. Dit hield ook in vrede met China dat zelfs zo vriendelijk was om geen her stelbetalingen te verlangen, dat had Washington Tsjiang Kai-sjek wel uit het hoofd gepraat. Maar Peking heeft dit vredesverdrag, uiteraard nooit erkend: het regime op Taiwan kon volgens Mao natuurlijk niét namens heel China spre ken. Toendertijd maakte niémand in Japan zich 'hierover al te druk, want zij wa ren net bezig met een kollossaal econo misch herstel, waarvoor niet alleen eigen vlijt nodig was maar vooral ook een grote markt die zij in de V.S. vonden. En geleidelijk ook in de andere westerse landen. De export naar de dichterbij ge legen Aziatische landen werd zeker niet verwaarloosd, maar naarmate Japan het minder en minder moest hebben van het voordeel dat eerst de lage lonen boden daarvan is thans amper meer sprake - ging het land zich specialiseren in tech nisch hoogwaardige produkten, kostbare zaken die zij in de arme Aziatische lan den niet afzetten maar wel in de V.S. en Europa. Hét is dus niet zo vreemd dat bijvoor beeld de huidige premier Sato meer dan eens te kennen heeft gegeven dat Japans betrekkingen met de V.S. belangrijker waren dan die met welk ander land ook. Waarbij de economische overwegingen waarschijnlijk veel zwaarder wogen dan het feit dat de V.S. dan bereid waren 't gebied dat Japan kwijtraakte terug te geven. Nixon heeft ook de Japanners aange spoord politiek en zelfs enigermate mili tair ook de zwaargewichtsrol te gaan vervullen waartoe het land in staat is. Het zogenaamde Nixon-doctrine houdt in dat de landen zelf voor eigen veiligheid moeten zorgen en dat de V.S. geen rol van politieagent in de wereld vervullen, waarhij zeker in de eerste plaats aan Azië is gedacht. En wie zou daar dan de vakature moeten vervullen? Uiteraard trouwe bondgenoot Japan. Maar als er iets is waarmee Peking het niet eens is, dan is het wel een herrijzenis van Japan als grote macht, zoals die zich enigszins gecamoufleerd al aan het voltrekken is. Premier Sato is ernstig in zijn wiek ge schoten dat hij - hoewel afgesproken was dat Tokio en Washington kontakt zouden hebben over de benadering van China - ook van tevoren niets wist over Nixons opzienbarende reis naar Mao. Terwille van de Amerikaanse markt (en Amerikaanse militaire bescherming) heeft Tokio afgezien van de overigens ook aantrekkelijke Chinese markt en de kon takten met Peking heel, heel koeltjes ge houden. Het vreest nu bij een Ameri- kaans-Chinese toenadering een fors deel van de rekening te mogen betalen. Het gemeentebestuur heeft, naar wet houder drs. L. J. Dijkstra gisteravond in de onderwijscommissie meedeelde, op dracht gekregen zijn coulante houding ten opzichte van de toepassing van arti kel 72 van de lager onderwijswet te la ten varen. Dat is de reden geweest, dat veel op de oorspronkelijke aanvraag om leer- en hulpmiddelen voor de Groen van Prinstererschool moest worden be snoeid. Bij dit punt informeerde mevrouw Oran je (VVD) naar het bericht, dat de onder wijscommissie zou krijgen over het al dan niet aanslaan van de speel-leerklas, zoals die onder meer in de Groen van Prinstererschool is ingesteld. Wethouder Dijkstra zei, uit reacties begrepen te hebben, dat deze klassen goed functio neren. Mevrouw Oranje daarentegen had kinderen hierover horen mopperen, om dat ze het gevoel hadden nog op de kleuterschool te zitten. De wethouder wees erop, dat de speel-leerklas vooruit loopt op de nieuwe wet op het basis onderwijs. Overigens zou hij de besturen van scholen, die een speel-leerklas heb ben, verzoeken hierover inlichtingen te verstrekken. „Met opgewekte tegenzin", zoals me vrouw P. J. Oranje-Entink (WD) op merkte, ging dt onderwijscommissie, in haar gisteravond gehouden openbare ver gadering akkoord met de voorgestelde vaststelling van de vergoeding voor vak onderwijs over 1970 aan de Stichting Van der Huchtscholen te Soest. De tegenzin sproot voort uit het feit, dat het zwem onderricht niet voor vergoeding in aan merking komt. Dit, aldus wethouder drs. L. J. Dijkstra (prot.-chr.), omdat het be grip lichamelijke opvoeding niet zo ruim mag worden geïnterpreteerd, dat zwem onderricht hieronder valt. De heer C. Verheus (prot. chr.) noemde het onverkoopbaar, dat er geen geld is voor zwemmen in een tijd, dat nog zo veel kinderen verdrinken. De heer Dijk stra herinnerde eraan, dat. de gemeente at eens de kous op de kop heeft gehad van de minister, toen om een vergoeding werd gevraagd. „We hebben vorig jaar met het schoolbestuur afgesproken alles op haren en snaren te zetten om een dis cussie in de kamer en een uitspraak van de staatssecretaris uit te lokken over dit punt". De kans, dat voor zwemonder richt een vergoeding wordt gegeven, achtte de wethouder met dit kabinet niet groot. „En toch moet iedereen in dit kik kerland kunnen zwemmen", vond hij. De nieuwe openbare lagere school aan de Weegbreestraat wordt een experimen tele school. Zelfs zo experimenteel, dat het onderwijzend personeel zich bij de rekenmethode door deskundigen moet laten begeleiden en bovendien een cursus moet volgen, die op niveau-rekenen is ingesteld. De onderwijscommissie ging gisteravond akkoord met de mening van B. en W„ dat in het kader van een meer individuele benadering van het kind de 'vorm van organisatie van het onderwijs aan de Weegbreeschool als experiment dient te worden beproefd. De commissie kon zich verenigen met het voorstel, voor de eerste inrichting van leer- en hulpmiddelen een krediet van 55.000,beschikbaar te stellen en voor de eerste inrichting van meubilair een krediet van 54.000, Wethouder Dijkstra zei, een vurig voor stander van een experimentele school te zijn. Het experiment gebeurt volledig in overleg met het hoofd van de Rinke'Tol- manschool; leerlingen van deze school zullen naar de nieuwe school moeten verhuizen. Het experimenteel onderwijs zal zo' geintegreerd mogelijk met het kleuteronderwijs worden gegeven. De gevraagde rekenmethode (Vossen, ge baseerd" op de niveaugedachte) wijkt af van.de gangbare methoden. De rekenstof wordt verdeeld in een aantal niveaus. Zodra de leerling de stof van een be paald riievau beheerst, gaat hij naar een volgend (van de in totaal twaalf) niveau. Het onderwijzend personeel aan de nieu we Weegbreeschool is bereid, hiervoor een cursus te volgen en zich deskundig te laten begeleiden, zoals de inspecteur had geadviseerd. Ten aanzien van de gevraagde sets met laden en de zgn. parkeerkasten, merken B. <?n W. op, dat een flexibel onderwijs zoals op de Weegbreeschool zal worden gegeven, ander dan gebruikelijk meubi lair eist. Door hét medenemen van de lade kan de leerling met de nodige leer- en hulpmiddelen,,zonder bezwaar in ver schillende klassen werken. Gisteravond vond het laatste program ma punt van het Soester openluchtthea ter-programma plaats, opnieuw in de sporthal wegens de slechte weersom standigheden. Slechts negenenzestig mensen wisten de weg naar de Sporthal te vinden, waar de jongste Soester toneel-telg, „Het Soester Applaus" tot voor kort „Het Veenmas- ker", het kasstuk „Getrouwd of niet" op voerde. De moedigen hebben kunnén genieten van een bijzonder vlot gespeeld stuk, dat door speelsters en spelers goed werd beheerst en hen hoorbaar de gelegenheid gaf tot humoristische improvisaties. Maar ondanks deze gave opvoering, kan men dit na vele jaren weer eens gelan ceerde openluchttheater-programma met de beste wil van de wereld niet als j slaagd beschouwen. De initiatiefnemers komen binnenkort rond de tafel en een terugblik op het afgelopen seizoen prijkt bovenaan de agenda. Duidelijk is in elk geval, wil men tot succes - volle zalen - komen, dan dient er in elk geval iets anders te gebeuren. Dit programma sprak zowel de jeugd als de ouderen onvoldoende aan. O O De plantsoenendienst van gemeentewer ken heeft de Heide Mij. verzocht een on derzoek in te stellen naar het .milieu van de bomen aan de Soesterbergsestraat. Het was deze dienst opgevallen, dat die bomen er minder florisant bij stonden. Het onderzoek zal zich uitstrekken over de mogelijke aanwezigheid van aardgas haarden, pekelschade, te hoge bodem - dichtheid, aeratietoestand, vochtigheids situatie en voedingstoestand. Reeds deze week wordt daarmede een aanvang ge maakt. Al naar gelang het resultaat hiervan zal besloten worden of dit onderzoek zich zal moeten uitstrekken over andere la nen en straten binnen onze gemeente. Als voorbeeld van de extra zorg die be steed wordt aan het gemeentelijk bomen- bezit kan nog gewezen worden op een boom aan de Smitsweg. Een op het terrein van de voormalige hronsgieterij van de fam. Joosten staande 60 jaar oude kastanjeboom, zal met prik keldraad beschermd worden tegen ver dergaande vernielingen door de jeugd. Dezer dagen stookten kinderen een vuur tje rond deze boom, dat zeer snel door een attente heer Kok van de drogisterij, werd geblust. De boom overleefde deze aanval en wordt nu beschermd door prikkeldraad. De Soester kunstenares Dineke Smink exposeert sinds enige dagen de door haar ontworpen, geweven en geschilderde ge voelens en gedachten in het restaurant „De Korte Duinen" aan de Birkstraat. Als U er blij en gelukkig mee bent, zo zegt een foldertje, kunt u er ook thuis van genieten a raison van 100,tot 125,per kunstuiting. Burgemeester en wethouders van Soest brengen, overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, lid 1, sub b, der Hinderwet, ter algemene kennis, dat ter gemeentesecre tarie van Soest ter inzage is gelegd een verzoek met bijlagen van Shell, Nederland Verkoopmaatschappij N.V., Hofplein 20, Rotterdam, om een nieuwe, de gehele in richting omvattende vergunning voor een quickservicebedrijf annex een inrichting tot het opslaan en afleveren van motor brandstoffen, op/in het perceel Smitsweg hoek Weegbreestraat, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie G, nr. 5995. Gedurende tien dagen na dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwa ren tegen het verlenen der vergunning in te brengen bij het gemeentebestuur. Bovendien zal op dinsdag, 31 augustui a.s., des voormiddags 9.00 uur, in het gemeentehuis een openbare zitting wor den gehouden, alwaar mondeling bezwa ren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter gementesecretarie ken nis nemen van de terzake ingekomen stukken. Soest, 13 augustus 1971. De burgemeester van Soest maakt be kend, dat burgemeester en wethouders van zijn gemeente voornemens zijn asn N.V. Van Wijnen, Aannemingsmaatschap pij te Arnhem, Bruningweg 9, op haar gedaan verzoek op grond van het be paalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, vrijstelling te verlenen van de bepalingen van het be stemmingsplan „Rijksweg", ten behoeve van het bouwen van 8 flats, 4 winkels, 18 garageboxen en 8 bergingen, op het perceel gelegen aan de Burg. Grothe- straat, kadastraat hekend gemeente Soest, sectie H, nr. 8037. De burgemeester van Soest maakt be kend, dat burgemeester en wethouders van zijn gemeente voornemens zijn aan W. J. Petersen, Dr. Rupertlaan 11, Soest, op zijn daartoe gedaan verzoek op grond van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, vrij stelling te verlenen van de bepalingen van het bestemmingsplan „Lazarusberg" ten behoeve van het bouwen van een woonhuis met garage, op het perceel, gelegen aan het Nassauplantsoen, kada straal bekend gemeente Soest, sectie H, nr. 9918. De burgemeester van Soest maakt be kend, dat burgemeester en wethouders van zijn gemeente voornemens zijn aan D. de Bruin, Rademakerstraat 40 te Soesterberg op zijn daartoe gedaan ver zoek op grond van het bepaalde in ar tikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, vrijstelling te verlenen van de bepalingen van het bestemmingsplan, re gelende de bestemming in hoofdzaak van de gronden, gelegen ten zuiden van de spoorlijn Utrecht-Amersfoort, ten behoe ve van het bouwen van een meubelma gazijn, op het perceel, gelegen aan de Rademakerstraat nr. 40, kadastraat be kend gemeente Soest, sectie E. nr. 3212. Alvorens een definitieve beslissing geno men zal worden, zijn belanghebbenden bevoegd binnen een termijn van twee weken na de dagtekening van deze be kendmakingen hun eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethou ders, voornoemd, in te dienen. De op deze verzoeken betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde ter mijn ter gemeentesecretarie ter inzage. Soest, 13 augustus 1971. Telefoon 8319

Soester Courant | 1971 | | pagina 11