"f WAT 1971 ONS BRACHT WINKELDIEFSTAL MEDISCHE DIENST R.K. KERKDIENSTEN PREDIKBEURTEN TELEFOONNUMMER ZIEKENAUTO 2727 mAFRE6ELM0NTEUR Autorijschool 8LEEKER Eerste 4 autarijlessen $9,— (4 uren a 60 minuten) iet ingang van 3 januari maandag dicht, mensdag open, D.A. Drogisterij Kok lok Optiek Nieuweweg 12 Smitsweg 2 DALCO INC. Soestduinen MACHINEBANKWERKER, CORVEE», da[co DALCO, INC SOESTDUINEN MAC REIS Veroi T~j Ongelukken Koninklijk huis m Pasisiekoeken Lonen en prijzen Radio én tv Protest Maatschappelijk Werk (dag en nacht) A. VAN -T NET ZONEN ven Standei Za Z. 1 1 ELKE PI Vrijdag JJdecember 1971 Wie tussen de knapperige oliebollen en het knallend vuurwerk door terug kijkt naar 1971 kan eigenlijk maar twee trefwoorden vinden, die steeds weer zijn teruggekomen: het jaar van het geld en het jaar van het milieu. Beiden hebben heel wat hoofdpijn ver oorzaakt. De gulden mag in december ten opzichte van de dollar iets meer waard zijn geworden, de huisvrouw moet vooral in de loop van 1971 hebben ontdekt dat zij voor één gulden alsmaar minder kan kopen. Regering en alle financiële deskundigen hebben voortdurend waarschuwend de vinger geheven tegen de inflatie. Dat dit veel geholpen heeft, mocht men te gen het eind van het jaar helaas nog niet zeggen. Over het milieu is al even vaak en even waarschuwend gesproken. En dat is niet omdat Den Haag er een nieuwe minister voor de milieuhygiëne bij kreeg. Lucht- en waterverontreiniging, geluids hinder en bescherming van natuurge bieden stonden voortdurend in het mid delpunt van de diskussies. Vooral Rotterdam en de andere steden langs de Nieuwe Waterweg kregen het zwaar te verduren. Regelmatig moest de centrale meld- en regelkamer voor de Rijnmond waarschuwingen doen uit gaan tegen de luchtverontreiniging. Rot terdam had ook problemen met de drinkwatervoorziening. Tegen het eind van de zomer liep de kwaliteit van het Rijnwater nog verder terug door de grote droogte. Het zoutgehalte van deze rivier, die langzamerhand Europa's grootste open bare riool is geworden, liep zo hoog op dat de tuinders in het Westland hun sla in de kassen zagen bederven. Ook Am sterdam ondervond de nadelen van in dustrievestiging. Bij een explosie en een grote brand bij het chemische bedrijf Marbon kwamen enkele werknemers en brandweerlieden om het leven. Marbon was niet de enige grote brand. In de nacht van 14 op 15 maart laaiden op het terrein van Gulf Oil bij Rotter dam de vlammen hoog op. Een aantal tanks met asfalt ging verloren. Later kwam bericht uit Israël dat deze brand door sabotage was veroorzaakt. In Tel Aviv werden drie meisjes en een Frans echtpaar gearresteerd, die bekenden voor het Palestijnse Bevrijdingsfront sabotage te hebben gepleegd. Ook Rot terdam werd daarbij genoemd. Eind maart werd in Bussum de Vitus- studio door brand verwoest. De PTT moest snel met mobiele straalverbindin gen noodvoorzieningen maken om tv- nitzendingen te kunnen volhouden. De schade bedroeg zo'n 12 miljoen. Later Jn het jaar (in december) werd Hilver sum opgeschrikt door een zware brand |n het centrum, waarbij de historische eentrum-kerk verloren ging. Êen ernstig treinongeluk kwam eind mei bij Amsterdam voor. Een inter-city- trein uit Utrecht botste op een uit Ita lië afkomstige internationale trein, die voor een rood sein stond te wachten. In de laatste wagon van de internationale trein kwamen vijf mensen om het leven, SI passagiers werden gewond. De spoor wegen noemden dit de ernstigste botsing sinds Harmeien (1962). Verondersteld werd. dat de machinist van de inter-city-trein door een aantal onveilige signalen was gereden. Op 87-jarige leeftijd overleed in Die- penheim eind april prinses Armgard zur Lippe-Biesterfeld, de moeder van Prins Bernhard. De prinses werd begra ven in het familiegraf in de Duitse plaats Detmold. In verband met de ern stige toestand, waarin de prinses ver keerde, was op 30 april het traditionele bloemendefilé ter gelegenheid van de verjaardag van de koningin niet door gegaan. De Tweede Kamer aanvaardde een mo- S^l§^£> (5^%i in vele variëteiten Soesterbergsestraat 188 Telefoon 2739 - Soestduinen Uit allerlei richting bemerken we een toenemend aantal klachten over winkel diefstallen. Het op allerlei fronten ver vagen van het onderscheid tussen het mijn en het dijn schijnt tot de „ludieke" aspekten van een progressieve maat schappijbeschouwing te behoren. Om deze ontwikkeling de kop in te drukken zal de justitie wat harder tegen ontdekte winkeldiefstallen moeten op treden. Daarmee wordt de bona-fide be zoeker van zelfbedieningsbedrijven be schermd. Deskundigen uit de winkelcentra-aktivi- teiten hebben ons verzekerd dat het aantal winkeldiefstallen toeneemt met de omvang en de meer aantrekkelijke pre-, sentatie van de vestigingen. Een percen tage van vijf procent diefstal van de omzet wordt al meer en meer gehoord. Uiteraard wordt dc „onvermijdelijke" diefstal in het prijsniveau doorberekend, zodat de bona-fide konsumenten mee betalen voor de diefstal. Het prijsniveau wordt daardoor hoger dan noodzakelijk is. Deze gang van zaken moet zoveel mogelijk worden bestreden. Ook winkeliers kunnen meer doen aan de bestrijding van de winkeldiefstal. Zij moeten daarvoor aan de politie meer medewerking verlenen bij de vervolging van de schuldigen. Zij menen in vele gevallen dat. het bekend worden van winkeldiefstallen aan het bedrijf schade berokkent. Het publiek zou in vele gevallen nog sympathie koesteren voor de dieven, die aan een ziekte lijden. Dat laatste is in vele gevallen onjuist. Tenslotte zouden vele ondernemers er goed aan doen de presentatie van goe deren meer aan te passen aan de nei ging van vele huisvrouwen om vele voor de beurs onbereikbare goederen te bezitten. Zij moeten de verleiding om te stelen zoveel mogelijk beperken. tie om in de toekomst bij de troonop volging geen onderscheid te maken tus sen prinsen en prinsessen. Op het mo ment heeft een prins voorrang. In de Tweede Kamer werden ook vragen ge steld naar aanleiding van uitlatingen van Prins Bernhard. De prins had zijn twijfels uitgesproken over de werking van de parlementaire democratie zoals die in Nederland draait. Premier Bies heuvel distancieerde zich van de prin selijke uitlatingen. Van 26 augustus tot en met 5 september bracht het koninklijk paar een officieel staatsbezoek aan Indonesië. De Nos zorgde via satellietverbindingen voor dagelijkse reportages. Het was de eerste maal dat een regerend Ned. vorstin Indonesië bezocht. Minister Schmelzer de gloednieuwe minister voor Buiten landse Zaken, heeft nog geprobeerd met Indonesië speciale afspraken te maken. Nederland zou Indonesië op de hoogte houden van alle ontwikkelingen in West Europa en Indonesië zou als ruil alles vertellen over de gebeurtenissen in Azië. Deze afspraak is echter mislukt. De voortdurende inflatie heeft in 1971 de nodige zorgen geleverd. De regering zag gigantische begrotingstekorten op zich afkomen. Reden waarom speciale belastingmaatregelen zijn getroffen. Een aantal daarvan gaan per 1 januari 1972 in. De Nederlandse gulden werd in mei al „zwevend" verklaard. Minister Witteveen (Financiën) speelde in de laatste maanden van zijn ambstperiode een belangrijke rol bij het internationale overleg over de wisselkoersen. Een over leg dat noodzakelijk werd door de afne mende waardering van de Amerikaanse dollar. Na maanden van onzekerheid werd ten slotte in december de gulden ten opzich te van de dollar méér waard, maar zak te de koers van de gulden tegelijker tijd ten opzichte van de Duitse mark. De Nederlandse betalingsbalans toonde geen opwekkend beeld. Aan het eind van het jaar bleek dat wij ten opzichte van goederen en diensten nog altijd meer vanuit het buitenland betrekken dan aan andere landen leveren. De verhoudingen tussen regering, werk gevers en werknemers - de drie partij en die een grote invloed hebben op de ekonomische gang van zaken - is in 1971 aanmerkelijk bekoeld. Aanvankelijk was elk overleg tussen regering en werkne mers onmogelijk omdat de vakbonden hun vertrouwen in minister Roolvink (Sociale zaken) hadden opgezegd. Toen minister Roolvink werd opgevolgd door minister Boersma waren de mogelijkhe den tot een gesprek nog niet veel groter geworden. De diskussies over het te volgen loon- en prijsbeleid speelde zich voornamelijk af binnen de Sociaal Economische Raad (SER). In de SER ontstond een tegen stelling tussen de werkgevers aan de ene kant en de meerderheid van de werknemers en Kroonleden aan de an dere kant. De werkgevers wilden niet verder gaan bij de komende loonsverho gingen dan een compensatie voor de prijsstijging, de werknemers verlangen een echte loonsverhoging van in elk ge val twee of drie procent. Aan het eind van het jaar was deze tegenstelling nog niet overbrugd. De brand in Bussum was niet de enige schokkende gebeurtenis in het vader landse tv-wereldje. De VPRO werd be rispt naar aanleiding van een radiopro gramma, waarin nogal positief over sa botage in het leger werd gesproken. Toch gaf de regering te kennen niet be reid te zijn om vooraf een soort censuur uit te oefenen op de Nederlandse pro gamma's. Premier Biesheuvel bleek la ter in het jaar niet helemaal tevreden te zijn met een NVSH-uitzending over abortus, maar ook de premier zei dat hij geen behoefte had aan een rege ringscontrole vooraf. Het t.v.-jaar was duidelijk het jaar van Willeke Alberti, die als hoofdfiguur in De Kleine Waar heid wekenlang de show stal. Ze maakte duidelijk dat ze toch iets meer kan dan zingen van aandoenlijke Nederlandse liedjes. Wat radio en t.v. betreft, werd er ook wat veranderd in de zendtijden. De Evangelische Omroep maakte aanspraken op de status van C- omroep, de TROS kreeg meer zendtijd, evenals de AVRO. zij het dat de laatste de uitbreiding tot eigen verontwaardi ging beperkt zag tot de radio. Enkele kleinere Nederlandse gemeenten zorgden in 1971 voor een technische re volutie. Plaatsen als Melick-Herken- bosch en Goirle gingen over tot een lo kale kabel-t.v. Een systeem, waarop de huidige omroepwet nog niet blijkt te zijn berekend. Een nieuw spel ontstond: kabeltjes leggen - niemand zeggen. Het afgelopen jaar bracht ook weer de nodige protestdemonstraties. Al was het duidelijk wat minder ludiek dan in 1970 toen de dolle mina's nog bereid bleken in het publiek op te komen voor hun eigen buik. De enige instantie die nog voor grote opschudding zorgde, was de VVDM, de vereniging van dienstplichti ge militairen. Aanleiding was de ver oordeling van de dienstplichtige militair Rinus Wehrman tot twee jaar gevange nisstraf omdat hij zijn haar te lang had laten groeien en weigerde naar de kap per te gaan. Minister Den Toom (Defen sie) besloot op 15 juni om de haar dracht voor militairen in principe vrij te laten. Na deze bekendmaking werd het vonnis van Rinus Wehrman aan merkelijk verzacht. Hij kreeg één week militaire detentie, maar werd ogenblik kelijk op vrije voeten gesteld, omdat hij al enkele weken in voorarrest had moe ten doorbrengen. De VVDM zag ook kans om in 1971 de groetplicht binnen het leger afgeschaft te krijgen. Minister Den Toom deelde dit besluit eind maart in de Eerste Kamer mee, na dat de opstandige dienstplichtigen een nationale groetdag" in het leven had den geroepen. Overigens waren heel wat militairen bijster ongelukkig met het optreden van de aktiegroep van de dienstplichtigen. Zo gaf brigade-generaal van Eisen, commandant van de 13e pantserinfanteriebrigade, een order ter bestrijding van de VVDM, die nogal op zien veroorzaakte. Deze order bleek een gevolg te zijn van richtlijnen, die de Nederlandse opperbevelhebber Lt. gene raal Van Rijn had doen uitgaan, waarin de VVDM als een linkse organisatie werd omschreven. Op heel andere terreinen, maar dan let terlijk, is ook nogal wat protest te ho ren geweest. Het ging met name om 2 natuurgebieden (bij Utrecht en bij l- den), waar grote autowegen zouden w j den aangelegd. De plannen lagen 1 klaar, maar dankzij aktiegroepen z> beide natuurgebieden bewaard geblev- Wat toch weer hoop geeft voor 1972.^ Wanneer de bevolking dat wil, sc® er toch iets te veranderen te zijn officiële maatregelen. Dat is tenslo' ook de kern van de democratie. Metë hoop dat 1972 in alle opzichten een v* dig jaar wordt, wensen wij u een gelu J kig nieuwjaar. De KAMER VAN KOOPHANDEL f FABRIEKEN te AMERSFOORT hot woensdag a.s., van 14 tot 17 uur, vr het verstrekken van inlichtingen, zittfc ten gemeentehuize alhier. Z.A.P. haarkuur. Behandeling met plar aardige extracten en vitaminen. BestÊft gegarandeerd met succes haaruitval, v- te huidafscheiding, vochtarme huid.Jl gezondheid van uw haar in de wortel. SALON KOPPEL, Soesterbergsestraat 44, Soest. SOEST De artsendienst tijdens oud en nieuw als volgt vastgesteld: 31 december van 18 uur tot 2 januari uur, J. H. H. Overbeek, Burg. Groth straat 65, tel. 2333 en J. C. Rip, Soesde bergsestraat 16, tel. 2423. 2 januari 8 uur tot 3 januari 8 uur)* H. Walter, Ereprijsstraat 69, tel. 2064 H. G. Rupert, Burg, Grothestraat 49, t< 2388. Tandartsen 1 en 2 januari van 13.00 uur tot 13.." uur. J. Oosterveen, Beukenlaan 84. SOESTERBERG Te Soesterberg wordt de artsendien: op zaterdag 1 en zondag 2 januari waai genomen door A. W. Moll van Charant Paltzerweg 299, Den Dolder, tel. 03( 784555. SOEST Apotheek Ingaande vrijdag 18 uur 31 decembc tot en met 2 januari en avonddienst tc en met 6 januari. Apotheek Soest, Kerk straat 86, tel. 2497. Extra apotheekdienst zaterdag 1 januai van 8.30 tot 12.30 uur, Apotheek Juliu: Laanstraat 26, Baarn, tel. 02154-2137. DIENSTEN GEZAMENLIJKE KRUIS VERENIGINGEN Zaterdag 1 en zondag 2 januari, zr. IV de Haan, Alb. Cuyplaan 118, tel. 6906 zr. A. v. d. Berg, Simon Stevinlaan Soesterberg, tel. 03463-1540. Weekavonddienst van 's avonds 7 tot morgens 7 uur. 3 tot en met 7 janu en 8 en 9 januari de gehele dag. Zr. C. Bijlard, Rubenslaan 97, tel. 542 Zr. M. van Loon, v. Marnixlaan Amersfoort, tel. 03490-17172. Parochie Soest, Kerkplein Vrijdag 31 december, 19.00 uur, Avond mis. Zaterdag 1 januari, 9.30 uur, Hoogmis 11.30 uur, 19 uur Avondmis. Zondag 2 januari, 8.00 uur en 11.30 uu 9.30 uur Hoogmis. Parochie Soestdijk, Burg. Grothestraa Vrijdag 31 december, 19. uur, Avondm Zaterdag 1 januari, 11 uur en 19.00 uur Zondag 2 januari 9, 11 en 18 uur. „De Open Hof", Dalweg hoek Veenbes straat Vrijdag 31 december, geen dienst. Zaterdag 1 januari, 19.00 uur, Avondmis Parochie Soest-Zuid, St. Willibrordus- straat Vrijdag 31 december, 19.00 uur, Avond mis. Zaterdag 1 januari, 9.30 uur Hoogmis er 11.30 uur. Zondag 2 januari 8.00 uur en 11.30 ui 9.30 uur Hoogmis. St. Caroluskerk, Soesterberg. Vrijdag 31 december, 19 uur, Avondmis Zaterdag 1 januari, 9.30 en 11.30 uuï Hoogmis. Zondag 2 januari, 9.30 uur Hoogmis er 11.30 uur. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk, Kerkstraat Vrijdag 31 december, 19 uur, ds. P. Kloek. Zaterdag 1 januari, geen dienst. Zondag 2 januari, 1 uur, ds. Jac Smit. Emmakerk, Regentesselaan Vrijdag 31 december, 19.30 uur, ds. D. H. Bosma. Zaterdag 1 januari, geen dienst. Zondag 2 januari, 10 uur, ds. D. H. Bos ma, bevestiging ambtsdragers. 19 uur, ds. Jac. Smit. Ichtuskerk, Albert Cuyplaan Vrijdag 31 december, 19.30 uur, ds. J. Smit. Zaterdag 1 januari, 10 uur, ds. J. Smit. Zondag 2 januari, 10 uur en 17 uur, ds. J. Smit. .De Open Hof", Dalweg hoek Veenbes straat. Vrijdag 31 december, 19.30 uur, ds. M. Wilschut, gezamenlijke dienst met gere formeerden. Zaterdag 1 januari, geen dienst. Zondag 2 januari, 10 uur, gezamenlijke- dienst met gereformeerden, ds. K. A. Schippers. Zonnegloren Vrijdag 31 december en zaterdag 1 ja nuari, geen dienst. Zondag 2 januari, 10 uur, drs. A. v. d. Meiden. In alle gewone diensten oudejaarskollekte voor de arbeid van de Ned. Herv. Kerk. Zondagscholen Da Costaschool, Pr. Bernhardlaangeen zondagschool. Gr. van Prinstererschool: geen zondag school. In alle kerken kindercrèches gedurende de morgendienst. GEREFORMEERDEN KERKEN Julianakerk, Julianalaan Vrijdag 31 december, 19.30 uur, ds. G. Rang. Zaterdag 1 januari, geen dienst. Zondag 2 januari, 10 en 17 uur, ds. M. Wilschut. Wilhelminakerk, Soesterbergsestraat 18 Vrijdag 31 december, 19.30 uur, ds. D. H. Borgers. Zaterdag 1 januari, geen dienst. Zondag 2 januari, 10 uur, ds. D. H. Bor gers. 17 uur, ds. K. A. Schippers. „De Open Hof", Dalweg hoek Veenbes straat. Vrijdag 31 december 19.30 uur ds. M. Wilschut, gezamenlijke dienst met her vormden. Zaterdag 1 januari, geen dienst. Zondag 2 januari, 10 uur, ds. K. A. Schippers, gezamenlijke dienst met her vormden. 17 uur, ds. D. H. Borgers, GEREFORMEERDE KERK (vrijgemaakt) Kerkgeb. N.P.B., Rem- brandtlaan 20. Vrijdag 31 december, 19 uur, gezamen lijke dienst in de Luther kapel te Baarn. Zaterdag 1 januari, geen dienst. Zondag 2 januari, 8.30 en 14.45 uur, dienst ds. G. Hagens, Bussum. CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan Vrijdag 31 december, 19.30 uur, ds. Draaier, Hilversum. Zaterdag 1 januari, 10 uur, ds. Draaier, Hilversum. Zondag 2 januari, 10 en 19 uur ds. Kleisen, Utrecht. GEREFORMEERDE GEMEENTE Dalweg hoek Beukenlaan Vrijdag 31 december, 19.30 uur. Lees- dienst. Zaterdag 1 januari, 10 uur. Leesdienst. Zondag 2 januari, 10 uur. Leesdienst. 14.30 uur ds. J. van Haaren. VER. v. VRIJZINNIG GODSDIENSTI- GEN Rembrandtlaan 20. Vrijdag 31 december, 19.15 uur, ds. W. Leerink. Zaterdag 1 januari, geen dienst. Zondag 2 januari, 10.15 uur, lekendienst mevr. A. E. S. R. Insinger. EVANGELIE-GEMEENTE „IN DE RUIMTE". Klein Engendaalweg 52. Zaterdag 1 januari, 20 uur, H. H. ter Welle Zondag 2 januari, 15.45 uur, doopdienst. G. J. Mensink en H. H. ter Welle. SOESTERBERG Gereformeerde Kerk Vrijdag 31 december, 19.30 uur gezamen lijke oudejaarsdienst met hervormden in de de Hoeksteen, ds. A. Broek, Amers foort. Zaterdag 1 januari, 10.30 uur, gezamen- Katholiek Instituut voor Maatschappe- lijke dienst met hervormden, ds. F. J. lijk werk Th. van Boven. Afwezig van 20 december tot en met5eZondaS 2 10 en 17 uur' ds' januari. De werkzaamheden worden Schouten, Biltnoven. waargenomen door „Humanitas". Zie Hervormde Kerk hieronder. T Vrijdag 31 december, 19.30 uur, oude- Stichting Maatschappelijke jaarsdienst met gereformeerden in De Dienstverlening (gezinszorg) Hoeksteen, ds. A. Broek, Amersfoort. Leidster: mej. H. B. Lintelo, Veldweg Zaterdag 1 januari, 10.30 uur, gezamen- 6, Soest, tel. 02155-6891. Spreekuur: lijke dienst met gereformeerden, ds. F. maandag t.m. vrijdag van 13.30-14.30 J. Th. van Boven. uur. Zondag 2 januari, 10 uur, de heer C. v. Maatschappelijk werk d. Geer, Woudenberg, 's avonds geen Uitgaande van het Prot. Interk. Sociaal dienst. Centrum. johannes Stichting Spi eekuur maatsch. werkster: dinsdag vrijdag 31 december, ds. A. O. Zijlstra van 9-10 uur in Eltheto, Driftje 4A, tel. Amersfoort. Zaterdag 1 januari, 9.45 uur, drs. N. W. 2723. Andere werkdagen van 9-10 uur enj Speelman, maandagavond van 6.30-7 uur. Bureau 20ndag 2 januari, 9.45 uur, ds. H. A. van Amersfoort, Bergstraat 29, tel. 034.90- siooten, Nijkerk. Ned. Ver. voor maatschappelijk werk BAARN Humanitas" Doopsgezinde Gemeente, Eemnesserweg Maatschappelijk werkster: mevr. E Vrijdag 31 december, geen dienst. Kuijer-Mieras, Plasweg 12, Soest, tel.Zaterdag 1 januari, geen dienst. 8168. Zondag 2 januari, 10.30 uur, ds. H. Spreekuur: maandag t.m. vrijdag van 9Schram. tot 10 uur. Geref. Kerk „Vrije Kerken" Nassaulaan Bureau voor levens- en gezinsvragen 12 Baarn Uitgaande van de Interkerkelijke Stich-Vrijdag 31 december, 20 uur, in gebouw ting, Bergstraat 25, Amersfoort. Telefoonpe Ark, Reigerstraat 17, Baarn, ds. J. A. 03490-10441. Vries. Spreekuur: dinsdagmiddag van 3 tot 4Zaterdag 1 januari, geen dienst, uur, woensdagavond van 7 tot 8 uur, bijzondag 2 januari, 10.30 en 16.30 uur, ds. voorkeur telefonische afspraak. k. H. de Groot, IJsselmuiden. Moeders voor moeders Evangelisch Luth. Gem., Kapelstraat Mevr. E. J. van Mameren-Dekker, Va-Baarn. leriaanstraat 10. tel. 02155-8481. [31 december en 1 januari, geen dienst. Warme maaltijdenvoorziening Zondag 2 januari, 10.30 uur, drs. G. voor bejaarden, uitg. v. d. Fed. RaadFafié. voor het bejaardenwerk Soest. Informatie-adressen Soestdijk: Mevr. E. B. Jonker-Pott; Pr. Hendriklaan 11. tel. 3261. Soest Midden: Mevr. A. A. v. d. Dussen-Ellens, Juli analaan 69, tel. 2812. Soest Zd: Mevr. A. Koopmans-Fokkema, Heideweg 98, tel. 4600 Soesterveen: hr. A. van Scherpenzeel, Veenbesstraat 430, tel. 4782. Soesterberg: Mevr. A. M. Hoekstra-Geis k«. Prof. Lorentzlaan 23, tel. 03463-19.91 BLOEMBAKKEN - Vazen. Tuinschalen, potten in aardewerk, asbest, plastic en hout. TUINTOKO VAN DRIE. Amsterdamseweg 139, Amersfoort, telefoon (03490) - 17031. Restauratie van ANTIEK. Woninginrichting Wasiel Steitner. Albert Hahnweg 15, tel. 3469. REPARATIE KUNST GEBITTEN, snel en billijk Cantonlaan 9A. Baarn, tel., 02154-4136. ELKE VRIJDAG KOOPAVOND IN BAARN Te koop restanten AUTO- LAKKEN van diverse merken auto's voor spot prijs. Autospuiterjj, Dorre- steinweg 3. Laat uw SCHOORSTEEN VEGEN door de vakman. J. H. SCHLEBAUM. Erkend schoorsteenveger en rookverdrijver. Troel- strastraat 2 lel. 3732. T.V. SERVICE voor alle merken. R'-paraties, vlug, veilig en vakkundig. C. v. d. BERG, Oosterstraai. 34, Baarn, telefoon 02154-4235. Fabrikant van meet- en regelapparatuur voor de chemische procesindustrie, met een 4-tal dochterondernemingen in Europa, vraagt voor spoedige indiensttreding voor haar afdeling Montage Zijn werk ral bestaan uit het afregelen van meet- en regel- apparatuur. Gewenste opleiding: VEV-zwakstroom. NRG-radiomonteur strekt tot aanbeveling. Belangstellenden worden verzocht zich schriftelijk of telefonisch in verbinding te stellen met de afdeling Personeelszaken, Radium- weg 20 te Amersfoort. (Telefoon 03490 - 12924, tst. 154). Theorie iedere dinsdagavond 8 uur in De Rank. OPEL ASCONA en AUTOMATISCHE OPEL KADETT. Diploma's VAMOR - FNOP - MRI LAANSTRAAT 20 SOEST TELEFOON 4685 LEESTRAAT 21 BAARN TELEFOON 02154-5085 Meubeltransporten binnen- en buiten land. Overzee verpakking naar alle wereld delen, speciaal tarief huis - huis naar Zuid Afrika. Meubelbergplaats. Vakbekwame emballeurs. Vrijblijvende offerte, inclusief verzekering Oudste verhuisbedrijf ter plaatse Voorlopig woonadres: Prins Hendriklaan 1 - Telefoon fabrikante van fotografische en reprografische produkten zoekt op korte termijn een die beschikt over twee rechter handen en daarmee graag veel afwisselend en verantwoordelijk werk wil doen, en een die bereid is in een 2-ploegendienst schoonmaak- en ter reinwerkzaamheden te verrichten. Wij bieden: een uitstekend salaris goede sociale voorzieningen een 40-urige werkweek vergoeding van eventuele reiskosten. Sollicitaties s.v.p. richten aan: Dalco Inc., Afdeling Personeelszaken, dc Beaufortlaan 28 te Soestduinen. Den dezer gemaakt v se Honkba een redelij namelijk v ders, krijg* bijna allen strijden, d en noordel Slechts hel uit Hilvers liggen een andere teg Meppel, Th Groningen, hem, Tex r. Trekvogels Eerste klas< Woudenberg VVJ vvoo SVM Boys Hoogerheide CSW Hees Cobu Boys Renswoude Dopik SEC Vierde klass K.N.V.B. Hoogland Laren Donar De Zebra's Baarn Victoria "s Gravenlan SEC KVVA SDO Zw. Vooruit APWC Eerste klassi Utrecht Brederodes Candla DSO - Nederhorst Kamerik Gratis t wordt i Vrieling 1) HOW Mouth 2 2) NON Poppy 3 3) PAPP. Herm: 4 5) COZ' Slade 5 4) I WIL Spring 6 6) OUT C Shocki 7 (10) DES C Poppy: 8 7) SCHcrt Roy B 9 (12) AMAR Tony 10 (15) HOOG Corry 11 Pro 11 8) WITH< Rod M 12 9) SOLE-i Middle 13 (14) JOHN! The Pi 14 (11) ZE ZE Jan Bc 15 (18) MAXI Spence 16 (16) MAMA George 17 (13) MAGG Rod St 18 (25) NO Mi Gilbert 19 (17) THEM1 Isaac I 20 (24) VREDï Ben Ci De tussen Dit te

Soester Courant | 1971 | | pagina 6