m |4| 's maandags gesloten (politica Mlddeimeui VERONTRUSTING SOESTERBERG <t ^uykje» MET RAAD EN DAAD M. TUSSEN ZIEKENAUTO TELEFOON 5S80 F 4,50 U KUNT NIET ALLES WETEN GEZONDHEID, CHOLERA EN TOERISME Onroerende goederen Hypotheken Taxaties Verzekeringen Makelaarskantoor VAN WIJK v/h LOCHTENBERG MET IHGANQ VAN MAANDAG 20 SEPTEMBER VRIJDAGAVOND KOOPAVOND VAN 7 TOT 9 UUR Gemeentelijk initiatief inzake instelling culturele commissie Officiële mededelingen Hinderwet Klacht wijkraad vindt gehoor De „last" van de buren Rouw- en Trouwkleding Torentje verdwijnt van gemeentehuis Benoeming lid wijkraad Rectificatie Tuiageresdsshap Elec- trisch gereedschap etc. Eerste Soester Begrafenis-Onderneming WOONHUIS, WOONHUIS VILLAATJE VILLA helft van moderne dubbele SEMI-ËUNGALOW LAND HUIZEN Moderne vrijstaande VILLA SOESTERBERGSESTRAAT 8 - SOEST j een goede gang van zaken in het be- Jnjfsleven is het grootste deel van ons rolk gebaat. De verontrusting over het «ei en wee van het bedrijfsleven neemt overal toe. Met name de direktie van een beleggingsconssortmm als Rolinco heeft jecht van spreken over de kwaal van de geldontwaarding omdat zij in haar ge dragslijn alleen het belang van spaar ders tracht te dienen. Bij die spaarders rijn een aantal grote maar nog veel meer kleinere die voor hun welvaart afhanke lijk zijn van de toekomstkansen van het bedrijfsleven. In een treffend exposé geeft Rolinco's direktie uiting aan de on rustgevoelens in ons volk. De huisvrou wen zijn ontevreden door voortdurende en onvoorspelbare prijsstijgingen. De be lastingprogressie is een ingebouwde in flatieversneller van jewelste. Over de lotgevallen van gepensioneerden en an dere vast-trekkers durft men niet meer te spreken. De werkgevers zijn bevreesd voor de toekomst wanneer zij door een zeer grote stijging van de kosten de winsten als sneeuw zien wegsmelten. Bij een anti-inflatietest heeft de direktie van Rolinco gemeten aan welke criteria beleggingen in ondernemingen zouden moeten voldoen om zekerheid voor de toekomst te garanderen. Als men die criteria in het jaarverslag overdenkt en als een norm aanlegt voor het Neder landse bedrijfsleven dan komt men tot de ontstellende konklusie dat verreweg het grootste aantal van de Nederlandse ondernemingen onder de maat blijft. Nog slechts ruim 10% van het Rolinco-ver- mogen is in het Nederlandse bedrijfsle ven belegd. In dit licht gezien is het be grijpelijk dat steeds meer ondernemers hun ogen over de grenzen richten voor toe komstige bedrijfsaktiviteiten. Bovendien zal het verkrijgen van nieuw vermogen een steeds moeilijker opgave worden. "We kijken naar de beurskoersen, naar de afnemende spaargroei over de maand augustus en naar de al maar meer gestel de vraag of sparen nog wel zin heeft. Het wordt hoog tijd dat de onrust wordt gekeerd. Verloren slag Zo wordt in het jaarverslag van de be leggingsmaatschappij Rolinco betoogt dat de inflatie een eigen bestaan is gaan leiden. Het is een chronisch ver schijnsel geworden dat onherroepelijk verergert. Dit geldt voor de gehele we reld met name nadat de V.S. met een zwaai van 180 graden haar anti-inflatie- politiek heeft moeten omzetten in een gedragslijn waarbij de gaafheid van het geld wordt opgeofferd aan haar wens naar meer werkgelegenheid voor het volk. De direktie van Rolinco voorziet een versnelling van de looninflatie, die reeds blijkt uit de cijfers en een verder uit de handlopen van de overheidsuitga ven. In Nederland ziet de toekomst van de gulden er niet rooskleuriger uit dan die van de dollar. Men toont dit aan met de cijfers voor overheidsuitgaven, inclusief die voor sociale verzekeringen, die thans reeds meer dan 40 procent van het na tionaal produkt opeisen. Letterlijk zegt de direktie dat wie nu nog gelooft dat de goede bedoelingen niet uiteindelijk voor het opgeroepen kwaad zullen wor den achterhaald, weinig zin voor de wer kelijkheid toont. Wij hebben aandacht besteed aan de uitspraken van het genoemde beleggings fonds omdat haar leiders financiële des kundigen bij uitstek mogen worden ge noemd. Uit dit jaarverslag blijkt duide lijk dat de financieel-economische poli tiek van de Nederlandse regering tot op dit moment maar een zwak verweer vormt tegen de financiële en economische gevaren die ons volk bedreigen. Door een maatschappelijke ontwikkeling die zijn gang gaat worden ons de kontrolemoge- lijkheden uit de hand geslagen. Als uit het voorgaande iemand nog mocht twij felen aan onze monetaire toekomst dan raden wij aan de niet mis te verstane hartskreten van deze financiers te lezen in het genoemde jaarverslag. Het is nuchtere taal die ons tot de orde roept voordat wij door de financiële wanorde worden overmeesterd. Tot de genodigden „met discussierecht" voor de door de gemeente uitgeschreven vergadering op een nader te bepalen da tum in oktober of november, met het doel het instellen van een culturele com missie, behoren ook vertegenwoordigers van de raadsfracties. De werkgroep gemeentepolitiek van D '66 zond naar aanleiding van deze uitno diging onderstaande brief aan het college van Burgemeester en Wethouders. Geachte Heren. Wij danken u voor de uitnodiging ter bijwoning van de in oktober te beleggen oriëntatie-bijeenkomst, welke zal moe ten leiden tot het samenstellen van een culturele commissie. Wij zijn u tevens erkentelijk voor het openbare karakter van deze bijeenkomst. Wij kunnen ons echter moeilijk verenigen met de zinsnede „In het belang van de -- - - - - over het overzichtelijkheid zal de discussie echter boekjaar 1970-1971 de slag in de wereld I beperkt blijven tot degenen die een uit- tegen de inflatie genoemd. De direktie nodiging hebben ontvangen". In de eerste plaats vinden wij de lijst van genodigden weinig representatief voor het beoogde doel. In de tweede plaats houdt uw opzet in, dat instellingen, die zich nauw bij deze zaak betrokken voelen, doch niet uitge nodigd zijn, verplicht worden hun mond te houden. In de derde plaats achten wij het on juist om openheid te bestrijden met het HORLOGERIE Koninginnelaan 21, Soest Telefoon 8319 Vrijdagavond open van 19-21 uur. Burgemeester en wethouders van Soest brengen, overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, lid 1, sub b, der Hinderwet, ter algemen kennis, dat ter gemeente secretarie van Soest ter inzage is gelegd «en verzoek met bijlagen van de heer C. A. Sukking, Rademakerstraat 5 te Soesterberg, om vergunning tot het op richten, in werking brengen en in wer king houden van een inrichting voor de opslag van brandbare vloeistoffen, op het perceel Rademakerstraat 5 te Soes terberg, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie E, nr. 3208 (oud nr. 2501). Gedurende tien dagen na dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der vergunning in te brengen bij het gemeentebestuur. Bovendien zal op dinsdag 5 oktober a.s., des voormiddags 9.00 uur, in het ge meentehuis een openbare zitting worden gehouden, alwaar mondeling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie kennis nemen van terzake ingekomen stukken. Soest, 17 september 1971. Naar aanleiding van klachten van bewo ners van etagewoningen aan de Plesman- straat te Soesterberg, welke klachten via de wijkraad bij het college van burge meester en wethouder zijn ingediend, heeft het college besloten het bord model 1 van het R.V.V. te laten plaatsen bij de inrit van het terrein achter deze wo ningen. Op dit terrein komen de tuinen uit en het wordt dan ook gebruikt als speel plaats door kinderen. Omdat het echter ook toegang verleent tot de daar ge bouwde garages, ontstonden problemen doordat de autobezitters te hard reden. Door het plaatsen van bovenvermeld bord zullen de automobilisten zich moe ten gaan houden aan de dan voorge schreven maximum snelheid van 10 km. B en W. hebben tevens besloten op het terrein drie lichtpunten te laten aan brengen. argument „onoverzichtelijkheid". Wij stellen daarom voor om, desnoods na de pauze, de discussie te openen en het publiek de gelegenheid te geven menin gen en wensen kenbaar te maken. Namens de werkgroep gemeentepolitiek van D '66, Hoogachtend, R. P. H. ZWAGERMAN, secretaris 1 bar geisISsg S' telefoon 02155-8252 SsSISS DISSERTATIE. - Graag maak ik ge bruik van uw uitnodiging om meer de tails te ontvangen als ik opgeef welke bepaalde wetenschap ik op het oog heb. Ik denk hierbij aan de Letteren en Wijs begeerte. Het vak waarop de dissertatie betrekking heeft zou een onderwerp kunnen zijn over de Spaanse taal of let terkunde in de geest van b.v. de be handeling van enige aspekten van de Spaanse literatuur in de Middeleeuwen en de Gouden Eeuw of b.v. de invloed van de ontdekking van Amerika door Columbus en de gevolgen hiervan voor de Latijnse wereld. Verder b.v. nog Cervantes als literair hervormer voor de Spaanse mens en maatschappij. Antwoord: Uit uw laatste schrijven krij gen wij de indruk dat wij u in deze rubriek eigenlijk nog maar weinig nieuws hebben mee te delen. U schijnt te zoeken naar een geschikt onderwerp voor een eventuele dissertatie, waarvan u er zelfs enige, werkelijk interessante, opsomt. Wij maken u er echter op attent, dat de keus aLxangt van wat al eerder al ot niet als onderwerp voor een proefschrift gediend heeft en van het inzicht van de promotor op dit terrein. Wij kunnen u dan ook niet beter adviseren (gezien uw woonplaats) verder contact op te nemen met het Spaans, Portugees en Ibero- Amerikaanse Instituut van de Rijksuni versiteit te Utrecht, Drift 31, tel. 19943). Verder zou u ons een ^dienst bewijzen met ons mee te délën wélke betekenis de letteraanduiding V.T.H. hééft, aange: zien geen van de instanties die wij daar over gepolst hebben, ons daarover kon inlichten. ABORTUS. - Kunt u mij zeggen hoe veel abortussen er in een stad als New York zijn gepleegd, gedurende de eerste 9 maanden na de legalisatie? Hoe staat het met de overlijdensgevallen? Antwoord: In de eerste negen maanden na de legalisatie (1 juli 1970) werden er in New York ca. 100.000 abortussen ge pleegd. Helaas kan dit niet exact wor den opgegeven, daar er geen meldings plicht is. Inmiddels is dit aantal reeds gestegen tot gem. 15.000 per maand en het stijgt nog steeds. Ongeveer 56 van de behandelde vrouwen was tussen de 20-30 jaar oud, 1/5 onder de 20 en 1/5 boven de 30. Naar schatting de helft was getrouwd. Van deze 100.000 in New. York verrichte abortussen zijn er offi cieel 8 (officieus 14) gevallen gemeld met dodelijke afloop. In Hongarije was dit 31 op de ca. 1.500.000. In Engeland 17 op de eerste 100.000. In ons steeds voller wordende land, waar de flatgebouwen volop verrijzen om gezinnen in „op te bergen", zijn er gelukkig ook nog velen, die in het pret tige bezit zijn van een tuin. Geven de flatgebouwen klachten als b.v. geluids hinder en vervuilen van gezamenlijk te gebruiken trappen, liften en galerijen, ook de bezitters van tuinen brengen elkaar wel eens in moeilijkheden. Eén daarvan is onder andere het hoog op laten groeien van bomen en struiken waardoor niet alleen de zon uit een aangrenzende tuin wordt weggenomen, maar ook de buurman wordt opgeknapt met afvallende bladeren e.d. Daar is weinig tegen te ondernemen, alleen veel in onderling overleg en met verdraag zaamheid te regelen. In het Burgelijk Wetboek zijn wel enige bepalingen opgenomen die te grote overlast althans enigzins beperken. Artikel 710 vermeldt: „Iedere hegge, welke twee erven van elkander scheidt, wordt voorondersteld, gemeen te zijn, ten ware er titel, bezit of teken van het tegendeel mogt bestaan. De bomen die zich in de gemene (Gemeenschappelijke) hegge bevinden zijn gemeen, gelijk de hegge zelve, en ieder der eigenaars heeft het regt om te vorderen dat die bomen omgehakt worden." Artikel 713 zegt: „Het is niet geoor loofd hoog opschietende bomen of heg gen te planten, dan op de afstand wel ke bij de tegenwoordig bestaande bij- Laanstraat 55 - Baarn Telefoon 2783 Alvorens de gisteravond gehouden ver gadering van de gemeenteraad te sluiten verzocht de burgemeester de raad ac- coord te gaan met het afbreken van het torentje op het raadhuis. De restauratie ervan gaat 11.000,kos ten en dat werd voor dit onooglijke ge val teveel gevonden. Op het platte dak, dat na afbraak blijft staan, wordt nu een vlaggestoel met vlaggemast gezet. De raad ging hiermee accoord. Tot lid van de Wijkraad in Soesterberg zal door burgemeester en wethouders, op voordracht van de KVP-afdeling Soes terberg, benoemd worden de heer J. H. J. Eijpe, wonende aan de Chr. Huygenslaan 107. Deze benoeming geschiedt ingevolge artikel 15 van de Verordening Wijkraad Soesterberg. In de vacature, die ontstaan was door het vertrek van de heer W. J. v. d. Heide, is door deze benoeming voor zien., u In de advertentie van de Firma Ree horst, die dinsdag j.1. in onze krant werd opgenomen, is in de vleesaanbie ding een storende fout geslopen, die tot misverstand zou kunnen leiden. De biefstukaanbieding van 250 gram is juist, maar de 2e aanbieding waar het om 500 gram gaat, is niet juist, de ver melde malse biefstuk moet veranderen in het minstens zo smakelijke rosbief. NIEUWSTRAAT 56 zondere reglementen of ten gevolge van vaste en erkende gebruiken, bepaald is, en bij ontstentenis van reglementen of gebruiken op den afstand van twintig palmen van de scheidslinie der belde erven, voor zover de hoog opschietende bomen betreft en op de afstand van vijf palmen ten aanzien van de heggen." Wordt in artikel 710 het een en ander geregeld voor wat betreft de erfschei- dingen en in artikel 713, de plaats waar bomen en heggen geplant mogen wor den, artikel 714 bevat bepalingen om op te treden tegen overlast. „De nabuur heeft het regt om te vor deren, dat de bomen en heggen, op een korteren afstand geplant, worden uitge roeid. Hij op wiens erf de takken der bomen van zijn nabuur overhangen, kan de laatstgenoemden noodzaken die takkpn af te snijden. Indien de wortels der bomen op zijn erf doorschieten, heeft hij het regt om die aldaar zelf weg te hakken; ook de takken mag hij zelf afsnijden, indiende nabuur op zijn eerste aanmaning gewei gerd heeft zulks te doen, en mits hij niet op den eigendom van den nabuur trede." Wat te doen bij geschillen is geregeld in de „Wet regterlijke organisatie en het beleid der Justitie". Artikel 2 zegt: „De kennisneming en beslissing van alle geschillen over ei gendommen of daaruit voortspruitende regten, over schuldvorderingen of bur- gelijke regten, en de toepassing van alle soort van wettig bepaalde straffen, zijn bij uitsluiting opgedragen aan de reg terlijke magt, volgens de verdelingen van regtsgebied, de regterlijke bevoegd heid en de werkzaamheden bij deze wet geregeld". Samenvattend: Heggen die op de erf- scheiding staan worden verondersteld gezamenlijk bezit te zijn en ook geza menlijk te worden onderhouden. Bomen in zo'n heb mogen worden omgehakt. Het is niet toegestaan hoog opschieten de bomen te planten binnen twee meter (1 palm is 10 cm) en heggen binnen een halve meter van de erfscheiding. Overhangende takken moeten door de eigenaar van de plant (boom, struik enz.) worden afgesneden. Weigert deze, dan mag men het zelf doen, waarbij opgelet moet worden dat men het erf van de buur niet betreedt. De kosten hiervoor gemaakt zijn voor eigen reke ning en het afval mag niet over de erf scheiding gedepoeerd worden. In geval van geschillen, beslist de rechter. Onderling overleg is en blijft echter de beste oplossing. Wij maken onze lezers er op at tent, dat over enkele dagen het nieuwe kwartaal begint. De in casso van de abonnementskwi tanties voor het tweede kwartaal gaat dan beginnen. Wilt u liever niet per kwitantie betalen, dan verzoeken wij u de verschuldigde 4,50 voor of direkt na 1 oktober a.s. te gireren op postrekening 126156 of op onze bankrekening bij de Nederland- sche Middenstandsbank of Coöp. Raiffeisenbank te Soest, of het bedrag aan ons kantoor te vol doen. Die abonnees, die voor het tweedi kwartaal nog 4,25 in plaats var ƒ4,50 overmaakten, verzoeken wi llet ontbrekende kwartje van toer nu bij de betaling van het derde kwartaal te voldoen. Voor uw medewerking onze dank. Administratie SOESTER COURANT v.h. H. W. VELLINGA Begrafenis - Crematie - Transport (Rouwkamer) Steenhoffstraat 1 - Soestöljk Telefoon 2731, b.g.g. 2455. Kakkerlakken kunt u verdrijven door een mengsel uit te strooien van gelijke delen poedersuiker, borax, bloem en zwavel. Champagncvlekken verwijdert u met schoon lauwwarm water; vooral niet eerst met zeepwater proberen. Logelaten marmeren bladen worden eerst verwarmd en dan met een meng sel van houtlijm en krijt vastgemaakt. Aanslag in vazen verdwijnt door azijn en zilverzand. Alles goed schudden, eventueel een borsteltje gebruiken en tenslotte uitspoelen en drogen. Geel geworden tegels kunt u weer wit krijgen door behandeling met bleek- poeder, aangemaakt met water en azijn. Het poederlaagje er enige tijd op laten zitten. Aanslag in theekopjes zal niet ontstaan indien u thee drinkt, waarin een drup peltje melk gedaan wordt. Het in de 1hee aanwezige looizuur wordt door de melk opgelost. Cholera heeft uit de historie een kwa dere, gevreesdere naam overgehouden dan de-Tjaekte-/armo-1-971- -eigenlijk' nog verdient. Iets wat de wereld voorname lijk eraan dankt dat de hygiënisch slech te omstandheden waaronder cholera zich kan verbreiden zeldzamer worden. En natuurlijk ook aan het werk van een der nuttigste N.V.-organen, de wereldgezond heids organisatie W.H.O., die op zijn Ge- neefse hoofdkwartier naarstig gegevens verzamelt en op grond daarvan allerlei heilzame waarschuwingen de wereld in kan sturen, bijvoorbeeld over welke soort griep in aantocht is opdat men tij dig het benodigde goede vaccin kan be reiden. Deze W.H.O. houdt ook nauwlettend in het oog hoe het met de cholera staat en wel met de verschillende soorten ervan, die zeer sterk verschillen in ernst van de aandoening. De soort waarvan nu in Afrika en ook in Spanje sprake is bij voorbeeld - de El-Tor-variëteit - is be trekkelijk goedaardig en het is niet denkbeeldig dat vele toeristen er on wetend mee zijn besmet geweest en slechts hebben gedacht dat het' vreemde eten hun maag een beetje, van streek heeft gebracht. Maar ook deze El-Tor-vibrio moet in het oog gehouden worden. Dat wil de W.H.O. graag doen, maap ze is da^fbii, aangewe zen op mededelingen van' de nationale gezondheidsdiensten in de over de hon derd landen van de aardbol. In het Spaanse geval nu lijkt het wel zeker dat de Spaanse gezondheidsdienst pas zeer laat melding maakte van eniga cholera-gevallen, pas nadat snuffelende journalisten er ettelijke malen meld'ng van hadden gemaakt en het geheim echt niet langer te bewaren was. Dit nu is een kwalijke gang van zaken, want de reden voor de geheimhouding is niet ver te zoeken: het toerisme zoil j ernstig schade kunnen lijden als de vreef voor cholera de reislustigen ertoe zou bewegen dit jaar maar liever ergens an ders heen te gaan. Voor Spanje is dit in het seizoen een kwestie van vele honder den miljoenen guldens in hoogst begeer lijke vreemde valuta. Men heeft dus ge wacht tot het seizoen er vrijwel opzat voor men de mond over cholera open deed. Wat dan wel betekent dat om een finan cieel nadeel af te wenden het werk van de wereldgezondheidsorganisatie onder mijnd werd en daardoor ook het lichame lijk welzijn van velen in de weegschaal werd gesteld. Voor een paar peseta's. KLAARWATERWEG Helft van modern dubbel met dubbele garage en berging, voorzien van C.V. gas (ook in de garages) en caravanstal ling voor 2 caravans en grote vrije tuin (502 m2). Ind.: royale woon-eet- kamer met open haard, ruime moderne keuken, hal, toilet, kelderkast, verdieping: 3 slaapka mers, douche, ruime zolder met vliezotrap (mogelijkheid voor vaste trap en 4e kamer) Te aanv. omstreeks dec jan. a.s. Koopsom ƒ79.000,— k.k. EIGENDOMWEG Vrijstaand met bedrijfsruimte (nieuwbouw) 100 m2, voorzien van C.V. gas 500 m2 grond. Ind.: woonhuis: L-vor- mige woonkamer, af zonderlijke eetkamer, moderne keuken, dou che, hal, kelderkast, toilet; verdieping: 1 grote en 1 kleine slaap kamer. In uitstekende staat van onderhoud. Bijzonder geschikt voor schilders- of aan.bedrijf. Koopsom ƒ98.000,k.k. HOLLANDSCHE RADING Fraai gelegen in bos rijke omgeving, nabij natuurreservaat VRIJSTAAND voorzien, van C.V. gas met garage en tuin 500 m2). Ind.: L-vormi- ge woon-eetkamer met open haard en wand- betimmering, keuken, hal, toilet, kelderkast; vedieping: 2 slaapka mers, ruime badkamer met ligbad, zolder met vliezotrap en derde kamertje. Incl. volledige stoffering en luxaflex zonneweringen. Op kor te termijn te aanv. Koopsom ƒ110.000,- k.k. Helft van moderne met garage en fraai aangelegde tuin op het zuiden met zonneterras. Voorzien van C.V. gas. Ind.: L-vormige woon- eetkamer met parket vloer, entree, royale hal met open trap, toi let, luxe keuken (Pog- genpohl), bijkeuken, verdieping: 4 royale slaapkamers, luxe bad kamer, 2e toilet. Incl. voll. stoff. Koopsom 143.000,- k.k. SOESTDUINEN Zeer fraai gelegen in bosrijke omgeving met ondergebouwde garage, voorzien van C.V. oliestook en grote tuin (circa 960 m2). Ind.: par terre: royale hal met open hardhouten trap en natuurstenen vloer, woon-eetkamer met open haard, moderne keukén, 3 slaapkamers, douche, toilet; verdieping: 1 slaapkamer en ruime berg zolder; souterrain: 4 vertrekken, C.V. annex wasruimte. Bijzonder geschikt voor kantoor, praktijk, show room of bedrijfsruimte. Veel kastruimte. Te aanvaarden 1 november a.s. Koopsom ƒ165.000,k.k. ■^v-ij* HILDEBRANDLAAN Riante 2 onder een kap (in aanbouw), voorzien van C.V. gas, met garage, Ind.: grote L.-vormige berging en grote tuin. woon-eetkamer, moder ne open keuken, hal, toilet, kelderkast; ver dieping: 3 slaapkamers, badkamer, vaste trap naar zolder met 4e slaapkamer, hobbyruim te, C.V. ruimte. Te aanv. voorjaar 1972. Koopsommen vanaf ƒ178.000,vrij op naam. GENTIAANLAAN voorzien van C.V. gas, met carport, garage en hobby/C.V. ruimte. Grondoppervlakte 1755 m2. Ind.: royale woon-eetkamer met open haard, grote moderne eetkeuken, kelder, royale hal met open hardhouten trap en natuurstenen vloer, toilet; le verd.: 3 royale slaapkamers waarvan 1 met groot balkon, badkamer; 2e verd.: 1 grote slaapkamer en 1 grote herenkamer. Incl. volledige stoffering. Te aanvaarden in overleg. Koopsom ƒ275.000,k.k. MAKELAAR IN ONROERENDE GOEDEREN - LID N.B.M. Telefoon (02155)-5050 bij geen gehoor (02154)*2727 GALLENKAMPPELSWEQ11 - SOEST - TEL. 6286 TORENSTRAAT 19 - SOEST - TEL 2424

Soester Courant | 1971 | | pagina 15