1 MARCHAL HAARMODE OLYMPISCH EREMETAAL LIGT KLAAR VOOR NEDERLANDERS de snelste wegwezers starten op een echte LUCAS batterij! nog TOT... 4 FEBRUARI VERRASSENDE VOORDELEN „GARAGE STAM" ƒ12,90 vandel ven AUTORIJSCHOOL „ENGEL" S.0. Soest atleten namen in Utrecht deel aan indoor-wedstrijden Herensenioren aan de start in Belgische veldloop Een trouwpartij Hees ontvangt C.S.W. Frans Bosman N.V. Zaterdagvoetbal Opstellingen VVZ-elftallen Herstel voor Red Stars heren B.D.C. Handbal Sportinstuif blijft zich aanpassen Reglementaire overwinning van „Laetitia" was te voorbarig PIPPI LANGKOUS Oefenveld v.v. S.E.C. krijgt verlichtings installatie S.0. Soest-atletiek neemt met trimmers en atleten deel aan wedstrijden Zondagvoetbal Opstelling SEC-elftallen Frans Bosman N.V. Telef. Brandweer 333 3 Politiebureau 444 4 voor een nieuwe goede ge Im-nik te RENAULT Stam Renault Jaarlijks S.E.C. veteranen- toernooi Koninginnefeest 1972 op de S.E.C.-terreinen aan de Bosstraat Geslaagd ZEEPOST UW SUUUES IS ONZE REULAME Vrijdag 21 januari 1972 Zaterdagmiddag nam een groep meisjes- en jongens-junioren deel aan indoor- wedstrijden, die gehouden werden in de Utrechtse sporthal „De Veiling" aan de Croeselaan. Op het nummer 50 meter meisjes-d was Soest bijzonder goed ver tegenwoordigd. Tosca Snij delaar met 7.1 sec., Nanda Heykamp met 7.2 sec. en Astrid Bron met 7.4 sec. bereikten de finale, waarvoor Sonja Wessel met 7.6 en Gerda van Laar met 8.2 sec. in de series werden gewipt. In de finale lukte het alleen Nanda Heykamp om haar serietijd opnieuw waar te maken. Tosca Snijdelaar had 0.1 sec. meer nodig en eindigde eveneens met 7.2 sec., op de gedeelde 2/3e plaats. Astrid Bron bezet te met haar 7.5 sec. de 5e plaats. Bij het vèrspringen was het Astrid Bron die met 4,46 m haar clubgenotes vóór bleef, waarbij Tosca Snijdelaar haar op slechts 9 cm volgde. Sonja Wessel en Nanda Heykamp landden beiden pas na een „vlucht" van 4,17 m. Gerda van Laar kwam niet verder dan 3,52 m. Tussen de junioren door namen Peter Overbeek en Richard van Egdom deel aan een 50 m voor d-klassers. Peter Overbeek eindigde in zijn serie als 3e met een tijd van 6.6 sec. Richard van Egdom klasseerde zich als 4e met 6.8 sec. Rien Wols, startend bij de a-junioren bracht een goede tijd, 6.4 sec., op de stopwatches, maar toch nog iets te hoog om de finale binnen te dringen. André van de Born, startte op de 800 meter, die door een fout van de ronden- teller, in de buurt van de 1000 meter kwam. Zijn tijd van 2 min. 52.3 sec. was in het totaalklassement goed voor een 4e plaats. Yvonne Musolf zorgde bij de meisjes-c voor een goede prestatie door haar serie op de 50 meter met 7.5 sec. te winnen. In de finale eindigde zij als 3e. Zondag nam een groep senior-atleten deel aan de 15e internationale veldloop in de Belgische gemeente Linden. De v;edstrijd vond plaats op het landgoed van Graaf Charles de Beauffort, waar door de Koninklijke Leuvense Atletiek Club een parkoers was uitgezet. Piet Majoor, als enige Nederlander star tend bij de veteranen, die 3000 meter af S^9 6^9 <5^1 zalen van 25 tot 150 personen Soesterbergsestraat 188 Telefoon 2739 - Soestduinen ;7.:' Vredehotstraat 6 - Tel. 2525 <5^9 S^9 <5^9 Zaterdag zullen alle Hees-elftallen In actie komen. Om 3.15 uur zal het eerste elftal CSW ontvangen, echter zonder de nog geblesseerde Henny Verwoerd. Zo wel voor de thuisclub, als voor de ploeg uit Wilnis, zal deze wedstrijd van groot belang zijn, want bij eventueel verlies, zal men de positie op de ranglijst sterk 7 en dalen. Evenals in andere wedstrijden is Hees cvmaal niet kansloos, want de Soesters wisten destijds de uitwedstrijd in hun voordeel te beslissen. Natuurlijk zullen de bezoekers revanche willen nemen, door beide punten op te e'sen. We verwachten een volkomen open strijd, goed voetbal en winst voor de thuisclub, al kan een gelijkspel ook nog tot de mogelijkheden behoren. Ook het tweede elftal zal binnen de krijtlijnen komen en Barneveld 2 ont vangen. Ook deze wedstrijd, die om 1 uur zal aanvangen, kan winst opleveren voor de mannen van aanvoerder Cees Pauw. De Barnevelders zullen hier niet onder schat worden, maar mede door de slechte leiding meenden deze mensen destijds alles te mogen, waardoor de wedstrijd een onprettig einde kreeg. Het zich herstellende derde elftal, zal trachten in Baarn, tegen Baarn 2 zo goed mogelijk voor de dag te komen. Wanneer daar winst geboekt kan wor den zal dit besHst welkom zijn, en de stand op de ranglijst iets draaglijker worden. Gezien de prestaties van de laatste tijd, wordt hier een gelijkspel niet uitgesloten geacht. Aanvang wedstrijd 3.15 uur. Vertrek vanaf Kooiweg 2.30 uur. Het vierde elftal zal te gast zijn in Huizen. Wanneer men daar tot winst wil komen, zal er goed spel geleverd moeten worden, want het zevende elftal van Huizen zal vertegenwoordigd zijn door enkele oud eerste elftal spelers. Om een goede indruk achter te laten, zal de ploeg van aanvoerder Henk Kok met de grootste inzet en vorm het veld betreden en zich niet laten verrassen door Huizen 7. Aanvang te Huizen om 1 uur. Vertrek vanaf de Kooiweg om streeks 12 uur. Eventuele afgelastingen worden bekend gemaakt via de radio op zaterdagmor gen aan het einde van de nieuwsbe richten van 7 en 8 uur en Vara om 10.15 uur. moesten leggen over het door modder enorm moeilijk begaanbare parkoers, zorgde in het sterke gezelschap voor een schitterende prestatie door in een tijd van 9 min. 33 sec. als le te eindigen. Na drie seconden kwam de eerste Belg bin nen. Na de veteranen vertrokken de senioren voor 9200 loodzware meters. Aan de start naast een gerenommeerd aantal Belgische specialisten een vijftal Soes- ter-atleten, waarvan vooral Gerjo Spans als een van de kanshebbers stond geno teerd. Direct na de start nestelde Spans zich in de kopgroep en liep een bekeken wedstrijd, die gewonnen werd door de Belg Coomans, die in de laatste ronde, dankzij goed werk van zijn landgenoten, een kleine voorsprong had kunnen ne men. In de strijd om de overige ere plaatsen kwam Spans vlak voor de fi nish ten val, maar eindigde toch met slechts 17 sec. verschil op nr. 2 als 6e. 48. Ron van Duuren. 49. Ton Duits. 53. Anton Hofslot. 66.Richard van Egdom. KAPSALON BEETZLAAN 74 (hoek Schrikslaan) - SOESTDIJK TELEFOON 3990 Afgaande op de resultaten van Ard Schenk, Cees Verkerk en Jan Bols by de Europese schaatskampioenschappen, zouden voor hen de meeste van de Olympische medailles op de 1500, 5000 en 10.000 meter gereserveerd kunnen worden. Van onze dames zouden \vy bovendien nog wat mogen verwachten van Atje Keulen-Deelstra en misschien Sippie Tigchelaar. Het sporttoernooi met de grootste verrassingen is echter altyd weer het Olympisch gebeuren. ELECTROTECHNISCH BUREAU Verkoop Radio - T.V. - Service, •- r m Dealer van: B en O, Blaupunkt, Philips, Nordmende, Akai, Sony en National, Verkoop; Soesterbergsestraat 20a Telefoon 7253 Serviceplaats: Birkstraat 48 Telefoon 3367-8978 VVZ-Rood Wit, aanvang 3.15 uur. Het eerste elftal van VVZ ontvangt za terdag mede-kampioenskandidaat Rood Wit. De Soestenaren, die met één punt meer dan Rood Wit de eerste plaats op de standenlijst innemen, zullen ongetwij feld willen, maar ook moeten winnen. De derde kampioenskandidaat UHSV, met evenveel punten als Rood Wit, is zaterdag vrij. Opgesteld zijn: J. v. Kooy Hzn., W. Hos pes, M. v. d. Laan, M. v. Asch, W. Rui- zendaal, A. v. d. Breemer, J. v. d. Burg, D. Wegerif, P. Floor, J. Brouwer, P. Brouwer en R. Duit. VVZ 2-Spakenburg 3, aanvang 1.00 uur. G. Smit, D. de Boer, H. Demmers, D. v. d. Bovenkamp, J. Ridderbos, H. Pol, J. v. d. Hoef, M. Kievits, H. Brons, G. v. d. Munt, H. Arkel en de wisselspeler H. v. d. Baan. VVZ 3-SOVA 3, aanvang 1.00 uur. H. Roetman, L. Hilhorst, H. Pouw, W. Huijink, R. v. d. Veen, B. v. d. Bosch, F. Steer.meijer, T. Bunnik, R. Engelse, F. Boom, J. v. Doorn en de wisselspeler P. Hoek. CJVV 5-VVZ 5, aanvang 3.15 uur. H. Roetman, K. Ruizendaal, W. Floor, IJ. M. Huisman, G. Wijma, Joh. v. Kooij, Duits, J. v. d. Wal, F. Spoor, G. v. Kooij, J. Sanders en de wisselspelers M. v. Wijk en J. v. Dijk. VVZ 6-Lelystad 4, aanvang 3.15 uur. H. A. v. d. Brink, H. v. Velzen, R. Brou wer, L. Brunt, J. Groart, J. v. d. Hoek, R. ten Hove, J. v. Kooij Gzn, W. v. d. Kuylen, B. Morren, G. Ruizendaal, S. Wijma, W. A. v. Grol en S. Jongepier. Morgenavond spelen de Red Stars heren in de Utrechtse Catharijnehal tegen U.S.S. en na de onnodige nederlaag te gen O.S.G. zullen de Stars zich geen misstappen meer kunnen veroorloven, daar het Utrechtse Eagles op de loer ligt om de 2e plaats op de ranglijst over te nemen. Werd het de vorige keer een ruime over winning met 3 cijfers, dit keer zullen de studenten wel meer problemen opleve ren, temeer daar het nog niet zeker is, dat de enkelblessure van Jos van der Brink tijdig genezen is. D.D. '69 2-Rcd Stars 3 Het derde herenteam heeft ondanks een zevende plaats nog volop kampioenskan sen, daar de krachtsverschillen in deze klasse zeer gering zijn. De achterstand op koploper Flux bedraagt slechts 2 punten en beide teams hebben gelijke winstkansen. Midland II-Redstars IV Een compleet 4e damesteam mag beslist niet te veel moeilijkheden hebben met het zwakke Midland. U.V.V. ma-Red Stars ma Ook hier heeft Red Stars de beste kan sen, temeer daar U.V.V. tot op heden pas 1 wedstrijd wist te winnen. Oio Stars MA-Red Stars MA Ola Stars zal deze wedstrijd wel gaan winnen en stevent recht op het kam pioenschap af. Deze titel wordt overge nomen van de Red Stars meisjes, zodat deze na 3 achtereenvolgende seizoenen weer naar Utrecht gaat. Eagles II-Red Stars II Het tweede damesteam kan eindelijk weer eens een ruime overwinning beha len, temeer daar het verschil op de ranglijst 10 punten bedraagt. B.V. handelmaatschapwi KWH NA TELEFOON 02159-46242* Agentschappen in 't Gooi: Auto-accessoires. H. van Kollem Huygensstraat 42 - Hilversum Tel. 02150 - 56359 Auto-elektriciteit R. Majoor De Rijt 2 - Laren N.H. Tel. 02153 - 5310 Auto-materialen Schans Kerkstraat 60 - Soest Tel. 02155 - 8404* B.V. Handelmij Transmark Industrieterrein De Kronkels Bunschoten - Tel. 03499 - 2224 De Olympische Winterspelen in het Ja panse Sapporo beginnen op donderdag 3 februari. De volgende vier dagen komen de heren schaatsenrijders aanbod: op 4 februari de 5 km, op 5 februari de 500 meter, op 6 februari de 1500 meter en tenslotte op maandag 7 februari de 10 km. Opvolger van Maier Vier jaar geleden won de Noorse stayer Fred Anton Maier, aan het eind van zijn schaatscarrière, de olympische 5 km-race vóór Cees Verkerk en Peter Nottet. Cees is nog over van dit drietal en hij zal met Ard Schenk en Jan Bols en welHcht de Noren Sten Stensen, Roar Grönvold, Willy Olsen of Per Willy Guttormsen, alsmede de Zweed Goeran Claesson om het goud, zilver en brons moeten vech ten. Bij deze club kan nog de naam van Johnny Höglin, winnaar van de 10 km in Grenoble, worden gevoegd, maar alle andere deelnemers moeten volmaakt kansloos worden geacht. Op de 1500 meter zijn de krachtsver schillen heel gering. Toch hebben de af gelopen toernooien wel bewezen, dat Ard Schenk doorgaans de beste is. Als zich geen valpartijen of sterk wisselende weersomstandigheden voordoen mag re delijkerwijs gesproken worden verwacht, dat Ard zowel de 5 km als de 1500 me ter zal winnen. Voor de echte sprinters is de 1500 me ter te lang, zodat specialistische extra konkurrentie wellicht wel kwantitatief, maar nauwelijks kwalitatief aanwezig zal zijn. Tot de kanshebbers voor zilver en brons op de 1500 meter mogen wor den gerekend: Jan Bols, Cees. Verkerk, Roar Grönvold, Sten Stensen, Dag For- naess en Goeran Claesson en misschien Eddy Verheijen. De sprint Op de 10 km heeft de Zweed Johnny Höglin vier jaar geleden in Grenoble verrassend goud gewonnen. Even ver rassend kwamen de Nederlanders er toen op de langste afstand nauwelijks aan te pas. Sindsdien hebben Ard Schenk en Cees Verkerk enkele keren beneden de 15 min. 10 sekonden gere den waarbij Ard zelfs de magische 15 min.-grens doorbrak met een wereld- rekord van 14 minuten 55,9 sekonden. Jan Bols, Sten Stensen en Per Willy Guttormsen hebben ooit eens aan de grens van 15 minuten 10 seconden ge roken en als Johnny Höglin in de juiste stemming is en niet valt kan ook hij een konkurrent zijn. Daarmee is het aantal reële kanshebbers dan wel vermeld. Hoewel Ard Schenk de sprint (500 me ter regelmatig binnen de 40 sekonden Adviseurs in beeld en geluid KERKSTRAAT 3 - SOEST Tel. 7949 - (Naast de Oude Kerk) SONY - GRUNDIG - B O DUAL - PHILIPS - HITACHI Voor zondag a.s. is het programma voor B.D.C. niet erg groot. Van de vier se nioren teams komt alleen het eerste da mes team in actie. Zij moeten namenlijk om 12.35 thuis spelen tegen het sterke D.W.S. De uitwedstrijd tegen dit, op de derde plaats staande Amsterdamse team werd met 9-4 verloren. Alhoewel D.W.S. zondag j.1. slechts met 4-4 gelijk speelde tegen D.J.K., moeten de kansen voor een overwinning van B.D.C. niet groot wor den geacht. Toch is men benieuwd naar de uitslag, want sinds woensdag j.1. heeft Otto Buisman de training van de dames op zich genomen. Hopenlijk zullen de prestaties door de trainerswisseling toe nemen, zodat we een betere toekomst voor de dames tegemoet kunnen zien. Otlo Buisman is voor de meeste dames trouwens geen onbekende, want velen kennen hem nog van een aantal jaren geleden toen hij al eens trainer van de B.D.C.-dames was. In de tussenliggende jaren heeft hij de handbalsport trouwens niet verlaten, want hij was tot voor kort nog trainer bij de handbalvereniging Takt '68 uit Bilthoven. Naast de wedstrijd van de dames zullen er ook nog vier jeugdwedstrijden ge speeld worden, en ook deze zullen in de Soester sporthal plaats vinden. Wat deze wedstrijden betreft is onze aandacht vooral gericht op de prestaties van de meisjes adspiranten 2. Zij moeten zondag n.1. van E.M.M. win nen om hun kans op het kampioenschap te behouden. Verder zou het leuk zijn als de meisjes pupillen 1. na de over winning op Amersfoort, zouden kunnen bewijzen dat ook bij hen de prestaties vooruit gaan. Om dit te kunnen moeten zij een overwinning behalen op H.H.C. rijdt zullen de Nederlanders op dit num mer vooral meedoen omdat zij erdoor in de wedstrijdsfeer blijven. In Grenoble won de Westduitser Erhard Keiler. Ge zien zijn capaciteit om, wanneer een an der „zijn" wereldrekord op die afstand heeft verbeterd, het binnen korte tijd terug te nemen heeft hij weer een rede lijke kans. Favoriete Amerikaanse Het aantal redelijke kanshebbers voor een plaats op het erepodium voor dit nummer is evenwel vrij groot. Naast Keiler zijn er de Fin Linkovesi (wereld rekord met 38 sekonden), de Zweden Boerjes, König en Granath, de Russen Moeratov en Komarov, de Noren Efskind en Eriksen, enkele Japanners onder wie Suzuki en een paar Amerikanen onder wie Blatchford. Bij de dames lijkt het vrij duidelijk wie de 500 en 1000 meter gaat winnen: de Amerikaanse Ann Henning, terwijl de Russin Ludmila Titova (in Grenoble winnares van de 500 meter) op beide af standen het zilver wel zal opeisen. De Russinnen zullen waarschijnlijk nog al oppermachtig zijn, hoewel de kans dat Atje Keulen-Deelstra goud op de 1500 meter zal winnen erin zit. Op de 3 km lijkt haar grote rivale van het toer nooi om het Europese kampioenschap Mina Statkevitch wat te sterk. Op de 1500 meter heeft Atje de beste seizoen prestatie geleverd. „Geheim wapen" Voor de 3 km heeft de coach van de damesploeg Gerard Maarse echter nog een „geheim wapen". Op dit nummer is de jonge Sippie Tigchelaar de troef die hij pas in Sapporo naar voren schuift. Sippie heeft ook bij trainingswedstrijden in Davos Atje enkele keren verslagen, evenals bij de nationale kampioenschap pen Voor onze dames is het gunstig, dat voor hen het olympische programma begint op''Woensdag 9 februari met de*150Ö me-J ter, waarop Atje Keulen-Deelstra één van de favorieten is. Daarna volgen op 10 februari de 500 meter, op 11 februari de 1000 meter en op 12 februari de 3 km. Alle schaatswedstrijden beginnen in Sapporo 's morgens om 10 uur, behalve de 5 en 10 km voor heren, die starten om negen uur. Tien uur in de ochtend in Japan is 's nachts om twee uur hier, zodat men de nacht op moet blijven om de direkte radioreportage te beluisteren. De wekelijkse sportinstuif op de zater dagmorgen voor de jeugd van zes lot twaalf jaar in sporthal „Beukendal" blijft zich regelmatig aanpassen aan de wensen van de kleine sportmensen. Nadat vorige week voor het eerst een zogenaamd circuit in de hal was ge bouwd, waarbij gebruik gemaakt werd van alle aanwezige turn- en spelmate rialen, wordt aanstaande zaterdag weer een nieuwe sport aan de lange rij toe gevoegd, n.1. zaalhockey. Onder deskundige leiding krijgt de jeugd gelegenheid om deze nog jonge tak van de zaalsport, te spelen. Het be nodigde materiaal wordt door dc sport stichting beschikbaar gesteld, ook zal er gelegenheid zijn om te sjoelen e.d. De sporthal opent om negen uur zijn deuren voor de jeugd van zes tot negen jaar, die tot kwart over tien de gelegen heid krijgen zich uit te leven. Om kwart voor elf komen dan de jongens en meis jes tot 12 jaar in actie totdat om 12 uur de sporthal wordt gesloten. Voor beide groepen bedraagt de entree-prijs slechts 50 cent. Naar aanleiding van het bericht in onze courant dat de judoërs van het Soester- bergse „Laetitia" in de jeugdcompetitie een „geflatteerde" 60-0 overwinning op Sportschool Pouw te Soest hadden be haald, door het niet verschijnen van het Soester-team, berichtte het wedstrijd- secretariaat van de Soester judo- en jiu-jitsuschool Pouw aan de Braamweg ons het volgende: Op onverklaarbare wijze heeft onze wedstrijd-secretaris geen bericht ontvangen over plaats, da tum en tijdstip van de wedstrijd tegen de Soesterbergse judoërs, zodat inder daad geen Soester team aanwezig was om de wedstrijd tegen „Laetitia" te spelen. Dat het hier inderdaad om een misverstand gaat blijkt wel duidelijk uit het feit, dat het bestuur van de Ne derlandse Judo Bond heeft bepaald dat de wedstrijd opnieuw wordt vastgesteld. Het noemen van een „geflatteerde" 60-0 overwinning was duidelijk wat al te voorbarig. R4—-R6R8— R10 R12 R16 AUTOMOBIELBEDRIJF Sinds 1913 Nieuwerhoekplein - Soestdijk Telefoon 02155-8850 Zojuist verschenen alle avonturen van in één groot boek, vol meesterlijke tekeningen van Carl Hollander. Voor de „boek-van-de-maandprijs" van BOEKHANDEL 7 I G. J. WESSELS Soesterbergsestraat 53-tel. 2419 SOEST Binnenkort wordt begonnen met de aan leg van een verlichtingsinstallatie rond het halfverharde oefenveld van de voet balvereniging SEC aan de Bosstraat. De werkzaamheden zijn voorbereid door de gemeentelijke plantsoenendienst en worden uitgevoerd in overleg met de bouwkundige afdeling van de gemeente. Voor het aanbrengen van de kabels zal een sleuf-graafmachine worden ingezet. Evenals voorgaande jaren wordt ook dit seizoen weer een cross-competitie geor ganiseerd voor de atletiekjeugd van Utrecht en omgeving, bestaande uit een drietal wedstrijden waarvan de eerste zondag a.s. wordt gehouden, georgani seerd door de Utrechtse atletiekvereni ging Hellas op het bekende parkoers in het „Panbos". i De wedstrijden beginnen om half elf met de strijd over 1000 meter voor pupillen a en b jongens en meisjes, gevolgd door een 1000 meter prestatieloop voor niet atleetjes om precies 11 uur, voor de leeftijdsgroep van 8 t.m. 11 jaar. Om 11.20 uur komen dan de atleetjes weer in actie, wanneer c en d jongens en meisjes eveneens op 1000 meter uit gaan maken wie na deze eerste wed strijd het klassement aan gaat voeren, i Om 11.50 uur komen dan de jongens en meisjes niet atleten van 11 t.m. 15 jaar in actie voor een prestatieloop over 1000 meter, om 12.10 uur gevolgd door een 2000 meter voor jongens en meisjes niet atleten van 16 t.m. 19 jaar. Het sportieve spektakel wordt om 12.20 uur besloten met een drie kHometer prestatieloop voor dames en heren vanaf 18 jaar, waaraan ook wordt deelgenomen door een aantal trimmers van de S.O. Soest. Ook voor niet S.O. Soest-trimmers be staat de mogelijkheid om aan deze wed strijden deel te nemen, die naast een persoonlijke herinnering ook een diplo ma opleveren bij voltooiing van de wed strijd, waarop ook de gelopen tijd zal zijn vermeld. Het parkoers in het Panbos ligt rechts van de weg Amersfoort-Utrecht, komend uit de richting Soesterberg afslaan bij restaurant „Dijnselhoek" in de richting Bilthoven, daarna de borden volgen. De tweede wedstrijd van de cross-com petitie wordt op zondag 27 februari ge organiseerd door de Zeister atletiekver eniging FIT. waarna de S.O. Soest op zondag 12 maart de derde en beslissende wedstrijd organiseert. SEC 1 speelt zondag aan de Bosstraat tegen koploper Hoogland 1, aanvang 14.30 uur. De navolgende spelers zijn opgesteld: J. van Hattum, E. Brouwer, J. Pouw, J. Krijt, G. J. Timmer, J. Veenendaal, H. Lüschen, J. Hoefman, D. J. v. d. Broek, R v. d. Hoed, E. v. d. Brakel, G. v. d. Vaart, L. de Rooy, E. Hooyer. SEC 2 vry. SEC 3-Saestum 3, aanvang 12.00 uur. G. v. d. Vaart, Snellenburg, Abbel, De Zoete, Pothoven, Van Breukelen, Van Essen, G. Aalbers, C. Aalbers, Rutten- berg, G. van Kooy, W. Dorrestein, A. Brouwer. SEC 4 uitgesteld. SEC 5-Gooi 6, aanvang 12.00 uur. G. Groenestein, Van 't Klooster, Nieu- waal, Riethoven, Van Maanen, Huiink, Wijnands, Schalkwijk, W. de Bruin, A. Hooyer, J. Veldhuizen, Dasselaar, Wes- terveld. SEC 6-Roda 7, aanvang 10.00 uur. Kanter, M. Heynen, Van Doorn, B. H. de Jong, B. H. de Jong, L. G. de Jong J. de Jong, G. van Duinkerken, N. Bitter- ling, H. Brouwer, J. Roest, T. Groene stein, G. Wildenburg. SEC 7-KVVA 8, aanvang 10.00 uur Brugman, Kellner, Thielier, Blok Lager- wey, R. La Rose, F. La Rose, Nauwe- laerts, Van Leeuwen, Broekman, J. Staal, P. Rupert, Gaillard. ELECTROTECHNISCH BUREAU Grote sortering hangverlichting en staande lampen Showroom Soesterbergsestraat 20a Telefoon 7253 of een een veilige combinatie ook vooru! R4 R6 1 R8 R10 R12 R16 Het jaarlijkse SEC veteranentoernooi op zondag 20 augustus betekent voor de Soester ploeg het tiende toernooi voor veteranen in successie en derhalve zal extra aandacht worden besteed aan dit altijd zo succesvolle toernooi, waar aan ook dit jaar weer tien veteranen- teams zullen deelnemen. Gespeeld wordt om de sporthuis Karei sen beker. Vorig jaar won de ploeg van Laren het toernooi door SEC in de finale te ver slaan. Gespeeld zal weer worden in twee pou les van elk vijf teams. Uitgenodigd zijn de ploegen van 't Gooi, Donar en Hil versum uit Hilversum, Baarn en Limvio uit Baarn, Laren, Kraneburg uit Den Haag, PEC uit Zwolle en de Soester teams van S.O. Soest en SEC. Het wordt weer een groot toernooi, dat om 12 uur van start gaat en pas om zes uur zal zijn beëindigd. Het bestuur en de evenementenkommis sie van de s.v. „SEC" zijn wederom voornemens de kinderfeesten op Ko ninginnedag 1972, gezien het enorm# sukses van verleden jaar, op de SEC- terreinen te organiseren.. r Leden ën donateurs met hufiTïames, dl# medewerking willen verlenen, worden verzocht hedenavond, 28 januari 1972, om 20.00 uur, in het clubhuis aan de Bosstraat te komen. Ook de 30 medewerkers(sters), die zich reeds hebben opgegeven, worden ver wacht. Het afgelopen jaar konden ruim 1.000 kinderen een overgetelijke middaf worden bezorgd. Voor het doctoraal examen sterrenkun de slaagde aan de Rijksuniversiteit t# Utrecht onze oud-plaatsgenoot de heer K. A. v. d. Hucht. In de maanden november en december 1971 zijn voor het rijbewijs categorie B.E. (personenauto) geslaagd de dames A. Norg, M. Jansen, M. Vreeswijk, A. Groeneveld, W. G. van Schaik, A. R. M. Reinders-Maatjes, A. E. M. Rooswinkel- Nijhuis, H. C. C. van de Hoef-Giele, M. O. Guépin, J. M. L. de Mars, A. Hof- man-Libbinga, R. M. Schwegler, H. B. M C. Jansen-Witte, T. Mijnders, A. W. van de Willinge-van Manen, C. T. van Dalen-Bruijne, E. M. de Witt-Nouwens, C. J. van Edelenbosch-van Walree en de heren G. J. van der Maal, T. Bast, P. E. J. Kamstra, K. Houtkamp, H. Evers, J. de Oude, W. G. Koudijs, E. Z. Jozef- zoon, M. A. Wigtman, P. W. N. de Jong, C. L. de Zwart, F. van Mourik, G. Boas, R. A. Bakker, J. M. H. J. Ansinger, J. E. Kanters, D. J. Hovius, H. W. J. Hil horst, H. Hogewoning, P. C. van Altena, C. N. M. van Esveld, J. T. van Oostrum, D. H. Klein en A. G. Zoethout. Zij werden opgeleid door Autorijschool Bleeker Molenstraat 63, tel. 3879, v. d. Veldeplantsoen 19, tel. 6196 of Leestraat 21 te Baarn, tel. 02154-5085. Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan, tussen haakjes, ach ter de naam van het schip vermeld. Argentinië: ms „Amstelland" (4/2). Australië: ms „ACT 2" (31/1). j Brazilië: ms „Algorab" (4/2). Canada: ms „CP Trader" (3/2). Chili: ms „Ciudad de Guayaquil" (31/1). fsraël: ms „Opal (3/2). Indonesië: ms „Bavaria" (2/2). Japan: ms „Kawachi Maru" (1/2). Ned. Antillen: ms „Neptunus" (31/1). Suriname: ms „Neptunus" (31/1). Verenigde Staten van Amerika: ms „SL 180" (2/2). Z.-Afrika (Rep.) en Z.-W.-Afrika: ms „Clan Graham" (2/2). M. LOS Van Lcnneplaan 47 - Telefoon 6621 Wy lessen in OPEL ASCONA OPEL KADETT - DAF - V.W. 1302 Gedipl. V.A.M.O.R. - M.L. - F.N.O.P

Soester Courant | 1972 | | pagina 13