koop oort Zilver - Weekend menu 3 ws-aatttrei - Stereo Mem „De Gouden Snaar" sp ÏÏIRR i... verleden" Ie huur aangeboden, iSoeóter natuurbad. 0olitico )ste voorstelling" ;arakterspelen erken) FA. SPIJKER „GARAGE STAM" TELEFOON 5980 ZIEKENAUTO ZOMERVAKANTIE 1972 w s in 26 november 1971 Rank", 20.15 uur agens prijzen. <eus gulden naar ken lame anbod gemeenteraadsvergadering IN RF.KORDTUD AGENDA VAN 28 PUNTEN AFGEHANDELD rans Bosman N.V. is modern Vragen over afvoer van grof huisvuil en de containers ft ft ft ft ft ft ft ft ft ft ft ft ft ft ft ft s* ƒ10,incl. bediening en b.t.w. CAFÉ-RESTAURANT Frans Bosman N.V. Frans Bosman N.V. Frans Bosman N.V. goede gebruikte RENAULT Stam Renault 1. Sony Stereo installatie Uw prijs 550.- 2. Hi-Fi Stereo installatie Uw prijs 945.- 3. B 0 beomaster Uw prijs 1250.- Steenhoffstraat 15 Telefoon 2132 VERKEERSSPIEGEL Invaliden Voorlopig „kosteloos" autorijden op het Kerkpad fWip even binnen S0ESTERBERG Intocht St. Nicolaas reisagenten A.N.V.R ant 1 lijk te O "Vrijdag 19 november 1971 m PETER SHAFFER 'AMARA v. HOOYDONK, 5LDERMAN en COK SNEL. EN E L. DOUDAET DE LA GBEC SLINGERLAND, CO DE HAAN FRANS v. HOOYDONK >p k j 3,50 p.p. incl. programma loffstraat - Sigarenmagazijn Meije- ergsestraat 11 - Veenbesstraat 136, 2 en 's avonds aan de zaal. plaatsbespreken onder no. 5924. 5t bij gezonde bejaarde dame. ng is dat er gedurende de nacht s aanwezig is. verzorging. Huishoudelijke 'hulp -vergoeding nader te regelen. »rs HP. bur. S. Crt. i ZUlt U agen KAMERPLANTEN in een grote sortering. Snijbloemen - Kamerplan- tenmest - Gieters - Spuiten enz. TUINTOKO VAN DRIE, Amsterdamseweg 139, Amersfoort, telefoon (03490) - 17031. 967 f3.200,- f 2.500,- f3.250,- f 3.950,- f6.100,- f 6.500, f 5.950 f 5.950 Gisteravortd kwam de gemeenteraad on der voorzitterschap van burgemester Mr. S. P. Baron Bentinck bijeen. In vijf kwartier werd de omvangrijke agenda afgehandeld. 1. Ingekomen stukken. a. Besluit d.d. 2 oktober 1971 van de raad van de gemeente Weerselo, waarbij er bij een aantal ministers op wordt aan gedrongen zich op korte termijn te be raden, c.q. een uitspraak te doen om trent de schaderegeling, voortvloeiende uit het opnemen van bepalingen ter be scherming van bovengemeentelijke be langen in bestemmingsplannen, met het verzoek om adhesiebetuiging met het voorstel te beslissen, overeenkomstig het voorstel, neergelegd in de brief van bur gemeester en wethouders dienaangaande. Conform besloten. b. Brief d.d. 15 oktober 1971 van de raadsleden, de heren Hoekstra en Ver- heus inhoudende'vragen omtrent de Che mische Industrie „Randstad", beantwoord door burgemeester en wethouders, met voorstel dit antwoord voor kennisgeving aan te nemen. Conform besloten. De heer J. R. Van Poppelen (KVP), na mens alle raadsfracties sprekend, zegt, de handelwijze van deze directie van Pandstad niet meer te vertrouwen. Er zijn veel goede beloften gedaan, maar in de praktijk blijkt de industrie haar gang te gaan. Hij verzoekt het college in de toekomst bij welke overtreding dan cc.k, direct maatregelen te nemen. Uil het antwoord van de burgemeester Liijkt, dat donderdagmorgen een brief van Randstad gericht aan de Raad is binnengekomen, waarin men zich be klaagt over het college van burgemees ter en wethouders. Uiteraard kon de ELECTROTECHNISCH BUREAU Aanleg en onderhoud van licht- en krachtinstallaties Elektrische fornuizen, boilers e.d. via de P.U.E.M. Birkstraat 48 - Telefoon 3367-8978 Kijk maar eens naar dit zilveren geschenk-idee edele creatie van moderne zilversmeedkunst. Enzilveren sieraden zijn betaalbaar. Kijkt u maar eens (vrij- blijvend; in da uitgebreide koliektie bij: Horloger - Juwelier - Opticien SOESTERBERGSESTR. 26. tel. 2982 WOENSDAGMIDDAG GESLOTEN. Tijdens de behandeling van de begroting 1972 in de afdelingen van de gemeente raad hebben meerdere leden vragen ge steld over de organisatie van de afvoer van grof huisvuil en de containers. Gevraagd werd of het niet beter is een auto achter de huisvuilauto te laten rij den voor het grove vuil en of de scholen kunnen worden ingeschakeld voor het toezicht op het schoonhouden van de gemeente. Het college van burgemeester en wet houders antwoordt dat het afvoeren van grof huisvuil een kostbare zaak is, maar dat het een taak van de overheid is, mede gelet op de op dit moment zo ac tuele bescherming van het milieu. Het publiek moet echter leren mee te werken om de milieuverontreiniging te- 1 gen te gaan. Om dit in de hand te hou- j den is de gelegenheid geboden dat vuil zo gemakkelijk mogelijk kwijt te raken. I Dit is een van de voornaamste redenen geweest waarom tot het plaatsen van containers voor het zgn. vrij storten is I overgegaan. Geconstateerd wordt, dat indien ieder- I een de zelfbeheersing opbracht om zijn J grove huisvuil zo lang te bewaren totdat het wordt weggehaald, inderdaad zou kunnen worden volstaan met het aan huis ophalen. De ervaring leert echter dat een deel van de bevolking die zelf- I beheersing niet wil of kan opbrengen. I Hat de containers op de plaats waar zij 1 staan een bron van vervuiling zijn is I mede te danken aan het gebrek aan I zelfbeheersing en de „strijd" tegen mi- I üeuverontreiniging doet velen denken I aan slechts kretologie. I Het weghalen van de containers, zonder I daarvoor iets in de plaats te stellen, is I nu welhaast onmogelijk geworden. Even- I wel wordt er op het moment een onder - I zoek ingesteld of er geen betere manier I bestaat om van dat grove huisvuil af te (komen en in de bedrijfsbegroting van I gemeentewerken is hiermede, wat be treft de aanschaf van materieel, reeds «rekening gehouden. Geconstateerd wordt verder dat de hoe veelheid grof huisvuil dat via de con- tainers wordt afgevoerd, onmogelijk ver werkt zou kunnen worden door het kompostbedrijf Soest-Baarn en boven- dien dat het afvoeren per container per •enheid grof vuil toch veel goedkoper 'is dan bij het aan huis ophalen. L^ldeW wo^aed„SVergadertn6 ni6t meer c. Brieven van W. M. Jansen, P. A J B mevrouw L. J. van Doorn- Schneiders van Greyffenswerth inzake ctle van het Kerkpad, met de mededeling dat deze brieven zijn door gezonden aan de Adviescommissie Kerk pad om de inhoud daarvan in haar be schouwingen te betrekken en daarover van advies te dienen; voorgesteld wordt adressanten het vorenstaande te be richten en de onderhavige brieven te 1 m raac* te behandelen, na dat bedoelde commissie haar advies heeft uitgebracht. Conform besloten. d. Brief d.d. 20 oktober 1971, afdeling I, nummer 4029, van burgemeester en wethouders als antwoord op de brief d.d. 26 september jl. van de heer T. H. J. Vleghert, betrekking hebbende op de uitbreiding van een woning op het per ceel De Beaufortlaan 22, alhier, met het voorstel deze voor kennisgeving aan te nemen. Conform besloten. e. Brief d.d. 19 oktober 1971 van de heer W. Deys, Steenhoffstraat 64a te Soest, waarbij bez>vaar wordt gemaakt tegen de vestiging van een cafetaria in het pand Steenhoffstraat 66, alsmede de brief, gedagtekend 20 oktober 1971 van de heer J. N. A. Prior en 11 anderen, omtrent dezelfde aangelegenheid, met het voorstel deze brieven te behandelen bij punt 6b van de raadsagenda. Conform besloten (agendapunt wordt aangehouden). f. Brief d.d. 18 oktober 1971 van burge meester en wethouders van de gemeente Amerongen, waarbij wordt toegezonden een afschrift van het besluit van de raad van die gemeente, betrekking hebbende op een te entameren discussie in het Sa menwerkingsverband De Utrechtse Heu- veulrug omtrent gewestvorming, met het voorstel dit besluit voor kennisgeving aan te nemen, omdat de gemeente Soest zich reeds bij Eemland heeft aangesloten. Conform besloten. g. Koninklijk Besluit van 20 oktober 1971, nummer 30, waarbij - gedeeltelijk - wordt goedgekeurd uw besluit tot ont eigening van gronden, gelegen in het bestemmingsplan „Klaarwater", met het voorstel dit voor kennisgeving aan te nemen. Conform besloten. h. Brief d.d. 29 oktober 1971 van afde ling II van de gemeenteraad ter onder zoek van de begroting 1972 en brief d.d. 1 november 1971 van de Commissie „Kerkpadbewoners" betreffende het hef fen van leges voor het verlenen van ont heffingen van verkeersmaatregelen met het antwoord van b. en w. daarop. Conform besloten. i as, ASPERGESOEP OSSETONG MADEIRASAUS GARNI FRUITCOCKTAIL SLAGROOM Wij bieden U 2e Kerstdag exclusieve diners. Gaarne tijdig bespreken i.v.m. de vele aanvragen VAN WEERDEN POELMANWEG 4 TELEFOON 3156 ELECTROTECHNISCH BUREAU Grote sortering hangverlichting en staande lampen Showroom Soesterbergsestraat 20a Telefoon 7253 2. Voorstel tot het (her)benoemen van de leden van de commissie, als bedoeld in artikel 8 van de "Woonruimtewet 1947. Met algemene stemmen werden benoemd mevrouw H. M. Meurer-Van Eijk, me vrouw S. M. Polet-Musler en de heren J C. Brouwer, H. M. v. d. Rotte en G. Stam. 3. Voorstel tot het beschikbaar stellen van gelden voor sportinstuiven door de Stichting Lichamelijke Opvoeding en Sport Soest. Conform besloten. 4. Voorstel tot het onttrekken van een gedeelte van de Klaarwaterweg aan het openbaar verkeer. Conform besloten. 5. Voorstel tot wijziging van de vlees keuringsverordening en tot het heffen van rechten voor het verrichten van repressieve keuringen door de vleeskeu ringsdienst. Conform besloten. 6. Voorstel tot het verlenen van ont heffing als bedoeld in artikel 1 van de „Zoneverordening Hinderwet" ten be hoeve van: a een inrichting voor het opslaan van gasflessen ten behoeve van kampeerdoel- einden op/in het perceel Birkstraat 126a. Conform besloten. b. een inrichting tot het bakken van voedings- en genotmiddelen in oliën en vetten op/in het perceel Steenhoffstraat 66. Aangehouden. c. een lagergieterij op/in het perceel Laanstraat 30. Conform besloten. De heer M. van Ee (VVD) sprak de hoop uit dat deze lagergieterij niet zal uit groeien tot een hinderlijke industrie. Volgens de wethouder, mevrouw M. Walter-v. d. Togt, bestaat daar geen mogelijkheid voor omdat de oppervlakte van het perceel daarvoor niet groot ge noeg is. 7. Voorstel tot aankoop van grond, ge legen aan/nabij: a. de Wieksloterweg W.Z. van A. L. M. de Kort te Bilthoven. De heer M. de Groot (B.R.) gaat accoord met de aankoop tegen een prijs van 5,per m2, maar herhaalt zijn waar schuwing, die hij reeds tijdens de ver gadering van de financiële commissie naar voren bracht, dat hierdoor prece denten geschapen worden. Hij blijft de grond als agrarische grond beschouwen. Ook de heer W. A. Blaauw (VVD) gaat accoord en geeft, zoals in de vergade ring van financiële commissie, een kort overzicht van de geschiedenis van de aankoop door de heer De Kort. Hij meent dat de image van de gemeente wel schade geleden heeft door de merk waardige handelwijze van de gemeente. In haar antwoord bestrijdt de wethouder, mevrouw Walter, de opvatting van de heer De Groot en zij ziet dan ook geen enkel gevaar voor het oplopen van de aankoopprijs. Wat de opmerkingen van de heer Blaauw betreft is zij van me ning dat er wel sprake kan zijn van mis verstanden, maar dat er in ieder geval steeds mondeling contact met de heer De Kort is geweest. Tot aankoop wordt besloten. b. de Wieksloterweg W.Z. van R. G. Ruis te Bantega. Conform besloten. c. de Molenweg van mr. S. Knoppers te Amersfoort. Conform besloten. 8. Voorstel tot ruiling van gronden, ge legen nabij de Bosstraat en de Wiek sloterweg O.Z. en ten zuiden van het landgoed Pijnenburg ter hoogte van kampeercentrum „De Blokhut" met mr. J. H. O. Insinger en consorte. Conform besloten. 8b. Voorstel tot het aangaan van een uilovereenkomst betreffende gronden, gedeeltelijk met opstallen, gelegen in hc-t Soesterveen en aan de Beukenlaan, aan de Waldeck Pyrmontlaan, en aan de Lange Brinkweg met G. Floor. Conform besloten. ELECTROTECHNISCH BUREAU Verkoop - Radio - T.V. - Service Dealer van: B en O, Blaupunkt, Philips, Nordmende, Akai, Sony en National Verkoop: Soesterbergsestraat 20a Telefoon 7253 Serviceplaats: Bbkstraat 48 Telefoon 3367-8978 9. Voorstel tot vaststelling van een nieuwe archief verordening. Conform besloten. 10. Voorstel tot verhuur voor de duur van één jaar van het genot van de jacht op gronden, gelegen tussen de Wiek sloterweg W.Z., Dorresteinweg en Ko ningsweg, aan de heer W. van Dorre- steyn. Tegen dit voorstel had de heer K. Le- vinga (PAK) grote bezwaren. Bij de hoofdelijke stemming, die volgde, kreeg hij slechts steun van mevrouw P. J. Oranje-Entink (VVD). De heer Levinga verafschuwde de hobby van jagen. Op dit beperkte perceel vreesde hij boven dien uitroeiing van het wild en dacht hij meer aan een „slacht"-vergunning dan aan een jachtvergunning. De heer M. de Groot (BR) had geen be zwaren maar verzocht wel om een zo groot mogelijk toezicht. De vrees van de heer Levinga vond hij ongegrond, want juist goed jagen houdt het even wicht in de natuur in stand. Daar kwam het betoog van de burge meester ook op neer. Selectief jagen is noodzakelijk en in het belang van de landbouw. Er is zelfs bij de wet gere geld, dat een landbouwer een klacht te gen een jager kan indienen wegens te weinig jagen. Bij uitzondering wordt in dit geval een vergunning voor één jaar verleend, wat eigenlijk volgens de Jacht wet niet mogelijk is. Normaal hebben jachtvergunningen een looptijd van drie jaar om slachtpartijen te voorkomen. Het voorstel werd met twee stemmen tegen aangenomen. 11. Voorstel tot aankoop van grond met opstallen, gelegen aan: a. de Eigendomweg van J. A. van den Heuvel: Conform besloten. b. de Eigendomweg van H. van Oest; Conform besloten. c. de Den Blieklaan van C. Lagerwey Conform besloten. d. de Beukenlaan van de N.V. v./h. fir ma H. van Asch. Conform besloten. 12. Voorstel tot het aangaan van een overeenkomst inzake uitbetaling van rente in verband met een gesloten koop overeenkomst met: a. J. A. v. d. Heuvel; Conform besloten. b. C. Lagerwey; Conform besloten. c. mr. S. Knoppers. Conform besloten. 13. Voorstel tot het aangaan van een overeenkomst met de N.V. Nederlandse Spoorwegen inzake de wijziging van de beveiligingsinstallatie aan de overweg in de Molenstraat. Conform besloten. 14. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de aanschaf van meubilair en leer- en hulpmiddelen ten behoeve van de openbare Rinke Tolman- school, alsmede voor het plaatsen van een hekwerk bij de openbare Margriet- school. Conform besloten. 15. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het treffen van voorzieningen in het belang van de brandveiligheid in de R.K. kleuterschool aan de Mariastraat, alhier. Conform besloten. 16. Voorstel tot verhoging van de subsi die in de restauratiekosten van het per ceel Eemstraat 2-2a. Conform besloten. 17. Voorstel tot het verlenen van een zakelijk recht aan de Provinciale Utrechtse Electriciteitsmaatschappij N.V. te Utrecht tot het leggen, hebben en onderhouden van een hoogspannings kabel langs de N.O.-zijde van de Nij- verheidsweg en de N.W.-zijde van de Vrijheidsweg. Conform besloten. ELECTROTECHNISCH BUREAU Wasautomaten, drogers, afwasautomaten, koelkasten enz. O.a.: Mlele, Siemens, Zanussi, Bosch en Candy Verkoop: Soesterbergsestraat 20a Telefoon 7253 Serviceplaats: Birkstraat 48 Telefoon 3367-8978 18. Voorstel tot pachtbeëindiging van grond, gelegen aan de Molenstraat met W. Steenkamp. Conform besloten. 19. Voorstel tot aanwijzing van een lid en zijn plaatsvervanger in het algemeen bestuur van het „Intergemeentelijk Auto matiseringscentrum Midden-Nederland". Na schriftelijke stemming werd als lid aangewezen de wethouder J. J. Ebbers en als plaatvervangend lid de heer P. C. Pieren. 20. Voorstel tot het verstrekken van een uitkering-ineens over 1971 aan het ge- meentepersoneel. Conform besloten. 21. Voorstel inzake het opnemen en uit lenen van gelden gedurende het le kwar taal 1972. Conform besloten. 22. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de voorziening van de rest van de oude wijken van riolering. Conform besloten met aanvullend kre diet van 178.000,voor riolering wo ningen „Ons Belang". 23. Voorstel tot het garanderen van ren te en aflossing van een door de Stichting Bouwactiviteiten in de Bejaardensector Soest te sluiten geldlening ten behoeve van de bouw van bejaardenwoningen met een dienstencentrum in het plan Klaarwater. Aangehouden. 24. Voorstel tot het verstrekken van le ningen aan de Vereniging tot Voortzet ting van „Patrimonium's" Woningbouw voor de bouw van 126 woningwetwo ningen in het plan Klaarwater. Conform besloten. De heer J. C. Korte had een rekensom metje gemaakt, waaruit bleek dat de grondkosten per woning reed 13.000, zijn. Rekening houdend met de normale kostenstijgingen zou de huur voor deze woningwetwoningen op ongeveer ƒ400, per maand komen. Hij meende dan ook dat voor deze opzet geen goedkeuring verkregen zou worden. In haar antwoord betreurde mevrouw Walter het te moeten constateren dat er inderdaad niet meer gebouwd kan wor den voor de laagst bezoldigden. Het is een feit, vond zij, waar we ons bij neer moeten leggen. Doorstroming zal soelaas moeten bieden of anders subsidiëring. In Utrecht was een en ander besproken en daar was men rond gekomen. Men zal voor eengezinswoningen rekening moeten houden met huren van 300 tot 400 gul den. In verhouding tot een huur voor een flatwoning van 200 tot 300 gulden was het dan ook niet te hoog. De raad ging daarna accoord met het verstrekken van de lening groot 7.653.284,—. 25. Voorstel tot wijziging van de leges verordening. Aangehouden. 26. Voorstel tot het vaststellen van een besluit als bedoeld in artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Conform besloten. 27. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een aanvullend krediet voor de bouw van een openbare school voor ge woon lager onderwijs aan de Molen straat, alhier. Conform besloten. 28. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aanleggen van parkeerplaatsen aan de F.C. Kuyper- straat. Conform besloten. R4 R6 R8 R10 R12 R16 AUTOMOBIELBEDRIJF Sinds 1913 Nieuwerhoekplein - Soestdijk Telefoon 02155-8850 voor een nieuwe of een een veilige combinatie ook vooru! R4 R6 R8 R1Q R12 R16 HORLOGERIE Koninginnelaan 21. Soes* Telefoon 8319 IVoor Sint en Piet geen bezwaar, b(j Colitico ligt de collectie klaar, is het geen collier of ring, pak dan een goed horloge in Tuner versterker Platenspeler 2 speakers Totale prijs 725.— Voordeel 175. Dual Hi-Fi platen speler 1214 Shude M 75 element 329.— Stereo-tuner-ver sterker 2 x 8 W 409.— 2 Speakers drukkamer 326, 1064.— Voordeel 119. Hi-Fi Stereo systeem met FM tuner 2 x 30 Watt 1380.- Voordeel 130.— Bestuurders verlenen blinden, voorzien van een blindenstok, en overigens alle personen die zich moeilijk voortbewe gen, ongehinderde doorgang. Art. 15 RVV Wie goed ter been is, goede ogen heeft en over een goed gehoor beschikt, is in het verkeer een bevoorrecht mens. Hij kan vlug de rijweg oversteken, horen en zien of er iets aan komt en op tijd de benen nemen. Er zijn echter ook men nen die dat niet kunnen of niet goed meer kunnen, zoals blinden, slecht zien den, slecht horenden, bejaarden en an dere invaliden. Zij zijn in het verkeer vaak aangewezen op de hulpvaardigheid en de goede wil van anderen. Om hun meer zekerheid en veiligheid in het verkeer te bieden is de algemene be paling, dat bestuurders de naar omstan digheden geboden voorzichtigheid ten aan zien van zich op de weg bevindende voet gangers hebben te betrachten, aangevuld met de hierboven vermelde gedragsregel ten aanzien van blinden en andere zich moeilijk voortbewegende voetgangers. Aan deze personen moet ongehinderde doorgang worden verleend wanneer zij b.v. een rijbaan oversteken, ongeacht waar en wanneer. Dus niet alleen op de zebra, maar overal. Afgezien van de omstandigheid of zij het op een bepaalde plaats mogen of niet mogen, of misschien beter niet konden doen. Uiteraard dienen de betrokken invaliden het hun toekomende recht met voorzich tigheid te hanteren. Zij moeten in begin sel van de zebra gebruik maken en zich nooit op de rijbaan begeven als er een voertuig reeds op korte afstand is ge naderd, maar op een redelijk hiaat in het verkeer wachten. Daarna hebben zij het recht niet door het rijverkeer te worden gehinderd. Voor blinden en slecht zienden is de zo genaamde „blindenstok", wit met rode randen, daarbij verplicht. Gebruikelijk is dat zij bij het oversteken de blindenstok ongeveer horizontaal voor zich uit ste ken. Als u dat ziet - ook al bevindt hij zich nog aan de rijbaankant - stop dan en vervul uw naastenplicht. Maak nooit een blindengeleidehond door lawaai aan het schrikken. Hij kan daar door lang van streek raken. Betracht ook voorzichtigheid met dra gers van een „S-H"- (slecht horend) fietsschild of armband. Bedenk dat zij u niet horen naderen, zoals een blinden u niet ziet komen. Wees ook clement met bestuurders van voertuigen die het opschrift „invalide" voeren. Wie weet hoe geweldig veel u toch al op hen voor ligt. De heer J. C. Smits (Prot. Chr.) en met hem alle commissieleden, toonden zich dinsdagmiddag tijdens de openbare ver gadering van de financiële commissie, verheugd over het besluit van het college geen leges te heffen voor de be woners van het Kerkpad. Bij het nemen van dit besluit was rekening gehouden met het feit dat de bewonerscommissie nog bezig is met het uitwerken van de F'annen voor reconstructie van het pad in verband met de aan te leggen riole ring. Ket voorstel tot het garanderen van rente en aflossing van een door de .Slichting Bouwactiviteiten in de Be jaardensector Soest te sluiten geldlening ten behoeve van de bouw van bejaar- cienwoningen met dienstencentrum in het plan Klaarwater, dat als agenda punt 23 donderdagavond in behandeling zou komen, wordt van de agenda afge voerd. Het zal tegelijk met het voorstel tot verkoop van grond aan de stichting voor de bouw van de woningen in de öecembcr-vergadering aan de orde ko nten. De commissie ging accoord met de aan koop van gronden van de firma van Asch aan de Beukenlaan voor 629.000,-, van de heer J. A. v. d. Heuvel voor ƒ75.500,-, van de heer H. van Oest voor ƒ85.700,- en van de heer C. Lagerwey voor ƒ23.600,-. Deze gronden zijn nodig voor de ver wezenlijking van de plannen „Klein Engendaal" en „Smitsveen". t§^> <5^9 C?%9 <5^%9 <5^ voor de gezelligheid. 6) G) Soesterbergsestraat 188 jij) Telefoon 2739 - Soestduincn 1^3 <?%i9 (s^S S^tS) 7oals gebruikelijk zal Sint Nicolaas ook dit jaar bij zijn blijde intocht in Soes- terberg een grote tocht maken „op zijn paardje, o zo snel". Na zijn aankomst op het Dorpsplein (plm. 14.30 uur) en de gebruikelijke verwelkoming gaat de ioute (bij mooi weer tenminste) als volgt Dorpsplein, Van Angerenstraat, Prof. Lorentzlaan, Rademakerstraat, Kamp weg, Moerbessenberg, Gen. Winkelman straat, Buys Ballotlaan - rustpauze in de Hoeksteen - Plesmanstraat, Simon Ste- vinlaan, Ant. van Leeuwenhoeklaan, F.uys Ballotlaan naar de De Hoeksteen. Bij slecht weer wordt een korte route gevolgd, vanaf De Hoeksteen en niet vanaf het Dorpsplein. Autobezitters worden door de Sint vriendelijk, door de Zwarte Pieten drin gend, verzocht de auto.s die middag niet op het Dorpsplein te parkeren. De eerste reisprogramma's voor volgend jaar zün uit. Ook speciale jongerenreizen. Gratis folders verkrijgbaar bü: Steenhoffstraat 9a, tel. 6571 en 498»

Soester Courant | 1971 | | pagina 13