milmö Vervolg Sportvaria KEUKENS Eerste competitieweek voor S.V.V. teams zwak begonnen Matige kompetitiestart van Hees-volleybal NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Een bank waar u altijd iemand vindt om mee te praten DONAR 1-S.E.C. 11-1 C.S.W.—HEES 1-2 Hierden 3 - Hees 2 22 Dubbele winst voor de heren van Red Stars S.E.C. Honkbal Hees 3-0S0 3 2-1 Waterpoloseizoen in openlucht afgesloten Telef. Brandweer 333 3 Politiebureau 444 4 Wedvlucht vanaf St. Gislain Hornu Olympia wandelde in Barneveld Klaverjaswedstrijd Brandweer-Politie UITSLAGEN Badmintonclub „Selby" van start Dinsdag 21 september 1971 De eerste week van de volley balcompe- titiein het district Eemland is voor de teams van de Soester Volleybal Vereni ging niet zo goed verlopen als men zich misschien had voorgesteld. Moesten enkele teams tegen elkaar uit komen, hierdoor moest er natuurlijk een verliezer zijn, van de teams die tegen een andere vereniging uitkwamen ver loren er drie en wonnen er eveneens drie. Het tweede herenteam bracht het er in Amersfoort zeer goed af door met 0-3 van Impala te winnen. De wedstrijd die meer dan een half uur te laat begon eindigde in een zeer overtuigende zege voor het SW team, die in deze wedstrijd zijn klasse toonde en zonder enig pardon dit team kon verslaan. Het tweede damesteam bracht het er niet zo geweldig goed af. Zij verloren met 3-1 van het Baarnse BG SV. De gehele wedstrijd was een nogal gelljkop- gaande strijd waarin beide teams elkaar weinig toelieten. Het had dan ook zonder enige moeite een gelijkspel kunnen zijn. Het team werd door enkele onduidelijke beslissingen van de scheidsrechter nogal eens uit zijn concentratie gehaald, waar door ze net het ritme verloren om de set tot winst te kunnen omzetten. Vooral in de eerste set was dit het geval. Deze set werd daardoor met 15-10 ver loren. In de tweede set brachten de da mes het er beter af, zij kwamen toen tot een zeer overtuigende 8-15 winst. In de beide volgende sets wilde het niet meer zo. Ze konden het juiste ritme net niet te pakken krijgen, al bleef het toch zeker een zeer aantrekkelijke wedstrijd voor de kijker. Ze verloren de derde, resp. de vierde set met 15-6 en 15-9. Dames SVV 3 verslaan dames SVV 5 met 0-3 Het derde damesteam kon zijn wedstrijd tegen het vijfde damesteam met een 0-3 overwinning beloond zien. Was het In de eerste twee sets misschien niet overtui gend genoeg in de derde set toonden ze zich de meerdere. Het verschil van beide teams kwam tot uitdrukking bij de aanval, die bij het SVV 3 team zeer zeker vaak beter was. De eerste twee sets konden in een gelijk- opgaande strijd, waar beide teams el kaar weinig toelieten in het begin, met 11-15 door SW 3 werden gewonnen. In de derde set werd de slag geslagen en kon SW 3 zonder veel moeite een 3-15 over winning behalen. Dames SVV 4 verslaat Voleem met 2-1 Het vierde damesteam kon zijn meerdere tonen tegen het uit Eemnes komende Voleem team. Vooral in de eerste twee sets waren ze de betere van de twee. Al behaal je een winst nooit zonder veel in zet, hier kon men de tegenstander toch wel in bedwang honden, zonder dat er TORENSTRAAT 45 - TEL. 800£ Keukens ln iedere prijsklasse Ook op saterdag geopend. De volleybalvereniging Hees heeft haar eerste kompetitieoptreden met wisse lend succes afgesloen. Ondanks een 2-1 overwinning op het Soesterbergse AGAVS kan het eerste optreden van het eerste WH-dames- team niet bijster imponerend genoemd worden. Het sterk verjongde Hees-team, dat technisch en taktisch ver boven hun tegenstanders uitstak, verzuimde in de eerste set haar overwicht in cijfers uit te drukken. Door te statisch en vooral te weinig fanatiek aanvalsspel moesten de VVH-sters toelaten, dat AGAVS via een enorme inzet de eerste setzege pakte. (15-17). Gelukking herstelden de roodbaadjes zich uitstekend, want door voortreffe lijk kombinatiespel lieten zi] hun te genstandsters geen schijn van kans meer, wat de seitstanden 15-7 en 15-2 ook duidelijk weergeven. Doordat bij het afdeligsvolleybal voor iedere gewonnen set één punt wordt toegekend, betekende de 2-1 overwin ning van Hees ook tevens het verlies van één winstpunt, welke volkomen on nodig geinkasseerd werd. Desondanks kunnen de WH-dames ge zien het goede spel in de laatste twee sets het verdere verloop van de kompe titie met vertrouwen tegemoet zien. Aanzienlijk minder goed was de stert van het eerste herenteam, dat met 2-1 van Voleem verloor, hetgeen in de eer ste plaats te wijten was aan een zeer zwak scheidsrechterlijk optreden. Hier door werd het grote verschil in bal- techniek tussen WH en Voleem volko men teniet gedaan, zodat de strijd zich louter op het gebied van de inzet afspeeld de. De inzet was in de eerste twee sets bij Voleem veel groter dan bij WH, dat via te rustig aanvalsspel trachtte de Voleemverdediging te verschalken, het geen geenszins lukte, omdat de Eemnes- sers praktisch elke aanval konden stop pen, waarbij met een knipoog naar de scheidsrechter de geldende technieknor men schromelijk werden overschreden. Hoe dan ook, de' Voleemploeg verdien de de zege in de eerste twee sets op ba sis van grotere inzet volkomen. De Heesheren tapten in de laatste set gelukkig uit een ander vaatje, want nu werd om elke bal gevochten, waardoor af en toe van fraai vollebal was te ge nieten. Met een fikse 15-3 zege wisten de WH- heren de matige indruk wel niet hele maal weg te wissen, doch lieten zij op de valreep toch nog even zien, dat ze wel degelijk weten wat volleybal is. Overige uitslagen: WH 2 - Devu (heren 2-1. WH 3 - Voleem 2 (heren) 0-3. WH - BG en SV (jongens) 0-2. Progamma donderdag 23 september: 19.15 uur: WH 2 - AGAVS 3 (heren). 19.15 uur: WH 3 - BG en SV 4 Gieren). 21.30 uur: WH - SW 5 (dames). extra op moest worden gestreden. De le set werd met 15-7 gewonnen. In de tweede wist Voleem twee punten meer te scoren het werd toen 15-9. In de laatste set was er een misschien iets te lichte inzet. Men dacht de set zo te kunnen winnen. Dat lukte alleen niet en men liet zich daardoor misschien iets overdonderen door Voleem die kans zag deze set met 9-15 te winnen. Heren SVV 3 verliezen met 3-0 van Olympia 4 Het vierde team van Olympia zag kans het SW 3 team een 3-0 overwinning af handig te maken. Het SVV-team draai de niet zoals men zelfs hoopte. Het team was nog niet zo op elkaar ingespeeld. De eerste en de derde set gaf veel span nen doordat beide teams elkaar zeer weinig toelieten. Ze bleven elkaar om en om goed volgen, zodat geen van beide een grote voorsprong kon nemen. Deze set eindigde in een 16-14 overwinning voor Olympia, die dit maar net op het nippertje behaalde. De techniek in de laatste aanvallen was echter niet zoals het behoorde, maar de scheidsrechter maakte hier geen einde aan. Vooral het blok was bij de Olym- pianen beter, zodat vele aanvallen aan de SW kant geen enkel nut hadden. In de tweede set gaf SW zich makkelijk over. Het werd 15-3. Heren SVV winnen met 2-1 van Foxboro Het 4e herenteam wist het competitie seizoen goed in te gaan door Foxboro, een zo makkelijke broeder, met 2-1 te verslaan. Vooral in de eerste twee sets konden de SW-ers de mannen van Fox boro goed in bedwang houden en wonnen beide sets dan ook verdiend met 15-10, de laatste set verliep echter niet zo voor spoedig, waardoor de setwinst naar de tegenpartij ging, die deze set met 7-15 won. Heren SW 5 wisten een set van AGAVS 3 te winnen Het vijfde herenteam, een team dat be staat uit mensen die bijna allen voor het eerste in de competitie van heren mee doen, kon niet voorkomen dat AGAVS 3 uit Soesterberg deze wedstrijd met 2-1 won. Het SVV-team draaide niet slecht, zodat verwacht kan worden dat er in de rest van het seizoen veel overwinningen behaald kunnen worden. Het was de tweede set die de SW-ers op het nippertje met een minieme voor sprong wisten te winnen. De tweede set werd n.1. met 15-17 gewonnen. De de eerste en de derde set brachten ze het niet tot een setwinst. AGAVS wist deze sets met resp. 15-7 en 15-10 te winnen. SVV 6 wint met 3-0 van SVV 7 Een overtuigende 3-0 overwinning wist het zesde team op het zevende te be halen. Alleen in de eerste set kon men nog enige tegenstand verwachten. Deze set werd met 8-15 gewonnen. De beide andere sets werden overtuigend en ver diend met resp. 1-15 en 2-15 gewonnen door SW 6. Jongens jeugd A wint met 2-0 van B Jongens A wisten met 2-0 van hun club genoten te winnen. Het B team, dat in deze wedstrijd zeer goed partij gaf, zoals ze in vorige wedstrijden nog niet deden, maakte het het A-team nog wel eens moeilijk. Het was natuurlijk voor de B-ers onbegonnen werk om tegen dit toch veel sterkere team een uitmuntend figuur te slaan. Ze verloren beide sets met 5-15. Programma voor de komende week: Donderdag 23 september Soest: Dames: Olympia 3-SW 3. Foxboro 1- SW 4. WH 1-SVV 5. SVV 6-Devu 2. Meisjes: Olympia d-SW. Heren: SW 2-BG SV 2. SW 5-Olym- pia 6. In de uitwedstrijd tegen Donar heeftIn een goede wedstrijd heeft SEC 1 weer een geweldige inzet ge toond. Voor de rust was SEC zelfs iets sterker. Na een kwartier moest Dirk Jan van den Broek worden vervangen door Dirk Netten, welke vooral na de rust een voldoende haalde. Aanvoerder Joop Pouw was de grote animator in de achterhoede, waar Eddy Brouwer nog steeds last heeft van een oude blessure, maar desondanks een j KWA SEC 2 met 4-3 verloren van HVC 3, waarin 0.a. meespeelde Malestijn, Marcus en Zweers, oude betaalde spelers van HVC 1. Een zeer goede inzet van SEC heeft hier weer getoond, dat wanneer op de ze wijze wordt gevoetbald, de tegen stander terdege met de SEC-reserves zullen moeten rekening houden. De leiding was matig. SEC 3 - AP WC 3-0 SEC 4 1-3 goede inzet toonde. Rust 0-0, waarmede Donar aanmerkelijk sterker dan verle den jaar, tevreden mocht zijn. Jack Krijt speelde zeer sterk en Fred van Zanten, die de moeilijke taak had Ries Hoed te vervangen, speelde een goede wedstrijd. 12 minuten na rust loste Jan Veenen- daal een hard schot. Een centrale ver- S.O. Soest 5 - SEC 5 1-3 Het eerste elftal van Hees trok zater dag voor de vierde wedstrijd deze kom- petitie naar Wilnis om te spelen tegen dediger van Donar veranderde de bal c.S.W. Voor Hees is dit altijd een zeer met het hoofd van richting en de kee- moeilijke wedstrijd. Nog nooit heeft per was kansloos, 1-0 voor SEC. Een - - men daar kunnen winnen. Zaterdag lukte het echter wel. Over het algemeen waren de elftallen behoorlijk tegen el kaar opgewassen. Hees speelde echter met meer inzet, zoals de laatste wed strijden steeds het geval is. C.S.W. scoorde wel het eerst, maar het was E. Gerth, die voor een ruststand van 1-1 zorgde. Zowel C.S.W. als Hees kreeg nog kansen maar de stand bleef 1-1, totdat alweer Gerth Hees aan een voor sprong hielp. Hees beheerste de wed strijd volkomen en de Hees-achterhoede met doelman Altena weer goed op dreef hield de zaak dicht. Door deze 2-1 zege bracht Hees het totaal op zes punten uit vier gespeelde wedstrijden. Niemand zal dit voor de kompetitie voorspeld hebben. Zaterdag a.s. weer een thuiswedstrijd tegen het Hilversumse Hoogerheide. Het tweede elftal startte zaterdag al vroeg van de Kooiweg voor de verre uitwedstrijd tegen Hierden. Het elftal stond onder leiding van de heer v. Steendelaar. In Hierden wachtte men waarin vier van de eerste 5 wedstrijden - tevergeefs op de scheidsrechter en uit- goed schot van Evert van Brakel op de paal had voordien een beter lot ver diend. Een kwartier voor het einde stopte Jan van Hattum op grandiose wijze, maar kon de bal niet onder controle krijgen, een toelopende spitsspeler benutte de kans, 1-1. Het spel golfde op en neer en beide ploegen mochten met een puntenverde ling tevreden zijn. Hoewel' SEC er ui teraard nog lang niet is (drie punten uit twee wedstrijden), heeft het vriend en vijand verrast met deze start van de competitie. Zondag komen Victoria 1 en 2 aan de Bosstraat op bezoek. Laten SEC 1 en 2 er aan denken, dat het weer een zwa re opgave wordt. HVC 3 - SEC 2 4-3. Ondanks de handicap van drie gebles seerde spelers in het eerste herenteam van de Soester formatie is het de Red Stars heren toch gelukt dit weekeinde waarin zij een competitiewedstrijd en een bekerwedstrijd moesten spelen, heelhuids door te komen. Zaterdagavond werd er gespeeld tegen het Utrechtse O.S.G., dat vorig jaar nog tegen het Soester team de kampioens wedstrijd speelde en deze verloor, waardoor de Soester spelers promoveer den en kampioen werden. Doch ook O.S.G., dankzij een tweede plaats, promoveerde, en zo stonden beide teams weer tegenover elkaar. Red Stars had van meet af aan een lichte voorsprong genomen en wist deze als nog vrij gemakkelijk te behouden en de ze wedstrijd met 46-33 in haar voordeel te beslissen. Zondagmiddag werd in de Soester Sporthal de eerste bekerronde verspeeld tegen het Doornse Flux. Al spoedig bleek dit geen tegenstander te zijn voor de Soester heren en de Red Stars coach Blok maakte van deze wedstrijd goed gebruik om wat systemen te gaan pro beren. Hierdoor liep de score natuurlijk veel minder hoog op dan werd ver wacht, maar de winst van 55-19 in het voordeel van Red Stars bewijst vol doen. Aanstaande vrijdagavond ontmoeten beide teams elkaar weer voor de return, deze wordt gespeeld in de Soester Sport hal om half tien. Dames eerste op toernooi in Den Haag Het damesteam was zaterdagmiddag op bezoek bij het Haagse Jumpers en heeft daar voor de komende competitie haar visitekaartje afgegeven. De Soester da mes zijn beslist van plan dit jaar een goede plaats in de tweede divisie lande lijk te bezetten en hebben op dit toer nooi bewezen tegen teams van eenzelfde niveau goede vooruitgang te maken. Het Red Stars-team werd ongeslagen eerste en kwam met veel trots met een eerste prijs naar Soest terug. Voor wat de competitie betreft heeft ook heren 2 zijn eerste winst. Dit ging ten koste van UW 3. Een grote verrassing is wel de winst van het vierde damesteam van Red Stars tegen het eerste team van Flux. De Soester dames wonnen met 30-22. Het derde damesteam heeft in een fel duel verloren van UW 2. Het verschil was drie punten. Het eerste team is dit jaar als zesde ge ëindigd in de derde klasse van de lande lijke competitie. Na een slecht begin van de competdte, werden verloren, kon SEC in Alkmaar het begin maken van een zegereeks van vier gewonnen wedstrijden na elkaar. De tweede helft van de competitie werd gekenmerkt door een te afwisselend spe lend SEC. Werd de ene wedstrijd op een briljante manier gewonnen, de volgende twee waren zo slecht, dat men wel 12 fouten maakte. Door dit afwisselend spe len wist SEC nog maar twee wedstrijden in winst om te zetten, wat een totaal van zeven gewonnen wedstrijd opleverde en de volgende eindstand: 1 Hoofddorp 18-34 2 Watergraafs. 18-32 3 Alc. Voctrix 18-28 1HFC Haarlem 18-22 5 THB 18-18 6 SEC 7 Foresters 8. Herons 9. HBC '64 10 Quick 18-14 18-14 18-10 18- 6 18- 4 De beste slagman van het seizoen 1971 was P. Brugman met 20 honkslagen uit 53 slagbeurten. SEC 2, dat dit jaar in een hogere klasse draaide, heeft het naar omstandigheden goed gedaan. Het tweede team won 5 van de dertien gespeelde wedstrijden en de verloren wedstrijden, werden verloren met miniem verschil. Volgend jaar zal het tweede van SEC 't zeker beter gaan doen, mede ook omdat de vele nieuwe spelers in dit team nu weer een jaartje ervaring hebben op gedaan. In de eindrangschikking neemt het team van SEC een vijfde plaats in. 1 Chefana 2D. Dog. 2 3 Donar 3 4 Fak 2 14-25 14-22 14-20 14-17 5 SEC 2 6 UW 4 7 Achil. 2 8 Bosbokken 13-10 14- 14- 4 14- 2 SEC heeft een wedstrijd minder ge speeld, omdat dit niet meer van belang was voor de eindstand. De beste slagman van het tweede team was R. Thiellier. De BRL heeft het dit jaar niet gemakke lijk gehad. De meeste jongens honkbal den voor het eerste jaar en daarom is het nog knap dat zij drie van de 10 wedstrijden gewonnen hebben. Eindstand: 1 Donar 11-201 4 SEC 10- 6 2 Zuidvogels 11-15 5 HCAW b 12- 3 3 HCAW a 12-12 De beste slagman van de BRL was E. v. d. Burg. De bleesing heeft dit jaar zeer leuk ge speeld en het is jammer dat zij niet twee of drie plaatsen hoger geëindigd zijn. Eindstand Bleesing: 1 HCAW a 12-24 2 DONAR 14-20 3 HMS 13-17 4 UW 13-12 5 Utr. Hitters 6 HCAW b 7 SEC 8 HCAW c 13-10 14-10 14- 9 14- De beste slagman bij de bleesing was C. Bangma. Tot slot mag nog vermeld worden dat de leden van SEC 1 en SEC 2 in de win ter niet stil gaan zitten, maar besloten hebben om bij SEC te gaan voetballen, Zij vormen het zevende team en spelen a.s. zondag hun eerste wedstrijd. eindelijk ging men van start onder leiding van een bestuurslid van Hier den. Het werd een spannende en kei harde wedstrijd. Hierden kwam aan de leiding maar Hop maakte gelijk. Na rust weer een andere scheidsrechter, die echter beter floot dan de eerste. Weer was het Hierden dat met 2-1 voor kwam te staan, maar nu was het Dor- restein die voor de gelijkmaker zorgde. Hees 2 bleef zodoende ook in de derde wedstrijd ongeslagen. Eindstand 2-2. Hees 3 behaalde na twee nederlagen voor het eerst de overwinning, al heeft het publiek lang moeten wachten. Hees 3 had weer de beschikking over een echte keeper, nl. de weer teruggekeer de Muis. Muis zorgde ervoor dat de achterhoede veel rustiger speelde. O.S.O. kwam het eerst op 1-0 en wat Hees ook probeerde, meestal was de juiste richting zoek. Ook na de rust een in het veld niet zwakker Hees maar geen doelpunten. Tot een paar minuten voor tijd, kort achter elkaar, Kroon en v. d. Heuvel scoorden. Grote vreugde bij Hees door dit dik verdiende succes. Eindstand 2-1 voor Hees 3. Met een toernooi, georganiseerd door de Zeister zwem- en polovereniging „Laga" in het zwembad „Dijnselburg", beslo ten de dames en heren waterpoloërs van „De Duinkikkers" het openlucht seizoen '71. Aan het toernooi werd deel genomen door een dames- en heren team van de organiserende vereniging, „De Haaien" uit Leusden, „IJsselduikers" uit Montfoort en uiteraard „De Duin kikkers". De Soester dames die ondanks het feit dat zij dit seizoen niet in competitie verband in het water kwamen, toch steeds beter gaan spelen, moesten in hun eerste wedstrijd de winst aan Laga laten, maar tegen IJsselduikers zorgden zij met 4-0 voor de eerste Soester winst. In hun derde wedstrijd tegen „De Haai en" moesten zij opnieuw buigen voor hun tegenstanders die met een 3-0 overwinning het water verlieten. Bij de heren eigenlijk geen verrassin gen. Volgens de verwachtingen werd met 2-1 gewonnen van Zeist, waarna ook De Haaien met 3-0 aan de zegekar werd gebonden. In hun laatste wed strijd moesten de Soester poloërs hun meerdere erkennen in het team van Laga, dat duidelijk geroutineerder speelde en die dat met hun 4-0 overwin ning ook wel duidelijk maakten. Dit weekend werd een wedvlucht gehou den vanaf St. Gislain Hornu. De duiven werden gelost om 9.30 uur met noord westen wind. De vereniging „De Vriend schap", die aan deze wedvlucht deelnam had 410 duiven in concours. De eerste duif kwam om 12.26.39 uur aan. De laat ste prijsduif arriveerde om 12.50.40 uur. Uitslag: J. Kamerbeek 1 5 7 8 14 15 17 19 31 37 43 49 50 52 66 69 74. D. de Zoete 2 3 9 10 15 18 21 33 39 40. Alte- naar-Reijerse 4 6 20 24 28 55 67 70 71 81. E. Veerman 11 26 29 32 39 53 63 77. A. Meesters 12. C. Bokma 16 22 23 27 34. H. Strumpel 25 72. J. Wijnands 30 35 45 58 60 73 75 76 79. S.K.B. 36 59. H. v. d. Broek 41 47. C. Groen 42 54. Fr. Groene- stein 44 51 64. B. Schimmel 46 62 78. E. Daatselaar 48. J. Piepenbroek 56 65. R. Westerveld 57 82. P. Taalman 61 68. A. de Kruijf 80. Ook de vereniging „De Zwaluw" nam aan deze wedvlucht deel met 457 dui ven. Aankomst eerste prijsduif te 12.26. 17 uur, snelheid 1241.32 meter per mi nuut. De laatste prijsduif arriveerde te 12.47.42 uur. Uitslag: G. Rijksen 1 6 7 8 9 12 17 23 26 27 32 35 37 44 46 50 52 55 58 64 65 70 71 77 81 84 88. H. Voskuilen 2 3 4 28 39. R. Voskui len 5 13 15 38 45 49 59 62 69 78 79 87. Jac. Wijnands 10 11 21 34 56 66 72 80 82 90. M. de Ruiter 14. H. v. Hengstum 16 24 41 57 63. J. v. d. Brakel 18 20 29 42 47 48. G. de Ruig 19 22. L. den Enting 25. A. van Dorrestein 30 54 73. P. Rauch 31 61 89. B. Roest 33. A. de Bes 36 43 51. W. van Soest 40. G. Visser 53. J. Knoops 60. Th. Wigtman 67. H. Rauch 68. G. Lijnsvelt 74 86. J. v. d. Belt 75 83. H. Woudstra 76 85. H. den Dekker 91. Twee van de drie groepen van de chr. wandelsportvereniging „Olympia" hebben na afloop van de 10 Herfsttocht, georga niseerd door de wandelsportvereniging Jan van Schaffelaar, in Barneveld een bitter pil te slikken gekregen. De junioren kregen hun verdiende prijs niet uitgereikt terwijl de Olympia-senio- ren, die met nog 2 groepen een gelijk aantal punten hadden behaald, na een juryberaad werden terugverwezen naar derde plaats. De 885 deelnemers liepen een fraai par koers dat hen grotendeels door de plaat sen Barneveld en Achterveld voerde. De wandelaars werden bij het afleggeh van de eerste kolimeters vergezeld door de muziekvereniging „De Harmonie" uit Barneveld. De 16 adspiranten en de 31 junioren van Olympia liepen respectievelijk 6 en 12 km onder leiding van mevr. S. Brood Foeken en de heer D. Brood terwijl de 11 senioren onder het toeziend oog van de heer L. Vogel de 18 km-route volgden. De uitslag van de 6 km zag er als volgt uit: 1. Olympia, Soest, 282 punten. 2. D.W.V., Lunteren, 262 punten. De derde plaats was voor „Willem Is Kunnen" uit Ede met eveneens 262 p. doch de eerste jurybeoordeling viel beter uit voor D.V.W., Lunteren. Vierde werd 't Noor den, Zwolle met 258 punten. 12 km: 1. 't Noorden, Zwolle, 638 punten. 2. Willen Is Kunnen, Ede, 634 punten. De derde prijs werd uitgereikt aan Blauw Wit uit Ede met 597 punten, maar na controle van het juryrapport bleek dat Olympia 6 punten meer had behaald dan Blauw Wit. Olympia kreeg de toezegging worden overhandigd, dat de derde prijs alsnog aan haar zal Op de 18 kilometer deed zich het bijna onmogelijke voor. Drie groepen eindigden met hetzelfde aantal punten. Na een ju ryberaad viel de klassering van de Olym- pia-senioren ongunstig uit. De uitslag na het beraad was: 1. 't Noorden, Zwolle, 692 punten. 2. De Vrolijke Zwervers, Op- heusden, 688 punten. De senioren behaalden dus geen prijs maar wel de derde plaats met 679 pun ten. Zaterdag 2 oktober gaan de groen-witten naar Dodewaard, in de Betuwe, om deel te nemen aan de 5e Dodewerotocht. Ver trek vanaf de Veldweg om 12.30 uur precies. Leden van de vrijwillige brandweer en die van de Soester politie, opende vrij dagavond in de recreatiezaal van de brandweer het klaverjas-winterseizoen, waarvoor de brandweer een beker ter beschikking had gesteld en waarvoor grote belangstelling bestond. Twee en vijftig klaverjassers(sters) zet ten zich om even over acht uur aan de tafels, na een welkomswoord van de brandweercommandant de heer J. F. Groart, die bekend maakte, dat de jaar lijkse wedstrijd tussen personeel van ge meentewerken, politie en brandweer, deze komende winter weer zal worden gehou den. De wedstrijd van deze avond is bedoeld als een z.g. voorwedstrijd, omdat de poli tie speciaal bevriend is met de brand weer en ook dikwijls op andere manier met elkaar in kontakt komt. De speelwijze was op andere leest ge schoeid. Men was verplicht te spelen en bij een slechte kaart moet maar gehoopt worden op een goede kaart van de maat aan de overzijde. Het kwam dan soms goed uit, maar het liep ook wel eens mis en dan was het aantal punten zeer gering of helemaal niets. De sfeer was bijzonder gezellig en hef was al ver na twaalf uur, voordat de rekenkamer de uitslag bekend kon ma ken. Die luidde als volgt. Totaal stand: Brandweer 51.361 en SPSV 51.402 punten, zodat de politie de uitge loofde beker won, zij het met gering ver schil. Individuele prijswinnaars waren: Brand-, weer: 1. Mevrouw Vermeulen, 5741 p. 2. E. Kerkhof, 5472 p. 3. C. T. de Bruin, 5347 p. 4. Mevrouw v. d. Baan. 5286 p. J. Dasselaar, 5261 p. 6. H. Kamphorst. 5247 p. 7. J. Wiggermans, 5010 p. 8. G. de Rooij, 4824 p. 9. C. van Doorn, 4736 p. 10. H. v. d. Heiden, 4437 punten. Politie: 1. J. Z. de Bruin, 5824 p. 2. W. ter Haar, 5741 p. 3. B. Snijders, 5318 p. 4. A. Muller, 5258 p. 5. Mevrouw Sur- stedt, 5057 p. 6. H. Ruitenberg, 4668 p. 7. J. H. Hoogma, 4857 p. 8. Mevrouw Pley, 4842 p. 9. Jurriëns 4827 p. 10. P. Bergman, 4810 punten. De heer Groart dankte voor de deelname, alsmede de rekenkamer voor de bewezen diensten en reikte daarna de prijzen uit. ZATERDAG 18 SEPTEMBER HOCKEY M.H.C. SOEST Meisjes Soest Al-Shinty Al 1-1 Soest BI-Kampong B2 4-0 Kampong A2-Soest A2 0-3 Jongens Soest Bl-SCHC B2 3-3 Kampong A3-Soest Al l-l VOETBAL S.E.C. Senioren SEC-SVM Boys l-l SEC 2-Zwart Wit 2 1-2 Junioren Jonathan A-SEC A 1-4 HVC C-SEC B 2-4 SEC C-WZ A 0-3 SEC E-CJVV D 1-5 Adspiranten AP WC a-SEC a 4-3 Soest d-SEC b 1-6 HVC d-SEC c 2-2 SEC e-Roda d 7-2 Pupillen SEC 1-Spakenburg 1 4-1 HVC 2-SEC 2 2-4 Soest 4-SEC 3 2-5 SEC 4-Hoogland 3 4-0 SEC lb-Spakenburg lb 2-2 SEC 2b-Wóudenberg lb 0-5 Hoogland 2b-SEC 3b 1-5 KWA 4b-SEC 4b 0-2 HEES Senioren CSW-Hees 1-2 Hierden 3-Hees 2 2-2 Hees 3-OSO 3 2-1 Junioren Amsvorde B-Hees A 2-3 Adspiranten Hees a-CJW a 1-2 Hees b-Hoogl.veen b 1-3 Pupillen KWA 3-Hees 1 0-0 Cobu Boys lb-Hees lb 0-3 V.V.Z. Senioren WZ-Hulshorst 8-2 WZ 2-SDCP 2 0-2 WZ 3-Baarn 2 4-3 DVS 4-WZ 4 4-1 WZ 5-Chefana 4 2-5 Baarn 3-WZ 6 1-0 Bl.kwartier 7-WZ 7 9-1 Junioren SEC C-WZ A 0-3 Adspiranten Soest a-WZ a 3-0 Scherpenzeel a-WZ b 5-0 KWA c-WZ c 0-5 Cobu Boys b-WZ d 0-2 Pupillen WZA 1-WZ 1 6-1 AP WC 3-WZ 2 1-1 Roda lb-WZ lb 8-0 S. O. SOEST Junioren Soest A-NSC A S-l Soest fi-APWC B 4-1 Soest C-Hoogland B 2-4 Adspiranten Soest a-WZ a 3-0 KWA b-Soest b 0-1 Soest c-Quick c 1-1 Soest d-SEC b 1-6 Soest e-Roda c 3-1 Soest f-Achterveld d n.o.g. Pupillen HVC 1-Soest 1 3-0 WZA 2-Soest 2 2-1 Soest 3-Amf. Boys 1 0-5 Soest 4-SEC 3 2-5 De Glind - Soest 5 1-8 KWA 2b-Soest lb 2-1 Soest 2b-HVC 2b 8-0 SOESTERBERG Senioren Soesterberg-PUEM uitgesteld Scherpenzeel 2-Soesterberg 2 6-1 Junioren Soesterberg A-Zeist B uitgesteld Seastum C-Soesterberg B 0-4 Patria B-Soesterberg C 0-1 Adspiranten Soesterberg a-CDN a uitgesteld Soesterberg b-CDN b uitgesteld CDN ee-Soesterberg c 3-1 Soesterberg d-CDN g uitgesteld ZONDAG 19 SEPTEMBER HOCKEY M.H.C. SOEST Dames Soest 1-VW 1 Heren Alkmaar 1-Soest 1 Soest 2-Terriers 1 Soest 3-VW 3 Soest 4-Rood Wit 2 Soest 5-Baarn 4 Gooise 9-Soest 6 Alkmaar vet.-Soest vet. VOETBAL S.O. SOEST Soest 1-AW Saestum-Soest 2 Soest 3-Hoogland 3 Soest 4-Roda 3 Soest 5-SEC 5 Amsvorde 5-Soest 6 WOG 6-Soest 7 Soest 8-Quick 9 Soest 10-Ministerpark 5 SOESTERBERG KDS-Soesterberg Soesterberg 2-LWA 3 Soesterberg 3-APWC 4 Soesterberg 4-Roda 5 Soesterberg 5-Hoogl.veen 6 S.E.C. Donar-SEC HVC 3-SEC 2 SEC 3-APWC 3 KWA 6-SEC 4 Soest 5-SEC 5 3-1 4-1 0-2 1-2 2-2 4-1 8-1 1-1 1-1 2-0 1-7 1-3 5-4 3-1 7-0 6-11 1-4 uitgesteld uitgesteld uitgesteld uitgesteld 1-1 4-3 3-0 1-3 1-3 Badmintonvereniging „Selby" opent a.t. zondag het nieuwe competitieseizoen. Vier teams zullen dit jaar aan de com petitie deelnemen. De vorig jaar gepro moveerde twee teams, het eerste en tweede, moeten zich in een hogere klas se trachten waar te maken. Zondag 26 september spelen in de Sporthal „Beukendal" alle teams hun eerste thuiswedstrijd. Aanvangstijd van deze wedstrijden is 14.30 uur. De res pectievelijke tegenstanders van het le tot en met het 4e team zijn: Amers foort 4, SSVU (Utrechtse Studenten), Hoogland 2 en 't Slot uit Zeist.

Soester Courant | 1971 | | pagina 5