Europa Godfried Bomans OLYMPISCHE KANDIDATEN <<t !^uykje> WINKELSLUITING Frans Bosman N.V. Frans Bosman N.V. ƒ11,50 HET GETUIGSCHBIFT SOMBERE PERSPEKTIEVEN E. G. KERKHOF Frans Bosman N.V. Officiële mededelingen HANDELSINSTITUUT PRACTICUM wenst U prettige kerstdagen en een voorspoedig 1972. Goeman Borgesiuslaan 19 A _fjB]/VVDT D H KTHCKT U X WEDT BJIKÏTWKT Goeman Borgesiuslaan 19 A BAARN - Tel 02154 - 6687 HAKKtRT BANDEN HAKKERT BANDEN BAARN - Tel 02154 - 6687 Boeken welke wij IJ nog eens aandacht brengen. onder Beminde gelovigen 8,90 Van dichtbij gezienƒ12,50 Mijmeringen 7,90 Noten kraken f 8,90 Oude en nieuwe buitelingen 7,90 Sprookjes 7,90 Van de bak op de takf 6,90 Van het zelfde f 8,25 De man met de witte das 7,90 EN ZIJN NIEUWSTE UITGAVE Een Hollander ontdekt Vlaanderen Geslaagd Unicef-agenda weer verkrijgbaar Opbrengst poppenkast voorstellingen voor Unicef Nog altijd een belangrijk document ZEEPOST K®opt u een bromfiets j. L. Eli van Hal-Zonderop Wet Ruimtelijke Ordening Kleuteronderwijswet Rattenbestrijding Lager-Onderwijswet 1920 Het adres voor Uw klein-offset drukwerk, stencilwerk, fotokopieën en typecursus, „Er zal geen gelegenheid worden gegeven om in een speeltuinsfeer te werken", «egt Kees Kerdel, voorzitter van het Nederlands Olympisch Comité. Het N.O.C. wil prestaties zien van de Nederlandse atleten die naar de Olympische Spelen in Miinchen worden uitgezonden. Daarbij stelt het N.O.C. zware eisen. „Daaraan zullen wjj ons zoveel mogelijk houden", zegt chef de mission Bram Leeuwenhoek. "it de laatste woorden van Leeuwen- oek mag worden opgemaakt, dat at- eten die om de één of andere reden niet elemaal aan de kwalifikatie-eisen, vol- "oen, maar door het N.O.C. in staat orden geacht tot goede prestaties te omen in München, toch zullen worden itgezonden. Zware eisen at het N.O.C. zich weinig speelruimte eroorlooft blijkt evenwel uit het feit, at de al door de Koninklijke Neder- ndse Atletiek Unie gepubliceerde kwa- fjkatie-eisen voor de atleten en atletes bar gezellig Telefoon 02155-8252 e Staatssecretaris van Ekon. Zaken eeft aan de gemeentebesturen bekend 'emaakt dat justitie voortaan aktiever 'al zijn in het optreden tegen winkeliers, "ie de winkelsluitingswet overtreden, ovendien verzoekt de bewindsman aan e colleges van B. en W. om minder ichtvaardig te strooien met ontheffin- en voor de winkelsluiting als het gaat m auto-shows, antiekbeurzen en meu- elexposities, die veelal door een onder- emer of onderneming worden georga- iseerd. Door de ontheffing krijgen deze ndernemers een voorsprong op anderen, "ie moeten sluiten. n beginsel heeft de staatssecretaris het r ij het rechte eind. De ene ondernemer -ag met overheidsbescherming niet vorden bevoorrecht boven de andere, let name wanneer de zondag bij deze ontheffing is betrokken schept men daarmee moeilijke problemen. {iets anders is wanneer het gaat om de ■erschuiving van de openstellingstijden. Op dit punt lopen de verlangens meer en meer uiteen omdat een wakkere groep van ondernemers zich wil aanpas sen aan de wensen van de konsument. Deze wil kijken en kopen op het mo- nent dat het hem past en niet wanneer het de verkoper uitkomt. Het wordt de hoogste tijd dat een verouderde winkel sluitingswet aan de eisen van de zeven tiger jaren wordt aangepast. Het resultaat van een justiële aktie is meestal dat een aantal kleine zaken mensen een proces-verbaal krijgt omdat zij een kwartiertje na sluitingstijd nog een klant helpen. Ook onder deze kleine zakenmensen zijn er die de konsument nog wallen dienen. Wij hopen dat de wetgeving snel zal worden aangepast aan de eisen van de maatschappelijke ontwikkeling. Uit het gesignaleerde rondschrijven konkluderen wij dat deze ontwikkeling beweeglijk heid vraagt in alle aspekten van het be drijfsbeleid. Wie behoudend optreedt, schaadt het ekonomisch leven. moeten worden herroepen. Het N.O.C. stelde zwaardere eisen dan de atletiek- bond. Intussen zijn al enkele teams door het N.O.C. voor deelname aan de Spelen in geschreven. Dat zijn: a. zwemmen: estafetteploeg dames 4x100 meter vrije slag; b. waterpoloploeg; c. het hockey-elftal; d. zeilen: deelneming in de Finnjollen-, Flying Dutchman- en Tempest-klasse. Sterke zwemsters De afvaardiging van deze ploegen mag zeker gerechtvaardigd worden geacht. Onze dames estafetteploeg op de 4 x 100 meter vrije slag behoort met Amerika, Australië en oost-Duitsland tot de sterk- sien ter wereld, met Enith Brigita, Anke Rijnders en Hansje Bunschoten. Voorts zijn de resultaten van onze wa terpoloploeg duidelijk in opgaande lijn, waardoor Nederland niet of nauwelijks meer onderdoet voor Rusland, Joegosla vië, Hongarije, oost-Duitsland, Italië en Amerika, alsmede Bulgarije en Roeme nië. In een toernooi waaraan deze tien sterkste waterpololanden dit jaar deel namen werd Nederland vijfde. Het Nederlands hockey-elftal kan zich volkomen meten met de sterste ploegen ter wereld, zoals Pakistan, India, Spanje, Australië, west-Duitsland en Kenia. Te gen deze teams pleegt Oranje goede re sultaten te behalen of heel slechte. Z.A.P. haarkuur. Behandeling met plant aardige extracten en vitaminen. Bestrijdt gegarandeerd met succes haaruitval, vet te huidafscheiding, vochtarme huid. De gezondheid van uw haar in de wortel. SALON KOPPEL, Soesterbergsestraat 44, Soest. ELECTROTECHNISCH BUREAU Aanleg en onderhoud van licht- en krachtinstallaties Elektrische fornuizen, boilers e.d. via de P.U.E.M. Blrkstraat 48 - Telefoon 3367-8978 Verrassende zeilers Drie Zeiléquipes zijn al ingeschreven en het N.O.C. houdt de mogelijkheid van een vierde in de Soling-klasse open. In het afgelopen seizoen bleken de resul taten van onze topzeilers verrassend sterk te zijn gestegen. Zo werd Bert Staartjes wereldkampioen in de Tem- pestklasse en won hij de vóór-Olympi sche zeilwedstrijden en behaalde Bou- dewijn Binkhorst in de Finnjollenklasse een Europees kampioenschap. Dat zijn resultaten die Nederland al lang niet meer heeft gekend op zeilgebied in do druk bevaren olympische klassen. Voor de atleten en zwemmers zijn de limieten duidelijk vastgelegd. Het ziet er nu al naar uit dat de Nederlandse atletiekploeg heel klein zal zijn in München en dat de zwemploeg niet veel groter, maar wel een stuk kansrijker zal zijn, zowel bij de dames als de heren, dan bij de vorige spelen in Mexico. Nauwelijks kans De handbal-, basketball- en volleybal- bond krijgen van het N.O.C. de kans zich te kwalificeren voor de Spelen, maar het moet vrijwel uitgesloten wor den geacht dat dit lukt. Zo is ook de kans dat enige boksers in de olympische ring uitkomen niet al te groot. Dat geldt ook voor de worstelaars en ge wichthef fers. Ook lijkt het zeer twijfel achtig dat er turnsters en schermers naar München gaan, hoewel de selectie- eisen van het N.O.C. voor al deze spor ten nogal wat ruimte open laten voor uitzending van kanslozen. De kriteria die het N.O.C. stelt aan de wielrenners zal wel uitdraaien op een behoorlijke afvaardiging. Ondanks de te leurstellende resultaten van onze ama teurs bij de laatste wereldkampioen schappen beschikken wij over veel goe de en talentrijke amateurs. Als het ge bruikelijke geruzie in de wielerbond uitblijft zijn er zeker kansen. Prestatie voorop Tegen de roeiers heeft het N.O.C. ge lukkig duidelijk gezegd, dat de ploegen die in hun klasse de beste kans maken op een mooi resultaat worden uitgezon den. Dat betekent, dat Nederland waar schijnlijk niet op alle nummers zal zijn vertegenwoordigd. De handboogschutters, paardrijders en schoon- en torenspringsters zijn weer duidelijke normen gesteld. In deze tak ken van sport zijn kleine afvaardigingen mogelijk. Voor de moderne vijfkamp zit dat er nauwelijks in. Ruska zint op goud Vrijwel zeker zullen enige Nederlandse judoka's in München op de mat verschij nen. Wim Ruska heeft een mooie baan in Zuid-Afrika laten schieten om een olympische medaille te winnen. De ka- noërs zullen moeten kunnen aantonen, dat zij in de finales bij de eerste zes eindigen. Veel meer zal er voor onze zeer ijverige en veel serieuzer dan veel andere topspelers trainende kanoërs ook niet in zitten. Alle kandidaten voor de Olympische Spelen moeten zich er goed van bewust zijn, dat zij niet alleen niet aan reklame mee mogen werken, maar ook geen be taalde medewerking mogen geven aan radio, televisie of kranten. Niet alleen in het westen, ook in oost-Europa is dat nogal in zwang. De schaatsenrijdersbond heeft dit alle dames en heren die voor de kernploegen in aanmerking komen en dus voor uitzending naar de Winterspe len in het Japanse Sapporo kandidaat zijn, al sterk op het hart gedrukt. ELECTROTECHNISCH BUREAU Verkoop Radio - T.V. - Service Dealer van: B en O, Blaupunkt, Philips, Nordmende, Akal, Sony en National Verkoop: Soesterbergsestraat 20a Telefoon 7253 KANTOORBOEKHANDEL Naast postkantoor Telefoon 2476 Serviceplaats: Blrkstraat 48 Telefoon 3367-8978 Voor rijbewijs B.E. en C.E. en D.E. slaagden onderstaande dames en heren: Voor B. E.: A. J. v. d. Beek, C. M. W. Bisschop- Scheffer, M. A. J. v. d. Brink-v. Ginkel, H. v. d. Baan, W. A. M- Butzelaar, W. v. d. Broek, M. v. Balen-Zwart, J. v. d. Broek, T. A. Beyer-Voorn, J. M. P. L. v. d. Deyssel, C. A. J. Deenik, J. H. Duyst-van der Stam, M. W. Demmers- van Doornik, G. v. Duinkerken, A. H. H. Daatselaar, Y. G. v. Dijk, H. J. J. Frie- bel, W. J. C. M. v. d. Grift, D. Grobben, B. M. Gerritse-van Ee, B F. Glas-Purell, A. J. Hoogers, J. L. Hardeman, J. M. G. v. Hertom, G. Hop, E. D. J. Idenburg, W. J. de Jong, F. de Jong, H. A. Jasper- se, G. Jansen, D. Kok-Deenik, B. C. de Kruijf-Groenestein, A. F. Kooreman, C. B. Korte, C. A. M. v. d. Kooy, A. M. T. M. Leertouwer-Loots, J. v. Londen, F. de Liefde, J. G. v. d. Molen, P. Mulder, F. H. C. Nauwelaerts de Agé, J. G. Pronk, J. A. Paauw, F. M. J. Rote, G. M. Roest, H. R. Betman, B. J. G. v. Ros- sum-Regnery, R. A. v. Renswouw, M. J. Rademaker-Smeink, A. R. v. Raven- stein, S. Rip, W. M. Strumpel-Homan, J. Scholten-Leideman, E. C. P. Tool, J. W. M. Tolboom, W. F. Uyland, E. J. ter Velde, A. Vervat, M. Vroom, J. L. v. Venroy, J. A. Vree-Manessen, G. de Wilde, H. E. J. M. Willigers-Peskes, A. M. Wantenaar, J. Walgreen-Rietschoten, A. Westerveld-v. Soest en H. Zeypveld. Voor C.E.-D.E.: S. Roels, T. v. Viegen en W. Westeneng. Allen werden opgeleid door Autorij school „Engel", M. Los, Van Lenneplaan 47. De grote belangstelling voor de Unicef- agenda tijdens de sinterklaastijd is er de oorzaak van geweest dat de agenda even niet direct uit voorraad geleverd kon worden. Thans zijn ze echter weer volop verkrijgbaar bij de volgende adressen: WV kantoor aan de Steen- hoffstraat, Credietbank aan de Toren- straat, firma De Ster Van Weedestraat en Smitshof, firma Ton Beuken aan de Soesterbergsestraat en op het adres Lange Brinkweg 62. Ook de veel ge vraagde mini-kaartjes en wenskaarten zijn weer volop te leveren. De drie in de maand december gehouden poppenkastvoorstellingen in het Artis- hockgebouw ten bate van UNICEF, heb ben in totaal 465,opgebracht. Dit be drag wordt overgemaakt naar het UNI- CEF-centrum in Nederland. Aan de werknemer, die een nieuwe betrekking zoekt, wordt veelal gevraagd ge gevens over vorige betrekkingen te verstrekken. Dit kan gebeuren doordat hg een getuigschrift van een vroegere patroon overlegt of doordat deze alsnog „getuigen geeft". De wetgever heeft het wenselijk geacht en de werknemer uitdrukkelijk recht op een getuigschrift toegekend en over de inhoud daarvan nadere regels ge steld. Deze gehele regeling is van dwingend recht: elk beding waardoor de verplichtingen van de werkgever op dit gebied zouden worden uitgeslo ten of beperkt, is nietig ongeldig). De werkgever is verplicht bij het ein digen van de dienstbetrekking de werknemer op diens verlangen een ge tuigschrift uit te reiken. De werkne mer moet erom vragen. En wel tege lijk met of althans niet te lange tijd na het beëindigen van de dienstbe trekking. Of hij tóch reeds een nieuwe betrek king kan krijgen, doet aan zijn recht op een getuigschrift niet af. (Dit kan toch immers ook voor later nog van betekenis voor hem zijn!) Inhoud van het getuigschrift De regelen omtrent de inhoud van het getuigschrift zijn de volgende: a. Steeds moet in het getuigschrift ver meld worden (de werknemer kan dus steeds verlangen dat het erin gezet wordt en de werkgever mag het erin zetten, ook tegen de wil van de werk nemer) de aard van de verrichte ar beid en de duur van de dienstbetrek king. De aard van de arbeid moet zo danig omschreven zijn, dat daaruit duidelijk de vervulde funktie herkend kan worden. De duur van de dienstbe trekking omvat niet alleen het „hoe lang" maar ook het „wanneer". b. In het getuigschrift moet, doch al leen op bijzonder verzoek van degene aan wie het getuigschrift moet worden uitgereikt, vermeld worden (hetgeen dus zeggen wil, dat de werknemer steeds verlangen kan dat het erin ge zet wordt, doch de werkgever het er niet in mag zetten tegen de wil van de werknemer) a. de wijze waarop de werknemer aan zijn verplichtingen heeft voldaan; b. de wijze waarop de dienstbetrekking geëindigd is. Indien dus de werkgever de werkne mer om een bepaalde opgegeven reden ontslagen heeft, moet ook die reden op verzoek van de werknemer in het ge tuigschrift worden opgenomen. c. Indien de werknemer de dienstbe trekking op een zodanige wijze heeft doen eindigen dat hij schadeplichtig is geworden (bijv. door de opzegtermijn niet in acht te nemen), is de werkge ver steeds gerechtigd zulks in het ge tuigschrift te vermelden, ook tegen de wil van de werknemer. d. Het getuigschrift mag geen enkel kenmerk bevatten, bestemd om aan gaande de werknemer enige medede lingen te doen, welke niet in de be woordingen van het getuigschrift zijn vervat. Op onderlinge afspraken van patroons berustende geheime kenteke nen - een vroeger nogal voorkomend misbruik - zijn dus ongeoorloofd. e. Voor het overige mag het getuig schrift nog bevatten datgene wat beide partijen samen goed vinden. f. Duidelijk moet blijken dat het ge tuigschrift van de werkgever afkom stig is; het moet dus door of namens hem ondertekend zijn. Ook dagteke ning is gewenst. Datgene wat meegedeeld wordt, moet volgens de wet een „juiste opgave" zijn. Feiten moeten dus overeenkom stig de waarheid worden meegedeeld en mogen niet door onvolledigheid on waarachtig zijn. Oordeelvellingen of kwalifikaties (die vooral bij de sub b. genoemde punten kunnen optreden) mogen niet door hun vaaghèid bij de lezer van het getuigschrift een onjuis te indruk kunnen doen ontstaan; de werkgever moet hierbij zijn mening te goeder trouw zo objektief mogelijk weergeven. Niet naleving Indien de werkgever weigert het ge vraagde getuigschrift af te geven, of indien de inhoud niet aan de hiervoren opgesomde vereisten voldoet, kan de werknemer in rechte afgifte van een getuigschrift of van een verbeterd ge tuigschrift vorderen; waarbij de pa troon evt. tot betaling van een dwang som of schadevergoeding voor iedere dag verdere vertraging kan worden veroordeeld. Indien de werkgever weigert het ge vraagde getuigschrift af te geven, of in het getuigschrift tegen beter weten onjuiste mededelingen opneemt of het van een ongeoorloofd geheim kenmerk voorziet, kan de werknemer ook ver goeding van de daardoor aan hem ver oorzaakte schade verlangen. Ook der den, die door een van de in de vorige zin genoemde handelingen van de werkgever schade lijden, kunnen scha devergoeding van die werkgever eisen. Getuigen geven Bij het geven van „getuigen" (referen ties, inlichtingen) omtrent de werkne mer aan een derde, buiten het getuig schrift om, kan niet van een verplich ting worden gesproken. Een patroon of voormalig patroon is derhalve nimmer verplicht - noch jegens de werknemer, noch jegens anderen - om getuigen te geven. Indien hij echter vrijwillig - het zij mondeling, hetzij schriftelijk - inlich tingen omtrent een werknemer aan derden verstrekt, dient hij daarbij de zorgvuldigheid in acht te nemen, die aan een ieder in het maatschappelijk verkeer met betrekking tot een ander betaamt. Indien de patroon dan ook onware of door onvolledigheid of an dere redenen onwaarachtige inlichtin gen verstrekt, pleegt hij ten opzichte van de werknemer een onrechtmatige daad (art. 1401 B.W.), welke de werk nemer het recht geeft vergoeding te eisen van de schade, die hij bewijst daardoor te lijden. Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan, tussen haakjes, ach ter de naam van het schip vermeld. Argentinië: ms „Mitchurinsk" (29/12). Australië: ms „Melbourne Express" (31/12). Brazilië: ms „Mitchurinsk" (29/12). Chili: ms „Jytte Skou" (29/12). Japan: ms „Bergen Maru" (29/12). Kenya, Oeganda Tanzanië: ms „Edgar Andre" (30/12). Ned. Antillen: ms „Neptunus" (27/12). Nieuw Zeeland: ms „Queensland Star" (30/12). Suriname: ms „Neptunus" (27/12). Verenigde Staten van Amerika: ms „At lantic Champagne" (29/12). Z.-Afrika (Rep.) en Z.-W.-Afrika: ms „Talana" (29/12). Na de oorlog is Zulfikar ali Bhoetto de man die mag proberen het resterende Pakistan er weer bovenop te helpen nu Jahja Khan zijn ambt heeft neergelegd. Dat zal niet eenvoudig zijn, want behal ve dat een groot stuk grondgebied is verspeeld heerst ook de moreel dat de moslimstaat niet opgewassen bleek tegen de altijd geminachte Indische troepen. Dat Jahja Khan kan fungeren als zon debok is natuurlijk gemakkelijk en ook niet helemaal onbillijk: 's mans staats manschap is zomin als zijn militair stra tegisch inzicht groots gebleken. Hoe het met de nu onafhankelijke maar noodzakelijkerwijs heel veel op India steunende staat Bangla Desj zal gaan is een penibeler vraag. Het is wel zo dat de AWAMI-liga van sjeik Moedjiboer Rahman in de verkie zingen indertijd alle zetels won, maar dit komt ook doordat anderen zich af zijdig hielden, om het effekt van de uit slag niet te bederven. Maar er zijn tal van andere partijen die eveneens onafhankelijkheid nastreefden. En hun leden vertegenwoordigen aller hande marxistische stromingen die met afschuw het burgois-karakter van de AWAMI-liga bezien. De guerilla-strijders moeten hun wape nen inleveren, maar de oogst is tot dus ver niet groot. Het vermoeden rijst dat voorstanders van een volksrepubliek naar oost-Europees of Chinese opvat ting hun kans willen wagen. En wat doet India dan? In haar deel van Bengalen zijn derge lijke bewegingen ook maar van hen luk ken de aktiviteiten niet best doordat de autoriteiten hard toeslaan. We dromen als we denken dat India toe zal staan dat dit soort bewegingen (die dromen van een herenigd Bengalen) wel aktief worden in Bangla Desj. Voorlopig zullen veel Indiërs daar nodig zijn ook al doordat de Pakistaanse troe pen vrij wat intellektuelen zonder meer hebben vermoord, zodat de voorraad ervaren bestuurders gering is. Die Indische hulp, daarop kunnen we wat verwedden, zal voornamelijk door het leger geleverd worden. Is de toe komst van (west)Pakistan niet roos kleurig, die van Bangla Desj is het evenmin. SALOMONS amor#foort kleine koppel 7 tel. 03490-11045 Showroom open dagelijks van 8.00- 17.30 uur Zaterdags van 10.00-12.00 uur. VERWARMINGSBEDRIJF Het adres voor een goede op gas gestookte CENTRALE VERWARMING. Hart weg 58 Soest Telef. 02155-4332 Bewüs en plaatje direkt verkrijgbaar bij: Bilderdijklaan 1, Soest, telefoon 3029 ELECTROTECHNISCH BUREAU Wasautomaten, drogers, afwasautomaten, koelkasten enz. O.a.: Mïele, Siemens, Zanussl, Bosch en Candy Verkoop: Soesterbergsestraat 20a Telefoon 7253 Serviceplaats: Birkstraat 48 Telefoon 3367-8978 De burgemeester van Soest maakt be kend, dat burgemeester en wethouders van zijn gemeente voornemens zijn aan G. van de Hoef, Molenstraat 15, Soest, op zijn daartoe gedaan verzoek, op grond van het bepaalde in artikel 19 van de wet op Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 50, lid 8 van de Woning wet, vergunning te verlenen ten behoe ve van het verbouwen van een opslag ruimte tot woonhuis op het perceel, ge legen aan de Van Goyenlaan kadastraal bekend gemeente Soest, sectie H, nrs. 6755 ged. en 9893 ged. Alvorens een definitieve beslissing ge nomen zal worden, zijn belanghebbenden bevoegd binnen een termijn van twee weken na de dagtekening van deze be kendmaking hun eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethou ders voornoemd, in te dienen. De op het verzoek betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijn ter gemeentesecretarie ter inzage. Soest, 24 december 1971. Burgemeester en wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, zulks ter voldoening aan het bepaalde in artikel 53 van de Kleuteronderwijswet, dat dw raad van deze gemeente in zijn vergade ring van 16 december jl. medewerking als bedoeld in artikel 50 van die wet heeft verleend ten aanzien van het ver zoek van het bestuur van de Stichting voor Katholiek Basis- en Kleuteronder wijs te Soest ten behoeve van de bouw van een lokaal aan de onder dit bestuur staande school voor kleuteronderwijs ,,'t Hummelhonk", Smitsweg 48, alhier. Soest, 24 december 1971. Burgemeester en wethouders van Soest brengen hierbij ter openbare kennis, dat gedurende de le helft van de maand januari 1972 wederom van gemeente wege de rattenbestrijding ter hand zal worden genomen. Teneinde een inzicht te verkrijgen om trent de noodzakelijke bestrijding van de ratten in deze gemeente en in de daartegen eventueel te treffen maat regelen, worden belanghebbenden uit genodigd ter gemeentesecretarie (in de bodekamer) aan de Steenhoffstraat 4. resspectievelijk ter hulpsecretarie te Soesterberg, Dorpsplein 1, aangifte te doen van de aanwezigheid van ratten in of nabij hun percelen. Dit laatste dient uiterlijk te geschieden voor 31 december 1971. Soest, 14 december 1971. Burgemeester en wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, zulks ter voldoening aan het bepaalde in artikel 76 van de Lager-Onderwijswet 1920, dat de raad van deze gemeente in zijn ver gadering van 16 december jl. medewer king als bedoeld in artikel 72 van die wet heeft verleend ten aanzien van de verzoeken van het bestuur van de Ver eniging voor Christelijk Onderwijs te Soesterberg ten behoeve van de onder dit bestuur staande school voor g.l.o., Gen. Winkelmanstraat 111, Soesterberg, voor de aanschaf van een dia-projector met daglichtscherm; 40 rekendozen en een nieuwe taalmethode. Soest, 24 december 1971. TORENSTRAAT 28 - TELEFOON 2100

Soester Courant | 1971 | | pagina 9