e ka <$D Uw (UNION ANCRE love eyo 5ÖY SINGERS heidsarfikelen 16EMAH EMTE my. J NGSWfiPEN H-128 HAT IN HET ÏERMEER WINNELIIKE DRIE VOETBAL GUP ÜGQ 1970 ERK - BAARN boutique J /GROND IEST JNGALOW LEUGELS - PIANO'S Kunstenaarsvereniging Artishock zendt open brief aan leden kulturele kommissie Zingende dolfijnen in het Dolfinarium Harderwijk DOLFINARIlim VTB n.v. Het geheim van Simavi S0ESTER ALGEMENE UITVAARTVERZORGING Burgerlijke stand POSTERIJEN P.T.T. verhoogt niet alleen de tarieven MARCHAL HAARMODE ARN0ULD G. DIEPEVEEN Politiebureau 444 4 Telef. Brandweer 3333 Glorieuze opening van wegseizoen voor „Tempo"-jeugd Vijf le plaatsen in zes verschillende klassen Koopt u een auto Dan verzekeren bij J. L. M van Hal-Zondersp Mer dan 5000 prijzen voor de kinderfeesten op Koninginnedag (1 mei) op het S.E.C.-terrein Kela-berber tapijttegels 53.60 m2 Eerste Soester Begrafenis-Onderneming Circus Boltini had geen tijd voor Soest 3 juni „open dag" op de vliegbasis Toren Petrus en Pauluskerk krijgt schoonmaakbeurt Specialiteiten van de houtskoolgrill Bistro 1 'Dc Dissel bruidje Oud-gemeentesecretaris de heer J. Festen aan vaardt tijdelijke benoeming in Culemborg Geen voorrang verleend Gezellige leerlingen uitvoering van balletschool Tentoonstelling maquette plan Klaarwater Agenda Brandje aan de Van Goyenlaan Pannekoeken I RINGEN0LDUS uur; zaterdag 7 en 9.15 uur; le paasdag, 8 uur R - STUART WHITMAN in opdracht redde de wereld. middag 2.30 uur l en PIERRE BRICE in May's avonturen van Old and en Winnetou. ag 2.30 uur, 2e paasdag met keiharde vuisten nelijk met het zwaard. paasdag t.m. woensdag, 8 uur oek 'n knotsgekke film -int alle races en ieders hart. oensdagmlddag, 2.30 uur oetbalfilm ooit vervaardigd ?RIL 1972, 20.15 uur r Grant - Assisent director: mist: Kathleen Hermolle. isic and madrigals) van: ipo de Monte - John Farmer ietrich Buxtehude - Johannes - Igor Stravinski - Benjamin ritten. Voorverkoop: VW-kantoor. 14-19189 i orgel- nI nd, van n onze productie in onze !St, zoeken wij met spoed »op en aflevering van on- s en cocktailsnacks. ui met initiatief en door wij gaarne schriftelijk ipafdeling (leeftijd 16 tot aris, goede sociale voor kantte, 5 snipperdagen, 31 [54 - 6946 9 BAARN Vrijdag 31 maart 1972 EUYVEWEG, met goed- et bouwen van een m ƒ49.500,- k.k. vergunning .eet-honorarium ontsluitingskosten. gaarne alle nadere htingen. De kunstenaarsvereniging Artishock tekent verzet aan tegen dc gang van zaken tijdens de gemeenteraadsvergadering van 16 maart j.I., toen via een schriftelijke stemming de leden van de kulturele kommissie werden gekozen. Daaraan ging vooraf een vraag van het VVD-fractielid, de heer J. Geerlings, be treffende de te volgen procedure in ver band met de groepsindeling van de voor- I dracht voor de leden uit de burgerij. overdekte Dolfijnenstadibn ter wereld met 2.500 zitplaatsen ziet u een unieke show van zeeleeuwen en dolfijnen in één programma. Tijden: dagelijks 10.00 - 11.30 - 13.00 -14.30 - 16.00 en 17.30 uur. Zondags niet om 10.00 uur. Onderwaterpanorama. Robarium. Expositie walvisachtigen. Harderwijk - Tel. 03410 - 6041 Het geheim van het werk van SIMAVI is hierin gelegen, dat zij reeds 45 jaar vele dokters, verpleegsters, ziekenhuizen en poliklinieken in de tropen terzijde staat door het schenken van medicijnen, instrumenten, verplegingsartikelen, ver bandmiddelen en andere noodzakelijke medische goederen. SIMAVI is geen strovuur, dat eventjes oplaait en eventjes goed helpt. Neen, SIMAVI helpt elk jaar weer, zodat dok ters en verpleegsters, die onder de meest nijpende omstandigheden hun zegenrijke medische werk doen in tro- penlanden, op een betrouwbaar adres kunnen terugvallen en direct geholpen kunnen worden. Deze dokters en ver pleegsters kunnen op SIMAVI terug vallen, als U niet terugvalt. Dit allerlei bronnen kunt D weten, hoe veel onkunde, onwetendheid, gebrek aan hygiëne, verkeerde gewoonten en opvattingen, groot gebrek aan de meest elementaire goederen door doktoren en verpleegsters moeten overwonnen wor den in hun strijd tegen ziekte en dood. In 1972 wordt de Simavi-collecte van 10-15 april gehouden. Stuurt U de col lectant niet weg, maar geef, wat in uw vermogen is. U kunt uw bijdrage ook overmaken op giro 128487 ten name van Simavi Haarlem. M. Verwoerd Begrafenis (rouwkamer) - Crematie en Transporten Noorderweg 29 - Soest Telefoon 02155 - 4832 GEBOREN: Miranda Jacinta, dochter van P. J. Rademaker en H. J. M. Gruijthuijsen. Erik, zoon van L. J. van 't Holt en H. Boekhoff. Gerrit Jan, zoon van J. Hanessen en E. Slig- tenhorst. Patrick Leonardus, zoon van J. L. Zoetelief en W. E. M. Bon. Magdalena, dochter van M. F. van de Beek en W. van Asselt. Karen Inge borg, dochter van L. van der Zanden en B. de Jonge. Stefanie Maria Mar- got, dochter van J. C. R. Jaarsveld en F. J. Wijnands. Edwin Ronald, zoon van F. J. B. Jacobs en L. J. Brokstra. Anita, dochter van P. H. M. van 't Klooster en G. C. Meijer. Ronald Simon Martin, zoon van A. C. Verdegaal en M. P. van Burgsteden. Matthijs Eric, zoon van C. J. Vos en G. G. Boon. Maria Johanna, dochter van T. Koe le wijn en M. J. van Leusden. Marie Elise Jeanne Selma, dochter van M. K. V. J. Meyer en J. M. C. van Hall. ONDERTROUWD: Anthonius Petrus l eonardus Middelman en Ilona Wijnan- da Maria Sukkel Jean Michen Gaston André Pequegnot en Jantina Jitske Sprink. Cornelis van den Burg en Sjoukje Steenstra. Frans Loonstra en Aaltje Engelina Buurmeijer. Peter Cornelis Johannes Huizinga en Geer- truida Petronella Hooijer. GETROUWDBernardus Gerhardus Aalbers en Bertha Johanna Kok. Richard Olesko en Margaret Ann Speer. Johannes Cornelis Adelaar en Chris- tine Nicolette Allen. Gijsbert Arend Vos en Maria Hendrika Francisca van de Vlag. Hendricus Nicolaas Petrus de Windt en Theophila Adriana Thijs- OVERLEDEN: Theodorus Hendrikus de Goede gehuwd met S. J. Fugers. Hendrik Los gehuwd met D. van Wesep. Marius Groeneveld gehuwd met W. Homan. Simon Jacobus Prinsenberg gehuwd met J. P. Veendaal. Fran- ziena Dijkstra weduwe van P. Boerema. Abraham van de Munt gehuwd met J. van Ee. Wethouder J. Dijkstra deed deze vraag af met de opmerking dat ieder raadslid vrij was in het kiezen, mits er maar vier leden benoemd konden worden. De heer J. van Poppelen van de KVP reageerde hierop met de vraag: „Waarom is de indeling dan gemaakt?", maar deze vraag werd niet rechtstreeks beantwoord en de stemming kreeg een, vooral voor de leden van de werkgroep, onverwacht en onbevredigend verloop. Waarom stelden de raadsleden die in de werkgroep zitting hadden zich niet te weer tegen de opvatting van de wethou der? Ook Artishock vraagt zich dat af. Vragen De kunstenaarsvereniging schrijft: „Wij vragen u bij uw benoeming als lid van de kulturele kommissie van het volgen de kennis te willen nemen: a. Dat de gemeenteraadsleden o.i. over dit onderwerp onvoldoende zijn voorge licht door het college van b. en w., het geen onder meer is gebleken uit het feit dat de conceptverordening met toelich ting, zoals deze was samengesteld door de voorbereidingswerkgroep, niet aan de raadsleden vooraf is toegezonden, hoe wel deze conceptverordening in vol doende oplage ter beschikking was ge steld. b. Dat de gemeenteraadsleden die zit ting hadden in de voorbereidingswerk groep in gebreke zijn gebleven bij de behandeling van dit onderwerp in de laatste raadsvergadering. Bepaalde wensen uit de werkgroep zijn n.1. door hen in deze raadsvergadering niet naar voren gebracht hoewel dit was toegezegd. c. Dat het college van b. en w. de voor dracht van de voorbereidingswerkgroep heeft aangevuld c.q. gewijzigd. d. Dat het in strijd met de waarheid is, wanneer het college in het raadsvoorstel stelt, dat deze voordracht is opgesteld in overleg met de werkgroep. e. Dat als gevolg van bovenstaande on zorgvuldigheden door gemeenteraad een kommissie is benoemd, die naar onze mening niet voldoet aan artikel 3 sub lb van de betreffende verordening. Het bestuur van Artishock besluit dan met te stellen, dat zij de nu benoemde kommissie niet representatief voor de diverse geledingen op kultureel gebied in de gemeente achten, zoals wordt ver langd. Het schrijven is niet persoonlijk "bedoeld, zegt Artishock, wel willen wij ons voor behoud aan uw kommissie kenbaar ma ken. Op de voordracht van de werkgroep kwam niet voor de naam van de heer H. Timmer uit Soesterberg. Deze kandi daat werd door het college toegevoegd en behaalde voldoende stemmen om in de kulturele kommissie zitting te nemen. De heer Timmer in kunstschilder en lid van de Vrije Onafhankelijke Kunste naars. Hij exposeert op het ogenblik in het stadhuis te Naarden. De open brief aan de leden van de kul turele kommissie werd ter kennisname toegezonden aan de leden van de ge meenteraad. Men verwijt „tante Pos" regelmatig wel op gezette tijden met flinke tarief-ver hogingen uit de bus te komen, maar daarvoor in de meeste gevallen maar erg weinig terug te doen. Maar Soest is de laatste jaren toch wat meer in de Postale belangstelling komen te staan. Zorgde nog niet zo heel lang geleden de telefoondienst voor het plaat sen van een aantal broodnodige open bare telefooncellen, deze week heeft men op verschillende plaatsen in de ge meente het allernieuwste model brieven bus geplaatst. Moderne voorzieningen met een geschei den lokaal en interlokaal gedeelte. Een speciale voorziening lijkt de mogelijk heid om post bestemd voor „Soestdijk", sinds jaren draagt alleen het paleis die naam nog, net als „Soest" apart te hou den. Misschien bestemd voor een vlot tere verzending van koninklijke fanmail. KAPSALON BEETZLAAN 74 (boek Schrikslaan) - SOESTDIJK - TELEFOON 3990 BOUTIQTJE. In de schaduw van de Oude Kerk DAMES STROPDASSEN van 7,50 tot 13,— CORSAGES van 2,50 tot 10,^ Kerkpad Z.Z. 160 Zondagmorgen werd op het parkoers van „Tempo" op het industrieterrein de derde en laatste rit van de T.A.P.A.-voorjaarskompetitie verreden, dit tot dan bijna een volledige Soester aangelegenheid was geworden. In de beide voorgaande ritten weerstond de „Tempo"-jeugd volledig de concurrentie. Bilderdijklaan 1, Soest, telefoon 3029 De overmacht van de Soester/Baarnse wielerjeugd kwam ook in de laatste wedstrijd weer volledig tot uiting. Ed win. van Putten zorgde bij de 8-jarigen voo:r de eerste winst en clubgenoot Rik Cooiman eindigde als 8e. Door deze over winning legde Edwin van Putten gelijk tijdig beslag op de le plaats in het to taalklassement. Ron Groen, die afscheid nam van de 9-jarigen, wilde eenmaal laten zien wat superioriteit betekent. Hij regeerde het veld als een échte Merkx en won op overtuigende wijze zijn laatste wedstrijd als 9-jarige. Dat hij de le plaats in het totaalklassement eveneens in „Tempo"- handen bracht verbaasde niemand. Bon zorgde op de valreep nog voor een extra verrassing door zo'n goede klasse ring te bereiken, dat hij veel concurren- tjes achter zich liet en de 2e plaats in het totaalklassement opeiste. Robbie v. d. Broek werd 4e, 6 Marcel Hop, 7 Johan Gaasenbeek, 8 Robert Stikvoort en op de 10e plaats Jaap van Wijgerden. Jolanda Gros moest het in haar eentje tegen de felle concurrentie opnemen en klasseerde zich als 12e. In de volgende wedstrijd zal zij zich gesteund zien door Ron Groen, die overgegaan is naar de klasse der 10-jarigen. De 11-jarige Aart van Moorselaar teken de voor de 3e erepalm. Ondanks het feit dat de Adelaar-ploeg hem als een scha duw volgde zorgde hij met 'n magistrale eindsprint voor de le plaats, een klasse ring die hem tevens de le plaats in het totaalklassement opleverde. Bij de 12-jarigen stond bij voorbaat al vast dat de Tempo,-renners Johhny Broers en Co Nachtegaal elkaar geen duimbreed toe zouden geven en dat de strijd om de le plaats zich zou toespitsen tussen deze beide talentvolle rennertjes. De rest van het veld, waarin Arne van Amerongen zijn partijtje danig mee blies, moest toezien dat het strijdlustige duo steeds meer uitliep. De strijd om de le plaats moest in een eindsprint worden beslist. Johhny Broers liet zich niet ver rassen en greep de le plaats, met Co Nachtegaal als schitterende 2e. Arne van Amërongen werd het slachtoffer van het onattente peloton dat een „gat" liet val len, waardoor o.a. Arne van Ameron gen ondanks sterk rijden geen kans zag de kopgroep te bereiken. Met zijn 8e plaats berekte hij toch nog een fraai resultaat. Freddie v. d. Tempel, voor de tweede keer actief in een wielerwedstrijd, trok zich van de bekende namen niets aan en eiste in het sterke veld de le plaats op. Zijn clubegnoot Con Bunt kwam net iets tekort om de overwinning van v. d. Tempel nog meer glans te geven door ook de 2e plaats op te eisen, maar met zijn 3e plaats bleef hij, ondanks de hef tige aanvallen, toch de leider in het totaalklassement. De derde Tempo-ren ner Bert Henzen klasseerde zich als 8e. Resumerend na deze laatste wedstrijd mogen we rustig stellen dat dit „Tem- po"-jeugdteam het lopende wegseizoen nog wel voor enige verrassende dingen gaat zorgen. De tegenstand in Gooi- en Eemland is te gering om de Koenen-pu pillen ook maar enige vrees te bezorgen. De kleine coureurtjes staan vol onge duld te popelen zich met andere tegen standers te meten. Evenals vorig jaar organiseert de evene menten-commissie, van SEC en het be stuur, in samenwerking met het Oranje Comité een groots kinderfeest op haar velden aan de Bosstraat. Deze festivitei ten zullen bestaan uit: ballengooien, ringwerpen, schiettenten, sprietlopen, blokjesrapen, ballendragen, zaklopen en 3 grabbeltonnen. Ook zal er een optocht voor versierde fietsen en autopets worden georgani seerd. Waar deze optocht van start zal gaan wordt nog later in deze courant vermeld. De prijzen voor deze optocht, worden beschikbaar gesteld door het Soester zakenleven. Als intermezzo zal er een gecostumeerde voetbalwedstrijd zijn. Voor alle mede werkers (60 personen) is er op 7 april een vergadering in de kantine. (100 pet. zuiver scheerwol) in naturel en bruin. Kunt u zo neerleggen. Zonder plakken. Zonder spijkeren. Zonder ondertapijt. Dit geldt ook voor onze andere ta pijttegels o.a. Kela-felt, Kela-lux en Kela flor. Alleen verkrijgbaar in onze eigen Kela-tapüt- showrooms. Voor verdere informatie Hoofdkan toor Kela-tapijt, Van Lenneplaan 73, Soest. Alleen verkoop voor Soest: Kela-tapijtshowroom, Van Lennep laan 73 Soest, tel. 02155-8995 (ook zaterdags geopend). Nieuw te Soest: prachtige kollektie aangepaste gordijnen. v.h. H. W. VELLINGA Begrafenis - Crematie - Transport (Rouwkamer) Steenhoffstraat 1 - Soestdijk Telefoon 2731, b.g.g. 2455. Hoewel dinsdagavond een groot gedeel te van de circus-karavaan op het ter rein Talmalaan hoek Soester Enghweg aanwezig was, zijn de geplande voor tellingen in Soest niet doorgegaan. De vele kaarten die in de voorverkoop door sigarenmagazijn „De Toren" waren verkocht zijn voor een groot gedeelte door uiteraard ontevreden circusliefheb bers weer teruggegeven in ruil voor geld. Hoewel er verschillende reden zijn ge noemd voor het onsympatieke op het laatste nippertje afgelasten van de voor stellingen, variërend van technische moeilijkheden tot besmettelijke ziekten in de stallen, moet de ware reden ge zocht worden in het feit dat Toni Bol tini tijd tekort kwam voor de voorberei ding van de premiere in Utrecht, tijd die hij kennelijk vond door de voor stelling in Soest van het programma te schrappen. Het enige Nederlandse circus mag nu alleen nog maar hopen dat de liefde van de circus-liefhebbers niet al te veel bekoeld is. Op zaterdag 3 juni a.s. wordt op de vliegbasis Soesterberg een „Open Dag" gehouden, waarbij een gedeelte van de basis voor het publiek toegankelijk zal zijn. De laatste Open Dag werd gehouden in 1968, ter gelegenheid van het 55- jarig bestaan van de Koninklijke Lucht macht. Er worden plannen uitgewerkt om ge durende die dag aan de bezoekers een aantrekkelijk programma te bieden. De gedachten gaan o.a. uit naar een ten toonstelling van vliegtuigen, die momen teel bij de Koninklijke Luchtmacht en de Marine Luchtvaartdienst in gebruik zijn, van het rollend materieel, terwijl een groot aantal stands in een der hangars zullen worden ingericht. Uiteraard zal ook het Luchtmachtmuseum te bezich tigen zijn. Gehoopt wordt op medewerking van de Amerikaanse Luchtmacht, waarvan het 32ste squadron op Soesterberg is gesta tioneerd. Bovendien viert de Amerikaan se Luchtmacht dit jaar haar 25-jarig jubileum als zelfstandig onderdeel van de Amerikaanse krijgsmacht. Naast vliegdemonstraties zijn er ook de monstraties parachute-springen, para- sailing, van de brandweer en met be wakingshonden. De Open Dag begint om tien uur. Parkeer ruimte is er voldoende en de toegang is gratis. Rond 1 mei a.s. zal de toren van de Petrus en Pauluskerk in de steigers gezet worden voor het ondergaan van een schoonmaakbeurt. Zo nodig zullen dan ook reparatiewerkzaamheden worden uit gevoerd. BURG. GROTHESTR. 16 - SOEST TELEFOON 02155 - 7249 Reservering na 16 uur. Elke dag geopend van 17.00-24.00 u. Expositie collages, wandkleden en wandschilderüen van Marion Holtrop. wist je dat de grootste bruids reportage (met foto's tot een for maat van 30 x 40 cm), compleet in album, van de mooiste dag van je leven (en dat van je man), wordt gemaakt door Herman van Dam, Eemnesserweg 81, Baarn, telefoon 4938? De thans 67-jarige oud-gemeentesecre taris van Soest, de heer J. Festen heeft een benoeming voor zes maanden aan vaard als gemeentesecretaris van Cu lemborg. De heer Festen voorziet tijdelijk in de vacature, die in Culemborg is ontstaan door het plotseling overlijden van de vorige secretaris. De Culemborgse raad wil met de aan stelling van een secretaris wachten tot 1974, omdat dan vermoedelijk de ge meente uitgebreid zal worden door sa menvoeging van enkele gemeenten. De heer Festen voelde er echter niets voor zich nu reeds voor zo'n lange tijd te binden. De autobestuurder P. J., van beroep mi litair uit Soest, verleende op het kruis punt Smitsweg - Veenbesstraat geen voorrang aan motorrijder E. N. J. N. N. werd licht gewond en met de zieken auto naar Zonnegloren vervoerd. De marechaussee heeft de zaak in onderzoek genomen. Woensdagavond hield de balletschool van Fokeline Blomberg haar jaarlijkse j leerlingenuitvoering in de grote zaal van het Verenigingsgebouw aan de I Steenhoffstraat. Precies om acht uur begroette Foke- line Blomberg de vele aanwezigen ,ui- I teraard voornamelijk bestaande uit fa milieleden van de leerlingen. I De avond begon met „Le Ballet Clas- j sique" op muziek van Chopin waarin i de leerlingen hun ouders een deel van 1 hun prestaties konden tonen. „De zon, de bloemen en het meisje" was volledig voor de kleintjes, die zich met hun lerares op de achtergrond van hun beste kant lieten zien. In „De poppenwinkel" op muziek van Delibes kregen de kleintjes, na een wat weifelend begin, volledig de mogelijk heid hun eigen poppenspel te spelen in een sfeer die zij ook in „Sneeuwwit je" ditmaal met de zes dwergen leuk aanvoelden. Fokeline Blomberg hield in „Circus" de touwtjes op het toneel volledig in han den en liet achtereenvolgens de paaiden en de clowns voor het publiek licht voetig over het podium schuiven. „Het leven is een dansfestijn" kreeg nog een extraatje mee in de vorm van een pizzicato, uitgevoerd door een kwartet danseresjes volledig in stijl op de spit zen. Na de eigen improvisatie .waarin Yvon- ne Bosboom en Karin Hoekstra voor het voetlicht kwamen in hun dans „Blanc et noir", sloot „Zwaan kleef aan" het optreden voor de pauze af, waarmede voor de kleintjes het einde kwam. Na de pauze kregen de wat grotere danseressen vrij baan op het podium. Het eerste optreden beeldde de „Ver nietiging" uit, waarna werd gevolgd met „Mazurka" op muziek van Chopin. „Muziek en lijnenspel", waarin een le en een 2e viool het opnamen tegen een kwartet harpisten ontlokten de aanwe zigen een gul applaus. Met het bekende sprookje „Assepoester" op muziek van Schubert en de ondeu gende „Cupido" op muziek van Gounod, kregen de danseresjes de gelegenheid zich in hun improvisatie volledig uit te leven, waarvoor zij door de zaal meteen royaal applaus werden beloond. Zowel dinsdag 4 als woensdag 5 april zal in de demonstratiezaal van het gas bedrijf aan de Lange Brinkweg een maquette en meerdere tekeningen van het plan Klaarwater tentoongesteld worden. Deskundige voorlichters zijn daarbij steeds aanwezig. De tentoonstelling is geopend, dinsdag van 19.00 tot 21.30 uur en woensdag van 15 tot 17 uur en 'savonds van 19 tot 21.30 uur. Zaterdag 1 april, 11.00 uur, Opening clubhuis L.T.C. aan de Schrikslaan. Zondag 2 april, 15.00 uur, Artishockge- bouw Kamermuziekconcert. Dinsdag 4 april, 19.00 uur, Demonstra- tiezaal Gasbedrijf, tentoonstelling plan Klaarwater. Woensdag 5 april, 15.00 uur, Demonstra tiezaal Gasbedrijf, tentoonstelling plan Klaarwater. Woensdag 5 april, Brandweerkazerne, Schaaktoernooi S.P.S.V. Donderdag 6 april, 20.00 uur, Vereni gingsgebouw, Gespreksavond Raad van Kerken. 20.00 uur, Bibliotheek, Ledenvergadering gymnastiekver. De Springbokken. 20.00 uur, De Rank, Bijenvereniging, Uitwinteringsavond. Zaterdag 8 april, 19.30 uur, Verenigings gebouw, Receptie Voleybalver. Olympia. Maandagavond brak brand uit in een box onder een flat aan de Van Goyen laan. Opslag in de box vatte vlam, ver moedelijk doordat kinderen met lucifers speelden. Onwonenden doofden het vuur met be hulp van emmers water. De brandweer kon zich beperken tot het leeghalen van de box. in vele variëteiten Soesterbergsestraat 188 Telefoon 2739 - Soestduinen Jfr) het jonge I horloge voor I jonge mensen I j dameshorloges vanaf f. 49.50 i j afgebeeld model 57.- J Van Wcedestraat 12 Telefoon 02155-6372 Officia! UNION dealer

Soester Courant | 1972 | | pagina 3