HOMEE GEMAR stiox korn/ zo'n fijn TRUITJE 5 gulden korting OPHEFFINGS - uitverkoop Goud - Zilver - Briljant - Uurwerken 30, 40 en 50 kortingen „G0UDB0ETIEK" 18 JUNI VADERDAG TAB AC of RUSSISCH LEDER AFTER SHAVE, per flacon395 één kilo SUIKER voor1 cent „deslof" NIC. VAN DAM Statistische cijfers over bejaardenoorden in de provincie Utrecht van het jaar 1971 Wat zal vader blij zijn... Heren- en longenskleding STEENHÖFFSTRAAT 66 SOEST Kredieten voor aanschaf schoolmaterialen en verplaatsen noodlokaal Drie kinderen in Soest wonnen vouwfietsen Nieuwe straatverlichting langs de Heuvelweg Jaarverslag kinderboerderij ..De Vrije Teugel" fraaier haar door Biosthetische haarverzorging P.V. Juliana Post Baarn - Soest Gemeenteraadsvergadering <=Qeóta.urant cAnadolu L.T.C. Soest Reeds drie van de vier kampioens-teams gepromoveerd Burgerlijke stand Schoenen - Tassen VERONICA'S TIPPARADE De commissie voor de bejaardenoorden en verzorging,- en verpleeghuizen van de provincie Utrecht heeft een verslag uitgebracht over het jaar 1971. Het provinciaal toezicht op grond van de Wet op de bejaardenoorden strekt zich uit over 191 bejaardenoorden met 9558 bedden. Per 1 januari 1971 was dit aantal 195 met 9323 bedden. 4 bejaardenoorden werden in de loop van het jaar aange meld, 8 werden er opgeheven. per 31 december van het verslagjaar waren 10 projecten op het gebied van de bouw van verzorgingstehuizen met daarbij behorende woningen in uitvoe ring. De gezamenlijke capaciteit hiervan bedraagt 1784 bedden en 342 woningen bij de tehuizen. Soest Binnen de gemeente Soest zijn 8 bejaar denoorden gevestigd, 3 met een Prot. Christelijke grondslag, 1 Rooms Katho liek en 4 algemeen. Alle 8 zijn ontstaan dit particulier initiatief; 5 ervan worden geleid door een bestuur. Drie hebben een capaciteit van 11 tot 25 bedden; één 26 tot 50 bedden; drie 51 tot 100.en één meer dan 100 bedden. Van de 8 tehuizen in Soest voldoen er drie aan alle te stellen eisen; één ver toont zodanige tekortkomingen dat een langdurig bestaan niet is gewaarborgd; vier vertonen eveneens tekortkomingen, maar er is van bekend dat zij in de nabije toekomst zullen (moeten) sluiten. De commissie heeft in het verslagjaar in een aantal gevallen schriftelijk aan de houders van de respectievelijke bejaar denoorden verzocht de door haar in functioneel opzicht noodzakelijk geachte voorzieningen te treffen. Met name is daarbij aandacht besteed aan de perso- neelsbezitting. de taak van de medisch adviseur en de brandbeveiliging. De grootste problemen op dit laatste punt geven de meestal oudere bejaar denoorden, die zijn gevestigd in (oudere) herenhuizen, villa's e.d. Deze panden, die merendeels niet zijn gebouwd voor het doel waarvoor ze thans worden ge bruikt, kunnen door hun constructie in een aantal gevallen heel moeilijk dan wel slechts met zeer hoge kosten rede lijk brandveilig worden gemaakt. Samenstelling Op 1 januari 1971 had Soest 37.469 in woners. 3621 daarvan behoorden tot de groep bejaarden, dat is 9,65%. als Je hem geeft, dat hjj zo graag draagt. En wjj geven je als je het koopt tussen 8 en 15 juni. En natuurlijk is de keus bjj ons enorm I VRIJDAG KOOPAVOND Onderverdeeld naar leeftijden worden de volgende cijfers vermeld; 1190 leef tijd 65 tot 69 jaar; 970 leeftijd 70 tot 74; 745 leeftijd 75 tot 79 jaar; 445 leeftijd 80 tot 84 jaar; 218 leeftijd 85 tot 89 jaar en 53 90 jaar en ouder. In een prognose voor het jaar 1980 wordt berekend dat Soest bij een inwo ner aantal van 50.000 - 3748 bejaarden heeft. Een toename met slecht 3,51 voor b.v. Baarn wordt rekening gehou den met een afname van 7,52 voor Utrecht een toename met 20,76 voor Amersfoort een toename met 12,96 Voor de gehele provincie wordt gerekend op een toename met 12,09 Voor de regio op een toename met 8,20 De raad wordt gevraagd de ondervol- gende kredieten voor de aanschaf van leer- en hulpmiddelen ten behoeve van de scholen beschikbaar te willen stellen: 900,voor spel- en ontwikkelingsma teriaal voor de openbare kleuterschool „De Bengelenbak" te Soest-Zuid. 1650,voor leer- en hulpmiddelen voor de Prof. J. Waterinkschool. 14.240,voor het verplaatsen van een noodlokaal van de openbare lagere school Soest-Centrum, naar een terrein aan de Weegbreestraat. Het lokaal zal ingebruik genomen worden bij het kleu teronderwijs in het Smitsveen. ƒ23.000,voor de aanschaf en vernieu wing van verouderde methoden en de aanschaf van nieuwe bordstellingen met bijkomende accessoires ten behoeve van de openbare school Soest-Centrum. Vele kinderen in Soest hebben deelge nomen aan de grote kleurwedstrijd die was uitgeschreven door de firma Goud- smit-Hoff. Zij moesten een kaart, voor stellende een wielrenner in de bergen, zo goed mogelijk nakieuren aan de hand van een bij diverse zaken in de etala ge staand model. 200 vouwfietsen wa ren beschikbaar voor de prijswinnaars. Drie ervan kwamen in Soest terecht. Zaterdag j.1. kon mevrouw Catsman, van de gelijknamige verf-en behangzaak aan de Braamweg, een fiets uitreiken aan Gerrie van Dalen, Braamweg 22 en een fiets aan Alfred Douma uit de Bo- nifaciusstraat. Ook bij de firma Meilof aan de Burg. Grothestraat viel een prijs. Hier werd Ilse Blommestein de gelukkige. Haar feits krijgt zij één dezer dagen. Het ligt in de bedoeling dat de PUEM binnenkort zal beginnen met het leggen van een nieuwe ondergrondse laagspan- ningskabel langs de Heuvelweg. De bovengrondsekabel zal verdwijnen, waarna nieuwe lantaarnpalen zullen worden "geplaatst. ALLES MOET WEG (Rijkswaarborg) iVlNKENCENTRUM DE SMITSHOF SOEST Augustus 1970 werd opgericht de Stich ting Kinderboerderij „De Vrije Teugel". Een aantal inwoners van Soest namen hiertoe het Initiatief. Oktober 1970 stel de de gemeente de boerderij Oude Grachtje 1 voor tijdelijk gebruik be schikbaar. Op 1 januari 1971 ging de boerderij of ficieel „draaien". Er werden twee jeugdleidsters, Nelly Geevers en Marja Spiering, aangesteld. De staf wordt in mei 1971 uitgebreid door de aanstelling van de heer Chris Uiterwijk tot mate riaalcommissaris. Rijk en gemeente zegden subsidie toe, onder voorwaarde dat verdere uitbouw van het werk en een betere accomodatie vóór januari 1973 gerealiseerd zullen zijn. Daarvoor wordt de boerderij Oude Grachtje 3 toegewezen, waarvoor het architectenbureau Van Woerden-Schnei- der en Duêrmeyer een plan ontwerpen. Dit plan werd in november 1971 bij het ministerie van C.R.M. ingediend. Het beleid werd het eerste jaar gericht op het signaleren van de behoeften die er zijn en welke mogelijkheden de prak tijk biedt. Daarvoor werd een beleids commissie gevormd, bestaande uit twee docenten van de Sociaal Paedagogische Academie „Middeloo" uit Amersfoort, de twee jeugdleiders en twee leden van het bestuur. Ook werd ingesteld een dierencommis- sie waarin zitting hebben een inspec teur van de derenbescherming, twee dierenartsen, een huisarts, een veehou der, een bioloog en een beeldhouwer. Zij gaan van de stelling uit: a. de ab solute garantie, dat de dieren op geen enkele wijze gevaar of nadeel onder vinden door hun aanwezigheid op de boerderij en b. de absolute garantie, dat de kinderen en aanwezigen op de kin derboerderij geen enkel gevaar of na deel ondervinden door de aanwezigheid van de dieren. Besloten werd, dat de dieren in het totaal beeld van de Stich ting een rol dienen te spelen, zodanig dat recht gedaan wordt aan de naam van de Stichting „Kinderboerderij De Vrije Teugel". 2000 kinderen per maand De jeugleidster zegt in haar jaarverslag dat gemiddeld 2000 kinderen per maand een bezoek brengen aan de boerderij Op woensdagmiddagen zijn honderd kin deren geen uitzondering. Zij komen voornamelijk uit de omliggende wijken. Op de weekends en tijdens de vacan- ties komen de bezoekes uit alle delen van Soest. De groep van 6 tot 10 jaar is het sterkst vertegenwoordigd. Er kan van alles gedaan worden; slootje sprin gen, bruggen bouwen, varen met een vlot, hutten bouwen, afval verbranden, aardappels poffen, brood bakken, boom- klimmen, cowboy spelen, maar ook met de pony rijden, de dieren verzorgen, met klei werken en weven. Dankzij de vrijwilligers kon de hele zomervacantie de boerderij open blijven. Subsidies In 1971 werd van het ministerie van CRM een subsidie ontvangen van ƒ25.645,56. Een gelijk bedrag kreeg men ook van de gemeente. Aan giften, col lectes en donaties kwam een bedrag van 6.457,70 binnen en financiële akties leverden ƒ2.000,— op. Het jaar werd afgesloten met een nadelig saldo van f 713,24. De kinderboerderij is dagelijks geopend van 10 tot 18 uur, ook in het weekend en in de vakanties. De gehele maandag en de gehele vrijdag is ze echter geslo- Het secretariaat van de Stichting is ge vestigd Bosstraat 94 te Soest, tel. 3533. 'soesterbergsestraat44 telefoon 2045 Door bovenstaande vereniging werd deel genomen aan een wedvlucht vanaf Or- leans. Afstand pl.m. 538 km. Er waren 95 duiven in concours, die om 5.45 uur met een Z.W. wind gelost werden. De eerste duif arriveerde om 11.38.20 uur. De laatste prijsduif arriveerde om 12.14. 51 uur. De uitslag luidt: J. Croon 1 8 20 24. H. Huisman 2 5 12 18 25 26 28. J. v. Leijen- horst 3 11 27 29. H. Nap 4 6 9 14 16 19. P. Ouderdorp Sr. 7 17. P. Ouderdorp Jr. 10 13 15 30. G. v. d. Meent 21. S. Berg huis 22 31. J. de Ruijter 23 32. De Soester gemeenteraad is uitgenodigd tot bijwoning van een raadsvergadering op donderdag 22 juni a.s., om 19.30 uur, in de zaal van de brandweerkazerne. De navolgende agenda komt in behan deling; 1. Beëdiging van het nieuw benoemde raadslid, de heer J. A. Detmar. 2. Vaststelling van de raadsnotulen d.d. 9 en 25 mei 1972. 3. Ingekomen stukken. a. Brief met bijlagen d.d. 24 april 1972, nummer U.C./72-2896/07.352.18 van de A-kring Utrecht-c bescherming bevol king, inzake rekening en verslag van de kring over het jaar 1970, met voorstel de stukken voor kennisgeving aan te nemen. b. Brief d.d. 29 maart 1972 van de heer C. F. van Vliet c.s. inzake de beplanting in een inham van de Schoutenkampweg, met voorstel adressanten te berichten conform de bij de raadsstukken ter in zage gelegde concept-brief. c. Brief d.d. 29 maart van mevr. E. M. T. Rademaker-Beuken inzake hinder, veroorzaakt door het bedrijf N.V. Lind- ner met voorstel adressante conform de bij de raadsstukken ter inzage, gelegde brief te berichten. d. Brief d.d. 1 maart 1972 van mevr. B. Gonlag en de heren J. J. P. Meijer en Chr. J. Vaillant inzake afvalverwerking door hercirculatie met voorstel te ant woorden overeenkomstig de ter inzage gelegde concept-brief. e. Brief d.d. 19 mei 1972 van de heer drs. A. W. K. Gaillard inzake afvalver werking en hergebruik grondstoffen met voorstel te antwoorden overeenkomstig de brief aan mevr. B. Gonlag en de he ren J. J. P. Meijer en Chr. J. Vaillant. f. Brief d.d. 24 mei 1972 van de heer dr. E. P. J. v. d. Heuvel inzake afvalver werking en hergebruik grondstoffen met voorstel te antwoorden overeenkomstig de brief aan mevr. B. Gonlag en de he ren J. J. P. Meijer en Chr. J. Vaillant. g. Brief d.d. 18 april 1972 van het be stuur van de Regionale Muziekschool Amersfoort inzake financieel verslag 1970/1971, begroting 1972/1973 en bere kening subsidie-aandeel, met voorstel deze stukken voor kennisgeving aan te nemen. h. Controlerapporten van het Centraal Bureau voor Verificatie en Financiële Adviezen van de Vereniging van Ne derlandse Gemeenten, met voorstel deze voor kennisgeving aan te nemen. 4. Voorstel tot het verlenen van onthef fing als bedoeld in artikel 1 van de „Zoneverodening Hinderwet" ten behoe ve van: a. een inrichting voor het opslaan van butagasflessen voor kampeerdoeleinden op/in het perceel Soesterbergsestraat 133; b. een agrarisch bedrijf met o.a. een varkensfokkerij en hooiventilator op'in het perceel Kerkpad Z.Z. 67. 5. Voorstel tot aankoop van grond, ge legen: a. nabij de Generaal Winkelmanstraat te Soesterberg van mej. P. G. van Burg steden. b. aan Den Blieklaan van C. van Schalkwijk. 6. Voorstel tot het verlenen van een zakelijk recht aan de Provinciale Utrechtse Elektriciteits Maatschappij voor het leggen, hebben en onderhou den van een hoogspanningskabel in de Belvédèreweg. 7. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet inzake de reconstructie- kosten van de Van Weerden Poelman- weg. 8. Voorstel inzake overname van het be heer en onderhoud van de Van Weer den Poel man weg en ruiling-van onder grond. 9. Voorstel tot het beschikbaar jtellen van een krediet ten behoeve van de In richting van het politiebureau Soest. 10. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het treffen van diverse voorzieningen in het politiebu reau Soest. 11. Voorstel tot wijziging van de begro tingen voor 1971 en 1972. 12. Voorstel tot wijziging van de Uitke- rings- en Pensioenverordening wethou ders der gemeente Soest. 13. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een extra krediet voor het aan schaffen van aanvullend spel- en ont wikkelingsmateriaal ten behoeve van de openbare kleuterschool „De Bengelen- bak" te Soest-Zuid. 14. Voorstel tot het verlenen van mede werking als bedoeld in artikel 72 van de Lager-Onderwijswet 1920 aan het be stuur van de Vereniging „De School met den Bijbel" te Soest, voor het aan schaffen van leer- en hulpmiddelen ten behoeve van de Prof. J. Waterinkschool. 15. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het verplaatsen van een mobiel noodlokaal van de open bare lagere school Soest-Centrum naar een terein aan de Weegbreestraat. 16. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aanschaffen van leer- en hulpmiddelen en bordstel lingen ten behoeve van de openbare school voor g.l.o. te Soest-Centrum 17. Voorstel tot wijziging van het ont eigeningsplan: a. Egghermonde. b. Industrieterrein. 18. Voorstel tot ruiling van grond, gele gen aan en nabij de Generaal Winkel manstraat te Soesterberg met mevr. M. W. van Burgsteden. 19. Voorstel tot onbewoonbaarverklaring van de woning Weteringpad 2c. 20. Voorstel tot aankoop van grond met opstallen, gelegen aan de Waldeck Pyr- montlaan, van de erven H. v. d. Heuvel. 21. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de aanleg van rio lering in en de verbetering van de Klaarwaterweg (ged.) en de Wijnand Toplaan. 22. Voorstel tot uitname van grond uit het grondbedrijf. 23. Voorstel tot het aangaan van een overeenkomst tot het betalen van rento met betrekking tot een aangegane koop overeenkomst met; a. Erven H. v. d. Heuvel. b. C. van Schalkwijk. 24. Voorstel tot het voorzien in de vaca tures o.a. ontstaan door de beëindiging van het raadslidmaatschap van de heer J. W. H. Geerlings. Voor smakelijk eten in gezellige sfeer (reserveren mogelijk) Ook voor uw lunch hebben wij een ruime keuze. Keuken geopend vanaf 12.00 uur. Maandag en woensdag vanaf 4.00 uur. KERKPLEIN 4 - SOEST - TELEFOON 2591 In het weekend van 3 juni promoveerden niet minder dan twee teams. Het vierde team was reeds eerder, by loting, gepromoveerd naar de vierde klasse. Zondag 4 juni speelde het tweede team tegen het uit Zwjjndrecht komende DDH- III. De winnaar van deze wedstrijd zou zich het recht verschaffen het volgende seizoen in de tweede klasse uit te komen. Aan spanning heeft het op de Schriks- laan beslist niet ontbroken. Begonnen werd met de dames-singles. Yvonne Hofman haalde de eerste winst binnen door mej. A. Visser gedecideerd terug te wijzen. (6-4; 6-1). Mevr. Felix moest na een overtuigende eerste set toch in drie sets de zege aan haar tegenstand ster, mevr. C. Wendt, laten. (6-3; 3-6; 4-6). Rob Oosterman en Peter Meijer gingen gelijktijdig de baan op tegen respect tievelijk de heren C. Wendt en W. v. d. Plank. Ondanks technisch betere kwali teiten moest Rob Oosterman zijn hoofd buigen voor de geroutineerde heer Wendt (2-6; 6-4; 1-6). Peter Meijer had geen enkele consideratie met zijn tegen speler, de heer v. d. Plank. In een goed gespeelde partij kwam de winst bij Soest terecht (6-4; 6-1). Na de enkel spelen was de stand dus 2-2, met 2 sets voordeel voor Soest. In een volkomen gelijkwaardig dames- dubbel waren het mevr. Felix en Yvon ne Hofman die aan het langste eind trokken (6-4; 8-6). De herendubbel werd met listig schaak-tennis door de DDH- heren Wendt en v. d. Plank verdiend gewonnen met 5-7; 3-6. Uiteraard bleef de spanning stijgen. De stand was nu 3-3, met nog steeds 2 sets extra in het voordeel van Soest. Van de twee gemengd-dubbels, welke ook vrijwel gelijktijdig de baan opgin gen, behoefde er slechts één in 2 sets gewonnen te worden om de wedstrijd te gunste van Soest te beslissen. Mevr. Felix en Rob N ij huis lieten er beslist geen gras over groeien en ontnamen de DDH-ers snel elke illusie. Overtuigend werd de winst binnengehaald (6-1; 6-3). Last but not least, waren het Yvonne Hofman en Peter Meijer, die er niemand aan lieten twijfelen dat inderdaad het sterkste team de overwinning zou halen. Met 6-4; 10-8 wezen zij de heer en mevr. Wendt terug. Het tweede-klasserschap was hiermede een feit. Ook heren I wilde niet achtérbjijven. Zij togen naar Vleuten-de Meern om de strijdbijl op te nemen tegen het eerste heren-team van die vereniging. Harry Berg verloor zijn enkelspel in 3 sets 6-3; 1-6; 2-6. Aan het eind van de wed strijd zou blijken dat zijn partij „de sleutelpartij" geweest was. Rob de Vos won het 2e heren-enkelspel met 6-3; 7-5. Oetse Stichtenbree moest duidelijk de meerdere erkennen in zijn tegenstander (4-6; 2-6). Ed Derksen bond zijn tegen stander triomfantelijk aan zijn zegekar (6-1; 6-1). Na 2 gelijk uit de enkelspelen werd begonnen aan beide herendubbels Harry Berg en Ed Derksen konden het jammer genoeg niet klaren, 4-6; 4-6. Oetse Stichtenbree en Rob de Vos wis ten echter in 'n fel gevecht de volle winst binnen te halên. Eindstand 3-3, setstand: 7-6 in het voordeel van Soest Het volgende seizoen zal het herenteam in de overgangsklasse mogen uitkomen Reeds zaterdag 3 juni speelde het eerste jeugdteam in Driebergen tegen de jeugd van Manger-Cats, die even- Con.sprijs 5,25 HIERBIJ eens kampioen waren geworden in de 2e klasse. De winnaar van deze wedstrijd zou zich het recht verwerven om uit te mogen komen tegen de degradant uit de le klasse. Biek Wilten en Henk Korvinus haalden de eerste 2 punten binnen. Biek Wilten deed dit zeer overtuigend met 6-3; 6-1. Henk Korvinus moest daarentegen alle registers opentrekken om deze winst binnen te halen 7-5; 6-4. Harriet en Biek Wilten joegen ledereen de stuipen op het lijf door in het meis jes-dubbel in de derde set met 5-1 ach ter te komen. Zij vochten zich uiteinde lijk toch nog naar de winst 4-6; 6-2; 9-7. Henk Korvinus en Koos Mirck plukten ongetwijfeld de vruchten van de winst in het meisjes-dubbel. Op het moment dat onze meisjes de dubbel gewonnen hadden, klapte de jongens-dubbel van Manger-Cats in elkaar en gaven zij een voorsprong van 5-1 in de derde set nog onnodig prijs, 2-6; 6-4; 8-6. In de gemengd dubbel, toen alle zenu wen waren geweken, trokken Harriet Wilten en Koos Mirck overtuigend aan het langste eind 6-4; 6-4. Zaterdag a.s. spéélt dit team op de Schrikslaan voor een plaats in de le klasse jeugd. Veel succes! Na de vele optimistische berichten moeten we toch ook enige tegenvallers melden. Het senioren-A team moest haar plaats in de le klasse districts competitie afstaan aan Ludentia-A (Doorn). J. Smit c.s. moesten met 3-2 het hoofd buigen. Ook het B-team van H. Kuiphof c.s. konden het niet klaren. Eveneens met 3-2 moesten zij de winst laten aan Chefana. Dit team krijgt nog de kans om het 2e klasserschap te be houden. Verzwakt móést het C-team haar plaats in de 2e-klasse district verdedigen. Jammer genoeg is dat niet gelukt. Als „Dritte im Bunde" legden ook zij met 3-2 het hoofd in de schoot. GEBOREN; Pieter Anton Cornelis, zoon van A. C. G. Kraft van Ermel en K. P. Kerkhove. Dennis Jelle, zoon van F. H; Wiegel en J. J. Wésseling. Marcel, zoon van A. C. Swart en A. M. Kok. Marco Raymond, zoon van H. H. Smak man en M. J. Krom. Arjan Tjarco, zoon van D. G. J. van de Bovenkamp en C. de Héus. Sander, zoon van J. Jan sen en B. A. Bijl. Laurents Anthonius Christiaan, zoon van A. A. A. Haarmans en H. J. Smits. Marianne, dochter van H. Rouw en L. Wolf. Patrick Robert, zoon van R. J. Nobels en M. W. Hali Thamar Hester Reinette, dochter van J. T. A. Pas en H. E. Veltman. Vanesse, dochter van H. B. Vóltman en W. Blonk. Sandra Lobby, dochter van H. H. ter Welle en E. de Jonge. Ursula Miran da, dochter van T. G. van Klooster en G. H. H. Klein. Marjolein, dochter van E. van Dongen en M. J. M. Dijk man. ONDERTROUWD; Harry de Vries en Gonny Cornelia Kelderman. Gerrit Jansen en Cornelia Gijsberta Maria Ade laar. Rikkert Lubertus Dooijenweerd en Manna van den Bos. GETROUWD; Richardus Petrus Hendri- kus Smeeing en Neeltje Johanna Bode- wes. Hiske Engels en Bartha Pathuis. Bernardus Johannes Daalhuizen en Helena Geertruida van Dijk. Jan Dirk Frans Dorrestijn en Adriana Ja- coba de Jong. Titus van der Zweep en Maria Hendrika Rasch. OVERLEDEN: Maria Magdelena van Schaick. Johan Albert van Arkel ge huwd met G. W. A. Lock. Johan Ger- hard Joseph Hanenkamp. Abraham van Seijderveld, gehuwd met G. K. Pot. Johannes Muis. SImon Opmeer gehuwd met R. van der Schagt. Wil helmus Weerdesteijn, gehuwd met M. W. Majoor. Teunis Stehouwer we duwnaar van G. H. van der Hek. Willem Stalenhoef, weduwnaar van C. A. de Jong. Sophia Aleida Hooft ge huwd met J. van den Breemer. GEVONDEN: Deense dog, geel gestreept, reu, gecou peerde oren, op de Larense hei bij het Bluk. Cocker Spaniel, teef, ca. 10 maanden oud. Zij werd aangereden op de Peter v. d. Breemerweg. Bastaard hond, wit, ruigharig, reu. Het dier droeg een halsband en liep verlo ren op de Van Weedestraat. In de Oosterstraat te Baarn werd ge vonden een bruin-zwarte bastaard teef. In het dierenasyl werd tenslotte ook op genomen een bastaard herder, bouvier type, een lichtbrui-zwarte reu met flap oren en een lange dunne staart VERMIST: Mevrouw Insinger, Biltseweg, Lage Vuursche (post Soest) telefoon 02156-288, zoekt haar jonge collie, een 4 maanden oude teef, die weggelopen ls in de bos sen langs de Biltseweg. Mevrouw Janssen, Vredehof 1, zoekt haar grijs gestreepte (beetje wit) katje. Mevrouw de Hartog, Maumuchetstraat S, De Bilt, telefoon 030-761675, mist haar 4 jaar oude wit-zwartharige teef. Het dier heeft zwarte oortjes met een knobbeltje er tussenin. Uit de kliniek te Utrecht ontsnapte de middelgrote langharige bastaard poedel met een lange staart. Het is een teef, die luistert naar de naam Astra. Mevrouw Faber, Annemoonstraat 23 te Baarn, zit bij de telefoon (02154-4332) te wachten op bericht. Mevrouw Van de Walle, Vosse- veldlaan 32 te Soest, telefoonnummer 7478 zal graag iets horen over haar weg gelopen knal oranje, ruim 1 jaar oude, niet gecastreerde kater. Hij heeft een witte bef en witte voetjes. Wanneer u een dier aan ons opgeeft als „vermist" en het wordt terugbezorgd, wilt u ons dan even een berichtje stu ren? Inlichtingen over deze en andere dieren aan het Dierentehuis, Klein Engendaal- weg 36a, Soest, telefoon 3583. Opgaven voor vermelding in deze ru briek uiterlijk zaterdagavond telefonisch onder de nummers 3583, 3282 of 2501. Originele PINOCCHIOcréatle, onvoorstelbaar makkell|k, gezond «n niet leveral!|len. voorschool, werken weekend! indematen 28-42 diverse kleuren natuur leder .plantage crêpe zolen. Voor ledereen die van gezonde, Jeugdige echoenen houdt I Alleen écht met het 'Pinoccfiïo merK* Maandag dicht - Woensdag open Schoenreparatie in één dag klaar. Torenstraat 5 „bü de Oude kerk" Telefoon 3473 Winkelcentrum „Smitshof" Telefoon 8290 IN SAMENWERKING MET „DE GOUDEN SNAAR" 1 CONQUISTADOR Procol Harum - Bovema 2 8) ALS DE ROOK OM JE HOOFD IS VERDWENEN Boudewijn de Groot - Phono- gram 3 9) METAL GURU 9 (16) T. Rex - Ariola 4 (13) PUPPY LOVE Donny Osmond - Polydor 5 (14) WE NEED A MESS OF HELP TO STAND ALONE Beach Boys - Negram 6 (17) MARY'S MAMMA Drama - Phonogram 7 7) ISN'T LIFE STRANGE The Moody blues - Phonogram 8 SUPERSONIC ROCKET SHIP Kinks - Inelco 9 (19) BOBBY THE FLOBBY Bourbon family Dureco 10 JUMBO Bizzy man's band - Bovema 11 SUMMERTIME The Zombies - Phonogram 12 DESIDERATA Les Crame - Negram 13 (18) BABY BY THE WAY The Fortunes - Bovema 14 PARIS Regine - Bovema (Tom Collins) 15 I NEED YOU America - Negram 16 DON'T WANT TO SAY GOODBYE The Raspberries - Bovema 17 HOO-NA-NA Kjoe - Polydor (Will Luikinga) 18 UN CANTO A GALICA Julio Iglesias - Phonogram (Rob Out) 19 I BELIEVE IN LOVE Honey Pie - Phonogram 20 ZOMERZON De Makkers - Dureco

Soester Courant | 1972 | | pagina 7