?v 9 k 1PPER NG IALE EWERKER Consumentenmarkt Kerver net meisje enkele parttimers 9,00 men 1,70 IDO 1,40 imen 2,10 JONGEMAN ING iELiNGEN TEN EN iRKOCHT LIJK 13 19.15 uur trecht. Dames SVV 2 winnen na geweldige wedstrijd met 3-1 SPORTUITSLAGEN SEC juniorentoernooi om P. Schrijversbeker op zaterdag 12 augustus Soester Schaakclub won van Baarnse Schaakclub Wedstrijdploeg van Peter's Baan nu op 2e plaats in clubcompetitie Ontbreken van Peter v d. Kant maakte behoud van le plaats onmogelijk friI SVV-jeugd krijgt aan bieding voor groots tournee S.0. Soest-atleten leverden schitterende strijd Drie le, vijf 2e en vier 3e plaatsen onderstreepten het succes Soesterberg Judokampioenschappen „Laetitia" 7e Nationale Domeincross van de Baarnse Atletiek Vereniging mi lentje, ƒ5,50 ONAFHANKELIJK ADVIESBUREAU TERLAAN 6 7, b.g.g. 3069 - HYPOTHEKEN LENINGEN len voornamelijk be- van de magazijnen, de in- en uitgaande :orgen van boodschap- SOESTDIJK ubelen. VEG 64 - SOEST loon en —n prettige i adres. VOORRADEN ÏT DE HAND in de afmetingen kNDEREN DE CTIE. veilen tapijten ER zoeken •ala erken .00 uur ne (kelijk ie rden ineel- )5. 0 Dinsdag 1 februari 1972 Het tweede damesteam heeft de afge lopen week op een formidabele manier AMVJ/GVC 2 verslagen. De Soester dames, waren in de eerste set nog niet zo goed op elkaar in gespeeld. in de drie volgende sets was de stryd echter geweldig. Er werd aan beide kanten gevochten om de pun ten binnen te halen. In de eerste set moesten de Soester da mes nog hun meerdere erkennen in het Hilversumse team. dat kans zag deze set met 11-15 te winnen. In de tweede set kwamen de dames van SVV al snel veel punten achter tot een stand van 2-9. Toen kwam de ommekeer in de ploeg. De dames zagen kans de Hilversumse dames in te halen en zelfs, zonder hun enige kans te geven om terug te komen, uit te lopen en deze set met 15-9 te win nen. Ook in de derde set werd het een zware strijd voor de dames Evers, Eps- kamp, Timmer, v. d. Brink, Schalkx en Snijders. Toch zagen zij kans om ook in deze set tot winst te komen. Vooral tegen het einde van de set verweerden de tegenstandsters zich nog fel. Deze derde set werd gewonnen met 15-12. In de vierde en tevens laatste set had den de dames van de Soester Volleybal Vereniging het minder moeilijk dan in de andere sets. Toch bleef het ook in deze set oppassen. De dames gaven ech ter zeer goed partij. De aanval van de tegenpartij werd in veie gevallen goed afgeblokt. Ook het achterveld wist de vaak harde smashes van GVC op te vangen, al moesten ze hiervoor vele moeilijke capriolen maken. Deze laatste set werd met 15-9 gewon nen, wat 2 winstpunten betekende uit deze wedstrijd. Dit mag als een zeer goede prestatie gelden, omdat AMVJ/GVC op papier even sterk is als SVV. De eerste wed strijd van dit seizoen werd tegen deze dames gelijkgespeeld. Heren en dames SVV 1 verliezen —Zowel het eerste dames- als herenteam moest hun wedstrijd in hun nadeel be ëindigen. Het eerste damesteam moest uitkomen tegen AMVJ/GVC uit Hilver sum. Dit was echter een te zware op dracht, daar deze dames op een fraaie derde plaats staan in de overgangsklas se. De Soester dames hebben toch ge probeerd goed partij te geven. Dit lukte in vele gevallen. Ze zagen echter geen kans om de tegenstander enkele moei lijkheden in de weg te leggen voor het behalen van een 0-3 overwinning. De sets werden verloren met resp. 7-15, 9-15 en 8-15. Het eerste herenteam liet een fraaie partij volleybal zien tegen ASVD uit Dronten. Een felle strijd brandde tussen beide teams los, die in het nadeel van SVV met 1-3 eindigde. In de eerste set zagen de heren van ASVD kans om vrij snel tot 2-11 uit te lopen. Dit lieten de Soester heren echter niet zo maar op zich zitten en de coach van SVV, de heer A. Teunissen, wist de heren weer op te peppen en zelfs zó ver te brengen dat de Soester heren kans zagen deze achterstand in te halen en zelfs tot een kleine voorsprong te ko men. Dit kon echter niet lang duren, want ASVD kwam terug en wist net op het. nippertje deze set te winnen, na een gelijkopgaande eindstrijd. Het werd 13-i5. In de tweede set namen de Soester he ren al snel het heft in handen en gaven de tegenpartij weinig kans om toe te slaan. Het werd een eenzijdige strijd, die in het voordeel stond van SVV, die deze set met een zeer grote voorsprong van 15-4 won. In de derde set brandde de strijd weer los tussen beide teams. Het werd voor het publiek een zeer aantrekkelijke strijd, die vaak zó snel ging, dat je de bal uit het oog verloor. Deze derde set eindigde in het voordeel van ASVD na een voorsprong in het begin van deze set. Het werd 9-15. Ook in de vierde set werd een zware strijd geleverd tussen beide teams. Deze set eindigde eveneens in het voordeel van de mensen uit Dronten. Zij won nen deze set met 8-15. Jongens A versloegen jongens B In een strijd tussen de beide jongens teams van de Soester Volleybal Vereni ging heeft het niet aan spanning ont broken. De eerste set werd vrij onver wacht, maar zeer verdiend door jongens B gewonnen, die hiermee toonden dat zij de laatste tijd veel verbeterd zijn. Deze set werd gewonnen met 10-15. Al ein digde beide volgende sets wel in het voordeel van SVV-a, mocht dit evenwel niet wegnemen, dat jongens B een voor treffelijke wedstrijd hebben gespeeld. De sets werden door SVV a met resp. 15-9 en 15-7 gewonnen. Meisjes A verliezen van Olympia B Het meisjesteam van SVV moest zijn meerdere erkennen in Olympia B. Al zag het er in het begin van de wedstrijd niet naar uit dat SVV zou gaan verliezen. Toch werd het een feit. SVV won de eerste set overtuigend met 9-15. Na een gelijkopgaande strijd in de tweede set wonnen de dames van Olympia met 16-14. In de derde set vielen de meisjes van SVV terug en verloren deze set met 15-12. A.s. donderdag in Soest: Jongens Olympia D-SVV a. Meisjes Olympia C-SVV a. Heren Foxboro-SVV 4. Zaterdag a.s. in Amersfoort: Dames Vios 2-SVY 2 en dames SVH- SVV 1. ZONDAG 30 JANUARI HANDBAL: (zaalcompetitie) B.D.C. Dames senioren BDC-DWS 3-5 Meisjes adspiranten BDC 2-BHC 3 7-0 BDC 3-HHC 2 6-3 BDC 4-Olympia 3 6-2 Meisjes pupillen BDC-HHC 4-4 REMBRANDTLAAN 18 - TEL. 02155-4785 Ook in augustus 1972 zal de jeugdcom missie van SEC weer haar jaarlijkse juniorentoernooi organiseren met als in zet de P. Schrijversbokaal, vorig jaar gewonnen door de ploeg van Huizen. Juniorenploegen van acht verenigingen zullen op zaterdag 12 augustus 1972 weer de spits afbijten voor seizoen 1972- 1973. Op deze zaterdagmiddag zal op twee SEC-velden het juniorentoernooi worden verspeeld. De acht deelnemende teams zullen worden verdeeld over twee pou les van vier teams. De winnaars spelen om de eerste en tweede prijs; de nummers twee van de poules strijden om de derde en vierde prijs. Uitgenodigd voor het toernooi zijn de zelfde juniorenteams van vorig jaar, n.1. Zwaluwen Vooruit uit Utrecht; Huizen, dc winnaar van 1971, Hercules uit Utrecht, Hilversum en Victoria uit Hil versum, Quick uit Amersfoort, Baarn en natuurlijk de sterke juniorenploeg van de organiserende vereniging. Afgelopen vrijdagavond vond in „Het Brandpunt" te Baarn het treffen plaats tussen de Soester en Baarnse schaak clubs. Gezien het feit dat Baam een klasse hoger speelt, was een overwin ning niet waarschijnlijk, maar het liep toch anders dan verwacht werd en Soest sleepte de overwinning in de wacht. Aan deze door de heren R. W. Meyer en H. Gerth georganiseerde wedstrijd werd aan 25 borden stevig geschaakt. Eén kunststuk verdiend nog aanbeveling, de heer C. Samson wist aan het tweede bord zijn tegenstander reeds na 11 zet ten tot overgave te dwingen. De per soonlijke uitslagen waren als volgt: Baarn - Soest W. H. Boscha-K. J. Vegter V2-V2 W. L. Zalsman-S. Samson 0-1 W. J. Bos-R. Henze V2-V2 W. P. Hakvoort-J. v. Zijtveld 0-1 A. Majoor-W. Huiser V2-V2 H. Prakken-C. v. Dijk 1-0 Jhr. Repelaar- A. C. Bervoets 1-0 H. Foppele-C. A. M. Goes Vz-Vi R. W. Meyer-E. Balvers 0-1 J. v. Dorselaar-B. v. Vliet 0-1 M. Keuken-F. Smith 1-0 A. Kruithof-G. G. Suyk V2-V2 P. Broers-B. W. Haberland 1-0 B. Hut-A. J. Zwiers 1-0 G. H. Richter-J. v. d. Berg V2-V2 E. Pater-H. Korvinus 0-1 A. Warnaars-J. Floor Vs-Vs I. Knotnerus-A. M. Keve V2-V2 J. Bottema-H. Gerth 1-0 J. Wüstefeld-J. Timmer 0-1 A. Velen-J. H. v. Vlierden 0-1 J. G. v. d. Horst-A. J. v Eig 1-0 A F. Wolhof-B. v. Vlierden 0-1 M. L. Neuray-D. J. T. Lenten 0-1 T. de Nie-H. v. Brenk 0-1 Einduitslag 11 Aan het eind van de wedstrijd mocht de heer H. Gerth de beker voor éen jaar in ontvangst nemen uit handen van de voorzitter van de Baarnse schaakclub. Deze kreeg hierbij gelijktijdig de uitno diging om volgend jaar de beker dan maar weer uit Soest terug te komen halen. Zondagavond werd op dc Utrechtse kunstijsbaan de tweede wedstrijd in het kader van de interclub-competitie gehouden, waarin de wedstrijdploeg na de eerste wed strijd dc le plaats bezette. De „Peter's Baan-ploeg" kon vorige week de eerste plaats behalen, doordat er op volledige sterkte kon worden aangetreden, wat in hield dat ook de sterkste junior uit het gewest, Peter van de Kant, aanwezig was. Maar deze tweede wedstrijd ontbrak het Soester paradepaardje, door deelname aan een twee-daagse wedstrijd op de kunstijsbaan Assen. Toen kon de Soester ploeg, volledig uit jeugdrjjders samengesteld, in tegenstelling tot de andere clubs die veelal met senioren aan de start verschijnen, het niet waarmaken. De overige deel nemers in poule twee, „Vechtstreek", „Lekstreek", „Woerden" en „Gouda" roken hun kans en kwamen voor de tweede wedstrijd geladen op het ijs. De wedstrijd, die gereden werd met een 500 en 1500 meter, leverde Soest zondag avond op de 500 meter al een grote achterstand op, die onmogelijk wegge werkt leek te kunnen worden. Wim v. d. Kant, die als eerste op het ijs kwam voor de 500 meter, zorgde voor een goede prestatie, door in nauwelijks twee weken voor de derde maal zijn lijd scherper te stellen. Hij kwam nu uit op 45.1 sec., een tijd waarmee zijn broer Peter vorig jaar veelal genoegen moest nemen. „Militair" Eddie Dijkhuizen eiste met 46.6 in de Soester ploeg de 2e plaats op met Ton Lankreyer als 3e op 0.1 sec. Miel Govaerts eindigde op 47.8 sec. Erik Butzelaar 48 sec. rond en de aan de ploeg toegevoegde senior Kees 't Lam eindigde op 49.6 sec., daarmede zijn per soonlijk record verbeterend. Hansje Kaats de benjamin in het Soester gezel schap liet de chronometer stoppen op precies 50 sec. rond. Gerd v. d. Heuvel ■werd op de 500 meter niet geklasseerd door een val. De achterstand op nr. 1 „Vechtstreek" Teek onaantastbaar voor de „Peter's •Baan"-rijders. Toch zou de ploeg op de 1500 meter nog voor sensatie zorgen en .het de „Vechtstreek" nog heel erg moei- ylijk maken. Wim van de Kant bezorgde hen al de eerste rillingen, door te finishen in 2.24 min., wat hem op die afstand de le plaats opleverde, en, naar later zou blij ken. ook de eerste plaats in het totaal klassement. Ton Lankreyer. na een wat zwakke sei zoen-start met als „dieptepunt" zijn Noorweegse trip, komt weer duidelijk terug. Met zijn 2.26.5 min. hoefde hij slechts de „Vechtstreek"-rijder Winge- laar tussen hem en v. d. Kant toe te la ten. Deze 3e plaats was tevens voldoende voor de eervolle 3e plaats in het totaal klassement. Gerd v. d. Heuvel hertelde zich erg goed van zijn tegenstag op de 590 meter en wist Erik Butzelaar met zijn 2.29.8 min. een halve seconde voor te blijven. Eddie Dijkhuizen zorgde met 2.30.4 sec. voor de bezetting van de 5e plaats. Miel Go vaerts 2.31.6 min. Kees 't Lam, die toch elke week sterker gaat rijden en nu ook nog het nadeel van kwalitatief slechter ijs trof, liet de chronometer stoppen op 2.39 min. Hans Kaats eindigde met, 2.50 min. als laatste. Ondanks de formidabele prestatie van de Soester-ploeg op de 1500 meter en in drukwekkende prestatie van Wim van de Kant met zijn overwinning op die 1500 meter en de verbetering van zijn persoonlijk record op de 500 meter, was Soest er niet in geslaagd om de op de sprint opgelopen achterstand weg te werken. „Vechtstreek" bezette met 376.933 pt. de le plaats, op de tweede plaats toch nog gevolgd door Soest met. 383.099 pt. Door deze overwinning nemen de „Vrcht- streek"-rijders de le plaats van Soest over, maar wanneer de „Peter's Baan- ploeg" op de komende wedstrijden com pleet kan zijn, zullen de „Vechtstreek"- rijders" weinig plezier aan hun eerste plaats beleven, die dan stellig weer door de Soester-schaatsers wordt overgeno men. De jeugdafdeling van de Soester Vol leybal Vereniging gaat ook dit jaar weer naar het buitenland voor een tournee. Deze keer vertrekken de Soester jon gens en meisjes naar de Duitse stad Kleef, waar hun enkele fantastische da gen te wachten staan. Dc Jeugdraad van SVV had op het vo rige tournee in Luxemburg kennis ge maakt met bestuursleden van de Sport- vcrcin Siegfried uit Kleef. Een gedeelte van deze vereniging kwam reeds vorig jaar een weekend naar Soest. Tijdens dit bezoek werd een aanbod gedaan om in 1972 naar Kleef tc komen. De vorige week zijn de voorbereidingen grotendeels klaargekomen, zodat het grootste gedeelte van het tournee nu reeds op papier staat. Vier mensen van de Soester Volleybei Vereniging,- mej. E. Schalkx en de he ren B. W. Kolthof, de voorzitter van SVV, R. van Hal en L. Kortekaas heb ben daarna kontakt gehad met de be stuursleden van SV Siegfried. Wat er uit de bus gekomen is, is gran dioos en een aanbieding die geen van de leden van SVV, in de leeftijd van 16 tot 22 jaar kan afslaan. In de tweede helft van juli gaan zij naar Kleef, een stad niet ver van Nij megen, waar zij op een hartelijke wijze zullen worden ontvangen. Enkele punten uit het progamma zijn: een ontvangst door B. en W. van Kleef, enkele sportontmoetingen met o.a. enkele volleybalverenigingen uit de omgeving, een bezoek aan een grote schoenfabriek, een bezoek aan een bierbrouwerij en een bezoek aan een margarinefabriek. Verder zullen er dagtochten worden georganiseerd door de omgeving en naar Duisberg, de grootste binnenhaven van Europa. Gedurende enkele wandelingen worden tevens enkele begraafplaatsen bezocht van Engelsen en Amerikanen. Tijdens het toernee verblijven alle jeugdleden in de jeugdherberg van Kleef, terwijl alle maaltijden zullen worden genoten in een restaurant in de naaste omgeving van de jeugdherberg. Ook voor ontspanning is er in de avond uren genoeg te doen. Er staat o.a een filmavond op het progamma, terwijl er altijd een mogelijkheid is voor sporten als zwemmen, tennis enz. In de wee kends, die binnen het tournee vallen, kunnen de leden naar grootse feesten toe, waar goede bands en orkesten spe len. Ook de toegang tot deze evenemen ten is gratis. De totale kosten die dit grandioze tour nee met zich meebrengt, zijn door de medewerking van instanties, zoals be drijven, de Duitse regering en het ge meentebestuur van Kleef tot een mini mum beperkt.. De kosten die de SVV- ers(sters) zullen moeten bijdragen ko men op ongeveer ƒ50,— een zeer klein bedrag. In deze prijs is alles inbegrepen, zoals reis, verblijf, excursies etc. Dit komt doordat de Duitse regering het grootste gedeelte van de kosten voor zijn rekening zal nemen. De algehele leiding in Kleef en tijdens de voorbereiding is in handen van de SVV-Jeugdraad en SV Siegfried, terwijl ook de voorzitter van SVV zijn mede werking aan alles verleend. De organisatoren zijn zelf reeds zó enthousiast, dat dit tournee zonder meer zal moeten slagen. Hoeveel SW leden zullen meegaan is echter tot op dit mo ment. nog niet bekend, daar de voorbe reiding in de vereniging nog niet geheel ten einde is. Zondag nam de S.O. Soest-atletiek met een groep van ruim veertig atleetjes deel aan de eerste wedstrijd van een serie van drie veldlopen tussen de atletiekver enigingen Hellas uit Utrecht, FIT uit Zeist en de blauw-witten uit Soest, die georganiseerd werd door Hellas in het „Panbos". Flinke vorst en een licht sneeuwval zorgden voor een echt winters décor, waardoor ook de omstandigheden voor veel van de atleetjes volkomen nieuw waren. Er heerste een gezellige drukte op en rond het parkoers, waarvan de „aankomst" vooral in het begin niet feilloos verliep. Met de gedachten de eerste klap is een daalder waard, kwamen de jongens pu- pillen-b aan de start voor hun 1000 win terse meters. Arnoud Klarenbeek zorgde direct voor een Soester succes, door met 4.39 min. de le plaats op te eisen, waar bij de 3e en 4e plaats werden ingenomen door R. Wessel en A. Kok. J. W. Greef- horst finishte als 9e. Direct daarna vertrokken de jongens pupillen-a. C. Kok probeerde het succes van Arnoud Klaarenbeek te herhalen, maar de concurrentie was erg zwaar en hij moest genoegen nemen met de eer volle 2e plaats, I. de Wit. P.' Dorrestein en R. Varenkamp bleven nog een beetje in zijn buurt met resp. de 4e, 6e en 9e plaats. De overige S.O. Soest-atleetjes klaseerden zich alsvolgt: 16. N. Groot. 20. E. Ebbring. 22. J. Kok. Op het nummer meisjes pupillen-b geen Soester deelneemstertjes, maar deze ab sentie werd door de pupillen-a op de meest duidelijke wijze „gewroken". Direkt na het startschot dicteerde Soest het verloop van de soms gladde strijd. Aan de kop van het veld ontspon zich een bijna traditionele strijd tus§en Ma rieke Schuiling en Irina Majoor, die uit eindelijk opnieuw door Marieke Schui ling met 4.30.4 min. gewonnen werd. Irina Majoor volgde op 3.5 sec. De Soes ter overmacht op dit nummer werd nog duidelijker toen na 1.8 sec. A. Greefhorst de 3e plaats opeiste met S. Wessel en H. Uyland als 4e en 5e aankomende. Hierna kreeg de concurrentie gelegen heid zich in het klassement een beetje waar te maken, waarna de 7e plaats van C. v. d. Maas, de 8e van C. Jansen, de 10 van Brig. Haas en de 15e van P. Groen het succes compleet maakten. Nadat hierna enige prestatielopen voor niet KNAU-leden waren tussengelast, vertrokken de jongens-c voor hun eerste wedstrijd uit het trio, waaronder een vijftal Soester atleetjes met Menno Lie- vers en Marcel Klarenbeek als grootste kanshebbers. Direct na de start optspon zich een spor tief gevecht tussen deze twee-club-ri valen. waardoor kennelijk minder aan dacht aan de concurrentje werd gege ven zodat een Zeister favoriet gebruik kon maken van de situatie en onbe dreigd de le plaats kon opeisen. Marcel Klarenbeek behaalde met 4.01.4 min. de eervolle 2e plaats, letterlijk op de hielen gevolgd door Menno Lieverse die slechts 0.3 sec. meer nodig had. Joost Kok finishte als 6e. Dennis Pereboom als 8e en Bennie van 't Klooster als 9e. De meisjes-d zorgden weer voor een spektakel. Nelleke Uyland en Ingrid Wessel „maakten" de strijd en bezetten na deze eerste wedstrijd dan ook onbe dreigd de le en de 2e plaats in het klasement. B. Wareman en D. Kniest bleven met hun 6e en 7e plaats goed bij. Bij de meisjes-c waren de Utrechtse en Zeister-atletes duidelijk de meerdere van Soest, al zorgde Irene Woudstra met 4.34 min. voor een fraaie 4e plaats, ge volgd door _6. M, Groenestein. 8. J. van Hees. 9. B~ 'Groenestein en als 16e B. Kniest. De jongens-c (de enige die 2000 meter moesten afleggen) H. Vogel, M. Slinger land en E. van 't Klooster, moesten het gedrieën opnemen tegen hun sportieve vijanden, waarbij H. Vogel en M. Slin gerland direct na het startschot geen twijfel over hun bedoelingen lieten be staan, door zich direct in de kopgroep te nestelen, met als resultaat dat zij respec tievelijk de 2 en 3e plaats opeisten. E. van 't Klooster bereikte in het sterke ge zelschap de 8e plaats. Na het slot van het KNAU-gedeelte werd nog een prestatieloop voor club- Van links naar rechts: Hanneke Uyland, Alette Greefhorst, Irena Majoor, Ma rieke Schuiling, Sonja Wessel en Carry v. d. Maas, met zjjn zessen bjj de eerste zeven aankomenden bü de meisjes pu- pillen-a. trimmers georganiseerd, waaraan door ruim dertig Soester trimmers werd deelgenomen. Gevraagd (event. gehuwde dames) voor diverse voorkomende winkel werkzaamheden. Aanmelden: Steenhoffstraat 59 - Telefoon 2861 Per tel. afspraak of dagelijks aan de zaak. Ook 's avonds tussen 7-8 uur. Onder geweldige belangstelling van de ouders en anderen zijn zaterdag de ju dokampioenschappen van de r.k. sport en jeugdvereniging „Laetitia' gehouden. Chris Jagers werd kampioen alle cate- goriën, gevolgd door Rudy Hagmeijer (2) en Ludwig van Kerckhoven (3e). Nadat 's middags de voorronden waren gehouden volgden 's avonds de halve finale en finalewedstrijden, geopend met een demonstratie Nage-No-kata door de dames Frances Bakker en Linda Pou- blon, zwarte banders van „Laetitia". Na de halve finales volgde een demon stratie door een team onder leiding van de heer Ben Minderhout, bij wie de ge hele organisatie van deze geslaagde kampioenschappen berustte. De volgende deelnemers kwamen in de finale: Irma Jagers won van Erica van Asch (0-25 kg); Han in 't Veld won van Richard Martens (25-30 kg); Ronald de Korte won van Coen Nikkels (30-35 kg); Gerry Lübeck won van K. G. Wasse naar (35-40 kg); Richy Westhof won van Wibo Senders (40-45 kg); Hans Tiggela- ven won van Donny Lübeck (45-50 kg); Arnold v. d. Kley won van Robert Westra (50-55 kg); Rudy Hagmeijer won van Frans van Dillen (55-60 kg); Chris Jagers won van Leo de Boer (60-65 kg). Hierna werd een wedstrijd gehouden in de klasse van alle categorieën, waar voor de kampioenen vanaf de klasse 40-45 kg en hoger in aanmerking kwa men. Chris Jagers en Rudy Hagmeijer kwa men na sterke strijd in de finale, ge wonnen door Chris Jagers, die een ge heel nieuwe wisselbeker ontving. De kampioenschappen werden uitste kend geleid door de heren Minderhout en de scheidsrechters F. Odijk en H. Schriekenberg. De enthousiaste deelnemcrtjes aan de judokampioenschappen van „Laetitia". Foto: J. Troost-Socsterherg. A.s. zondag 6 februari organiseert de Baarnse Atletiek Vereniging voor de 7e maal in successie de Nationale Do meincross. De afgelopen jaren trok deze cross reeds tweemaal in totaal 1000 deelnemers en gezien het grote aantal vóór-inschrijvin gen wordt ditmaal een nog grotere deel name verwacht. De cross is niet al leen bestemd voor KNAU-leden. Ieder® „trimmer" kan er aan deelnemen. De wedstrijd bestaat uit de volgend® onderdelen: a. een prestatieloop voor de jeugd tot en met 14 jaar, over een afstand van on geveer 2.000 meter, zonder limiettijd. Start om 13.30 uur precies, b een prestatieloop voor iedereen boven de 14 jaar, over een afstand van 5.000 meter, eveneens zonder limiettijd. Start om 15.45 uur. c. een wedstrijd voor niet-atleten (b.v. voetballers, zwemsters enz.) over een af stand van ongeveer 5.000 meter. Start om 14.10 uur. Het wedstrijdterrein is gemakkelijk te bereiken vanaf de Van Heutzlaan in Baarn. Start en finish zijn bij de „Grote Kom"-vijver. Een groot aantal prijzen, waaronder kado's, die door de middenstand en bet bedrijfsleven zijn beschikbaar gesteld, ligt op de deelnemers te wachten. Prestatielopers(sters) kunnen zich tot uiterlijk een half uur vóór de start op geven tegen contante betaling, bij het secretariaat nabij het Domeinbos, achter het voormalige lyceum, alwaar ook de kleedruimte gevestigd is. Deelnemers(sters) aan de wedstrijd kun nen zich tevoren opgeven (schriftelijk) bij de heer P. G. Schouten. Prof. Buys- laan 39, Baarn, telefoon 02154-6121. Iedere deelnemer(ster), die de afstand uitloopt, ontvangt een speciaal voor deze cross geslagen medaille. Het parcours is voor het publiek gratis toegankelijk. v 1

Soester Courant | 1972 | | pagina 5