E llfcteicöilriïïii MffiteDuiiiai Mfctaffltam DeMMisi AMfcfenimm DeluirieMien lm M. A. Dekker /Mootje kopen /benzine tanken AMIMfflCQttmm /oïle 'Yewersen AMDioisfenmilmml MorfeMioi AllffienstenM™, /Trapje eten Mh DiensteiMtram MbéMeii FEESTPROGRAMMA KONINGINNEDAG knippen SOESTERBERG /etea /meenemen zattST 'wassen REP0I fff ii Rustige politieke avond in het Artishockgebouw Vleesverkoop Leerlingen-uitvoering balletvereniging Soest Natuurwandeling Vrouwengilde AnsfatJam] Oplichter aangehouden Forumavond over de oudere jeugd Jean Janssen gaf uitstekend pianorecital Zonnebloemwedstrijd voor iedereen Aantrekkelijk Oranje programma op Koninginne dag Tweede plaats voor Laetitia Bingo bij Vios Soesterbergse films Drukbezochte receptie voor gouden Soesterberg AnsWam] to-B.Ü2®vZH. Deze week extra voordelig 500 gr. Schouderkarbonade 318 3 Gelderse schijven135 WOENSDAG GEHAKTDAG 500 gram GEHAKT plus kruiden 228 Uit eigen worstmakerij tOOgr. HAUSMACHER 100 gr. gebr. GEHAKT samen 125 Uw rund-, varkens- en paardeslagerij Koninginnelaan 23 Tel. 2896 Geïnstalleerde Centrale verwarming ƒ2800.- Ï5J s 2 s S Mi j^ussie^ond^hi^het^Arthhock^ebouwI'^Dat ^"^avond'^rusU^ve^e^wajT'm^e bracht. Teleurstellend toch wel voor de ongeveer 70 toehoorders, omdat ze weg gingen met de gedachte „je krijgt er geen vat op". Achter de tafel hadden plaatsgenomen de heren Grift en Levinga van het Pak, Verheus en Oldenboom van de prot! christelijke partijen. Van Poppeten van de KVP, de heer Van Ee en mevrouw Korthuis-Elion van de VVD en de heren Jonker en Gerth van de partij D '66. ■Zij werden welkom geheten door Jan ^Visser, die hen „mocht het uit de hand Jopen" wees op de cursus discussie-tech niek, die bij Artishock gegeven werd. - IHet liep echter niet uit de hand en ook ds. Van Gelder behoefde niet de brand weer te laten aanrukken om de ge- moederen af te koelen. ftVan iedere fractie kreeg een woord voerder de gelegenheid om een toelich- J?,ting te geven over de bereikte resulta nten van het verkiezingsprogram. pDe heer J. R. van Poppelen van de i KVP beet het spits af en wonderlijk j-,genoeg droeg daarna niemand van de sprekers iets nieuws meer aan. Iedereen 'was het met iedereen eens dat veel af- I hankelijk is van de beschikbare finan ciën (ds. Van Gelder noemde het een flessehals), en dat door het stellen van prioriteiten eigenlijk ieder program aan zij natrekken gekomen was. Woningbouw, onderwijs, cultuur, sport en recreatie, industrie en milieubeheer kwamen in alle programma's voor en daar wordt aan gedaan wat mogelijk is. Openheid bood een kans tot discussie, D '66 denkt daar zeer ruim over, maar tot een groot debat leidde het niet. Er werd even met de wenkbrauwen getrok ken, toen de heer Jonker verklaarde de grootste partij te zijn, maar mogelijk werd dat niet goed verstaan. Het deed ook weinig terzake. De weg-over-de-Eng was een volgende kans, daar liggen me ningsverschillen te over. Maar zowel de VVD en D '66 verklaarden dat het niet doorgaan een goede kans maakt en de andere fracties lieten het erbij, alsof ze wel beter wisten. Ds. Van Gelder vatte dit eerste deel van de avond samen door te concluderen dat het allemaal wel goed leek te gaan en hij stelde toen de vraag waaraan het dan toch wel zou liggen, dat de burger het niet begrijpt? Ook daarop kwam geen direct antwoord, want alles bleek zeer doorzichtig te zijn. Ben Joosten meende dat de voorlich tingsambtenaar aanwezig had moeten zijn. De heer P. van Zetten vroeg zich af op welke partij hij nu eigenlijk zou moeten stemmen. „Allemaal hebben ze dezelfde resultaten bereikt", zei hij. Bespuiting van planten De heer Veldhuizen was die mening ook Woensdagmiddag, 2 uur, zal aan het slachthuis verkoop van vlees plaats vin den aan de houders van gele kaarten, genummerd van 125 tot en met 225. o O Op vrijdag 28 april a.s., des avonds te 20.00 uur, geeft de balletvereniging Soest een leerlingen-uitvoering in hetBaarnsch Lyceum. De avond staat onder leiding van mevrouw Irène Destrée-Haeck. A.s. woensdag 26 april, bij redelijk weer, anders de volgende dag, wordt te 9.15 uur vertrokken vanaf het Rusthuis Eikenhorst (einde Koninginnelaan) voor de natuurwandeling van het Vrouwen gilde. Introducée's zijn welkom. Ter zake van oplichting werd door de politie van Zoetermeer de Amsterdam mer B. R. aangehouden. Hij heeft o.m. in Soest frauduleus gebruik makend van een garantieregeling van een super markt, geld terug ontvangen voor ge kochte diepvries-kippen, die, naar hij beweerde, bedorven waren. Artishock nodigt alle middelbare scho lieren en werkende jongeren uit op don derdagavond 27 april a.s. in het Arti shockgebouw aanwezig te willen zijn bij de Forumavond voor de oudere jeugd van Soest. Die avond zal o.m. de vraag gesteld wor den „Wat gaat er gebeuren in het ge plande jeugdcentrum Molenstraat 142?" In het forum heeft ondermeer zitting de wethouder, de heer K. de Haan. Ge spreksleider is de heer Lex Wils. De •vond begint om 20.15 uur. De toegang Is gratis. toegedaan en hjj vroeg zich af hoe dat toch kon nu iedereen milieubeheer in z\jn program had en de raad wel tot bespuiting van planten was overgegaan. „Als ik u goed begrijp", zei ds. Van Gelder, „dan vindt u de gemeente de grootste vuilspuiter". Ook de heer Chr. Uiterwijk vroeg daarnaar en de heer Reinfolder meende dat het milieu de eerste zorg diende te zijn en de Weg- over-de-Eng daarvoor diende te wijken. De heer Jonker zette de zaak recht door te stellen dat D '66 beslist niet wilde spuiten en dat ook in de raad duidelijk gemaakt had. Het bleek al gauw dat de meeste toehoorders de raadsvergaderin gen nooit bijwoonden. Zij kregen van de heer Van Poppelen het advies dat wel te doen. „U zult dan zien, dat wij het lang niet altijd met elkaar eens zijn". En wat de onkruidbespuiting betrof stel de de heer Van Poppelen, dat er duide lijke afspraken zijn, dat alleen daar ge spoten zal worden waar het geen kwaad kan en dat de bermen gemaaid zouden worden. De praktijk bleek anders te zijn en de opmerking werd geplaatst „dat er iemand rondliep om te kijken of er nog wat te spuiten was." De heer Uiterwijk pleitte nog voor het behoud van Kerckenlandt en de heer A. van Doorn, voorzitter van de bewo nerscommissie van de Molenstraat, stel de een serie vragen over de ongerijmd heid van doorstroming en het dicht spijkeren van woningen, over de niet aan de verwachtingen voldoende open heid en over de meer genoemde weg. Ook hij begreep het „gedoe" van de raadsleden niet helemaal. Nadat zowel de heer Van Ee als de heer Van Poppelen hun visie op het spuiten hadden uiteengezet, concludeerde ds. Van Gelder nogmaals, dat bleek dat het niet gelukt was de kwestie tot klaarheid te brengen. Onderwijs Mevrouw Huygen stelde een vraag over het ontbreken van een school voor V.M.O. in Soest. „Daar is dringend be hoefte aan", wist zij. De heer Verheus antwoordde haar in eerste instantie. Het samengaan van de „zuilen" zou noodzakelijk zijn, „een com promis-school heeft de meeste kans". Hij zag het echter voorlopig nog niet zitten. Mevrouw Korthuis meende dat de gemeente jaren geleden de boot ge mist had, wat de heer Van Poppelen deed opmerken, dat het niet juist was dit verwijt te maken. Overigens bleek dat de kwestie regionaal in onderzoek was, dat alle raadsleden het belang van een dergelijke school inzagen en dat men bezig was om tot een oplossing te komen „die het meest haalbaar is in Den Haag". Buitenlandse werknemers In de pauze was een stencil rondgedeeld, waaruitbleek dat KVP, PAK, D '66 en de Prot. Christelijke partijen in hun pro gramma's aandacht besteed hadden aan huisvesting en begeleiding van buiten landse werknemers. In het VVD program werden zij niet genoemd. De heer v. d. Berg, van de Werkgroep Buitenlandse Werknemers Soest, stelde aan de eerste groep de vraag wat zij zoal gedaan had den en nog van plan waren te doen en tot de WD richtte hij de vraag waarom er geen aandacht aan besteed was. Van VVD-zijde werd geantwoord, dat veel geregeld is in de plaatselijke bouw verordening en de politieverordening en dat zij verder alle initiatieven van de andere partijen zullen steunen. De heer Jonker meende dat er wel iets, maar nog te weinig is gedaan en de heer Van Poppelen wees er op dat de gemeentelijke dienst van sociale zaken goed werk op dat terrein deed. De heer v. d. Berg had er echter nog niets van gemerkt. Ook de controle door de politie werd discutabel gesteld. Het fenomeen, de bioscoop als onderdak voor die arbei ders, dat door de heer Van As naar vo ren werd gehaald, „waarom hebben ze ze daar niet gelaten", werd door de heer Grift kort en afdoend behandeld. „Het was daar een beestenbende". Iedereen was het verder met de heer Grift eens, dat de bedrijven, waar deze buitenlan ders werken, in de eerste plaats voor een goed onderkomen moesten zorgen. De gehele kwestie wordt in de „komen de" doelstellingen-nota aan. de orde ge steld. Volgens de wethouder mevrouw Walter, die evenals de wethouder de heer Ebbers de vergadering bijwoonde, zal die doel stellingennota dit jaar nog gereed ko men. Resumerend meende ds. Van Gelder, dat hij kon stellen dat de bijeenkomst te laat belegd was, „er blijkt reeds veel opgang gekomen te zijn", aan de andere kant te vroeg omdat de doelstellingennota nog niet gereed was. Hen meende ook te mogen concluderen dat „niets op dit ogenblik nog onmoge lijk is in Soest", wat de heer Ben Joos ten in het geweer bracht door te ver klaren, dat het voor Artishock onmoge lijk was, de zaak op deze voet te blij ven runnen. Hij vroeg zich daarbij af hoe de gemeente de tijd wil overbrug gen voordat het cultureelcentrum gereed was, waarbij hij een cultureel beleid als eerste noodzaak zag. Hij vroeg de gemeenteraadsleden actievere steun te verlenen aan Artishock, „er moet op korte termijn iets gebeuren". Ds. Van Gelder sloot daarop de avond en verzocht de raadsleden aandacht te besteden aan deze „noodkreet" van de kunstenaarsvereniging. „Zonder hen, zou deze avond niet gehouden zijn". Mevrouw Korthuis dankte ds. Van Gel der voor zijn prettige leiding en wekte de burgers op, toch vooral met de pro blemen naar de raadsleden toe te komen. Voor een klein, maar bijzonder aan dachtig gezelschap muziekliefhebbers heeft Jean Janssen, student aan het In stituut voor Kerkmuziek te Utrecht donderdagavond een pianorecital ver zorgd onder auspiciën van „Akoesta". Op de Steinway-vleugel van de firma Wagenaar (Utrecht) vertolkte Jean Janssen piano werken van Bach tot en met Ravel. Voor de pauze vertolkte Jean Janssen op uitnemende en knappe wijze twee werken van Joh. Seb. Bach: Preludium en fuga in b-klein en Partita no. 1 in bes-groot; van Ludwig van Beethoven: Sonate opus 81 a in es-groot „Les Adieux". Na de pauze waren we getuige van een virtuoos pianospel van deze muziekstu dent. Met twee etudes werd Chopin even lyrisch als briljant verklankt. Een knappe typering kreeg het romanti sche stemmingstuk van Enrico Grana- dos „Het meisje en de nachtegaal". Na de etudes van Claude Debussy volg de tenslotte een Sonate van Jean Jans- sen's lievelingscomponist (voor piano) Maurice Ravel. Op bijzonder spranke lende wijze en met een bezieling, die de pianist de hele avond al kenmerkte, werden de drie delen van deze Sonatine vertolkt. Voor de derde maal in successie wordt in Soest deze zomer de Zonnebloemwed- strijd gehouden. Voor de derde maal ook is de organisatie in handen gelegd van de heer Chris Uiterwyk. Reeds jaren geleden bereikten tuinierende Soesters frapante resultaten met zonnebloemen, bijzonder hoge en forse planten. De afdeling Soest van de Vereniging tot Bevordering der Bijenteelt in Nederland en de plaatselijke afdeling van de Kon. Ned. Mij. voor Tuinbouw en Plantkunde hebben drie drie jaar geleden de handen ineen geslagen, om de zonnebloemlief hebbers en alle overige tuinbezitters in staat te stellen mee te doen aan een wedstrijd in het kweken van de volgen de drie categorieën: a. De hoogste zonnebloemplant. b. De breedste zonnebloem. c. De plant met het grootste aantal zon nebloemen. De wedstrijd wordt dit jaar beperkt tot de grootbloemige zonnebloemen. Opgave van deelneming is niet nodig, evenmin inschrijfgeld. Elke Soester in woner (ster) kan meedoen. In het najaar verschijnen in de Soester Courant, die hieraan haar volle medewerking ver leent, wekelijks mededelingen omtrent reeds bereikte afmetingen en aantallen. Aan de hand van deze gegevens kan iedereen zelf nagaan of de gekweekte zonnebloemen deze evenaren of overtref fen. Is dat zo, dan schrijft men een briefkaart of zendt men een bericht met gegevens in centimeters of de aantallen bloemen aan het contactadres: Chris Uiterwijk, Kerkpad N,Z. 49. Een com missie uit de samenwerkende verenigin gen controleert daarna via een bezoek één of meermalen de opgegeven planten. Reglement Voor het meten of tellen der bloemen gelden de volgende regels: 1. De hoogste zonnebloem wordt op gemeten vanaf de aarde tot en met de in horizontale stand gehouden bloem of zaadknop. 2. De grootste bloem wordt gemeten door een schuifmaat te plaatsen dwars over het breedste gedeelte van de bloem of zaadknop en dan aan te schuiven tot de vasté kern van de bloem. 3. Het grootste aantal bloemen wordt ge teld. 4. De bloemen moeten reeds in bloei staan (die al zaad gevormd hebben tel len ook mee). 5. De planten in alle drie categorieën behoren in goede staat te verkeren, dus niet geknakt of gebroken en nog ter plaatse vast te staan. Men kan, behalve het plezier van het kweken, zelf, hiermee ook nog mooie prijzen verdienen, die beschikbaar ge steld zijn door de Coöp. Landbouwver- eniging, Torenstraat 16; Avicultura, G. J. Blom, Soesterbergsestraat 49; Spruit, Beukenlaan 54; J. M. Hilhorst, Steen - hoffstraat 34 en J. V. Westeneng, Nieu- weweg 40. In elk der drie genoemde categoriën 08.00 - 08.30 uur Klanken van kerkklokken. 08.30 - 09.00 uur Zanghulde voor het gemeentehuis door de verzamelde schooljeugd van Soest/Soestdijk. Medewerking wordt verleend door de Soester Harmonie P.V.O., de drum bands „De Springbokken" en „Olympia". Het geheel on der leiding van de heer G. J. J. van der Schepop. Toespraak van de burgemeester. 09.00 - 13.00 uur Draaiorgelmuziek op de Vredehof straat. Na 13.00 uur op verscheidene plaatsen elders in de gemeente. 09.00 - tot zons ondergang 11.00-13.00 uur 12.00 -14.00 uur 14.00 - 15.00 uur 15.00 - 17.00 uur Kunstmarkt op de Eng, met enkele extra programma's georganiseerd door „Artishock". DOE-DAG voor kinderen. Optreden van enkele pop-groepen uit de buurt. Session-programma voor hen die mee willen doen! Volksdansen. Hoogtepunt van het openlucht pop-festival „THE CONTINENTAL UPTIGHT BAND". 10.00 - 16.30 uur Nationaal hockeytoernooi voor Mixed elftallen om de Generaal J. Brouwer-wisselbeker op de hockeyterrei- nen aan de Schrikslaan. 10.00 - 16.00 uur 10.30-11.15 uur 13.00 -16.00 uur Openstelling van het Luchtmacht Museum op de basis Soesterberg. Bloemendéfilé voor H. M. de Koningin langs het Paleis Soestdijk. Groot kinderfeest op de SEC-velden aan de Bosstraat. Deelname ƒ0,25 per spel. Voor ieder deelnemend kind is een prijs te winnen. 16.00 uur Gekostumeerd voetbal. 13.00 uur Optocht voor kinderen op versierde fietsen vanaf het Nassauplantsoen. Overige opstel- en startplaatsen zijn: Dalweg (Vivo) en De Smitshof. De te rijden route is: Nassauplantsoen - Pr. Hendrik laan - Dalweg - Van Gooijenlaan - Molenstraat - De Smitshof - Weegbreestraat - Eigendomweg - Nieuwe- weg - SEC-terreinen. 14.00 - 17.00 uur Filmvoorstellingen in het gebouw „Credo", Julianalaan 19. Aanvang 14.00, 15.00 en 16.00 uur. Toegang vrij. 14.00 - 16.00 uur Puzzelrit voor auto's, motoren, bromfietsen en fietsen. Start voor alle deelnemers op het terrein bij de brand weerkazerne en gemeentewerken. Inschrijfgeld: auto's en motoren ƒ2,bromfietsen ƒ1,fietsen ƒ0,50 (per koppel). Gelegenheid tot inschrijven vanaf 13.15 uur aan de start. Voor-inschrijving kan plaatsvinden bij de heer J. v. d. Bank, Dorresteinweg 41, tel. 6881. Eenvoudige rit. Mooie prijzen! 14.30 uur Muzikale mars door Soesterveen van een gastkorps. 14.30 - 16.00 uur Gevarieerd kinderprogramma in het Openluchttheater. M.m.v.: ..De Kermisklanten", muziek en zang; Rob Vrieling, poppenkast; Ad Rommerts, pottebakken met en voor de jeugd. Toegang 0,50 per persoon. Voorverkoop kaartjes bij de V.V.V., tegenover het gemeentehuis t.m. vrijdag 28 april en op 1 mei vanaf 14.00 uur bij de ingang van het theater. 15.45 uur Rolschaatswedstryden voor de jeugd bij de Weegbree straat. Diverse leuke prijzen. 15.15 -17.15 uur Quiz-middag in het bejaardencentrum Molenschot, waaraan drie teams zullen deelnemen, t.w.: Braamhage, Molenschot en Groot-Engendaal. Onderwerp: De periode tussen de eerste en tweede wereldoorlog. In de pauze: vaderlandse liederen door de „Schellebellen" onder leiding van Paula van Alphen. 19.45 uur Toneeluitvoering in het gebouw St. Jozef aan de Steen- hoffstraat. Opgevoerd wordt: „De vlag op de toren" door het toneelgezelschap „Zon en Schild" en „Hebron" uit Amersfoort. Deze toneelavond wordt georganiseerd door de Chr. Nationale Oranjevereniging „Beatrix". Verplicht pro gramma a 1,aan de zaal. uur Lampionnenoptocht door het Soesterveen naar de Engh. Opstelplaats: Dalweg (nieuwe flat). 20.00 20.45 - 21.30 uur Klein luchtvuurwerk op de Engh. worden toegekend eerste prijzen, be staande uit waardebonnen groot ƒ20,- en tweede prijzen van waardebonnen groot 10,-. De waardebonnen moeten bij de genoemde zaadhandelaren worden inge wisseld. Bij hen is tevens een prima collectie zaden aanwezig voor een goede keuze bij het begin van het zaaiseizoen. Elke eerste prijswinnaar ontvangt bo vendien honderd crocusbollen en elke tweede prijswinnaar vijftig crocusbollen, welke beschikbaar zijn gesteld door de Gemeente Soest. Aan alle prijs winnaars wordt bovendien door de bijenteeltver eniging een pot echte bijeenhoning aan geboden. Alles tesamen dus een aantrekkelijke prij zencollectie. Aanwijzingen Enige aanwijzingen voor het kweken mogen hier nog volgen. Er zijn hoge en lagere soorten. Kies de beste en zaai een flink aantal planten, b.v. een rij. Meer planten, meer kansen. Zonnebloe men moeten vruchtbare grond hebben, mesten is aan te bevelen. Ze houden van zon, dus liefst een zon nig plekje kiezen. De zaaitijd loopt van eind april tot ver in mei. De zaaiafstand is van 50 tot 60 cm. Leg b.v. telkens 3 zaden bijeen, een paar c.m. uit elkaar en houd de beste plantjes over. De zaai diepte is een paar centimeter, vooral niet te diep. Zonnebloemkenners kunnen u mogelijk informatie verschaffen over de behan deling van de planten voor zo mogelijk nog hoger, breder of meer. Het einde van de wedstrijd is medio september. Het is aan te bevelen deze krant, met het reglement en de aanwij zigingen te bewaren. Vorig jaar gingen de eerste prijzen naar de hoogste plant 464V« cm (1970-491 cm), de breedste bloem 41,7 cm (1970 - 43,1 cm) en het grootste aantal bloemen aan één plant 44 stuks (1970 - 62). Het Soester initiatief werd inmiddels overgenomen door de imkers in Bunnik, waar ook vorig jaar reeds een dergelijke wedstrijd werd gehouden. Het Oranjecomité „Soesterberg" heeft wederom voor een rijk gevarieerd en aantrekkelijk programma gezorgd voor de Koninginnedag, welke dit jaar op maandag 1 mei gevierd zal worden. Met medewerking van de Muziekvereni ging „Soesterberg" en de drumbands van AGAVS en Laetitia wordt de feest dag om 8.00 uur geopend met een re veille. De kleuters en schooljeugd kunnen zich in de morgenuren in het Dorpshuis ver maken bij voorstellingen van de Soester artiest Ronald de Zeeuw. Van 12.00-18.00 uur wordt er tevens een kinderkennis georganiseerd in de Hoek steen. De Amerikaanse piloot Edward Schlin- ger III zal omstreeks 13.00 uur waarde bonnen droppen boven het vliegdorp. Vanaf het Dorpsplein start om 13.30 uur een voetpuzzeltocht voor jong en oud. Om 16.00 uur zal de allereerste dames- voetbalwedstrijd in Soesterberg plaat» vinden op de terreinen aan de Kamp weg. 's Avonds wordt de elfde wielerronde van Soesterberg verreden door 90 ama teur-wielrenners, georganiseerd door de Soester Ren- en Tourvereniging „Tem po". Een jeugdploeg van de judoafdeling van „Laetitia" heeft, onder leiding van de heer J. v. d. Vlugt, de tweede plaats behaald bij wedstrijden voor 8-13 jari gen te Zeist. De Bingo-avond, welke eerst zou plaats hebben op vrijdag 5 mei, wordt nu ge houden op vrijdag 28 april. Op verzoek van de bejaarden zullen nog eens de films over Soesterberg vertoond worden vrijdagmorgen, om 10 uur, in het Drpshuis. In samenwerking met de projektleider van het open bejaarden- werk, de heer G. Loeb, zijn beide films ter beschikking gesteld door het ge meentelijk archief. Toegangsprijs ƒ0,50. Het bestuur van de voetbalvereniging „Soesterberg" recipieerde zaterdagmid dag in de grote hal van het Dorpshuis, waar men van afdelingsvoorzitter E. van der Kaa de officiële KNVB-wimpel ont ving. Ter gelegenheid van dit gouden jubi leum sprak wethouder K. de Haan na mens de gemeente Soest en de Sport stichting enkele troostende woorden aangaande terreinnood en accomodatie, waarbij de verzekering werd gegeven, dat „Soesterberg" bovenaan de urgen- tielijst van de Sportstichting staat. Hoewel het met Soesterberg in de af deling wel erg gezellig was, zou voor zitter E. v. d. Kaa er helemaal geen bezwaar tegen hebben, wanneer Soester berg door goede prestaties eens overging naar de grote bond. Deputaties van besturen van voetbal verenigingen uit Soest, Zeist, Amers foort, Den Dolder, Utrecht, Scherpenzeel, Vianen, De Bilt en Driebergen brachten onder meer de ballenvoorraad op goed peil. De nieuwe voorzitter van de jubilerende vereniging J. F. J. de Lang benadrukte de niet geringe materiële zorgen van „Soesterberg". Naast vele jeugd- en seniorenspeler», trainers en leiders gaven ook de Soester bergse verenigingen acte de présence pp de zeer druk bezochte receptie. Wij zijn ook weer gestart met het inblikken van vlees. 'n TIP: LAAT HET NU VAST DOEN. Straks gemakkelijk voor uw weekend en vakantie I 8 radiatoren Gietijzeren ketel 5 jaar garantie Dikwandige buis Gelaste installatie Eventueel 100 °/o financiering. Telefoon 03490 - 13316 Utrechtseweg 88 Amersfoort Speciaal adres voor alumi nium jaloezieën en ZON NESCHERMEN. Pczon zonweringsbedrijf. Van Weedestraat 43, Soest, tel. 5434 of 20566 Amersfoort. e O e O T3 jG O) *0 CS Ök Si e 5 1 I J fiS C 5 g

Soester Courant | 1972 | | pagina 9