lülüllüffilül! f m Eï.SETTfN E BOKKINGEN! Alvi aluminium dubbele ramen Alvi - Harderwijk Stichting Amersfoortse Kredietbank Bank zonder let toch wel op winstoogmerk ÜLEFOON 3097 HOEKJE iten onder één dak 'met gratis montage) EN WILT U ZICH NU EENS WEGEN? KELA-tapijt timmert aan de weg M ff Hotel, café-restaurant Van den Brink onderging metamorfose Zonder aantasting van de sfeer, een aanpassing aan deze tijd ANWB organiseert cursus „Pech aan eigen Merk" Eerste Soester Begrafenis-Onderneming Burgerlijke Stand SOESTER ALGEMENE UITVAARTVERZORGING „Kielenbal" sloeg „Prinsenbal" met vele straatlengten GAZELLE DEALER JAC. DE BRUIN Pianohandel W. van Tol - Soest de kosten bij het afsluiten van een krediet Accordeonvereniging „Animato" Arthur Wijsmuller, erelid van de hockeyclub Soest, overleden Het zondagmiddagtheater prolongeert 21 Turken aangehouden Diefstal van tuinhek Krabbels van Knelis Gevonden voorwerpen Specialiteiten van houtskoolgrill Bistro De Dissel „Zelfs de sfeer smaakt Frans" Vrijdag 21 januari 1972 iparatuur voor de chemische n in de produktiesfeer van isch of schriftelijk wenden efoon 03490- 12924 tst. 154 LEN INKTVIS - VISKROKETTEN kLEN - GEFILEERDE PALING GEHELE. DAG GEOPEND. GESLOTEN. AAK TELEFOON 8402 ur Vrijdag 9.00 - 21.00 uur ur Zaterdag 9.00 - 13.00 uur De feestdagen liggen al weer een tijdje zodat iedereen na de kangeroestaartsoep, unnror nrtc nir» achter ons. Die betekenden weer een even groot aantal overdadige maaltijden. Om er een beetje in te komen aten we op vijf december een paar pepernoten, een stukje boterletter, een borstplaten- hart, een speculaasvrijer, een marsepei nen worst en een letter. Met Kerstmis was het andermaal „eten" op aarde ge blazen. Er was gelukkig weer meer in huis gehaald dan we eigenlijk opkonden, De KAMER VAN KOOPHANDEL EN FABRIEKEN te AMERSFOORT houdt woensdag a.s., van 14 tot 17 uur, voor het verstrekken van inlichtingen, zitting ten gemeentehuize alhier. Nog geen jaar na de opening van het hoofdkantoor aan de Van Lenneplaan is het wel duidelijk geworden dat deze vloerbedekking nieuwe stijl volledig is aangeslagen. Het enorme aantal toepas singsmogelijkheden, in combinatie met de onverwoestbare kwaliteit, nodigen als het ware uit om elke uitdaging op het gebied van vloerbedekking aan te ne men. Een belangrijk punt van overweging bij de aanschaf van een vloerbedekking vormt ook nu nog steeds het onderhoud, waarbij in het recente verleden ai meer dere malen is aangetoond dat een kost bare vloerbedekking nog geen garantie behoeft te zijn wat betreft een eenvou dige wijze van onderhoud. Deze overwegingen lieten zich de afge lopen weken gelden toen de heer P. van Heugten in contact kwam met de heer Van Heteren, directeur van de groot handelsmarkt Gemar. Al geruime tijd zocht men naar een oplossing om de grauwe betonnen, en bijzonder arbeids intensieve vloer in de grote hal, van een bedekking te voorzien, die de zaak niet alleen een gezelliger aanzien moest gaan geven, maar vooral een vereenvoudiging aan onderhoud op zou leveren. De overigens toevallige kennismaking van de heer Van Heteren met KELA- tapijt, resulteerde in het feit dat enkele KELA-stoffeerders vorige week de grote hal in snel tempo belegden met zo'n 8000 tegels, waarmede de toch altijd nog kil aandoende groothandelsmarkt in enige uren een volledig ander aanzien kreeg. De sfeer werd door de met overleg ge kozen kleurcombinatie belangrijk ver hoogd en mede door het niet te ver waarlozen geluiddempende effect van de KELA-tegels werd resoluut afgerekend met het storende geluid dat de zelfbe dieningswagentjes op de betonnen vloer maakten. Dat door het leggen van de tegels ook de breukfactor aanzienlijk zal worden beperkt, is een extra prettige bijkomstig heid. de gans, de kanstanje, de rode bourgog ne en de plumpudding werkelijk op ape gapen lag. Als je had gezien wat velen nog weg hebben moeten gooien Op oudejaarsavond hebben we trouwens ok nog een lekker flesje opengemaakt. We begonnen traditiegetrouw met olie bollen, appelflappen en parijse wafels en bij de aangrijpende twaalf slagen zaten we achter een hors d' oeuvre die klonk als de klok. Op nieuwjaarsdag was er niemand die nog sardientjes, mayonaise, aspergepun ten, moezelwijn, gerookte zalm of hu zarensalade kon zien. Ook aan de hond en de poes konden we echt niets meer kwijt, zelfs de papegaai zat stil in zijn kooi en kon geen pap meer zeggen. Schade opnemen Maar nu hebben we dat weer gehad en nu gaan we een beetje aan onze ge zondheid denken. Daarom zullen we eerst op de weegschaal de schade maar eens op gaan nemen, daarom zullen we eerst ons gewicht eens vergelijken met de cijfers van bijgaande tabellen. GEWICHTSTABEL VOOR MANNEN s s g S 20-25 jaar 25-30 jaar 30-35 jaar 35-40 jaar 40-45 jaar 45-50 jaar 50-55 jaar 55-60 jaar 60-65 jaar 65-70 jaar 56,5 57 58 58 57,5 57 57 56,5 55 54,5 60 61 61,5 61,5 61,5 61 60,5 60 58,5 58 63 67 64,5 68 65,5 70 65,5 70 65 69 64,5 68,5 64 68 63,5 62 62 67,5 66,5 66 71 73 74,5 74,5 74 73,5 73,5 73 71,5 71 Met ons geweten Vanzelfsprekend gaat het hier om ge middelden en niet om absolute waarden. Behalve lengte en leeftijd heeft ook de algemene lichaamsbouw invloed op het gewicht. Tengere mensen mogen wat lichter, fors gebouwde personen mogen iets zwaarder zijn dan het hier opgege ven aantal kilogrammen. Meestal is het met een enkele weging al wel duidelijk of iemand nodig moet gaan betrachten wat het eten betreft. Wanneer er na zulk een weinig twijfel mocht bestaan, kunnen we heel goed èn met de gegeven getallen èn.... met ons geweten te rade gaan. GEWICHTSTABEL VOOR VROUWEN ii' 20-25 jaar 25-30 jaar 30-35 jaar 35-40 jaar 40-45 jaar 45-50 jaar 50-55 jaar 55-60 jaar 60-65 jaar 65-70 jaar in 53 54 54,5 54,5 54 54 53 53 51,5 51 56 57 57,5 57,5 57 57 56,5 56 54,5 54 61 61 60,5 60 59,5 59 57,5 57 63 63,5 64,5 64,5 67,5 67 67 66,5 65 64 Met ls 't: weg koude; weg ijsbloemen; weg tocht; weg beslagen ramen. Veel goedkoper dan elk ander merk en toch veel beter. Bel nu 03410 - 5345 of schrijf voor vrijblijvend bezoek. Laat U monsters tonen. „We hadden graag nog een klein jaar gewacht met de interne verbouwing en uit breiding tot we ons 20-jarig jubileum, Kerstmis '72, zouden vieren, maar het was niet mogelijk om het nog langer uit te stellen". De heer en mevrouw Ott-van den Brink, sinds '69 „baas" in Hotcl-café-resiaurant Van den Brink aan de Socster- bergsestraat lopen vol trots door hun zaak die in amper drie weken tijd een ware gedaanteverandering onderging, zonder dat daarbij de speciale „Van den Brink sfeer" werd aangetast. Naast de nu reeds 10 jaar bestaande en zeer succesvolle cursus „Pech Onder weg", organiseert de ANWB ook de uit gebreidere cursus „Pech aan egen Merk' die zes lessen omvat die in zes achter eenvolgende weken steeds op dezelfde avond vallen. Dit winterseizoen worden de lessen ook gegeven in Amersfoort. De eerste les begint op dinsdag 8 fe bruari a.s. en betreft de Citroën 2CV, terwijl op donderdag 10 februari een cursus voor de DAF 33 van start zal gaan. De lesstof is niet geheel nieuw, want de v.h. H. W. VELLINGA Begrafenis - Crematie - Transport (Rouwkamer) Steenhoffstraat 1 - Soestdijk Telefoon 2731, b.g.g. 2455. GEBOREN: Michiel Thijs, zoon van J. J. M. van Engelen en J. M. Brouwer. Andries Johannes, zoon van A. J. Buik en J. Nagel. Paula Hesselina Domini- que, dochter van H. Los en M. P. E. Kamphorst. ONDERTROUWD: Geen. GETROUWD: Barry Roger Treichel en Jannie de Gooijer. OVERLEDEN: Johanna Roelof je van Sloten, weduwe van K. Butter. Jo hanna Hendrika Wilhelmina Siljade, weduwe van W. Mandemaker. Elbert van Soercn, gehuwd met A. Bakker. Jakob Mantel, gehuwd met M. W. Vink. Gradus van den Anker, weduwnaar van E. I. Gehrke. Henderica Kaats, weduwe van L. Egbers. M. Verwoerd Begrafenis (rouwkamer) - Crematie en Transporten Noorderweg 29 - Soest Telefoon 92155 - 4832 cursus bevat alle elementen uit de cur sus. „Pech Onderweg". Daarnaast wor den echter specifieke onderhoudsproble- men van het betreffende merk behan deld, alsmede werkzaamheden die men zelf kan verrichten. De merken zijn: Citroën 2CV (en zijn varianten), Daf 33, Fiat 600 en 850, Opel Kadett, Renault 4 en 6, Simca 1000 en de Volkswagen 1200 en 1300. Tijdens de lessen wordt gebruik ge maakt van duidelijke tekeningen en on derdelen. Bovendien ontvangt iedere cursist een boekje waarin de lesstof be knopt is opgenomen en waarin men aantekeningen kan maken. Ook bij deze cursus treden ervaren we genwachten en technochefs als instruc teurs op. De prijs van deze cursus bedraagt ƒ50,- voor leden van de ANWB en 60,- voor niet-leden. Belangstellenden kunnen zich opgeven bij het ANWB-kantoor: Amersfoort, Postkantoor Stadsring 24, telef. 03490- 10245. Het aloude Verenigingsgebouw, gedu rende deze tijd niet ten onrechte „De Knollenburcht" genaamd, daverde za terdagavond tijdens het „Kielenbal" op zijn grondvesten. Om acht uur was de zaal tegen elke verwachting in al goed bezet en bracht het uit Amersfoort af komstige orkest van Ton Steenbeek de stemming er snel in. De allernieuwste schlagers, maar ook de successèn van vorige karnavals galmden door de zaal, waarna rond half tien de Prins met zijn complete Raad binnenkwam, waarmede de sfeer zo mogelijk naar een nog gro ter hoogte steeg. In zijn toespraak maakte de Prins het resultaat van de eerste inzameling be kend, waarbij hij de wens uitsprak dat de inzameling op het „Kielenbal" de ƒ600,— zou' halen. Zover is het niet gekomen, wel bereikte men uiteindelijk 520.waardoor een tweetal minder bedeelde plaatsgenoten, in samenwerking met de afd. Sociale Zaken, een hartewens in vervulling zien gaan. Wie die gelukkigen zijn, zal uit eindelijk worden bepaald door de win naar of winnares van het kinderkarna- val, die de twee personen door loting zal aanwijzen. Samen met de hofkapel de „Hei'skneu- ters", zorgden het orkest Ton Steenbeek voor de juiste muziek, zodat de „volle bak" een erg goed karnavalsvoorproefje kreeg opgediend. De heer Van den Brink sr., na de over name van de zaak door zijn dochter en haar man, samen met zijn echtgenote sinds '69 al genietend van een doorlo pende vakantie in het zonnige Spanje, kon, toen hij in 1947 in Soest een hore cabedrijf begon in „De Bosvijver", niet vermoedden dat twintig jaar na de aan koop van aan de overzijde staande villa er een dergelijk florerend hotel-café-res taurant zou staan, dat zijn naam zou dragen. Na de start van het bedrijf in 1952, deed in '57 de dochter van de familie haar intrede in het bedrijf en nog heden ten dage is zij dagelijks in de zaak te vin den, waar zij mede door haar ervaring op alle plaatsen is „in te zetten". In 1960 zorgde een werkelijk geluk bij een ongeluk voor een belangrijke ver andering in haar leven. Tijdens een vakantie in Scheveningen raakte zij tijdens het zwemmen in moeilijkheden en dreigde tè verdrinken, 'tot één van de toekijkers,, een jonge Duitser, genaamd C. Ott uit Krefeld, het toekijken veran derde in daadwerkelijke hulp en haar met veel moeite op het drogë wist -te brengen. Die jonge, moedige Duitser werd drie jaar later haar man, -stapte uit de techniek, over in het horecabedrijf en is nu mede verantwoordelijk voor de goede gang van zaken. „Nadat we het in '69 meer of min zelf voor het zeggen hadden, hebben we langzaamaan het een en ander in de zaak veranderd. De ontwikkelingen in de horeca waren en zijn nog steeds stormachtig en even stilstand betekent dan ook een duidelijke achteruitgang". Voor het met jeugdig enthousiasme ge laden echtpaar Ott-Van den Brink brak een drukke tijd aan. Door aanpassing van de menu's en een uitbreiding die daaraan onverbrekelijk is verbonden, de invoering van de plate-service en het brengen van het „touristen-menu", een smakelijk etentje voor een schappelijk prijsje, werd de belangstelling steeds groter. „Vooral de zaal, die we boven hebben gerealiseerd en waar vijftig personen een royale plaats kunnen vinden, zorgde voor een enorme toeloop, waardoor ook onze hotelkamers drie 1-persoons en zes 2-persoonskamers, eigenlijk het ge hele jaar doorlopend bezet zijn." Dat een zaak opbouwen ook in deze tijd nog wel eens kan inhouden dat het uit de hand dreigt te lopen, ervaarde het echtpaar al spoedig. Het restaurant-ge deelte, nog deftig de eetzaal geheten, met zijn twintig plaatsen werd snel te klein, terwijl het restaurant-gedeelte an nex café veelal onderbezet was en daar lagen de mogelijkheden voor de noodzakelijke uitbreiding. „Ons grootste probleem lag in het feit dat we alles mochten doen, maar dat we er voor moesten waken de speciale sfeer te veranderen. Helemaal zonder veran deringen was het natuurlijk niet moge lijk, maar we mogen rustig stellen dat we de sfeer heel aardig hebben weten te bewaren." De twintig plaatsen in de eetzaal wer den er in het uitgebreide restaurant veertig, waarbij ook het „hokkerig" aan zien volledig verdween, het restaurant café biedt nog plaats aan vijfentwintig personen, wat in de praktijk ruim vol doende blijkt te zijn. „Met zijn vijven houden we de zaak aan de gang, mijn vrouw, de chef-kok en twee obers, al wordt het steeds moei lijker en de komst van een leerling-kok lijkt niet zo ver meer af." De heer Ott gaat door met zijn werk en verdwijnt in de richting van het restau rant om een Engels gezelschap te assis teren bij hun menukeuze aan de hand van de uitvoerige spijskaart, die, bij de specialiteiten, -varieert van een simpel Bisque D'Horriard, een gebonden kreef tensoep, voor nog geen ƒ5,tot een Tournedos Stroganoff, die natuurlijk aan tafel wordt toebereidt en op de rekening de..ƒ.40,toch niet te boven gaat. Maar de al eerder genoemde plate-service en het „touristen-menu" doen in smakelijk heid niets voor de „Specialiteiten" on der, want voor ƒ4,75 geniet men even vlug van een originele Spaghetti Mila- naise, of een Biefstuk met Stroganoff- saus voor 8,5(T. Hierbij steekt" hét „Tou risten-menu" misschien wat af met zijn voorgeschreven drie gangen, apart opge diend, en een vastgestelde maximumprijs van' 8,—. Méde verantwoordelijk voor de verande ringen aan de binnenzijde is het Soes ter aannemersbedrijf C'-hr. Uyland, waar bij de Fa. Hartman de complete elek trische installatie inclusief de sfeervolle verlichting voor zijn rekening nam. Het „antieke" parket heeft het veld moeten ruimen en plaats moeten maken voor een duidelijk eigentijdse vloerbedekking in de vorm van de Kela-tapijt-tegel, die belangrijk bijdraagt aan de intieme sfeer die zo mogelijk nog is verhoogd. Maar met deze totstand gekomen ver andering gaat men niet op de lauweren rusten bij Van den Brink, dat 's mor gens om 11 uur de keuken „opent", die pas 's avonds om 9 uur sluit. „In het voorjaar wordt het terras, toch wel een trekpleister voor de voorbijgan gers, onder handen genomen. De plan nen zijn al goedgekeurd voor het op nieuw uitbreiden, maar dan door een onontkombare gedeeltelijke nieuwbouw." Maar voor het zover is, zullen al veel mensen genoten hebben van de vele gastronomische hoogtepunten, die men bij Van den Brink zijn gasten voorscho- teld. VOOR SOEST Rijwiel- en Bromfietsspecialist GALLENKAMPPELSWEG 1 Telefoon 02155-2857 t.o. busstation Soest-Zuid PHILIPS SPECIAALZAAK r~< y - Van Weedestraat 72 - Tel. 2792 BURG. GROTHESTRAAT 20 - TEL. 2968 Voor: Inkoop - Verkoop - Onderhoud etc. B Bijkantoor Soest: maandag 9.00-12.00 uur en 2.00- 4.00 uur. woensdag 9.00-12.00 uur. vrijdag 5.00-8.00 uur. Standplaats rijdend bijkantoor Soest: woensdagmiddag 14.00-15.00 uur bij het winkelcentrum „de Smits hof" (Soesterveen). In het Baarns verzorgingstehuis voor bejaarde gerepratrieerden uit Indonesië „Bavo" heeft de Soester Accordeonvere niging „Animato" een concert gegeven als generale repetitie voor de uitvoering van zaterdag a.s. in het Verenigingsge bouw. Onder leidng van de dirigent E. Th. Deenhart werd door dit 18 man tellend orkest zowel ouvertures, als opera- selekties en populaire muziek in een gevarieerd progamma ten gehore ge bracht. In tempo en variatie was de ouverture „La Festa Splendora" van J. B. Kok vooral opvallend speels ten opzichte van de traditionele ouvertures. De solo van mej. Els Hilhorst met „Gypsy Mood" kreeg veel bijval, terwijl tezamen met de heer Gerard Kanters de mooie suite „Sieben Bildern" van Wittmer blijk gaf van de kwaliteiten in de se rieuze sektor. Met luchtige klanken als „Donauwellen' .Marktfeestpolka" en mussettes na de pauze, was dit gehele concert een ge slaagde avond voor het dankbare pu bliek. Met een slotwoord door de direktrice, mevr. Bernje, werd „Animato" dank ge bracht voor het muzikale spel en de aangename verpozing voor de bewoners van „Bavo". KLOKKEN JUWELIER HORLOGER AïE. *IA5S»éK rf SOESTDUK REMBRANDTLAAN 18 - TEL. 02155-4785 Tijdens een zakenreis is de heer Arthur Wijsmuller, directeur van het bekende zeesleepvaart- en bergingsbedrijf, plot seling overleden. De heer Wijsmuller, die jaren In Baarn woonde, heeft enorme verdiensten voor de M.H.C. Soest. In de periode dat de hockeyclub geld inzamelde voor een nieuw clubhuis heeft hij het leeuwen aandeel van dit werk voor zijn rekening genomen, waarvoor hem toen het ere lidmaatschap werd aangeboden. Het stoffelijk overschot van de heer Wijsmuller zal zaterdag in Westerveld worden gecremeerd. De poppenkastvoorstellingen van Ronald de Zeeuw in het zondagmiddagtheater voor kinderen zullen in de maand fe bruari worden voortgezet. Elke zondagmiddag speelt het echtpaar de Zeeuw in het Artishock-gebouw voor kinderen en kindertjes. Twee verhalen heeft hij op zijn repertoire staan. „Jan Klaassen en de veranderdrank" en „Jan Klaassen en de Tovenaar". De voorstel lingen beginnen om drie uur. Bij een controle van een pension voor buitenlandse werknemers aan de Burg. Grothestraat op woensdagavond, heeft de politie 21 Turken aangehouden, die niet in het bezit waren van geldige ver- blijfspapieren. Zij werden voorlopig on dergebracht op politiebureaus in Soest, Baarn. Amersfoort, Soesterberg en Bun schoten, in afwachting van hun uitwij zing. De heer P. L. A. T., wonende aan de Ereprijsstraat, deed aangifte van diefstal van een gedeelte van zijn tuinafraste- ring. Mevrouw M. E. J.-v. d. H. meldde dief stal uit de berging onder haar woning aan de Varenstraat van een paar hoc keyschaatsen, een groene sweater en twee gasbranders. Ajje ut ming vrar dan mok zei ge dr nie de gedaachte hr dak zogezeit de wijs hied in paacht hep maor datter tocl soms wel is dinge ge beure waor ik geen touw, aal zouw ut kielometers laang weze, an vaast ken knope. Neem noeng allenug is de finaansjele toestaand waor ongs laand, volluguns de minse die zeige ut te wete, in is komme te vurkere. Ajje die minse mot glove, en waorom zouwe wullie daat nie doen, waant zul- lie hebbe toch nie veur niks vaok vaan ongze cente magge studëre. daan hep ut der in jaore laang niet zo bar uutgezien. Noeng hoef jie nie gestudeerd te hebbe, lere leze is meer as genog om zelluf vaast te stelle daat ut inderdaod nie al- lemaol rozegeur en maoneschien is waat de klok in negentien twee en zeuvutug slaot. Wullie magge ut toch wel as un bar veeg teke an de waand zien datter in veule jaore nie zo veul minse zongder warruk binne gewees. Ajje daat effe goed in je eige deur laot dringe, daan is ut wel duudeluk daat der iets nie heulemaol zo is as daat ut eigeluk zouw motte weze. Laote wullie noeng effe eerluk weze, ut liek toch narruguns op daat der duu- zende bouwvakkurs niks te doen hebbe, terwijl an de aore kaant duuzende ouwe, maor veural jonge minse geen huus hebbe om in te woene. Maor jao, der binne geen cente, dus der ken nie worre gebouwd, en ik gloof daat wullie daoran kenne marreke daat de goeije tied zogezeit veurbie is. Ut geld is schaors en bar duur en daor vringt de schoen, daat ken ik zellufs op ming klompe anvuule. Maor heulemaol zuuver is daat ok weer nie, waant ajje der vaanuut zouw gaon daat der nie zo veul geld meer ongder de minse zouw zitte, daan kejje ok nie begriepe daat de reisberoos weer zukke geweldugge zaoke doen. Die luu maoke der geen geheim vaan. zullie marreke heulemaol niks vaan slechtere tij je. De anmeldinge veur de buutelaandse reize strome binne en ut zaal nie laang meer dure of der mot nee worre vur- kocht, aal zaal daat netuurluk ok wel weer effe anlope, waant ok in ut buute- laand zitte ze nie stil. Daor zorrege ze der wel veur daat der huuze en aore zoake gebouwd worre waor zo veul meugeluk makke vekaansieschaope uut Hollaand in kenne, en veur ming hebbe die minse nog geliek ok. Ut arrugste is noeng aal weer veurbie, maor ik hep mit veurwongdering zitte kieke naor aal de ruklaome die deur de brievebus kwaam en die ovur de ve- kaansie vaan de kommende zomur gong. Ut een waas nog mooier as ut aore, maor een ding haadde die dinge alle- maol gemeen, zullie gonge der allemaol vaanuut daat allenug op de plaotse die daor in stongde de zon zouw schijne. Daat is netuurluk un laachurtje, waant der binne veurug jaor genog minse ge- wees die in ut buutelaand in de reg« zaote, terwijl in ongs laand de zon scheen, das netuurluk nie zo arrug, maor ut ken veurkomme. Eigeluk daorom zouw ik ming vekaansie maor weer op eige vaoderlaandse bodum deur wille bringe, maor omdaat ik ut tuus nie veur ut zeige hep, gao ik dit jaor veur ut eers mit de femilie naor ut laote wullie hope bar warreme en zonnuge zuude. Vaan un bar goeie kennus en die hep ut ok weer vaan un andur, hebbe wullt# un huus in ut laand vaan Sinturklao# kenne hure, en omdak ming best ok wel is wil laote vliege, zongder dak waat aors daan ming zonnebril op hep, zor rege die vriejers vaan de Kalium Laot* Moddere veur ut vurvoer, messchien ni# zo veurdelug, maor wel bar vlug, aal blief ut aangstug. Ik zie ut nog nie allemaol zo zitte, maor as Kneliao waat in der koppie hep, daan hep zie ut nie in der je weet wel. Ik gao der maor vaanuut daat wulliê de enugge nie binne en wie weet is ut de laotste keer wel en motte wullie weer veule jaore waachte veurdaat ut der ooit wees is vaan komp. Ajje ut zo bekiek. daan zouw die bar grote toeloop op die reisberoos ok wel is kenne komme omdaat aal die minse der net zo ovur denke as Kneliao: nu of nooijt. Je zouw ut meer motte zien in de geest vaan: waat ik gehaad hep kenne zu ming nie meer ofpaake en daor ken ik un heul bietje in meegaon. Zo bin ik toevaallug ok nog is un keer. De navolgende voorwerpen werden op het politiebureau als gevonden aangege ven: wollen kinderhandschoen, een paar kinderwanten, 4 kleuren ballpoint, wol len sjaal, bromfiets, een paar meisjes handschoenen, herenhorloge, honden- riem, hondje, bedrag aan belgische franks, koffer met tafeltje, sjaal, kin derfiets, bromfiets, plastic eendje, een paar herenhandschoenen, herensjaal, di verse sleutels, blanco enveloppe met in houd. Betreffende deze voorwerpen kan aan het bureau van politie, op woensdag en zaterdag van 14 tot 18 uur, inlichtingen worden verkregen. BURG. GROTHESTR. 16 - SOEST TELEFOON (12155 - 7249 Reservering na 16 uur. Elke dag geopend van 17.00-24.00 u.

Soester Courant | 1972 | | pagina 9