>OM kielenbal IÜÜHIHIÜ! se ƒ16,— oor3,75 ÈSISTI. 52 EFOON 2707 UMACO SOEST NV Wat kunnen wij voor U doen? „DE PAARDENKAMP" LIJKT TIENDE VERJAARDAG TE VERGETEN AUTORIJSCHOOL „ENGEL" bekleding, 8,50 t! oor2,60 elbedrijf Amerst. Kadio- Storingsdienst PEUGEOT De Witte Pompen Nationaal rusthuis voor paarden maakt stormachtige periode door Diefstal autobanden Gestolen portemonnaies in vuilnisemmer Zaterdag 22 januari Grandioze orkesten Pianohandel W. van Tol - Soest Autobedrijf Huigen vertegenwoordigt Oost-Europese auto Opbrengst kinderpostzegel actie 1971 Zomerkollektie 1972 bij Stoffenhuis Ralph Polak BOEKHANDEL H. J. DEN BOER JONGE JUFFROUW Peuterspeelzalen kennen „hoge noden" UW SUUUES IS ONZE StEUUAME Krabbels van Knel is Turk aangehouden Gevonden voorwerpen IIS^I iScUc&maker iU? - TELEFOON 3256 ATION PRIMA SERVICE makelaardij in onroerende goederen Vtedehofstraat 7 Soest tel.02155-8704* 'ha Ï9üur 02159-41979 Bemiddelen bij aan- en verkoop van onroerende goederen. Door landelijke contacten vlotte verkoop van Uw objecten. Als erkende ass. agenten krijgt U bij ons de juiste verzekerings adviezen. Taxatiën. Hypotheken. Wij repareren iedere T.V. en iedere radio Vermeerstraat 81, Amersfoort - Tel. 17177 Koop uw brommer bij 'n Peugeot dealer. Waarom? Omdat zo'n Peugeot betrouwbaar is en solide en zuinig rijdt en een geweldige vering heeft en tientjes goedkoper is en, en Nou ja"* kom een proefrit maken. Hij staat voor u Waar bij:" Rijwielen - Motoren Vrjjdag 14 januari 1972 Dat in tien jaar maar liefst zevenentwintig oude paarden, afkomstig uit veie wind streken, van een welverdiende oude dag zouden genieten op een prachtige boer derij aan de Birkstraat, kon de initiatiefnemer van het plan, de heer C. J. 't Hart, in januari 1962 tijdens de oprichtingsvergadering niet vermoeden, maar nu precies tien jaar later is het een voldongen feit. Nog sterker, „De Paardenkamp" geniet een nationale, ja zelfs internationale bekendheid. Wie gedacht zou hebben dat deze tiende verjaardag met een groot feest gevierd zou gaan worden, en, het resultaat van die ten jaar is ogenschouw nemend, een feest zeker gerechtvaardigd zou zijn, komt bedrogen uit. Geen groot feest dat handen vol geld kost, want juist dat geld is bij „De Paardenkamp" een van de dingen waar men het hardst om verlegen zit. Maar geheel onopgemerkt zal het tweede lustrum niet voorbij gaan, maar de wijze waarop uiting aan de feestvreugde gaat worden gegeven wordt door het bestuur tot zaterdag 15 april a.s. geheim ge houden. Wel werd duidelijk dat een viering zeker de ruim tienduizend begunstigers bijzon der welgevallig zal zijn. De beperkte festiviteiten zijn naar 15 april verschoven omdat op dat tijdstip in 1962 de eerste gast zijn intrede deed. „Corrie" uit Markelo, die voor haar baas overbodig werd toen hij zijn bedrijfje opgaf, werd met veel feestelijk vertoon op ,,De Paardenkamp" - toen gevestigd op de Klein Enghendaalweg, - binnen gehaald, waarbij zelfs de burgemeester aanwezig was. Vol trots, maar toch gespannen wanneer men in de toekomst blikte, was het be stuur van „De Paardenkamp", bestaan de uit de initiatiefnemer de heer 't Hart als voorzitter, en de dames Kok-Staal en Van Woerkom-'s Gravendijk, die ge drieën na tien jaar nog de dienst uit maken. Nauwelijks een maand later deed het Rijswijkse schillenboerenpaard „Frits" zijn intrede, die ook nu nog tot de gas ten behoort. In 1965 verliet men de Klein Enghen daalweg, waar de ruimte te klein werd, om intrek te nemen op de boerderij „Vosseveld" aan de Birkstraat. Via publicaties in de landelijke pers en in bijna alle geïllustreerde weekbladen maakte heel Nederland kennis met dit voor ons land unieke initiatief, dat be slist niet alleen bij de paardenliefheb bers aansloeg. Begunstigers uit het hele land en zelfs daarbuiten meldden zich aan en nu bij het tienjarig bestaan is hun aantal uitge groeid tot ruim tienduizend, die met elkaar „De Paardenkamp" laten voortbe staan. Een niet onbelangrijke bron van in komsten is de verkoop van souvenirs in de vorm van kaarten, schilderijtjes e.d., die het als cadeautje of zo maar een presentje bij iedereen erg goed doen. „We gaan met dit soort zaken niet over een nacht ijs, en oriënteren ons zelfs op de jaarbeurs, om daarna als professione le inkopers aan het werk te gaan". Maar het is volgens de heer 't Hart ook vooral de spontaniteit waarmede men zonder vragen geeft, vooral na het uit gaan van het viermaandelijks verslag komt er weer een golf van bijschrijvin gen op gironr. 631624 ten name van De Paardenkamp - Soest, binnen. Mocht het aantal begunstigers al een geweldige indruk maken, ook het aantal bezoekers per jaar is niet minder in drukwekkend, want vorig jaar brachten maar liefst twaalfduizend mensen een bezoek aan het paardenrusthuis. REMBRANDTLAAN 18 - TEL 02155-4785 Ir. de nacht van maandag op dinsdag is ingebroken in de garage van de heer T. aan de Eikenlaan. Er werden 30 a 40 autobanden meegenomen en een kist gereedschappen. De politie stelt een on derzoek in. Een ongeveer 18-jarige jongeman, rij dend op een witte brommer merk Zün- dapp, wordt gezocht in verband met de diefstal van 5 portemonnaies, die hij had meegenomen uit het Baarns Lyceum. Hij stopte ze op de Van Weedestraat in een vuilnisemmer, wat toevallig werd opgemerkt door de daar wonende Laren- se politieman H. v. R. De jongeman verdween richting Amersfoort. Een snel ingestelde achtervolging had geen resul taat. Voorverkoop vanaf 17 janauri bij B. BATENBURG, MIDDELWIJKSTRAAT 26, na 19.00 uur. „Met bussen vol komen de mensen naar Soest om een kijkje te nemen. Vooral uit Amsterdam en de Randstad krijgen we veel bezoek", aldus de heer 't Hart. Wanneer de heer 't Hart de naam Am sterdam noemt lacht hij en niet ten on rechte, want vooral de Amsterdammers hebben een zwak voor „De Paarden kamp". Toen het Amsterdamse paard „Zippy" door zijn baas werd „afgedankt" tastte heel Amsterdam diep in de beurs, daar toe aangezet door een artikel in het Wierings Weekblad, een gratis adverten tieblad dat in heel Amsterdam huis-aan- huis wordt verspreid. De actie - er zouden er nog verschillende volgen met uiteraard minder hoge opbrengsten - zorgde er voor dat „Zippy" met een spaarbankboekje in Soest arriveerde dat een bedrag van meer dan 10.000,- be vatte. Lang niet alle gasten kwamen op die manier naar Soest. Er waren ook paar den die van hun eigenaar moesten wor den gekocht, omdat men het paard wel af wilde staan aan „De Paardenkamp" als men het slachtgeld maar ergens kon beuren. De vorig jaar gestorven „Trix" was met zijn 1000,de duurste aan schaf voor het paardenrusthuis. Met de regelmaat van de klok werden er stallen bijgebouwd en op dit moment is er plaats voor zevenentwintig paar den, die er ook allen dankbaar gebruik van maken, terwijl er nog plaats is voor het bijbouwen van enkele nieuwe stal len. Sedert enige jaren beschikt men naast „AVIA" over een nieuw stuk weiland, waarop dit najaar tien stallen zijn ge bouwd, die in het komende voorjaar in gebruik zullen worden genomen. ,Het lag in de bedoeling om zomerstal- len te maken, maar de voorzieningen die nodig waren om winterstallen te maken, vroegen maar zo weinig inves tering meer, dat we besloten om toch maar winterstallen te bouwen." De heer 't Hart was met het verkrijgen van dat nieuwe weiland bijzonder geluk kig, want niet alleen gaan de meest va lide grote paarden er naar toe om te grazen, en in het komende voorjaar zul- Het bestuur voor enkele van de zevenentwintig stallen. Van links naar rechts de heer 't Hart, mevrouw Van Woerkom-'s Gravendyk en mevrouw Kok-Staal. len zij er gedurende de zomermaanden constant' verblijven, het weiland levert ook een flinke hoeveelheid gras op en dat is meegenomen. Op „De Paardenkamp" wordt de scepter gezwaaid door de heer Groen, geassis teerd door de heren Van Schalm en Van Nielen. Zevenentwintig paarden twee geiten en een bolc vragen heel wat uur tjes arbeid en met zijn drieën hebben zij er veel werk aan. „Ze mogen dan niet meer werken, maar eten doen ze zonder uitzondering als de beste". Voorzitter 't Hart - zijn hele leven wordt beheerst door „De Paardenkamp" - ver telde terloops dat de onkosten per paard per jaar gemiddeld de ƒ2000,- passeren, waarmede wel duidelijk wordt dat „De Paardenkampp" meer op een bedrijf lijkt dan een tot werkelijkheid gebracht ideaal van een paar idealisten die nooit van hun leven hadden verwacht dat zo'n ideetje tot iets dergelijks imposants kon en zou uitgroeien. Driemaal per jaar ontvangen alle be gunstigers, misschien beter gezegd ieder een waarvan naam en adres op het se cretariaat bekend is, een verslag van de gang van zaken, waarbij men duidelijk BURG. GROTHESTRAAT 20 - TEL. 2968 Voor: Inkoop - Verkoop - Onderhoud eUv De in Oost-Europa vervaardigde auto's hebben in de achter ons liggende jaren eigenlijk geen van allen hun stempel op de wereld-automarkt kunnen drukken. Verschillende factoren waren daar debet aan, waarbij ook hét ongetwijfeld solide maar veelal onaantrekkelijke uiterlijk een belangrijke rol speelde. Maar de westerse invloeden bleven in de oostelijke auto-fabrieken onderdrukt totdat in '67 van hogerhand besloten werd de ervaring van het westen te ge bruiken om tot een zelfs voor export in aanmerking komende auto te komen. Sinds oktober van het vorig jaar komen wij nu die oost-Europese vierwielers tegen op het Nederlandse en Belgische wegenet. De heer J. W. Huigen, de 27-jarige eige naar van het jonge garagebedrijf aan de Plasweg 25 in Soest-zuid, heeft een. als het ware enige huiver om de oost-Euro pese bijdrage op de wereld-automarkt te vergelijken met andere auto's, on danks het feit dat technici van de Ita liaanse autofabriek Fiat, in samenwer king met Russische ingenieurs, een so lide auto ontwierpen, die verrassend veel gelijkenis heeft, wat de buitenkant betreft, met bepaalde typen uit die Ita liaanse fabriek. Maar niet alleen uit Rusland komen de „oostblok-vierwielers". Ook Joegoslavië levert zijn bijdrage en op precies dezelf de wijze als grote oosterbuur Rusland, waaraan Poolse ingenieurs hebben ge werkt. Naast de Scaldia, een échte Rus, met steeds zichtbaarder west-Europese in vloeden, produceert Rusland op dit mo ment in de ultra moderne fabriek in het midden van Rusland, in de plaats Tog- liatti, de „Lada 1200", waarvan de gelij kenis aan de Fiat 124 doet denken. Die gelijkenis houdt echter met de bui tenzijde op. De motor is radicaal ver anderd, als het ware aangepast aan de oost-europese eisen, waarbij ook het on derstel niet is vergeten en geschikt is gemaakt om weerstand te bieden tegen de slechte Russische binnenwegen. De tweede topper, de „Zastava 750" is een louter Joegoslavisch produkt en geniet in het land van herkomst grote popu lariteit, mede door zijn gelijkenis met het bekende Italiaanse 600-dertje. Naast deze drie modellen is de „Zastava 125 PZ" de trots van oost-Europa, een produkt ontstaan uit een samenwerking lussen Joegoslavië en Polen, een royale vijf-persoonswagen met moderne lijnen. Nog dit voorjaar wordt aan deze vier modellen een vijfde toegevoegd, namelijk de 5-deurs Zastava 101. „Ik heb hier op de Plasweg veel te weinig ruimte om een werkplaats en showroom te hebben, daarom ben ik erg blij dat ik per 1 februari a.s. de be schikking krijgt over 'n ruimte aan de Dor- resteinweg 3, welke ik als showroom in kan richten en waar dan alle modellen gereed staan voor een natuurlijk vrij blijvende proefrit". Vol enthousiasme laat de heer Huigen de verschillende modellen zien, die wer kelijk met alles er op en er aan worden geleverd. „Er is een tijd geweest dat het hoofdstuk onderdelen voor de auto's vanachter het ijzeren gordijn een moei lijk punt was, maar de importeur, de N.V. Gremi uit Groningen, tot voor en kele jaren importeur van de Glas-auto mobielen, overgenomen door B.M.W., heeft daar radicaal een eind aan ge maakt. Een onderdeel dat onverhoopt vervangen moet worden is te allen tijde aanwezig". De schroom om oost-Euro pees te gaan rijden is wat aan het ver dwijnen, waarbij vooral de solide fa bricage en de concurrerende prijs een rol van betekenis spelen. Door het aantrekken van personeel is er ook gelegenheid voor reparaties aan andere merken, een bezigheid die wat in de verdrukking kwam door de vele werkzaamheden die nu eenmaal verbon den zijn aan de voorbereidingen voor een officieel dealerschap. Wanneer de showroom zal zijn gerealiseerd heeft de heer Huigen met ere een plaats in de rij van Soester automobielbedrijven in genomen. wordt, geïnformeerd over, het wel en wee, waarvan juist die begunstigers zo graag over op de hoogte worden ge houden. „De Paardenkamp" is geen „geldvrager". Dat komt duidelijk tot uiting in de paar regeltjes die op een girokaart met een bijdrage stonden geschreven: „Ik geef, omdat u nooit vraagt". Eén probleem baart het actieve bestuur zorgen en dat behelst de opvolging. Zo wel de heer 't Hart als mevrouw Van Woerkom naderen het tijdstip waarop in veel gevallen wordt bedankt voor actieve functies in verenigingen e.d. om het over te laten aan de jongeren, en juist daar zit het probleem, want waar vindt men iemand die op dezelfde indrukwekkende wijze dit werk, waarvoor men soms nog wel eens een dank-je-wel krijgt en waarvoor men dag en nacht in touw is, over te nemen. Het klinkt wat oneerbiedig, maar de man of vroew die dit werk op dezelfde wijze kan voortzetten moet net zo gek zijn als het drietal, dat in tien jaar tijds kans zag een ideaal te verwezenlijken waarvoor zelfs in het bedrijfsleven mis schien wel twintig jaar nodig zou zijn geweest, om over het verschil in opzet maar te zwijgen. Soest mag trots zijn op zijn „Paarden kamp", het bestuur en zijn medewerkers, die er voor hebben gezorgd dat de naam Soest in het hele land en ook daarbuiten grote bekendheidrkreeg. De opbrengst van de kinderzegelactie, die van 9 november tot 31 december 1971 gelopen heeft, was 10.548,51. Aan kinderpostzegels is voor 7.111,85 en aan kinderkaarten voor 3.434,66 ver kocht. In totaal was de opbrengst 881,49 hoger dan in 1970. Gaarne wil het plaatselijk kinderpostze gelcomité een ieder bedanken, die mee gewerkt heeft om dit mooie resultaat te behalen. <5~^9 <5"^§ Jf Een trouwpartij a» l\p zalen van 25 tot 150 personen w Soesterbergsestraat 188 U Telefoon 2739 - Soestduinen Vredehofstraat 6 - Tel. 2525 £g^9 <5^3 6^3 In een aparte afdeling van het stoffen huis Palph Polak, Laanstraat 50 te Baarn, kunnen dames, die nu reeds aan de nieuwe lente, bad- en zomermode denken, terecht om hun keuze te maken uit de zomerkollektie 1972. Sinds kort beschikt Stoffenhuis Ralph Polak ook over een speciale tropenafde- ling, waar dames, die stoffen wensen uit te zoeken voor zomerse wintervakanties, zeker iets-van haar gading kunnen vin den. De jaarlijkse Boussac-modeshow wordt dit jaar gehouden op woensdag 9 fe- bruarie a.s. in de zaak aan de Laan straat te Baarn. Laanstraat 69, Baarn, tel. 02154-2032 vraagt voor verkoop en administratie. De Peuterspeelzalen, waarvan er drie in Soest gevestigd zijn, één aan de Kamper foeliestraat, één aan de Julianalaan en één in Soesterberg, kennen diverse noden. Zo gaan zjj onder meer gebukt onder een tekort aan „frutsel- en prutseldingcn". zoals boterkuipjes, klosetrolletjes, keukenpapicrrollctjes enz. Maar daarnaast kent zij ook een financiële nood, waardoor er een exploitatie-tekort ontstaat. De begro ting kent slechts één variabele post, de post speelgoed en materiaal. Daarop be zuinigen is mogelijk, maar zonder goed materiaal kan een speelzaal niet draaien. Om het tekort zoveel mogelijk terug te brengen moeten de kindergelden ver hoogd worden tot ƒ3,50 per morgen, dat is 70,per maand. Het exploitatie tekort wordt dan echter nog niet geheel gedekt. Als de ouders van mening zijn dat er in ieder geval goed speelgoed in voldoende mate aanwezig dient te zijn, dan kunnen zij kiezen tot een verho ging tot 3,75. Om de constante geldzorgen te bestrij den bestaan er plannen weer een ver koping te organiseren. Gedacht wordt aan een speelgoedbeurs, daar de Unesco reeds een kleidingbeurs heeft gehouden. Goed, gebruikt speelgoed voor alle leef tijden is welkom en kan ingeleverd wor den bij het verzameladres Beukenlaan 84 en bij de speelzalen. Op meelevenden wordt een beroep gedaan door het ma ken van wandkleden, lappen-poppen, droogboeketten en culinaire lekkernijen, waar vorig jaar grote belangstelling voor bestond, de verkoop op de beurs een extra steuntje te geven. M. LOS Van Lenneplaan 47 - Telefoon 6621 Wjj lessen in OPEL ASCONA - OPEL KADETT - DAF - V.W. 1302 Gedipl. V.A.M.O.R. - M.L. - F.N.O.P. Ajje ut ming vraogl dan mok zeige dak noeng wel is zouw wille wete hoeveu) minse der tien jaor geleje waore, die ut idee om un ouwe- vaan-daogetehuus veur peerde te be ginne in ongs darrup, toen veur echt an- nomme hebbe. Zelluf hep ik der eerluk gezeit geen mement an getwiefeld om- dak der noeng eenmaol vaan overtuug waas daat ok un peerd daat jaorelaang zun beste kraachte hep gegeve, aal bleef ut daan aaltied maor bie één peekaa, recht hep op un ouwe daag met rust en nie veurbestemp hoef te weze veur un laotste gang in de richting vaan ut slaachthuus, om op die menier bie de peerdeslaoger op de toonbaank terecht ie komme. En noeng is daat vaast en zekur meuje- lukke begin aal weer tien jaor geleje. Tien jaore laang hebbe wullie in ongs darrup ut Naatsiejonaole rusthuus veur peerde „De Peerdekaamp" en vaan noord tot zuud en vaan west tot oost ken iedere Nederlaandur dit fraoie rust oord veur de bejaorde peerde. Nie om- daat iedereen der wellis un keer ge weest is. aal binne der veuraal op zo merse daoge heule busse mit minse, die effe komme kieke, maor omdaat in alle grote kraante, op de raadiejoo en ne- tuurlijk ok op de tillevisie der wel an- daacht an de Soesder Peerdekaamp be steed is. Kiek, der binnen netuurluk minse die ut allegaor un bietje un vreemde gaang van zaoke blieve vinde om veur ouwe peerde un heul rusthuus in leve te hou- we. Aafgedaankte peerde motte vollu- guns die minse naar ut slaachthuus, daor binne die beeste op hullie plaots, bringe nog waat geld op inplaots allenug maor geld te motte koste. Waat daat angaot hebbe die minse ge- liek, waant der is veur ut ongderhoud vaan zoon rusthuus heul waat geld no- duS- Maor hoe of die teugestaanders der ok ovur zalle blieve denke, ut Rusthuus veur peerde zaal nooit meer uut ongze saomeleving vurdwijne, omdaat der noeng eenmaol un huele grote groep minse is, die ok waat ovur hebbe veur de diere en in ongs gevaal veur de peerde in ut biezongder. Ik bin ech de enugge Soesder inwonur nie die zo of en toe is effe op de Birk- straot gaot kieke, en daan netuurluk veuraal aster zoon paor kere per jaor un nieuwe gaast op bar feestelukke wie- ze wordt ingehaold. Maor ik kejje wel vurtelle daat je der toch wel effe vaan zouw staon te kieke ajje daor zo rongd loopt. Die ouwe en in sommuge gevaalle ok wel ongelukkige diere, geniete, en daat is heul duudeluk te zien, vaan hul lie laotste peerdejaore. Zullie kriege presies op tied hullie naatje en droogje en kenne, as daor behoefte an is, zellufs nog un lekkur stukkie draove en waat zouw je as peerd nog meer wille. Noeng liek tien jaor netuurluk maor un klein poosje, maor ik bin der wel vaan ovurtuugd daat ut, om zoon -Stichting tien jaor te laote voortbestaan,' geen kingderwarruk is. Waant ut is allegaor zogenaomp liefdewarruk ouwd pepier, en daat soort warruk levurt ok in 1972 niks op, daat kos allenug maor geld. Ajje der daan vaan uut gaot daat zoon peerd in de meeste gevaalie geen zakke hep waor zun portemenee in-zit, en daat in net zoveul gevaalle de baos of baozin vaan zoon peerd ok nie zo bar veul knaoke beschikboar hep om veur zoon beest zun ouwe daag te bestemme, daan is wel duudeluk daat ut bestuur vaan de Peerdekaamp aaltied bar druk is met ut anmekaor knope vaan de touwtje». En zuk soort dinge kejje allenug maor doen as ut allegaor vriewillug gebeurd en doarom neem ik wel effe ming pet of veur die minse die daat anmekaor knop» en veurtbestaon aal tien jaor hebbe vol- gehouwe. Gelukkug staon zullie noeng nie meer zo alleen, waant uut alle delen vaan on» laand laote de minse marreke daat zul lie heulegaor aachtur de Peerdekaamp staon en zullie staon der nie allenug aachtur, zullie komme te veurschien en geven zo of en toe un paor knaoke om ut warruk meugeluk te maoke. Noeng ken ut weze, daat ut allegaor heimwee is naor ut veurbieje, maor waat ming wel is opgevaale is, daat bar veul medewarreking wordt gekrege vaan de minse uut de grote staad. Ik schaat daat zullie ut zo arrug vingde, daat ut peerd heulegaor uut ut staadsbeeld vur- dwient, daat zullie daorom veul veur de paor peerde, die der nog rongdlope, wille doen en daat wille doen komp daan meestaai tot uuting in ut veur zoon peerd vurzekere vaan un rustugge ouwe daag in Soest. Die minse zorrege daan daat zoon peerd nie mit lege pote komp en as ut waore zun eige inkoop. Waat daat angoat maok ut nie veul uut of ut om minse of beeste gaot. In ellek gevaal hebbe wullie in ongs darrup noeng aal tien jaor de mogeluk- hied om minse te laote zien boe blie un beest aal is aster goed veur urn wordt gezorrugd en hie un bietje an- daach kriegt. Ik schaat daat der zellufs wel minse binne die zelf zo in de be- laangstelling zouwe wille staon. Op de Waldeck Pyrmontlaan heeft de politie een 38-jarige Turk aangehouden, die in het bezit was van een verblijfs vergunning op naam van S. T. In wer kelijkheid was het echter H. S., de naam die ook op zijn paspoort vermeld staat. Gebleken is inmiddels dat hij reeds 5 jaar onder valse naam in Nederland ver blijft. De zaak wordt verder uitgezocht. De navolgende voorwerpen werden op het politiebureau als gevonden aange geven: muts, duimstok, vier jongens boeken, zwarte hond, diverse bankbiljet ten, doublé damesring, winterjas, kana rie, herenhandschoen, 1 paar dames handschoenen, wiskundeboek. kinder wantje, gouden oorhanger, horloge, drie- wielertje en bontmuts. Betreffende deze voorwerpen kunnen aan het bureau van politie, op woensdag en zaterdag van 14 tot 18 uur, inlichtin gen worden verkregen. PHILIPS SPECIAALZAAK x Van Weedestraat 72 - Tel. 2792-,

Soester Courant | 1972 | | pagina 21