lllüllllllüll! Polaroid zonne brillen reeds v.a. Pianohandel W. van Tol - Soest BESTEMMINGSPLAN SOEST-ZUID Consolidatie van bestaande situatie met belemmeringen voor doorgaand verkeer Wet Ruimtelijke Ordening Jaarvergadering Stichting Federatieve Raad voor het Bejaardenwerk Binnenkort begint bouw van dienstencentrum „Honsbergen" U/o^U, Consolidatie WioakeSs rEen kopje koffie?; Buitenlantaarn verdwenen Officiële mededelingen Wet Ruimtelijke Ordening Afsluiting pas open gestelde route Amersfoort-Industrie- terrein Kinderboerderij De Vrije Teugel houdt boerenkermis Bedrijven Geslaagd Vergadering SGP Amesfoorts Kunstenaars Genootschap Speelterrein kleuterschool Mariastraat moet opgeknapt worden 7 ton kleding ingezameld voor „Mensen in nood" Auto uitgebrand Bejaarden naar liet zwembad „De Turf" Dr. K. J. Kraan spreekt woensdagavond in de Heeskapel f 15,00 FIRMA SPIJKER Vrijdag 19 mei 1972 BURG. GROTHESTRAAT 20 - TEL. 2968 Voor: Inkoop - Verkoop - Onderhoud etc. Gedurende een maand ligt op de afdeling I ten gemeentehuize ter inzage het be stemmingsplan Soest-Zuid. Dagelijks gedurende de ochtenduren, alsook op vrijdag avond 19 mei en vrijdagavond 2 juni. Ter uitvoering van de wet op de Ruimtelijke Ordening was het nodig voor het gebied Soest-Zuid een bestemmingsplan vast te stellen. Meerdere uitbreidings plannen gingen hieraan vooraf. De burgemeester van Soest maakt be kend, dat burgemeester en wethouders van zijn gemeente voornemens zijn aan .T. H. N. Overbeek, Randerbroekerweg 9. Amersfoort op zijn daartoe gedaan verzoek op grond van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 50, lid 8 van de "Woningwet, vergunning te verlenen ten behoeve van het bouwen en uitbreiden van een woonhuis op het perceel, gele gen aan Dorresteinweg 70, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie G, nr. 5133. Alvorens een definitieve beslissing ge nomen zal worden, zijn belanghebben den bevoegd binnen een termijn van twee weken na de dagtekening van deze bekendmaking hun eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethou ders, voornoemd, in te dienen. De op het verzoek betrekking hebbende stuk ken liggen gedurende diezelfde termijn ter gemeentesecretarie ter inzage. Soest, 19 mei 1972. Begrenzing De wijk Soest-Zuid wordt globaal be grensd door de ontworpen Weg-over-de- Eng, de Van Lenneplaan, Maarschalker- steeg, Bartolottilaan, Van Beuningenlaan, Dennenweg, Larixlaan, de Foekenlaan en een gedeelte van de spoorlijn Utrecht- Baarn. De oppervlakte van het plan bedraagt ongeveer 160 ha. Het plan betekent in grote lijnen het vastleggen \m de bestaande situatie, die een belangrijke verandering in ste- debouwkundige opzet niet mogelijk en niet wenselijk maakt. Het aantal wonin gen zal in de toekomst nauwelijks toe nemen. Er zal in de niet onaantrekke lijke woonwijk niet al te rigoureus te werk worden gegaan. Slechts aan de winkelvoorziening zou gesleuteld kunnen worden en verder zal voorkomen worden dat de wijk doorgaand verkeer aantrekt. isnvoiaers Bij de telling medio april 1972 bedroeg het aantal inwoners ongeveer 6000 en het aantal woningen 1757. Onderverdeeld waren dat 1663 eengezinswoningen, 54 etage woningen, 39 verzorgingsflats en 1 boerderij. Daarnaast ligt in het plan een kinderkoloniehuis en een rusthuis. Veel plaats om te bouwen is er niet, op één plaats bestaat de mogelijkheid tot de bouw van een serviceflat. §eSï®l«?na Binnen het plan liggen vijf scholen, met in totaal 31 lokalen. Voldoende naar men verwacht voor een wijk die aan het ver grijzen is. Het aantal leerlingen op de kleuterscholen gaat de laatste vier jaar gering, doch gestaag, achteruit. Door het Centraal Orgaan ter bevorde ring van de bouw van Middenstands bedrijfspanden is geconstateerd, dat de winkelvoorziening in Soest-Zuid van dien aard i's, dat ook ten behoeve van de toekomstige situatie zeker geen uit breiding van het winkelareaal dient van 's morgens .9. tot 's avonds 12 6 Soesterbergsestraat 188 l Telefoon 2739 - Soestduinen Vredehofstraat 6 - Tel. 2525 <5^3 <5^9 De heer P. T., wonende aan de Barto lottilaan, deed aangifte van vermissing van een buitenlantaarn. Hij kon niet precies opgeven waneer het gebeurd was. Gelijktijdig meldde hij namens zijn buurvrouw diefstal van benzine uit een auto. die naast de woning geparkeerd stond. De burgemeester van Soest maakt be kend, dat bugemeester en wethouders van zijn gemeente voornemens zijn aan Jonkers Import N.V., Amersfoortsestraat 105. Soesterberg, op haar daartoe ge daan verzoek op grond van het bepaal de in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vergunning te verlenen ten behoeve van het uitbrei den van een magazijn met kantoorruim te op het perceel, gelegen aan Amers foortsestraat 105, kadastraal bekend ge meente Soest, sectie E, nr. 1794. Alvorens een definitieve beslissing ge nomen zal worden, zijn belanghebben den bevoegd binnen een termijn van twee weken na de dagtekening van deze bekendmaking hun eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethou ders, voornoemd, in te dienen. De op het verzoek betrekking hebbende stuk ken liggen gedurende diezelfde termijn ter gemeentesecretarie ter inzage. Soest, 19 mei 1972. plaats te vinden. Er is zelfs een ver mindering van de totaal aanwezige be drijfsruimte te verwachten c.q. aan te bevelen. Daarnaast zullen de bestaande winkelvoorzieningen door het ontstaan van het nieuwe stadscentrum een ander karakter krijgen. De functie van een aantal wegen binnen het plan wordt in sterke mate bepaald door de realisering van nieuwe wegen in de rest van Soest. Hierbij zijn vooral van belang de Ko ningsweg, de Weg over de Eng en de Centrumweg. De weg over de Eng krijgt daarbij grote betekenis. Door de bebouwing van het Soesterveen, zal zolang deze laatste weg nog niet ge reed is, de verkeersdrukte op de route Nieuweweg - Ossendamweg - Birkstraat blijven toenemen. Voor een vlotte door stroming is daartoe de direkte verbin ding tussen Ossendamweg via de Von dellaan naar de Birkstraat aangelegd. Kosten 1 miljoen. Bij het gereedkomen van de Weg over de Eng kan dieze situa tie gewijzigd worden, waarbij uitgegeaan wordt van de gedachte, dat de Ossendamweg en de Vondellaan primair woonstraten zijn. De nieuwe verbinding zou daarom aan de zijde van de Birk straat afgesloten moeten worden en van een keerlus worden voorzien. Tevens zou in die situatie de Ossendam weg afgebogen dienen te worden om het verkeer vanuit de richting Soesterberg naar de nog te realiseren wegen te ge leiden. Door het inschakelen van de Verlengde Kolonie weg (geen woon straat?) zou tegelijkertijd een direct con tact gevonden kunnen worden tussen Soest-Zuid en het nieuwe Stadscentrum, en via de Centrumweg naar de Weg over de Eng. Het spreekt vanzelf dat al deze maatre gelen ten doel hebben Soest-Zuid te vrij waren van grote verkeersstromen. Daarom zal óók de nieuwe spoorweg overgang in de Esdoornlaan dusdanig die nen te worden gesitueerd, dat voorko men wordt dat een aantrekkelijke ver binding tussen Soesterveen en de Birk straat gaat ontstaan. Op de Kinderboerderij „De Vrije Teugel" gebruikt een deel van de Soester jeugd de Pinkstervakantie voor het in gereed heid brengen van de boerenkermis die op zaterdag 27 mei gehouden wordt. Ze bouwen tenten en kraampjes en denken allerlei attracties uit. Zaterdag 27 mei begint het feest met een muzikale tocht van P.V.O. door het Soesterveen. De verdere festiviteiten zul len die dag plaatsvinden op het terrein van de kinderboerderij aan de Konings weg, tussen 11 en 5 uur. Iedereen is heel hartelijk welkom bij het ringsteken, kruiwagenrace, ritjes met de huifkar, zakken lopen, dieren tellen, bo nen raden enz. I De opbrengst van de kermis is bestemd voor het niet gesubsidieerde deel van de exploitatiekosten. Het bedrijfsleven van Soest reageerde spontaan op het verzoek van de leiding materiaal en prijzen beschikbaar te stel len. Vele ouders gaven zich op om za terdag de 27-ste enkele uren te helpen. Ondanks alle aanbod komen zowel prij zen als hulp nog goed van pas. Mocht u op welke manier ook willen helpen, dan kunt u hiervan opgave doen bij de leiding van de kinderboerderij Oude Grachtje 1, telefoon 8136 (liefst vóór "vrijdag 26 mei). In het thans geldende uitbreidingsplan is een aantal terreinen voor bedrijfsdoel einden bestemd. Er zijn geen typische industrieën gevestigd, doch lichte be drijfjes, die weinig of geen hinder ver oorzaken. Om aan een eventuele vraag naar kantoorruimte te kunnen voldoen is in het plan in beperkte mate een facul tatieve kantoorbestemming opgenomen. Wat de overige voorzieningen betreft zijn nu reeds een tweetal gebouwtjes aanwezig, die geschikt zijn voor het hou den van contact-avonden voor de bewo ners van de wijk. Bovendien zal in de naaste toekomst een gymnastieklokaal gebouwd worden bin nen het plan. Voor sport en spel is een drietal terrei nen opgenomen; twee nabij de Birkstraat en één aan de Heideweg. Ook bevindt zich binnen een afstand van 2,5 km van het hart van de wijk het natuurbad. Overleg Het plan is aan vele instanties toege zonden. De Provinciale Directie Noord-Holland en Utrecht van het Staatsbosbeheer te Haarlem deelde naar aanleiding daarvan mede het spuiten met biociden pestici den en insecticiden te verbieden. De Nederlandse Spoorwegen merkten op dat het huidige station niet expliciet op de kaart stond aangegeven, dat er geen duidelijke relatie was gelegd met de ont wikkeling van het stadscentrum, dat te gen de verplaatsing van de overweg ha rerzijds geen bezwaren bestaan en dat een eventuele spoorwegverdubbeling geen invloed op het plan zal hebben. Het tien pagina's tellende plan, met daarbij vijf situatie-kaarten ligt tot 15 juni ter inzage en is ook tegen betaling verkrijgbaar. BOERENSCHROOM. - Bij het gezel schapsspelletje „Boerenschroom" beho ren naar ik meen 2 dobbelstenen. Welke letters en cijfers staan daarop en hoe veel blanko kanten? Antwoord: Inderdaad zijn. de 2 dobbel stenen van Boerenschroom geen gewone stenen. Om te beginnen zijn ze ongeveer 1 Va maal zo groot als normale. Om u uit te leggen op welke vlakken, welke letters en ogen staan, kunnen wij het beste uitgaan van blanko stenen. Op de ene staat een S op de andere een B (sekretaris resp. burgemeester). Het vak je aan de onderkant van de S heeft 5 ogen; aan de linkerzijde van de S heeft 4 ogen; aan de rechterzijde 6 ogen. Hierdoor zijn het vakje aan de boven zijde van de S en dat aan de tegen overliggende zijde van de S beide blan ko. Bij de dobbelstenen met de B gaat het als volgt: rechterzijde 1 oog; linker zijde 3 ogen; tegenoverliggende zijde 2 ogen. Dus boven- en onderzijde zijn blanko. ABRAXAS. - Wie of wat is Abraxas? Het enige wat ik zelf ervan heb kun nen achterhalen is dat deze naam voor komt in een boek van Herman Hesse; het feit dat er een L.P. van „Santana" naar genoemd is en een vage aandui ding dat het een Boedhistische godheid zou zijn. Antwoord: Over Abraxas (in het ver band waar u op doelt) schrijft de Win- kler Prins Encyclopedie het volgende: Abraxas, ook Abrasax, is een woord uit de laat-antieke magie. Het verschijnt voor het eerst in de 2e eeuw na Chr. als naam van een hemelse macht, de heerser over de 365 hemelen. De oude Grieken duidden de cijfers aan met let ters en door de leters van dit woord op een bepaalde manier te groeperen, vormt men het getal 365; anderzijds gold dit getal (het volle jaar aandui dend) in de getallenmystiek als symbool van de eeuwigheid. Later, en nog tot ver in de Middeleeuwen, werd het woord gebruikt, samen met andere magische symbolen en toverteksten en op z.g. abraxasstenen, als magisch middel, zo wel ten goede als ten kwade. Geslaagd bij Handelsinstituut Practi cum voor het diploma machineschrijven: J. Zwart, B. Veerman, A. J. v. d. Kerk, E. Bfautigam, 'S. Schaap, Mevr. Maas winkel, H. Hoogendoorn, J .v. d. Veer, M. v. d. Grifft, A. Lagerwey, A. Bakker, B. van .Lèusden, R. Vink, S. de Geus. Afgewezen geen. Woensdag 24 mei a.s. hoopt Ds. A. J. Wijnmalen uit Maartensdijk te spreken voor de Staatkundig Gereformeerde Partij afd. Baarn-Soest. Deze openbare vergadering vangt aan om 7.30 uur n.m. en zal worden gehou den in het Kerkgebouw der Geref. Gem., Dalweg 44 (hoek Beukenlaan). Het Amersfoorts Kunstenaars Genoot schap, secretariaat Postbus 42, Soester berg, telt zijn leden door heel Neder land. Voor zover ik mij kan herinneren is dat in de jaren van het reeds lang durig bestaan van 't AKG (voor de Tweede Wereldoorlog Amersfoorts Kun stenaars Gilde) altijd zo geweest. De Amersfoortse kern is nu klein maar kan - als men zulks zou willen - snel groei en, want er is jong talent genoeg in Amersfoort en zeker in Soest, Soester berg en Scestduinen en waar al niet meer in het Eemgebied dat men onder de regio Amersfoort zou kunnen reke nen. Het is ondoenlijk om de tentoonstelling, die het AKG tot en met 28 mei a.s. in Zonnehof te Amersfoort houdt, uitput tend te recenseren. Zeker is, dat het ge halte van het tentoongestelde werk van uitermate goede kwaliteit is. Het moet geen eenvoudige opgave zijn geweest de toch wel uiteenlopende stijlen tot een verantwoord geheel te groeperen. De groep beschikt over bekwame, bezielde schilders, beeldhouwers (werkend nog stuur formeren") en deelde mee, dat hij zijn funktie ter beschikking wilde stel len. Dit vanwege het gevoel te weinig contact te hebben met zijn achterban (de hervormde diaconie). Hij zag liever een diaken in zijn plaats benoemd. Na dat was meegedeeld dat binnenkort in Soest het 65 plus-paspoort zal worden ingevoerd, en de vergadering accoord was gegaan met het opheffen van de wijkraden omdat deze in de praktijk nauwelijks bleken te functioneren, hield de heer C. Egas een inleiding over het bejaardenprobleem en het open bejaar den werk. Een discussie hierover be sloot de jaarvergadering. De gemeenteraad wordt gevraagd twee kredieten beschikbaar te willen stellen ten behoeve van de kleuterschool aan de Mariastraat. Een krediet van 30.000,voor het opknappen van het speelterrein, dat op geen enkele wijze meer voldoet aan de eisen welke aan modern kleuteronder wijs worden gesteld. Het bedrag is nodig voor het treffen van voorzieningen aan de bestrating, de tuinaanleg, het herstellen van de afras tering en het vernieuwen van de zand bak. Daarbij wordt rekening gehouden met de voorgenomen uitbreiding van het gebouw met één lokaal, ter vervan ging van de thans in gebruik zijnde de pendance aan de Vredehof straat. Het tweede krediet, groot 1800,ls nodig voor de aanschaf van buitenspel materiaal, dat thans in het geheel niet aanwezig is. Een krediet van ƒ21.000,wordt ge vraagd voor de inrichting van het nieu we schoolgebouw aan de Molenstraat. Het betreft hier in hoofdzaak de in richting van de gemeenschapsruimte. In het thans in gebruik zijnde noodgebouw is een dergelijke ruimte niet aanwezig. Voorts moeten ook enige van de nu aanwezige sets en bureaus worden ver vangen omdat deze zouden misstaan in de nieuwe omgeving. De op zaterdag 6 mei door de Raad van Kerken georganiseerde kledinginzame- ling voor „Mensen in Nood" heeft dit jaar 7 ton aan bruikbare kleding opge leverd. Ds. W. Leerink noemde het, on danks de 12 ton van vorig jaar, een zeer goed resultaat. De kwaliteit van dt ingeleverde artikelen was uitstekend; hooguit 5 was slecht te noemen. Ook organisatorisch verliep het dit jaar moeiteloos. Velen brachten hun goede ren zelf op de inzameladressen, er werd nauwelijks gebruik gemaakt van de op haaldienst. Om half drie 's middags wa ren alle goederen opgeladen en linea recta naar Den Bosch afgevoerd. Alle gevers worden hartelijk bedankt. Op de Soesterengweg brandde maan dagavond de auto van J. W. uit Baarn uit. Hij werd gesleept en vermoedelijk is kortsluiting de oorzaak van het ont staan van de brand. De brandweer doofde de vlammen. Op woensdag 24 mei a.s., des middags te 14.00 uur, zal in het instructiebad „De Turf" aan de Waldeck Pyrmontlaan een kennismakingsmiddag worden gehouden voor bejaarden. Er zal gelegenheid ge boden worden om een rondje te zwem men, zodat men verzocht wordt eigen zwemkleding mede te brengen. Deze middag wordt georganiseerd in samenwerking met de Sportstichting. Het is de bedoeling te komen tot een spe ciaal zwemuurtje voor bejaarden, zowel individueel als in groepsverband. Woensdagavond, 19.45 uur, spreekt dr. K. J. Kraan, gereformeerd evangelisatie predikant uit Rotterdam, in de Hees kapel aan de Insingerstraat. Dr. Kraan geeft leiding in het voor Nederland unie ke centrum „Oase", waar opnieuw weer volle aandacht wordt gegeven aan het aspekt van „ziekte en genezing". In het centrum is een grote pastorale bewogen heid voor geestelijk- en lichamelijk ge handicapten. Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan, tussen haakjes, ach ter de naam van het schip vermeld. Argentinië: ms „Alapaevsk" (27/S). Brazilië: ms „Alapaevsk" (27/5). Canada: ms „CP Discoverer" (23/5). Indonesië: ms „Adrastus" (23/5). Kenya, Oeganda Tanzanië: ms „Edgar Andre" (28 5). Ver. Staten van Amerika: ms „SL 180" (24/5). Z.-Afrika (Rep.) m.i.v. Z-W.-Afrika: rrü „City of New Castle" (24/5). puur uit steen en hout), nijverheidskun stenaars en grafici. Bepaal ik me tot de inzending van twee leden uit Soest dan noem ik, met veel vreugde over zijn stijlopvatting, de 35-jarige beeldhouwer Jan Spiering. Van een intens observe ren van het onderwerp getuigt zijn werkstuk Vijf Schapen. En Touwtje springen viel zo in de smaak dat er reeds een kaartje verkocht bijstaat. Spiering voerde opdrachten uit in Amersfoort, Spakenburg, Weesp en Utrecht. Waneer komt Soest in dat rij tje? Misschien kan „culturele zaken" eens dokteren aan het aankoopbeleid? Het is maar een tip want Soest is zo langzamerhand na Laren het tweede kunstenaars „dorp"! Tenslotte dan een enkel woord over de drie kinderportretten van Emmy Eerd- mans. Het is heerlijk, eerlijk en spon taan geschilderd, geen gepeuter, geen foefjes, en zonder te discrimineren „sterk werk voor een vrouw". Uit de spontaniëteit waarmee de portretjes ge geven zijn proeft men een „moeder"! Hoewel de eerste paal voor het project speelzaal. 229 bejaardenwoningen en een „Honsbergen" (winkelcentrum, peuter dienstencentrum) de grond nog in moet, hebben al honderd bejaarden zich er voor laten inschrijven. Dit deelde de heer J. C. Smits, voorzitter van de Stichting Federatieve Raad voor het bejaardenwerk Soest, gisteravond mee tijdens de jaarvergadering in de biblio theek. Het is nog niet bekend welke maatstaven zullen worden aangelegd als er meer aanmeldingen komen dan er woningen beschikbaar zijn. De Stichting Bouwactiviteiten in de Bejaardensector die de verdeling regelt, zal zich hierover te zijner tijd buigen. In overleg met de bejaardencentra „Groot Engendaal" en „Braamhage" (de heer Smits hoopte dat ook „Molenschot" erbij betrokken zou worden) zal bekeken worden wie in aanmerking komt voor een bejaarden woning, een plaats in een bejaarden tehuis of in een serviceflat. Overigens deelde de heer Smits mee, dat de bouw van „Honsbergen" direct na de bouw vakvakantie begint. Medio 1974 zal het projekt gerealiseerd zijn. De heer Smits stelde de talrijke aanwe zigen het nieuwe bestuur voor, dat hij met drie belangrijke taken confronteer de: 1. Het opbouwen van de twee dienstencentra (in Soesterberg met 87 bejaardenflats, en „Honsbergen"), de in richting ervan en het leefbaar maken van het geheel; 2. het besteden van aandacht aan de voorbereiding op de 65-jarige leeftijd, zodat reactivering van de bejaarden achterwege kan blijven; 3. integratie van het open en gesloten be jaardenwerk. De heer Smits twijfelde er niet aan of met het nieuwe bestuur is een stevig fundament aanwezig om het welzijns werk op te voeren en verder te ver sterken. In dit verband noemde hij het belangrijk dat binnenkort maatschap pelijk werk, gezinsverzorging en de be jaarden wacht in het Anna Paulowna- huis onder één dak gebracht worden. De voorzitter constateerde dat sinds de oprichting van de stichting drie jaar ge leden, een aantal activiteiten op gang kwam, dat nu als normaal wordt erva ren: de warme maaltijdenvoorziening; de zes (binnenkort zeven) gymnastiek clubs en het zangkoor. Activiteiten die nieuw zijn: pedicureservice en zwem men in „De Turf". Spreker stelde, dat de bejaarden wacht als instelling nogal in discussie is ge weest. In dit verband werd gesproken van bemoeizucht met en bevoogding van bejaarden. „Dit is geenszins onze bedoeling. Het gaat ons erom, te helpen bij ongelukken en het voorkomen van eenzaamheid. Hierin hebben de 150 blok hoofden een belangrijke taak. Zij zijn de vertrouwensman", aldus de heer Smits. De blokhoofden zijn voor het be stuur een voortdurende zorg, „want we weten niet of ieder van hen zich van zijn verantwoordelijkheid bewust is". De voorzitter stond uitvoerig stil bij het overlijden van de secretaris-penning meester, de heer J. H. Faber. Deze heeft de brug geslagen om de overkoepeling van het bejaardenwerk waar te maken. De heer Smits prees het enthousiasme en de inzet van de heer Faber, wiens werk voortleeft. Zijn laatste officiële daad was het tekenen van de subsidie aanvraag voor „Honsbergen". „Ik ben blij dat hij dat nog heeft meegemaakt", aldus de voorzitter, die tenslotte op merkte ook mevrouw Faber veel dank verschuldigd te zijn. Projectleider G. Loeb zei voor dit jaar als belangrijkste taak te zien de coör dinatie van de verschillende organisa ties, die zich met het bejaardenwerk bezig houden. Hij vreesde, dat dit niet gemakkelijk zal zijn. Daarnaast achtte hij stimulering van het bejaardenwerk belangrijk, waarbij hij de voorlichting primair stelde. De heer Loeb noemde het tweerichtings verkeer tussen open en gesloten bejaar denwerk een groöt probleem. Hij hoop te dat de drempels hiertussen spoedig zouden verdwijnen. Tenslotte zei hij, dat het streven is de dienstencentra niet alleen voor de bewoners open te stellen maar voor de gehele wijk. Op die ma nier kan ghetto-vorming, die er zijns inziens toch al genoeg is, voorkomen kunnen worden. Het centrum in „Hons bergen" en dat in Soesterberg zal op werkdagen de gehele dag open zijn en getracht zal worden de centra ook in de weekends open te houden. Momenteel is er contact met „Groot Engendaal" over openstelling van het dienstencen trum daar. Voorzitter Smits stelde het nieuwe be stuur aan de vergadering voor („we kunnen hieruit een sterk dagelijks be- HORLOGER JUWELIER OPTIEK Soesterbergsestraat 26 - Tel. 2982 Soest

Soester Courant | 1972 | | pagina 3