gebak SOEST aavo MüOmo- Blazers Gor-ray Rokken MitOmo- (TIS! 85,- - 98,- MUdmo- ^Sckoemaker - antennetechniek ecldynette ven Matige belangstelling van jeugd voor forumavond voor stoere jongens-kledim moet u naar: ƒ47,10 ƒ54,50 SOESTERBERG voor modieuze positie-kleding moet u naar: RADIO en TELEVISIE M. TUSSEN vanae ƒ59,75 - ƒ94,- J. HOPPENBROUWERS dick renooy voor snoezige baby-kleding moet u naar: Fa. Spijker AUTORIJSCHOOL Krabbels van Knelis voor vlotte, aparte meisjes-kleding moet u naar: MUcinur 2,95 OF EV9USIG S8NG VOOR HEL EER op SANKETBAKKER KELESOOM ulent fSinke Met inrichten ,.Soos" veel wensen vervuld Toneelavond van de christelijke Oranje vereniging „Beatrix" B0XEM Kinderwagen Speciaalzaak Laetitia gaf gezellige uitvoering Handel met Australië Voor tuinvrienden van HendrikJan de Tuinman Jaarvergadering Groene Kruis Benoeming tot lid van de gemeenteraad Voor Rouw- en Trouwkleding jforrrrmiclabei kollektie posters Eerste Soester Begrafenis-Onderneming Bach Cantate-dienst in de Pauluskerk te Baarn De heer J. Wilten bedankt als voorzitter van de T oneelvereniging „De Rietpluim" speelde „De Vervalsers" Bizonder Barokconcert op kasteel Groeneveld in Baarn Café-Restaurant „Groeneveld" 92 woningen „Klaarwater" hockeyclub Zilmeta Laanstraat 43 - Tel. 4685 Zeepost Katholiek Vrouwengilde Vleesverkoop „iSnackóltop" J. EPSKAMP IJSTAART Soest -- Telefoon 2792 Soesterberg - Telefoon 03463-1587 oensdag 3 mei, 8 uur, ok 8 uur. nmaal terug in BAARN. jong en oud. ristopher Plummer e.v.a. ag 2.30 uur als ROBIN HOOD aftige strijd om de troon, de Nederlandse film TELEFOON 2823 iR GEHEEL SOEST tlaan 14 Amersfoort in bezit van of stude- 3.P.D. voor gevarieerde ovengenoemd adres. L/YVEG 19 ;e indiensttreding igazijn. i bovengenoemd adres. Vrijdag 28 april 1972 De jeugd toonde gisteravond door hun wel zeer minimale opkomst nauwelijks belangstelling te hebben voor de forumavond over de oudere jeugd van Soest, welke avond juist voor hen belegd was. In aantal overtroffen zjj nauwelijks de ouderen, die gekomen waren om te horen welke wensen de jeugd wel had. Er moest zwaar aan getrokken worden om wat vragen los te krijgen en slechts en kelen stelden deze. Veel bleek weer af te hangen van de door de gemeente beschikbaar te stellen financiën en van enige zelfwerkzaam heid van de jongeren bleek nauwelijks sprake. Uiteindelijk stelde zich een twaalftal van hen beschikbaar om een BLIJETIJDS BABY EN KINDERKLEDING GALLENKAMPPELSWEG11 - SOEST - TEL. 6286 Maandag 1 mei a.s., 's avonds om 7.15 uur, houdt de Chr. Oranje Ver. „Bea trix" een korte huishoudelijke vergade ring in het Verenigingsgebouw aan de Steenhoffstraat. Aansluitend daarop zal de toneelgroep „Zon en Schild" uit Amerfoort het historisch blijspel in 4 bedrijven opvoeren „De Vlag op de To ren" van Pieter v. d. Does. Voor de verdere aankondiging verwijzen wij naar de advertentie elders in dit blad. blank, 80 x 100, met veilige sluiting Ook in groen en bruin gebeitst Burg. Grothestraat 14 - Soest (Naast Braamhage) Telefoon 7951, b.g.g. 8895 VOOR ONDERHOUD VAN ELK MERK! "ELEF. 8667 SOEST 25,een bekend De r.k. sportvereniging „Laetitia" gaf zaterdagavond een langdurige show van sport en spel ten beste in de garnizoens- ontspanningszaal. Hoogtepunten in het 22 nummers tellende programma waren de diverse dansen van balletgroepen van de dames Lazet en Erasmus. Na de pau ze traden de grotere ballerina's op in een zwaaioefening, een tango, een Zorba en een moderne dans. Menig applaus klonk voor de prestaties van kleuters, meisjes en jongens in een vermakelijke trapezoïde-oefening en de jongens en meisjes bij het trampoline springen. De show- en drumband, onder leiding van de heer H. Hulsdouw gaf een con certuitvoering. Voorzitter Hagmeijer prees zich geluk kig, dat een groot gedeelte van de Soes- terbergse jeugd, die aan „Leatitia" was toevertrouwd, deze avond op positieve wijze zich kon uitleven in sport en spel. De exportclub van de Utrechtse Kamer van Koophandel is voornemens op dins dag 16 mei a.s., aanvang 16.30 uur, in het gebouw der Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Utrecht en Omstre ken, Maliesingel 2 te Utrecht, een ex portclub-bijeenkomst te organiseren met als onderwerp: „De praktijk van de Ne derlandse handel met Australië". De heer B. Dekker, ekonomisch mede werker van de Nederlandse Consul-Ge neraal te Sydney, zal hierover een lezing houden, waarna de aanwezigen in de gelegenheid gesteld zullen worden over het een en ander te diskussiëren, respek- lievelijk eigen ervaringen in te brengen. De maquette van de woningen in „Klaarwater" werkgroep te gaan vormen, die de ver langens op een rijtje zal gaan zetten. Maar om het zover te krijgen werd ta melijk langdurig, en soms ook langdra dig gediscussieerd. In het forum hadden plaatsgenomen de dames G. Huijgen-Haring en M. de Pa ter, respectievelijk voorzitster van de Kinderboerderij en stafmedewerkster van het jeugdcentrum „De Jotters" in Bun schoten en de heren K. de Haan, wet houder van sport en jeugdzaken, W. Huiser, voorzitter van de Stichting Jeugdzorg, A. de Rouw, staflid van de Provinciale Jeugdraad te Utrecht en L. Wils, stafdocent van Middeloo te Amers foort. Wethouder De Haan gaf een kort over zicht van de activiteiten voor de jeugd van gemeentezijde, resulterend in het beschikbaar stellen van het pand aan de Molenstraat. Het gesprek bleef hangen op het punt, hoe dit gebouw in te rich ten. Naar muziek luisteren De gemeente wil de inrichting laten af hangen van de wensen van de jeugd. Volgens een door de Provinciale Jeugd raad uitgebracht rapport zou er grote behoefte bestaan aan „het luisteren naar muziek", eventueel dansen en een bios coop. De heer De Rouw somde wat gegevens op uit het rapport, het resultaat van een gehouden enquete. Hij meende ove rigens dat er niet te harde conclusies uit dat rapport getrokken mochten worden. „Veel jongeren zijn niet bereikt en ook zij zullen wensen hebben", meende hij. Wel vond hij dat er een systematisch jeugdbeleid opgezet moest worden. I Op deze beide inleidingen vroeg de ge spreksleider, de heer Wils, enige reac tie. Die bleef uit. Iedereen was het er kennelijk mee eens. Uit de enquete was gebleken dat men niets voelde voor entreebetalen, er zou geen alcohol geschonken moeten worden en men had geen behoefte aan een lei der. De heer Huiser informeerde naar de wensen voor de inrichting, maar vond mevrouw De Pater op zijn weg, die het maar een griezelige vraag vond. „We moeten de zaak flexibel opzetten. Er moet van alles kunnen", vond zij. Dat bleek ook te kunnen. Wethouder De Haan benadrukte dat, maar hij wilde toch wel een programma van eisen zien. Geconcludeerd werd dat het hebben van een trefpunt als het belangrijkste werd gezien. De heer IT. Wansleben vond daarom dat er begonnen moest worden met muziek, dansen en gelegenheid tot discussiëren. Een verzoek van een der jongeren om ook een ruimte in te richten waar men rustig kon werken, werd weggevaagd door zijn leeftijdgenoten. „Onzin" werd er gezegd. Op de vraag van mevrouw De Pater wat er dan wel moest komen („het is wél leuk om maar af te wachten"), kwam het idee naar voren een werkgroep te formeren. Daar stelde zich aan het eind van de avond een aantal jongelui voor beschikbaar. Zij bleken geen be hoefte te hebben aan ouderen voor ad vies e.d. In de loop van het gesprek bleek ver der dat de door de gemeente ingestelde „adviescommissie jeugdcentrum" reeds concept-statuten had opgesteld, die ech ter voor wijzigingen en aanvullingen nog geheel open waren. Het aanstellen van een vaste kracht voor het runnen van het jeugdcentrum was voorlopig niet haalbaar. Hier speelde de financiën een grote rol. Wethouder De Haan liet zich niet uit over de vraag hoeveel geld de gemeente voor het doel beschikbaar zou stellen. Slechts bleek dat een mijnheer Fransen, consulent van de Stichting Ruimte voor de Jeugd, beschikbaar was voor het eeven van adviezen. Vastgesteld werd verder, dat de werk- eroep snel van start zal moeten gaan. De tijd dringt, wil men nog in hpt na jaar van het gebouw aan de Molen straat gebruik kunnen maken. De heer De Rouw probeerde daarna nog te weten te komen of er naast de „soos" nog meer gedaan moest worden. Ook het vormen van een jeugdraad stelde hij aan de orde. Volgens de heer De Haan wacht de gemeente daar nog wel even mep. ..We kijken wel uit", waren zijn woorden. Hij wilde eerst wat concreter weten wat er onder de ieued leefde. Naar de wethouder zei subsidieerde de gemeente de Stichting Jeugdzorg met een bedrag vgn' ƒ89.230.een zelfde Stichting in Soesterberg met ƒ10.000. daarnaast kreeg de kinderboerderij ook 10.000.en nu is men bereid geld te steken in het nieuwe jeugdcentrum. Resumerend sloot de heer Wils daarop de avond met te stellen, dat de ge meente grote bereidheid toont om wat nu op stapel gezet werd, levenskansen te geven. Als voorlopig contactadres, waar jon geren zich kunnen aanmelden, stelde zich beschikbaar, de heer J. la Riviére, Ir. Menkolaan 73. Soest, tel. 5832. Ijzerwaren Gereedschappen NIEUWSTRAAT 56 - TEL. 6228 RALSTON DEALER LET OP DE SPECIALE AAN BIEDINGEN VIA RADIO EN T.V. De afdeling Soest van het Groene Kruis groeit in doorsnee harder dan het Oran je-Groene en Wit-Gele Kruis. Dit con stateerde mevrouw A. Peters-Zanen, voorzitster van het Groene Kruis, tijdens de gisteravond in gebouw De Rank ge houden jaarvergadering. De afdeling tel de medio 1970 1.250 leden en per 1 ja nuari van dit jaar was dit 1.500 ondanks het bedanken van tachtig leden. Door een aantal bestuursmutaties werd vorig jaar geen jaarvergadering gehou den, zodat ook de financiële stukken over het jaar ervoor niet werden gecon troleerd. De nieuw benoemde kascom- missie zal nu de stukken over zowel dit jaar als over '70 controleren. Het batig saldo medio '72 bedroeg ruim 48.000 gulden. In 1970 was er een nade lig saldo van 1.800 gulden. De gunstige ommezwaai was hoofdzakelijk te danken aan de contributieverhoging met vijf gulden tot twintig gulden, de stijging van het ledental en gunstiger subsidie regelingen. Anderzijds is het wachten nog steeds op de aanstelling per 1 juni van de derde wijkverpleegster. Een stevige financiële basis is noodzake lijk voor de verhoging van de afdracht aan de provinciale Groene Kruisvereni ging van 1,60 op 2,en in verband met de aanzienlijke bijdrage, die straks aan de Stichting Gezondheidsbevorde ring in Soest moet worden betaald. Uit het jaarverslag van secretaresse mej. N. Rink bleef, dat de heer J. A. Kam pen per 1 januari bedankte als secre taris-administrateur. Mej. Rink nam het secretariaat over, de heer W. Peters de administratie. In het verslagjaar werden 424 keer artikelen uitgeleend tegen 241 in 1970. Tijdens de bestuursverkiezing werd mej. Rink officieel gekozen, ter wijl het bestuur werd aangevuld met de heer B. H. Beerdsen. De aftredende bestuursleden mevrouw Peters (voorzit ster) en P. Bergema werden herkozen. Vanaf heden is ter gemeentesecretarie voor een ieder nedergelegd een besluit tot benoeming van de heer J- Veenen- daal, Christiaan Huygenslaan 14 te Soes terberg, tot lid van de raad der gemeen te Soest, zulks ter voorziening in de va cature, ontstaan door de ontslagname van de heer J. W. H. Geerlings als lid van de genoemde raad. Soest, 28 april 1972. BLIJETIJDS-, BABY- EN KINDERKLEDING GALLENKAMPPELSWEG 11 - SOEST - TEL. 6286 Adviseurs in beeld en geluid KERKSTRAAT 3 - SOEST (naast de Oude Kerk), tel. 02155-7949 Laanstraat 55 - Baarn Telefoon 2783 onze nieuwe en emblemen BOEKHANDEL 7 G.J. WESSELS Soesterbergsestraat 53-tel 2419 SOEST VAN WEEDESTRAAT 80-82 gevestigd: architect hbo-bna Pieter de Hooghlaan 15 - Soest tel. 02155-5239 v.h. H. W. VELLINGA Begrafenis - Crematie - Transport (Rouwkamer) Steenhoffstraat 1 - Soestaljk Telefoon 2731, b.g.g. 2455. De .maandelijkse Back-cantatedienst zal worden gehouden op zondagavond, 30 april a.s. in de Pauluskerk-Brink-Baarn; aanvang half acht. Voor deze zondag „Sonntag Jubilate" componeerde Back zijn cantate nr. 146, welke echter niet zal worden uitgevoerd; de uitvoering van deze cantate (met or gelsolo) wordt verschoven naar zondag, 4 juni a.s. Omdat het zondag 30 april is, de ver jaardag van onze koningin, is gekozen voor cantate nr. 117 „Sei Lob un Ehr' dem höchsten Gut", een feestelijke can tate, die niet gebonden is aan een zon dag van het kerkelijke jaar. Deze fees telijke cantate vormt dus de muzikale omlijsting van de dienst, die zal worden voorgegaan door ds. J. B. Oskamp. Na het grote succes van het eerste op treden, heeft de nieuwe toneelvereniging „De Rietpluim" besloten om het stuk „De Vervalsers" nog een paar keer op te voeren. Hiervoor is vrijdag 9 juni al vastgesteld. In gebouw De Rank kan het Soest publiek dan voor het eerst met de nieuwe vereniging kennismaken. In november nemen de leden een nieuw stuk in studie. Het is niet onmogelijk, dat voor die tijd het stuk De Vervalsers nogmaals wordt opgevoerd ten bate van het Bentinck Fonds. Met de première van het stuk, vrijdag avond. in gebouw De Rank voor de do nateurs opgevoerd, heeft De Rietpluim veel eer ingelegd. Regisseur J. Bosch was dan ook zeer tevreden, vooral over het spel van Tiny Hagen, die uitblonk. „De zaal speelde als het ware mee. Dat moeten we ook hebben, we willen de mensen bij de kijkkast vandaan halen. We willen ze iets anders laten zien dan een vierkant plaatje", aldus de heer Bosch. Tot het slagen van de première hebben in niet geringe mate de décors bijgedragen, vervaardigd door eigen le den. Over de toékomst zei voorzitter C. Ou- wens datp„De Rietpluim" de wagen spelen in ere wil herstellen. Destijds trokken'die''in .Soest altijd veel belang stelling. Voor de uitvoering van dit plan is echter wel financiële steun van de ge meente nodig. - - .„Wagenspelen zijn meestal kostuum stukken en daar gaat tamelijk veel geld in zitten", aldus de heer Ouwens. De vereniging weet zich overigens gesteund door de Soester Gemeenschap waar ze lid van is. Via de S.G. zal de gemeente worden benaderd met het verzoek om financiële medewerking. Het plan is om in ieder geval volgend jaar tijdens de traditionele kunstmarkt op Koninginnedag een wagenspel op te voeren. Verder heeft men besloten jaar lijks opvoering te geven van twee stuk ken en van enkele eenacters. Zaterdag 29 april a.s., zal het concert seizoen 1972-1973 op Kasteel Groeneveld worden geopend met een bijzondere uit voering van barokmuziek „Capriolen uit de pruikentijd". Geheel in authentieke costuums brengen de sopraan Jeanne Companjen, de flui tiste Ottolien Otte, de bariton Ruud van der Meer en de klavecinist Jaap Spigt een programma van Engelse amusements muziek uit de achtiende eeuw. De organisatoren - bijgestaan door de Baarnse Muziekkrnig - stellen zich voor, de opbrengst van dit concert ter be schikking te stelen voor de zonodige verbeteringen aan de zaal. Het programma bestaat uit liedjes en salonstukjes, die vaak de achtergrond muziek vormden tijden de soirèes van de „happy few". BLIJETIJDS BABY EN KINDERKLEDING GALLENKAMPPELSWEG 11 SOEST - TEL6286 Amsterdamsestraatweg 42 Baarn - Telefoon 02154-2576 ZATERDAG en ZONDAG „K1PPELEVERT J ES" 11 in sherry-roomsaus geserveerd |J met r(jst en doperwtjes ƒ7,25 Leuk kindermenuutje met soep en croquet 5,50 Onze zaak is geopend van 7-11 uur. Keuken open van 10 tot 9 uur. ZAAL MET OPEN HAARD BESCHIKBAAR VOOR BRUI LOFTEN, PARTIJEN, RECEP TIES en VERENIGINGEN. De burgemeester van Soest maakt be kend, dat het voornemen bèstaat om aan de Stichting Bevordering Eigen Woning- bezit te ,s-Gravenhage, Van de Spiegel straat 8, vergunning te verlenen voor de bouw van 92 .woningen binnen het be stemmingsplan „Klaarwater", op de per celen, kadastraal bekend gemeente Soest-, sectie G, nummers 4454, 4479 en 5859, allen gedeeltelijk. De op bovenvermeld bouwplan betrek king hebbende tekeningen en beschei den liggen van 28 april tot en met 12 mei 1972 ter gemeentesecretarie, afdeling I, ter inzage gedurende welke termijn belanghebbenden op aangrenzende en nabij liggende percelen schriftelijk be zwaren bij burgemeester en wethouders kunnen inbrengen tegen het verlenen van de vergunning. Soest, 28 april 1972. De statutair aftredende voorzitter van de hockeyclub, de heer J. Wilten, stelt zich, door uitbreiding van zijn werkkring niet, herkiesbaar. Op de ledenvergadering van 10 mei a.s., zal in deze vacature moeten worden voorzien. Het is nog niet bekend wie zijn opvolger zal worden. Zondag a.s. wordt de laatste competitie wedstrijd van het seizoen 1971-1972 ge speeld. Het nieuwe hockeyseizoen be gint op 3 september met een bekerwed strijd. Maandag 1 mei a.s. worden de wedstrij den gespeeld van het Generaal Brou wer-toernooi. Na afloop wordt er „ge barbecued" met aansluitend een groot feest met medewerking van de Band van Simon Keizer. Opticiën Soesterbergsestraat 26, telefoon i EERSTE RIJLES GRATIS Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan, tussen haakjes, ach ter de naam van het schip vermeld. Argentinië: ms „Schwarzburg" (3/5). Australië: ms „Sydney Express" (5/5). Brazilië: ms „Schwarzburg" (3/5). Canada: ms „CP Doscoverer" (2/5). Israël: ms „Lea" (4/5). Ned. Antillen: ms „Mercurius" (2/5). Nieuw-Zeeland: ms „Haparangi" (4/5). Suriname: ms „Mercurius" (2/5). Verenigde Staten van Amerika: ms „SL 180" (3/5). Z.-Afrika (Rep.) en Z.-W.-Afrika: ms „Advocate" (3/5). Op 2 mei a.s., om 8 uur, in de zaal van de Opstandingskerk, Euterpeplein 1 in Amersfoort, zal mevrouw Hamm voor alle afdelingen van het district Amers foort vertellen van haar werk in de Verenigde Naties. Zij is daar afgevaar digde namens alle vrouwenorganisaties in Nederland. Introducées en andere belangstellenden zijn van harte welkom. Zaterdagmorgen, 9 uur, zal aan het slachthuis verkoop van vlees plaatsvin den aan de houders van gele kaarten, genummerd van 266 tot en met 360 en van 1 tot en met 125 en aan de houders van grijze kaarten, genummerd van 1 tot en met 66. Ajje ut ming vraog dan mok zeige dak daan tuus nie zo bar veul in de melluk te brokkele maag heb- be, maor daat der toch nog wel dinge beure waor ovur ik ut zogezeit veur ut zeige heb. Een vaan die dinge is ut besteeje'vaan de vrieje zaotur- daagmarrege. Netuurluk nie heulemaol, maor in ellek gevaal toch un belaang- riek deel dervaan. Neem noeng is effe de leste zaoturdag- marrege. Ut heule laand sting in ut teke vaan de naatsjenaole trimwaandeling. Daat betekende daat Soest ok mee deej. Aal maonde laang waaster bar veul ruklaome veur gemaok op raadiejo, til- levisie en in de kraante. Ajje ut alle- maol mos glove daan kon ut nie aors of de tweentwintugste aapril zouw un om wenteling gaon worde in ut leve vaan ellek mins, as hie of zie teminste de meujte wouw neme om deel te neme an de zogenaomde trimwaandeling. Vief. of ajje je eige der nog toe instaot veulde, zellufs tien kielometur waandele, leek un betur meediesijn te weze as waat der tot noeng toe waas uuttevong- de of ontdek. Der zouw geen doktur meer nodug weze, hooguut allenug nog maor om uut te maoke of je nog wel in staot waas om te kenne gaon trimme. Ofgaond op aal die reklaome en zuk soort dinge kon ik maor heul meujeluk waachte op ut mement daat die waan- delinge plaots zouwe gaon vingde. Nie in ming eentje maor saome mit Kneliao hep ik aal laang vaan te veure ut plaan opgevaat om aan die waandeling deel te neme, om op die menier as ut waore un knaop vaan un steen an ming eige ge- zondhied bie te draoge. Zaoturdaag waas ut daan zo veer. De waandulklup Olumpiejao haad de zaok georgaanizeerd en daat waas netuurluk nie zoon gekke gedaachte gewees vaan de minse die ut naotsjonaol hebben ge regeld, waant wie zouw daat betur ken ne doen as un klup die zuil eige jaor in jaor uut mit waandele bezug houwd? Ik zouw ut niet wete, en mit die ge daachte waas ik daan ok saome mit Kneliao naor de sporthaal gegaon. Die waas angegeve as offiesjeel vurtrekpunt. Om meujelukhede bie ut inschrieve te veurkomme waore wullie un bietje an de vreuge kaant, maor daat maokte nie zo bar veul uut, waant ut waas daor veur die sporthaal un gezelluge drukte en wullie haadde toch ok nog wel effe nodug om ongze deelnemurs/kontrolle- kaorte in te vuile, waant ut gong heule- gaor volluguns de reguls, en daat hield in daat der niet gerommuld kon worde. Nie gelope, daan ok geen speld. Ik weet niet ofdaat de belaangstelling bie ut begin vaan de daag zo groot waas omdaat de barregemeestur ut vurtrek- sein zouw geve, en un heule kwak min- se zo vlaak veur ut vurtrek vaan de barregervaodur nog effe un goeie in druk aachtur wouwe laote, maor un feit waas ut daat der om tien uur un heule kwak minse bie de sporthaal anwezug waore om as eerste de waandeling an te vaange. Maor de barregemeestur mit zun vrouw waore nie allenug gekomme om effe an te geve daat de minse kong- de gaon lope, hie haad zelluf ok de waandelschoene annetrokke om saome mit tftoedurs geliek ók maör un vief kie lometur. te lope. Noeng kejje netuurluk zeige: waorom loop zoon man nie un tien kielometur, maor hie mos rekening houwe mit zuil hond, waant die is in hondejaore gere- kund aal laang de pensjoengerechtug- de leeftied gepaasseerd, dus daor maag je nie zo bar veul meer vaan vurlaange. Toch gloof ik, en daorin staot zellufl ming Kneliao heulegaor aachtur ming, daat as de barregemeestur vaan te veurt haad gewete daat die vief kielometuf toch eigeluk allenug maor tussen dê huuze deur gong, daat hie daan maor lievur de tienduuzend metur haad ge nome. Daat begriep ik noeng nog nie. Wullie zitte midde tusse de bosse en waor kejje noeng betur waandele as in die omge ving. Ik gloof daat ut komp omdaat die waandulklup ut zoon bietje uut eige ideej hep georgaaniezeerd, waardoor daan de minse uut Soest konde zien daat wullie ok nu waandelklup hebbe. Ut is allenug jaammur daat die orgaa- niezatore vurgete binne daat der nog veul meer minse binne, die, as zullie waandele en zekur trimme, der heule gaor geen behoefte an hebbe om tusse de huuze te lope om angegaopt te worde as bewonurs vaan un aore pleneet. BLIJETIJDS BABY- EN KINDERKLEDING GALLENKAMPPELSWEG 11 - SOEST - TEL. 6286 BIRKSTRAAT 7 - TEL. 3337 GRILL BAR Als attractie voor Koninginnedag reclame eigen fabrikaat, zo lang de voorraad strekt De gehele dag geopend op 1 mei a.s. Ons succes is kwaliteit. (Tegenover Garage van Kooij)

Soester Courant | 1972 | | pagina 3