HEDENAVOND START NIEUWE EHB0-CURSUS OM GELD VERLEGEN? Vervolg Sportvaria vanae\ ven GEMAR-SOEST CASSIERE onroerende goederen ViLLA is- of familiedrukwerk: HIT - v. Weedestr. 29A Vanaf 7.30 uur inschrijving in Gebouw „Middelwijk" Piefer de Hooghlaan hoek Talmalaan Volledige cursus (mei veel extra's) met aansluitend examen Elke dinsdagavond van 8 tot 10 uur o,l.v. ervaren instructeurs Volledige cursus slechts 45,- inclusief alles. Ook de examenkosten. Kon. Ned. Vereniging Eerste Hulp Bij Ongelukken Afd Soest, secretariaat: tel. 3692 Volle winst voor Olympiavoileyballers Olympianen wandelden buiten de prijzen Weer drie maal gelijkspel bij hogere S.V.V.-teams Peter's Baan schaatsers bereidden zich voor op ijstraining Postduivenhouders- vereniging „De Vriendschap" Denkt u erom, de winter is in aantocht. ESS0 anti vries anti roest lee Remover 3,56 Slot spray 2,13 Antivries voor de ruitensproeier 4,48 van 10,17 voor 9,00 Telef. Brandweer 333 3 Politiebureau 444 4 Hees 2-Sova 2 Hees 3-Baarn 2 Hees-dames verrassend langs S.V.V. 3 [1 KUNT NIET ALLES WETEN ga metuw tijd, mee - ga naardenmb! Hardwerkend S.E.C. brengt A.P.W.C. een 1—2 nederlaag toe Holland 2—S.E.C. 2 2—2 Dinsdag 5 oktober 1971 iaat een aantal admini- ieve werkzaamheden ohten, waarbij typevaar- eid beslist een vereiste 'ooropleiding achten wij 3 jaren MULO noodza- m zij voor ons „de goede ht" is, die ook in team and kan werken, zit er pectief in haar baan. het maken van een afspraak j bellen 02154-6841. >V1NGSRINGEN| JUWELIER - HORLOGEE Van Weedestraat 12 Telefoon 02155-6372 :el02155-8704* na 19 uur 02159-41979 punt, royale vrijstaande i2 tuin, dubbele garage, en ruime praktijkruimte, 'oon-eetkamer met open ■iken, hall, entree, toilet. i spreekkamer met aparte siekelder, badkamer met uche. Vier slaapkamers, i van kasten. Bergvliering. ukt voor kantoor aan huis, enpraktijk e.d. m ƒ155.000,— k.k. n gaarne alle inlichtingen. Middels uitstekend volleybal hebben zowel de dames als de heren van Olympia hun tegenstanders met lege handen laten vertrekken uit de Soester Sporthal. De dames maakten korte metten men het sterke Unitas uit Doorn, terwijl de heren Punch uit Delft versloegen met 3-1. De dames Een zeer geconcentreerd Olympia speel de zaterdag tegen Unitas uit Doorn. Unitas vorig seizoen op de derde plaats in de tweede divisie geëindigd achter Olympia en PVS, had in die competitie geen kans gezien de Olympiadames te verslaan. Beide wedstrijden eindigden na zeer goed spel in een Soester overwin ning. In de eerste set viel Olympia via de beide hoofdaanvalsters Van Savooyen en Kamerbeek goed aan, maar de verdedi ging van Unitas speelde voortreffelijk. Tal van zeker schijnende punten werden voorkomen door reddingen in het ach terveld. De Olympia-aanval, niet reke nend op een zo subliem verdedigend Unitas, aarzelde een moment en Unitas kon uitlopen naar 8-5. Tijdens een time-out werd de Olympia- tactiek enigszins gewijzigd en werd de aanval daarna afgewisseld met goede plaatsballen. Ook werd meer aandacht besteed aan de netverdediging en toen bleek waar de zwakke plekken van Uni tas zaten. De aanval werd slecht uitgevoerd en P'vmpia had geen moeite de bal aan het i -t te blokkeren. Daarbij werd voort durend goed aangevallen. De setwinst ging dan ook verdiend naar Olympia. De tweede set gaf een zelfde beeld te zien. Een zich fanatiek werend maar matig aanvallend Unitas en een koel en nuchter opererend Olympia, dat in deze set Carla Hilhorst de meeste punten zag scoren. Ook de derde set was voor Olympia. In hoog tempo joegen de „groentjes" de ballen over het net en hoewel Unitas er alles aan probeerde te doen, het mocht niet baten. Na 55 minuten goed volley bal won Olympia met 3-0 van Unitas. Het tweede damesteam moest een punt in Amersfoort achterlaten. 2-2 was de uitslag. Een enigszins tegenvallend re sultaat. De dames van Olympia 4, 5 en 6 boekten winst tegen resp. SW 7, WH 2 en BG SV 3. De heren Het eerste herenteam heeft kans gezien de eerste thuiswedstrijd van dit seizoen met een duidelijke overwinning af te sluiten. Punch uit Delft was de tegen stander, die kennismaakte met een goeci spelend Olympia. In de eerste set nam®^ de Delftenaren nog snel een voorsprong Friezen, lit jim' tael net farre Ter gelegenheid van de FRIESE BOEKENWEEK vindt U In onze zaak een ruime collectie boeken ln de Friese taal. Kom kijken bij: BOEKHANOEI 7 I GJ.WESSELS Süfimteipieurxt 53-tel 2419 SOEST v'oor de drie groepen van de chr. wan delsportvereniging „Olympia was het saterdag weer een slechte dag. Slechts de allerkleinsten behaalden een vierde prijs in de Dodewerotocht mDo- dewaard, georganiseerd door de Dode- wero's, die hiermee hun eerste lustrum Evenals twee weken geleden in Barne- veld, waar de Olympia-semoren na het od de eerste plaats eindigen met nog 2 andere verenigingen, na een werden teruggewezen naar de derde plaats, kregen de Olympianen met zelfde jury te maken. Veel kans om eventueel een Prijs te winnen was er dan ook niet en dit is dan ook na afloop van de wandeltocht gebleken. Een zeer opvallend feit is ook dit keer. dat alle drie groepen van Olvmpia" de vierde plaats bereikten. De 652 deelnemers liepen een fraai par koers, voornamelijk over lange w®ge£; De wandelaars kwamen op hun toent door de plaatsen Dodewaard, Andelst, en Zetten. Op de 5 kilometer wandelden 11 groe pen, waaronder de 15 adspiranten on der leiding van mevr. S. Brood. Zij wonnen een vierde prijs met 359 pun ten. Zowel de 28 junioren, onder leiding van de heer D. Brood, op de 12 kilome ter als de 13 senioren op de 18 km, on der leiding van de heer L. Vogel, be haalden een vierde plaats met respec tievelijk 553 en 558 punten. Zaterdag 16 oktober gaan de Olym pianen naar Amerongen voor de laatste wedstrijdmars van 1971. Ze wandelden dan mee in de Sluitingstocht. Vertrek 13.00 uur vanaf de Veldweg. Zaterdag 9 oktober bestaat er om 14.00 uur gelegenheid om te trainen voor de junioren en adspiranten bij de Alde Terp aan de Bosstraat. Eventuele wandelaars kunnen zich als lid opgeven voor de adspiranten- en juniorengroep bij de heer W. A. Suman, Veldweg 1, tel. 3269 en voor de senio- tengroep bij de heer L. Vogel, Buntweg 18, tel. 4138. van 8-0 en het zag er in het geheel niet naar uit dat Olympia opgewassen was tegen de zeer lange spelers van Punch. Zenuwen werden slecht in bedwang ge houden en daardoor mislukte iedere actie bij Olympia. Een time-oud bracht enige rust in de ploeg en onder aanvoering van Fred van der Hulst begon Olympia langzaam maar zeker aan een opmars. Opvallend was het uitstekend blokkeren van Olympia. De lange aanvallers van Punch zagen nauwelijks kans meer de Soester netver dediging te passeren. Olympia wist naast Punch te komen en ging meteen door. Bij 14-9 stokte het even en Delft kwam op 14-13. Toen maakte een fraaie smash van Ad van Brummelen een eind aan de eerste set. Ook in de tweede set ontstond een flinke kloof tussen Olympia en Punch, maar ditmaal was het Olympia dat met 6-0 de leiding nam en deze ook niet meer afstond. Met ruim verschil werd deze set gewonnen. De derde set lukte minder goed. Hoewel de netverdediging een sterk wapen bleef, wisten de Soester aanvallers niet tot scoren te komen. En de punten die wer den bemachtigd, ontstonden uit verdedi gende acties. Punch zag mogelijkheden en benutte die ook en met 15-9 ging de setwinst naar Delft. In de vierde set nam Olympia weer on- middelijk afstand van Punch en met knap aanvalsspel ontregelden zij de ver dediging van hun tegen standers. Enkele fraaie combinaties met korte snelle aan vallen via rechts en door het midden (Van der Hulst en Fons Hilhorst), zorg den voor volop applaus van de goed be zette tribunes. Met 15-8 won Olympia deze vierde set en daarmee de wed strijd met 3-1. Ook de heren van Olympia 2 leverden een zeer goede prestatie door ook met 3-1 af te rekenen met het Baarnse BG SV 1. In een spannende laatste set wis ten zij via prima aanvalsspel van Barend Beintema en Jan Langelaar de blauw- witten uit Baarn op de knieën te krijgen zij het op het nippertje. Volleybal deze week De eerste teams van Olympia moeten deze week weer naar de Amersfoortse sporthal om te strijden met WA, terwijl de heren van Olympia 2 het mogen op nemen tegen Huizen 2. Het wedstrijdprogramma voor deze week ziet er als volgt uit: Donderdag 7 oktober Sporthal Beukendal Meisjes: 18.30 uur: SVV a-Olympia c. Olympia a-Limvio. BG SV-Olympia b. Dames: 19.15 uur Devu 2-Olympia 4. 20.45 uur Olympia 2-SSS 2. 21.30 uur SVV 4-Olympia 3. Heren: 20.00 uur Olympia 5-Voleem. 21.30 uur Olympia 4-Foxboro. Donderdag 7 oktober, Expohal Hilversum Heren: 20.30 uur: Huizen 2-Olympia 2. Zaterdag 9 oktober, Sporthal Amersfoort Dames: 15.30 uur: WA 1-Olympia 1. Heren: 17.00 uur: WA 1-Olympia 1. Wij werken met zijn zessen als CASSIËRES bij de Gemar. Er komen steeds meer nieuwe klanten bij en het wordt nog steeds drukker. Wij werken gezellig met elkaar en willen het zo houden. Daarom zoeken wij nog een collega en een part-time cassière voor vrijdagavond en zaterdag. Bel ons eens op voor het maken van een afspraak. Tel. 7469 Ook de afgelopen week konden de ho gere SVV-teams niet verder dan een ge lijkspel komen. In Soest deden dat het SVV 1 herenteam en het SW 2 dames team, terwijl het tweede herenteam het in Amersfoort deed. De tegenstanders waren resp. SSS 1, Olympia, Bussum en Spirit 2. Reeds vooraf stond het bij het eerste herenteam vast dat het wel eens een zeer moeilijke wedstrijd kon worden. Zij moesten nl. uitkomen tegen SSS uit Bameveld. Dit team wisselt al enkele jaren tussen een plaats in de overgangs klasse en een plaats in de promotieklas se. In het eerste gedeelte van de wedstrijd leek het erop dat de Soester heren het wel zouden kunnen bolwerken. Ze mis ten echter een van de spelers van het basisteam, die vervangen werd door een speler uit het tweede team. Dit brengt natuurlijk verstoring met zich mee. In de eerste set was het een nogal ge- lijkopgaande strijd, waarbij heren SW 1 het niet bepaald kado kregen. Het werd een 18-16 eindstand in het voordeel van de rood-witten. In de tweede set liep het iets soepeler dan in de eerste. Ook nu werden er echter veel fouten gemaakt aan beide kanten van het net. Het werd echter een 15-11 overwinning voor SVV 1. In de derde set namen de Soester he ren al gauw een 8-0 voorsprong. Dit gaf echter geen houvast voor de rest van de set, want de heren kwamen uit hun vorm, waar de tegenstander meteen ge bruik van maakte, het werd een 9-15 verlies. In de laatste set liep het ook niet geheel volgens wens. De ploeg was veel te statisch, de aanval was vaak on afgemaakt. Men verloor deze set met 12-15. Het tweede damesteam wist niet zo erg veel van haar tegenstandster af. Het was een ploeg die voor het eerst uit kwam in de promotieklasse. Het was een vrij jong team, al was de leeftijd van enkele dames van het SW-team toch wel lager. De eerste set werd op een vrij overtuigende wijze door SW gewonnen, eindstand 15-11. In de tweede set was het de tegenstandster die met deze eer ging strijken, zij won met 11-15. In de derde set was SW 2 veruit beter, al was ook dit SVV-team veel te statisch, De Soester wedstrijdschaatsers zijn de laatste fase van hun voorbereiding op het komende schaatsseizoen ingegaan met een tijdklim-wedstrijd van de be vriende vereniging „Het Biltse Meertje". De Soester equipe stond, als vanouds, onder leiding van K.N.S.B.-trainer Dick Vervloet, die zijn jongens naar goede prestaties coachte. Wim v. d. Kant zorgde voor het Soes ter succes door beide ritten overtuigend te winnen, waarbij de volgende plaatsen voornamelijk door Soester deelnemers werden bezet, waartussen slechts "Het Biltse Meertje" deelnemer B. Musegaas zich een bescheiden plaatsje wist te vér- overen. Uitslagen: le rit: 1. W. v. d. Kant. 2. K. 't Lam. 3. O. 't Lam. 4. R. Admiraal. 5. B. Husegaas. 6. K. Smit, 2e rit: 1. W. v. d. Kant. 2. K. 't Lam. 3. (in dezelfde tijd als nr. 2) R. Admiraal. 4. O. 't Lam. 5. E. Dijkhuizen." 6. B. Musegaas. In de 1 kilometer-ploegenrit, die daarna volgde, bewezen de Soester deelnemers hun kracht door met 16.6 sec. als eerste te eindigen. De wedstrijden werden besloten met een individuele rit in lijn, die opnieuw door W. v. d. Kant werd gewonnen, met K. 't Lam op de 2e plaats. 3. R. Admi raal. 4. O. 't Lam. 5. B. Musegaas. 6. K. Smit. Mede in verband met de steeds sneller invallende duisternis worden de trainin gen verplaatst naar het clubhuis aan de Eemweg, waar elke maandagavond hard gewerkt gaat worden, natuurlijk onder leiding van Dick Vervloet. Kwart voor zes de jeugd, zeven uur de selectie en vanaf acht uur de senioren. Op zaterdag 9 oktober 1971 is het voor De Vriendschap een belangrijk moment. Om precies 11 uur zal namelijk de be ginfase der werkzaamheden voor het nieuwe clubgebouw worden afgesloten met de legging van de eerste steen. Dit belangrijke gebeuren zal geschieden door het oudste lid der vereniging, de heer G. Sukel. Hij is mede-oprichter van „De Vriend schap" en tevens de oudste postduiven- houder in Soest en omstreken. Men verwacht een grote belangstelling hij dit voor „De Vriendschap" grootse gebeuren. variaties bleven uit. De SW-sters won nen deze set met 15-6. In het begin van de vierde set zag het er ook naar uit dat SVV zou winnen. Het lukte echter net niet, Olympia Bus sum zette op en won deze set met 13-15. Het tweede herenteam moest in Amersfoort aantreden tegen het uit die plaats komende Spirit 2. De eerste set werd een mooie overwinning voor SVV van 11-15. In de tweede set redde het toch wel enigszins oncomplete team het niet. Ze moesten in deze wedstrijd op een andere tactiek en spelwijze over gaan door het niet aanwezig zijn van twee spelers, de een door een blessure de ander om bij het eerste team aan wezig te zijn. Deze tweede set werd met 15-12 verlo ren. In de derde set kwamen de heren weer terug. Ze zagen kans deze set met een zeer ruime voorsprong te winnen met 7-15. Ook in de vierde set liep het aardig vooral in het begin, maar toch worden de heren verrast door de tegen stand, die kans zag om met 15-11 set winst de wedstrijd tot een gelijkspel te maken. Beide teams in tweede klasse heren verloren Zowel SVV 3 als SW 4, die in de tweede klasse heren uitkomen, konden niet tot winst komen. Van deze teams wist het vierde team nog een setwinst te behalen. Dit team verloor met 2-1 van het Baarnse Limvio. De. tweede set werd van deze heren ge wonnen. In de eerste en de derde set konden deze heren het net niet waar maken. Ze verloren deze sets resp. met 15-6 en 15-12. De tweede set werd op zeer overtuigende wijze met 9-15 ge wonnen. Het was een zeer aantrekkelijke wedstrijd. Het SVV 3 team verloor met 3-0 van Voleem. Vooral in de eerste set had het niet tot verlies hoeven komen. Ze namen een briljante start en wisten binnen de kortste keren een 0-7 voorsprong op te bouwen. De techniek was toen goed, maar ineens stortte het hele team in en kwam er bijna geen bal meer door een harde aanval en met een goede slag aan de andere zijde van het net. Deze eerste set werd toen verloren met 15-11. Ook in de tweede en derde set wisten de heren zich niet meer te herstellen. De defensie gaf grote fouten, terwijl de tegenpartij hiervan profiteerde en hierdoor veel ze kerder ging spelen. Het werd beide ke ren 15-3. Damesteams doen het niet veel beter, twee maal 1-2 en eenmaal 3-0 verlies. Zowel SW 3, SW 5 als SVV 7 kon den niet tot winst komen. SW 3 dames moest de overwinningseer aan WH laten, die deze wedstrijd met 1-2 won. De tweede set werd van deze wedstrijd gewonnen en wel met minieme voorsprong van 2 punten met 16-14. In de eerste zowel als de derde set gingen verloren en wel beide met 10-15. Het vijfde damesteam dat in dezelfde klasse uitkomt als het derde team, wist ook niet tot winst te komen. Zij ver loren eveneens met 1-2 en wel van BG SV 2. Ook dit team wist alleen de tweede set te winnen. Zij wonnen deze set met zeer veel energie met 15-7. In de eerste en derde set wilde het niet vlotten, de tegenstandster zag steeds kans een overwicht te houden. Deze sets werden verloren met resp. 9-15 en 8-15. Het SVV 7 team moest zijn meerdere erkennen in het 4e team van Olympia. Zij waren nog te zwak en hadden nog helemaal geen ervaring. De sets werden verloren met 15-1, 15-2 en 15-4. Heren SVV 5 verloren met 3-0 van Olympia Het vijfde team miste de ervaring om het voor het merendeels uit oudere heren bestaande Olympia 7 team de baas te kunnen. In geen van de sets zat er een overwinning in. In alle sets waren de heren minder in spelniveau. Ze ver loren de sets resp. met 15-5, 15-1 en 15-3. Jeugd Het twee leuke wedstrijden zien Het jongens A team zag kans zonder veel moeite met 2-0 van Olympia d te winnen. De setstanden waren 15-1 en 15-4. Ook het j'eugd B gaf een goede partij weg. Al wonnen ze niet, het was er in de eerste set niet ver vanaf. Ze verloren deze set met 15-13. De tweede set ver loren de jongens met 15-4. Wedstrijdprogramma voor de komende week: Sporthal Soest donderdag a.s. Heren: SW 1-BG SV 1. SW 2-SSS 2. SW 3-AGAVS 2. SW 4-WH 1. Dames: SW 4-Olympia 3. Foxboro 2- SW 6. Meisjes: SW-Olympia C. In de Expohal in Hilversum donderdag: SW 1-AMVJ/GVC. SW 2-AMVJ/GVC 2. De Hees-reserves wisten op eigen ter rein hun ongeslagen record niet voort te zetten tegen koploper Sova uit Amersfoort. Zowel de spoormannen als de thuisclub speelden een aantrekkelij ke eerste helft met wederzijdse kansen. Hiervan wisten de gasten te profiteren en troffen de roos, 0-1. Behoudens een aantal hoekschoppen, welke geen doel troffen, was Hees be slist niet verslagen. Na de pauze een sterk aanvallend Hees, maar doelpunten bleven uit, doordat de Amersfoorters tot aan de 16-meterlijn geen enkele grond prijsgaven. Pas toen de tegenstander de voorsprong wist te vergroten (0-2), kwam er een spelers wisseling in de Heesploeg, wat echter geen sukses opleverde. De thuisclub bleef vechten om de eer te redden doch slaagde hier niet meer in en moest beide punten afstaan aan het sportief spelende Sova. Ook het derde elftal moest tegen het bezoekende Baam 2 een nederlaag in casseren. Baarn 2 wist na enig terrein verkennen met een zuiver doch houd baar schot, doelman Muis het nakijken te geven 0-1. De tegenaanvallen van de thuisclub werden met veel kunst- en vliegwerk tijdig door de Baarn-achterhoede on schadelijk gemaakt. Met deze oneven goal werd de eerste speelhelft beëindigd. Na de thee kreeg Baarn 2 meer zelf vertrouwen en begon het spel te ver plaatsen, wat ook 2-0 betekende. De gastheren welke de bekende vuist niet konden maken, hadden geen geloof meer in eigen kunnen, waarvan Baarn nog eenmaal profiteerde 0-3. In het slotoffensief wist Augusta de eer voor zijn ploeg te redden en bepaalde de stand op 1-3, wat even daarna ook de eindstand betekende. In een aantrekkelijk en spannend ge vecht heeft het eerste damesteam van de volleybalvereniging Hees vrij ver rassend het sterker geachte SW 3 vol komen verdiend met 2-1 verslagen. De jeugdige Heesploeg startte in de eerste set overdonderend en wist in no-time via voortreffelijk serveren en goed kombinatiespel SW naar een 11-2 achterstand te spelen. Hoewel de SW-sters zich goed her stelden en stukje bij beetje iets van de achterstand terugknabbelden, hielden de Hees-dames de strijd toch goed onder controle en kon met 15-10 de eerste setzege worden begroet. De tweede set was van ongekende span ning, want beide ploegen vochten als ieeuwen voor ieder punt en hielden de stand tot 14-14 volkomen in evenwicht. Nadat bij deze stand verscheidene keren van opslag werd gewisseld, was het tenslotte de Heesploeg, die door de on draaglijke spanning de zenuwen niet in bedwang kon houden en via enkele on nodige fouten deze set met 14-16 uit handen moest geven. De WH-dames waren echter geenszins aangeslagen na deze verloren en in spannende set en namen opnieuw het heft in handen en gaven SVV dit keer nog maar weinig kans om bij te blijven. Vooral aanvallend was de Heesploeg superieur, waarbij vooral uitblinkster Trudi Vermeulen met slimme plaats- ballen de aandacht op zich vestigde. De setzege ging dan ook zeer verdiend met 15-10 naar de WH-sters, waar door de fraaie 2-1 zege een feit werd. Na drie wedstrijden zijn de Hees-da- mes nog steeds ongeslagen en vol op timisme wordt dan ook het verdere verloop van de kompetitie tegemoet ge zien. Ook het eerste herenteam van WH leverde een goed resultaat. Er werd wel niet gewonnen, doch men slaagde erin het als kampioen gedoodverfde Olympia 5 één van de drie winstpunten afhandig te maken, hetgeen een presta tie op zich genoemd mag worden. In de eerste en tweede set kreeg het enigzins gewijzigde VVH-team maar weinig vat op het tempospel van de ge routineerde Olympiaploeg, waarin enke le spelers rond lopen, die al aan hun twintigste volleybalseizoen bezig zijn. In de laatste set echter ontketende Hees onder luide aanmoedigingen van haar grote aanhang een heftig wanhoopsof fensief. waarbij de roodbaadjes de on mogelijkste ballen wisten te retourne ren, zonder dat het een beetje op gooi en smijtwerk begon te lijken. Vooral doordat Erik Bouma en de ver dienstelijk debuterende Herman van Miltenburg aan het net rake klappen wisten uit te delen, werd deze laatste set volkomen verrassend door het fana tiek strijdende Hees-team met 15-9 uit het vuur gesleept. Overige uitslagen: WH 2-Olympia 6 (heren) 3-0. WH 2-Olympia 5 (dames) 0-3. Progamma donderdag 7 oktober: 19.15 uur WH 2-VVH 3 (dames). 18.30 uur WH-AGAVS (jongens). 20.00 uur VVH-SVV 4 (heren). Oranje koulbeHs verkrijgt u door een oplossing van gele aniline* in alcohol. Houtwerk hiermede eenmaal bestreken geeft een zwakke mahoniekleur, n« droging en voor de tweede keer ge beitst, geeft het een oranjekleur aan het hout. Zeer vuil marmer kunt u schoonmaken door er een laag vers gebluste kalk met water op te strijken en er 3 dagen op te laten zitten. Bloementuin. Blijvende rozen nu mes ten. Bolrissen rooien. Ligusterhagen M kort mogelijk knippen. Ook als het om een per soonlijke lening gaat, kunt u onbevangen binnen stappen bij de NMB. Daar wordt het als de gewoonste zaak van de wereld gezien u te helpen. Om enkele bedragen te noemen: 3000,kunt u aflossen in24x 144,20 en 4000,-— in 24 x 192,26. Veel formulieren komen er niet aan te pas. Op NMB kantoor is vlotheid en plezierige behandeling het wachtwoord. nederlandsche middenstandsbank de bank waar óók u zich thuis voelt! Wederom heeft SEC door een zeer gro te inzet 2 punten naar Soest meegeno men. Voor de rust was het een gelijk opgaande wedstrijd, waarbij beide voorhoedes niet tot doelpunten konden komen. Ruststand 0-0. Even na de pauze een felle APWC-aan- val en terwijl keeper Van Hattum reeds was verslagen, redde Ed Brouwer op de doellijn. APWC bleef komen en na 10 minuten resulteerde dit in een doelpunt door Bouman 1-0. Fel zette SEC de aanval in en 2 minuten later had Willem van Velzen succes, met een beheerste kopbal passeerde hij de APWC-doelman 1-1. Het spel golfde op en neer, waarna in de 30e minuut Fred van Zanten een zeer hard schot op de lat plaatste. De terugkomende bal werd door de attente Evert van Brakel voor de keeper kans loos in de touwen geschoten 1-2. Willem van Velzen werd vervangen door Ben Vervloet. Een met man en macht vechtend SEC wist de voor sprong, verkregen door een iets grotere vechtlust, te behouden. In deze voor de SEC-reserves altijd weer zware wedstrijd, heeft SEC toch kans gezien Holland een gelijk spel af te dwingen. In de 40e minuut scorde Holland 1-0. Direct na de aftrap ging Holland tot de aanval over en een foutje in de SEC- verdediging had tot gevolg 2-0. Na de rust een sterker SEC. Een schot van Dirk Woudenberg ging rakelings over, daarna scheerde zijn kopbal de lat. Een goede bal van Burgman be landde op het hoofd van Dirk Wouden berg: de keeper was kansloos 2-1. In de laatste minuut een corner, geno men door Albert Posthuma en wederom een kopbal yan Dirk Woudenberg 2-2.

Soester Courant | 1971 | | pagina 9