miimo arwei Voor al uw Snacks naar Paul en Jenny SNACKBAR „DE ZWALUW" ZIEKENAUTO 2727 de fantasSiseli® Reiken 12 zeer royale eengezinswoningen met garages, N.V. BOUW- en AANN.MIL HIB0S Klacht van burgemeester over stagnering van de woningbouw te Soesterberg door Ged. Staten niet rechtvaardig geacht Lid Provinciale Staten de heer K. de Wilde stelde vragen naar aanleiding van nieuwjaarsrede van de burgemeester Boekenweek tips Eerste Soester Begrafenis-Onderneming Morgen, woensdag, 4 heerlijke VLEESKROKETTEN voorƒ1,00 een zak PATAT met mayonaise voor0,40 uropa EEN BOZE JULIA Kon. Maatsch. voor Tuinbouw en Plantkunde Missieijver TELEFOONNUMMER SOESTERBERG Volleybalnieuws A.G.A.V.S. Officiële mededelingen Woningwet U kunt niet alles weter Politiebureau 444 4 Telef. Brandweer 3 333 SHOWROOMTorenstraat 45 (Hoofdstraat) - Soest Telefoon 02155 - 8009 Goede week voor topteams SVV Met band en plaat VERONICA'S TIPPARADE Wijziging electriciteitstarieven ƒ86.490,- Dinsdag 22 februari 1972 In z\jn nieuwjaarsrede merkte de burgemeester naar aanleiding van de stagneren de woningbouw in Soesterberg op: „Met de ontwikkeling van Soesterberg op het terrein van Egghermonde kon nog steeds geen voortgang worden gemaakt. Gede puteerde Staten zagen, ondanks de grote urgentie, geen kans het daartoe ontwor pen plan in hoofdzaken binnen zes maanden goed te keuren en hebben derhalve deze termijn met nog eens een gelijk aantal maanden verlengd. Het is teleurstel lend dat, wanneer dezerzijds de bestaande nood zo voortvarend mogelijk tegemoet getreden wordt, de goedkeurende instantie voor haar deel de tjjd zo breed mogelijk uitmeet. Het mag toch niet nodig zijn dat bij de netwerkplanning voor de goed keuring met de langst mogelijke termijn rekening moet worden gehouden". Naar aanleiding van deze passage stelde de heer De Wilde o.m. de vraag of het college van G.S. deze klacht gerecht vaardigd achtte en voorts, wat hiervan dan wel de oorzaak was en wanneer 'n beslissing in dezen is te verwachten. „Kan uw college ook overigens meede len, wat het, gezien de in Soesterberg bestaande zeer ernstige woningnood we gens het reeds jaren stagneren van wo ningbouw, gedaan heeft, eventueel zal doen om ook zijnerzijds de aanvang van de bouw zo spoedig mogelijk te doen aanvangen?", aldus de heer De Wilde. Klacht niet gerechtvaardigd In zijn antwoord zegt het college de klacht niet gerechtvaardigd te vinden. „Verdaging van onze beslissing behoeft niet te betekenen dat wij nogmaals een gehele periode van 6 maanden nodig zullen hebben om tot die beslissing te komen". Dat de beslissing niet binnen 6 maanden genomen kon worden ligt aan het feit dat vastgestelde bestemmingsplannen al tijd om advies worden voorgelegd aan de Provinciale Planologische Commissie. Bovendien heeft het college van G.S. de gewoonte reclamenten in een openbare hoorzitting de gelegenheid te geven hun bezwaren te laten toelichten. Het vast gestelde bestemmingsplan Egghermonde is op 4 augustus 1971 bij G.S. ingekomen en op 1 december het advies van de P.P.C. Het horen van reclamanten zal op korte termijn geschieden. Hoewel de eindfase van de behandeling dus bereikt is kan niet nauwkeurig worden aange geven wanneer de beslissing wordt ge nomen. Het college merkt daarbij op, dat op dit ogenblik dertig vastgestelde c.q. uitge werkte plannen ter goedkeuring zijn voorgelegd, maar dat mede ten gevolge van het beperkte personeelsbestand de beslissing is vertraagd, meer dan wen selijk wordt geacht. De gemeente Soest, Inclusief Soesterberg, maakt deel uit van het woningtekortge- bied regio Eemland, waardoor Soest prioriteit geniet bij de verdeling van de 1. Bomans, De man met de witte das. 2. M. van der Plas, Luns, ik herinner rnjj. 3. Jan Foudraine, Wie is van hout. 4. Jan Wolkers, Werkkleding. 5. Astrid Lindgren, Pippi Lang kous. 6. W. F. Hermans, Herinnerin gen van een engelbewaarder. 7. Kim, Liefde is 8. Tolkien, Sprookjes. 9. M. de Vos, De Ajaxieden. 10. Alexandre Dumas, De graaf van Monte Cristo. (DENK AAN UW BOEKEN WEEK-GESCHENK) rijkssteunwoningbouw. In dit ver-band wordt opgemerkt dat op 24 april 1970 vergunning is verleend voor de bouw van 101 woningen en op 11 december 1970 voor de bouw van een bejaardente huis. „Momenteel zijn geen verzoeken om een verklaring van geen bezwaar voor grote projecten bij ons in behan deling", aldus antwoordt G.S. de heer De Wilde. v.h. H. W. VELLINGA Begrafenis - Crematie - Transport (Rouwkamer) Steenhoffstraat 1 - Soestdijk Telefoon 2731, b.g.g. 2455. in de En voor de jeugd VAN WEEDESTRAAT 15 TELEFOON 4034 (Naast het postkantoor) Voos* do balie De geblondeerde filmster schreed als een volleerde actrice naar de balie, die zij met een verrukt handgebaar betastte zoals inoeroude tijden Julia haar bal konhek tijdens het befaamde gesprek met Romeo. Maar ze bedierf het prachtige toneelef fect met het kleine, verraderlijke tonge tje achter haar welgevormde lippen: „Sal ik u 's effe wat segge, meheer de pelisie „U mag nog helemaal niets zeggen", kaatste de politierechter. „U hebt alleen maar te antwoorden op mijn vragen." En toen hij zeker wist de goede persoon voor zich te hebben, moest ze nog luis teren naar de officier van justitie, die onthulde dat deze schoonheid terecht moest staan wegens diefstal van byoute- rieën en parfumerie- artikelen uit een warenhuis, en voorts wegen belediging. „Die belediging kennik me eiges nog wel indenken", kreet de schijn-actrice toen ze eidelijk opheldering mocht verschaf fen. ,,'t Was voor mijn toch sekers óók beledigend dasse mijn verdachten van diefstal? Ik heb niks gepikt, meheer de pelisie. Nog niet dat kleinste flessie Franse parfum. Ik most me wat optutte voor 'n fesie en ik sou wat frunnikjes inslaan, siet u. Nou en daar sou ik mee naar de kassa en voor ik bij de kassa komp, wor ik al in me nek gegrepe. Is 't wónder dattik onbeleefd uitfal!" „U had bij verschillende afdelingen iets weggenomen en was toen de uitgang ge passeerd" las de magistraat achter de groene tafel in het procesverbaal. „En dat is noppes! Ik wou effe kijke of die parelketting glansde in 't daglicht, 't Mos toch èrreges op lijke, wat Die rotsak hengelde al naar m'n boothals toen ik amper bij de etalasie sting." „Nou ja, hij hengelde niet in uw boot hals." „Sal 'n sorg sijn! Die klier heb toch mooi 'n bandje van m'n béhaatje aan flarden gerukt. Maar da's seker niet strafbaar?" „Het gaat nu alleen over uw opzet om met die weggenomen goederen de uit gang te passeren." „Man, wat kies je toch? Ik had niks wèggepikt, want dan had ik 't allemaal wel stiekem weggestopt. Ik had 't open en bloot in me knuisies. Iedereen kon 't sien. En iedereen kon ook sien, dat ik effe in 't licht ging staan." Maar dat was buiten, volgens 't politie rapport." „Helemaal niet buiten. Ik kón daar niet eens naar buiten, 't Was so'n sellefbe- dieningssakie met een ingansdeur waar je dan niet meer uit ken en een uitgang waardoor je niet naar binnen ken. Nou, ik sting bij de etalasie naast die ingang en daar kon geen mens door naar bui ten. Ook ik niet." De getuigen moesten opheldering ver schaffen, want zó kwam de politierech ter niet verder. De verbalisant vertel- De afdeling Soest van bovengenoemde vereniging hield dezer dagen haar jaar vergadering in de bovenzaal van de Openbare Bibliotheek. De heer Enden dijk, de nieuwe secretaris, bracht een beknopt verslag uit van diverse bijeen komsten, excursies en andere aktivi- teiten. Er is hiervoor grotere belang stelling te constateren. De vergaderingen worden beter be zocht en alle excursies konden door gaan. Vooral de bijdrage voor een stand op de Floriade 1972 in Amsterdam vraagt veel werk en een goede voorbereiding. Gelukkig dat het Gemeentebestuur veel sympathie hiervoor heeft en men op de hulp en steun van onze plantsoen dienst kan rekenen. Deze stand, samen met de afdelingen Baarn, Amersfoort, Hilversum en Hil- versum-Noord, is van 23 juni tot 4 juli in de Rai te bezichtigen. Gelukkig hebben wij een zéér deskun dig man, de heer Bitter uit Laren, be reid gevonden ons met de inrichting en opstelling te helpen. De penningmeester, de heer Zelden- rust, bracht verslag uit over de finan ciën. ..Dank zij zijn goed en zuinig be heer, hebben wij een batig saldo en kunnen steeds onze uitgaven doen van het geld van een jaar terug" Aldus de voorzitter. .Minister Nelissen zou er wat voor ge ven als 's lands financiën er zo voor stonden als de onze". De heer Endendijk bepleitte het invoe ren van een eenvoudig huishoudelijk reglement. Dit verlangen wordt door het merendeel van de vergadering ge deeld. De presidente, Mevr. A. A. v. d. Kleij-Schut gaf ook haar visie op de gang van zaken in het afgelopen jaar. „Als het bestuur aanmerkng krijgt op het te veel zelf doen is dit een gevolg van te weinig reacties van de leden. We willen graag meer inspraak, vooral Uw inspraak wat betreft het organi seren van lezingen, excursies, tentoon stellingen en verdere activiteiten. Wat wij graag willen is uitbreiding van het bestuur, invoering van een huishoudelijk reglement en een ledenwerfactie door de leden. Materiaal hiervoor is aanwe zig". De heer v. d. Broek, directeur van de Plantsoendienst, meende een te somber geluid te hebben beluisterd deze avond. Hij vond, dat het kleine en actieve be stuur rustig door moet werken. Er is toch veel werk verzet meende hij. Na de pauze gaf een drietal deskundi gen op tuingebied, de heren v. d. Broek, Van Elmpt en Smith vlot antwoord op de vele vragen, de tuin en de verzor ging van kamerplanten betreffende. Eén van de leerkrachten van de Willi- brordusschool verzoekt ons opname van het volgende Het wordt voor de kinderen van de Wil- librordusschool gewoon 'n sport, Wie mag de kranten ophalen? Na het bericht van de vorige maand over de krantenactie, kregen we zoveel de, dat hij prec.es had opgeschreven wat telefoontjes, dat we 't ophalen van de de eigenaar van 't warenhuis hem ver- kranten niet bijkonden houden. Verschil- teld had. Toen stonden ze allemaal bm- Krani v«iin nen, in t kantoortje. De baas van de zaak verklaarde plechtig, dat hij de „ge haaide juffrouw" al op de korrel had, toen ze in de kettingen en kralen graai de. Toen ze verderop ook nog flesjes dure parfum en een lippenstift en een doos poeder oppakte en terugliep naar de uitgang,, had hij haar gevolgd. „En toen ze naar buiten wou, tikte ik haar op de schouder, edelachtbare." „Was dat bij de uitgang of bij de in- Het derde herenteam van AGAVS heeft met 3-0 gewonnen van SVV 4. AGAVS gooide in deze strijd hoge ogen naar een tweede of zelfs eerste plaats op de ranglijst in de 3e klasse. De eerste en tweede set leverde geen problemen op (15-6 en 15-7), maar in de laatste set moest men tot het uiterste van zijn krachten gaan (17-15). Het tweede team verloor van BG SV 3 met 1-2, waarvan de eerste set, ondanks enkele invallers, met 15-13 werd gewonnen. BG SV was opper machtig in de tweede set (15-1), terwijl AGAVS 2 in de laatste set weer meer partij gaf (15-6). De dames wonnen met 2-1 van BG SV door de eerste en tweede set beide met 15-9 te winnen. In de laatste set lukte niets meer voor de Soester- bergse dames, terwijl BG SV voor een prachtige 15-1 setstand zorgde. Wedstrijdprogramma: AGAVS-WH (jeugd); AGAVS 3-WH 2 (heren); AGAVS 1-Impala (heren) en Olympia 4 AGAVS 2 (heren). De burgemeester van Soest maakt be kend, dat burgemeester en wethouders van zijn gemeente voornemens zijn aan G. Floor, Beukenlaan 2, Soest, op zijn daartoe gedaan verzoek, op grond van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto ar tikel 50, lid 8 van de Woningwet, ver gunning te verlenen ten behoeve van het bouwen van een boerderij op het perceel, gelegen aan de Lange Brink- weg, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie A, nr. 3376. Alvorens een definitieve beslissing ge nomen zal worden, zijn belanghebben den bevoegd binnen een termijn van twee weken na de dagtekening van deze bekendmaking hun eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethou ders, voornoemd, in te dienen. De op hfet verzoek betrekking hebbende stuk ken liggen gedurende diezelfde ter mijn ter gemeentesecretarie ter inzage. Soest, 22 februari 1972. Erg smerige handen kunt u schoonma ken met een mengsel van koffiedik en zachte zeep. Daarna behandelt u ze nog eens met de binnenkant van een citroen schil. Een bijna onzichtbare glasljjm maakt u door aluin te laten smelten op een ijze ren lepel. lende vaders en moeders zijn ons te hulp gekomen, en zijn met hun auto's de meest afgelegen adressen afgereden, om mooie vrachtjes mee te nemen. Ën dat leverde weer geld op. Stonden wij eind Januari op n bedra0 van 1000,25, nu, na nog geen maand, zijn we de 1300,— gepasseerd. Dit ook, dank zij een paar goede gevers, die in plaats van kranten geldelijke steun ver- Aan^ai deze mensen onze welgemeende gang? ■y von -f hinnpneekomen geld heb- »Bij de uitgang, edelachtbare." bm we eerst nog overhemden, onder- „Maar ze liep terug, hebt u zojuist ge- onze' Paterngekocht. ^Daar^za^* hij V°rg f Daar zat deze getuige in de klem. „Ja, om verlegen Volgende maand gaat er liep terug, gaf h« toe iemand naar Kenya, op bezoek bij onze „Dus dan liep ze in de richting van de Pateren die neemt al die spullen mee.. ingang. En daar kon niemand door naar Op ons spaarbankboekje (no. 20053 van de buiten? Ook met bij brand of paniek? Bondsspaarbank) staat nu nog ƒ1230,-, Ho moest toegevenvarniet Daaruit een prachtig bedrag. Zo schieten we mooi op naar de louu,— het bedrag, dat de Pater nodig heeft om zijn huisje te laten bouwen Ook zijn er voor de missie heel wat ou de brillen, en zelfs een doos met meer dan 100 brilleglazen binnengekomen. Het is allemaal erg welkom, en we hel pen er zoveel mensen mee. t We hebben intussen ook 'n paar fotos binnengekregen van het huisje, dat ge bouwd wordt. Jongens en meisjes vol houden hoor. In Kenya komt een huisje, dat eigenlijk door jullie gebouwd is. In Brazilië lo pen ze met jullie gespaarde brillen op hun neus. Zoveel mensen geholpen, is dat geen fijn idee? Alle gevers, nogmaals hartelijk dank. En voor degenen, die het telefoonnummer niet meer weten: 5277 en 7735, bleek, dat de juffrouw nog binnen stond toen ze werd „aangehouden" op verden king van diefstal. „Maar ze heeft wel 'ns meer wat bij me weggepikt!" hield de man vol. Die vlie ger ging niet op, want dat was niet ten j laste gelegd en nog minder bewezen. De officier eiste ontslag van de rechts vervolging. En 't geblondeerde fuifnum mer liet met een gracieus gebaar haar balkonhekje los en wiebelde statig de rechtszaal uit. Ze zal 't succes wel met een feestje ge vierd hebben. Het eerste damesteam won in een zeer goede wedstrijd met 3-0 van het uit Culemborg komende SDO. Ging in de eerste set het spel nogal gelijk op, in de tweede en derde set kreeg de tegen standster van SW geen schijn van kans op setwinst, daar de SVV-sters het spel in handen hadden en de dames geen enkele kans gaven. In de eerste set was de winst voor SW miniem; het werd een 15-13 overwin ning. Dit gaf de tegenstandster SDO al een zware klap, daar ze de wedstrijd reeds tevoren als niet zo moeilijk aange merkt hadden. Door deze winst in de eerste set kwamen de dames tot een beter zelfvertrouwen, zodat alles in de twee volgende sets beter liep. De aanval aan Soester zijde van het net deed SDO terugvallen. De tweede set werd met een 15-3 stand gewonnen. Ook in de derde set zagen de dames van SDO geen kans om de aanvallen van SW te verwerken. Tevens zage ze bijna geen kans om tot scoren te komen. Het werd 15-4 voor SVV. Het eerste herenteam van SVV moest vrijdag j.1. uitkomen tegen het op papier ongeveer even sterke HK 9. Het werd een gelijk spel na winst in de eerste twee sets. In deze eerste sets werd er door SW aantrekkelijk gespeeld. De aanvallen waren beter dan die van HK 9, terwijl het blok aan SW-kant steeds weer op z'n plaats was. De eerste set werd een 15-11 overwinning. In de tweede set was het verschil in "kracht tussen beide teams iets groter. SVV kwam snel tot een duidelijke winst van 15-6. In de derde set kregen de heren van SVV een inzinking, die ze te laat te boven kwamen. De opslag van HK 9 konden ze moeilijk onder controle krij gen, waardoor de tegenstander al snel uitliep tot 0-8. SW zag tegen het einde nog wel kans om punten te scoren maar konden HK 9 niet van een winst af houden. Het werd 9-15 voor HK 9. In de vierde set waren de teams toch wel van ongeveer gelijke sterkte, al kwam SW niet meer op zijn spelpeil van de eerste twee sets. HK 9 zag kans deze set te winnen met 12-15. Het tweede damesteam moest afge lopen vrijdag eveneens naar Ermelo. Zij moesten uitkomen tegen Shok 2. In de eerste twee sets draaiden de SW-sters zeer goed en werd er voor de punten gevochten. In deze sets was het niet moeilijk om op deze wijze aan een set winst te komen van resp. 3-15 en 10-15. In de derde en vierde set ging het bij Shok echterv veel beter. Zij zagen kans veel onmogelijke ballen weer te retour neren, waarop SW niet berekend was. Vooral het paniekerig spel van de tegen standster was onberekenbaar. Hierdoor werden de derde en vierde set verloren en wel met 15-7 en 15-8, waardoor het een gelijk spel werd. Het tweede herenteam moest uitko men tegen Spirit 2 uit Amersfoort. Deze wedstrijd werd door SW gewonnen met 3-1. Vooral in de tweede set hadden de SW-ers het zeer moeilijk. Het wilde in deze set niet zo erg vlotten. Deze set werd verloren met 7-15. In de andere sets wisten de heren echter wel tot winst te komen. SVV had toch wel een beter peil dan Spirit. De eerste set werd overtuigend gewonnen met 15-5. Al bleef het spel in de derde en vierde set onder het van hen gewende peil, toch wonnen zij ook deze sets met veel voor sprong met resp. 15-9 en 15-8. Door deze winst blijft dit herenteam nog steeds op de eerste plaats van de eerste klassen. Dames SVV 6 en SVV 7 verloren met resp. 2-1 en 0-3. Het zesde damesteam verloor met 2-1 van het uit Lage Vuursche komende Devu 2. In de eerste set kwamen de SVV-sters nog tot een zeer duidelijke winst van 7-15. In de beide volgende sets ging het gelijk op. Ze kwamen ech ter net wat adem tekort om het tot een setwinst te brengen. Devu won beide sets met 15-13. Olympia 4, dat in de bovenste regio nen van de derde klasse staat, zag kans om SW 7 met 0-3 te verslaan. SW 7 speelde vrij aardig maar had geen enkele kans tegen dit veel, sterker en geroutineerder Olympia. De sets werden resp. met 1-15, 4-15 en 2-15 verloren. Jongensjeugd A verliest van Olympia A. Jongens SW a zagen geen kans om het sterkere Olympia A te verslaan, al zagen ze wel kans om in een rommelig einde van de eerste set deze set te winnen met 15-12. In de twee volgende sets wilde het ech ter niet mee vlotten. Olympia A toonde zich sterker, terwijl de SW-ers er te weinig inzet voor toonden. Deze 2 en 3e set werden door Olympia gewonnen met resp. 7-15 en 6-15. SW in de komende week Het eerste damesteam moest a.s. woens dag in Amersfoort uitkomen tegen Spi rit. Deze wedstrijd zal gewonnen moeten worden willen de SVV-sters nog een kans hebben om niet te degraderen. Het zal moeliijk zijn, daar Spirit voor het - zelfde probleem staat. Spelen de dames zoals afgelopen week dan hebben ze ?e- ker een kans. In Soest worden a.s. donderdag gespeeld: Dames: SVV2-HK 9 2. Heren SW 1-Vios 2. SVV 3-Voleem. SW 5-AGAVS 3. Jongens: BG SV-SW b. Verder moet SW 2 a.s. donderdag in Amersfoort uitkomen tegen SSS 2. dat op de derde plaats in de eerste klasse prijkt. Het zal voor de SW-ers een zeer moeilijke wedstrijd worden. ORIENTERINGSMOGELIJKHEID VOOR DOE-HET-ZELVERS EN HOBBYISTEN IRENEHAL INGANG JT fÊ CROESELA AN 1^ Op zaterdag 26 en zondag 27 febr. van 10-17 uur op dinsdagavond 29 febr. van 18-22 uur. Unieke kans om zich te oriënteren over materialen en gereedschappen benodigd voor het zelf verrichten van werk zaamheden in en om het huls. Entree zondag f4.- per persoon, incl. catalogus, met recht van toegang tot de Voorjaarsbeurs voor gebruiksgoederen. Entree zaterdag en dinsdag avond f2.- per persoon, excl. catalogus. Onder het motto: „Met band en plaat voor U paraat" brengt de Interkerke lijke Evangelisatie Commissie een mu ziek- en zangavond van het geestelijke lied op donderdag 24 februari om 20 uur, in de Geref. kerk aan de Gen. Winkélmanstraat 101. Op deze avond zullen diverse beroemde koren door middel van een verfijnde stereo-installatie in al hun muzikale schoonheid gehoord kunnen worden. De toegang tot dit kerkelijk muziekfestijn is gratis. IN SAMENWERKING MET „DE GOUDEN SNAAR" 1 FEELING ALLRIGHT Joe Cocker - Polydor 2 6) ROUNDABOUT Yes Polydor 3 KOMM' GIB' MIR DEINEN HAND Tony Marshall - CNR/Ariola 4 8) BALL OF CONFUSION Undisputed Truth - Bovema 5 (10) GEEF MIJ JE HAND Ciska Peters - Phonogram 6 (15) NEVER BEEN TO SPAIN Three Dog Night - Bovema 7 (11) BYE BYE JANE Fresh Air - Bovema 8(9) ON THE RIDE Continental Uptight Band - Bovemt 9 (17) JOY Apollo 100 - Dureco 10 THE BABY Hollies - Polydor 11 MUSIC FOR A GONG GONO Osibisa - Inelco (Rob Out) 12 (20) IN A BROKEN DREAM Python Lee Jackson - Negram 13 EEN MAN MAG NIET HUILEN Jacques Herb - Dureco 14 (14) DROWNING IN A SEA OF LOVE Joe Simon - Polydor 15 (19) JUST TWO LITTLE CREATURES Sandy Coast - Polydor 16 TELEGRAM SAM T. Rex - CNR/Ariola 17 SON OF MY FATHER Giorge - CNR/Ariola Chickory Tip - CBS/Art. 18 (18) UAKADI - UAKADA I Nuovi Angeli - Phonogram 19 THEY'RE PLAYING OUR SONG Rob Mc Kuen - Negram 20 INDIAN FIG Duke of Burlington - Dureco f PROVINCIALE UTRECHTSE ELECTRICITEITS MAATSCHAPPIJ N.V. Door de daling van de brandstofprijzen in onze centrales is, op grond van de brandstofclausule, de brandstoftoeslag voor de kleinverbruikers tarieven met ingang van de eerste leverings periode, beginnende na 1 december 1971, ver laagd met 0,4 cent per kWh. Met ingang van genoemde leveringsperiode gel den derhalve de bij onze vastrechttarieven be horende basis-kWh-prijzen zonder toeslag of af trek. De kWh-prijzen bedragen bij het gewone vastrechttarief 7,3 cent per kWh bij het keuze-vastrechttarief 5,8 cent per kWh bij het nacht-, middag- en weekeindtarief 3,6 cent per kWh De verhoging van de B.T.W. per 1 januari 1972 van 4% tot 14% wordt door de verlaging van de kWh-prijzen met 0,4 cent voor een belangrijk deel gecompenseerd. In het uitbreidingsplan Klaarwater starten wij binnenkort met de bouw van in 2 typen uit te voeren, nl. het „Doorzontype" en het Z-type. De situering is zeer aantrekkelijk. De koopsom is evenredig aan de luxe uitvoering, met ramen etc. o.a. handvorm gevelsteen, hardhouten De afwerking van de woningen kan door de koper zelf worden bepaald. Pryzen inclusief garage en centrale verwarming v.a. inclusief alle kosten. Voor Inlichtingen en prospectus met uitvoerige omschrijving: Soesterbergsestraat 4g te SOEST - TELEFOON 02155-2081, na 18.00 uur 02155-6540 en 5953

Soester Courant | 1972 | | pagina 3