en garanlie mm fl,95 oAjÖMjX Kijk uw ogen uit. rï Ton Beuken 1 i ROMAN- KLOPPEN korting op alle eelgoederen VERKOOPSTER TEDDYNETTE ZOMERZON IN WINTERTIJD ga met uw tgd mee -ga naar de nmb! ook als u 2000,-, 5000,- of 10.000,- wilt lenen! FANTASIE PANTIES in diverse kleuren SPORTHAL „BEUKENDAL" to's met dit embleem Begroting van gemeente voor het jaar 1972 L.S., bj. 1968 L.S., bj. 1971 ,S., bj. 1969 .S., bj. 1969 .L, bj. 1969 .L., bj. 1969 ,L., bj. eind 1969 .L., bj. 1967 L., bj. 1970 lajor, bj. 1967 lajor, bj. 1970 L„ bj. 1969 L., bj. 1969 L., bj. 1970 cp., bj. 1970 Kport, bj. 1970 icport, bj. 1969 11600 L, bj 1969 11500 kever, I i, bj. 1969 1969 RUSTIG en krijgt van ons JANSEN 10 mg» Kinderwagen Speciaalzaak Burg. Crothestraat 14 Soest - Telefoon 7951 Samenwerkingsorgaan Eemland SPORTPROGRAMMA Openbare vergadering commissie van financiën Geen agrarische grond kopen tegen 5,— per m2 HEES 1-V.V.J. 1 S.0. Soest atleten in actie te Naarden Voetbal Opstellingen dameselftallen S.O. Soest Aantrekkelijke expositie in het Artishock- gebouw Werken van Lambertus van de Kooy, Kees van der Wel en Pieter van Zetten oogstten bewondering van talrijke bezoekers reisagenten an.vr Zondagvoetbal Blijft S.E.C. 1 zondag met 's Gravenland aan de leiding? Handbal B.D.C» Soest Zaterdagvoetbal Opstellingen elftallen WZ 1 MODE WEDSTRIJD-PROGRAMMA O UUR EN VAN 1.30 HALF ZES EN VAN 7.00 UUR. 'S MAAN- l. Vrijdag 22 oktober 1971 Evenmin als de laatste drie jaren dat het geval was, wordt ook thans geen slui tende begroting aangeboden. De totale uitgaven, met uitzondering van kasvoorzleningen en verrekeningen, be lopen een bedrag van 24.497.878,tegen vorig jaar 19.632.805,Dat is een verhoging met byna 24®/«. De ontwerp-begroting heeft een tekort van ƒ250.000,Dit tekort kan worden gedekt door te beschikken over de saldi-reserve, dat is de reserve die ontstaan is door de batige saldi van voorgaande jaren. Het is dan bovendien nodig dat enkele rechten en belastingen verhoogd worden. De voorstellen daartoe betreffen de ver hoging van de vuilnisrechten, het rioolafvoerrecht, de straatbelasting en de opcen ten op de hoofdsom van de personele belasting. km.st. 82.000 kleur Wit km.st. 33.000 kleur Creme kleur Blauw Metaal kleur Rood Km.st. 48.000 kleur Blauw Km.st. 54.000 kleur Groen Km.st. 56.000 kleur Berkengrijs kleur Groen Km.st. 35.000 kleur Blauw Metaal Km.st. 52.000 kleur Groen km.st. 40.000 kleur Blauw km.st. 48.000 kleur Rood Km.st. 28.000 kleur Rood Km.st. 52.000 kleur Blauw Km.st. 20.000 kleur Groen km.st. 24.000 kleur Groen km.st. 34.000 kleur Groen tns zyn met gratis 2000 km-beurt onderhoudspolis. km.st. 46.000 kleur Groen km.st. 40.000 kleur Blauw Km.st. 66.000 kleur Groen kleur blauw kundig getest en voorzien van een ïOVAG garantiebewijs. Volgens de investeringsnota is in het jaar 1973 een aanzienlijke belastingverhoging voorzien. Dan zal het accent gelegd wor den op een nog in te voeren belasting op onroerend goed en op de gebruikers van onroerend goed. Om de schok voor die categorie belas- r tingplichtigen niet ai te groot te doen I zijn, wordt bij. het verhogen van de I thans nog bestaande belastingen aller- I eerst gedacht aan die belastingen welke I van gebruikers van onroerend goed wor- I den geheven. Daarbij wordt in de toelichting nog de opmerking geplaatst dat de in Soest ge- I heven opcenten op de hoofdsom van de I personele belasting in vergelijking met elders aan de zeer lage kant is. Bestuursbeleid De behoefte van de burgerij aan open- I heid en inspraak is onmiskenbaar, zegt de toelichting. De tot nu toe gehouden I hearings en voorlichtingsavonden heb- B ben dit bewezen, al valt het op dat, zodra onderwerpen met een meer alge- meen karakter aan de orde komen, die belangstelling afneemt. M Ook wordt geconstateerd dat de be- langstelling voor de openbare vergade- ringen van een drietal raadscommissies practisch nihil is. In de toelichting wordt de vraag gesteld of die openbaarheid m. aan zijn doel heeft beantwoord. Het gaat dan verder: „Wij kunnen ons niet aan de indruk onttrekken, dat deze openheid ten koste gaat van de ongedwongen sfeer, welke zo kenmerkend was voor B dit soort vergaderingen". Politie Met ingang van 1 januari 1972 is de sterkte van het politiekorps vastgesteld op "59 man. Daarbij kunnen er nog twee ■gevoegd worden, omdat binnen de 24 maanden twee personeelsleden met func- ■tioheel leeftijdsontslag gaan. Deze uit- breiding met 12 man maakt het huisves tingsprobleem nog meer accuut. In 1972 zullen de raad voorstellen ge- daan worden om de bestaande gebouwen uit te breiden. Ook zal een groepsvoer- tuig ten behoeve van de mobiele eenheid Jaangeschaft moeten worden. Moeten, ■want oorspronkelijk stond deze wagen op het programma voor het jaar 1973. Een ministerieële brief van januari '71 be sliste echter anders. 1 - Soestdijk - Tel. 02155 - 8850 (4 lynen) enlaan 110 - Telefoon 02155 - 3792 l vastgestelde verkoopprijzen). C heden tot 31 oktober a.s. 62, Soest, Telefoon 02155 - 5428 a leuke en aparte kinderkleding ïode, kinderen en flink aanpakken, iets voor jou. (Naast Braamhage) Het samenwerkingsorgaan Eemland telt 9 deelnemende gemeenten: Amersfoort, Baarn, Bunschoten, Eemnes, Hoevelaken, Voorzitter van het orgaan is sedert 16 juli 1971 dr. M. Troostwijk, burgemeester Hoogland, Lëusden, Nijkerk en Soest, van Amersfoort. Tijdens de behandeling van het rapport „Grondaankopen" in de vergadering van 22 sep., jl. is vooral aandacht besteed aan de prijzen voor agrarische grond in de ge meente Hoevelaken en Eemnes, die dui delijk boven het gemiddelde van de re gio blijken-te liggen. De gemeente Hoe velaken heeft inmiddels laten weten dat zij alles in. het werk zal stellen de prij zen op het huidige 'peil te bevriezen. Aart de gemeenten is geadviseerd er aan mede te werken, dat voor pracht vrije gröhd, de prijs van 4,per m2 niet Wordt overschreden. Verheugend is het nog te constateren dat, als gevolg van de uitbreiding van het korps, de rijksuitkering voor materiële kosten aanzienlijk hoger is geworden. Het nadelige saldo van de politie dat vorig jaar nog 120.208,bedroeg, is daardoor teruggebracht tot 32.038,—. Brandweer De netto kosten van de brandweer per inwoner gaat volgens de begroting 1972 12,63 bedragen. Volgens de begroting van 1971 was dit 9,96. De brandweer krijgt volgend jaar een nieuwe Landrover, die de uit 1954 da terende Landrover moet vervangen. Volksgezondheid De werkzaamheden op het terrein van de volksgezondheid zijn zo veelomvat tend geworden, dat deze niet veel lan ger meer verricht kunnen worden door part-time gemeentegeneesheren. Om deze reden is door het Samenwerkingsorgaan Eemland een ambtelijke commissie inge steld, die de organisatie van de gezond heidszorg binnen het samenwerkingsor gaan zal bestuderen. Verwacht wordt dat deze ambtelijke commissie eind 1972 rap port zal kunnen uitbrengen. In het najaar van 1972 zal een bevol kingsonderzoek op tuberculose en andere longziekten plaatsvinden. Dit onderzoek zal zich beperken tot mannen en vrou wen van 30 jaar en ouder. w Op de kunstniiverheidafdeling van Ton Beuken wel te verstaan. Want die staat vol begeerlijke kunststukjes. U kunt ze vaak tegen lachwekkend lage prijsjes bemachtigen. Stap maar eens binnen. Bij Ton Beuken, tegenover het busstation in Soest-Zuid. Subsidie consultatiebureaus voor zuigelingen en kleuters Willen de consultatiebureaus binnen deze gemeente in stand gehouden worden, zo staat in de gemeentelijke troonrede, dan is 100 subsidiëring in de kosten van honoraria en reiskosten van de leiders der bureaus redelijk. Ten laste van de kruisverenigingen blijven dan nog de kosten van het inrichten en huren van de lokaliteiten. Voor 1972 wordt een sub sidie van 17.000,geraamd. Woningen Verwacht wordt dat in 1972 wordt be gonnen met de bouw van ruim 1100 wo ningen, waarvan het overgrote deel ge bouwd wordt in het plan Klaarwater. Men is daar reeds begonnen met de bouw van 160 woningwetwoningen. Dit totaal gesplitst levert de volgende aantallen op: 144 woningwetwoningen waarvan 12 voor bejaarden; 1027 premie woningen waarvan 499 voor bejaarden. Van deze 499 worden er weer 199 ge bouwd aan de Insp. Schreuderlaan en 80 te Soesterberg. De resterende 220 ko men in sectie 9 van het plan Klaarwater. De heer M. de Groot (B.R.) maakte als eerste de opmerking in de openbare Ver gadering van de commissie van financiën, dat het kopen van agrarische grond tegen 5,per m2, het scheppen van gevaarlijke precedenten was. Hy had er geen bezwaar tegen, maar waarschuwde wel dat het dan niet meer mo gelijk zou zijn elders voor soortgelijke grond slechts ƒ4,per m2 te betalen, zoals tot nu toe steeds het geval was. De heer De Groot plaatste deze opmerking naar aanleiding van een voorliggend raadstuk betreffende de koop van een perceel grond aan de Wieksloterweg van de heer A. L. M. de Kort te Bilthoven. Hij kreeg steun van de heren Blaauw en Geerlings van de VVD, Levinga'van het PAK, Korte en Logtenstein van de KVP en Smits van de Prot.-Chr. raads fractie. Zij allen waren bang voor het precedent. Het kernpunt hierbij was wel de vraag of grond al dan niet agrarisch is en in dit geval lag dit naar de mening van de commissie wel duidelijk. Men ging niet in op het argument van de wethouder EbbëEè dat; vM'mbodzaké-^ •lijkheid .van -aankoop in-dit--geval éen hogere prijs wettigde. Tot koop van grond aan de RichelleWeg te Soesterberg, aan de Nieuweweg 96 van Th. Wolfsen 62.000,--), aan de Verlengde Kolonieweg 18 van A. de Graaf (ƒ74.380,--) en aan de Parklaan 43 van mevrouw B. A. Wessel-Verweij (76.000,—) werd wel besloten. Ook de uitbreiding van de kantoorruimte van het gasbedrijf werd als noodzake lijk gezien. Krediet sportinstuif Tegen het beschikbaar stellen van een bedrag van2080,— ter. opvanging van het nadelig saldo, verbonden aan te houden sportinstuifen, bestond geen be zwaar. Ook niet bij de heer. J. C. Smits (Prot. Chr.), die echter wel meénde dat het mogelijk verstandiger was dé deel- nemerskosten iets op te trekken. Daar mee zou z.i. het gevaar voorkomen kun nen -worden dat het volgend, jaar een hogere subsidie verstrekt moest, worden, 'dan"wel dat' het initatlef niet doorgezet koh -wordëft. 'Als' 'voorbeeld haaldë hij- daarbij aan de cursussen die gegeyen werden door de Stichting Huishoudelijke en Gezinsvoorlichting. Ook daar had de eigen bijdrage hoger mogen zijn, wat dan waarschijnlijk geresulteerd zou heb ben in het voortbestaan van de lessen. Wethouder Ebbers zegde toe dat met deze opmerking rekening zal worden gehouden bij het opstellen van de plan nen voor het volgend jaar. Veel zal af hangen van de animo die betoond wordt voor deze sportinstuiven. Het eerste Hees-team, dat vorige week twee kostbare punten in Amersfoort verspeelde, zal zich morgenmiddag, om 3 30 uur, op eigen terrein tegen WJ kunnen herstellen. Voor de Utrechters, die soms verrassend te voorschijn kunnen komen, zal Hees geen enkel moment mogen verslappen en de tegenstanders van het begin af hun wil dienen op te leggen. Wanneer het publiek niet al te veel af brekende kritiek levert, maar wel de nodige steun, zullen de Hees-mensen de winst in eigen huis weten te houden. HEES 2-SDVB 3 Het tweede elftal zal in Barneveld om 13.30 uur gereed staan tegen SDVB. Wanneer de ploeg van aanvoerder C. Pouw zich daar staande weet te houden of de volle winst weet te behalen, zal dit zeer welkom zijn. Indien de Soesters de Barnevelders op eigen veld kunnen kloppen, zullen de Kooiwegbewoners weer volledig aan sluiting hebben in de kopgroep. Vertrek van het sportpark aan de Kooiweg om 12.30 uur. HEES 3-CHEFANA 3 Ook het derde elftal zal het bijzonder moeilijk krijgen tegen het hoogstaande Chefana uit Naarden. Deze thuiswed strijd, die om 13.30 uur zal aanvangen, zal wel negatief afgesloten worden. Maar een kat in het nauw kan soms rare sprongen maken. Dit zullen ongetwijfeld ook de roodhemden doen, want zij be zitten 'slechts 2 punten uit 6 wedstrijden. Zaterdagmiddag, om twee uur, komen atleten van de S.O. Soest in actie tijdens de traditionele „Vestingloop". Natuurlijk gaat de grote belangstelling opnieuw uit naar de prestatie van Gerjo Spans, die de laatste weken voor enkele opzienbarende verrichtingen heeft ge zorgd en ook in Naarden ongetwijfeld zal proberen de ingeslagen weg te vol gen. Zaterdag a.s. speelt het eerste dameself tal van de S.O. Soest een uitwedstrijd tegen VVOG. De wedstrijd begint om 11 uur. Opgesteld zijn de dames A. v. Fulpen, G. Visser, A. Hoksbergen, J. Grift, B. Strurnpel, M. Buis, J. Wijntjes, G. Hop, C. Verwoerd, M. Legemaat en S. Postu- ma. Wisselspeelsters zijn A. Poot, L. Schuurman en M:. Vrakking. Het tweede dameselftal van Soest speelt zondag a.s. thüis. tegen DWSV. Deze wedstrijd begint om half elf. Opgesteld zijn>..- L.Schuurman, G. Schimmel,- H. Géijienbeek, J; Grift, D. v. Oostenbrug- gè, N. Voorthuis, J. Fennema, M. Vrak king, C. Verwoerd, T. de Graaf, M. Buis en de wisselspeelsters J. Wijntjes en M. de Haas. Nog de gehele komende wëek, tot en met zondag 31 oktober, blyft de aantrekke lijke expositie in het gebouw van „Artishock" aan de Steenhoffstraat geopend, waar een drietal leden van de kunstenaarsvereniging „Artishock" een deel van hun werk exposeren. Terwyl uit de naastliggende lokalen de klanken van de balletmuziek, waarop de Soester jeugd zich gracieus leert bewegen, doordringen tot in de expositiezaal, worden we geconfronteerd met een drietal kunstenaars, die niet alleen in stjjl, maar vooral ook in gebruik van materialen, volledig van elkaar verschillen. Wij bieden U een grote keuze uit hon derden reizen per vliegtuig, trein, tou ringcar of eigen auto. Gratis reisprogramma's verkrijgbaar. Steenhoffstraat 9a, tel. 6571 en 4905 Terwijl in de grote zaal Kees van der Wel en Pietèr van Zetten elk een wand opeisen, vinden we in de kleine zaal bij na een privé-expositie van de 51-jarige Lambertus van de Kooy, de bekende huisschilder van de Van Lenneplaan. Geen kunstenaar via academie, maar een natuurtalent. Nog steeds druk bezig zich zelf in de beeldende kunst een eigen ;lSWEG 11 - SOEST TEL 6286 Hebt u op korte termijn geld nodig? Bij de NMB wordt u zonder omslag geholpen. Bijvoorbeeld 2000,— in handen, betaling In A 18 x 131,16. Of 5000,-in han den, betaling In 24 x 240,33. Of 10.000,- In handen, betaling In 36 x 340,79. 'Ook voor andere bedragen kunt u prettig terecht bij elk NMB kantoor. nederlandsche middenstandsbank de bank waar óók u zich thuis voeltl plaats te veroveren. Van de Kooy staat, wanneer we zijn kleurige doeken bekij ken, bijzonder dicht bij de natuur. Zijn „afgesloten droomweg" lijkt een protest tegen de steeds verder opdringende ver stedelijking, terwijl het werk „koeien" een volstrekt eigen benadering van het onderwerp aantoont, waaruit de nabij heid van het landelijk duidelijk spreekt. In de grote zaal vult het volkomen eigen-stijl-werk van Kees van der Wel een complete wand. De 39-jarige typo graaf, geboren in Rotterdam en woon achtig aan het Kerkpad, heeft vooral de laatste jaren een nieuwe dimensie aan het schilderen toegevoegd, n.1. het com poneren van „schilderstukken" met enkel en alleen gebruikmaking van typogra fisch materiaal en drukinkten. Zijn scheppingen, die volledig abstract zijn, zullen de liefhebber van het concrete olieverfschilderij misschien wat vreemd voorkomen, maar vooral bij aandach tiger beschouwing komt er uit verschil lende werken een aan het geniale gren zende originaliteit naar voren, die deze „stijl" een eigen plaats geeft. Pieter van Zetten, woonachtig in Amers foort, heeft meer tijd nodig om zijn ge boortestad Rotterdam te vergeten. Veel van zijn werken zijn gebaseerd op het „water", waarbij vooral zijn „havenwer ken" indruk maken. In tegenstelling tot Van der Wel (een vergelijk valt eige- lijk niet te maken), is Pieter van Zetten een echte schilder. Geen klein gepriegel, maar met forse streken zijn doel bena derend. Pieter van Zetten behoort ook tot het grote gilde van vaderlandse zon dagschilders en heeft zich, evenals Van de Kooy, nooit via academie of iets der gelijks iets eigen gemaakt. Naast ver schillende exposities in Amersfoort, Rot terdam, Nijkerk en Drente, is Van Zet ten voor de eerste maal met zijn werk in Soest. Zoals gezegd blijft de expositie nog tot en met 31 oktober geopend, dagelijks van twee tot vijf en van zeven tot negen uur, zaterdags en zondags van twee tot vijf uur. De toegang is als vanouds natuur lijk gratis. Hoogland 1-SEC 1, aanvang 14.30 uur. Voor de wedstrijd teggen Hoogland 1 heeft trainer Boerboom de navolgende spelers uitgenodigd: J. van Hattem, H. Lüschen, J. Pouw, J. Krijt, E. Brouwer, J. Veenendaal, F. van Zanten, G. J. Timmer, J. Hoefman, R. Hoedt, E. v. d. Brakel, W. van Velzen, P. Huizinga en G. Schimmel. BVC 3-SEC 3. Aanvang 11.00 uur. G. v. d. Vaart, Snellenburg, J. Abel, S. de Zoete, G. Kooy, L. van Breukelen, Van Essen, Dasselaar, L. Ruttenberg, G. Aalbers, P. Nijhuis, W. Pothoven en T. Roest. SEC 4-S.O.Soest 4. Aanvang 12.00 uur. G. Groenstein, J. van de Linden, Kan- ters, Wildenburg, Lam, Schimmel, Vee nendaal, Kerkdijk, Kei, H. Lüschen, Hekman, Van 't Klooster en Brouwer. EMM 5-SEC 5, Aanvang 11.30 uur. Bakker, J. Wijnands, R. Nieuwaal, Riet hoven, Van Maanen, Huiink, J. Wester- veld, W. de Bruin, Broerse, T. Dasse laar, J. Veldhuizen, B. Dekker, Van 't Klooster en Ten Hove. SEC 6-KVVA 8. Aanvang 12.00 uur. T. Groenestein, S. Wildenburg. H. Brou wer, M. Heynen, Hamersveld, Brul, R. van Doorn, G. Wildenburg, De Groot, R. Heynen, P. Kanters, Scheurwater en de Jong. SEC 7-HoogIand 5. Aanvang 14.30 uur. W. Brugman, Van Leeuwen, P. Rupert, Nauwelaerts, Keuner, F. La Rose, R. La Rose, Lagerwey, Thiellér, H. Gaillard, Heunen, Loore de Jong, Staal, Van Summeren en Monée. PROFICIAT SCHOUTEN STRAAT! Wij Juichen de uitbreiding van het voetgangers gebied In het gezelligste shopping centre van Hilversum van harte toe. Ruime parkeermogelijkeid, nu ook in r ^nleüjfrë Pcirkeer^rage.t'"4- Zondag werd de wedstrijd heren seni oren B.D.C.-Vriendschap gespeeld. Van af de aanvang had B.D.C. het heft in handen en na 3 minuten was het reeds 3-0 voor B.D.C., terwijl de rust aanbrak met een voorsprong van 5-2. Na rust kwam een herboren B.D.C. in het veld, waardoor de kombinaties nog beter tot hun recht kwamen. B.D.C. legde Vriendschap (thans 5 ge- speeld-4 gewonnen) haar wil op, zodat de eindstand 13-4 werd. De wedstrijd zelf had een zeer vlot ver loop en er werd goed gespeeld. De wed strijd werd zeer deskundig geleid door de heer Ton v. d. Heide uit Amersfoort. Het geheel had een zeer sportief karak ter. Voor B.D.C. werden doelpunten gescoord door: Piet Smeeing, Rudy Surstedt, Koos v d. Deijssel en Hans van Beek. Voor zondag 24 oktober staat alleen de heren-inhaalwedstrijd B.D.C.-Blauw-Wit (12 uur) op het progamma, welke ont moeting tevens de laatste veldwedstrijd van het eerste deel van de veldcompeti- tie zal zijn. Gedurende de wintermaan den zal er uitsluitend in de zalen wor den gespeeld. VVZ 3-Hoogerheide 2. Aanvang 3.30 uur H. Roetman, F. Steenmeijer, L. Hilhorst, D. v. d. Bovenkamp, P. Hoek, W. Huij- ink, R. v. d. Veen, F. Bunnik, T. Bunnik, R. Engelse, J. v. Doorn en de wisselspe lers W. Floor en E. v. Oostenbrugge. VVOG 4-VVZ 4. Aanvang 1.30 uur. G. Smid, R. Herwaarden, G. M. v. d. Grift, H. Wegerif, A. Ruizendaal, A. v. Neerbos, M. v. Ginkel, W. Bloemendaal, F. Hornsveld, A. H. v. Wijk, J. Kampen en de wisselspelers B. v. d. Bosch en H. Pouw. Hoogerheide 3-VVZ 5. Aanvang 1.15 uur. M. Galesloot, C. Ruizendaal, G. v. Kooy, Joh. van Kooy, M. v. Wijk, G. Pothoven, J. F. Sanders, J. v. Dijk, F. Boom, L. Groot, J. v. d. Wal en de wisselspelers D. Pellegrino, J. Kwantes en L. v. d. Berg. VVZ 6-Loosdrecht 4. Aanvang 1.30 uur. J. v. Kooy Hzn., H. v. Velzen, R. Brou wer, L. Brunt, J. Groart, L. v. d. Hoek, R. ten Hove, J. v. Kooy Gzn., W. v. d. Kuilen, G. Ruizendaal, W. A. v. Grol en S: Jongepier. VVZ 7-Chefana 6 Aanvang 3.30 uur. A. O. Hornstra, Th. Delfgou, J. Boeke- ma, D. Duits, J. Spoor, A. C. Aveling, S. Akkerman, F. A. Steenkamp, J. Hop, H. Donk, W. v. d. Meer en de wissel spelers C. Boeklagen, N. A. v. d. Wak ker en L. Schaper. ZATERDAG 23 OKTOBER VOETBAL S.E.C. Senioren 15.00 uur: WOO-SEC 13.30 uur: Hoevelaken 2-SEC 2 15.30 uur: SEC 3-Hierden 2 13.30 uur: SEC 4-OSO 3 Junioren 15.30 uur: SEC A-DVS '33 A 16.00 uur: IJsselmeerv. B-SEC B 16.00 uur: Roda A-SEC C 14.45 uur: SEC D-Quick E 16.00 uur: CJVV D-SEC E (terr. SEC) Adspiranten 14.45 uur: HVC b-SEC a 14.45 uur: Quick d-SEC b 13.45 uur: Hoogl.veen b-SEC c 13.45 uur: SEC d-KWA f 13.45 uur- APWC d-SEC e Pupillen 12.00 uur: SEC 1-HVC 1 13.00 uur: IJsselmeerv. 2-SEC 2 12.00 uur: IJsselmeerv. 3-SEC 3 13.00 uur: SEC 4-Woudenberg 3 12.00 uur: IJsselmeerv. lb-SEC lb 12.00 uur: SEC 2b-Hoogland lb 12.00 uur: Soest 2b-SEC 3b 13.00 uur: SEC 4b-Woudenberg 3b HEES Senioren 15.30 uur: HEES-VVJ 13.30 uur: SDVB 3-Hees 2 13.30 uur: Hees 3-Chefana 3 Junioren 16.00 uur: Spakenburg B-Hees A Adspiranten 14.45 uur: Hees a-Roda a 13.45 uur: Hees b-Amsvorde d Pupillen 13.00 uur: Amersf. Boys 1-Hees 1 12.00 uur: Hees lb-IJsselmeerv. 2b v.v.z. Senioren 15.30 uur: De Meern-VVZ 13.30 uur: Huizen 3-VVZ 2 15.30 uur: VVZ 3-Hoogerheide 2 13.30 uur: WOG 4-VVZ 4 13.15 uur: Hoogerheide 3-WZ 5 13.30 uur: WZ 6-Loosdrecht 4 15.30 uur: VVZ 7-Chefana 6 Junioren 14.00 uur: Woudenberg B-WZ A Adspiranten 13.45 uur: Spakenburg a-WZ a 14.45 uur: Hoogl.veen a-VVZ b 13.45 uur: VVZ c-Spakenburg b 13.45 uur: Roda c-VVZ d Pupillen 12.00 uur: VVZ 1-Woudenberg 1 13.00 uur: VVZ 2-Scherpenzeel 2 12.00 uur: Soest lb-VVZ lb 12.00 uur: WZ 2b-Quick 4b S.O. SOEST Dames 11.00 uur: WOG 1-SOEST 1 Junioren 16.00 uur: Soest A-Quick B 16.00 uur: Amersf. Boys B-Soest B 14.45 uur: Soest C-IJsselmeerv. C. Adspiranten 14.45 uur: Achterveld a-Soest a 14.45 uur: Soest b-Hoevelaken b J.4.45 uur: Soest -d-Achterveld*-b 13.45 uur: Soest e-APWC b 13.45 uur: Soest f-Quick f 13.45 uur: Soest g-Roda f Pupillen 13.00 uur: Soest 1-KWA 1 13.00 uur: HVC 2-Soest 2 13.00 uur: Soest 3-Cobu Boys 1 12.00 uur: Roda 3-Soest 4 12.00 uur: Soest 5-Quick 6 12.00 uur: Soest lb-WZ lb 12.00 uur: Soest 2b-SEC 3b 12.00 uur: WZA 3b-Soest 3b 13.00 uur: Soest 4b-WZA 5b SOESTERBERG Senioren 15.30 uur: CDN-Soesterberg 15.30 uur: Soesterberg 2-Advendo 2 Junioren 15.45 uur: Soesterberg A-EMS A 14.30 uur: Soesterberg B-CDN C 15.45 uur: Zeist C-Soesterberg C Adspiranten 14.30 uur: Jonathan a-Soesterberg a 14.30 uur: GAK b-Soesterberg b 13.30 uur: Jonathan d-Soesterberg c 13.30 uur: Soesterberg d-Patria d Pupillen 13.00 uur: Austerlitz 1-Soesterberg 1 12.15 uur: BVC 4-Soesterberg 2 12.30 uur: Soesterberg lb-BVC lb HOCKEY M.H.C. SOEST SOESTERBERGSESTRAAT 51 SOEST Zaterdag 23 oktober 1971. Kompetitiewedstryden basketbal. o.a. 14.00 uur Red Stars aOSG a (J); Red Stars MbOla Stars Ma; 15.15 uur Red Stars bOla Stars b (J). 19.00 - 23.00 uur: Kompetitiewedstryden korfbal. Donderdag 28 oktober 1971. Kompetitiewedstryden volleybal Nevobo. a. 18.30 uur SVV AAGAVS (J); Olympia AOlympia B (J)- 19.15 uur WHDevu (J); Olympia 5Olympia 6 (D); Devu 2—WH 2 (D); 20.00 uur Foxboro—SW 3 (D); 21.15 uur Olympia 7Foxboro 2 (H); AGAVSSSS 2 (H). 14.00 uur: Soest Al-Amersfoort A2 14.00 uur: Baarna Al-Soest A2 15.15 uur: Soest Bl-Barneveld BI Jongens 14.00 uur: Baarn Cl-Soest Cl ZONDAG 24 OKTOBER HOCKEY M.H.C. SOEST Dames 11.30 uur: 14.00 uur: Heren 14.30 uur: 11.00 uur: 14.00 uur: 14.00 uur: 11.00 uur: 12.30 uur: Shinty 1-Soest 1 Soest 2-Voordaan 6 Voordaan 1-Soest 1 Soest 2-Be Fair 5 Soest 3-SCHC 7 Kampong 12-Soest 4 Schaerw. 12-Soest 6 SCHC - Soest vet. VOETBAL S.E.C. 14.30 uur: Hoogland 1-SEC 1 11.00 uur: BVC 3-SEC 3 12.00 uur: SEC 4-Soest 4 11.30 uur: EMM 5-SEC 5 12.00 uur: SEC 6-KVVA 8 14.30 uur: SEC 7-Hoogland 5 S. O. SOEST Dames 10.30 uur: DWSV -Soest 2 Heren 14.30 uur: Soest-Kampong 12.00 uur: Soest 2-APWC 3 12.00 uur: Soest 3-Barneveld 2 12.00 uur: SEC 4-Soest 4 14.30 uur: Soest 5-SDO 7 10.00 uur: Soest 7-Baarn 6 10.00 uur: Soest 8-Roda 6 14.00 uur: Amsvorde 6-Soest 9 SOESTERBERG 14.30 uur: PVC-Soesterberg 12.00 uur: Soesterberg 2-Scherpenzeel 2 14.30 uur: Soesterberg 3-Amsvorde 3 12.00 uur: Quick 8-Soesterberg 4 14.30 uur: Soesterberg 5-Quick 10

Soester Courant | 1971 | | pagina 6