RIJWIEL KEIA-BERBER AUTORIJSCHOOL M. LOS AD MAASWINKEL Gerrit de Weerd sprintkampioen van „Tempo" Behoorlijke belangstellingvan renners voor clubsprintkampioenschap F, G. KERKHOF S.E.C.-Honkbal Oprichting van de „Peanuts" Tennisvereniging Soest-Zuid Frans Bosman N.V. 10e Bedrijfscompetitie S.0. Soest-atletiek-pupillen fier aan de kop Meisjes-a en jongens-b onbedreigd op le plaatsen BROMFIETS 11 Ml I0MOET Pannekoeken Het gaat met K.P.S. de goede kant op Koopt u een bromfiets J, L. M wan Haf-Zonderop ƒ13,40 per tegel Kela Tapijtshowroom Si). Soest zet pinksteren in het teken van jeugdvoetbal Adspiranten en pupillen komen in actie op sportpark Bosstraat Pinkstertoernooi van de volleybalvereniging Hees Sterk optreden van „Tempo"-jeugd in Hilversum 13-jarigen team onbetwist heerser op alle fronten UW SUCUES IS ONZE RECLAME!! Klaverjassen K.V. De Meteoren GEEN SOESTER COURANT ONTVANGEN? U5TERLUK VOOR 7 UUR 'S AVONDS 3982 Agressieve hond bijt kippen dood Komt U eens langs bij Klein- en Stijlmenbelfabriek Lustrum veteranemtoernooi SEC om lan van de Brink wisselbeker Frans Bosman N.V. Vrijdag 19 mei 1972 Maandagavond werden op het Industrie terrein de clubkampioenschappen sprint '72 van de ren- en toervereniging „Tem po" georganiseerd, waarna door een ver rassend groot aantal renners werd deel genomen. De adspiranten beten de spits af, waarbij de strijd zich toespitste tussen Jaap Bon en Bert v. d. Broek. Met de wetenschap op pure sprint door Jaap Bon verslagen te worden, vertrok Bert v. d. Broek beide ritten in een verschrikkelijk hoog tempo dat Aap Bon dusdanig verraste dat hij beide malen de winst en daar mede de clubtitel aan zijn rivaal moest laten. Bij de amateurs was de strijd zo mogelijk nog feller en spannender. Na een groot aantal series plaatsten Henny Dijkstra, Gerrit de Weerd, Kees Bokma en Jan Willem de Lange zich voor de finale, waaruit Gerrit de Weerd als triomfator te voorschijn kwam. Kees Bokma behaalde „zilver" en Jan Willem de Lange nam „brons" mee naar huis. LOODGIETERS- EN VERWARMINGSBEDRIJF Gas-installaties, waterleiding, sanitair, lood- en zinkwerken. Hartweg 58 Soest Telef. 02155-4332 Henny Dijkstra eindigde als 4e. Otto de Weerd, in de jaren '60 een alom gevreesd tegenstander die door emigratie „Tempo" verliet is weer terug gekeerd op het oude nest en maakte bij de ve teranen direct duidelijk ook het fietsen niet verleerd te zijn. Kees Smit, Henk de Bree en Gerrit Ruttenberg waren niet in staat de snelle De Weerd in te tomen, en moesten toezien hoe hij de le plaats met machtvertoon opeiste. De 2e plaats was voor Kees Smit en Henk de Bree op de 3e plaats. Gerrit Ruttenberg viel met zijn 4e plaats precies buiten de prijzen. Dinsdagavond kwamen de Tempo-ren ners opnieuw in actie voor de competitie a deux „Adelaar"-„Tempo" op het Los- wal parkoers te Hilversum. Arie Bakker was bij de amateurs onbe reikbaar voor alle deelnemers, hij dic teerde de strijd waaruit hij als overwin naar te voorschijn kwam. Joop Schaams- ma maakte de winst voor „Tempo" nog groter door als 2e te finishen. 6 Kees 't Lam. 7 Henny Dijkstra. Gerrit Ruttenberg revancheerde zich voor zijn 4e plaats op het specialistenwerk de sprint, en nam de le plaats voor zijn rekening als man met de langste adem. Henk de Bree volgde hem op de 2e plaats met sprinter Otto de Weerd dit maal op de 4e plaats. Adspirant Bert v. d. Broek bepaalde de strijd volledig en behaalde zonder noe menswaardige tegenstand de le plaats. De jury kende de Soester adspirant het predikaat „strijdlustigste renner" toe, wat hem naast zijn ritoverwinning nog eens drie extra punten opleverde. Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst. Dit gezegde geldt ook in sterke mate voor SEC-honkbal. Om de honkbalsport in het algemeen en in Soest in het bij zonder, betere kansen voor de toekomst te geven, wil SEC-honkbal overgaan tot de oprichting van de „PEANUTS". Wat zijn „PEANUTS"? Dit zijn honkballer- tjes in de leeftijdsklasse van 6 t.e.m. 8 jaar, dus de leeftijdsgroep beneden de andere leeftijdsgroepen van SEC-honk bal. Het waarom van de „PEANUTS"? Ook voor de honkbalsport geldt, hoe eerder men er mee begint, des te beter zal men de sport later beoefenen. Wat zijn zoal de voordelen van honkbal? Daar honkbal een zörhërsport is, kart zij"' uitstekend gecombineerd worden- met sporten die in de wintermaanden beoe fend worden, bovendien is en blijft honkbal de ideale combinatie van een individuele sport in een sterk teamver band. Daarom nodigt SEC-honkbal alle jon gens uit in de leeftijdsklasse van 6 t.e.m. 8 jaar en zal ter kennismaking vrijblij vend twee trainingen verzorgen en wel op a.s. woensdag 24 mei 1972 en woens dag 31 mei 1972 op het SEC-veld aan de Bosstraat. De training begint om 16.15 uur en zal tot 17.30 uur duren. Daarna iedere woensdag, op hetzelfde uur. Verzamelen bij de SEC-cantine. Als trainer en begeleider zal optreden de heer R. Blok, Ossendamweg 11. De heer Blok is leraar lichamelijke op voeding en een ex-eerste negental-spe ler. Het ligt voorlopig nog niet in de bedoeling om in competitie verband te gaan spelen. Wel zullen er onderlnge wedstrijden gespeeld worden met teams uit de omgeving. Na de kennismakings- tijd, zal er, naar gelang de grote van de belangstelling, een contributie gevraagd worden van minimaal 10,tot een maximum van 15, SEC-honkbal zal ook een doelgerichte actie hiervoor voeren in het Veen en verscheidene buurten van Soest-Zuid. Men hoopt van harte, dat u volgende week n grote groepen zult komen. Tevens deelt SEC-honkbal nog mede dat zij volgende week vrijdagavond (26 mei 1972) een honkbal-propaganda- avond organiseert in de SEC-kantine aan de Bosstraat. Aanvang 20.00 uur. Iedereen is van harte welkom. Toegang gratis. Naast het vertonen van enkele honkbal films zal er ook een voordracht gehou den worden over honkbal. Door SEC-honkbal is het afgelopen weekend ook nog gespeeld. Door het slechte weer en de terreinsgesteldheid waren de wedstrijden van de jeugd, en een thuiswedstrijd van het tweede afge last. Na eerst de thuiswedstrijd, afgelopen donderdag, tegen de Caps te hebben ge wonnen met 15-5, wisten het eerste ne gental opnieuw met succes toe te slaan in de uitwedstrijd tegen hetzelfde team. 7-5. Het veldwerk van het SEC-honkbalteam was in een woord geweldig. Maar liefst 19 man moesten het onderspit delven. Er werden slechts drie fouten gemaakt en twee doorgeschoten ballen. Na drie vrij vlot lopende innings stond SEC op een 0-1 achterstand. Pas in de vijfde inning wisten beide partijen weer een aantal mensen over de thuisplaat te krijgen. SEC kon, dankzij de 2 twee- honkslagen van R. Watereus en T. Kell- ner, haar eerder opgelopen achterstand omzetten in een 2-1 voorsprong. De caps kwamen diezelfde inning weer opzetten door goed gebruik te maken van een fout van de catcher. Weer nam SEC in de zesde inning het initiatief en de stand werd toen 4-3 voor SEC. De zevende inning leverde voor beide partijen geen enkel punt op. In de acht ste inning raakte de slagformatie van SEC weer op dreef en met een 6-5 voor sprong voor SEC ging men de laatste inning in. Wederom wist het team de voorsprong te vergroten, tot 7-5 in welke stand geen verandering meer kwam. Het programma voor het Pinkster-wee kend, is als volgt: Birds United-SEC (uitwedstrijd), de bleesing thuis tegen SCAW om 12.00 uur en het tweede thuis tegen HCAW 4 om 14.00 uur. Afdelingskampioenschap voor B-junioren Naast de vreugde over het behalen van het afdelingskampioenschap door de B- junioren was er afgelopen weekeinde sprake van teleurstelling voor de zon dagteams van T.V. Soest-Zuid. Het le team, dat in de le helft van de competitie met 7-1 fraai afstand nam van Volta uit Amersfoort, moest dit keer met een puntenverdeling (4-4) genoegen nemen. Het waren de dames Hooyer en Van Ee die zonder al te veel moeite via hun enkelspelen en tezamen in de dubbel 3 kostbare puntjes voor Soest-Zuid bin nen haalden, terwijl Cherry van Ee met C. Maas in de 2e gemengde dubbel voor het zo broodnodige 4e punt zorgden. Willem Verkerk en Aad van Eig kon den tegen de Voltaheren in de enkelspe len geen vuist maken. Dijkgraaf sloeg. Verkerk,met 6-4, 6-2 terwijl, van Eig niet eens gelegenheid kreeg op temperatuur te komert; 6-2, 6-1 voor Verhoef. Ook in de herendubbel prefereerden Dijkgraaf en Verhoef snel recht: Verkerk en Maas werden met 6-0, 6-1 van de baan gestuurd. Het 2e team werd in Culenborg door de Doelen met 8-0 naar huis gezonden. Het 3e team werd door Shell muurvast op de laatste plaats gedrukt met 7-1. Het enige wapenfeit kwam op naam van Ria Higler met een 8-6, 6-4 overwinning in het le damesenkelspel. Van het junioren front kan gelukkig be ter nieuws worden vermeld. Het A-team bleef Vleuten/De Meern met 3-2 de baas. John Smit en Suzanne Steendijk stelden met met resp. 8-6, 8-6 en 6-2, 6-2 de en kelspelen veilig en Bea Smit en Suzanne Steendijk zorgden ervoor dat via hun dubbel de balans in het voordeel van SoestZuid doorsloeg, met de cijfers 3-6, 6-3, 6-1. Het B-team nestelde zich veilig op de le plaats van haar afdeling door een 4-1 overwinning op 't Laer echter niet zon der moeite. Alleen Ad Vreeswijk kwam vrij gemakkelijk langs zijn tegenstander (6-2, 6-2) Marijke Keet had 2 long sets nodig (7-5, 7-5); Arie Cijfer en Ad Vrees wijk wonnen met 7-5, 6-4 hun dubbel. Voor het 4e punt zorgden Marijke Keet en Arie Cijfer middels een 4-6, 6-2, 6-4 overwinning in het gemengde dubbel. De damesdubbel voor Soest-Zuid ver zorgd door Francis Veul en Ingeborg Swart werd na 3 sets (5-7, 6-2, 4-6) het enige winstpunt voor 't Laer. De wed strijd tegen Bosheim is nog slechts een formaliteit. Met een overwinning in deze ontmoeting - en dat moet beslist kun nen - kunnen de B-junioren zich onge slagen kampioen noemen. Proficiat en veel succes in de promotiewedstrijden. Voor a.s. pinksterweekeinde staat de competitie stil. ELECTROTECHNISCH BUREAU Verkoop - Radio T.V. - Service Dealer van: B en O, Bfaupunkt, Philips, Nordmendé, Akai, Sony en National Verkoop: Soesterbergsestraat-20a Telefoon 7253 Serviceplaats: Birkstraat 48 'Telefoon 3367-8978 Dinsdag de 16e mei j.1. was het dan zo ver. Een uniek gebeuren op sportgebied. Voor de tiende keer ging de Soester Be- drijfssport Competitie van start. Om pre cies half 7 opende de voorzitter van de Soester Zakenkring de heer Hoegen- Dijkhof in bijzijn van zijn voltallige be stuur dit zo sportieve evenement. Hij dankte de deelnemers die tien jaar mee gedaan hadden, en tevens de Evenemen tencommissie, die weer voor een aan trekkelijk programma hadden zorg ge dragen, waarbij in het bijzonder de heer Elderman in het toch aanwezige zonnetje werd gezet, daar hij alle tien competities had medegeorganiseerd. Traditiegetrouw werd gestart met voetbal, en die start vond plaats op het SEC complex waar bij onder goede belangstelling 28 wed strijden zonder wanklank werden afge werkt. Het weer was wat guur, doch het bleef gelukkig droog. Onder de vele belangstellenden ontdekten wij, behalve het bestuur Soester Zakenkring, vele directie en staffunctionarissen van de bedrijven, waaronder het oudste lid (ruim 75) de heer Van Hengstum, de gemeentelijke voorlichtingsambtenaar de heer Van Os, Dr. Buss en de vaste jaar lijkse Foxboro uitslagenverzamelaar, en vele anderen. De organisatie liep ge smeerd en daardoor konden de volgende uitslagen genoteerd worden: Afgelopen zaterdag kwamen de meisjes en jongens-pupillen van de S.O. Soest atletiekafdeling in actie voor de tweede wedstrijd van de competitie Gooi- en Eemland, die uit vijf ontmoetingen bestaat en ditmaal werden georganiseerd door de Amersfoortse Atletiekvereniging „Altls" op de niet ideale 300-meter baan, „Maar hadden wij hem maar" (voorzitter \V. Klarenbeek). A. SPSV-Lindner Klöckner B.-Uyland Lindner-Klöckner B. 2-1 0-1 4-0 B. Bosman-d'Huy d'Huy-Menning Menning-Berro 0-1 0-0 0-0 C. Asch/Veeren-Turbo N. Erv. Lindner-Jong/Suik Turbo N.-Lindner 1-0 2-0 0-0 D. Foxboro-Raiff.b. Houdijk-ARCO Raiff.b.-Houdijk 1-0 1-0 0-1 E. Atlas-Stam Smit-Gem. Werken Stam-Smit 0-1 0-0 0-0 F. Kooy-PTT AMRO-Mercurius PTT-AMRO 1-0 0-3 1-0 G. Klomp-Coca-Cola v. Hengstum-Brandweer Coca-Cola-v. Hengstum O O O O O O H. Koks G.-v. d. Dijssel NMB-Branson E. v. d. Dijssel-NMB 0-0 0-3 4-0 I. Smeeing-Avia Paleis S.-Gasbedrijf 1-0 0-2 J. Dalco-Procar Howson-Rademaker 0-0 3-0 OF VAN ZIT U ALTIJD GOED VAN WEEDESTRAAT 68-70 SOEST - TELEFOON 6555 In vele variëteiten t Soesterbergsestraat 188 Telefoon 2739 - Soestduinen Jjr Na twee overwinningen en één gelijk spel, wist K.P.S. dinsdagavond de derde overwinning in de wacht te slepen, door het bezoekende G.A. '70 (Gemeenteamb tenaren) uit Amersfoort, met 3-0 huistoe te sturen. Het bleek alras, dat de keeper van A.G., de heer Van Loon (oudkeeper van Quick uit Amersfoort), z'n beste tijd heeft ge had. Jaap Akkerman wist hem reeds in de vijfde minuut met een lage schuiver te passeren. 1-0. Daarna hield A.G. het een tijdje vol, zij het dat ze de harde wind meehadden. Bertus van Essen stond als een rots in de branding en zijn uit roepen „Laat gaan" weerklonken over het gehele veld. Van Loon liet menige steek vallen en als de voorhoede van K.P.S. hierop gereageerd had, waren meer doelpunten gescoord. Na een half uur spelen constateerde de scheidsrechter een overtreding in het be ruchte gebied voor het doel van A.G. De bal werd op de witte stip gelegd en Leo van B reukelen voltrok het vonnis. 2-0. Met deze stand werd gerust. Een paar minuten na de hervatting blun derde Van Loon voor de zoveelste keer, maar Henk van Essen profiteerde daar van en schoot raak. 3-0. G.A. probeerde van alles, maar ze kón den zelfs de eer niet redden en het bleef 3-0 voor K.P.S., dat nu zeven punten heeft uit vier wedstrijden en op de goe de weg om het verloren terrein te her winnen. Woensdag 24 mei speelt Pol Boys op het K.P.S.-terrein tegen Electrofact en vrij dag 26 mei moet K.P.S. naar Amersfoort om het elftal van Pon te bestrijden. De jongens pupillen-a, met een bijzonder getalenteerde Coen Coen in hun mid den, moesten het opnemen tegen ploe gen, die hen na de eerste wedstrijd op heel korte afstand van de .bovenste plaats hielden. Het eerste S.O. Soest- kwartet bestaande uit Coen Kok, Nico Groot, Peter Dorrestein en Rolf Vare kamp, weerde zich voortreffelijk en dankzij drie le plaatsen van Coen Kok op 60 m, 8.9 sec., verspringen 4,30 m en kogelstoten 8,43 m, bereikte het viertal de 2e plaats in het totaalklassement na twee wedstrijden. Het tweede viertal, bestaande uit Jeroen Kok. Frank v. d. Weij, Jeroen v. d. Weij en Itse de Wit kwam duidelijk tekort op de andere teams, slechts Itse de Wit vocht zich met 10 sec. op de 60 meter. 3,40 m verspringen en 5.50 m bij het ko gelstoten, vlak onder de leiders in het individuele klassement. Wanneer hij de komende wedstrijden zijn entree in het eerste team zou maken zit er voor dat team zeker nog wel een le plaats in. Het jongens-pupillen-b kwartet, bestaan de uit Arnoud Klarenbeek. Renee Wes- sel, Frans Kok en Jan Willem Greef- horst, moest in Amersfoort twee num mers verwerken, 1000 meter en hoog springen. Met grote overmacht bezette zij de le plaats in het totaalklassement, waaraan Arnoud Klarenbeek met twee le plaatsen belangrijk bijdroeg. 3.15 min. en 1,00 m. Bij de meisjes pupillen-a nam S.O. Soest met twee teams deel. De meisjes kwamen voor drie nummers aan de start, 60 m, hoogspringen en balwerpen, plus de 4 x 60 m estafette. Zonder op één van de nummers een le plaats in de wacht te slepen, bereikten zij de le plaats in het klassement na twee wedstrijden. Ar ja Greefhorst met 9.3 sec. op de 60 m wat haar de 2e plaats opleverde, zorgde ook bij het balwerpen met maar liefst 21,70 m voor een belangrijke bijdrage aan dit succes, waarbij ook dè gedeelde 3e/4e plaats bij het hoogspringen van Pauline Groen en Marieke Schuiling in het oog springen. Voor de 4 x 60 m estafette had den zij slechts 38.6 sec. nodig. Het 2e kwartet bestaande uit Elly Bos, Cynthia Jansen, Hanneke Uyland en Dandra Wessel, moest maar iets toege ven aan de resultaten van hun clubge- notes, waarbij de 1,15 m hoog van Elly Bos en de 1,10 van Cynthia Jansen ze ker knappe prestaties genoemd mogen worden. In het totaalklassement bezetten zij de fraaie 3e plaats. 10 juni wordt de 3e wedstrijd van deze competitie gehouden in Bussum, waarbij Bewijs en plaatje direkt verkrijgbaar bü Bilderdijklaan 1, Soest, telefoon 3029 de organisatie in handen is van de Bus- sumse atletiekvereniging „Tempo". Daarna volgt de 4e wedstrijd in Baarn, terwijl S.O. Soest de rij sluit. zuiver scheerwol - 5 jaar garantie. Alleenverkoop voor Soest v. Lenneplaan 73 - Soest tel. 02155-8995 (Ook zaterdags geopend) Het jeugdbestuur van de S.O. Soest, onder aanvoering van stimulator/coördinator Theo Westerveld, voor insiders „Malatrasi", zet de indrukwekkende r(j voetbal - feesten voor de jeugd nog even door. Het komende pinksteweekeinde staat weer volledig in het teken van de voetballende jeugd. Zaterdag a.s. het „Luilaktoernooi" voor de adspiranten en 2e Pinksterdag het pupillen-toernooi dat de fraaie naam „Het Lieverdje" heeft meegekregen. Voor het „Luilaktoernooi" verschijnen van de volgende verenigingen met twee adspiranten-teams: Amsvorde, Amers foort; EMM, Hilversum; Patria, Zeist; PVC, Utrecht en natuurlijk de organise rende vereniging. De teams worden verdeeld over twee poules, waarbij elk elftal dus vier wed strijden speelt. Het team dat de meeste wedstrijdpunten heeft wordt s in zijn poule winnaar van de wisselbeker en ontvangt bovendien nog een prijs die behouden mag worden. Bij gelijk ein digen zullen strafschoppen de beslissing brengen. De eerste wedstrijd begint om tien uur. Om vijf uur vindt de prijs uitreiking plaats. Organisatiorisch is het toernooi „Het Lieverdje", dat op 2e Pinksterdag plaats vindt, identiek aan het „Luilaktoernooi" slechts met dit verschil dat nu van de deelnemende verenigingen DOS '01, Aan het traditionele Pinkstertoernooi van de volleybalvereniging Hees nemen dit jaar 12 verenigingen deel. 10 dames- en herenteams zullen op de 2e Pinksterdag op het Heesveld aan de Kooiweg de strijd aanbinden. De wed strijden beginnen om 10.30 uur, de fina les, verliezers en winnaars ronden zijn gepland om 17.15 uur. 's Avonds om 8 uur worden de prijzen uitgereikt, waarop een feestavond volgt met medewerking van de drive-in show „Moby Disc". Ingeschreven hebben de verenigingen Foxboro, Devu, NVC, BG SV, Uni Cornus, Impala, AGAVS, Olympia, SGSC, Voleem, SW en 2 teams van de organiserende vereniging. Utrecht; Eemnes; HVC, Amersfoort; Limvio, Baarn en de organiserende vereniging, twee pupillenteams acte de précense zullen geven. Voor dit pupillen-voetbalfeest is een natuurgetrouwe mini-kopie van het Am sterdamse Lieverdje, als wisselprijs be schikbaar. Overigens ontvangen alle deelnemers aar. de S.O. Soest toernooien een schitterend vaantje als aandenken. Zondag kwam de „Tempo"-jeugd in actie voor de derde wedstrijd van de Midden- Nederland-competitie, georganiseerd door de Hilversumse wielerclub „De Adelaar" op het parkoers „Loswal". Op een conditioneel slecht parkoers, er werd het uiter ste gevergd van renner en materieel, zorgde het jeugdig wielertalent uit het dis trict Utrecht desondanks toch voor een aantrekkelijk schouwspel. Bij de 8-jarigen was het Edwin van Putten, die zijn groeiende vorm van de laatste weken waar moest maken en dan ook van start ging als een der kanshebbers voor de le plaats. Gedu rende de gehele wedstrijd heeft hij ge probeerd weg te komen, maar al zijn pogingen bleven vruchteloos en waren er duidelijk schuldig aan dat hij in de eindsprint met een 4e plaats genoegen meost nemen. De steeds in de breedte groeiende „Tem- po"-jeugdafdeling maakte dat in de klasse der 9-jarigen zonneklaar duide lijk. Na een snelle wedstrijd zorgde Bobby Bon voor een fraaie 3e plaats. Robbie v. d. Broek finishte als 6e en John Gaasenbeek en Marcel Hop zorg den er voor dat Tempo nog precies twee renners bij de eerste tien kreeg. Bij de 10-jarigen werd Ron Groen als de grote kanshebber getipt, maar Ron had bepaald zijn dag niet, en hoewel hij er van alles aan probeerde, stond de fel le concurrentie hem niet mëer dan een 7e plaats toe. Het duo Arne van Amerongen en Aart Moorselaar dicteerden de strijd bij de 12-jarigen. Aart van Moorselaar zocht gedurende de gehele race het avontuur in de kop van het veld, terwijl Arne van Amerongen zich kennelijk niet wil de laten verrassen en de favoriet Van Putten geen moment uit het oog verloor. De jury kreeg het met deze race bij zonder moeilijk, want het bijna voltalli ge veld vloog als één man over de streep. Na veel wikken en wegen werd Aart van Moorselaar de 7e plaats toebe deeld, terwijl Arne van Amerongen goed was voor de 10e plaats. Dat de 12-jarigen de toeschouwers waar voor hun geld gaven (de toegang bij al deze v/h ENGEL Van Lenneplaan 47 - Telefoon 6621 Wtf lessen in OPEL ASCONA - OPEL KADETT - DAF Gedipl. V.A.M.O.R. - M.L. - F.N.O.P. Maandag 15 mei is de laatste klaverjas- avond geweest van dit seizoen voor de leden en donateurs en introducee's van de korfbalvereniging De Meteoren. Als eerste eindigde mevr. N. van Horns- veld met 4352 punten. 2. Mevr. Grefte 4742 punten. 3. mevr. v. d. Heide 4732 punten. 4. Mevr. Vermeulen 4708 pun ten. 5. Heer v. d. Linden 4678 punten. De poedelprijs ging ditmaal naar mej H. Kinderdijk met 2925 punten. Na ze ven maal spelen eindigde de heer Poot op de eerste plaats met 36604 pnt. 2. de heer H. Kok met 35833 pnt. 3. de heer O. Verheien met 35535 pnt. 4. mevr. Grefte met 35371 punten. Hiermede eindigde een prettig klaver jas seizoen. Men hoopt dan ook in sep tember weer te gaan starten met een even trouwe opkomst van alle speelsters en spelers. wedstrijden is overigens gratis), wordt duidelijk als men hoort dat van de ze venentwintig renners er maar liefst 12 uit de strijd werden genomen doordat zij op een ronde gereden. Als vanouds zorgden de 13-jarigen voor het traditionele portie vuurwerk. Na vier ronden leek de strijd beslist en zich toe te zullen spitsen tussen Soest en Hilversum, maar de sterke Tempo-for matie met Johhny Broers aan het hoofd besliste anders. Zij legden het complete veld hun wil op en maakten met zijn vijven de verdeling van de ereplaatsen uit. Johhny Broers werd le, op de 2e en 3e plaats gevolgd door zijn club makkers Freddy v. d. Tempel en Con Bunt. Co Nagtegaal en Bert Henzen maakten met hun 6e en 8e plaats het succes compleet. Jammer. Indien u deze klacht tele fonisch had doorgegeven onder nummer 3982 van onze medewerker de heer J. G. A. Batenburg, dan had u uw Soester Courant nog de zelfde avond ontvangen. Klachten over het eventueel niet ontvangen van de Soester Courant gelieve u nog dezelfde avond telefonisch te melden onder nummer U ontvangt uw. Soester Courant dan nóg diezelfde avond. De hond van de heer J. H. van B. heeft 5 kippen van de heer L, wonende aan de Soesterengweg, doodgebeten. De heer Van B. zal de schade betalen. DEN BLIEKLAAN 35 - SOEST TELEFOON 02155 - 3991 - 4550 Showroom dagelijks geopend van 9 tot 6 uur. 's Zaterdags van 10 tot 5 uur. Zaterdag a.s. zal SEC opnieuw gastvrou- we zijn van de Soester en Baarnse vete ranen, aangevuld met de ploeg van Laren. Gespeeld zal worden om de Jan v. d. Brink wisselbeker, die vorig jaar werd gewonnen door Baarn, dat derhalve de trofee zal verdedigen. Het veteranen- toernooi van zaterdag a.s. is 'n lustrum- toernooi, want het is de vijfde maal dat SEC een dergelijk toernooi organiseert. Steeds met succes en de oud voetballers van zowel Baarn als Soest zien ieder jaar weer reikhalzend uit naar dit fes tijn, waarin altijd sportief partij wordt gegeven. Zoals gebruikelijk zal er 's avonds in het SEC clubhuis voor alle deelnemers en besturen het veteranenbal zijn, waar van de organisatie in handen is van de SEC evenementencommissie. Muziek deze avond zal worden verzorgd door The Tojadis. Ook de prijsuitreiking zal tij dens het feest 's avonds plaatsvinden. Fel zullen de teams strijden om de prij zen en zo zal S.O. Soest in poule A de spits afbijten om 12 uur in de strijd ELECTROTECHNISCH BUREAU Grote sortering hangverlichting en staande lampen Showroom Soesterbergsestraat 20a Telefoon 7253 tegen Laren en zal de andere Soester afvaardiging in deze poule WZ strijd leveren tegen het Baarnse Limvio, dat zo sterk speelde in het Baarntoernooi op Hemelvaartdag. In poule B om half één de strijd tussen SEC en Baarn, waarbij meteen Baarn haar kandidatuur zal stellen voor het een tweede maal winnen van de Jan v. d. Brink beker. TOV en Hees zullen ook om half één de andere wedstrijd spelen in poule B. De finalewedstrijden zijn gepland om kwart over vier, zodat het toernooi om kwart over vijf, mits geen strafschoppen nodig zullen zijn, is beëindigd. SEC veteranen, die in het Baarntoer nooi op Hemelsvaartdag zo'n uitstekende indruk achterlieten (er werd in een sterk gezelschap een derde prijs behaald) zul len met dezelfde groep spelers aantreden in het eigen toernooi. Voor SEC zullen spelen: Saam de Zoete, Baltus Burgman, Willie Piepenbroek', Rob Nieuwaal, Henk Kamphorst, Joop van Maanen, Joop Jebbink, Jan Schalk wijk, Leo van het Klooster, Jan P. C. Veldhuizen, Henk Huyink, Bertus van Essen, Wim Pothoven, Leo van Breuke- len. Joop Westerveld. Albert Hooyer en Tony Dasselaar. De leiding van de 14 te spelen wedstrij den is in handen van vier KNVB afd. Utrecht scheidsrechters, die in overleg met de KNVB afd. Utrecht zijn benaderd door de Soester scheidsrechter en SEC lid F. Schagen. Het toernooi zal na het verspelen van de wedstrijden in de poules worden onder broken door een jeugdwedstrijd, welke van start gaat om half vier. Om kwart over vier beginnen de finalewedstrijden.

Soester Courant | 1972 | | pagina 7