AAN voor intalon HA El ROEKPAKKEN felefoon 2707 tXBORO „GARAGE STAM" A. MAASWINKEL r. a. hofman Amersf. Radio- Storingsdienst Wij repareren iedere T.V. en iedere radio k het n een broek alon?Ach, n zorg zijn. i nette ten bentu talon. En sbberbent ^ortieve, .ruige, ttende n kunt u kiezen, an Pijpen dualisten Pupillen van de S.0. Soest namen deel aan atletiekwedstrijden te Hilversum TUIN-ADVIESCENTRUM 't cüaarderkoogt voor oen nieuwe goede gebruikte RENAULT Stam Renault SPORTHAL ..BEIJKENDAL" WEDSTRIJD-PROGRAMMA Van den IBirinlf U kunt het rustig aan ons overlaten Soester jeugdrennertjes waren actief in Rijswijk Zaterdagvoetbal VVZ - Hulshorst WZ 2 - SDCP 2 VVZ 3 - Baarn DVS'33 - WZ 4 WZ 5 - Chefana 4 Baarn 3 - WZ 6 Bloemenkwartier 7 - WZ 7 Voetbalwedstrijd Koninklijke Marine-S.P.S.V. Natuurbadpersoneel organiseerde zwemwedstrijden W. ZEGGELAAR Singer naaimachines SEC-zondag naar Donar Wielrijder door auto geschept KLEIN- EN STIJLMEUBELFABRIEK verzekeringen beleggingen hypotheken financieringen Voor de balie HOOFDZAAK SPORTPROGRAMMA E. G. KERKHOF 9.30 -17.00 uur r en van 13.30- 18.00 UUr Vermeerstraat 81, Amersfoort - Tel. 17177 aan het tuinonderhoud van van de huidige functionaris op met onze afdeling per- ilngsweg SO Soest SOEST ■g 3688. Zaterdag 11 september werd door een bijzonder grote groep meisjes en jongens- atleetjes van de S.O. Soest deelgenomen aan atletiekwedstrijden die werden ge- organiseert door de Gooise Atletiek Club op de sintelbaan van het sportpark aan de SoestdUkerstraatweg. Aan deze wedstrijden werd deelgenomen door verschillen de verenigingen uit het district Gooi- en Eemland, alsmede de Amsterdamse ver eniging Sagitta. Door de enorme deelname werden bjjna alle nummers in twee of meer series ge speeld. zodat voor de deelnemertjes het totaalresultaat niet direct bekend was, wat de spanning bijzonder hoog hield. R4 R6 R8 R10 R12 R16 AUTOMOBIELBEDRIJF Sinds 1913 Nieuwerhoekplein - Soestdijk Telefoon 02155-8850 Menno Lievers zorgde al direct voor een goed begin door op de 80 meter horden voor jongens d in zijn serie als le te ein digen in 16.2 sec. In de finale kwam hij niet verder dan 16.5 sec., wat hem de 2e plaats opleverde. De 60 meter meisjes-d werd een mam moet nummer met maar liefst dertien series. Ingrid Wessel kon met haar 9.9 sec. tot vlakbij de favorieten komen, en ook Nelleke Uyland zat daar met 10.1 sec. dichtbij, maar Alette Jak en Aaltje van Tricht kwamen met hun 10.7 en 11.8 sec. niet verder dan de middenmoot. Johan Ruiter kwam bij het verspringen voor de c-jongens over de 1,25 m en liet daarbij Frits Boekhoff met 1,20 m en Maarten Slingerland met 1,10 m achter zich. Op de finale 100 meter die Frits Boekhoff bereikte door een tweede plaats in de serie met 12.9 sec., bezette Frits Boekhoff de gedeelde 2e plaats met 12.8 sec. Op het nummer 80 m c-jongens werden de Soester vertegenwoordigertjes uitge schakeld. Jos Beyen en Jim Ruiter met 12.3 sec. en Rien Berghuis met 11.7 sec. De 80 meter meisjes-c leverde toch weer een le plaats in de serie op voor Nanda Heykamp met 10.9 sec., direct gevolgd door Yvonne Musolf met 11 sec. rond. In de andere series bereikten Sonja Wes sel, Wilma Smit, Marian Wols en Ria Lieverse met resp. 11.7, 12.-, 12.2 en 12.5 sec. de finale niet. Nanda Heykamp en Yvonne Musolf konden doordringen tot de halve finale, maar met 11.2 en 11.1 sec. waren zij voor de finale kansloos. Bij het verspringen meisjes en jongensrd geen verrassingen. Ingrid Wessel kon met haar 3,65 m aardig bijblijven, maar Nel leke Uyland en Alette Jak kwamen nog wel wat tekort met hun 3,28 en 2,80 m. Rein Berghuis met 3,80, Menno Lievers 3,65 en Jas Beyen met 3,09 m, konden geen bedreiging vormen voor de winnaar. 600 meter meisjes-c bracht voor Soest Alette Willemsen en Sissy ter Haar in de baan. Met resp. 1.49.9 en 2.01.7 behoorden zij ook niet tot de favorieten. Adri v. d. Born kwam uit op de 800 m c-jongens en finishte in 2.23.0. Menno Lievers bezette op de 1000 meter voor d-jongens met 3.16.9 min. de fraaie 4e plaats. Op het nummer hoogspringen meisjes-c gaven Nanda Heykamp en Yvonne Mu solf elkaar niets toe en bereikten een hoogte van 1,20 m. Marian Wols met 1,10 m en Ria Lievers met 1,05 m volgden hen op de voet. Op de 4x40 m estafette meisjes-pup.-b zorgden Sandra Wessel, Harmeke Uyland, Biance Haas en Carry v. d. Maas voor een 4e plaats ln 29.8 sec. De jongens de den het beter dan hun sportzusjes door als le te eindigen in 27.4 sec. Voor dit fraaie resultaat zorgden: Arnoud Klaren- beek, Koen Kok, Jan A. Calkoen en Ed win Abbring. Bij de meisjes a-pupillen zorgden Ma rieke Schuiling, Irina Majoor, Arja Greefhorst en Carol Bon voor de 3e plaats in 42.9 sec. over de 4x60 m. DORRESTEINWEG 123c TELEFOON 02155-2883 pracht collectie bloeiende heide planten en rozen vaste planten en coniferen tegels, betonbanden en decoratie ve stenen flagstones, brokken steen, oude handvormstenen, kinderkopjes, zwerfkeien etc. bielsen, houten schuttingen en hekwerken Alle soorten gazongraszaad (le kwaliteit graszoden op bestelling franco thuis) alle tuingereedschappen alle bemesting alle bestrijdingsmiddelen. alle bloembakken gratis opge maakt met voor dit jaargetijde van toepassing zijn de beplan ting. Scherpe prijzen en deskundig advies. De jongens-a-pupillen deden niet voor hun b-broeders onder en behaalden op de 4 x 60 m ook onbedreigd de le plaats met 36.7 sec. Joost Kok, Dennis Peeren boom, Theo Calkoen en Marcel Klaren- beek namen die le plaats voor hun re kening. Op diezelfde middag vond ook de meer- voorkamp voor pupillen a en b plaats, dat voor de b-klassertjes bestond uit 40 meter en kogelstoten en voor de a-klas- sertjes 60 meter en verspringen. Bij de meijes-b draaide Carry v. d. Maas met 964 pt. goed mee, maar ondervond Elly Bos met 779 pt. dat de weg naar boven niet zo eenvoudig is. Bij de jongens kwamen Edwin Abbring, Ronald Varenkamp en Jan A. Calkoen met 1095, 1058 en 1009 pt. goed voor de dag en bleven in het spoor van de win naars, waarna Rolf Groot met 985, René Wessel 966, Luc Ankoné 947, Mare Va renkamp 911, Frank v. d. Weij 813 en Itse de Wit met 714 pt. volgden. Bij de a-meisjes was Arja Greefhorst de beste Soester vertegenwoordigster, en met haar 1017 pt, bleef zij de concurren tie aardig bij. Carol Bon met 966 en of een een veilige combinatie ook voor u! R4 R6 R8R10 R12 R16 ZATERDAG 18 SEPTEMBER 1971: Kompetitiewedstrijden volleybal Nevobo. o.a. 13.30 uur Foxboro-Olympia 3 (D); V.V.H.-Voleem (H); 14.30 uur BG SV-SVV 2 (D); AGAVS 3-Spirit 3 (H); Olympia 3-Vios 3 (H). Kompetitiewedstrijden basketbal, o.a. 20.10 uur Red Stars 2-UVV 3 (H); 21.20 uur Red Stars 1-OSG (H). ZONDAG 19 SEPTEMBER a.s.: Bekerkompetitiewedstrijden basketbal 14.00 uur Red Stars-Flux (H). Synthia Jansen met 743 pt. volgden op geringe afstand. De jongens-a hadden 'n goede vertegenwoordiger in M. Klaren- beek, die met 1065 pt. heel aardig in de buurt van de koplopers bleef. T. Calkoen met 880, Dennis Peerenboom met 846 en Joost Kok met 835 volgden hem, maar Bennie van 't Klooster met 733 en Rein Boekhoff met 529 punten klasseerden zich achter in het totaalklassement. Na afloop van de wedstrijden trok de Soester vertegenwoordiging enthousiast huiswaarts, waarbij zeker vermeld mag worden dat een tiental ouders het ver voer met hun auto's verzorgden. HOTEL CAFé - RESTAURANT Soastcrbergsestraat 122 Soest Telefoon 02155-2706 Wij hebben een jarenlange ervaring en mogen dus gerust zeggen de diners die wij voor u samenstelden zijn exclusief. Een blik op onze spijskaart spreekt dui delijke taal, maar die ervaring vindt u ook terug in onze succesvolle specialisatie van de laatste tijd de „plate-service". Bij ons bent U uit en toch thuis I Ruime parkeergelegenheid Afgelopen zondag kwamen de Soester jeugdrennertjes in actie tijdens wed strijden die georganiseerd werden in Rijswijk onder de rook, zo u wilt reuk, van Den Haag. De kracht van de Soes ter jeugd werd opnieuw zichtbaar ge- maakt door het feit dat zij na het win- nen van hun series allemaal voor de 2e keer moesten starten voor de finale- ritten. Bij de 8-jarigen legde B. Bon fraai be slag op de 4e plaats en B. Gros eindig de als 9e. Bij de 9-jarigen liet Ronnie Groen zien dat hij uit het echte wie- lerhout is gesneden, want hoewel hij in het laatste deel van de strijd ten val kwam, pakte hij zijn fiets op, en bereikte toch als le de finish, zodat hij met de bloemen huiswaarts kon gaan- A Gros en R. v d. Broek maakte het succes compleet door respectievelijk als 4e en 5e te eindigen. Bij de 11-jarigen hadden de Temporennertjes het duide lijk wat moeilijker want ondanks hun inzet kwamen zij niet verder dan een 10e plaats voor A. van Moorselaar en een 11e plaats voor A van Amerongen. Johnny Broerse zorgde bij de 12-jarigen ook al voor een fraaie klassering door tussen een zeer sterke concurrentie als U te eindigen. Het eerste elftal van VVZ speelt zater dag thuis tegen Hulshorst. Gezien de tot op heden bereikte resultaten, moet het voor VVZ mogelijk zijn deze wed strijd te winnen. Met een doelgemiddel- de van 8 voor en twee tegen en de be haalde vijf punten uit drie wedstrijden kan verwacht worden dat Hulshorst op verlies wordt gezet. Dit temeer omdat, weliswaar de voorhoede van de tegen partij 7 goals maakte, maar de verdedi ging er evenzoveel doorliet. Hoewel het altijd fout is de tegenstander te onder schatten, mag ook wel worden aange tekend dat de laatste jaren thuis steeds van hen gewonnen werd. De bekende inzet van de VVZ-elf de goed sfeer en het tot nu toe vertoonde spelpeil zijn evenzovele waarborgen voor een goede wedstrijd. Opgesteld zijn: A. Smink, A. v. d Breemer, M. v. Asch, M. v. d. Laan, J. Ridderbos, J. v. d. Burg, P. Floor, D. Wegerif, A Schaap, Jos Brou wer. D. Geijtenbeek en de wisselspelers P. Brouwer en W. Ruizendaal. De wed strijd begint om 16.00 uur. VVZ 2 krijgt zaterdag een moeilijkere tegenstander. Een gelijk spel moet ech ter haalbaar zijn, terwijl de echte aan hang op een overwinning rekent. Opge steld zijn: G. Smit, T. Bunnik, G. v. d. Munt, H. G. v. d. Kraak, D. de Boer, M. Kievits, W. Hospes, H. Brons, R. Duit, F. Bunnik en J. Akkerman. Wis selspelers zijn hier H. v. d. Baan en L. Hilhorst. Deze wedstrijd begint om 14 uur. Ook van WZ 3 mag een overwinning verwacht worden, alhoewel de teleur stellende nederlaag van vorige week nog vers in het geheugen ligt. In het 3e elftal zijn opgesteld: H. Roetman, J. v. d. Vlekkert, L. Hilhorst, R. v. d. Veen, P Hoek, D. v. d. Bovenkamp, J. v. d. Hoef, D. en H. v. Arkel, R. Engelse, E. v. Oostenbrugge en de wisselspeler F. Steenmeijer. De wedstrijd begint om 16 uur. Het 4e elftal van VVZ is aanmerkelijk minder op dreef dan in het vorig sei zoen. Na twee wedstrijden verloren te hebben is het moeilijk nu een uitslag te voorspellen. Een gelijkspel behoort tot de mogelijkheden. Het 4e elftal bestaat uit de volgende spelers: G. Smid, G. M. v. d. Grift, H. Pouw, H. Wegerif, A. Ruizendaal, B. v. d. Bosch, F. v. Homs- veld, M. v. Ginkel, J. F. v. d. Wal, A. H v. Wijk en J. A. Kampen. Deze wed strijd begint om 16 uur. Het 5e elftal van VVZ treft een onbe kende tegenstander. Ook hier is een uitslag voorspellen een hachelijke zaak. Op papier ziet het 5e er sterk genoeg uit, maar de praktijk zal uit moeten wijzen of het dat ook is. Opgesteld zijn: M. Galesloot, D. Pellegrino, G. v. Kooy, W. Floor, Th. de Man, W. Huijink, J. Kwantes. W. Bloemendaal, J. Putters, Joh. v. Kooy, G. Pothoven en de wis selspelers G. Wij ma en S. Akkerman. De wedstrijd begint om 14.00 uur. Van de VVZ-veteranen, die het 6e elf tal vormen, mag na het behalen van het kampioenschap in het vorig seizoen, zondermeer een overwinning verwacht worden. Gezien hun „rijpe" leeftijd zul len zij hun supporters een teleurtelling zeker besparen. Opgesteld zijn de heren J. v. Kooy Hzn., H. v. Velzen, J. v. Kooy Gzn., R. Brouwer, L. G. Brunt, J. Groart. J. v. d. Hoek, R. ten Hove, W. v. d. Kuilen, B. Morren, G. Ruizendaal, en S. Jongepier. De wedstrijd begint om 14.00 uur. Ook het 7e elftal treft in deze eerste competitiewedstrijd een geheel onbe kende tegenstander. De hogere elftallen van Bloemenkwartier komen sterk voor de dag, dus dit elftal mag niet onder schat worden. Opgesteld zijn: A. C. Hornstra, N. A. v. d. Wakker, R. Schif- fart, L. Schaper, Th. Delfgou, D. Duits K. Boeklagen, S. Akkerman, W. v. d. Meer, J. Hop, J. van 't Klooster en de wisselspelers C. A. v. Zetten en A. C. Avelmg. Ook deze wedstrijd begint om 16 uur. Enige tijd geleden heeft de Soester Po litie een voetbalwedstrijd gespeeld tegen een elftal van de Koninklijke Marine, die in een gelijk spel, 3-3 eindigde. Dinsdagmiddag volgde een returnwed strijd, die in het opleidingskamp te Loos- drecht werd gespeeld. De afstrap werd verricht door Kapitein- Luitenant ter Zee, V. J. A. Wilkéns. De Marinemannen kwamen met een geheel andere opstelling binnen de krijtlijnen dan de eerste maal en het bleek vrij spoedig, dat het een op elkaar ingespeeld elftal was. Al vrij spoedig wist midvoor Kramer de marine een 1-0 voorsprong te bezorgen. Na een kwartier was het 2-0 door rechts binnen Buhr. De mannen van de SPSV liepen naar hun plaats te zoeken en ze werden ge makkelijk gepasseerd. J. J. Schalkwijk vond het toen genoeg en hij verkleinde de achterstand tot 2-1. De overmacht van de marinemannen was niet te stuiten en Hagenbeek zorgde er voor, dat het 3-1 werd. Weer was Kra mer doorgebroken, maar hij werd „ge haakt" in het beruchte gebied. Keeper Jehee wist de strafschop op schitterende wijze te keren. Even voor rust was het toch midvoor Kramer, die er 4-1 van maakte. Daarna kwam een marine-overwicht en toen was het Bergervuur, die er 5-1 van maakte en even later Kramer, die het halve dozijn voor de marine volmaakte: 6-1. Twee minuten later wist Jan Douma, door goed samenspel met Van Os de stand op 6-2 te brengen. Kramer had doelpuntenhonger en bracht de stand op 7-2. Hagenbeek 8-2 en even voor tijd liep J. J. Schalkwijk door de gehele marineverdediging heen en gaf de keeper toen het nakijken. 8-3, waar mee het einde kwam. Na afloop verenig den de spelers zich in de onderofficiers mess, waar een heildronk werd uitge bracht op de winnende partij en over de wedstrijd werd nagepraat. Een lekker etentje was het besluit van deze gezel lige en sportieve middag. De coach van het politie-elftal, brigadier C. de Bruin, dankte aan het slot de ma rineleiding voor de geslaagde middag en het onthaal. Zondagmiddag organiseerde het perso neel van het Natuurbad, onder leiding van chef-badmeester C. Pouw, jeugd- z wem wedstrijden ter gelegenheid van de sluiting van het bad. Meer dan 80 kinderen verdeeld over drie leeftijds groepen namen aan de wedstrijden deel. Voor elke groep was een heuse gouden plak voor de winnaar of winares be schikbaar, terwijl de 2e en 3e aanko menden met een ziveren en bronzen- plak werden beloond. Om zoveel moge lijk kinderen gelegenheid te geven aan de start te verschijnen werd alleen 50 meter schoolslag verzwommen. NAAIMACHINE SPECIAALZAAK LAANSTRAAT 107, HOEK NIEUWSTR. BAARN - TEL. (02154) 4833 Wij repareren iedere naaimachine Het eerste elftal van SEC reist zondag a.s. per bus naar Donar in Hilversum. Voor enkele supporters is er nog een plaats vrij. Men dient echter om 12.45 uur bij het clubhuis op de Bosstraat aanwezig te zijn. Vertrek 13.00 uur. Het spelen van E. Brouwer, Hoefman, Timmer en Vervloet is twijfelachtig. Opgesteld zijn: v. Hattem, Luschen, Pouw, Krijt, v. Velzen, E. Brouwer, v. Zanten, Timmer, Hoefman, Veenendaal, v. d. Broek, v. d. Brakel, v. Netten, Ver vloet en Schimmel. Plet vertrek is om 12.45 uur vanaf de Bosstraat. Op de onmisbare steun van de supporters wordt gerekend. SEC 3 - APWC 3, 12.00 uur. Opstelling: Kroon, Snellenburg, De Zoe te, Abbel, Pothoven, Van Breukelen A. van Rooy, Daselaar, Aalberts, L. C. Ruttenberg, J. Verhoeven, Van Klinge ren, Nijhuis en Van Essen. KVVA 6 - SEC 4, 12.00 uur. Opstelling: G. v. d. Vaart, Lam, Kanters, C. Wildenburg, Van 't Klooter, Schim mel, Kei, Kuivenhoven, Luschen, Broer- se, Brul, J. v. d. Linden, G. Wilden burg en A. Brouwer. S.O. Soest 5 - SEC 5, 12.00 uur. G. Groenestein, L. v. 't Klooster, Riet hoven, Hooyer, Van Maanen, Klompen houwer, J. Wildenburg, Dekker, De Bruin, Huiink, Veldhuizen, Dasselaar en Veenendaal. HVC 3 - SEC 2 SEC 2 wacht zondag op Birkhoven een moeilijke wedstrijd. Gezien de blessures van de eerste elftal spelers komt het ling in het veld, maar L. de Rooy en tweede met een wat gewijzigde opstel zijn mannen zullen hun huid wel duur verkopen. De volgende spelers zijn op gesteld: Schimmel, Huizinga, Pureveen, De Rooy, Jasperse, Beier, Struyk, Aal berts, W. Dorrestein (2), Postuma, Ver hoeven en Kooy. Op de oversteekplaats voor wielrijders op de Vredehof straat, nabij het Nieuwer hoekplein werd dinsdagmorgen de 76- jarige heer L. K. geschept door een auto bestuurd door de heer A. A. J. K. (32) uit Gouderak. De heer K. belandde daar bij op de motorkap van de auto en sloeg met zijn hoofd door de voorruit. Het be jaarde slcahtoffer en de bestuurder wer den beiden met glasscherven in het ge zicht naar het ziekenhuis Zonnegloren vervoerd. Dit is een uit de vele modellen. DEN BLIEKLAAN 35 - SOEST TELEFOON 02155-3991 Geopend dagelijks van 9 tot 6 uur. Zaterdags van 10 tot 5 uur. Voor al uw Heideweg 44 - Soest - 02155-2173 Er verscheen een wat waggelende figuur voor de groene tafel, die nog in het be zit bleek te zijn van een hoofd dat door ieder ander al lang zou zijn ingeruild voor een beter. Een der getuigen verze kerde ons echter, dat het hier een nood- hoofd betrof, dat er maar zolang was opgezet. Uit de dagvaarding bleek, dat de bizarre figuur met dit zelfde hoofd een café kwam uitstrompelen en toen de indruk maakt, dit opvallende lichaamsdeel met alcohol te hebben gevuld. Als gevolg daarvan was de verdachte de weg kwijt geraakt en die ging hij toen, heel onver standig, terugvragen aan een paar ter plaatse rondhangende lummels die zelf over beter gevormde en gevulde schedels beschikten. Toen de zwaaiende, zwabberende „hoofd figuur" uit deze rechtszitting overtuigd was, dat de fraaischedelige zoogdieren tegenoverhem zijn weg niet hadden af, pakt, wilde hij nog wel weten hoe deze weg dan wel liep. „Loop ik zo naar bo ven?" informeerde hij, met een hoofd knik naar de vlakke straat links wij zend. „Nee," antwoordde de hoofdman der fraaischedeligen, „zo loopt u naar on deren". „O," zei de hoofd-rolspeler met een hoofdzin en veel hoofdpijn, „dan moet ik de andere kant op". En hij draaide eerst zijn hoofd om en daarna de hoofdfiguur en probeerde hoofdschuddend de hoofd weg in te slaan naar Hoofddorp. „Waarom moest u er dan op los ram men?" wilde de politierechter nu weten. „Moet u de mensen daarvoor op het hoofd slaan?'1 - „Ze hebben mij ook op m'n kop gemept." „Wie? Zij? Deze getuigen bedoelt u?" De rechter bladerde in de paperassen. „Néééé, andere plurken." „Ander plurken. Dus deze heren zijn óók plurken, volgens u?" „As mensen je opzettelijk de verkeerde kant uitsturen, noem ik dat plurken en proleten." „Maar u vroeg niet de weg naar huis, maar de weg naar boven. Waar wou u dan heen? Naar de hemel soms?" Weer een lang gerekt nee, en na lang aandringen van de magistratuur: ..In elk geval niet naar beneden." „Nou, dat betwijfel ik, u hebt flink uw best gedaan om naar beneden en in de goot terecht te komen." De getuigen verklaarden, dat zij op een gekke vraag natuurlijk een gek antwoord hadden gegeven, maar dat de hoofdper soon herhaaldelijk het hoofd had omge wend om scheldwoorden te uiten. Zo hadden die uitingen beantwoord met „Loop maar door" en „Hoepel op", maar plotseling was de aangeschoten zonder ling omgekeerd, op hen toegerend en had hij hen met een opgeraapt stuk hout op het hoofd geslagen. De officier vond het een schandalig op treden en eiste vijftig gulden boete per getroffene, ofwel 100 totaal, of tien da gen. Toen kreeg de hoofdfiguur het laat ste woord. „Ze scholden op m'n kop," snikte hij. „En ik kan ook niet helpen, dat ik zo'n kop heb. Ik kan geen andere krijgen." De politierechter streek eens met de hand over zijn eigen hoofd, de officier knikte met het zijne en na al deze hoofdbrekens kwam dan de hoofdschotel: het vonnis. Vijftig gulden boete of vijf dagen. De wet werd gehandhaafd en dat is hoofdzaak, maakt hebben." „Die brokken hebben die agenten ge maakt. Ik niet." „Wat zegt u me nou?" „Ja, die fiets. Die hebben zij verruwi- neerd. Dié most in die politiekar en dat kon niet. Toen hebben ze die fiets he lemaal verbogen en daarom moest ik met een taxi verder." De officier onthulde, dat de vermeende taxi een politiewagen was geweest en dat de cellen van het politiebureau die nacht overvol waren. Daarom had de politie de fiets vastgehouden en de dron keman naar huis gebracht om hem daar zijn roes te laten uitslapen. Hij eiste wegens het uitvoerige strafblad van deze verdachte met zes veroorde lingen voor het zelfde feit tien dagen gevangenisstraf en acht maanden ont zegging van de rijbevoegdheid, ook voor een bromfiets. „As je eenmaal de naam heb, pikken ze je altijd, ook al zoek je de weg," bromde de grijze drinker. „Ik had maar tien biertjes achter de kiezen. Maar ja, u motter dan ook rekening mee houwen dat ik geen glazen drink, maar flessies. En daar zit altijd wat méér in dan een glas hè. Zodoende. Maar van die bloed proef weet ik geeneens wat af. Dat had ik toch motte merken!" „En hebben ze u ook niet langs een lijn laten lopen en geen verhoor afge nomen?" „Niks daarvan, d'r werd gebeld voor een taxi en ik mocht gelijk naar huis toe." „Hij was zó zat, dat hij daar niets van gemerkt heeft," zei de staande magi straat tegen de zittende. „Ik zal deze zaak aanhouden om de ver balisanten te horen," besliste de poli tierechter en hij schortte de uitspraak op tot volgende maand. ZATERDAG 18 SEPTEMBER HOCKEY M.H.C. SOEST Meisjes 15.00 uur: Soest Al-Shinty Al 15.30 uur: Soest Bl-Kampong B2 15.15 uur: Kampong A2-Soest A2 Jongens 14.00 uur: Soest Bl-SCHC B2 15.15 uur: Kampong A3-Soest Al VOETBAL S.E.C. Senioren 16.00 uur: SEC-SVM Boys 14.00 uur: SEC 2-Zwart Wit 2 15.00 uur: SEC 3-Stroe 2 14.00 uur: Sova 3-SEC 4 Junioren 16.00 uur: Jonathan A-SEC A 15.00 uur: HVC C-SEC B 14.30 uur: SEC C-WZ A 15.00 uur: SEC E-CJVV D Adspiranten 15.00 uur: APWC a-SEC a 13.45 uur: Soest d-SEC b 13.45 uur: HVC d-SEC c 13.45 uur: SEC e-Roda d Papillen 12.00 uur: 13.00 uur: 13.00 uur: 13.00 uur: 12.00 uur: 13.00 uur: 13.00 uur: 13.00 uur: SEC 1-Spakenburg 1 HVC 2-SEC 2 Soest 4-SEC 3 SEC 4-Hoogland 3 SEC lb-Spakenburg lb SEC 2b-Woudenberg lb Hoogland 2b-SEC 3b KWA 4b-SEC 4b HEES Senioren 16.00 uur: CSW-Hees 14.00 uur: Hierden 3-Hees 2 16.00 uur: Hees 3-OSO 3 Junioren 16.15 uur: Amsvorde B-Hees A Adspiranten 15.00 uur: Hees a-CJW a 13.45 uur: Hees b-Hoogl.veen b Pupillen 13.00 uur: KVVA 3-Hees 1 13.00 uur: Cobu Boys lb-Hees lb V.V.Z. Senioren 16.00 uur: WZ-Hulshorst 14.00 uur: WZ 2-SDCP 2 16.00 uur: WZ 3-Baarn 2 16.00 uur: DVS 4-WZ 4 14.00 uur: WZ 5-Chefana 4 14.00 uur: Baarn 3-WZ 6 16.00 uur: Bl.kwartier 7-WZ 7 Junioren 14.30 uur: SEC C-WZ A Adspiranten 15.00 uur: Soest a-WZ a 15.00 uur: Scherpenzeel a-WZ b 15.00 uur: KVVA c-WZ c 13.45 uur: Cobu Boys b-WZ d Pupillen 13.00 uur: WZA 1-WZ 1 13.00 uur: APWC 3-WZ 2 13.00 uur: Roda lb-WZ lb S. O. SOEST Junioren 16.15 uur: Soest A-NSC A 16.15 uur: Soest B-APWC B 16.15 uur: Soest C-Hoogland B Adspiranten 15.00 uur: Soest a-WZ a 15.00 uur: KVVA b-Soest b 15.00 uur: Söest c-Quick 13.45 uur: Soest d-SEC b 13.45 uur: Soest e-Roda c 13.45 uur: Soest f-Achterveld d Pupillen 12.00 uur: HVC 1-Soest 1 12.00 uur: WZA 2-Soest 2 13.00 uur: Soest 3-Amf. Boys 1 13.00 uur: Soest 4-SEC 3 13.00 uur: De Glind - Soest 5 12.00 uur: KWA 2b-Soest lb 13.00 uur: Soest 2b-HVC 2b SOESTERBERG Senioren 16.00 uur: Soesterberg-PUEM 16.00 uur: Scherpenzeel 2-Soesterberg t Junioren 16.15 uur: Soesterberg A-Zeist B 15.00 uur: Seastum C-Soesterberg B 16.15 uur: Patria B-Soesterberg C Adspiranten 15.00 uur: Soesterberg a-CDN a 15.00 uur: Soesterberg b-CDN b 13.45 uur: CDN ee-Soesterberg c 13.45 uur: Soesterberg d-CDN g ZONDAG 19 SEPTEMBER HOCKEY M.H.C. SOEST Dames 11.00 uur: Soest 1-VW 1 Heren 14.30 uur: Alkmaar 1-Soest 1 13.00 uur: Soest 2-Terriers 1 11.00 uur: Soest 3-VW 3 14.30 uur: Soest 4-Rood Wit 2 14.00 uur: Soest 5-Baarn 4 12.30 uur: Gooise 9-Soest 6 14.00 uur: Alkmaar vet.-Soest vet. VOETBAL S.O. SOEST 14.30 uur: Soest 1-AW 12.00 uur: Saestum-Soest 2 12.00 uur: Soest 3-HoogIand 3 12.00 uur: Soest 4-Roda 3 12.00 uur: Soest 5-SEC 5 14.30 uur: Amsvorde 5-Soest 6 14.30 uur: WOG 6-Soest 7 12.00 uur: Soest 8-Quick 9 10.00 uur: Soest 1 O-Ministerpark 5 SOESTERBERG 14.30 uur: KDS-Soesterberg 14.30 uur: Soesterberg 2-LWA 3 12.00 uur: Soesterberg 3-APWC 4 12.00 uur: Soesterberg 4-Roda 5 14.30 uur: Soesterberg 5-Hoogl.veen 6 S.E.C, 14.30 uur: Donar-SEC 12.00 uur: HVC 3-SEC 2 12.00 uur: SEC 3-APWC 3 12.00 uur: KWA 6-SEC 4 12.00 uur: Soest 5-SEC 5 LOODGIETERS- EN VERWARMINGSBEDRIJF Gas-installaties, waterleiding sanitair, lood- en zinkwerken Hartweg 58, Soest. Telef. 02155-4332

Soester Courant | 1971 | | pagina 13