i L i. vande (^olitico de snélste wegwezers starten op een echte LUCAS batterij! GROTE MAAT NAALDHAK VERKEERSSPIEGEL DE MUNT 12 herenhuizen, voorzien van C.V. me! garages i!lil si Garage Van Dolderen JONGEMAN UMACO SOEST NV Soester Raad van Kerken lijkt machteloos Veel problemen wachten op oplossing Frans Bosman N.V. S.0. Soest zondag in actie tegen Scherpenzeel Eysink bromfietsen van 529,- voor 399,- Officiële mededelingen Wet Ruimtelijke Ordening Poesie-album gratis bij aankoop van ƒ10,—aan boeken bij: Boekhandel Adriaansen XV t MKa/A \J. irt WbuU OhlAs) TUINADVIESCENTRUM 't C"Daarderkoogt Voor de balie Bij iSnack oute ZIT U GOED EIGEN KEUKEN Bach-cantatedienst in de Mariakerk te Baarn Koopt u een auto Dan verzekeren bij J. L M van Hal-Zonderop Stille omgang te Amsterdam Kentekenplaten Het liften Te huur gevraagd reisagenten NIEUWBOUW SOEST Koopsommen vanaf ƒ86.490. DAC0MAR 1 s És I'S I SIMCA1100 Soestdijk Burg. Grotesir. 68 Tel. 02155-2330 Van Wijk v.h. Lochtenbrg N.V. Bottelmaatschappij ,,'t Gooi" makelaardij in onroerende goederen SOEST HELFT VAN RIANT DUBBEL WOONHUIS Harry Schram, lid van het Dagelijks Bestuur van de Soester Raad van Kerken, heeft gisteravond van de Raad de opdracht gekregen een organisatie-structuur op te zetten. „We hebben wel eenbeleid en een organisatie, maar het functioneert nier, zei htf nadat mevrouw Ch. Bok (Ned. Herv.) verzucht had: „Ik voel me een beetje machteloos." De heer Hagg meende dat de Raad van Kerken zich terug trekt als er consequenties getrokken moeten worden. Na een rommelige vergadering bleek gis teravond in het Verenigingsgebouw dat een machteloze Raad steeds maar brie ven stuurt naar de aangesloten Kerken, die nauwelijks behandeld of beantwoord worden. Met name werd hierop gewezen door de heer W. M. van den Bergh die geen enkele reactie had ontvangen op zijn plannen mee te werken aan een landelijke bijeenkomst over de Kirchen- tag van Augsburg. Hij vroeg zich af of hij nog wel de Raad van Kerken in Soest achter zich had staan. Pastoor Buisman meende dat de schuld vooral lag bij de diverse parochie- en kerkera den. Ds. Kloek bevestigde dit: „Onze agenda's zijn te vol en de mensen klappen dicht bij het horen van een overstelpende hoe veelheid problematiek die op hen af komt." De heer van de Bergh conclu deerde: „Moeten we dan niet gewoon eerlijk zijn en zeggen we kunnen het niet?" Ook ontstond er verwarring na het voor leven van een brief van de Werkgroep „Hulpcentrale in Soest", die aan de Raad 1000,startsubsidie vroeg om een te lefoondienst (S.O.S.) van de grond te krijgen. Voorzitter, ds. Wilschut, ontken de dat hij dit ooit had toegezegd. „Wij stimuleren wel, we staan er ook wel achter maar het is onze zaak niet." ELECTROTECHN1SCH BUREAU Grote sortering hangverlichtïng en staande lampen vShowroom Soesterbergsestraat 20a Telefoon 7253 Zondagmiddag om half drie komen de blauw-witten van de Bosstraat binnen de witte lijnen om in de strijd tegen het bezoekende Scherpenzeel duidelijk te maken dat de nederlaag die zij in het eerste deel van de competitie in Scher penzeel te slikken kregen, een van de nederlagen die als onnodig in het ar chief zijn verdwenen, in sportieve zin te wreken. Bij het ter perse gaan was de opstelling van de Zwartkruis-selectie nog niet bekend, hoewel aangenomen mag worden dat Paul Dorrestein, elke wed strijd toch weer goed voor een goaltje, in de basis-opstelling zal zijn opgeno men. -r.. Het1 meespelen van enkele junioren in de oefenwedstrijd tegen het Bilthovense B.V.C. die vorige week donderdag met 2-1 werd verloren, heeft misschien het S.O. Soest driemanschap reden gegeven de experimenten in de laatste wedstrij den van deze competitie voort te zetten, hoewel de Scherpzelers er ongetwijfeld stevig tegen aan zullen gaan om te pro beren nog wat op de ranglijst te stijgen. VAN WEEDESTRAAT 68-70 TELEFOON 02155 -6555 Rijwielen - Bromfietsen - Motoren GRIJP NU UW KANS DAMES automatisch Slechts voor de 4 snelsten Vlotte financiering. De burgemeester van Soest maakt be kend, dat burgemeester en wethouders van zijn gemeente voornemens zijn aan G en H Tammer, Postweg 23, Soes- terberg. óp hun daartoe gedaan ver zoek, op grond van het bepaalde m artikel 13 van de Wet op de Ruimtelij ke Ordening, juncto artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vergunning te ver lenen ten behoeve van het bouwen van een kantoor met bedrijfsruimte, op het perceel, gelegen aan de Sterrenberg weg te Soesterberg, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie E, nr. 3015. Alvorens een definitieve beslissing ge nomen zal worden, zijn belanghebben den bevoegd binnen een termijn van twee weken na de dagtekening van de ze bekendmaking hun eventuele bezwa ren schriftelijk bij burgemeester en wethouders, voornoemd, in te dienen. De op het verzoek betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde ter mijn ter gemeentesecretarie ter inzage Soest, 25 februari 1972. Mevrouw Schulte stelde duidelijk dat zij namens de Raad van Kerken in de Werkgroep zit met mensen van de Raad van Bejaardenzorg, enkele vrouwenorga nisaties en het Humanistisch Verbond en dat haar destijds financiële steun was beloofd. Er gaat nu een schrijven naar de verschillende kerken om een gelde lijke bijdrage. Dr. A. B. Haartsen deed verslag van zijn werk voor de buitenlandse gastarbeiders in Soest. Hij vond het engagement van de Soester Kerken beslist te klein. „Het werk onder de gastarbeiders wordt te weinig gedragen door de gemeenschap en door de Kerken in het bijzonder. De hulp mag zich niet beperken tot het be schikbaar stellen van een ruimte één keer in de zoveel tijd. De taak van de Kerken moet veel groter zijn dan nu nog wordt gezien." Hij vroeg om man kracht voor zijn geïsoleerde werkgroep, om diaconale bijstand en wilde op korte termijn een gesprek over het probleem hoe' islamietische arbeiders opgevangen moeten worden in een christelijke maat schappijstructuur. Hij vertelde dat één vrouw in de hele regio Flevozoom de zieke gastarbeiders bezoekt en dat er in Amersfoort nog maar twee full timers werkzaam zijn onder de honderden bui tenlandse werknemers. „Hoe moeten we in de kerken begrip kweken voor dit werk en wat zijn daarvan de consequen ties? We zien onze verantwoordelijkhe den niet." Ook hierover wilde Ds Wilschut (Geref.) een brief sturen naar de aangesloten Kerken om voor eind april dit gesprek plaats te laten vinden tussen de Werk groep en de afgevaardigden van de Soester Kerken. Bij de ingekomen stukken las de voor zitter een brief voor van Elly de Groot die de Raad vroeg achter het initiatief te gaan staan van een aantal pastores die de Werkgroep „Kerken voor Viet nam" hebben gevormd. Op de volgende Raadsvergadering zal deze brief beant woord worden, nadat ook hierover de verschillende Kerken, middels een brief, om hun mening is gevraagd. Op 16 maart organiseert de Soester Raad van Kerken een bijeenkomst in het Verenigingsgebouw waar het tweede hoofdstuk uit het boekje „God Wereld Kerk" wordt besproken en een rapport hierover wordt opgesteld voor de ver gadering van 20 maart in Huis ter Hei de. Dan wordt er weer een rapport ge maakt voor de landelijke Raad van Ker ken in Utrecht over deze materie. Een eindeloze discussie dreigde te ont staan over het fuseren van kerkbladen. De volgende keer zal dit onderwerp als punt op de agenda worden gezet. Het Dagelijks Bestuur heeft een oecumeni sche agenda opgesteld met bijeenkom sten die door de Raad van Kerken ge stimuleerd zullen worden. Dat zijn de 20e augustus als voorbereiding op de vergadering van het Centraal Comité van de Wereldraad van Kerken te Utrecht, verder de 26e september in de Vredesweek, de zondag van de Oecume ne op 10 december, Pinksteren 1972 en de week van de Eenheid op zondag 21 januari 1973. De Open brief, betreffende de positie van mensen in het bedrijfsleven, zal eveneens „doorgespeeld" worden naar de Kerken in Soest. De heer Streefkerk vond dat deze cri de coeur van het Cen traal Interkerkelijk Bureau voor het Be drijfsleven bij Driebergen vooral in pre diking en catechese aan de kerkmensen voorgelegd en besproken moet worden. Ook Harry Schram was van oordeel dat deze boodschap van de bedrijf spredikan- ten aan alle personen en instanties die verantwoordelijk zijn voor de menselij ke waardigheid in het maatschappelijk leven niet aan de Kerken van Soest mocht voorbijgaan. Voorzitter Wilschut die de vergadering was begonnen met enkele verzen uit Jesaja 53 „Hij was veracht en van men sen verlaten", kon tenslotte om kwart over elf de vergadering sluiten met de oproep om op 22 april weer een kleding- inzameling te houden voor de Stichting „Mensen in Nood". Ds. Leerink zal de organisatie hiervan wederom op zich nemen. Burg. Grothestraat 32 - Tel. 2529 BOEKHANDEL 7 G. J. WESSELS Soesterbcrgvntraat 53-tel 2419 SOEST Tijdens de BOEKENWEEK van 23 februari t.m. 4 maart V>o-\rv DORRESTEINWEG 72 A TELEFOON 02155-2883 HORLOGERIE Koninginnelaan 21, Soest Telefoon 8319 VOOR EEN PASSEND GESCHENK IN GOUD OF ZILVER 11 Agentschappen in 't Gooi: B.V. HANDELMAATSCHAPPIJ TRANSMARK I HOOFTLAAN 57, BUSSUM f TELEFOON 02159-46242* F Auto-accessoires. H. van Kollem Huygensstraat 42 - Hilversum Tel. 02150 - 56359 Auto-elektriciteit R. Majoor De Rijt 2 - Laren N.H. Tel. 02153 - 5310 Auto-materialen Schans Kerkstraat 60 - Soest Tel. 02155 - 8404* B.V. Handelmlj Transmark Industrieterrein De Kronkels Bunschoten - Tel. 03499 - 2224 „U had een gevaarlijk wapen in uw hand", sprak de politierechter afkeurend, toen de toch zo tengere ongehuwde juf frouw van eenenveertig lentes (en tweeënveertig herfsten en winters) zich wat bouwvallig voor de balie pre senteerde. „Wat?" snerpte zij met een zuurgevooisd stemgeluid, „Dat ene schoentje? Dat was allang de mode uit!" „Dat is 't juist, het was een oude schoen met een naaldhak." „Ouwe schoen! Ouwe schoen! Ik had ze gloednieuw uit de uitverkoop." „O, was het daarom zo'n grote maat?" „Grote maat?" Ze tilde een been nóóg op, zodat de heren in toga haar hyper- smalle leest goed konden zien. „Als u soms beweren wil, dat ik plompe poten heb, zèg dat dan meteen, hè. Ik heb toe vallig een ordentelijke damesmaat. M'n tenen zijn allenig aan de lange kant, daarom heb ik een tussenmaat van 41, maar da's niet zo'n schuit als die schoe nendozen van daar onder de tafel!" „U mag uw been wel weer omlaag doèn", zei de offfcièr, „Mériee'F dé poli tierechter heeft nu wel genoeg gezien." „As meneer de politie soms denkt, dat ik z'n agentepolisies naar het leven sting, dan heeft meneer hier het goed mis!" krijgste de vrij gezellin. „U hebt ze anders wel geprobeerd 't leven te veronaangenamen. Misschien had u werkelijk wel de bedoeling om deze agenten het leven te verkorten." „JVIèn, laat naar je kijken! Alsof ik een moord wilde plegen met vóórbe, eh, vóórverdachte rade. Die tuut wou mij effe pakken. Toen zei ik: handen thuis jij, anders roep ik de brandweer. Nou, toen kwam er nog 'n twééde." „De brandweer? Wat had die d'r mee te maken?" „Nou ja, de pelisie wès d'r al, maar met die verhitte koppen konden ze wel een koudwaterbadje hebben, hè." „Dè politie kwam niet voor niets op u af. U had verzet gepleegd. U had wan ordelijkheden op uw geweten." „Da's nietes. Ze brachten mijn pruik in wanorde en dóór verzette ik me tegen. Sinds wanneer mogen die kerels elke lekkere jongemeid bij d'r lurven pak ken? Ik lóót me niet grijpen. Tenminste niet in 't openbaar." De réchter las een brokje proza voor uit het lijvige dossier: heeft verdachte de aanmaningen om toegang te verlenen niet opgevolgd en ook na herhaalde- waarschuwingen bleef zij schelden en beledigingen uiten, waarna verbalisant bedreigd werd met een damesschoen maat 43, met spitse naaldhak, welke zij ónder 't uiten van bedreigingen als „Sode mieter op, of ik sla je de hersens in" of woorden van dergelijke aard en strek king, ophief en probeerde op de hoofden van verbalisant en diens collega te laten neerkomen." „Da's verkleurd éénzijdig!" kreet de Ke nau, „Nou schrijven ze geen wóórd over d'rlui eigenste handtastelijkheden en d'r uitgeslagen gore taal." „Zó goor en zó handtastelijk als u kón den zij als ambtenaren in functie toch niet 2ijn, juffrouw! Ik vind hier trou wens nog méér in het dossier. Een lang strafblad met allemaal veroordelingen wegens beledigingen en kleine of grote mishandelingenen een paar keer dronkenschapen drie maal diefstal „Dat hoef-u nou niet allemaal aan de grote klok te hangen." „Om de dooie dood wel!" zei de politie rechter en hij liet de getuigen komen. Die legden uit, dat de vrouw zich vre selijk had opgewonden, omdat er in haar pension gezocht werd naar verdo vende middelen, die een pensiongast had ingeslagen. Ze wilde de politie niet toelaten. Toen maakte zij de agenten uit voor alles wat lelijk was en verdedigde haar huis met huid en haar De officier eiste drie weken gevangenis straf, gezien het strafblad en het onver beterlijke karakter van deze recalcitran te verdachte. „Nou, als ik dan önverbeterlijk ben, hoef je me ook niet te proberen te ver beteren in zo'n gesticht van jullie!" schreeuwde zij in haar laatste woord. „Het is altijd te proberen met langere straffen," antwoordde de rechter, en hij hield het op de drie weken. Mevr. B. omdat u uw naam en adres niet bekend maakt, kunnen wij uw vraag niet beantwoorden. ADRESSEN. Kunt u mij helpen aan de adressen van Cobi Schrijver, Conny Sluismans, Jo Stutterheim, Frans Dumee, de Vereniging voor hoger landbouw onderwijs? Weet u wanneer H.M. Ko ningin Wilhelmina is begraven? Antwoord: Aangezien voor deze rubriek als regel geldt: niet meer vragen dan één tegelijk, verstrekken wij u allereerst het adres van Cobi Schrijver. Dit luidt Nic. Anslijnstraat 29, Haarlem, tel. 023- 325730. Het adres voor de Vereniging voor hoger landbouwonderwijs luidt: Re gionale Insp. Landbouwonderwijs Noord holland en Utrecht, Ir. J. H. Riemersma, Helderseweg 8, Alkmaar, tel. 02200-22020. Het stoffelijk overschot van Kon. Wil helmina werd op 8 december 1962 bijge zet in de Nieuwe Kerk in Delft. Naar de overige adressen zullen wij nog een onderzoek instellen. CALVIJN. Ik moet een srciptie maken over Johannes Calvijn, daarvoor heb ik nadere gegevens en plaatjes nodig uit de tijd van de reformatie. Weet u soms of er ook (goedkope) boeken en plaatmate riaal over hem zijn uitgegeven? Antwoord: Over Calvijn is echt wel aar dig wat geschreven. Van de Nederlandse werken willen wij u o.a. noemen: „Zicht op Calvijn" (1965) door D. Nauta e.a.; „Calvijn, zijn weg en werk" (1957) door W. F. Dankbaar en- de Nederlandse ver taling van het werk „A la rencontre de J. Calvijn (1964) door B. Gagnebin, dit is een bloemlezing met vele illustraties. Wij zijn er ons van bewust, dat dit geen goedkope boeken zijn, maar om een scriptie te maken bevatten ze wel ideaal materiaal. Derhalve adviseren wij u ze te leen te vragen bij een Openbare Lees zaal, dan kunt u van de afbeeldingen bijv. foto-kopieën maken. Een goed sorteerde (wetenschappelijke) boekhandel kan u nog wel nader informeren. ANTIEK ZAKHORLOGE. Door een erfe nis ben ik in het bezit gekomen van een oud zilveren zakhorloge, dat nog met een sleuteltje opgewonden moet worden. Ik heb het opengemaakt en in de kast en op het uurwerk staat 1523. Kan dit het jaartal zijn, of is dit een soort serie nummer? Gaarne zou ik vernemen of mij een museum of ander vertrouwd adres kan noemen, waar ik de eventuele waarde kan laten vaststellen? Antwoord: Voor taxatie van uw zakhor loge kunt u zich, naar onze mening, het beste wenden tot het Goud-, Zilver- en Klokkenmuseum, Achter de Dom 12, Utrecht, telefoon 030-315376. STEREOFOTO. Bijgaand stuur ik u een ansichtkaart, welke ik onlangs ontving. Het is een z.g. „stereofoto". Kunt u mij vertellen hoe ik foto's met een dergelijk effekt zelf kan maken? Antwoord: De kleurenfoto is stereodruk met cellofaanraster wordt op een spe ciale manier gefabriceerd volgens een procédé dat onmogelijk door een ama teur is na te maken. De opnamecamera alleen al is zo'n kolos, dat hij voor een particulier onbetaalbaar is. Alleen door een grote oplage zijn de kosten er uit te halen. Toch is er op het terrein van de stereo foto wel iets voor u te bereiken. U kunt bijvoorbeeld stereo-dia's maken, waar naar men met stereobrillen kan kijken. Er is een amateurclub opgericht in 1971, die zich speciaal hierop toelegt en die begin maart een bijeenkomst heeft be legd. Wilt u hier iets meer over weten dan kunt u nadere informaties over deze Nederlandse 3 D-club" (3 D drie dimensies) vragen, per adres van de heer F. G. Verhey, Kerkstraat la, Soest. VAN WEEDESTRAAT 7 l Naast Gielen Ijzerwaren TELEFOON 02155-5389 De maandelijkse cantatedienst zal wor den gehouden op zondagavond, 27 febru ari a.s., in de Mariakerk, Maatkampweg 18 te Baarn; aanvang 19.30 uur. Tijdens deze dienst, die zal worden voorgegaan door drs J. H. de Vries, zal de vocale- en instrumentale groep van Bach-Cantorij Baarn uitvoeren cantate nr. 78 van J. S. Bach „Jesu, der du mei- ne Seelen". Aan deze uitvoering, die onder leiding staat van Louis Mol, werken verder mee de sopraan Mayke Suurmond, de alt De- lia van Schaik, de tenor Herman van Kerkhof, de bas Henny Vonk, Henk Knöps, hobo, Jolanda Suurendonk, fluit, Piet van Nes, cello en de organist Gert Muts. De toegang tot deze sfeervolle dienst is vrij. REMBRANDTLAAN 18 - TEL. 02155-4785 Bilderdijklaan 1, Soest, telefoon 3029 De jaarlijkse Stille Omgang te Amster dam zal plaats vinden in de nacht van zondag 19 maart a.s. Ook de afdeling Soest en Omstreken zal bij voldoende belangstelling hieraan deelnemen. Opgave kan geschieden te Soest bij de heren J. H. Hom, Middelwijkstraat 27, teb^-2787; J. C. Brouwer, Soesterbergse straat 117, tel. 3788 en bij M. Smit, Heu- velweg 39, tel. 4450. NIEUWEWEG 49 - TEL. 3126 klaar terwijl U wacht. Het is voetgangers (lifters) verboden zich zonder noodzaak op een autoweg te bevinden, behalve op parkeerplaatsen. Art. 87 RW. Liften is een vorm van voordelig reizen waarvan voornamelijk jongelui trachten te profiteren. Zij slagen daar vaak in omdat veel automobilisten prijs stellen op aanspraak tijdens soms lange ritten en velen nu eenmaal niet ongenegen zijn om wanneer mogelijk iemand een ple zier te doen. Tegen liften en liftgeven bestaat Op zich zelf geen bezwaar, mits daardoor de ver keersregels niet worden overtreden, het geen juist nogal eens het geval is. Veel lifters staan namelijk vaak op vérboden plaatsen waar het ook voor automobilis ten verboden of gevaarlijk is te stoppen, zoals op autowegen (met toe- en afvoer- wegen en vluchtstroken) en op hoeken van wegen en op invoeg- en uitrij- stroken. Ook het soms plotseling stoppen door automobilisten om lifters op te ne men veroorzaakt nogal eens een ketting botsing. Aari liften kleven overigens diverse be zwaren en gevaren. Wie een lifter in zijn auto laat meerijden aanvaardt daarmede een wettelijke aansprakelijkheid die velen zich nauwelijks bewust zijn. Deze vorm van dienstbetoon kan wel degelijk consequenties hebben. Dan zijn er de aanslagen door lifters op welwillende automobilisten. Onnaden kendheid omtrent de mogelijke gevolgen van het liften heeft al velen te laat doen beseffen dom en onvoorzichtig te hebben gehandeld. Dat geldt trouwens ook voor de liftnemer; vooral voor jonge mensen die op goedkope wijze van een verre vakantie willen genieten en nogal eens ontnuchterd van het liften worden ge nezen. Menig jong meisje verspeelde tijdens zo'n lift meer dan alleen haar vakantie geld. Dames - jong en ouder - lift niet. Niet alle automobilisten zijn zo coulant als zij u willen doen geloven. Leer uit de on dervinding van anderen! Heren automobilisten, onderschat u ook de vrouwelijke lifters niet. Sommigen zijn gevaarlijker dan die het hebben gemunt op uw geld, uw bagage of uw auto. Waag u niet aan zulk onveilig verkeer. Laat zulken lopen. Als lifter weet men ook nooit bij welke roekeloze of onervaren chauffeur men instapt. Ook dat is het overwegen waard. Ouders, laat vooral uw jonge kinderen zich van liften onthouden. De gevaren zijn meer en groter dan u wellicht denkt. Inderdaad is het om meer dan één reden gevaarlijk en bezwaarlijk te liften en lifters mee te nemen. DROGISTERIJ - FOTO FILM KONINOINNELAAN SOEST TELEFOON 021M-2M9 Verhuur en verkoop INFRAPHIL HOOGTEZON BABYWEEGSCHAAL Garage of kleine droge op slagruimte in Soest. Steenhoffstraat 9a, Soest, telefoon 6571 en 4905. Binnenkort zal een aanvang worden gemaakt met de bouw van type doorzon- en Z-kamer gunstig gesitueerd aan toekomstig plantsoen. Ind.: royale living (9.68 x 3.82), moderne keuken (2.20 x 3.35), hal met open trap, toilet, gardero- bekast; verdieping: 3 royale slaapkamers, ruime bad kamer met ligbad, grote zolder met open trap en mogelijkheid voor kamer. vry op naam. KEUS UIT HONDERDEN COMBINATIES. Marmer op chroom 120 x 50 cm 100. Onyx Pala- diana ƒ150! (elders ƒ235). Idem rond op smeedijzer ƒ265. Groen Italia rond 90 cm op zwaar koper kolom frame ƒ335 (elders ƒ425). REMBRANDT leisteen rond op smeedijzer ƒ345. Maat 120 x 50 cm 265. Mini ƒ110. Ovaal Onyx Palad. op koper 285. Onyx mini's vanaf ƒ165. Ook ronde en hoektafels. Tevens ANTIEK Perzisch koperwerk, wapenschild, kandelaars, Ceramiek enz. KARREWIEL tafels met glasplaat ƒ300. Rijksstraatweg 106 (Koetshuys) Loenen a.d. Vecht, Tel. 02943-3388 Open van dinsdag t.e.m. vrijdag/en vrijdagavond open. H N rt :z? O) o M re ■8 g c ■2 B «•Se' ISE y65 B Maak een proefrit bij: Inlichtingen: Makelaarskantoor in onroerende goederen SOESTERBERGESTRAAT 8 - SOEST TELEFOON 02155 - 5050*, b.g.g. 02154 - 2727 heeft interesse in een administra tieve baan op ons kantoor. Hier bij zal hij o.a. de voorraadadmi nistratie moeten voeren voor een onderdeel van ons bedrijf. Mulo-diploma of een gelijkwaardige opleiding, leeftijd circa 20 jaar, woonachtigen uit deze ge meente genieten voorkeur. Na gebleken geschiktheid kunt u in aanmerking komen voor een salaris van ƒ1000,bruto per maand. Hebt u hiervoor interesse, stelt u zich dan in verbinding met onze afdeling Personeelszaken. U kunt ook 's avonds bellen: 02159 - 12236. (erkend bottelaar van Coca-Cola, Fanta en Sprite) Weteringpad 13 te Soest - Telefoon 02155 - 6200 \Aedehofstraat7 Soest tei.02155-87Q4*nai9uur 02159-41979 met aardgas c.v., dubbele garage en diepe tuin. In tuin apart kantoor en magazijn ruimte. Blijvend vrij uitzicht over plant soen. Ind.: entree royale woon-eetkamei met corner en open haard moderne keuken met ingebouwde koelkast, afzuig kap, electr. kookplaat, oven en borden- warmer toilet met fontein ruime kel der. Verd.: drie sl.kamers volledig inge richte badkamer zolder met 2 kamers en dakkapel. KOOPSOM 122.500 k.k. incl. vloerbedek king, vitrage, overgordijnen en luxaflex. Wij verstrekken gaarne alle nadere in lichtingen. v

Soester Courant | 1972 | | pagina 11