Sckoemaker - antenneteckniek Moeder jarig? Fa. Spijker MARCHAL HAARMODE olitico Kijk uw ogen uit. H Ton Beuken AUTORIJSCHOOL BLEEKER 500 gram KABELJAUWFILET 2,50 250gram GEROOKTE PALING 3,50 3 gebakken SCHOLLEN1,98 GEFILEERDE SPROT Ze zijn er weer: HARDE BOKKINGEN Onderwijscommissie Schoolzwemmen minder duur dan u denkt goud spreekt de taal van uw hart! Meningen van lezers Carnaval Soest --Telefoon 2792 Soesterberg - Telefoon 03463-1587 Nieuwe straatnamen in Soest-Zuid Sint Willibrordusstraat blijft bestaan Bij Snack a Stoute» ZIT U GOED E8GEN KEUKEN TENNISWERELD VERDEELD Door verbod voor profs te spelen in grote tournooien Mislukking dreigt De ontwikkeling van de arbeidsmarkt „iSnackóltop" i. EPSKAMP hartige hapjes voor receptie en partijen. VERKEERSSPIEGEL Rechtdoor op „dezelfde" weg U kunt niet alles weten Jaarvergadering Soester Muziekvereniging P.V.0. f Pannekoeken m KeiitekeiopSateva Eerste 4 lessen ƒ40,— Alles voor uw vishapjes VISHANDELTHOEKJE De toelichting by agendapunt 8 van de raadsvergadering heeft een misverstand in de hand gewerkt voor wat betreft de kosten voor schoolzwemmen. In deze toe lichting wordt onder de tarieven vermeld: „schoolzwemmen, per leerling per les (half uur) 1,25". Deze kosten komen echter geheel voor rekening van de gemeen te. Van de ouders wordt slechts een bijdrage in de vervoerkosten gevraagd en hiervoor wordt nu een bedrag genoemd van ƒ9.— voor het lopende schooljaar 1971/1972. Voor het volgend schooljaar zal dit bedrag hoger worden, omdat dan vanaf september van het instructiebad gebruik gemaakt zal kunnen worden. pe onderwijscommissieleden waren ove rigens niet erg gelukkig met de wijze waarop in de toelichting bij het raads stuk over vervoerskosten gesproken wordt. Men meende dat dit aanleiding zal kunnen geven om niet gebruik te maken van de hiervoor ingeschakelde busdienst, met alle gevolgen vandien; een niet sluitende exploitatie van het vervoer (de bus moet toch rijden) en gevaarlijke verkeerstoestanden voor kin deren die niet onder geleide naar het bad gaan. Verras haar met een geschenk, dat z'n waarde houdt.En dat zij het liefste heeft.Geef goud. 'n Flonkerende gouden ring.., een gouden broche, armband, ketting ...Stap (vrijblijvend) eens bij ons binnen. Wij adviseren u graag. Voor 'n gouden idee naar: Horloger - Juwelier Opticiën Soesterbergsestraat 26, telefoon 298 3 De carnavalstijd ls weer aangebroken. Allerwegen viert men het feest van carnaval. Men wil een korte tijd onge dwongen vrolijk zijn. De zorgen van een heel jaar van zich afschudden. Één maal in het jaar samen met vele an deren feestvieren, een. portie vreugde opdoen waar men weer een heel jaar op kan teren. Vreugde; wat heeft onze sombere tijd meer nodig! Is onze tijd juist niet zo somber en beklemmend door een ge brek aan vreugde? De moderne com municatiemiddelen laten ons alle el lende van de hele wereld zien. Dat is weinig reden tot vreugde. Maar de mo derne communicatiemiddelen doen ook het besef groeien dat wij mensen alle maal bewoners van één en dezelfde wereld zijn. Dat er in Pakistan of Bra zilië mensen wonen, en niet Pakistani of Brazilianen. Mede dank zij de moderne communi catiemiddelen leven wij in het tijd perk van de ontwikkelingshulp. Tot op regeringsniveau is men ervan over tuigd, dat wij mede verantwoordelijk zijn voor de gehele wereld. Veertig jaar geleden was Albert Schweitzer een éénling, die het van wat particu liere steun moest hebben. Thans wordt er tot op het hoogste niveau iets (te weinig) gedaan. Toch is nog tweederde van de wereld bevolking onvoldoende gevoed. Voor miljoenen mensen is de honger een dagelijkse kwelling. Dagelijks sterven er mensen door voedselgebrek. Dat moet toch een reden zijn om met het beschikbare voedsel zo economisch mogelijk om te springen, om iedere verspilling te vermijden! In dit licht bezien is het toch el|?nIig een ontoelaatbare verkwisting dat er in de wereld nog zoveel van het kost bare voedingsmiddel graanwordt om gezet in de niet-voedende alkoholWe tenschappeliik staat vast dat alKonoi geen voedingsmiddel is. Voedingsmid delen worden door het gezo^ «- chaam nooit in °"vfanderde toestand uitgescheiden, alkohol wel bru:J urine enz.). Voedingsmiddelen gebruikt het lichaam voor het eef- snierarbeid, voor de opbouw van wee sols (groei), en als reserve voor later (opslag) Met alkohol niets van dit al lernet menselijk lichaam tracht de alkohol zo snel vul te raken, door hem in de lever (de vuil verbrandingsinstallatie v chaam) te verbranden. carnaval vie0ren'yeidentiek metsel bier drin- en iiverig in stand gehouden wordt Er zit dus een leliike commerciële adder onder het gras. Maar bovendien is car naval vieren op die manier feestvieren ten koste van 9 n4 ljt mens. De 57.4 liter bier en de2,04 liter alkohol in de vorm van sterke .drank die wii dertien mil.ioen Nedfrla"d.eJf in 1970 per hoofd van de bevolking consumeerden, vertegenwoordigen ruim Tl kz eraan Dat betekent dus dat wij aan zo'n 6 V* miljoen inwoners van een ontwikkelingsland één heel brood per week onthielden door onze verspilling. Dat kan het verschil uitmaken tussen leven en dood De alkoholische genotzucht in onze consumptiemaatschappij maakt net vraagstuk van de honger in de wereld nog erger dan het al is. Wordt het uit een oogpunt van menselijkheid niet tijd om voortaan het carnaval te vie ren met koffie, cola en vruchtensap??? Namens het. actiecomité voor het ge west Utrecht van de Alg. Ned. Geheel Onthouders Bond. W. de Bruin-Dupon van Hoornekade 89 bis Utrecht - Tel. 44 42 73 De inning bleek te zijn geregeld via de comptabele, echter zou deze goed in de war kunnen raken als gedeelten van klassen op eigen gelegenheid de weg heen en terug gaan regelen. Dichtbij ge legen scholen hoeven van het vervoer geen gebruik te maken en betalen der halve daarvoor niets. Beter werd daarom gevonden de kosten- bijdrage onder te brengen onder de noe mer „tegemoetkoming zwemkosten". Wethouder Dijkstra gaat dit voorstel overdenken. Hij was het ermee eens dat de „kostenbijdrage" hierdoor psycholo gisch beter verkocht kan worden en het misverstanden voorkomt. Sport-speelzaal aan de Ossendamweg De nieuwe sport-speelzaal, welke oor spronkelijk gedacht was aan de Beetz- laan komt naar alle waarschijnlijkheid aan de Ossendamweg, bij de Mr. de Visserschool. Het college heeft zonder meer toegegeven aan de bezwaren van de bewoners van de Pelikaanweg en omgeving. Zij voorkwam daardoor een lange beroepsprocedure, waarmede ze ker de jeugd en sportlieden niet gediend zouden zijn. De sportzaal in het Smitsveen zal in september in gebruik genomen kunnen worden. Een achtergebleven gebied blijft dan, zoals de wethouder het uitdrukte, midden-Soest. Een snelle'oplossing voor dit probleem zag hij niet. Op het braak liggende terrein lang de Parallelweg komt het gebouw van de Hervormde kerk en is dus niet beschikbaar voor een gymnastieklokaal. De tweede Vangrail komt achter de Ichtuskerk. In het tekort aan gymna stiek zalen zal mogelijk, maar dan niet binnenkort, kunnen worden voorzien wanneer de Kon. Emmahuishoudschool leeg komt. Deze huishoudschool zalt.z.t. ondergebracht worden in het scholen complex bij de LTS. Een ander oplossing zag de wethouder op het moment dat de R.K. Mavo over een nieuwe school beschikt. De voor bereidingen hiervoor zijn echter zo pril, dat er nauwelijks van een oplossing sprake kan zijn. School met den bijbel Soest/Baarn Gemeenschappelijke V.W.O. Het bestuur van de r.k. Mavo wil haar school niet koppelen aan een scholen gemeenschap. Interessant was in dit verband de mededeling van de wet houder dat de vereniging School m. d. Bijbel Soest contact had met de zuster vereniging in Baarn voor het stichten van een gezamenlijke V.W.O./HAVO. Hierdoor zou een soortgelijke school voor Soest naar de zeer verre toekomst verwezen moeten worden, alhoewel de wethouder zei alsnog bezig te zijn de drie groeperingen» openbaar, r.k.. en christelijke, bij elkaar te brengen. Vuistregels Dit samengaan is nodig als men uit gaat van enkele zgn. vuistregels welke gelden voor stichting van scholen voor voortgezet onderwijs. Volgens optimale normen van het mi nisterie kan een HAVO voor 360 leer lingen gevestigd worden in een plaats met 40 tot 45.000 inwoners; een lyceum met 460 leerlingen in een plaats met 50.000 inwoners. Uitgaande van de in wonersaantallen zou Soest een derge lijke school kunnen stichten, maar dan moeten de drie groeperingen samen gaan, anders kan een voldoende bezet ting van de school niet bereikt worden. Het spreekt immers vanzelf, dat bij planning van een school alleen die in woners van een bepaald gebied in aan merking mogen worden genomen, die bereid zijn de kinderen naar een school van de betreffende levensbeschouwelijke signatuur te zenden. Naar aanleiding hiervan werden in de commissievergadering enige cijfers ge noemd van aantallen kinderen die scho len bezoeken in de omgeving. Het waren getallen van 1 april 1971 en dan voorzover men ze heeft kunnen verzamelen door medewerking van de diverse scholen. Uit deze niet volledige cijfers blijkt dat 28 kinderen in Utrecht op school gaan (scholen na het lager-onderwijs), 248 in Zeist, 266 in Baarn, 18 in Bilt- hoven en 683 in Amersfoort. Het aantal dat voor Hilversum werd opgegeven klopte niet met de werkelijkheid, daar waren nauwelijks gegevens van bin nen gekomen. Op de agenda van de gemeenteraadsver gadering wordt ten tweede male opge voerd een voorstel tot het geven van straatnamen in de wijk Soest-Zuid. In de vergadering van de raad van 16 de cember j.1. werd dit punt van de agenda aangehouden om eerst nog eens nader overleg te plegen met de betrokken be woners. Dit heeft inmiddels in bijeen komsten op 19 en 27 januari plaatsge vonden, wat geresulteerd heeft in het volgende voorstel. Het gedeelte Oude Utrechtseweg tussen Sint Willibrordusstraat en Schouten kampweg krijgt de naam Sleedoornweg. Op verzoek van de bewoners, vier da mes/bewoonsters namen aan de bespre king deel, zal deze nieuwe naamgeving pas op 1 januari 1973 ingaan. Daarmee wordt enigszins tegemoet gekomen aan 't grootste bezwaar, de kosten die wijzi ging van straatnamen met zich meebren gen, het veranderen van briefhoofden enz. Het gedeelte Heideweg tussen Plasweg en Foekenlaan krijgt de naam Prunus laan. Door de terplaatse uitgevoerde recon structie van het wegenbeloop, heeft dit gedeelte Heideweg geen rechtstreeks aansluiting meer met het andere ge deelte' van de Heideweg. Het voorstel van de betrokkenen om verwijsbordjes te plaatsen werd geen juiste oplossing ge vonden. Een groot aantal bewoners heeft gerea geerd naar aanleiding van het oorspron kelijke voorstel de naam Sint Willibror dusstraat en een gedeelte van de Plas weg te veranderen in Oude Utrechtse weg. Er kwamen veel schriftelijke reac ties binnen en de mondelinge reacties kwamen neer op gehechtheid aan de be staande naam en op de historische loop van de Oude Utrechtseweg. Eenstemmig werd het oorspronkelijke voorstel ver worpen en deze eenstemmigheid heeft het college doen besluiten de oude na men te handhaven. KAPSALON BEETZLAAN 74 (hoek Schrikslaan) - SOESTDIJK TELEFOON 3990 VAN WEEDESTRAAT 7B TELEFOON 02155-5389 HORLOGERIE Koninginnelaan 21, Soest Telefoon 8319 Uw uurwerk specialist. Ook voor reparatie antieke uurwerken. Op de kunstnijverheidafdelirig var» Ton Beuken wel te verstaan. Want die staat vol begeerlijke kunststukjes. U kunt ze vaak tegen lachwekkend. lage prijsjes bemachtigen. Stap maar eens binnen. Bij Ton Beuken, tegenover het busstation in Soest-Zuid. Er heerst een ernstige verdeeldheid in de internationale tenniswereld. Er zijn profs en „amateurs". De profs zyn samengebracht in het tenniscircus van de Amerikaan se oliemagnaat en tennisliefhebber Lamar Hunt. H(j heeft meer dan dertig tennis sers in dienst, die allen kunnen bogen op grote internationale suksessen. Hunt vraagt voor deelneming van zijn tennissers aan grote tournooien echter forse be dragen en daar heeft de internationale tennisfederatie enorme bezwaren tegen. Zij heeft de organisatoren van tournooien verboden de profs van Hunt mee te laten spelen. De tennisfederatie gaat er niet mee akkoord, dat Hunt voor de deelneming van z\Jn tennissers aan grote tournooien niet alleen 130.000 gulden verlangt (voor de gewone internationale tournooien is dat nog altijd ƒ65.000) plus ƒ1950,- als mini mum inkomen voor de balkunstenaars, maar bovendien nog eens zeggenschap in de opzet en leiding van een wereldkampioenschap. Zowel Lamar Hunt als de voorziter van de internationale tennisfederatie I.L.T.F. hebben redelijke argumenten. Maar in tussen dreigt het komende tennisseizoen waarvoor nu de belangrijkste kontrak- ten werden gesloten, gedeeltelijk te mis lukken. Als de prof-tennissers niet mee doen, verliest een tournooi aan publici- teits- en daardoor ook aan reclame- waarde. De voorzitter van de I.L.T.F., Allan Heyman, acht de financiële eisen van Hunt onaanvaardbaar: daardoor worden de organisatoren van de tournooien zo zwaar belast, dat zij onvoldoende moge lijkheden hebben om de training van jongelui en betere faciliteiten voor de clubs uit de winst te betalen. „Dat kun nen wij niet toestaan", zegt Heyman. Geen winst De oliemagnaat staat op het standpunt, dat de groep door hem gekontrakteerde prof-tennissers bestaat uit een selekte groep topsporters, die voor hun veelei sende beroep goed moeten worden be taald. Volgens hem leveren de inkom- sten uit de verlangde startgelden hem geen winst op, moet hij er zelf geld bij leggen. Dat doet hij dan, omdat hij een geweldig tennisliefhebber is. Hij orga niseert nu eigen tournooien voor zijn spelers. „Met het prof-tennis wil ik de kwali teit verbeteren van de internationale tennistop", zegt Lamar Hunt. „De spel- kwaliteit is over de hele linie nog nooit zo hoog geweest als nu. Dst mijn streven sukses heeft gehad blijkt wel uit het feit, dat de tennissers uit mijn groep in de meeste grote internationale tournooien van de afgelopen jaren de hoogste plaatsen bezetten, vaak die tournooien zelfs overheersten". Ook Tom Okker Heyman ziet dat anders: „De vier sterk ste I.L.T.F.-spelers zijn ongetwijfeld in staat de vier besten van Hunt te ver slaan!", zegt hij vol overtuiging. Tot de besten uit de groep van Hunt behoort, naast grote namen als Rod La- ver, Arthur Ashe, Ken Rosewall en John Newcombe ook onze landgenoot Tom Okker, die met Marty Riessen eén van de sterkste dubbelspel koppels vormt bij de heren. De voorzitter van de I.L.T.F. meent zelfs, dat de kwaliteit van de nietprofs zo goed en breed is, dat de grote tour nooien nauwelijks schade zullen lijden aan het feit, dat de I.L.T.F. de spelers van Hunt heeft verboden deel te nemen aan de bekende tournooien. Scheiding niet lang Zowel Hunt als Heyman menen dat de scheiding tussen de echte profs en de andere top-tennissers, die in de meeste gevallen ook een aardige duit aan hun sportbeoefening verdienen, niet lang zal duren. Alleen menen zij allebei dat de tegemoetkomingen van de ander uit zullen moeten gaan. Intussen staan veel organsatoren van tennistournooien nogal sceptisch tegen over het standpunt dat de voorzitter van hun I.L.T.F. huldigt. Zij menen wel degelijk een flinke schade te zullen lijden van het niet-deelnemen van de Hunt-profs. Niet alleen dat er minder publiek naar de tenniswedstrijden gaat kijken, maar ook dat de reclamemen sen hun geld ergens anders gaan beste den. Bovendien vrezen zij minder pu bliciteit via radio, televisie en pers. Heyman: „De sponsors en de publici teitsmedia zullen, net als het publiek, even aan de nieuwe situatie moeten wennen. Er zijn echter zoveel tennista lenten in opkomst, dat men spoedig weinig belangstelling meer zal hebben voor de ouder wordende mannen van Hunt". De afgelopen maand heeft een niet on belangrijke verruiming van de arbeids markt te zien gegeven de gemeenten Amersfoort, Baarn, Bunschoten, Eemnes, Hoogland, Leusden, Soest en Wouden berg. De geregisteerde arbeidsreserve steeg bij de mannen van 727 naar 876 (ruim 20 en bij de vrouwen van 132 naar 178 (ruim 48 Ten opzichte van eind januari 1971 is het verschil nog aanzienlijk groter. Bij de mannen 876 473 (is 85 °/o) en bij de vrouwen 178 152 (is 17 De belangrijkste stijgingen deden zich bij de mannen deze maand buiten de bouwnijverheid voor t.w. transportperso- neel 116%, kantoorpersoneel 56%, metaalarbeides 40% en handelsperso- neel 29 De bouw steeg met 9 en de overige sectoren gezamenlijk met 10 Hieruit volgt, dat de invloeden van de huidige conjuncturele recessie zich thans duidelijker in andere sectoren dan de conjunctuurgevoelige bouwsector, gaan aftekenen. Het arbeidsmarktgebeuren wijst erop, dat momenteel vooral het transportwezen de invloed van de reces sie schijnt te ondervinden, -terwijl deze invloed zich in de bouwnijverheid thans schijnt te hebben geconsolideerd. De in vloed van de recessie in de sectoren buiten de bouwnijverheid is ten dele wel een gevolg van de verminderde bedrij vigheid in de bouw, maar kan daaraan niet geheel worden geweten gezien de tendens in verschillende niet direct aan de bouw geparenteerde bedrijven. Ove rigens blijft de bouwnijverheid tot op dit moment nog wel steeds de sector, waar de recessie de gevoeligste klappen heeft uitgedeeld. Van de mannelijke arbeids reserve behoort thans ca. 30 tot de bouw; vorige maand was dit percentage ca. 33 en eind januari 1971 ca. 25. Equivalent aan deze ontwikkeling is de dalende vraag naar arbeidskrachten. In de afgelopen maand van 883 naar 791 (is - 11%) en ten opzichte van eind januari 1971 van 1324 naar 791 (is - 40 Voor het eerst sinds vele jaren is bij de mannen de totale vraag thans lager dan het totale aanbod. Voor wat betreft de jeugdige arbeids krachten blijft de arbeidsmarkt deson danks een gunstig beeld tonen. Het aan- bon verschilt nauwelijks van eind vorige maand en van eind jan. 1971 (44 43 42), terwijl de totale vraag aanmerkelijk ho ger blijft dan het totale aanbod (204 305 299). Ook voor de vrouwelijke arbeidskrachten blijft de arbeidsmarktsituatie zich nog vrij gunstig ontwikkelen. De sterke stij ging van de afgelopen maand is vooral te wijten aan de sluiting van een mid delgroot confectie-atelier. De verhouding vraag en aanbod biedt overigens nog voldoende algemeen perspectief. BIRKSTRAAT 7 - TEL. 3337 GRILL BAR Wy verzorgen ook de Ons succes is kwaliteit. (Tegenover Garage van Kooij) 2 naast de weg gelegen fietspad. Bij deze regel maakt de soort of hoe danigheid van de weggebruiker geen verschil. Snelverkeer gaat niet voor langzaam verkeer. Alle verkeer dat afbuigt moet alle rechtdoorgaande verkeer ongehinderd laten doorgaan. Een afbuigende auto moet dus voorrang geven aan een recht doorgaande fietser. Onder „verkeer" wordt ook de voetgan ger begrepen. Daarom geldt deze regel ook ten aanzien van voetgangers die op dezelfde weg - een rijbaan overstekende - rechtdoor gaan. Ook waar geen zebra is. Let dus bij afslaan niet alleen op snelverkeer en op langzame fietsers en bromfietsers, maar ook op de nog lang zamere voetgangers. Vergis U nie4 in snelheden en afstanden. Op de tram is dit verbod niet van toe passing. En op grond van art. 30 van het RW, ook niet op politie, brandweer, Roode Kruis, B.B. en de ziekenauto die de bekende signalen voeren. Bestuurders die links of rechts afslaan mogen het verkeer, dat hen op dezelfde weg tegemoet komt of zich naast dan wel links of rechts dicht achter hen be vindt, niet hinderen. Art. 46 RVV. Hoewel de bepalingen over het „recht door gaande verkeer niet hinderen" niet vallen onder de voorrangsregels, maar onder die over veranderen van richting, betekenen zij in de praktijk niet anders dan bij afslaan de doorgang van ande ren vrijlaten, waarom men dan ook al gemeen spreekt van „rechtdoor gaat voor". Het verbod „niet hinderen bij afslaan" geldt, samengevat, voor het verkeer op dezelfde weg, dat men tegemoet komt, dat men inhaalt, of waardoor men inge haald wordt. Hierbij dient de klemtoon te worden gelegd op „dezelfde" weg. Wie op het einde van een weg op een T-kruising rechts of links wil afslaan krijgt voorrang of moet voorrang geven volgens de normale voorangsregels. Als men rechtdoorgaande een zijweg van een T-kruising voorbij rijdt heeft men eveneens voorrang of moet men voorrang geven volgens de geldende voorrangsre gels. Op deze normale voorrangssitua ties bij T-kruisingen slaan de bepalingen over het niet hinderen bij afslaan, be slist niet. Maar al te dikwijls wordt bij T-kruisingen tegen de voorrangsregels gezondigd en neemt men - rechtdoor gaande - voorrang waar men dat niet heeft. „Rechtdoor gaat voor" geldt alleen voor het verkeer waarmee men zich op de zelfde weg bevindt. Dus tegemoetko mend en bij inhalen of ingehaald wor den. Dat wil zeggen: niet voorlangs af slaan als men elkaar zo dicht is gena derd dat de rechtdoor gaande daardoor zou worden genoodzaakt te stoppen of snelheid te minderen. Dit geldt ook voor het verkeer op een Ruiten beslaan niet als de ruiten van binnen en van buiten worden afgeno men met een mengsel van 55 gram gly cerine en 1 liter spiritus. Ruiten bevriezen niet als ze worden af genomen met zout water. Glas voor schilderyen houdt u het beste schoon, wanneer van tijd tot tijd het glas wordt schoongemaakt met een penseel met spiritus, waarin een weinig ammoniak is gedaan. Glas wordt minder beekbaar indien het nieuwe glas in koud water wordt ge legd en daarna verhit wordt tot koken, dan een half uur koken en het glas werk in het zelfde water koud laten worden. c Woensdag 16 februari a.s. houdt de Soes ter Muziekvereniging P.V. haar jaarver gadering in het gebouw „De Open Hof" aan de Dalweg, hoek Veenbesstraat. De aftredende voorzitter, de heer K. W. Jaarsveld, stelt zich herkiesbaar. Uit het jaarverslag blijkt dat het aantal leden, ondanks ruimtegebrek, nog steeds toeneemt en thans 116 bedraagt. 6^9 S^S (5^9 in vele variëteiten if) f&e Soetter duinen' Soesterbergsestraat 188 Telefoon 2739 - Soestduinen Ï^S> 6^9 (s^9 (s^9 NIEUWEWEG 49 klaar terwyl U wacht. Van Wyk DEKENS, extra groot, effen moderne kleuren, 69,75. Nu 3 halen 2 betalen. Woninginrichting Wasiel Steitner, Albert Hahnweg 15, tel. 3469. TAPIJT. Let op. Slaap kamer nylon dons tapyt cm. breed, o.a. oranje lila, paars, goud. Slechts ƒ47,50 en gratis gelegd. Nylon-vilttegels in tien moderne kleuren, zelfkle vend, 40 x 40, slechts 1,40 p. st. Alleen by het GESLOTEN HUIS, geen winkel, Soesterweg 55, Amersfoort, naast slager Van Rijn. Tel. 03490-11764. T.V. SERVICE voor alle merken. Reparaties, vlug, veilig en vakkundig. C. v. d. BERG, Oosterstraat 34, Baarn, telefoon 02154 -4235. SCHRIJFMACHINES. Nieuwe overjarige 125.-. Olivetti 175,-, excl. b.t.w. 1 jr. gar. Tel- en reken machines, kassa's, bureaus. BEKA Hilvertsweg 151, tel. 02150-46789, Hilversum. Te koop prima WINTER AARDAPPELEN (Irene) a 20 cent per kilo. J. B. LANSER, Soester Engweg 8. tel. 2557. Voor gehele of gedeel- telyke INBOEDELS, in- en verkoop 2e hands goederen. COR VAN WOERKOM, Birkstraat 14, tel. 3167. Aanbiedingen by een Olg® CARAVANSHOW Kleinz polyester reeds v.a. f 3995,00. Caravelair met ƒ1000,00 korting. A.B.C. sta-caravan, 5 x 2,5 m, voor slechts 5850,00. Vouwkampeerwagens Roadmaster en La-Boheme. Caravanvoortenten tydeiyk met 10 korting. Prijzen v.a. ƒ382,00. „HOKA" Gen. Winkelmanstraat 93, Soesterberg, tel. 03463-1631. (4 uren a 60 minuten) Theorie iedere dinsdagavond 8 uur in De Rank. OPEL ASCONA en AUTOMATI SCHE OPEL KADETT. Diploma's VAMOR - FNOP - MRI Molenstraat 63 - Telefoon 3878 v. d. Veldeplants. 19, tel. 6196 Hoofdkantoor 02154-5085 VERSE MOSSELEN ZALM - GARNALEN - STOKVIS' - INKTVIS - VISKROKETTEN VISSTICKS - KIPPERS - HOLL. GARNALEN - GEFILEERDE PALING Uw adres voor zoutloze vis. MAANDAG GESLOTEN - WOENSDAG GEHELE DAG GEOPEND ZATERDAGS OM 6 UUR GESLOTEN. MOLENSTRAAT 163 SPECIAALZAAK TELEFOON 8402

Soester Courant | 1972 | | pagina 11