Opruimings-Festival <D Meer dan 50°|okorting - Singles v.a. 0.95 ct. In alle soorten Populair-Klassiek I 40°Io korfing op alle zomerkleding *^2)e gouden naar» Wanneer alimentatie Be fantastische kenken. AD MAASWINKEL 4 ZIEKENAUTO 2727 Stichting Jeugdzorg rekent op grote opkomst bi] optreden Continental Singers Zingende dolfijnen in het Dolfinarium gris* Harderwijk DOLFINARIUmVTBnx Competitie-indeling zondagvoetbal K.N.Y.B. Lustrumtoernooi S.E.C. zaterdag op 19 augustus Beroepsschriften ongegrond verklaard ARN0ULD G. DIEPEVEEN Komt U eens langs bij Officiële bekendmakingen Bouwverordening Bestemmingsplan „Egghermonde I" Verlening Bouwvergunningen Burgerlijke stand Straatverlichting langs gedeelte van de Koningsweg wordt verbeterd SOESTER ALGEMENE UITVAARTVERZORGING P.V.O. MOBIEL Reconstructie Veldm. Montgomeryweg FIRMA SPIJKER RODEO IN SOEST Politiebureau 4 4 44 Telef Brandweer 3 3 3 3 KLEINE MINISTERS DOEN GOED WERK Soester Courant van donderdag 13 juli 1972 The Continental Singers die zondagmiddag om half drie in het Openluchttheater optreden. Zondag 23 juli, om 3 uur, begint hun optreden in het Openluchttheater te Soest. De groep van 40 Continental Singers, die hier hun zang en muziek ten ge hore zullen brengen, is een van de 5 groepen, die vanuit de Verenigde Sta ten heel de wereld doorkruisen, en overal waar zij komen overvolle zalen trekken en enthousiaste bezoekers ach ter laten. Getuige het feit, dat deze groep al voor het derde achtereenvolgende jaar In aa. Meppel, Zeist en Utrecht optre den, alwaar praktisch geen reklame meer voor gemaakt hoeft te worden, bewijst dat we hier te maken hebben met een zeer hoog gekwalificeerde groep, die nog iets meer te brengen heeft dan alleen maar muziek. Door heel hun repertoire van pop, soul, beat, gospel en spirituals, die zij in zeer gevarieerde toonaarden ten gehore brengen, klinkt een persoonlijke over- overdekte Dolfijnenstadion ter wereld met 2.500 zitplaatsen ziet u een unieke show van zeeleeuwen en dolfijnen in één programma. Tijden dagelijks 10.00 - 11.30 - 13.00 - 14.30 - 16.00 en 17.30 uur. Zondags niet om 10.00 uur. Onderwater panorama. Robarium. Expositie walvisachtigen. Harderwijk - Tel. 03410 - 6041 Het in de 4e klasse G van de KNVB uitkomende eerste elftal van de voet balvereniging SEC zal in het seizoen 1972-73 moeten spelen tegen de onder- volgende clubs: APWC, Baarn, Donar 's Gravenland, Laren, Minerva, SDO, SVF, Victoria, De Zebra's en Zwalu wen Vooruit. SEC 2 speelt in de res. derde klasse D en deze ziet er a.v. uit: BVC 2. Donar 2. Elinkwijk 2. 't Gooi 3, Hercules 2, Hilversum 2, Holland 2, Quick A 2, Saestum 2, SEC 2 en Stichtse Boys 2. SHOWROOM: TORENSTRAAT 45 (hoofdstraat) SOEST TELEFOON 02155-8909 Ook op zaterdag geopend tuiging, die werkelijk voor iedereen de moeite waard is om te beluisteren. Een extra bijzonderheid bij dit op treden in Holland is de première van de Roek-Opera „It 's getting late", welke na afloop van hun serie voor stellingen zal worden opgenomen en uitgezonden door de N.C.R.V. televisie. Hoewel de Stichting Jeugdzorg Soest hier een groot aantal mensen, ook veel jongeren, een groot plezier mee hoopt te doen, rekent zij tevens op een batig saldo, door de entreeprijs van 2,50, welke weer geheel ten goede zal ko men aan haar uitgebreide jeugdwerk. Bij eventueel slecht weer verhuist de hele voorstelling naar de sporthal Beukendal, het welk dan door de me dedelingen van Hilversum 1 om 11.55 uur zal worden bekend gemaakt. Het SEC zaterdagtoernooi, dat dit jaar voor de vijfde achtereenvolgende maal wordt gehouden en derhalve een lus trumtoernooi is, zal een wat andere opzet krijgen dan in 1971. Op zaterdag 19 augustus a.s. zijn vijf verschillende verenigingen met elk twee teams te gast bij SEC. In plaats van vier verenigingen zoals vorig jaar, die eerst plaatsingrondes speelden en daarna uitkwamen in de winnaars, resp., verliezersrondes, spelen de teams in toernooi 1972 een halve competitie, Zowel de eerste als de tweede teams van elke deelnemende vereniging spe len derhalve vier wedstrijden. Een in teressante bezetting in het SEC toer nooi, waaraan deelnemen vierde klasse KNVB clubs Bloemenkwartier uit Hil versum, DZS uit Wijde Wormer en Floreant uit Boskoop, plus tweede klasser afd. Utrecht, Candia uit Rhe- nen en natuurlijk de organiserende vereniging zelf. Het toernooi gaat om 12 uur van start en zal om vijf uur zijn beëindigd, waarna onmiddellijk de prijsuitreiking zal plaatsvinden. Om zes uur speelt SEC zondag I tegen Zuid vogels uit Huizen in de strijd om het Koningin Emrnamonument en speelt het tweede SEC zondagteam tegen Zuidvogels II. Een dag na het zater dagtoernooi is het grote SEC vetera- nentoernooi met tien deelnemende teams De commissie voor de beroepschriften stelt de raad voor de bezwaarschriften van zowel de heer W, M. A. Akker man te Rhenen, als van de Bouw- en Beleggings Mij. J. Lisman n.v. te Utrecht, welke zij behandelde in haar vergadering van dinsdag 4 juni j.l. ongegrond te verklaren. De commissie kan in de door recla manten aangevoerde beroepsgronden geen aanleiding vinden voor te stellen het omstreden besluit van burgemees ter en wethouders te vernietigen of te wijzigen. In het. geval Lisman zijn zij van me ning dat slechts de afgifte van een verklaring van geen bezwaar door ge deputeerde staten kan leiden tot een nieuwe en voor haar gunstige beschik k.ng van het college van burgemeester «n wethouders. De commissie wil in dit laatste geval het college uitnodigen bij G.S. te in formeren of aan hun weigering tot af- rifte van de verklaring van geen be- 'waar nog andere motieven ten gronrl riae kunnen liggen dan die, welke voortvloeien uit de toegankelijkheid voor vrachtauto's van het binnenter rein achter de winkels aan het Dorps plein te Soest er her g en zo niet. of zij bereid ziin. gelet op de gewijzigde om stand'eheden alsnog die verklaring af te geven. Tn de schaduw van de Oude Kerk. Klein- en Stijlmeubelfabriek DEN BLIEKLAAN 35 - SOEST TELEFOON 02155 - 3991 - 4550 Showroom dagelijks geopend van 9 tot 6 uur. 's Zaterdags van 10 tot 5 uur. Burgemeester en wethouders van Soest brengen ter voldoening aan arti kel 19 van de Woningwet ter openba re kennis, dat met ingang van 14 juli 1972, gedurende drie maanden voor een ieder ter gemeentesecretarie, afde ling algemene zaken, stadsontwikke ling en onderwijs (geopend iedere werkdag van 9.00 ot 12.00 uur) ter le zing is neergelegd een verordening tot wijziging van de bouwverordening voor de gemeente Soest, vastgesteld bij raadsbesluit van 20 april 1972, afdeling 1, nummer 1693 en goedgekeurd bij besluit van gedeputeerde staten van Utrecht van 16 juni 1972, afdeling 5, nummer 679 RO/1060. Soest, 13 juli 1972. De burgemeester van Soest brengt ter voldoening aan het bepaalde in arti kel 28 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ter openbare kennis, dat met ingang van 17 juli 1972 gedurende één maand ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, stadsontwikkeling en onderwijs, geopend iedere werkdag van 9-12 uur, voor een ieder ter inza- ligt het door de gemeenteraad van Soest bij zijn besluit van 17 juli 1971, afdel-ing 1, nummer 574 vastgestelde en bij besluit van gedeputeerde staten van 9 juni 1972, afdeling 5, nummer 1276'71 RO/980 gedeeltelijk goedge keurde bestemmingsplan „Egghermon de I" regelende de bestemming voor de grnden gelegen in het dorp Soes- terberg, ten oosten van de Generaal Winkelmanstraat en ten noorden van het Zeister Spoor in de gemeente Soest. Gedurende voornoemde termijn van één maand kunnen zij, die zich tijdig met bezwaren zowel tot de gemeente raad als tot gedeputeerde staten heb ben gewend bij H. M. de Koningin beroep instellen tegen de gedeeltelijke goedkeuring van dit plan. Gelijke be voegdheid komt toe aan degenen die zich tijdig tot gedeputeerde staten hebben gewend met bezwaren tegen wijzigingen, welke bij de vaststelling van het plan in het ontwerp zijn aan gebracht, alsmede aan een ieder, die bezwaren heeft tegen onthouding van de goedkeuring aan een gedeelte van het plan. Soest, 13 juli 1972. De burgemeester van Soest maakt be kend, dat het college van Burgemees ter en wethouders van deze gemeente voornemens is aan R. P. H. Zwager man, Wieksloterweg WZ 41, Soest op zijn daartoe gedaan verzoek op grond van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, junc to artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vergunning te verlenen en behoeve van het verbouwen en uitbreiden van een woonhuis op het perceel, gelegen aan de Wieksloterweg WZ nr 41 kadastraal bekend gemeente Soest, sectie G, nr. 2465. De burgemeester van Soest maakt be kend, dat het college van Burgemees ter en wethouders van deze gemeente voornemens is aan G. C. Geertsema, Praamgracht 3, Soest op zijn daartoe gedaan verzoek op grond van het be paalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vergun ning te verlenen ten behoeve van het bouwen van een woonhuis op het per ceel, gelegen aan Praamgracht 3, ka dastraal bekend gemeente Soest, sec tie A, nr. 2805. De burgemeester van Soest maakt be kend, dat het college van Burgemees. ter en Wethouders van deze gemeente voornemens is aan Stichting Lichame lijke Opvoeding en Sport, p'a Steen- hoffstraat 2, Soest op zijn daartoe ge daan verzoek op grond van het be paalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 50, lid 8. van de Woningwet, vergun ning te verlenen ten behoeve van het. bouwen van een sportzaal op het per ceel, gelegen aan Oude Utrechtseweg' hoek Ossendamwog kadastraal bekend gemeente Soest., sectie D, nrs. 2752 ged. en 3889 ged. Alvorens een definitieve beslissing ge nomen zal worden, zijn belanghebben den bevoegd binnen een tor mijn van twee weken na 'de dagtekening van deze bekendmaking hun eventuele be zwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders, voornoemd, in te die nen. De op het verzoek betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijn ter gcmeentesecreta rie ter inzage. Soest, 13 juli 1972. Ook in het nieuwe echtscheidingsrecht big ft de alimentatieplicht een bron van konflikt tussen beide partijen. We hebben nu in ons land een bond van ge scheiden vrouwen, die deze materie heel eenzgdig vanuit het standpunt van de vrouw bekijkt, en een bond van gescheiden mannen, die uiteraard de belangen van de man overaksentueert. Kortelings heeft de Nederlandse Ge zinsraad een rapport uitgebracht over het alimentatie-probleem. Dit orgaan poogt een aantal richtlijnen te geven, die tot een oplossing van dit probleem kunnen leiden. Schuldvraag niet meer centraal Tot voor kort koppelde de Nederland se wet de toekenning van een alimen tatie aan de vraag wie de schuld voor de echtscheiding droeg. Krachtens de nieuwe echtscheidingswet, die vorig jaar in werking is getreden, bepaalt de rechter nu naar eigen inzicht en be vinding of er alimentatie moet worden betaald en zo ja, hoe hoog die moet zijn. Zulks dus geheel los van de schuldvraag. Richtlijn voor de rechter is: in redelijkheid en billijkheid afwe gen van alle omstandigheden. Maar hoe moet de rechter nu die redelijk heid en billijkheid afwegen en met welke omstandighden moet hij daarbij rekening houden? De Nederlandse Gezinsraad gaat er van uit, dat het inkomen van een ge zin niet mag worden beschouwd als toekomende aan de kostwinnaar al leen. Ook de andere leden van het gezin, met name de vrouw, kunnen door hun arbeidsprestaties binnen het gezin ((b.v. huishouden doen en op voeding van de kinderen) mede aan het gezinsinkomen bijdragen. Van deze overweging uitgaande heeft de Gezinsraad getracht een eenvoudi ge formule te vinden, waardoor het mogeijk is de breuk, door echtschei ding in het gezinshuishouden teweeg gebracht, naar billijkheid en goede trouw recht te trekken. Voor het op stellen van een dergelijke formule werd de hulp ingeroepen van het Voorlichtingsinstituut voor het Gezins budget. Verdeelformule Deze formule, komt neer op een ver- houdingscijfer tussen het aandeel der verschillende leden van het gezin in het totaal van het gezinsinkomen. Voor de vrouw verhoudt zich dit aan deel tot dat van de man als 70 tot 100. Voor de kinderen varieert die ver houding van 9,4 tot 33,8 procent van het aandeel van de man naar gelang hun aantal en hun leeftijd. De gezinsraad berekent de konsekwen- ties van deze formule voor een nor maal gezin met drie kinderen van respectievelijk 12, 8 en 5 jaar oud, wanneer bij scheiding de kinderen aan de moeder worden toegewezen. De man zal dan 42,7 procent van zijn in komen mogen behouden en 57,3 pro cent aan zijn voormalige echtgenote moeten afstaan. Uiteraard kan deze formule niet on der alle omstandigheden klakkeloos worden toegepast. Er kunnen zich tal van omstandigheden voordoen, die korrektie van de uitkomsten van deze formule noodzakelijk maken: studie van de kinderen b.v. Het zal aan de rechter voorbehouden moeten blijven om dergelijke korrekties aan te bren gen. De rechter zal bovendien bij het toepassen van deze formule rekening moeten houden zowel met de behoef ten van degenen, die alimentatie toe gewezen krijgt als met de draagkracht GEBOREN: Astrid Irene, dochter van W. van Veen en M. G. Snijder. Ire ne, dochter van E, M. J. van Thienen en H. C. M. Heimerikx. Pepijn en Roderik, zoons van W. Peters en L. H. Schraal. Robert Johannis Hotze, zoon van F. J. P. Blacquere en H. Hiemstra. Martinus Henderik, zoon van F. W. Engberink en A. M. M. G. van Ernst. Bianca Monique, doch ter van H. W. M. Steman en J. Rom- bout. Herre Friso Derk, zoon van D. Molog en M. S. Jacobs. Conny Elisabeth, dochter van A. G. Brood en E. N. van Dijk. Myree, dochter van H. Rademaker en M. J. Gijsing. Frederique, dochter van J. Z. Westen berg en M. G. van Doorn. Josia Pieter, zoon van L. Jonker en H. J. Assink. Sonja Hendrika, dochter van J. W. Schalm en H. W. M. C. Ab- benhuis. Rombout Wijtze, zoon van J. C. Boekema en P. M. Onwezen. Justine Margaretha dochter van H. C. Schoemaker en E. E. I. A. Reiche. Nilda Cecile Alexandra, dochter van P. J. Veen en N. E. Cornejo Valdivia. Bent Niels Frans, zoon van A. W. van Eijk en J. G. Baart. ONDERTROUWD: Winifred Albert Maria van den Deijssel en Marianne Gerardina Tak. Barry Alan Ernest Bainbridgo en Maria Theresia Huigen Jan Klifman en Anna Margaretha Hottir.ga, Johannes Thomas Fran- ciscus van de Braak en Henriëtte Ma ria Visser. Robert Antonie Zwier Baron van Knobelsdorff en Maria Margaretha Antoinette van der Post. Daniël Johannes van Vlierden en Hillegonda van Duinkerken. Albcr- tus Theodorus Maria de Knegt en Jo- hanna Jacobs Brouwer. GETROUWD: Marius van Wandelen en Gonnie van den Heuvel. Corne- fis Gerhard Idenburg en Johanna Fre- derika Appeldoorn. OVERLEDEN: Jacobus Tieland, ge huwd met H. A. Milücam. Leonora Fioole, weduwe van T. A. de Jongh. Coen Ebben. Gerrit de Graaf, we duwnaar van A. Peters. Robert Pa- trick de Jong. Dirkje Henken we duwe van J. C. Schut. van degene, die deze alimentatie moet opbrengen. Kritcria Het staat de Nederlandse rechter vrij om een volledige, een tijdelijke of he lemaal géén alimentatie op te leggen De Nederlandse Gezinsraad is blijkens zijn rapport van oordeel, dat een al leenstaande vrouw in vier gevallen recht mag doen gelden op een volle dige alimentatie Ten eerste wanneer zij bij .de scheiding is belast met de verzorging en opvoeding van een kind (kinderen) uit haar huwelijk en aan genomen mag worden, dat die verzor ging haar de verwerving van een ei gen inkomen belet. Ten tweede wan neer zij op de dag van de echtschei ding zwanger was van haar echtge noot. Ten derde wanneer zij op de dag van de echtscheiding invalide was en die invaliditeit reeds meer dan drie maanden duurde. Ten vierde wanneer zij op de dag van verlating of echt scheiding veertig jaar of ouder was én daardoor niet het inkomen kan ver werven, dat haar in staat stelt te le ven overeenkomstig de graad van wel stand, die zij tijdens het huwelijk ge noot. Tijdelijke alimentatie acht de Raad in beginsel voldoende wanneer aan een van deze vier voorwaarden niet is voldaan en aangenomen mag worden, dat zij binnen een bepaalde tijd even tueel de tijd nodig voor de aanloop tot het uitoefenen van een beroep voor haar eigen levensonderhoud kan zorgen. Niet voor alimentatie komt volgens de Gezinsraad in aanmerking de vrouw, die gedurende haar huwelijk een be roep uitoefende, waaruit zij een inko men genoot, gelijk aan of hoger dan de alimentatie, die haar krachtens de door de Raad opgestelde formule zou toekomen. De Raad verwerpt de onlangs opgeworpen gedachte aan een verzekering voor onvolledige gezinnen, waarvoor via de belastingdienst pre mie zou moeten worden geheven. Een dergelijke regeling is technisch onmo gelijk en bovendien zou het onjuist zijn om gehuwde mensen een finan ciële last op te leggen ten behoeve van hen, wier huwelijk is vastgelopen. Het gedeelte van de Koningsweg, tus sen de Beckeringhstraat en de Dorre- steinweg, bestaat momenteel uit 27 stuk zes meter lichtpunt-hoge masten met T.L.-armaturen voorzien van 2 x 20 Watt, welke aan weerszijde van de weg zijn geplaatst. De nieuwe verlichting komt aan één zijde van de wegen zal bestaan uit 26 stuks zeven meter lichtpunt-hoge mas ten, voorzien van T.L.-armaturen met 2x40 Watt. Voor het verplaatsen van de masten naar één zijde van de weg worden ook de toegangen tot de diverse bedrijven beter verlicht. De kosten worden ge- •aamd op een bedrag van 14.302,-. M. Verwoerd Begrafenis (rouwkamer) - Crematie en Transporten Noorderwcg 29 - Soest Telefoon 02155 - 4832 De Soesterharmonie P.V.O. is sinds enkele dagen in hel bezit van een eigen auto. Daarmee kunnen niet alleen muzikanten en hun instrumenten vervoerd worden, maar de wagen is ook voorzien van een koffiezet apparaat, wat vooral van belang is bij een op treden buiten Soest. Ook zal hij intensief gebruikt worden bij het ophalen van oud-papier, de actie welke nog steeds gevoerd moet worden voor het lijfsbehoud van P.V.O. Op de foto legt de heer J. C. Jaarsveld de laatste hand aan de opschriften van de wagen, welke binnenkort in de bekende „rose" kleur door Soest zal rijden. Naar verwacht wordt zal nog dit jaar de door Soesterberg-Noord verlegde rijksweg 223 in gebruik genomen wor den. Als gevolg daarvan zal de Veldm. Montgomeryweg aanzienlijk meer ver keer te verwerken krijgen, omdat het in feite de belangrijkste verbinding met de dorpskern van Soesterberg gaat worden. Het betonnen wegdek moet worden verwijderd en zal door een asfalt weg dek worden vervangen. Daarnaast wordt de rijweg 7 meter breed, met ten dele aan weerszijde een parkeer gelegenheid van 2.50 meter en aan de oneven zijde van de weg een voetpad van 2.40 m. Gelijktijdig zal de uit 1937 daterende riolering worden vernield. Deze kosten worden in totaal geraamd op een be drag van 153.500.-. Op de kruising van de Veklm. Mont gomeryweg met de nieuwe rijksweg zullen uit een oogpunt van verkeers veiligheid. verkeerslichten moeten wor den geplaatst. Dit vergt een bedrag van 115.000,-, waaraan het Rijk geen gedeelte voor haar rekening neemt. Het Rijk stelt zich op het standpunt dat deze voorziening in dusdanige mate in het belang van de gemeente is, dat deze de kosten geheel voor eigen re kening moet nemen. HORLOGEE JUWELIER OPTIEK Soesterbergseslraat 26 - Tel. 2982 Soest Het afgelopen weekend hebben vele kinderen kunnen tonen hoe stevig z\j wel in het zadel zaten. Op de Eng was enkele dagen hel Bnnanza- dorp in verkleinde vorm opgebouwd en konden zg in half uur durende voorstellingen genieten van bet optreden van een „wijze" ezel. De slout- moedigsten onder hen mochten proberen hoe lang zg op een „kwaad willig" paard konden blijven zitten. Een reeks ministers uit vrijwel alle landen van de wereld gaat op gezette tijden aan in Israël en Egypte - de Nederlandse minister Schmelzer zet in deze niets anders dan een traditie voort, die ook door zijn voorganger Luns geëerbiedigd werd. Overigens wel met een verschil: Luns als een soort deken van het korps "ministers' van- buitenlandse zaken kunnen we gemak kelijk meer invloed toedenken dan dé nieuweling die alleen maar staat voor een landje met slechts een geringe in vloed. Het is niet moeilijk om enigermate de spot te drijven met de bezoeken van heren als Schmelzer aan dit plekje waar de wereld nu al zo lang aan een onaangename zweer lijdt. Temeer om-, dat deze ministers er altijd prijs op stellen duidelijk te maken dat ze niet zozeer als bemiddelaars komen dart' wel als postboden zoals Luns het ka_~_ rakteriseerde. Het verschil is dat een bemiddelaar nog eens tegen een van de partijen kan zeggen: formuleer het nu zo dan komt het beter over: terwijl een postbode alleen maar bezorgt, zon der kommentaar. Maar nut hebben dergelijke bezoeken wel degelijk. De ontvangende landen zien de rninistersstroom met nog meer welgevallen dan een schip vol toeristen komen. Immers de begeleidende pu bliciteit die in 's ministers land van herkomst gegarandeerd is. geeft de twee partijen gratis kansen om in de wereldopinie her en der sympathie le kweken. De Israëli's hebben dit altijd al beseft, de Egvptenaren zijn pas korter overtuigd dat het zijn nut heeft ie zaak zo sympathiek mogelijk te pre senteren aan zoveel mogelijk mensen. De laatste oorlog is vooral in het voor deel van de Israëli's verionen omdat hun militaire kracht en bekwaamheid de Egyptische ver overtroffen, maar meegesneeld heeft daarbij ook dat in de wereld de sympathie veel meer bij Tsraël lag. Maar niet als simDele oefening in het bedriiven van public relations is het van belang dat ministers van klpine 'anden bij mevrouw Meir en president Sadat de deur nlat lopen. De twee die eigenlijk al lang met elkaar zouden moeten onderhandelen, maar dit om allerlei minder zakeh'ike dan psveho- logische redenen n'et doen. kunnen bij het afgeven van hun oninies aan de bezoekende buitenlandse ministers k'eine nuances in hun standpunt aan elkaar doorgeven - ze weten dat vol gens het. diplomatiek gebruik wat ze tegen de bezoeker ze«*«en wordt door- opgeven aan de nartiien die er belang hii kunnen heh^on En bet is een manier- van ondor^onrtoion waartoe de Kp7noi<pnrio bmviod^ofipn hüdrapen. Omslachtig, want de mmicter -moot oorct wp"' naqr b"is en dan moet hii zijn boodseharj weer eens doorgeven aan ziin amhne-cadonr in de anderp hnnfdetad pn don moot dio woer de missive on hof narlpmont aforwon. -naar uit°mdpliilr nno4pn Mo-V er» Sart-if •iin toch een berrie moeizaam met -ilraar. Vppl rp.cu'taat hppft hot tot dusver n»o| nrwplovprd. 7okPr. het is -pn homipnv'd »n <-io modo «rprpokt '-nrtoTvtr.nl van rto (rr-v-oirv»p H'nlr-ma ie, '"HnnHl ho4 l'nnm—V t.ü rtot het nu- '0:°k V»o« roo.»-,' nnc v-r-r-r-mt als niioi; »n kannen en tmuiken is. Wat we ooh ten n^dotp van de wpheimp rtinlomatip Inmner» 7PTcrpn. ze hepft in 'lp laatste tiid wol lrant: poriën cohiin- haar vollprt<<r »n h"i don no«-o-»Vt« ya-l 'ron wopr in hewppintr te lrr!i"w CV»»- i^ het errptp vnn**"»a1d. Noord- -n *z»i<rt-v»p4 recentste 'Znats jrpTofrri hot ie rrpmakkeliik de «T»ot te drüven mot ritdov». van be- trpUrpHik pnV»olnnrrrUlro lanfties Hip 70' nnriicr mo°ten m'-'on no* h-onrinnn'pn" van de profo worr1 rtnrohlom«n Maar re doen mi"oV,«on o-,or,r goed dan op het eerste gezicht blijkt.

Soester Courant | 1972 | | pagina 3