f WISO »Tour de Branche 40 °/o korting op alle zomerkleding HEB mn mmm <Sckoemaker - antenneteckniek v' Ideeënbussen worden meer suggestiebussen "-li'.'/.KiwrwT. E. G. KERKHOF EEN VEERTIG WEKEN DURENDE VOORDEEL-RACE VOOR WISO-KLANTEN Vakantiewerk kan gevaren opleveren ARN0ULD G. DIEPEVEEN AUTORIJSCHOOL (2olitico Profiteer van onze opruiming „GARAGE STAM" VEROMCA'S HPPARADE Proefneming lijkt te slagen 10-jarige jongen op de Burg. Grothestraat aangereden Geslaagd Twee acties zijn met succes afgesloten. Zie voor de derde actie onze advertentie in de courant van volgende week donderdag. Gedeelte van Wieksloter- vveg oostzijde krijgt asfalt wegdek P.V. Juliana Post Baarn-Soest Extra postzegel Rode Kruis Stichting Federatieve Raad voor het Bejaarden- werk Soest Blokhoofden weikom Reconstructie Generaal Winkelmanstraat TRUITJES en PULLOVERS 25% en 50% ketting JAPONNEN, BLOUSES, OVIRG09ERS, ROKKEN en PAKJES 29, 49 en 89% korting SHtRTS en PÜLLOVERS met korte mam 25% korting en 2 stuks voor35,— LANGE VESTEN 17,59 PANTALONS 29% tot 59% korting JEANS- en G0RDUR0Y PANTALONS 10% korting T-SH1RTS 19% korting en2 stuks voor 10,90 Est nog veie andere koopjes ui Voor reisdeviezen en alle verzekeringen BONDSSPAARBANK U kunt niet alles weten voor een nieuwe.. góede gebruikte RENAULT Stam Renault Koopt u een auto Dan verzekeren bij J. L. 1. vasi Ual-Zotiderop Soest - - Telefoon 2792 Soesterberg - Telefoon 03463-1587 Soester Courant van donderdag 13 juli 1972 Op maandag 8 november 1971 werden op twee plaatsen in de gemeente ideeën- bttssen opgehangen, te» de hal vun het postkantoor en één In het Dorpshuis 'r -onlll hnfk,.neHglimH Cnie """f ««durende een jaar een proet. Als de bur gtrij laat blijken dat de bussen in een behoefte voorzien plaatsen in de gemeente worden aangebracht. Nu, na ongeveer 8 maanden, kan voor zichtig de conclusie getrokken worden, dat de proefneming lijkt te slagen. De gemeentelijke voorlichtingsambtenaar, de heer B. van Os, is niet ontevreden. In totaal zijn 49 brieven binnengeko men. ..Waren in het begin vooral klachten die gespuid werden, nu komen steeds meer suggesties binnen, waardoor de bussen meer aan hun doel gaan be antwoorden", aldus de heer Van Os. Veel van die suggesties houden ver band met verkeersproblemen, daarnaast echter ook bijvoorbeeld een typisch verzoek om wat achtergrond-muziek in het gemeentehuis, „om het wat gezel liger te maken", een vraag over een torenklok die niet meer slaat en over het onderwijs. Alle brievenzenders krij gen antwoord, hetzij direct concreet, hetzij een berichtje van ontvangst met de mededeling dat de kwestie in onder zoek is genomen. De gemeentelijke voorlichtingsambte naar tle heer B. J. van Os. Bovendien weet men de heer Van Os ook telefonisch te vinden en worden hem op deze wijze vragen gesteld. Ik ben geen ombudsman", zegt de heer Van Os, „maar het lijkt er soms wel op dat de mensen dat in mij zien". Hij beantwoordt de gestelde vragen zo goed omgelijk, wat dikwijls inhoudt dat hij de vragenstellers kan verwijzen naar de afdeling waar de vraag thuis hoort. Verkeersproblemen Een bewoner van de Koninginnelaan maakte via de ideeënbus de gemeente attent op de moeilijke situatie welke geparkeerde auto's veroorzaken op de Koninginnelaan ter hoogte van de Beetzlaan. Fietsers moeten soms het trottoir oprijden om achterop rijdend verkeer de gelegenheid te geven te passeren. De ambtelijke verkeerscom- missie werd ingeschakeld en was het er mee eens dat daar sprake is van een gevaarlijke situatie. Binnenkort kan een voorstel verwacht worden om voor een gedeelte van de Koninginnelaan een parkeerverbod in te stellen. Een andere briefschrijver verzocht ver lichting van de Schriklaan, voor het gedeelte tussen de Waldeck' Pyrmont- laan en de Beetzlaan. Dit verzoek is nog in behandeling. Het verzoek om plaatsing van abri's bij de bushalten op de rijksweg, pas seerde reeds de gemeenteraad en het wachten is op de goedkeuring van G.S. voor het beschikbaar gestelde kre diet. Een verzoek om de verkeerssituatie op de Soesterbergsestraat bij het zieken huis Zonnegloren te verbeteren, werd reeds behandeld in de commissie open bare werken. Komende uit de richting Soest, zal een bushalte meer rechts van de rijweg worden aangelegd, die dan tevens gebruikt zal kunnen worden om doorgaand verkeer de gelegenheid te geven door te rijden, indien er auto's voorgesorteerd staan om het terrein van het ziekenhuis op te rijden. Het fietspad zal daarvoor iets verlegd moe ten worden. Ook aan deze suggestie zal gevolg gegeven worden. De vragensteller om het verkeer uit de Van Lyndenlaan te weren krijgt geen gelijk. Zijn verzoek, de auto's over de De Beaufortlaan te leiden, zou bij inwilliging een gevaarlijke si tuatie opieveren voor het' verkeer dat uit de richting Soesterberg komt. File vorming tot op de overweg zou zeer waarschijnlijk zijn. Ook het verzoek om het fietspad langs de Van Weerden Poelman weg niet ge deeltelijk door het bos te leiden, zal niet ingewilligd worden. Men heeft er begrip voor dat uit een oogpunt van veiligheid, speciaal in de avonduren, de wens naar voren komt het fietspad langs de autoweg te laten lopen, maar de daarvoor aantebrengen verandering is in verband met het stijgingspercen tage van de weg, zeer kostbaar. Een bewoner van het Smitsveen maak te via de ideeënbus de gemeente attent op het feit dat de parkeerterreinen bij de flats dikwijls gebruikt worden als racebanen. Hij zag iets in het plaatsen van borden met een snelheidsbeperking tot 5 km of borden met de tekst „ma tig uw snelheid, denk om onze kin deren". De ambtelijke verkeerscommissie vreest dat een teveel aan borden geen effect zullen hebben en is bovendien van mening dat hier sprake is van mentali teit. Het zijn toch meestal de bewo ners van de aanliggende flats die van de parkeerplaats gehruik maken en die zouden toch zelf doordrongen moeten zijn van het feit dat te hoge snelheden daar absurd zijn. Hoofdweg één naam De vooral voor nieuwkomers onbegrij pelijke situatie, dat de hoofdweg liefst acht namen draagt, deed een inwoner de vraag stellen of het niet mogelijk Was daar verandering in te brengen, lïet is een oud probleem waar dc straatnamen commissie zich meer ma len over gebogen heeft. Hier is ech ter sprake van een historisch gegroei de situatie. Verandering zou zeer velen zullen ze op meer op hoge kosten jagen en bovendien meent men dat het localiseren van ca lamiteiten in de huidige situatie een voudiger is. Een bewoner van de Van Goyenlaan schreef dat er een boom aan de laan vernield was. Bovendien pleitte zij voor het plaatsen van een bank langs de Dalweg voor de vele bejaarden die de weg „terug" naar de bejaardencentra moeten afleggen. Zowel de boom als de bank komen er. Begaan met het lot van de rolschaat sende jeugd, vroeg een bewoner van het Smitsveen om de aanleg van een rolschaatsbaan. De jeugd maakt gebruik van de rijweg met alle gevol gen van dien. Gemeentewerken heeft zich over de vraag gebogen en con stateerde dat een rolschaatsbaan bij de openbare bibliotheek nauwelijks daar voor gebruikt wordt. Men vroeg zich af of de aanleg van zo'n baan nu wel zo dringend noodzakelijk was. Boven dien zijn de speelplaatsen bij de scho len zgn. „open-speelplaatsen", die wel iswaar met tegels geplaveid zijn, ter wijl asfalt veel idealer is voor rol schaatsers. In verband daarmee zal be keken worden of t.z.t. bij een nieuw te bouwen school, die speelplaats niet geasfalteerd kan worden. Ook over de verlichting van de trap penhuizen in de flats op de Eng werd een vraag gesteld. Die verlichting gaat gelijk aan met de straatverlichting, wat in donkere dagen en in de winter soms te laat is. Ook gaan ze, gelijk met de straatverlichting, 's morgens te laat uit. Oplossing van dit probleem bleek niet, dan wel met hoge kosten, te verwezenlijken. De verlichting van de trappenhuizen is gekoppeld aan de straatverlichting en slechts door het aanbrengen van een kostbare appara tuur zou aan de wens van de vragen steller tegemoet gekomen kunnen wor den. Verder waren er vragen over dames voetbal, over een torenklok die niet op de halve uren slaat (is inmiddels ver holpen), over het houden van de markt? de Eng (dat gaat niet door, het wachten is op het stadscentrum) en over de aanleg van een park op de Eng (waar een commissie voor aan het werk is). Achtergrond-muziek in het gemeente huis zal er ook niet komen, omdat men van gemeentewege zelf zegt „dat de nauwkeurigheid dan mogelijk in het geding zou komen" en ook de investe ring nogal in de papieren loopt. Onderwijs Tot slot was er een vraag waarom er in Soest geen Havo en V\VO school is. Waarom in Baarn wel? De voorlich tingsambtenaar heeft de vragenstel ler geantwoord dat de „zuilen niet in staat zijn een dergelijke school te stichten". Er zijn tussen de zuilen wel bespre kingen gevoerd, maar dat heeft tot nu toe nog niet tot een gunstig resultaat geleid. Het voorstel van de briefschrij ver om zo mogelijk in Soest een de pendance van een school uit Amers foort of Baarn te stichten, zal naar men meent stuiten op het bezwaar van het samen te stellen onderwijspakket. Welke vakken wél, welke vakken niet? Bovendien moet er rekening mee ge houden worden dat Soesterberg geheel georiënteerd is op Zeist en Amersfoort. Het gemeentebestuur blijft evenwel zoeken naar een oplossing. jl' V" STEENHOFFSTRAAT 53 SOEST De 10-jarige Jan v. R. uit Soest werd woensdagmiddag op de Burg. Grothe straat bij de Heuvelweg aangereden door een personenauto, bestuurd door de heer T. J. de M (35), vertegen woordiger uit Katwijk, die richting Baarn reed. Met een bovenbeenbreuk en een flinke hoofdwond werd de jongeman per am bulance naar het ziekenhuis Zonneglo- Hij was, zonder op het verkeer te let ten, plotseling de rijbaan opgelopen, waar de juist passerende heer M. de aanrijding niet neer kon voorkomen. Het slachtoffertje kwam via de motor kap van de auto op de andere rijbaan terecht waar gelukkig op dat moment geen verkeer passeerde. Voor rijbewijs B.E. en C.E., D.E. slaag den onderstaande dames en heren. Voor B.E., G. J. van Asselt, J. Altena, C. J. Akkerman, P. R. Bamberg, M W. van de Beek-Koopmanschap, G. M. T. van Beek-Luiken, M. A. J. Broekhuis- Baz, M. Blom, E. van Brummelen, H. C. Crommenacker-van de Linden, H. M. van Doorn, A. J. H. Duijst-Lubbers, C. H. van Dorrestein-van den Bree- mer, D. M. Engel, A. P. den Enting- Kraan, A. Grin, B. Gaillard, A. J. W. C. van de Grift, H. W. Hendriks- Kwak, S. W. Hoogeboom-Stalenhoef, J. H. Hilkens, T. M. Jansen-Metheu- ver, H. M. Legemaat-van Hardeveld, M. I. T. Lamers, J. van der Meij, C. Petersen-de Bruin, I. de Roos, R. H. G. Roeten, J. W. Roos, N. J. M. van Roo- men, I. A. M. Rijners, H. Schutte- Slagter, J. G. A. Stalenhoef, J. van der Sluis, N. A. Schimmel, M. J. Tolsma- Westerdijk, G. J. Tool-Spijker, G. J. H. Vugts, R. J. Veldhuizen, A. L. Vos kuil, M. S. Walter, E. M. Wolfsen, S. Westeneng, S. A. Yntema, A. van Zon- neveld-Dieterman en G. Zwitselaar. Voor C.E. en D.E.: P. H. van Arnhem, C. A. Blom en F. J. Marce. Zij werden opgeleid door Autorijschool M. Los, alhier. n* n» *|V Tf? v|(V rj> 1» *|T Ti» LOODGIETERS- EN VERWARMINGSBEDRIJF Gas-installaties, waterleiding, sanitair, lood- en zinkwerken. Hartweg 58 Soest Telef. 02155-4332 Kv O ▼ih» «8v *3* Het gedeelte van Wieksloterweg oost zijde en het laatste gedeelte van de Bosstraat krijgen een asfalt wegdek. Ook zal een straatverlichting worden aangebracht. Bij het plan tot verbetering van dit gedeelte van de Wieksloterweg is men ervan uitgegaan dat het weggedeelte tussen de Insingerstraat en het 2e Heeserlaantje slechts fietspad wordt. Daarmee wil men voorkomen dat de verbeterde weg als een weg voor door gaand verkeer wordt aangezien. De kosten worden geraamd op een bedrag van ƒ140.000,-. Toen in de vijftiger jaren het werken van scholieren in de vakantie een gro te omvang begon aan te nemen gaf dit aanleiding tot discusie. Naast voordelen werden ook nadelen genoemd. Voor de scholier is een voordeel het verdienen van vakantie geld, het verruimen van de blik en het verwerven van inzicht in de ar beidssituatie; een nadeel kan zijn, dat de vakantie te zeer wordt ingekort. Voor het bedrijfsleven betekent deze vervanging van personeel dat met vakantie is een voordeel, maar een nadeel kan zijn het gebrek aan erva ring en een te grote speelsheid van de scholieren. Desondanks is het vakantiewerk een ingeburgerd begrip geworden. Waarom wordt het dan toch nodig ge vonden geregeld aandacht te vragen voor vakantiewerkers? Omdat in de loop der jaren gebleken is dat, wil dit wreken plezierig verlopen, met een aantal punten rekening gehouden moet worden. Bescherming als scholier en als arbeider Er is een onderscheid te maken tussen de bescherming van de vakantiewer ker als scholier en als arbeider. Uit gaande van zijn positie als scholier zal het werk een niet te groot deel van de vakantie in beslag mogen nemen. De jongeren hebben na een druk schooljaar hun vrije tijd nodig. Hoe wel een vakantiebaan een andere in zet vraagt dan het schoolwerk is het niet alleen ontspannend. Immers ook vakantiewerk is arbeid, die wel' dege lijk inspanning vergt en ook risico's meebrengt. Hieruit volgt dan de al eerder genoemde bescherming van de scholier als arbeider. De wettelijke voorschriften die voor „normale" ar beid gelden zijn daarom ook hier van toepassing. Arbeidswet Allereerst is de Arbeidswet 1919 van kracht. Om vakantiewerk te mogen verrichten moet een scholier tenminste 15 jaar oud zijn. Ook voor scholieren beneden de 18 jaar is een arbeidskaart vereist; deze is verkrijgbaar bij het gemeentehuis van hun woonplaats. Een uitzondering op deze regel vormen scholieren die al wel 15 jaar oud zijn maar nog géén 9 jaren volledig dag onderwijs gevolgd hebben en dus niet leerplichtvrij zijn. Zij mogen in de vakantie werken, maar kunnen nog geen arbeidskaart krijgen. De in de Arbeidswet vastgelegde werk- en rusttijden gelden uiteraard onverkort voor vakantiewerkers. Veiligheid overbodig was werd helaas opnieuw bevestigd door de ervaringen van de vorige zomer, waarin wederom een aantal vakantiewerkers bij ongevallen betrokken was. Vorig jaar werd nogeens met nadruk gewezen op de gevaren die het vakan tiewerk kan opleveren. Dat dit niet Tot op zekere hoogte zijn de gevaren voor jongerèn, die in vaste dienst gaan wreken en voor vakantiewerkers ge lijk. Beide groepen hebben hun jeugd gemeen en dus ook het daarmee sa menhangende geringere besef van ri sico's, de bedrijfonervarenheid en de plotselinge overgang van school naar bedrijf. Vermoedelijk maakt een aantal fac toren de kans op ongevallen bij va kantiewerkers echter groter, b.v. het doorgaans speelse element bij de va- In de schaduw van de Oude Kerk. kantiearbeid, het vrijblijvende karak ter ervan, en de mindere gebondenheid aan het tijdelijke werk. Enkele voorbeelden van ongelukken zyn: Een 16-jarige vakantiewerker in 'n textielbedrijf wilde (tegen de opdracht in) een monster wol in een droogma- chine stoppen en raakte met zijn hand tussen de walsen bekneld. Gevolg: twee afgeknepen vingertoppen. Een 15-jarige vakantiewerker in 'n vleeswarenfabriek had tot taak on derdelen van varkens, die via een transportband langs hem kwamen, te stempelen. Om er zijns inziens beter bij te kunnen ging hij op het frame van de transportband staan. Door uit glijden kwam hij op de transportband* terecht, werd een eindweegs meege voerd en raakte met zijn knie bekneld tussen de band en een der vaste on derdelen. Gevolg: gekneusde knie en open beenwonden. De mogelijkheid to dergelijke onge vallen wordt vergroot doordat van be- drijfszijde vanwege de tijdelijkheid van de arbeid niet altijd volledig in structies worden gegeven, terwijl door vakantie van het vaste personeel het toezicht soms ook minder is dan bui ten deze periode. Hierdoor zal de jeugd wat eerder de kans kunnen waarnemen om op onderzoek uit te gaan of om wat te stoeien. De arbeidsinspectie adviseert dan ook dat vakantiewerkers buiten die afde lingen van het bedrijf worden gehou den waar de meeste risico's liggen en hen goed te instrueren. Om de instructie van vakantiewerkers te vergemakkelijken stelden Veilig heidsinstituut en Arbeidsinspectie vo rig jaar een veiligheidsinstructiekaart (K89) voor vakatiewerkers samen. De ze kaarten zijn ook dit jaar weer ver krijgbaar bij het Veiligheidsinstituut te Amsterdam en op de districtsbu- reau's van de Arbeidsinspectie (te Utrecht: telef: 030-332211). LAANSTRAAT 43 TELEFOON 4685 EERSTE RIJLES GRATIS Door bovengenoemde vereniging werd deelgenomen aan een wedvlucht vanaf Tours, afstand plm. 626 km. Er waren 43 duiven in concours die om 5.45 uur met een Z.W.-wind gelost werden. De eerste duif arriveerde om 14.14.50 uur, de laatste om 15.17.05 uur. De uitslag luiclt: H. Nap 1 9 10 11. J. Croon 2 3 5. J. de Ruijter 4 12. H. Huisman 6 13 14. L. Vogel 7. J. den Hartog 8. In verband met de op 1 september a.s. ingaande tariefwijziging zal de PTT, een bijzondere cijferzegel van 5 cent zonder toeslag toevoegen aan de Rode Kruiszegels welke van 15 augustus t.e.m. 30 september in de verkoop zul len zijn. Deze zegel dient ter bijfrankering voor de waarden welke als gevolg van de tariefwijzigingen buiten gebruik zullen raken. Op de zegel zijn in rood de waarde en de belettering alsmede het Rode Kruis- symbool op een wit fond aangegeven. Het ontwerp werd verzorgd door Mar- te Röling uit Amsterdam. De verkoop- en geldigheidstermijn zijn gelijk aan de reeds eerder aangekon digde vier Rode Kruiszegels (20 10, 25 15, 45 25 cent). De prijs per serie zal ƒ1,85 gaan be dragen. In diverse wijken van onze gemeente heeft de Bejaardenwacht nog behoefte aan enkele actieve blokhoofden ten behoeve van de vrijwillige dienst-ver- lening aan zelfstandige bejaarden. Wilt U zich hiervoor opgeven doch eerst nog meer over deze Bejaarden- wacht weten, dan kunt U zich wenden (afhankelijk van de wijk waar U woont) tot een der volgende wijkhoof- den van de Bejaardenwacht: Mevr. A. J. v. d. Steen-Panjer, Dr. Rupert- laan 21, tel. 5127 (wijk Soestdijk); mevr J. W. M. Gemen-Kalkman, Kerk- pad ZZ 84, tel. 2974 (Soest-Midden) mevr. A. A. Nagtegaal-Bijlsma, Pias- weg 52, tel. 3202 (na 21 juli aanwezig, wijk Soest-Zuid)hr. A. van Scherpen- zeel, Veenbesstraat 430, tel. 4782 (Soes- terveen). Indien U over veel vrije tijd beschikt en belangstelling hebt voor uw (oude re) naaste, van harte welkomt Voor de reconstructie van de Generaal Winkelmanstraat wordt een aanvullend krediet gevraagd van ƒ90.000,-. In fnei 1971 werd hiervoor reeds een krediet gevoteerd van 157.000,-. Dit is niet voldoende, nu blijkt dat de aanleg van een nieuwe riolering noodzakelijk is. In verband daarmee kan de rijweg naar de evenzijde worden opgeschoven, waardoor de bomen aan de onevenzij de minder asfalt boven de wortels krij gen en de levenskansen aanmerkelijk toenemen. Het nieuwe riool zal aan de evenzijde van de straat worden gelegd. voor Midden en Oost Nederland Ga nooit vermoeid op reis. U kunt beter eerst uitslapen, op uw gemak pakken of een dag later vertrekken. Kies de dagtrajekten niet te lang. Be langrijk is in ieder geval regelmatig (d.i. na elke twee uur) te rusten. Zorg voor een juiste zithouding, door de stand van de voorbank beter in te stellen. Zorg er voor dat u (als bestuurder) steeds voldoende frisse lucht krijgt. Eet onderweg af en toe een kleinigheid en stel de hoofdmaaltijd uit tot het dagtrajekt er op zit. Gebruik een goede zonnebril, want vermoeidheid openbaart zich vaak het eerst aan de ogen. Wissel zo mogelijk van bestuurder na enige uren te hebben gereden. Steek in één etui alle autopapieren met de groene kaart, reis- en krediet brief A.N.W.B., lidmaatschapsbewijs wegenwacht en radiokaart en laat deze niet in de auto liggen! Let op de geldigheidsduur van uw pas poorten en steek ze bij u. Voeg een onderdelcnpakketje en wat gereedschap bij de bagage, zodat u on derweg de juiste bougie, een passende venlilatorriem, zekeringen en lampjes e.d. ter beschikking hebt. E13 V HOEK c;ai:STI=DnEDnecei-n« AT HORLOGER-JUWELIER Koninginnelaan 21, Soest Telefoon 8319 Prisma horloges van 185,- nu 139,- van 109,- nu 79,-, van 179,- nu 90,-, van 85,- nu 59,-. Diverse gouden en zilveren ringen 40% korting. Gouden hangers 10 tot 40% korting. Komt U eens langs en profiteer R4 R6 R8 R10 R12 R16 - "-5 v AUTOMOBIELBEDRIJF 1 v ,;-Sinds 1913 Nieuwerhoekplein - Soestdijk Telefoon 02155-8850 of een v?i een veilige combinatie ook vooru! ~H4 R6 R8 RÏ0 B12 R16 Bilderdijklaan 1, Soest, telefoon 3029 IN SAMENWERKING MET „DE GOUDEN SNAAR" 1 WE'RE ON OUR WAY Chris Hodge - Bovema 2 3) KATE Johnny Cash - CBS'Artone 3 (20) SEALED WITH A KISS Bobby Vinton - CBS/Artone 4 (12) MAN WITHOUT A HEART Hollies - Bovema 5 (18) ICH FANG' FüR EUCH DEN SONNENSCHEIN Tony Marshall - CNR/Ariola 6 (6) DE WOLF Peter en zijn Rockets Phonogram 7 (11) WAIT FOR THE SUN Bolland Bolland - Negram (Chiel Montagne) 8 WAR SONG Neil Young Graham Nash - Negram 9 (14) THE CANDY MAN Sammy Davis - Polydor (Tom Collins) 10 LOVERS BYE BYE Andeane (Anneke Konings) - Munnickendam (Tineke) U BANGLA DESH (Maxi-single George Harrison - Bovema 12 NIEMAND IS ZO GRAAG ALLEEN Song of the Family - Telstar 13 (16) I'M GOING HOME C.U.B. - Bovema 14 (10) SO BEGINS THE TASK (maxi single) Stephen Stil ls Manassas Polydor 15 JIJ HEBT MIJ BEDROGEN Corrie - Dureco 16 FIRST TIME EVER I SAW YOUR FACE Roberta Flack - Polydor 17 IT'S GREAT FUN The Hearts of Soul - Basart 18 OH OH JULY Los Diablos - Negram 19 LADY ELEANOR Lindisfarne - Phonogram (Lex Harding) 20 SOMEONE Axis - Barclay/CNR

Soester Courant | 1972 | | pagina 11