/lienziiie Ml Del elrieMisi /ia/lootje 'kopen" AVMDieiislmtram DeJifflkMieti /"hapje 'eteir AMleiistaimtuni MoifcDuiiieii /auto 'wassen MWeaslmcotai MoileMien VOOR RANDSTAD IS HET SPEl UIT OVERDEKT ZWEMBAD JE TURF" REOREAT!EF ZWEMMEN oüe 'wrversen M lensteiiceitaii DehbiteDiiificn /^etea 'meeimcn /pateo. AMlenstartfrum DeïïorfcDiiineii AMeiistatraitiiuii ïïelioiicDiiiiieii Gemeentewerken kan bijna alle wensen Kerkpadcommissie vervullen Hogere uitvoeringskosten en meer medewerking van aanwonenden IM!i II Wederom internationaal Paastoernooi „The Red Stars" S.E.C.-zaterdag kansloos bij leider Woudenberg Officiële kennisgeving Vleeskeuringsverordening Voetbalwedstrijd Soesterelftal-Ned. Militair elftal t.b.v. Bentinck Fonds Geslaagd voor het diploma brandweerduiker Kroon stelt het bedrijf in het ongelijk P.T.T. laat Bentinck Fonds in de steek BrisW 10818^9^ AnsïjWl- .Ansteiian Md.-jel.Q2155®r Nog vier dagen reductie op abonnementen Natuur bad 2 Turken gedwongen huis-toe Winkeldiefstal Geen voorrang verleend Reparatie geluiddemper installatie op Soesterberg duurt nog enkele weken Eiermarkt Examen E.H.B.O.-diploma Heropening luchtmacht- museum Soesterbeij zaterdag 1 april Valleivogels 2-Hees 2 6-0 Dinsdag 28 maart 1972 Ttfdens een vergadering, gisterenavond, van Kerkpadbewoners en vertegenwoor digers van het gemeentebestuur, werd het advies van de directeur van gemeente werken besproken, dat uitgebracht werd naar aanleiding van het rapport van de Kerkpad-commissie. De dienst van gemeentewerken heeft vooral de technische uitvoerbaarheid van het bewoners-voorstel bestudeerd en is daarbU tot de conclussie gekomen, dat aan vrijwel alle naar voren gebrachte verlangens kan worden tegemoet gekomen. De uitvoeringskosten worden wat hoger en er zal duidelijk meer medewerking van de omwonenden gevraagd worden. Medewerking tijdens de uitvoering van de werk zaamheden, maar vooral ook bij het toekomstige verkeersgedrag, eens nader te bespreken met verkeers- deskundigen, ook al omdat er gedeelten zijn waar eenrichtingsverkeer niet in te voeren zal zijn. Verlichting Het opstellen van oude straatlantaarn palen wordt een te kostbare zaak. Deze oude palen zouden duizend gulden per stuk kosten en daarom zal een keuze ge maakt moeten worden uit het beperkte PUEM-assortiment. Reeds aangelegde trottoirs gaan verdwijnen De reeds aangelegde trottoirs zullen kun nen verdwijnen. Daarover zal onderhan deld worden met de direct aanwonenden, zo ook over de reeds door de gemeente verworven stukken grond. Het trottoir bij de Petrus en Pauluskerk is aangelegd op terrein van de kerk en met het kerk bestuur zal overlegd worden wat daar mee gedaan moet worden. 3,60 meter breed In tegenstelling tot de oorspronkelijke gemeente plannen het pad 6 meter breed te maken, wordt het voorstel van de commissie overgenomen, uit te gaan van een rijbaan van 3,60 meter, inclusief gootkanten. In verband met het door de bewoners gewenste twee-richtingsver- keer, kunnen hier en daar passeerruim- ten worden aangelegd. De buiten de 3,60 m rijbaan beschikbare ruimte kan een klinkerbestrating krijgen en daar kunnen straatlantaarns en boompjes gezet wor den. Parkeren moet echter geweerd wor den. Het stelselmatig aankopen van strookjes grond kan worden gestaakt. Asfalt wegdek De directeur van gemeentewerken deelt niet de mening van de bewoners-com missie, die een wegdek van asfalt wen selijk vinden. Juist met het oog op het karakter van het Kerkpad, prefereert hij een andere verharding, maar hij wil des ondanks aan de wens tegemoet komen. Riolering Het is de bedoeling dat het afvoeren van het regenwater d.m.v. straatkolken op de aan te leggen riolering plaats vindt. Twee - richtingsverkeer Gemeentewerken ziet, anders dan de commissie, niet veel in twee- richtings verkeer. De heer v. d. Dussen zegt in zijn rapport: „Ik blijf van mening dat het instellen van een eenrichtingsverkeer voor iedere niet-fietser, tenminste wan neer de richting waarin moet worden gereden bij iedere zijstraat omdraait, sterk vereenvoudigend werkt". Hij meent dat daardoor het werken met ontheffin gen niet noodzakelijk zal behoeven te zijn. Hij pleit voor een wegdekhoogte van het Kerkpad, gelijk aan de trottoir- hoogte van de kruisende wegen, waar door men ervaart een beperkt voetgan gersgebied binnen te rijden. De directeur van G.W. stelt voor een en ander nog Voor de derde maal zal de Soester bas ketbalvereniging The Red Stars een toernooi organiseren voor verenigings teams rond de pasen. Kon Red Stars zich twee jaar gelden nog verheugen op deelname van Levi's Flamingo's en Rot terdam-Zuid en vorig jaar eveneens op de Rotterdammers en het Zandvoortse Mars Energie Stars, nu zal men het echter zonder deze veel te „dure" groot machten moeten stellen, want ook hier is de proffessionele inslag toonaange vend geworden. Bij de dames, die op paaszaterdag zul len spelen bevinden zich een Duits team B.V.H. Dorsten, het Nederlandse Tran- sol (vroegere R'dam Zuid), het huidige credivisieteam van de Wolves uit A'dam verder .Jumpers uit Den Haag en PSV uit Eindhoven. In dit zeer sterke ge zelschap zullen The Red Stars dames moeten proberen de door sportzaak Van Vugt uit Baarn beschikbaar gestelde wisseltrofee te bemachtigen. Voorts spelen op deze paaszaterdag zes teams bij de jongens junioren, met o.a. Alexandria '66 uit R'dam, Zeemacht uit Den Helder. Transol, PSV, Hoogvliet en Red Stars zelf. Eveneens op deze dag in de jongens- adspiranten-afdeling, teams van Hoog vliet, Zeemacht, PSV, Transol en de a en b-adspiranten van Red Stars. Op deze dag zullen de wedstrijden be ginnen om 10.00 uur en 's avonds om 20.00 uur eindigen. s'Middags om half zes spelen de heren van Red Stars een vriendschappelijke wedstrijd tegen het Duitse B.V.H. Dors ten. Na afloop van deze toernooidag is er een feestavond. 2c Paasdag „Renault-wisseltrofee" Op tweede paasdag komen om 10.00 uur de heren in 't veld. De reserves van Transol (R.Z.) komen deze dag de door garage Stam vorig jaar beschikbaar ge stelde wisselbeker verdedigen, die door hun eerste team toen gewonnen werd. De landelijke teams van Transol, PSV, Zeemacht, Jumpers en het Utrechtse USS en tenslotte de distriktsteams van Hoogvliet en Red Stars komen in deze afdeling uit. Op deze dag spelen even eens de meisjes junioren en de meisjes adspiranten. Elke wedstrijd duurt 2x15 minuten. Er wordt in elke afdeling ge speeld met 2 poules van ieder drie teams. Via kruisfinales kan men tot de finale doordringen. V BiTKEtrsatlOSIRijVswegArarsfoort- \vAaiagrianlScesl-'Ièl.ffli55-HZ'<^ Commissie en gemeente hebben elkaar gevonden en de wethouder mevrouw M. Walter-v. d. Togt dankte de bewo nerscommissie voor hun belangrijke werk. Bij monde van de heer Jansen dankte de Kerkpad-bewoners de gemeente voor de medewerking die zij allerwege tijdens hun werkzaamheden hadden ondervon den. Het „aangepaste" voorstel gaat nu naar het college van burgemeester en wethouders, vergezeld van een herziene begroting. Over het advies van het college zal t.z.t. de raad beslissen, waarna de desbetref fende begrotingswijziging door Gedepu teerd Staten moet worden goedgekeurd. De werkzaamheden zullen daarna in fa sen worden uitgevoerd. Zodra daarmee begonnen kan worden, zal o.a. blijken hoe het pad zich tussen de bestaande eigendomsgrenzen zal slingeren, waar eventueel nog grondaankopen noodzake lijk zijn om de rijbaan en eventueel de electriciteitskabel te leggen. In de laatste fase worden de beplantingen aangebracht en de asfaltlaag gelegd, waarna een fees telijke opening zal plaatsvinden. De in zeer goede sfeer verlopen vergade ring werd naast de wethouder en de directeur van gemeentewerken, ook bij gewoond door de heer P. de Bos, hoofd van de civieltechnische afdeling van G.W., de heer B. van Os, de voorlich tingsambtenaar, practisch voltallige, be wonerscommissie. Op verzoek van de be wonerscommissie heeft de heer Van Os zich belast met de voorlichting aan de pers. Alle goede bedoelingen ten spijt zijn de SEC-zaterdagvoetballers er zaterdagmid dag niet in geslaagd de leider in de le klasse en grote favoriet voor de titel „Woudenberg" een of zomogelijk meer punten afhandig te maken. Men toonde het tegendeel en werd met een alleszeg gende 4-0 nederlaag naar huis gestuurd. SEC startte met de felle wind tegen en speelde een redelijk partijtje voetbal, zo lang men „doelpunten" maar niet tot voetbal wil rekenen. De Woudenbergse- defensie gaf de krachtloze groen-witte voorhoede geen enkele redelijke kans. Halverwege de le helft zorgde de voel bare. maar onzichtbare tegenstander de wind voor een onprettige verrassing door bij een Woudenbergse aanval de bal bui ten bereik van keeper Kramer in het doel te blazen. In de tweede helft verving trainer Sur- stedt middenvelder Tersteeg voor Reijn- ders die de verdediging ging versterken waardoor Piet Hartman naar voren kon. Halverwege de tweede helft moest Bre- werton plaats maken voor Rodermond en verhuisde Ton Stalenhoef naar de vleugel om v. d. Bovenkamp als gelegen- heidsspits de ruimte te geven. Maar wat SEC ook probeerde, opnieuw lukte het niet. Het opdringen werd de groenwitten fataal. De Woudenbergers brachten de stand met snelle uitvallen achtereenvol gens op 2-0 en 3-0, waar tegenover SEC ondanks het windvoordeel niets kon zet ten. Kort voor tijd maakte de gedood verfde kampioen het kwartet vol. Waarmede degradatie bijna zeker een volledige Soester aangelegenheid gaat worden met SEC dat een wedstrijd min der speelde dan Hees, wellicht als de gelukkigste. Burgemeester en wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat ter ge meentesecretarie ter lezing voor een ieder gedurende drie maanden is neerge legd, de door de gemeenteraad in zijn vergadering van 18 november 1971 vast gestelde verordening tot wijziging van de vleeskeuringsverordening voor de ge meente Soest. Deze verordening, die door gedeputeerde staten van de provincie Utrecht is goed gekeurd op 18 februari 1972, is tegen betaling der kosten algemeen verkrijg baar. Soest, 28 maart 1972. Op 10 mei, 's avonds om 18.30 uur, zal op het SEC-terrein aan de Bosstraat een benefiet-voetbalwedstrijd gespeeld wor den tussen een elftal, samengesteld uit Soester voetballers en 't Nederlands Mi litair Elftal in haar sterkste samenstel ling. In dat elftal zullen opgenomen zijn Leen Barth van de Begische voetbal club Anderlecht, Arie Haan van Ajax en René v. d. Kerkhoff van de F. C. Twenthe. De opbrengst van deze wedstrijd komt geheel ten goede aan de Stichting Ben tinck Fonds. De burgemeester, mr. S. P. Baron Bentinck zal de aftrap verrichten. Om tot een zo sterk mogelijk Soester- elftal te komen, zullen een of meer oefenwedstrijden gespeeld worden. De spelers zullen gekozen worden uit de elftallen van de verenigingen Hees, SEC, Soesterberg, S.O. Soest en WZ. De opstelling zal tijdig bekend gemaakt worden. Twee leden van de vrijwillige brand weer, de heren H. J. van Assen en C. van Essen, zijn geslaagd voor het diplo ma brandweerduiker. Zij volgden gedurende twee seizoenen een cursus welke in Bussum gegeven werd. Voor dc N.V. Chemische Industrie Randstad is het spel uit. Na vele jaren een enorme steen des aanstoots voor omwonenden en gemeente geweest te zijn, is nu het einde van de vestiging van het bedrijf in Soest in zicht. De Kroon heeft de beroepen van Randstad tegen de door het college van b. en w. op 1 juni 1971 genomen besluit tot weigering van een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning, en tegen het op dezelfde datum genomen besluit over te gaan tot sluiting van het bedrijf, ongegrond verklaard. Het besluit van de Kroon, dat beide be roepen omvat werd bijzonder snel ge nomen. Op 25 januari j.1. werden de beroepschriften in Den Haag door de Raad van Staten behandeld. Op 4 maart reeds, zes weken later, viel de beslissing wat het einde van Randstad in Soest betekent. Wanneer tot sluiting zal worden over gegaan, is nog niet exact bekend. Het college zal daar in haar vergadering van vandaag over beslissen. Dat het niet lang op zich zal laten wachten, mag worden aangenomen. Randstad zal ongetwijfeld in de gele genheid gesteld worden haar zaken af te wikkelen. Mogelijk zal de arbeidsin spectie bij het bepalen van de juiste datum worden ingeschakeld. Geen wettelijke mogelijkheden meer Voor Randstad blijven geen wettelijke mogelijkheden meer over. De Kroon is van mening dat het bedrijf ook haar oude rechten verspeeld heeft. Dit is van belang, omdat tijdens de hoorzitting van de Raad van Staten, gesuggereerd werd door mr. L. J. H. de Vink, de advocaat van Randstad, dat de Chemische Indu strie eventueel weer zou gaan werken met de haar in eerste instantie verleen de vergunning. Van belang is ook dat het door het ingenieursbureau Dwars, Heederik en Verheij uitgebrachte saneringsvoorstel terzijde geschoven kan worden. Op grond van dit rapport had het bedrijf wederom een vergunning aangevraagd. Deze hernieuwde aanvraag was even wel voor de heer H. Dekkers, de mana ger van Randstad, toch een reden om vrijdag j.1. nog te stellen dat hij goede hoop had, dat het bedrijf daar gehand haafd kon worden. Naar de heer Dek kers ons meedeelde, zou bij uitvoering van de saneringsvoorstellen van het ingenieursbureau, alle hinder opgehe ven zijn. Hij meende een redelijke kans te hebben. Het bestuur van de Stichting Bentinck Fonds is onverwacht voor een groot pro bleem komen te staan. De P.T.T. heeft haar voor een fait accompli gesteld, door, zoals nu gebleken is, een gevraagde en vooruitbetaalde prestatie, niet te leveren. Dc waarnemend voorzitter van het Stichtingsbestuur, de heer B. J. van Os, was zeer verbolgen. „Op 13 maart hebben wij 11.975 zakjes aangeboden, voor huis-aan-huis versprei ding. De P.T.T. gaf ons op er slechts 11.200 nodig te hebben. Voor de versprei ding betaalden wij vóóruit een bedrag van 672,Vandaag (maandag) blijkt ons dat gedeelten van de Oude Utrecht- seweg, Lange Brinkweg en Willem de Zwijgerlaan niet zijn bezorgd, terwijl een wijk in het Smits veen werd bedacht met meerdere envelopjes per bus", al dus de heer Van Os. Hij vroeg zich af welke wijken nu nog meer niet bezorgd waren en voorzag problemen voor de inzamelaars. „Zij heb ben zich belangeloos beschikbaar gesteld en zullen morgen ongetwijfeld met vra gen over de niet bezorgde envelopjes te maken krijgen". Tot verbazing van het bestuur blijken de 775 meer ingeleverde zakjes niet meer op het postkantoor aan wezig te zijn en men meent dan ook dat de P.T.T. niets van plannen en huis-aan- huis bezorgen afweet. De heer Van Os heeft echter het ver trouwen, dat de inzameling hierdoor niet al te nadelig wordt beïnvloed en dat de genen die geen envelopjes hebben ont vangen, hun gift los in de bus willen stoppen. Bij de P.T.T. deelde men ons mede, dat de kwestie uitgezocht zal worden. WALDECK PYRMONTLAAN 47 - SOEST - TELEFOON 8838 tydens de Paasvakantie. ochtend middag avond Vrijdag 31 maart 7.00- 8.00 uur 8.00-9.00 uur 9.00-10.00 uur 10.00-11.00 uur 11.00-12.00 uur 14.00-15.00 uur 21.00-22.00 uur Zaterdag 1 april 10.00-11.00 uur 11.00-12.00 uur 14.00-15.00 uur Dinsdag 4 april als 31 maart als 31 maart als 31 maart Woensdag 5 april als 31 maart 14.00-15.00 uur 15.00-16.00 uur 16.00-17.00 uur 17.00-18.00 uur 19.00-20.00 uur 20.00-21.00 uur 21.00-22.00 uur Donderdag 6 april als 31 maart als 31 maart Vrijdag 7 april als 31 maart als 31 maart als 31 maart Zaterdag 8 april als 31 maart 14.00-15.00 uur 15.00-16.00 uur 16.00-17.00 uur 17.00-18.00 uur Maandag 10 april als 31 maart 14.00-15.00 uur De zwemlessen gaan op de normale uren door. Eerste en Tweede Paasdag is het bad echter gesloten. Volgens de heer B. van Os, de gemeen telijke voorlichtingsambtenaar, is deze hoop volstrekt illusoir. Er bestaat geen schijn van kans meer. In de overwegingen van de Kroon, die tot haar besluit hebben geleid, wordt ondermeer gezegd: „dat uit de stukken blijkt, dat het gedeelte van de inrich ting waarvoor de burgemeester en wet houders van Soest in het verleden op- richtings- en uitbreidingsvergunningen hebben verleend, sedertdien aanmerke lijk is uitgebreid en ingrijpend gewij zigd zonder dat de daarvoor vereiste vergunning is verleend". En verder: „dat nu, zoals wij hiervoren reeds hebben overwogen, de verzochte nieuwe, de gehele inrichting omvatten de vergunning, terecht is geweigerd, dit gedeelte van de inrichting niet over eenkomstig de verleende vergunning in werking is". „Dat uit vorenbedoelde weigering volgt, dat de inrichting voor het overige in werking is zonder de vereiste vergunnng en dat de inrichting mitsdien ingevolge artikel 28, eerste lid, der Hinderwet behoort te worden geslo ten". Naast klandestiene bebouwing kwam Randstad ook in de publiciteit door klandestiene lozing van afvalwater. Ju ridisch kon zij haar handen in onschuld wassen, maar het afvalwater dat in Weesp, in Loosdrecht en later in een sloot in Soest werd geloosd, was van het bedrijf afkomstig. De vervoerders werden uiteraard veroordeeld, maar van een morele schuld zou men in deze gevallen wel kunnen spreken. Een bewogen periode in die' geschiede nis van het zich industrialiserende Soest wordt binnenkort afgesloten. Ho pelijk herhaalt de geschiedenis zich nooit. Tot en met vrijdag 31 maart a.s. bestaat nog de mogelijkheid om de abonnemen ten voor het Soester Natuurbad in voor verkoop te verkrijgen. Na die datum worden de prijzen met ƒ3,per abon nement verhoogd. Om deze reductie te ontvangen dient men de aanvrage door middel van een bestelkaart, verkrijgbaar op het bureau van de Sportstichting, deze week in te zenden. Direct daarna volgt dan een schriftelijke kennisgeving wanneer de abonnementen kunnen worden afgehaald. Amstaisnl Sast-BLCEK®! Bij het rijden zonder licht liep de 22- jarige Turk I. N. S. tegen de lamp; hij werd door een politieman aangehouden, waarbij bleek dat S. niet in het bezit was van een verblijfsvergunning. Hij werd op het vliegtuig naar Turkije ge zet. Ook de 44-jarige A. G. werd naar Tur kije teruggestuurd. Hij was evenmin in het bezit van de vereiste papieren. G. was aangehouden bij een politiecontrole in een illegaal pension aan de Konin- ginnelaan. De heer Schoemaker deed bij de politie aangifte van diefstal van een radio-ca- setterecorder, die werd weggenomen uit de winkel aan de Van Weedestraat. Het toestel stond op een schap, vlakbij de toegangsdeur. Bij een aanrijding op de Soesterbergse- straat liep de 53-jarige bromfietster, mej. M. A. N. uit Soest, verwondingen op in het gezicht. Komend uit de richting Soesterberg werd ze aangereden door een personenauto, bestuurd door de 55-jarige G. van G. uit Soest. Deze had haar, terwijl hij vanaf de Soesterbergsestraat linksaf de Eikenlaan wilde inrijden, geen voor rang verleend. Df geluiddemperinstallatie voor de Phan- toms (straaljagers) op Soesterberg is de fect geraakt, waardoor het proefdraaien van deze toestellen na een onderhouds beurt in de openlucht plaatsvindt. On derdelen van deze installatie moeten uit Amerika komeft en het zal nog twee a drie weken duren voor dat het manke ment verholpen is. Op de Amersfoortse eiermarkt werden aangevoerd 30.000 stuks in prijzen van 15.75 tot 17,Middenprijs 16, Prijs per kg 2,50. Met een vooronderzoek op dinsdag, 14 maart, o.l.v. dokter J. Kuipers te Soest, hebben op dinsdag 21 en donderdag 23 maart j.1., 44 cursisten deelgenomen aan het examen voor de E.H.B.O.-eenheids- diploma. Het examen werd afgenomen door dok ter G. E. J. H. Delvaux te Amersfoort, geassisteerd door de heer Windhouwer, verpleger van de G.G.D. aldaar. Veertig cursisten zijn geslaagd te we ten, de dames A. M. Brandsma, E. G. v. d. Breemer-Verheij, M. R. v. d. Breemer, R.Brons, R. Buwalda, J. G. M. Derksen- Gieskens, M. E. Docters-v. Leeuwen, B. v. Dorssen, P. de Goede, B. Grobben- Branger, D. Grobben, G. J. Grol-v. d. Berg, M. T. v. Halen-Thoutemhoofd, A. J. S. Haarsma, A. Hoogteyling, L. W. Kagenaar-Posthumes, J. Kasander-de Vries, J. Köller, J. Majoor-Sikking, C. Moll-de Vrij, E. v. Oostrum, M. Schans, C. J. Smit-Rademaker, A. F. A. Sur- stedt-Sparnaay, M. Vroom, T. C. v. d. Waart, A. Wallet, G. M. Wüstefeld en de heren C. v. Alphen, J. T. Bronts, J. v. d. Broek, D. A. Derksen, H. M. Fugers, H. Kolder, H. J. de Roode, K. W. H. Spie gel, D. V. Stroband, W. Veerman, F. Vreede en H. Werkhoven. Met dank aan de beide instruktrices, d dames Beens en Verkade, feliciteert hei bestuur van de E.H.B.O., afdeling Soesl^ allen met het behalen van het diploma. Zaterdag 1 april a.s. wordt het Lucht machtmuseum op de Vliegbasis Soester berg heropend. Het museum is uitge breid met een nieuwe afdeling, waardoor tegemoet gekomen wordt aan vele vra gen van bezoekers. Deze afdeling geeft een soort aanschou welijk onderwijs, een overzicht van de ontwikkeling van de luchtvaart; - hoe een mens er uit zou moeten zien om op eigen kracht te kunnen vliegen - de bal lonvaart - de ontwikkeling van Spin tot Starfighter - de in de loop der tijden gebruikte materialen - het instrumenta rium - wat „lift" is - het doorbreken van de geluidsbarrière - opengewerkte vliegtuigmotoren enz. Het museum is gratis toegankelijk en iedere zaterdag geopend van 10 tol 16 uur. Medio juni wordt in het museum een kunstexpositie gehouden. De kunstenares, mevrouw De Laak uit Enschede, echtge note van een NF 5-vlieger, exposeert non-figuratief werk, gebaseerd op de vliegerij. Geheel tegen de verwachtingen in heb ben de Hees-reserves een zware neder laag moeten incasseren tegen het laagge plaatste Valleivogels. Hees begon met enkele sterke momenten en kreeg zelfs éénmaal een kans voor open doel, maar wist niet tot scoren te komen. Vlak voor de rust bracht de te genpartij met een afstandsschot de stand op 1-0, hetgeen tevens de ruststand be tekende. Na rust was de situatie geheel veran derd en was het Valleivogels, dat de toon aangaf en wist de stand al zeer snel op 3-0 te brengen. Daarna werd ook nog een terugspeelbal in eigen doel gewerkt. Hees, dat daarna met man en macht in de aanval ging, liet grete gaten in de achterhoede vallen, waarvan de Vallei - vogelsmidvoor nog tweemaal gretig ge bruik maakte 6-0.

Soester Courant | 1972 | | pagina 3