MÏfcima Mikimo- MUctmo- Mikimtr voor vlotte, aparte meisjes-kleding moet u naar: «KEERSSPIEGEL vande voor modieuze positie-kleding moet u naar: olitico voor stoere jongens-kieamg moet u naar: voor snoezige baby-kleding moet u naar: Bushalte tegenover ziekenhuis Zonnegloren wordt verplaatst Verkeersheuvels en -zuilen. Subsidie voor de Stichting Jeugdwerk Soesterberg Skoda zuinigheidstoertocht in Gooi en Betuwe Dader nog onbekend Zondagochtend bijeenkomsten in het Artishockgebouw GODFRIED MIÜS Veiling van villa krachtens artikel 1223 B.W. Vestiging ijzer en metaal- handel op het industrie terrein Geslaagd Een van de mooiste trimbanen in Nederland officieel in gebruik genomen Militairen van het Kamp van Zeist kunnen zich voortaan fit trimmen Toileten St. Carolusschool halen de eindstreep Inspecteur treft in deze kwestie geen blaam Nieuwe toiletten voor Carolusschool te Soester berg kosten 109.514.07 Geslaagd Nieuwe bedrijven op het Industrieterrein Bouw nieuwe woningen Katholieke dienst in Zonnegloren Interkerkelijke Evangelisatiedienst in de Ichtuskerk Vrydag 19 mei 1972 BLIJETUDS-, BABY- EN KINDERKLEDING Dankzij een vraag uit de gemeentelijke ideeënbus zal de bushalte tegenover het ziekenhuis Zonnegloren verplaatst wor den. De commissie van openbare werken ging er mee acoord. Vier bomen zullen daarvoor opgeruimd moeten worden, maar de verkeersveilig heid zal er aanzienlijk door toenemen. De werkzaamheden zijn begroot op 21.700,-, waarvoor in de raadsverga dering van juni a.s. een krediet beschik baar gesteld zal moeten worden. Ook de verkeersveiligheid van Margriet laan kwam aan de orde. Er bestaat voor die laan eenrichtingsverkeer, wat im pliceert dat er slechts aan één zijde, de rechterzijde geparkeerd mag worden. Dit gebod wordt, zoals ook elders in derge lijke straten, overtreden. De oplossing blijkt te liggen in het instellen van een totaal éénrichtingverkeer, waardoor ook fietsers zich aan de verkeersmaatregel hebben te houden. Bij een enquete on der 20 bewoners van de Margrietlaan bleken er 9 de toestand gehandhaafd te willen zien en 11 pleitten voor een wijzi ging. Op voorstel van het college zal voor die laan nu een totaal eenrichtingverkeer worden ingesteld. In dit verband werd gediscussieerd over het euvel van parkerende vrachtwagens gedurende het weekend. Juridisch is hier nog niets tegen te doen. Het wachten is i op een beslissing van de Hoge Raad, j waar een maatregel van de gemeente Dordrecht in behandeling is. Evenmin bleek het mogelijk de ontslui tingswegen in de polder, speciaal de A. P. Hilhorstweg, tot een B-weg te ver klaren. G.S. voelde niets voor deze maat regel, alhoewel zoals de heer J. v. Pop- pelen (KVP) zei, de weg druk gebruikt wordt als sluipweg voornamelijk voor personenauto's. Die zijn van een B-weg niet te weren, terwijl het instellen van een maximum snelheid buiten de be bouwde kom evenmin mogelijk is. Vrachtverkeer zou er theoretisch niet ko men rijden, omdat de weg aansluiting geeft op B wegen, die binnen de be bouwde kom zijn gelegen. Opheffing parkeerverbod Het parkeerverbod aan de rechterzijde van de Beckeringhstraat, tegenover T.B.S. zal opgeheven worden, met dien verstande dat het voor vrachtwagens gehandhaafd blijft. Dat zal eveneens ge beuren met de noordzijde van de Lt. BLIJETUDS BABY-EN KINDERKLEDING .GALLENKAMPPELSWEG11 - SOEST - TEL 6286 De bestuurder van een motorvoertuig dat sneller kan en mag rijden dan 20 kilometer per uur mag verkeersheuvels links en rechts voorbijgaan behoudens.... Art. 24 RVV. Heel doelmatige middelen ter regeling van het verkeer zijn de verkeers- of vluchtheuvels en de zogenaamde ver keersgeleiders. Al of niet voorzien van verkeerszuilen werken ze belangrijk mee om het verkeer op vlotte en veilige wijze te geleiden. Vooral de heuvels met bij nacht verlichte zuilen of zogenaamde zandlopers zijn bakens die elke twijfel wegnemen omtrent hoe moet worden gereden. Koppenlaan te Soesterberg, waartegen over de zuidzijde een algeheel parkeer verbod krijgt. Een en ander in verband met de verkeersveiligheid bij de brand weerkazerne. Rapport Heide My. Het rapport van de Heide Mij., betref fende de toestand van de bomen langs de Soesterbergsestraat, werd aangehou den. In het algemeen bleek die toe stand niet ernstig te zijn, vooral nu de gaslekken gedicht zijn. Het treffen van de voorgestelde voorzieningen, o.m. het aanleggen van luchtkanalen, vergt vijf endertigduizend gulden. Het aanschaffen van een nieuwe vracht wagen voor gemeentewerken leverde geen problemen. De oude wagen zal af gestaan worden aan het compostbedrijf voor slibgraving. Openstellen van schoolpleinen De „Vara Ombudsman" krijgt van de gemeente Soest te horen dat er meege werkt zal worden om de schoolpleinen buiten de schooluren open te stellen voor de jeugd. De commissie van openbare werken kon zich met het antwoord van het college van b. en w. verenigen. De heer D. Hoekstra (Pr. Chr.) maakte de opmerking dat de ervaring leert, dat na vacanties blijkt dat voor honderden guldens schade aan scholen is toege bracht. Toezicht zal dan ook vereist zijn. In het algemeen was men overigens van mening dat de jeugd er niet veel voor voelt enige afstand af te leggen om te kunnen voetballen. Meerdere beschikbare terreinen worden niet of nauwelijks gebruikt. Een trapveldje aanleggen in de buurt van de Koninginnelaan bleek nog niet mogelijk, daar de daarvoor eventuele geschikte terreinen, nog geen gemeen te-eigendom zijn. Over de Smitsweg in het Smitsveen zal tenslotte, zo besloot de commissie, een zebrapad worden aangelegd, waarmee aan een verzoek van de ouderverniging „De Wikslag" wordt voldaan. De raad wordt verzocht aan de Stich ting Jeugdwerk Soesterberg een éénma lige bijdrage in de investeringskosten te verlenen tot een bedrag van ƒ4500,- en een jaarlijkse subsidie in het nadelig exploitatie-saldo. Voor het lopend boek jaar wordt dit laatste bedrag vastgesteld op ten hoogste ƒ8.945, De Stichting Jeugdwerk Soesterberg ging medio 1971 van start en begon 31 januari van dit jaar met clubhuiswerk. Vijf dagen per week is er gedurende enkele uren voor de jeugd gelegenheid aan één of meer aktiviteiten deel te ne men. Een groot aantal vrijwilligers stelt hiervoor vrije tijd beschikbaar. Gebruik wordt gemaakt van het gebouwtje „De Dubbeldekker". Hiervoor is geen huur verschuldigd. Wél komen de kosten van onderhoud, schoonhouden, verzekering en verlichting voor rekening van de stichting. Niettegenstaande het vrijwilligerswerk zijn de lasten van huisvestingskosten, verzekeringspremies, kosten van mate rialen enz. nog zodanig, dat deze niet uit de deelnemersbijdragen, giften en de jaarlijkse kollekte kunnen worden be streden. Het nadelig saldo is geraamd op ƒ8.945,—. Een bedrag van ƒ4500,is nodig voor de aanschaf van de meest noodzakelijke inventaris, alsmede voor het aanbrengen van elektrische voorzieningen in het ge bouw. Op zaterdag 27 mei organiseren de geza menlijke Skoda dealers in het Gooi en de Betuwe een zuinigheids toertocht die, via een route naar iegen keuze, voert langs de plaatsen Bussurn, Hilversum, Soest. Zeist, Ingen, Culemborg, Utrecht en Wilnis. De route leidt door een van de mooiste delen van ons land, o.a. door de nog bloeiende Betuwe. De afstand zal onge veer 160 km bedragen. Aan de tocht kan worden deelgenomen door berijders van alle typen Skoda automobielen. Als te genprestatie voor „zuinig rijden" worden onderweg diverse attracties beschikbaar gesteld, alsmede een aantal prijzen, waarvan als eerste prijs in elke klasse Men onderscheidt verkeersheuvels mét een autoradio, die op 10 juni op een en zónder zuilen. Zuilen worden weernader bekend te maken plaats in het ge- onderscheiden in mét en zónder pijlen;bied van de toertocht worden uitgereikt, namelijk in die met een naar rechts Winnaar per klasse, wordt de equipe wijzende witte pijl in een blauw vlak, met het laagste benzinegebruik. of die met een groen vlak. De tocht moet gereden worden tussen 08.00 en 18.00 uur. De starttijd kan men Langzaam verkeer en zgn. kruipauto s ze|f bepalen. In principe zullen de deel- (dus ook bromfietsers) moeten alle ver- nemers bij voorkeur starten bij hun keersheuvels altijd rechts voorbijgaan. ejgen deaier. finish is dan op dat- Een verkeersheuvel met een zuil metze|£^e a{jres. De deelname is gratis, groen vlak mogen alleen motorvoertui- j gen zowel links als rechts voorbijgaan, j -» j Motorvoertuigen mogen ook verkeers- j lj3.nt3Hrnp3.cll 01HV6r2Cr6üCn heuvels zonder zuil zowel links als rechts voorbijgaan. Ligt de verkeerszuilMaandagavond kwam mej. J. W. op het echter in de as van een voor het ver- politiebureau melden dat zij op de Insp. keer in beide richtingen, openstaande Sch^derlaan een lantaarnpaal omver gereden had. Ook haar auto kwam er niet zonder beschadigingen af. weg, dan moet ook snelverkeer die heu vel rechts voorbijgaan. Dat is om botsingen met tegemoetko mend verkeer te voorkomen. Uiteraard zullen daarom in de as van de weg gelegen verkeersheuvels nooit Maandagmorgen constateerde de heer voorzien zijn van een zuil met groen m. dat zijn bij een aan de Haverweerd geparkeerde auto was aangereden. De vlak. u dader liet zijn adres niet achter. Naar verkeersheuvels WQrdt «ezQcht Overigens mag men met groene zuil ook weer niet ter weer zijden voorbijgaan als de rijbanen ter plaatse zijn verdeeld in rijstroken (vak ken) waarin pijlen zijn aangebracht. Dan moeten nml. de pijlen worden ge volgd. Wanneer een tram bij een halte op een vluchtheuvel stilstaat mogen bestuur- ders die heuvel niet voorbijrijden als zij T.en bezoekers van de Unctad-bijeen- daardoor overstekende passagiers van komst op zondag 30 april in Soest heb- tram naar trottoir zouden hinderen. Zij ben het initiatief genomen, een serie maandelijkse „thema-ochtenden te or ganiseren, te beginnen in september. Het doel is om door deskundige voor- Plastic tape waarmede het pakpapier aan elkaar was bevestigd, maakte het de kolonel Zweers onmogelijk om de trim- openen. De vele belangstellenden zagen de commandant bij zijn poging standen. ZOJUIST VERSCHENEN: Onder redactie van Michel van der Plas. 'n Bijzondere belichting van God fried Bomans' leven. Rijk geïllustreerde uitgave, waarin bovendien een losse foto van God fried Bomans is gelegd. BOEKHANDEL 7 G. J. WESSELS Soesterbergsestraat 53-tet. 2419 S moeten in zulke gevallen zonodig stop pen. Om verkeersbelemmeringen nabij ver- te Soest en mr. D. C. Hoèvers te Amers foort werd dinsdagavond in het Ver enigingsgebouw te Soest, publiek geveild, krachtens artikel 1223 van Burgerlijk Wetboek de moderne villa, bouwjaar 1970, met dubbele garage, erf en tuin, staande en gelegen aan de Middelwijk straat 54 te Soest, groot 15.30 are. Het perceel, dat wel bewoond, maar niet is verhuurd, werd ingezet op 166.000, Door de notarissen M. H. A. van Veeren door de heer H. A. Butzelaar te Soest. Afgemijnd door dezelfde persoon met 100,—. De heer G. van Korlaar, die momenteel een ijzer- en metaalhandel heeft op een terrein aan de Birkstraat, wil zijn be drijf verplaatsen naar de Nijverheids- weg. Hij heeft de gemeente verzocht daartoe een stuk grond ter grootte van ongeveer 2325 m2 te mogen kopen. Hiertegen bestaat naar de mening van het college van burgemeester en wet houders geen bezwaar. Voor rijbewijs B.E en C.E., D.E. slaag den onderstaande dames en heren: Voor B.E.: G. J. van Asselt, R. Bloe- mendaal, A. Brons, C. H. van Brumme- len, H. A. van de Brink, W. W. Blan- kesteijn-van Essen, A. G. J. v. d. Brink, J. M .v. d. Bom, D. Colenbrander-Tien, M. H. van Doorn-Kruys, T. E. A. Det- mar, E. H. Doorn-Jonkheid, J. Doorne kamp, W. A. van Dam-Vledhuizen, C. M. J. v. d. Deijssel, L. P. v. Essen-van Klooster, J .W. C. M .v. d. Grift, J. de Graaf, W. J. van Gent, J. L F. 't Hoen, J. H. Hilhorst, G. S. de Hoog, G. M. J. Huysmans, J. A. M. v. Hal, H A. M. de Jong-Wahlstadt, B. Kroes-Pieper, G. J. van Kooy, W. J. Korlaar, R. F. L. v. Kempen-Vauth, M. L. B. Keet, C. M. J. Legemaat-van Dorrestein, G. v. Londen- Heinhuis, M. Meyer, G. S. D. Maathuis, H. G. J. M. Mutsaers, A. G. den Ouden, C. C. v. Oostenbrugge-van Brummelen, E. P. de Pater-van Merkensteijn, W. A. J. v. Roomen, I. Roos, B. J. C. Roedelof, E. van Rouwendaal-Kanters, J. Schier- meier, J. v. d. Sluys, R. Stel, M. J. T. Streefkerk-Bos, A. Vervat, P. van Vonno R. L. E. Verhoeve-Epslcamp, W. Ver kerk, L. C. G. Verlaan, J. Vos-Heide- man, H. E. J. Willigers-Peskes. Voor C.E. en D.E. slaagden: J. Altena, I. J. M. de Groot, E. D. Idenburg, C. Jensma, R. J. de Schiffart, R. Zandstra. Zij werden opgeleid door Autorijschool M. Los vdi „Engel". lichting van gerenommeerde sprekers J uv;iivni& \a\\ keersheuvels le voorkomen is bepaald wgt meer informatie en inzicht te krij dat ter hoogte van een vluchtheuvel ggn van maatschappelijke, politieke niet mag worden geparkeerd op de rij- gn reijgieuze structuurveranderingen in baan indien de vrije ruimte tussen het Qnze samenleving. geparkeerde voertuig en de vluchtheu- De bjjeenk0msten worden iedere vierde vel minder dan drie meter zou worden. zoncjag van <je maand gehouden van Wie verkeersheuvels aan de verboden j 's morgens half elf tot twaalf uur in het linkerzijde voorbijgaat loopt het gevaar Artishockgebouw. in botsing te komen met tegemoetko-De „thema-groep' bestaat uit mensen mend verkeer. Ga ze daarom aan de j van verschillende kerkelijke groeperin- veilige zijde voorbij; dat is de geoorloof-gen, overtuiging en uit buiten-kerkelij- de zijde.' I ken- BLIJETUDS-, BABY EN KINDERKLEDING GALLENKAMPPELSWEG 11 - SOEST - TEL. 6286 „Laat ons vandaag blij zijn om wat wij met eigen middelen tot stand hebben gebracht", zei donderdagmorgen de kolo nel M. W. A. Weers bij de officiële in gebruikneming van één van de mooiste NSF-trimbanden van Nederland, die aan gelegd werd in het Kamp van Zeist te Soesterberg. De commandant van de Datim was dui delijk trots op de prestatie van zijn on dergeschikten. Trots ook omdat het de eerste trimbaan is bij de Koninklijke Luchtmacht. Kolonel Weers haalde de staatsecretaris Vonhoff van CRM aan, die gezegd heeft dat er verband bestaat tussen wat aan arbeidsprestatie geleverd kan worden en de lichamelijke conditie. In totaal zijn we onvoldoende lichaamsbewust; met name in intellectuele kringen bestaat de neiging om het belang van een goede lichamelijke conditie te onderschatten". Hij achtte een uitstekende fysieke con ditie van de mens in de Klu, zowel bur ger als militair, onmisbaar „in zijn ei gen én in het algemeen belang". In 1971 was bij de militairen van het Datim 35,6% en bij het burgerpersoneel 83% ouder dan 40 jaar. Het ziektever zuim lag boven de 11 bij een landelijk gemiddelde van 9% voor arbeiders en 5,8..% voor administratief personeel. Cij fers die voor zichzelf spreken. „Bij het Datim met zijn vergrijzende .beroepsbevolking, bestaat geen behoefte aan topsporters, maar aan mensen die ook né het passeren van het dertigste of veertigste levensjaar nog een goede con ditie hebben. Slechts zo zal hij optimaal kunnen functioneren in een van zijn be langrijkste bezigheden, te weten de ar beid. En het moet mij van het hart dat deze trimbaan slechts één, hoewel ge lukkig een belangrijke, stap in de goede richting is", aldus de kolonel Weers. Hij pleitte voor een nieuwe sportzaal, omdat het huidige gebouw op geen en kele wijze meer aan de eisen voldoet. „Ik wil dan ook heel duidelijk stellen dat naar mijn mening bouw van een nieuwe sporthal ondanks de precaire financiële situatie een zeer hoge priori teit zou moeten hebben". Na de initiatiefnemer de kapitein Krij- nen, de kapitein Veenendaal voor de begeleiding en uitvoering van het pro ject, de adjudant Visscher voor het leve ren van de instructie borden, de ser geant-majoor v. d. Lans, de korporaal Heller en dokter Van Zanten en zijn me dewerkers van de MGD bedankt te hebben, besloot de kolonel Weers met het verzoek ervoor zorg te dragen dat de baan in goede staat blijft. Ook voor burgers beschikbaar De trimbaan is bestemd voor iedereen. Dat betekent in de eerste plaats voor de militairen en het burgerpersoneel van het Datim. Zo mogelijk zal deze con ditie training in diensttijd plaatsvinden. Daarnaast wil de conmmandant de baan ook beschikbaar stellen voor civiel me degebruik. Een aanvraag daartoe zal hij beslist in gunstige overweging nemen en zo nodig bij hogere militaire instanties verdedigen. Het wachten is op aanvragen uit de burgerij. Met een koene sprong over en door een dichtgeplakte sprlngkuil waardoor een lichtfakkel met een ferme knal ont brandde, nam de kolonel Weers de baan officieel in gebruik. De officiële plechtigheid werd o.m. bij gewoond door de heer v. d. Akker van de Nederlandse Sportfederatie, de sport- officier de heer J. Zwartkruis en de ma joor De Bie, de chef-sport van de Klu. Met een rondgang over de baan en een aperatiefje in de officiersmess werd de plechtigheid besloten. GALLENKAMPPELSWEG 11 - SOEST - TEL. 6288 Zoals te verwachten was, werd door de leden van de onderwijscommissie lang stil gestaan bij het te verlenen aanvullende krediet voor de verbouwingswerkzaam heden aan de St. Carolusschool te Soesterberg. Uiteindelijk zal het voorstel de eindstreep zeker wel halen. De heer C. Verheus (Pr. Chr.) vond het eerste plan al duur en kon zich toen ook verenigen met het standpunt van de inspecteur. Hij vroeg zich nu wel af waarom het allemaal zo lang geduurd had. Waarom had het advies van ge meentewerken zo lang op zich laten wachten? Verder vond hij de hoogte van het aanvullende krediet wel ver klaarbaar. Er was nogal wat aan het oorspronkelijke plan gewijzigd. Er komen zes in plaats van drie toiletten, op een andere plaats dan eerst gepland was, waardoor veel bijkomende kostbare werkzaamheden verricht moeten worden. Naar zijn mening had het schoolbestuur ook bij de oorspronkelijke aanvraag geen bedrag moeten noemen, slechts mede werking moeten vragen, waarmee aan de wettelijke eis zou zijn voldaan. Er wordt nu onnodig stemming verwekt. Mevrouw P. Oranje-Entink (WD) vond het raadstuk te summier en bovendien meende zij dat de inspecteur van het onderwijs geheel vrij uit ging, terwijl uit het voorstel blijkt dat hij voor de gang van zaken verantwoordelijk is. Ook vond zij dat het schoolbestuur wel enige activiteit had mogen ontplooien. Wethouder Dijkstra was het ermee eens dat de inspecteur geheel vrij uit ging. Hij zou dit in de openbare raadsverga dering uitvoerig uit de doeken doen. Hij gaf vervolgens een historisch overzicht van de prestie, de moeilijkheden met de te hoge inschrijvingen, de wijzigingen in het plan en het thans ingediende voor stel. Hij was het niet eens met publica ties die beweerden dat de raadsleden loopjongens zouden zijn, die slechts ja hadden te knikken. Veel had gelegen aan de bouwkundig hoofdinspecteur, die het eerste plan had afgekeurd. De heer K. Levinga (PAK) was wel van mening dat de raadsleden, maar ook b. en w., in feite machteloos zün. H|j stelde daarom voor er niet veel woorden meer aan te besteden. Benieuwd was hü hoelang het fiat van G.S. op zich zou laten wachten. Mevrouw T. Walma v. d. Molen-de Vries (D '66) was het er mee eens. Op de me dedeling van de wethouder dat de school aan de Beetzlaan ook nog met een der gelijke verbouwing, „een veel kostbaar dere", zou komen, zei zij te hopen, dat dat voorstel sneller afgewerkt zou wor den. Maria kleuterschool Na alle ervaringen met bijzondere scho len was de commissie snel bereid de ge vraagde kredieten voor de verbetering van het speelterrein van de Maria kleu- school en voor de aanschaf van spel materiaal te verstrekken. Vooral toen volgens de heer Verheus het erop neer kwam, dat het schoolbestuur eigenlijk slechts een voorschot werd gegeven. „De Regentuuter" een lelijke naam De commissieleden vonden de naam „De Regentuuter" voor de nieuwe scholen aan de Weegbreestraat raar en lelijk. „Wij worden toch veronderstelt de kin deren Nederlands te leren op de scho len", meende de heer Levinga, die het ook maar niets vond. Volgens de wethouder waren de beide oudercommissies een andere mening toe gedaan, maar hij zal hen nu de gevoelens van de onderwijscommissie overbrengen, die vergezeld zullen gaan van een ver zoek een nieuw lijstje namen in te die nen. Het voorstel zal worden aangehou den. Omroepinstallatie Chr. MAVO Ook hiervoor was reeds in 1969 een be sluit tot medewerking genomen. De heer Levinga vond het daarom zinloos er lang over te praten. Mevrouw Walma meende dat er niet veel anders opzat dan het krediet beschikbaar te stellen, alhoewel zij zich afvroeg waar zo'n installatie voor nodig was. „In 1969 had ik beslist medewerking ge weigerd". Mevrouw Oranje en met haar de com missie besloten „met opgewekte tegen zin" accoord te gaan. Minder problemen waren er met het kre diet voor de inrichting van de aula van de Centrumschool. Naar de heer Dijkstra zei, zal de school op 15 september a.s. opgeleverd worden. De commissie had ook geen bezwaren te gen de concept-antwoord brief van het college aan Vara's Ombudsman. Men meende dat de vraag eigenlijk meer be stemd was voor steden. De heer Levinga bevreemde het wel dat een brief van 2 november 1971 nu pas beantwoord werd en daarin kreeg hij gelijk van de wet houder. Het college van burgemeester en wet houders stelt de raad voor een aanvul lend krediet van ƒ68.000,beschikbaar te stellen voor verbouwingswerk zaamheden aan de Carolusschool te Soesterberg. Deze verbouwingswerk zaamheden bestaan in hoofdzaak uit het vernieuwen van toiletten. Begin januari 1969 werd door de raad reeds medewerking verleend en werd het toen benodigde krediet van ƒ43.000,- ter beschikking gesteld. Het oorspronke lijke plan werd niet goedgekeurd door de inspecteur van het onderwijs en een verbeterd plan moest worden opgesteld. Dit nieuwe plan kost thans in totaal 109.514,07. De aanmerkelijke stijging houdt verband met de uitbreiding die het plan gekregen heeft en met de tus sentijds opgetreden loon- en prijsstij gingen. Voor het autorijbewijs B.E. slaagden de dames: F. N. Hagen-Voigt, F. M. P. v. Doorn-Hamers, E. C. M. Bouman-v. Drie, J. P. Spoorenberg-v. Kooten, A. W. M. Batenburg-Sukel, F. E. J. v. d. Breul- Kolbrink, J. L. G. Boom-Knoppers, R. M. Voskuilen-v. d. Heyden, G. H. Ma joor, M. J. Wallet, G. H. Hart, M. E. T. Bunnik, A. S. Dikkentman, P. Visser. De heren: G. Osman, B. J. Wiss, H. L. M. Kleintjes, A. B. Ploeg, E. J. H. Braakhekke, A. S. v. d. Winden, J. G. L. Epskamp, P. L. M. Horvers, A. J. Ha gen, P. Oosterbaan, K. La Rose. Zij hebben allen hun lessen gevolgd bij Auto-Rijschool R. O. Muyser. Weegbreestraat 335, tel. 02154-2721. Houthandel Rodenhuis uit Amsterdam wil zich vestigen in Soest en verzoekt daartoe een stuk grond ter grootte van ongeveer 2085 m2 gelegen aan de Nij- verheidsweg te mogen kopen. Spuit- en moffelinrichting Menning, gevestigd aan de Industrieweg, verzoekt eveneens aan de Nijverheidsweg, hoek Vrijheidsweg, een stuk grond te mogeil kopen ter grootte van ongeveer 5995 m2» Het college van burgemeester en wet houders heeft tegen beide aankopen geen bezwaar. HORLOGERIE Koninginnelaan 21, Soest Telefoon 8319 CERTINA DAMES- EN HEREN HORLOGES, reeds vanaf 99.00 Het aannemings- en Bouwbedrijf H. W. van Asch N.V. verzoekt een stuk grond aan de Ossendamweg te mogen kopen, groot ongeveer 580 m2, voor de bouw van een woning. De Stichting Eigen Woningbezit Soest wil 92 eengezinswoningen bouwen op een perceel grond, groot ongeveer 14930 m2, in het plan Klaarwater. Tegen verkoop van deze gronden heb ben burgemeester en wethouders geen bezwaar. Op 2de Pinksterdag, om 10 uur, zullen In Zonnegloren de Misgezangen gezongen worden door het gemengd kerkkoor van de parochie van de H. Familie van Soest-Zuid. In tegenstelling met wat in het parochieblad „Samen" vermeld staat, zal dan de vierstemmige „Missa Pontifi- calis II" van Perosi ten gehore worden gebracht. Iedereen is daarbij welkom. Er kunnen zich nog leden bij het koor opgeven, zowel dames als heren. De re petitie is iedere donderdagavond, van 8-10 uur in de kerk. Op de 2e Pinksterdag wordt om 10 uur in de Ichtuskerk aan de Albert Cuijp- laan een bijzondere dienst gehouden, waain de bekende spreker ds. H. J. Hegger uit Velp zal voorgaan. Medewerking wordt verleend door het Christelijk Gemengd Koor uit Wouden berg. Voor de dienst zullen door het koor enkele liederen gezongen worden. Voor verdere bijzonderheden verwijzen wij naar de advertentie elders in dit blad. BLIJETUDS BABY EN KINDERKLEDING GALLENKAMPPELSWEG 11 - SOEST - TEL 6286

Soester Courant | 1972 | | pagina 11