>UI Wedgwood Vervolg Sportvaria MARCHAL HAARMODE p Succesvolle week voor Olympia volleyballers D00RSMEREN Klaar terwijl u wacht REVERS!. SMEERSTATEON GARAGE BOSBOOM in het Dolfinarium Harderwijk r.n" DOLFINARIUM VTB NV Schaatsers van „Peters Baan" bereiden zich voor Hees 2Hoevelaken 3 Isuwserviesnoguptodate inhetjaar2000? S.0. Soest kon het tegen Seherpenzeel opnieuw niet waarmaken Krachtloze aanval niet in staat doelrijpe kansen in treffers om te zetten Dames en heren van de M.H.C. „Soest" behaalden halve winst Hees-dames oppermachtig "ALBI" Christofle Dames van S.O. Soest speelden Cobu-Girls naar nederlaag Voortreffelijk geslaagd weekeinde Red Stars heren Twee hoogste S.V.V. heren teams komen door zware tegenstand aan gelijkspel SPORTPROGRAMMA Dinsdag 28 september 1971 Een betere start hadden de Olympianen sich deze week niet kunnen denken. De hoogste teams van de „groentjes" behaalden in hun eerste wedstrijd de volle winst, terwijl de damesreserves ook tot volle winst kwamen en de reserves bü de heren 1 punt meebrachten van de lastige uitwedstrijd In Amersfoort. De dames Het meisjesteam a van Olympia begon de competitie met een wedstrijd tegen het c-team en wist deze strijd in haar voordeel te beslissen. Het jongste en laagste meisjesteam speelde tegen SWa de eerste wedstrijd en de Rood-witjes wonnen deze wedstrijd. Het derde damesteam van Olympia moest binnen de lijnen komen tegen plaatsgenoot SVV 3. In werkelijk ge vaar is dit team geen moment geweest. De veel grotere routine gaf in deze aardige wedstrijd de doorslag en ver diend wonnen de Olympianen met 3-0. Het tweede damesteam van Olympia speelde tegen VIOS 3 uit Amersfoort. De aanvalskracht van Olympia was de Amersfoortse meisjes te veel en hoewel het team niet slecht speelde was het tegen zoveel geweld niet opgewassen. Ook Olympia 3 won deze wedstrijd met 3-0. Het eerste damesteam debuteerde za terdag in Amersfoort tegen Spirit. In een voornamelijk spel van aanvallen en verdedigen wist Olympia in eerste instantie niet voldoende te profiteren. Teveel aanvallen waren nodig om pun ten te scoren. De eerste en de slechtste set werd gewonen door Spirit. In de tweede set nam Lenie de Bruin haar plaats als spelverdeelster weer in en lanceerde op intelligente wijze de Soester aanval. Direct nam Olympia afstand en hoewel Spirit zich heftig verzette ging Olympia door en won deze set met 15-13. De derde set bracht weer de no dige spaning. De Soester dames speel den een wat rustig partijtje, een kolfje naar de hand van de Spiritploeg, en kwam aan het einde van de set tot de ontdekking dat Spirit bijna naast Olym- was gekomen. Enkele forse uithalen van uitblinkster Sentje van Savoyen, maak ten een einde aan de Spiritillusies. 16-14. De vierde set was ook weer geheel voor Olympia. Het team raakte beter ingespeeld en de aanvallen werden veel gevarieerdeer uitgevoerd. Vooral Alice Kamerbeek steeg letterlijk en figuurlijk tot grote hoogte bij haar smashes en plaatsballen. Geen enkele moeite had den de Soester dames met Spirit en met 15-5 wonnen zij deze set en de eerste competitiewedstrijd met 3-1. De heren Het debuterende Olympia d moest aan treden tegen de jonges van Devu. Winst zat er niet in maar enthousiasme des te meer. Een bijzonder leuke wedstrijd, die met 2-0 door Devu werd gewonnen. Olympia 6 maakte zich tegen SW 5 waar door te winnen. Maar de schoon heidsprijs van de donderdagavond was voor het derde team van Olympia. Weliswaar het enige seniorenteam, dat niet tot winst kwam, maar het spel en de inzet waren van een grote klasse. Gebrek aan routine hield dit team van winst af. In een bijzonder spannende wedstrijd, waarin de scheidsrechter nogal wat fouten maakte, overigens ten nadele van beide teams, trok AGAVS uit Soesterberg aan het langste eind. Aanvoerder Joop van der Wal en spel verdeler Jan Kuiper stuwden het team naar haast ongekende hoogte. AGAVS dat over veel meer slagkracht beschik te moest ervaren dat de Olympianen vochten als leeuwen voor de punten. De eerste set werd dan ook verdiend gewonnen. In de volgende drie sets is het steeds een dubbeltje op zijn kant geweest. Maar steeds gaf de grotere routine van AGAVS de doorslag en wisten zij met miniem verschil de sets te winnen. Het tweede herenteam van Olympia haalde eveneens een huzaren stukje uit. De Olympiareserves moesten aantreden tegen SSS uit Barneveld, vo rig jaar gedegradeerd uit de overgangs klasse. Het zag er in het begin naar uit dat SSS Olympia zou oprollen. Binnen 30 minuten stonden de Barnevelders met 2-0 voor. In de derde set echter sloeg Olympia letterlijk en figuurlijk toe. Het SSS-blok had geen antwoord op de messcherpe aanvallen van Ba- reld Beintema en Jan van Amerongen. Hoewel SSS er alles aan deed om Olympia uit zijn ritme te halen, wisten de Soester heren toch de derde en de vierde set te pakken. En daarmee snoep ten zij SSS een punt af. Het eerste herenteam trad in een sterk gewijzigde vorm aan tegen Spirit. Ook het vorige seizoen was dat de openings wedstrijd en toen moest Olympia met lege handen naar huis. Ditmaal pakte het anders uit. Grote spanning heerste in het veld en op de goed bezette tri bune kwamen beide teams tot specta culaire acties aan het net. Maar de Spirit-veldverdediging leek iets beter georganiseerd. Veel schitterend geslagen ballen kwamen terug en Olympia had teveel kansen nodig om de punten te vergaren. Maar de score liep steeds ge lijk op en geen van beide partijen zag kans de marge te vergroten. Bij de stand 11-11 maakte Olympia enkele kostbare fouten, twee opslagen werden gemist en Spirit liep uit naar 14-11. Weer kwam Olympia terug, via keihar de smashes van Fred van der Hulst en handige plaatsballen van Ad van Brum- melen, maar bij de stand 14-14 volgde weer een foute opslag en Spirit profi teerde onmiddelijk van de teleurstelling bij Olympia en via een opslag en een goede smash ging de eerste setwinst naar Amersfoort. In de tweede set nam Olympia het ini-- tatief en stond dat niet meer af. Zeer geconcentreerd opereerden de „Van Kooy-Olympianen". Een goed sluitend blok stuitte de Spirit aanval bij het net en een attente verdediging verwerkte de overige aanvallen zeer goed. 15-12. De derde set verhoogde Olympia het tempo. Strakke passes en snelle aanval len zagen de Amersfoorters op zich af komen maar hun verweer faalde jam merlijk. Met 15-1 won Olympia. In de vierde set, overheerste Olympia zijn te genstander duidelijk. Hoewel de uitein delijke setstand nog 15-13 was, ver keerde Olympia geen moment in wer kelijk gevaar. Een goede start van Olympia 1. Volleybal deze week Ook deze week wordt er op donderdag en zaterdag gespeeld in de diverse klas sen. De eerste teams krijgen bezoek uit Doorn en Delft terwijl het tweede he renteam het gepromoveerde BG&SV uit Baarn op bezoek krijgt. Het volledige progamma ziet er als volgt uit. Donderdag 30 september, Sporthal Beu kendal. Jongens: 18.30 uur: Devu-Olympia a. 18.30 uur: SVV a-Olympia d. 18.30 uur: Olympia b-SW b. 18.30 uur: BG SV-Olympia c. Heren: 19.15 uur: Olympia 6-VVH 2. 19.15 uur: Olympia 7-SVV 5. 21.30 uur: WH 1-Olympia 5. Dames: 19.15 uur: Olympia 4-SW 7. 19.15 uur: BG SV 3-Olympia 6. 20.00 uur: WH 2-Olympia 5. Zaterdag 2 oktober, Sporthal Amersfoort. Dames: 17.00 uur, Spirit 4-Olympia 2. Zaterdag 2 oktober, Sporthal Beukendal. Dames: 14.30 uur: Olympia 1-Unitas 1 (Doorn). Heren: 13.30 uur: AGAVS 2-Olympia 4. 14.30 uur: Olympia 3-Spirit 3. 17.00 uur: Olympia 1-Punch (Delft). 17.00 uur: Olympia 2-BG SV 1. Geen langdurige wachttijd, daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. VAKKUNDIG PERSONEEL. Eerste klas smeermiddelen 1 Birkstraat 105 - Soest - Telefoon 3256 het grootste overdekte Dolfijnen^ i stadion ter wereld met 2.500 zit- I plaatsen ziet u een unieke show van j I zeeleeuwen en dolfijnen in één pro- J I gramma. Tijden van 13 september t/m I j 31 oktober: dagelijks (ook zondags) j om 11.30,13.00,14.30 en 16.00 uur. j j ONDERWATERPANORAMA I met de orootste aquarium glatwand tar I I wereld: 21 meter lang en bijna 3 meter hoog. EXPOSITIE WALVISACHTIGE» I boelende tentoonstelling over het leven van da zeezoogdieren. j ROBAR1UM j ItrahTlngabassln voor zeeleeuwen 5 demonstraties per dag. HARDERWIJK - TEL. 03410 - 6041 De wedstrijdploeg van de Soester schaatsvereniging „Peters Baan" bereid zich al terdege voor op het komende seizoen, dat over enkele weken begint. Peter v. d. Kant, tot nog toe de meest succesvolle Soester schaatser, traint el ke week op het Overveense CIOS on der leiding van Egbert van 't Oever, als lid van de nationale selectie, en zal het dit jaar waar moeten maken, daar volgend jaar de stap naar de senioren volgt. „Peters Baan" had nog vier rijders bij de selectie kunnen hebben, maar Ton Lankreyer, le jaar a-junior, Wim v. d. Kant 2e jaars b-junior en Erik Butse- laar en Miel Govaarts beiden le jaars b-junior moesten o.a. wegens studiere denen voor de uitnodiging bedanken. Dit viertal zal zich nu onder leiding van hun eigen trainer Dick Vervloet via opvallende prestaties in de groep geselecteerden moeten rijden. Elke maandag traint de wedstrijdploeg in de Soester duinen, waarbij het open luchttheater als uitgangspunt staat ge noteerd. De jeugdleden van kwart voor zes tot zeven uur. De geselecteerden van zeven tot acht uur en de senioren tot negen uur. Tijdens de trainingen is er gelegenheid zich als lid van Peters Baan aan te melden. Zoals gewoonlijk keek het tweede elftal na 10 minuten spelen tegen een 0-1 achterstand aan. Ondanks beter voet bal van de thuisclub bleef de gelijkma ker uit. Wel wist Hoevelaken zich op een al te gemakkelijke manier naar 0-2 te schieten, maar dit doelpunt werd te recht op advies van de Hees grensrech ter afgekeurd. De wedstrijd werd een vijftal minuten onderbroken doordat B. Hop en de Hoevelaken doelman in bot sing kwamen waardoor Hop een tand verloor. Na de thee werd Hoevelaken verrast door een doelpunt van de de buterende Gerth, welke een verdien stelijke eerste helft speelde. Ook het werk werd beloond van rechtsbuiten Van Steendelaar, welke de stand op 2-1 bracht. Hoevelaken gaf alles aan kracht maar hun aanvallen werden tijdig af gestopt door de snel ingrijpende achter hoede. Jan Dorrestijn maakte aan alle onzekerheid een einde, en schoot ook eenmaal raak, wat de stand op 3-1 be paalde. De tijd was tekort voor Hoe velaken om nog enig gevaar te stichten. VAN WEEDESTRAAT 31 - SOESTDIJK PRUIKENBOETIEK BEETZLAAN 74 (hoek Schrikslaan) - SOESTDIJK - TELEFOON 3990 En weer stond de blauw-witte Zwart kruis-formatie met de rust met 1-1 ge lijk, opnieuw werd het een nederlaag. Zonder de geblesseerde Robert West broek en Paul Dorrestein, en met Wim van Roomen voor de uit vorm zijnde G. van Oudenallen trad S.O. Soest zon dagmiddag in Seherpenzeel tegen de ge lijknamige club aan, om te proberen voor de dan toch eindelijk verwachtte omme keer te zorgen. Maar ook zondag zat het er niet in. Seherpenzeel trok direct na het eerste fluitsignaal fel van leer en zette de Soester-defensie onder druk. Na de eerste onstuimige minuten worstelde Soest zich iets onder deze druk vandaan, maar veel verder dan wat plaagstootjes in de Scherpenzeel-defensie kwamen zij niet. Halverwege de eerste helft hadden de gastheren meer succes toen een snelle aanval de Soester-verdediging met kee per Kamphorst incluis kansloos maakte 1-0. Bijna traditiegetrouw pakte Soest hierna de zaken wat energieker aan, wat kort voor rust resulteerde in de gelijk maker van Jan Dorrestein uit een geraf fineerd genomen vrije trap van Bert van Veen. Na rust eén overrompelend Soest dat De dames van de m.h.c. Soest konden tegen het bezoekende Fletiomare niet verder komen dan een 1-1 gelijkspel. Ze ker in de eerste helft hebben de Soester dames alle gelegenheid gekregen om met een meer dan verdiende voorsprong te gaan rusten, maar de groenwitte aan- valsters hadden te veel kansen nodig om het heiligdom van de Fletiomare doel- vrouwe te doorboren. In de tweede helft was het toch Soest dat loon naar wer ken kreeg, Marie Louise Keet zorgde op fraaie wijze voor de openingstreffer. Maar Fletiomare dat zich in de tweede helft duidelijk beter weerde nam geen genoegen met de achterstand, en scoorde kort daarop de gelijkmaker, zich daar mede verzekerend van de halve winst. De heren kwamen zondag in het veld tegen een oude bekende, H.B.S. Soest was vooral in de eerste helft de betere ploeg, en tegen de verhouding in, wist H.B.S. de score te openen. Met een 1-0 achterstand begon Soest aan de tweede. Die al snel succes bracht toen Cor Tho mas de partijen op gelijke voet bracht. De teams gingen zeker in die tweede helft gelijk tegen elkaar op. H.B.S. liet opnieuw een treffer aantekenen, maar de voorsprong was maar van zeer korte duur, goed werk van de Soester-verde- diging stelde Bert Vriens in staat de stand opnieuw op gelijke voet te bren gen. Beide teams wilde zich niet bij deze puntenverdeling neerleggen, maar door de haast en de inzet om te scoren, werd het allemaal wat minder mooi, waardoor de laatste fase van de strijd zeker niet in aanmerking kwam voor de schoon heidsprijs. De punten werden dan ook eerlijk verdeeld. Het eerste damesteam van de volley balvereniging Hees heeft donderdag het vorig jaar nog zo sterke SW 5 geen schijn van kans gegeven en met over duidelijke setstanden 15-6, 15-4 en 15-10 de 3-0 overwinning naar zich toege haald. Gezegd dient te worden dat de Hees dames niet al te veel tegenstand onder vonden, omdat de SW-sters niet bij machte waren de zeer sterke seirves van met name Trudi Vermeulen en Er na Kok te weerstaan. Wanneer SW er toch in slaagde de bal te retourneren, volgde aan WH-kant een keurig opgebouwde kombinatie, waarbij de aan het net zeer gretige Riet Westra en Jannie Smit de door de uitblinkende Juuth v. d. Broek en lichtgeblesseerde Haneke Glasius aan gegeven set-ups op fraaie wijze wisten af te ronden. Gezien het vertoonde spel mag de zeer belangrijke ontmoeting tegen titelkandi date SVV 3 aanstaande donderdag, 30 september, met veel vertrouwen tege moet worden gezien. Hoewel SVV 3 op papier een sterker zestal in het veld brengt, wordt er van Hees-zijde toch op een verrassing gerekend. Overige uitslagen: WH 2-AGAVS 3 (heren) 1-2. WH 3-BG en SV 5 (heren) 0-3. Progamma donderdag 30 september: HEREN. 19.15 uur: Olympia 6-VVH 2. 20.00 uur: WH 2-Olympia 5. DAMES. 20.45 uur: WH-SW 3. 21.30 uur: VVII-Olympia 5. echter niet instaat was ook maar één van de vele kansen in een doelpunt om te zetten. Seherpenzeel had daarentegen maar een kans nodig. Na tien minuten spelen werd de bal door een der Soester verdedigers bij een snelle uitval van richting veranderd, en opnieuw was keeper Kamphorst kansloos. Soest bleek door deze opgelopen achterstand niet aangeslagen, maar de vele kansen die zij onbenut lieten, waren er de oorzaak van dat men opnieuw aan de negatieve zijde van de score bleef. UN COUVERT DE IA GAMME Van Weedestraat 31 - Soestdnk Zaterdagmiddag werd op een van de S.O. Soest velden aan de Bosstraat de damesvoetbalwedstrijd tussen S.O. Soest en Cobu-Girls uit Amersfoort gespeeld. Voor de Amersfoortse dames betekende dat hun eerste echte wedstrijd, terwijl de Soester dames de wedstrijd konden beschouwen als een uit een lange reeks oefenwedstrijden voordat binnenkort de competitie begint. Zoals in de verwachting lag waren de Amersfoortse dames ondanks hun grote strijdlust nog geen partij voor de al maanden in training zijnde Soester da mes, die dan ook een regelmatige zege behaalden. Met een 40 voorsprong werd aan de rust begonnen, waarna de score in de 2e helft werd opgevoerd tot 70. Carla Verwoerd werd topscoorster met vijf fraaie treffers, waarbij er enkele waren die zeker voor de schoonheidsprijs in aanmerking kwamen. Erna Strumpel en Lia Legemaat lieten de beide overige treffers aantekenen. Waar men voor de aanvang van dit dub bele weekeinde zo tegen op zag, is een enorm groot succes geworden. Red Stars, ondanks zijn vele geblesseerden wist beide wedstrijden in het afgelopen week einde te winnen. Beide overwinningen waren zelfs zo overtuigend, dat het Soes ter gezelschap met een tevreden blik op het achter zich liggende weekeinde kan terugzien. De tweede bekerwedstrijd van Red Stars tegen het Doornse Flux was reeds een formaliteit, omdat de eerste ontmoeting al ruim werd gewonnen door de Soester heren. Red Stars wilde echter, waarom ook niet, alle registers open gooien en speelde een uiterst felle pressing man- to-man. Hiertegen was Flux niet opge wassen en na één speelhelft stond de mooie score op het bord van 61-21. Duidelijk was het dat de honderd pun ten grens in de tweede helft in zicht kwam. De Soester heren slaagden hier ook dan in en wisten met een 108-33 overwinning de volgende ronde van de beker te bereiken. Wie er als tegenstan der zal fungeren is nog niet bekend. Persoonlijke score was bij Red Stars: Heinz Schiller 21; Wim Bolwerk 20; Ri- nus Valk 18; Ton van den Brink 18; Ton Hilhorst 16; Ben Roedelof 12 en Rudi Blok jr. 3 punten. Red Stars-Midland 2 (heren) 91-51 De competitiewedstrijd in dit weekeinde tegen het Utrechtse Midland werd met angst tegemoet gezien. Dat geheel over bodig was bleek achteraf, toen Red Stars de eindstand mocht bekijken. Deels was hiervan oorzaak dat Midland meende met slechts vijf man in Soest het wel klaar te kunnen spelen. Dit gelukte echter niet en in de tweede helft, na zes minuten, vertrok reeds één Midland speler met vijf fouten naar de bank. De rust ging in met een 39-19 voorsprong voor Red Stars. In de tweede helft bleef Red Stars aan dringen en ondanks het feit dat zij Mid land rustig lieten scoren kon Red Stars haar voorsprong nog meer vergroten, hetgeen uiteindelijk resulteerde in een 91-51 overwinning. De persoonlijke score bij deze wedstrijd was: Rinus Valk 28 pnt.; Heinz Schiller 16; Ton Hilhorst 15; Wim Bolwerk 13; Ton van den Brink 11; Gerry van Del den 6 en Berry van de Grift 2 punten. Overige uitslagen van Red Stars: Red Stars 3-DD '69 2 (heren) 38-37 (na verlenging). Red Stars a-Ola Stars a (jongens adsp.) 37-12. Red Stars b-O.S.G. b (jongens adsp.) 35-4. Red Stars II-Red Stars IV (dames) 37-20. Red Stars Mb-Eagles Ma (meisjes adsp.) 14-28. Zowel het eerste als het tweede heren- team moesten het door de zware tegen stand tot een gelijkspel laten komen. Een winst zat er in die wedstrijden niet in. Moest SVV 1 in Ermelo uitkomen tegen het vorig jaar zeer hooggeklas- seerde ASVD team uit Dronten, SW 2 moest in sporthal Beukendal aantreden tegen het zeer sterke BG SV 2 team. Bij de heren 1 was het vooral in de laatste sets een leuke wedstrijd. De eerste twee sets was het verschil toch nog wel erg groot. Dit werd nog ver sterkt door de enkele services die fout gingen. Ook in het achterveld rommelde het nog wel. De eerste twee sets werden door ASVD gewonnen. In de beide vol gende sets konden de SW-ers het tot winst brengen, al ging het wel vrij moeizaam in de derde set Al tegen het einde van de tweede set brachten de SW-ers meer aktie in het spel, dat in de volgende sets nog eens werd ver sterkt. Door een zeer goed blok konden de heren de beide volgende sets win nen. Het tweede herenteam, dat in deze com petitie er vrij sterk uitziet met de heren H. en J. Stam, D. Hoogstraten, A. Grift, P. Laseur, G. Egbers en H. v. d. Berg, draaide in het begin van deze wedstrijd niet zo goed. Al waren de variaties aan de Soester zijde zeer zeker talrijker dan die aan de Baarnse kant, de fouten die daardoor gemaakt werden waren groter. Vooral in de eerste set lieten de heren zich overdonderen. Al wist men wel terug te komen, toch zag men geen kans meer deze set te winnen. Deze eerste set werd met 11-15 verloren. Ook de tweede set had dezelfde eindstand, hierin wa ren de SW-ers echter beter begonnen en zakten tegen het einde af. In de derde en vierde set kwam de aan val pas goed los. Er werd. aan beide kanten zeer leuk volleybal te zien ge geven. In de derde set wonnen de SW- ers met 15-13. In de vierde set brachten ze het tot dezelfde eindstand, al was er tegen het einde van deze set wel een in zinking aan de Soester zijde, waardoor de BG SV-ers konden inlopen en zelfs een voorsprong opbouwden. In de tweede klasse dames won 1 team en verloren er 2 In de tweede klasse dames gaat 't de dames niet zo goed af als vorig jaar. Mochten ze vorig jaar aan de top mee draaien, nu kon slechts één team tot winst komen: SSV 4 tegen Foxboro, SVV 3 en SW 5, die resp. tegen Olym pia 3 en WH moesten uitkomen, ver loren. Het vierde team kon het team van Fox boro toch wel vrij gemakkelijk in be dwang houden en wist er een vrij aan trekkelijke wedstrijd van te maken. In de eerste set werd het een overwinning van 7-15. De dames van Foxboro wisten in de tweede set wat dichter achter SW te blijven, deze set werd door SW met 12-15 gewonnen. De derde set wisten de SW-sters met 9-15 te winnen. Het derde team moest in het veld komen tegen het zeer sterke OLYMPIA 3, die voor het merendeel bleek te bestaan uit dames die vorig jaar in het tweede team meedraaiden. In de eerste set wisten de SW-dames een zeer goede indruk te maken en gaven het Olympia-team moei lijkheden aan de lopende band. Deze set werd op het nippertje gewonnen door Olympia met 15-13. Dit geeft mentaal altijd een terugslag, zodat er van de tweede set eigenlijk niet veel terecht kwam. Deze werd verloren met 15-5. In de derde set ging het echter veel beter, maar de dames van SW 3 zagen geen kans setwinst te veroveren, ze verloren met 15-11. Het vijfde team draaide in het begin niet zo goed, doordat het team te veel fouten maakte, zodat de speelsters maar zonder enige opbouw een aanval wilden afmaken. Dit is funest geweest vooral in de eerste set, die met 15-4 werd verlo ren. In de tweede set ging het al beter maar toch kwamen ze niet verder dan tot 15-7. Ook in de derde set zat er geen winst in, ze verloren deze set met 15-10. Zesde damesteam verslaat DEVU 2 met 2-1 Het uit zeer jonge speelsters bestaande zesde damesteam wist een 2-1 overwin ning op DEVU 2 te behalen, een zeer fraaie prestatie, daar de routine bij zo'n jong team nog ontbreekt. Vooral in de eerste twee sets waren de Soester dames beter. Zij wonnen deze sets verdient met 15-8 en 15-3. In de derde set wilde het echter niet zo vlotten. Deze set werd verloren met 11-15. Vijfde herenteam zag kans een setwinst te behalen SW 5 wist een set te veroveren op het Olympia-6 team. Het was de tweede set waarbij het lukte, in de beide andere sets konden ze de tegenstander niet baas. Vooral in de laatste set lukte het niet meer. Deze set werd daardoor met een zeer groot verschil van 4-15 verloren. In de eerste set was het nog niet zo erg. Hier lukte de aanvallen nog aardig en was de conditie nog zodanig dat men kon doorzetten. Ze verloren deze set met 10-15. De aanhouder wint zegt men wel eens, zodoende werd de volgende set gewonnen met 15-11. Eerste wedstrijd van SWa meisjes werd gewonnen De eerste wedstrijd die het meisjes- jeugdteam moest spelen, was terstond eenA'dam C-Soest veteranen overwinning. De tegenstandster was niet van dat kaliber dat men er erg veel moeite mee had. De eerste werd op zeer overtuigende wijze met 15-0 gewonnen op Olympia d. In de tweede set wist de tegenstander nog enkele punten te maken. Het werd in deze set 15-6. Wedstrijden voor de komende week: Sporthal Beukendal Soest, Donderdag: Dames SW 3-WH 1. SW 5-BG SV 2. Olympia 4-SW 7. Heren: Voleem 1-SVV 3. Limvio-SW 4. Olympia 7-SW 5. Jongens: SW a-Olympla d. Olympia b- SW b. Zaterdag: Dames SW 2-Olympia Bus- sum. Heren SW 1-SSS 1. Zaterdag in Amersfoort: Heren Spirit 2- SW 2. ZATERDAG 25 SEPTEMBER VOETBAL S.E.C. Senioren Lopik 1-SEC 1 Hierden 2-SEC 2 SEC 4-Hees 3 Junioren SEC B-KWA C SEC C-CJW C KWA E-SEC D SEC E-Quick E Adspiranten SEC a-Hoogland a SEC c-Hees b SEC d-Cobu Boys b Quick h-SEC e Pupillen CJW 1-SEC 1 SEC 2-Roda 2 SEC 3-Scherpenzeel 2 Soest 5-SEC 4 SEC lb-WZA lb Seherpenzeel lb-SEC 2b SEC 3b-APWC 2b AP WC 3b-SEC 4b 3-1 1-3 3-2 0-4 2-1 afgelast 0-1 7-0 1-1 11-0 afgelast 2-1 0-3 4-2 2-2 1-2 6-0 0-0 3-0 V.V.Z. Senioren Roodwit-WZ WZ 2-Vel.Boys 2 Chefana 3-WZ 3 WZ 4-Zuidvogels 4 Huizen 6-VVZ 5 WZ 6-Huizen 7 Junioren WZ A-Cobu Boys a Adspiranten Quick a-WZ a Soest b-WZ b Soest c-WZ c WZ d-Soest e Pupillen WZ 1-Quick 2 Roda 3-WZ 2 WZ lb-CJVV lb HEES Senioren HEES-Hoogerheide HEES 2-Hoevelaken 3 SEC 4-HEES 3 Junioren Quick C-HEES A Adspiranten WZA a-HEES a SEC c-HEES b Pupillen HEES 1-Cobu Boys 1 HEES lb-WZA 2b S.O. SOEST Junioren Seherpenzeel A-Soest A Soest B-Achterveld B HVC D-Soest C Adspiranten Spakenburg a-Soest a Soest b-WZ b Achterveld b-Soest c Soest d-WZ c WZ d-Soest e KWA i-Soest f Pupillen Spakenburg 1-Soest 1 Soest 2-CJW 2 Hoogland 1-Soest 3 APWC 3-Soest 4 Soest 5-SEC 4 Hoevelaken lb-Soest lb Soest 2b-Hoogland 2b KWA 4b-Soest 3b SOESTERBERG Senioren Soesterberg 2-Bunnik 2 Junioren Soesterberg B-Soesterberg C Adspiranten Soesterberg a-Zeist a Soesterberg b-Patria b Soesterberg c-Jonathan d Soesterberg d-DOSC c 2-1 3-1 afgelast 4-3 5-1 3-2 3-0 0-3 1-2 0-11 2-2 4-0 0-3 1-1 0-5 3-1 3-2 afgelast 1-1 3-1 4-2 0-1 5-3 5-0 1-5 1-2 1-3 0-11 2-2 afgelast 1-1 2-4 3-1 0-7 2-2 1-3 1-4 afgelast afgelast afgelast afgelast afgelast afgelast afgelast KORFBAL DE METEOREN Meteoren 1-Austerlitz 1 4-3 HOCKEY M.H.C. SOEST Meisjes SCHC A3-Soest Al 0-2 Soest Bl-SCHC B3 2-1 Jongens Shinty A3-Soest Al 0-2 Soest BI-Shinty BI 4-2 Soest Cl-A'foort C3 afgelast ZONDAG 26 SEPTEMBER VOETBAL S. O. SOEST Seherpenzeel 1-Soest 1 2-1 Soest 2-Baarn 2 2-0 WZA 3-Soest 3 3-1 Soest 4-Hoogland 4 3-7 EMM 5-Soest 5 t-0 Soest 6-Soesterberg 4 4-6 Soest 7-Soest 8 2-1 Soest 10-Vesting 8 uitgesteld S.E.C. SEC 1-Victoria 1 1-4 SEC 2-Victoria 2 2-2 Quick 3-SEC 3 2-3 SEC 4-Roda 3 0-2 SEC 5-De Vesting 6 3-2 SOESTERBERG Soesterberg 1-Candia 1 2-2 WZA 2-Soesterberg 2 0-0 Soest 6-Soesterberg 4 4-6 Soesterberg 5-Roda 7 3-0 BADMINTON HOCKEY M.H.C. SOEST Dames Soest 1-Fletiomare 1-1 Gooische 9-Soest 2 1-7 Soest 3-Be Fair 6 6-0 Heren Soest 1-HBS 2-2 Kampong 5-Soest 2 2-2 Soest 3-Weesp 2 9-1 Schaenv. 10-Soest 4 3-2 Soest 5-Fletiomare 3 1-3 Soest 6-Baarn 2 0-3

Soester Courant | 1971 | | pagina 9