39: 22; 29.95 VROOM per 2 stuks Verkrijybaar bjj alle vestujinyenvan Imprimé tuwekbloeze Uit prachtige dacron/cotton voile imprimé. Ib er in vele dessins en kleuren. Maten 40-48 Met korte mouw 13.- Mefc lange mouw Rib-pullover Eibgebreid en op het voor pand 2 kabelsteekbanen. Is er in wit, bleu, rose donkerbruin en vele andere modekleuren. Maten S-M-L. Style Marin rib-pullover Acryl, lxl gebreid in rib- steek. Met horizontale strepen in fraaie kleur kombinaties a la Style Marin Maten S-M-L. Damesmantel Slankvallende damesmantel met grappige klepzakken en rugceintuur. Met aparte sierstiksels. Is er in 4 mode kleuren w.o. marine en KAF Maten 3S-46 Jacquard japon 100% Polyester. Met korte mouw en zakgarnering. In mooie uni jacquard geweven stof. Is er in bleu, marine, rood en groen. Jersey hroekpak Uit 100% zuivere scheerwol Sportief model met opgestikte zakken. Marine, aubergine en beige. Maten 42-48 Maten 38-46 Jersey pantalon Uit zware mooie kwaliteit jersey courtelle. Met modieus uitlopende pijp en rond- gesneden band. Marine, bruin, groen en zwart. Maten 38-4S Kolkraagpull Uit 100% Acryl. Door de platte breisteek en raglan mouwinzet ook zeer geschikt voor grotere maten. Is er in vele kleuren w.o. wit, zwart, donkerbruin en marine. Maten 38-46 Corduroy battledres pak Lekker-valIend vrijetijdspak. Pantalon in modieus jeans-model. Is er in nègre, marine, zwart e.a modekleuren. Schuttersveld corduroy colbert Fijn-corduroy colbert. 1 Kij 3-knoopssIuiting. Met rugsplit. In olijfgroen en Uni jacquard tuniekpak Uni pantalon met bijpassend jacquard tuniekjasje. Kontrasterende uni kraag en bies. Is er in 3 mooie kleurenkombinaties. bruin. Diolen loft japon Geheel gevoerde mooie imprimé japon. Kiest u maar uit: Er zijn diverse dessins en kleuren. Met kontras terende uni kraag en lijst. Maten 40-46 Maten 42-48 Soft-collar overhem Modieus hemd uit 65/35 polyester/katoen. Slappe boord (met of zonder button-down), borstzak en hoekmanchet. Kies uit 1 modekleuren zoals brique, bleu, bruin en groen Maten 36-42 Fijne rib-rolcolpuH Eibgebreid uit 100% Acryl C'oi van IS cm. Is er in 6 modieuze kleuren, 0.111 marine, zwart en donker bruin. per stuk 12.75 Harris Tweed colbert Echt handwoven Harris Tweed colbert. Drie-knoops éénrijer. In lovad-green visgraat of bruin-beige ruit. Maten 46-56 Cavalry-twill pantalon Met riem. Sterke pantalon uit Terlenka/wol. Is er in kombinatiekleuren grijs, groen, bruin en blauw.

Soester Courant | 1972 | | pagina 16