HOMEE iSckoemaker - antenneteckniek MARCHAL HAARMODE CHINA LONKT NAAR EUROPA Vrijdag 10 maart opent „OPEN HOUSE" EUSEBI0 8 MAART IN ROTTERDAM TEGEN FEIJEN00RD magneet reizen RINGEN0LDUS PARFUMERIE VAN AMER0NGEN FIT vliegreizen AUTORIJSCHOOL VAN BUUREN WIE WEET... CENT0URI SUNLINER SOESTERBERG Asterix en de intrigant één week geduld HEREN- en JONGENSKLEDING Steenhoffstr. 66 - Soesi Wij houden die dag Ned. Vrouwen Electriciteits Vereniging Eiermarkt Soest -- Telefoon 2792 Soesterberg - Telefoon 03463-1587 Nog altijd een van 's werelds beste voetballers REISBUREAU GERTH 't Is niet de zaak van de dure dingen bij juwelier REISBUREAU GERTH U kunt niet alles weten J. A. Smorenburg Begrafenisondernemer in Soesterberg. Soest en omstreken. Laanstraat 43 - Tel. 4685 Stijgen Softenon Venus Itoodharigen REISBUREAU GERTH Dorpshuis krijgt provinciale subsidie 11L u. I. 1 3> kw, Mijn nieuwste avontuur is uit. Een trouwpartij sggsss; Buitentemperaturen in maart 1971 rond het middaguur Officiële kennisgeving; V erkeersmaatregel en ST. BARBARA Verzorging van R.K. Begrafenissen J. LUSTENH0UWER TUrentwlntig jaar lang i, de Nederlandse defensie- en buitenlandse politiek be paald geworden door de gedachte, dat een Russische aanval tot de reële mogelijk heden behoorde. Het gehele N.A.T.O.-apparaat is tot stand gekomen om een derge lijke dreiging het hoofd te kunnen bieden. Minder geïnteresseerd waren de West- europese politici aanvankelijk in de ontwikkeling in kommunistlseh China, dat van een arm, verpauperd en politiek instabiel land evolueerde tot een machtige kom- munistische staat, die in de wereldpolitiek een steeds groeiende rol is gaan ver- tolken. Vorig jaar is China eindelijk toegetreden tot de Verenigde Naties, waarmee een einde kwam aan het V.N.-lidmaatschap van Tsjang-kai Tsjek's Taiwan (Formo- sa), dat formeel vanaf 1946 het hele Chinese volk vertegenwoordigde. Mede door dit lidmaatschap heeft Peking meer interesse gekregen voor de politieke ont wikkelingen in de gehele wereld en ont staat er bij de Chinese leiders een toe nemende belangstelling voor de politieke stromingen in Amerika en west-Europa. Wereldrevolutie is nog ver weg Tot voor kort richtte Peking zijn aan dacht vooral op de onderdrukte landen van de derde wereld. Niet sociale, maar politieke motieven stonden hier voorop. Volgens de visie van de Chinese leiders zijn de tegenstellingen in de wereld politiek van na de tweede wereldoorlog terug te brengen tot wee polen: enerzijds de imperialisten (d.w.z. het hele westen plus de Sowjet-Unie) en anderzijds de revolutionaire socialisten (de Chinezen zelf). Peking heeft voortdurend betoogd, dat de imperialistische machtsgroepering vernietigd moet worden. Vandaar dat China miljarden heeft gestoken in de opbouw van zijn leger en wapenindu strie, vandaar ook dat de Chinezen naar stig wex%ken aan de ontwikkeling van hun atoomwapenarsenaal, zodat zij zich op dit vitale punt geheel met de Ver. S „aten en de Sowjet-unie kunnen meten. Is China op dit punt de gelijkwaardige van de beide grootmachten geworden, dan heeft zij zelfs een zekere voorsprong op deze landen door haar overweldigend bevolkingsarsenaal dat tegen de 800 mil joen loopt. Volgens de filosofie van Mao Tse-Toeng en de zijnen kunnen de landen van de derde wereld, voornamelijk gekonsen- treerd in Azië, Afrika en Zuid-Amerika, Telefoon 02155-8644 Twee dames en een heer kwamen voor de leden van de N.V.E.V. afd „Eemland" naar zaal Brandpunt in Baarn om een lezing en demonstratie te geven over kip en ei. De presidente van de vereniging gaf na het welkom het woord aan de dames van het Productschap voor pluimvee en eieren. Allereerst werd getoond hoe een kip voor 4 personen verdeeld moet worden wil een ieder een gelijk deel krijgen. Ook werd het verschil besproken tussen braadkuikens van 6 tot 8 weken oud, wegende van 700 tot 1200 gram. Dat een gebraden pootje, in plakjes ge sneden, smaakt als borrelhapje, zal niet iedereen weten. Kippenlevertjes zijn ook smakelijk bi] de borrel of geserveerd met rijst en ragout. Ook de diepvrieskip is niet te verwaarlozen en is smakelijk mits goed behandeld. Kip is een volwaardig voedsel en mmder vet dan vlees. Eén kg kip is voldoende voor 4 perso nen; men rekent 250 gram er af voor de botjes. Ook de eieren kregen de volle aandacht. Eieren bevatten eiwitten en mineralen. De heer Verhoeven vertoonde vervolgens een zeer mooie kleurengeluidsfilm. Men zag hoe de 5 miljard eieren op de vei ling worden verhandeld. Veel wordt ge ëxporteerd naar meer dan 20 landen. Bijzonder aardig was het om te zien hoe de kuikens uit de eieren komen. Achttien dagen duurt het voor de kui kentjes uit het ei komen, uitgebroed door enorme broedmachines. Tot slot liet de film prachtig opgemaakte schotels zien met als hoofdbestanddeel het ei. Op 21 maart a.s. wordt de jaarvergade ring van de N.V.E.V. gehouden gevolgd door een demonstratie van schoonheids middelen in zaal Credo. een belangrijke rol spelen in deze kon- frontatie tussen deze beide politieke machtsgroeperingen. Vandaar dat China de laatste tien jaar naar deze landen „politieke waarnemers" heeft gestuurd, die vooral het anti-Amerikaanse vuurtje flink moeten opstoken en politieke groe peringen moeten steunen, die bereid zijn de heersende politieke konstellatie te ondermijnen. Vooral in sommige Afri kaanse staten, het midden-oosten en Pakistan is de Chinese invloed op deze slimme manier sterk toegenomen. Lange termijn Het is duidelijk dat de Chinezen niet zullen nalaten om ook in Europa meer onrust te zaaien met het doel het anti- Amerikanisme aan te wakkeren. Ook hierbij valt te verwachten, dat de Chi nezen zullen proberen de linkse groepe ringen in onze contreien te overtuigen van het feit, dat alleen het Chinese kom- munisme (dus niet het Russische) zal leiden tot de lang verbeide wereldrevo lutie. Peking beseft echter terdege, dat dit streven pas op lange termijn enig resultaat kan opleveren. De vooroordelen tegen het „gele gevaar" leven ook onder de linkse, Europese intelligentsia en ar beidersmassa nog zo sterk, dat op korte termijn geen politieke suksessen te ver wachten zijn. Maar Mao en zijn paladijnen wachten hun kansen rustig af. Het gaat immers zo slecht nog niet in west-Europa! Aller lei groeperingen in ons werelddeel ver zetten zich in toenemende mate tegen de hegemonie van de Ver. Staten. Dit ver zet tegen de Amerikaanse macht is ko ren op de Chinese molen. Vooral de buitenlandse politiek van Frankrijk wordt door de rode leiders uit Peking met welgevallen beschouwd. Reeds in 1964 werd de volksrepubliek door Frankrijk erkend, en ook de af wijzende houding van de Fransen tegen de N.A.T.O en de Franse houding ten opzichte van de devaluatie van de dollar vinden in Peking veel waardering. De Italiaanse socialistenleider Nenni heeft kortgeleden een bezoek aan Peking gebracht. Hij werd er door de hoogste Chinese leiders ontvangen met alle égards, een van harte welkome gast waardig. China vertrouwt op de zeer machtige linkse krachten in Italië, die niet alleen in de sterke kommunistische partij, maar ook in de socialistische groepering zijn te vinden. Nu ook „rechts" zich in Italië steeds krachtiger laat horen en zelfs de neo-nazi's weer in opkomst zijn, dreigt in dit E.E.G.-land een polarisatie van politieke krachten, die de linkse groeperingen meer naar links drijft. De Ostpolitiek van de Duitse kanselier Willy Brandt wordt door de Chinese volksleiders zonder twijfel met aandacht gevolgd. Tot voor kort bestond in hun ogen alleen de D.D.R., maar nu Willy Brandt betere betrekkingen met de Oost- europese kommunisten wil aanknopen, is Peking's interesse in hoge mate gewekt. Het verdrag tussen Moskou en Bonn is overigens in de Chinese pers afgekraakt, maar het opvallende was dat de kritiek zich geheel richtte op de Russische lei ders, maar dat Willy Brandt vrijwel ge heel werd gespaard. Alsof men dacht: „Misschien kunnen we deze man in de toekomst nog wel eens nodig hebben". Ook met Zweden zijn de betrekkingen redelijk (dit land heeft tenslotte ook Noord-Vietnam erkend) en zelfs in Lon den wordt weer gedacht over een uit wisseling van ambassadeurs met rood- China. Kortom( ofschoon west-Europa aan de door Mao gepredikte wereldrevolutie nog lang niet toe is en het bezoek van pre sident Nixon aan China een sukses mag worden genoemd, zijn hier allerlei ont wikkelingen gaande die in Peking niet zonder instemming worden gadegeslagen. Op de Amersfoortse weekmarkt werden aangevoerd 30.000 stuks in prijzen van 15,tot 16,25. Middenprijs 15,30. Prijs per kg ƒ2,39. KAPSALON BEETZLAAN 74 (hoek Schrikslaan) - SOESTDIJK TELEFOON 3990 Woensdagavond acht maart zal het straatbeeld in ons land het karakter van vol strekte verlatenheid vertonen. Restaurants en bioscopen bereiken deze avond een laagterecord in hun omzet en gedurende enkele uren zullen ook de Nederlandse autowegen een abnormaal rustig beeld vertonen. Ruim 125.000 Nederlanders zitten deze avond in het Fejjenoord- of Olympisch stadion en bijna Vlz miljoen landgenoten nestelen zich voor hun televisietoestel om de Europacup-verrichtingen van Ajax en Feijenoord gade te slaan. Ajax moet optornen tegen het befaam de Londense Arsenal, een snelle, agres sieve ploeg zonder sterren, Feijenoord kruist de degens met het athletische Benfica, de befaamde ambassadeur van het Portugese voetbal. Boekingskantoor voor vlieg-touringcar-trein-privé TOURS «Ér KLM SOEST - LAANSTRAAT 66 Telefoon 02155 - 2683 Want daar zijn sierraden in veel prijsnuanceringen en ook genoeg kansen voor smallere beurzen Van Weedestraat 12 Telefoon 02155-6372 ÏJPif Rcinigen-Stimuleren-Voeden Lalt Démaqullleur. Tonlque, Crème Velva, 3 onvervangbare produkten om uw huid te reinigen, te stimuleren en te voeden. De enige garantie voor een jeugdige, frisheid. Dit Is Eiizabeth Arden» schoonheidsbehandeling voor thuis. Dc schoonheidsspecialiste is donderdag 9 maart en vrijdag 10 maart aanwezig voor een behandeling van pl.m. 1 uur a 15, SOESTERBERGSESTRAAT 55 - SOEST-ZUID - TELEFOON 2639 Wanneer de Portugese voetballers de Rotterdamse grasmat betreden, zullen miljoenen ogen tastend zoeken naar een man met een donkere huid, wiens naam de Rotterdamse voetbalfans niet zonder zorgen uitspreken. Eusebio, „de parel van Mozambiqque", reeds tien jaar een van 's werelds beste voetballers, zal in beide duels tegen de Rotterdamse for matie een sleutelrol kunnen spelen. Met zijn gave techniek, zijn harde schoten en zijn enorme ervaring zal hij een groot gevaar zijn voor de hechte Feijenoord- verdediging. Slim, geraffineerd, maar altijd sportief De oudere voetballiefhebbers zullen zich die onvergetelijke woensdagavond anno 1962 in het Olympisch Stadion te Am sterdam nog als de dag van gisteren herinneren. Het beroemde Madrid, dat jarenlang in het Europese cupvoetbal de toon had aangegeven maar in 1961 Bar- celona aan zich voorbij zag gaan, moest in de finale voor het toernooi voor landskampioenen uitkomen tegen Ben fica. De Madrilenen met grote sterren als Puskas, Santa Maria, di Stefano en Gento in hun midden, waren voor vrij wel iedereen favoriet. Maar Benfica logenstrafte deze verwach tingen. Met 6-3 werden de Madrilenen verslagen. Grote ster in deze geweldige wedstrijd was de piepjonge Eusebio, die van Mozambique naar Lissabon was ge haald om de aanval van Benfica meer stootkracht te geven. Met geweldige schoten stelde hij de Madrid-goalie iede re keer op de proef en hij scoorde twee magistrale doelpunten, waarvan een met een schot van zeker 35 meter afstand. Sindsdien lag de naam van Eusebio op ieders lip. Hij werd onmiddellijk verge leken met zijn Brazilaanse kollega Pele, met wie hij niet alleen het dodelijk schot maar ook de gave techniek en het ra zendsnelle acceleratievermogen gemeen had. Een jaar later kwam Benfica naar Rot terdam om de halve finale tegen Feijenoord te spelen. De Rotterdammers, die eerder o.a. Vasas, Boedapest en Reims hadden verslagen, konden op eigen veld niet tot scoren komen, maar ook Benfica maakte geen doelpunten. Maar in Lissabon speelde Eusebio de Rotterdamse defensie dol en Benfica won met 3-1. Ondanks een doelpunt van Eusebio ging de finale tegen A.C. Milan met 2-1 verloren. Toonaangevend De Portugezen bleven de daaropvolgende jaren tot de meest toonaangevende ploe gen van ons continent behoren.. Vooral de voorhoede met voetballers als Augus- to, Simoes en Torres bleef voor elke de fensie een bedreiging. Want zo men er al in slaagde deze drie vedettes uit te schakelen, dan was er nog altijd Eusebio, die soms met enkele akties een wedstrijd kon beslissen. Zo kon Manchester United op eigen veld slechts met 3-2 van Benfica winnen, om dat Eusegio enkele hoekschoppen zo fa belachtig nam, dat de bal gewoon in het Britse doel draaide. Nog tweemaal kwam Benfica in de finale, eenmaal tegen Inter Milaan en eenmaal tegen Manchester United. Beide wedstrijden gingen ver loren, maar dat lag meer aan de kwets bare defensie dan aan de schotvaardige voorhoede, waarin Eusebio bleef excel leren. In 1966 tijdens de wereldkampioenschap pen in Engeland werd Eusebio topscorer en was hij met de Hongaar Albert de ster van dit spektaculaire toernooi. Nadien heeft de Benfica-schutter lange tijd gesukkeld met een knieblessure, waardoor hij bijvoorbeeld drie jaar leden tegen Ajax niet z'n topvorm kon bereiken. Maar vooral dit seizoen reikt de parel van Mozambique weer naar grote hoogte. ..Aangever' Van schutter is Eusebio in de loop der jaren meer en meer geëvolueerd naar de rol van „aangever". Hij speelt vlak ach ter de spitsen en in het bijzonder Ben- fica's nieuwe ster Jorge profiteert her haaldelijk van de slimme passes, waar mee zijn grote ploeggenoot hem keer op keer bedient. Niettemin heeft Eusebio zijn schotvaardigheid nog allerminst ver loren. Een defensie die deze man ook maar een oogwenk vrij laat staan, schrijft daarmee zijn eigen ondergang. Eusebio is nooit een harde voetballer geweest. Van alle stervoetballers is hij waarschijnlijk de meest sportieve. Over tredingen maakt hij zelden, hoewel juist hij door zijn tegenstanders dikwijls ge nadeloos wordt getackeld. Zet dus Laze- roms maar bij hem en er is niets aan de hand, zou je zo zeggen. Maar zo lichtvaardig zal de Rotterdamse defensie het zeker niet behoeven op te nemen. Want het geniale van een voet baller als Eusebio schuilt juist hierin, dat hij de tackels van zijn tegenstanders zo geraffineerd weet te ontwijken. Een half uur laat hij zich ogenschijnlijk heel gewillig afdekken, en opeens - dan springt hij in de ruimte en volgt een van die genadeloze schoten, waarop hij nu al tien jaar het patent schijnt te hebben. Want deze schijnbaar zo lako- nieke voetballer beschikt over een fabel achtig wendbaarheidsvermogen, waar door hij er toch steeds in slaagt zich van een straffe dekking te ontdoen. Hierbij wordt hij nog gesteund door een enorm spelinzicht, zodat de toeschouwer soms de indruk krijgt dat het hele wed- strijdgebeuren tenslotte door deze ene man wordt gekontroleerd. Feijenoord zal zijn cupaspiraties slechts waar kunnen maken, wanneer de ploeg erin slaagt het gevaar Eusebio te be zweren. En dan zal er vooral intelligent moeten worden gevoetbald want Eusebio. zal straks in Rotterdam en Lissabon alle registers van zijn voetbalslimheid open trekken en wat dat betekent hebben in de loop der jaren de sterkste defensies soms op pijnlijke wijze ervaren. Boekingskantoor voor SOEST - LAANSTRAAT 66 Telefoon 02155-2683 Petroleumkachels in slaapkamers zijn ongezond, indien niet voor afvoer van verbrandingsstoffen wordt gezorgd. Ook is extra toevoer van zuurstof nodig. Ballpointvlekken verdwijnen doorgaans door het gebruik van (au bain marie) verwarmde spiritus. Groen geworden betonnen tegels kunt u schoonmaken met zoutzuur. Denk om de ogen en uw kleding. Hebt u verfvlekken op uw ruiten, bedek deze vlekken dan ruim met dikke groene of gele zeep. Dun hout spiyt niet als u vooraf de spij ker aan punt plat slaat. Zeisen, hooivorken en dergelijke, niet af doend beschermd, mogen niet op de openbare weg worden vervoerd. Heesheid kunt u verhelpen door het in ademen van de damp van kokend zout water. Met een in spiritus gedrenkt watje kunt u foto's schoonmaken. Voeg eens een mespuntje cacao toe aan uw koffie, u krijgt er een pittige en aparte smaak door. Generaal Winkelmanstraat 62 Soesterberg. Telefoon 03463 - 1223 - 1458 OOK VOOR CREMATIE. Tevens algehele verzorging door geheel het land. (Geen klassesysteem.) Amerikaanse geleerden hebben vastge steld dat meer dan 100.000 jaar geleden het klimaat van de Zuidpool 13 tot 18 graden warmer was en er dientengevolge meer ijs was gesmolten en het peil van de zeeën 15 tot 20 voet hoger was. Iets dergelijks schijnt nu weer te gebeuren. Sinds 1912 is de in Antarctica heersende temperatuur met 4 graden Celsius ge stegen. Indien dit op dezelfde wijze doorgaat'zal het tegenwoordige waterpeil van de zeeën met een 200 voet stijgen. Het kalmerings- en slaapmiddel Softe non, hetwelk zo onvoorstelbaar veel leed heeft gebracht, heeft toch één voor de medische wetenschap belangrijk voordeel gebracht. Uit diverse landen worden be richten vrijgegeven dat dit middel een sterk remmende werking heeft op het wegrotten van lichaamsdelen, zoals bij lepralijders het geval is. Het is overigens niet de eerste maal dat een aanvankelijk ongeschikt gebleken geneesmiddel toch nog op andere wijze het lijden van de mensheid verzacht. De twee Russische onbemande sondes, de Wenera-5 en 6 welke op Venus een zachte landing hadden moeten maken, zijn waarschijnlijk al tijdens de afda ling bezweken. Zij konden nog wel naar de aarde seinen dat de atmosfeer op Venus tussen de 60 en 140 maal zo dicht was als op aarde en dat die atmosfeer voor het grootste deel bestaat uit kool zuurgas. De oppervlaktetemperatuur zou niet minder dan 400-530 graden Celsius bedragen. Misschien is hier zelfs sprake van een gelijkenis met de aarde in vroeger tijden. Ongeveer 90 jaar geleden vermoedde dr. Sorby dat de rode kleur bij roodharigen werd veroorzaakt door ijzer. Pas in onze tijd is een Engels geleerde er in ge slaagd om deze rode kleurstof te ana lyseren. De kleurstof bleek 0.5 °/o ijzer te bevatten. Weinig maar voldoende om de rode kleur te doen ontstaan. Boekingskantoor voor VLIEGREIZEN SOEST - LA Telefoon 02155-2683 Gedeputeerde Staten van Utrecht hebben de Stichting Dorpshuis Soesterberg een restant-subsidiebedrag van ƒ8.130,toe gekend. De door het provinciaal bestuur aan de stichting verleende subsidie komt hiermee op ƒ79.320,De totale kosten voor de bouw van het dorpshuis bedra gen 995.010,De gemeente verleende een subsidie van 264.400,terwijl het Ministerie van C.R.M. 132.000,bij droeg. Natuurlijk verkrijgbaar bij (Naast het postkantoor) Telefoon 2476 zalen van 25 tot 150 personen Socsterbergsestraat 188 Telefoon 2739 - Soestduinen Vredebofstraat 6 - Tel. 2525 J 1 maart 1 graad 11 maart 6 graden 21 maart 10 graden 2 maart 1 graad 12 maart 8 graden 22 maart 4 graden 3 maart 2 graden 13 maart 8 graden 23 maart 10 graden 4 maart 3 graden 14 maart 10 graden 24 maart 7 graden 5 maart 3 graden 15 maart 10 graden 25 maart 7 graden 6 maart 2 graden 16 maart 10 graden 26 maart 8 graden 7 maart 0 graden 17 maart 9 graden 27 maart 5 graden 8 maart 3 graden 18 maart 12 graden 28 maart 9 graden 9 maart 8 graden 19 maart 10 graden 29 maart II graden 10 maart 6 graden 20 maart 10 graden 30 31 maart maart 11 8 graden graden O Burgemeester en wethouders van Soest brengen hierbij, gelet op artikel 133 van het Reglement verkeersregels en ver keerstekens, ter openbare kennis, dat hun college heeft besloten tot de vol gende parkeerverboden: a. een parkeerverbod voor beide weg zijden van het nieuwe gedeelte van de Stadhouderslaan, gelegen tussen de Kor te Brinkweg en de Van Weedestraat; b. een parkeerverbod voor de rech ter wegzijde (gerekend vanaf de Van Weedestraat) van het gedeelte van het Nassauplantsoen, gelegen tussen de Van Weedestraat en de Beatrixlaan; c. een parkeerverbod voor de linker wegzijde (gerekend vanaf de Van Wee-, destraat) van het Nassauplantsoen en wel over een weggedeelte van 50 meter gerekend vanuit het hart van het kruis punt van de Van Weedestraat/Stadhou- derslaan-Nassauplantsoen. Het onder a genoemde parkeerverbod zal worden aangegeven door plaatsing van borden 49 van bijlage II van het Reglement verkeersregels en verkeers tekens. De onder b en c genoemde parkeerver boden zullen worden aangegeven doof het aanbrengen van een gele streep, als bedoeld in artikel 126 van het ge noemde reglement. Tegen het besluit tot het instellen van bovengenoemde parkeerverboden staat voor iedere belanghebbende beroep open tot het einde van een termijn van 30 dagen na heden. Een beroepschrift moet worden gericht aan Hare Maje steit de Koningin en behoort te worden ingediend bij de commissaris der Ko ningin in de provincie Utrecht te Utrecht. Het besluit is in afschrift toegezonden aan de betreffende hoofdingenieur-di recteur van de rijkswaterstaat, de Ko ninklijke Nederlandse Toeristenbond A.N.W.B., de Koninklijke Nederlandse Motorrijders Vereniging, aan gedepu teerde staten van deze provincie en de Koninklijke Nederlandse Automobiel club K.N.A.C. Soest, 3 maart 1972. Burgemeester en wethouders van Soest, gelet op het bepaalde in artikel 133 van het Reglement verkeersregels en ver keerstekens, maken bekend, dat hun college heeft besloten door de plaatsing van borden 53 en 54 van bijlage II van het Reglement verkeersregels en ver keerstekens, door middel van het instel len van een „blauwe zone" het parke ren te verbieden voor langer dan 1 uur met verplicht gebruik van een parkeer- schijf op werkdagen van 8.00 tot 19.00 uur op de nog aan te brengen parkeer vakken van de F.C. Kuijperstraat, welke worden gesitueerd aan de rechter weg zijde van deze straat gerekend vanaf de Van Weedestraat). Vandit besluit staat voor iedere be langhebbende beroep open tot het einde van een termijn van dertig dagen na heden. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin, doch behoort te worden ingediend bij de commissaris der Koningin van deze provincie te Utrecht, die een bewijs van ontvangst afgeeft. Het besluit is in afschrift toegezonden aan de hoofdingenieur-directeur van dc Rijkswaterstaat in de provincie Utrecht, de Koninklijke Nederlandse Toeristen bond A.N.W.B.. de Koninklijke Neder landse Automobiel Club, de Koninklijke Nederlandse Motorrijdersvereniging, al len te 's-Gravenhage en aan gedepu teerde Staten dezer provincie. Soest, 3 maart 1972. voor Soest. Soestdjjk cii Socst-Zuid. Koloniewcg 10 - Socstdijk Tel. 2327. b.g.g. 03490-22444

Soester Courant | 1972 | | pagina 11