Opruimings - Festival <D «<2>e Meer dan 50 °/o korting - Singles v.a. 0.95 ct. In alle soorten Populair - Klassiek Salzburger Festspiele 1972 snp Noord-Vietnam staat helemaal alleen A it T Uitbreiding Kompostbedrijf gaat 2.4 miljoen kosten IN ZAKEN ..DARTHUIZEN" B.V. SOEST SALOMONS München '72 VERONICA'S TIPPARADE 95 95 95 95 95 95 95 15 15 ker P.V. „De Zwaluw" Meningen van lezers Milieuhygiëne op gebied van groenten en fruit Het is echt een bezoek waard... Geen spreekuur P.V. Juliana Post Baarn-Soest „GARAGE STAM" voor een nieuwe goede gebruikte RENAULT Stam Renault Zingende dolfijnen in het Dolfinarium JSJS Harderwijk DOLFINARIUfïl VTB n.v. Soester Courant van donderdag 20 juli 1972 NT 2155-2537 aar huis mogelijke Het „oventje" bij het kompostbedrijf, dat het vuil niet meer verwerken kan en aan vervanging toe is. Uit een mededeling van de wethouder de heer J. Ebbers, tijden de vergade ring van de financiële commissie blijkt dat de plannen voor uitbreiding van het Kompostbedrijf aan de Maatweg gereed zijn. Deze plannen bestaan in het bouwen van een grotere verbrandingsoven en de vergroting van de bunkercapaciteit. De totale kosten, die door Baarn en Soest gedragen moeten worden, bedra gen 2,-1 miljoen gulden. Het plan tot uitbreiding dateert uit 1969. De kwestie werd toen op de lange baan geschoven in verband met pro vinciale plannen voor de bouw van een centrale verbrandingsoven voor de pro vincie. Nu blijkt, dat hier niets van terecht komt, is de uitbreiding in Soest weer actueel geworden. De heer Ebbers noemde de zaak zeer urgent. ..De huidige situatie kan niet langer gehandhaafd worden. Het vuil kan niet in gelijke tred met de aan bieding verwerkt worden, waardoor de uitbreiding van de bunkers nood zakelijk is." Het huisvuil wordt thans buiten opge slagen en trekt ongedierte aan. waar door het logisch wordt dat er klachten van de omwonenden gaan komen. De voorzieningen aan de verbrandings oven zullen zodanig zijn, dat er van hinder geen sprake is. De heer H. Jonker (D '66) zei benadert te zijn door bewoners van de Stad houderslaan, die ongerust waren over de gemeentelijke p'annen. Uit de dis cussie bleek verder dat zij reeds een gesprek hadden gevoerd met de direc teur van de Stichting Kompostbedrijf Baarn/Soest, de heer H. v. d. Dussen, die hem echter niet geheel gerustge steld had. In aansluiting daarop zou een gesprek met. de wethouder gearangeerd worden. De klagers lieten echter meer van zich horen. De wethouder deelde nog mee, dat de installatie weliswaar over zes jaar af geschreven zal zijn, maar dat deze technisch nog zeker 10 a 15 jaar mee zou gaan. De investering van 2.4 mil joen is daarom alleszins gerechtvaar digd. De totale kosten per inwoner zouden daardoor op bijna acht gulden komen, wat gezien bijvoorbeeld Hilversum, waar deze kosten bijna negen gulden bedragen, zeer gunstig te noemen is. (Hilversum voert af met de VAM.) De te bouwen bunker, die in twee de len gesplitst is. één gedeelte voor het te storten huisvuil en het andere ge deelte voor het grove huisvuil, krijgt een capaciteit van 1100 m3. Die bunker is uiteraard geheel af te sluiten, zodat het ongedierte er niet bij kan. De oven krijgt een schoorsteen van ongeveer 20 meter hoogte. Er wordt een rook gaszuiveringsinstallatie bij aangebracht. De oven heeft een capaciteit van 12 tot 15 ton vuil per dag. In het plan is voorzien eventueel t.z.t. een tweede oven ernaast te bouwen. Het voorstel van het college van b. en w. voor een begrotingswijziging zal in de raadsvergadering van dem aand au gustus behandeld worden. Met de bouw van bunker en oven wil men zo spoedig mogelijk starten. Woensdag 26 juli a.s. zullen de Salzburger Festspiele 1972 worden ingeluid door Herben von Karajan en het legioen van dc Weense Staatsopera mei een uit voering van Mozart's bruisende tragi-komedie „Le Nozze di Figaro". De grote Spaanse vedette Teresa Berganza is een van de sterren in deze opera maar zoals gewoonlijk treden deze zomer meer wereldberoemde zangers, solis ten en dirigenten in Salzburg op. Vakantiegangers, die dit jaar in de Salzburger kontreien bivakkeren, kun nen zich er over verheugen dat de keur van bekwame musici, die luister bijzetten aan dit grandioze muziek feest.' in 1972 zelfs attraktiever is dan dé laatste drie, vier jaar het geval was Verleden en heden ontmoeten elkaar Boven de flauwe bocht van de Sal- zach verrijst de stad Salzburg. vol waardigheid en gratie. Verleden en b^-'en ontmoeten elkaar hier in won derlijke eendracht. In bouwkundig opzicht is Salzburg een wonderbaarlijk geslaagde samen klank van oud en modern, van barok- vorstelijk en eenvoudig-burgerlijk De nauwe straten met hun smalle, hoge huizen in de middenstandswijken kon trasteren met dc ruime, open pleinen, (i --n r Ttcvon worden door paleizen met sierlijke, Italiaanse facades. Het is als of de stenen hier twee talen spreken, een ietwat onbehouwen Duits en een sierlijk latijn. De bewonderaars van fraaie bouwwer ken kompn in Salzburg alleszins aan hun trekken. Daar is de beroemde Dom. daar zijn de monumentale stads- paleizen en bevallige kastelen. En in deze symfonie van steen voegen zich harmonisch de getuigen van middel eeuwse bouwkunst zoals de Francis caner kerk met zijn stralende Gotische koor. Het is wel een bijzonder gelukkige ge dachte geweest om in deze unieke omgeving temidden van de Europese kuituurkringen een wereldtoneel te scheppen van het zuzikale theater. Voor de 52ste keer worden deze zo mer de Salzburger Festspiele georga niseerd. Uitvoeringen vinden plaats voor de stralende facade van de Dom, in de pronkzalen van de residentie, in de aula van de universiteit en cle plechtige zalen van het Mozarteum, in de intieme openluchttheaters en na tuurlijk in het oude en nieuwe Fest- spielhaus. Opera's Met Mozart's Figaro worden de Fest spiele dit jaar ingeluid. Karajan mag andermaal bewijzen dat hij ook Mo- zart-oprea's kan dirigeren. Hogere ver wachtingen hebben we van Karl RöhnVs direktie van „Cosi fan Tutte". Böhm is al jaren dè interpreteet van deze verrukkelijke tragi-komedie en hij beschikt over een ideale bezetting met oa. Gundula Janowitz, Reri Grist, Hermann Prey en Dietrich Fischer- Dieskau. De derde Mozart-opera deze zomer in Salzburg is „Die Entfürung aus dem Serail". Traditiegetrouw dirigeert Von Kara jan weer een opera van Verdi, dit maal „Othello" met Jon Vickers en Mirella Frèni in de veeleisende hoofd rollen De veelbelovende Italiaanse di rigent Riccardo Muti (van hem zullen we nog veel horen) heeft de leidin; van de uitvoering van Donizetti's kos telijke opera buffa „Don Pasquala" met een zeer fameuze bezetting, o.a Grazielle Sciutti en good old Femando Corena. Het moderne repertoire is vertegenwoordigd met de opera „Woz zeek" van Alan Berg, door Böhm ge dirigeerd. Orkesten De oi'Uesteonserlen worden verzorgd door de Wiener Filharmoniker en de POR YOUNG PEOPLE TRUITJES en PULLOVERS 25% en 50% korting JAPONNEN, BLOUSES, OVER- GOOIERS, ROKKEN en PAKJES 20, 40 en 80% korting SHIRTS en PULLOVERS met korte mouw 25% korting en 2 stuks voor 35, LANGE VESTEN 17,50 PANTALONS 20% tot 50% korting JEANS- en CORDUROY PANTALONS 10% korting T-SHIRTS 10% korting en... 2 stuks voor 10,00 En nog vele andere koopjes Staatskapelle Dresden Tal van voor aanstaande dirigenten prijken op de programma's. Vori Karajan dirigeert werken van Mozart en Bruckner (Te Deum), geeft een Beethovenconcert en komt met' „Das Lied von der Erde" van Gustav Mahler. De talentrijke Ita liaan Claudio Abbado staat voor een enorme krachtproef: hij dirigeert in Salzburg Mahler's zesde symfonie. Andere vertrouwde orkestleiders, die een of meer konserten voor hun reke ning nemen zijn Istvan Kertesz, Kurt Sanderling, Karl Böhm, Riccardo Mu ti, de Japanner Seyi Ozawa en zowaar de violist David Oistrach, die een vi oolconcert van Mozart zal uitvoeren en de 5e symfonie van Tsjaikofsky zal dirigeren. In de verschillende Salzburger kathe dralen zullen religieuze wérken wor den uitgevoerd met als hoogtepunt de 19 augustus, 's ochtends om 11 uur, in Grote Mis K.V. 427 van Mozart, die op de St. Peter Katedraal zal worden uitgevoerd. Fijnproevers Voor de muzikale fijnproevers zijn er de instumentale recitels en liederen- avonden. Grote belangstelling zal er bestaan voor het gezamenlijk optre den van de Iwee Russische grootmees ters David Oistrach (viool) en Svia- toslav Richter (piano) en voor de pia nisten Géza Anda en Emil Gilels. Liederrecitals worden dit jaar gegeven door Teresa Berganza, Dietrich Fis- cher-Dieskau, Herman Prey, Christa Ludwig, Peter Schreier, Helen Donath en Gundula Janowitz. In het Mozarteum kunt u 's ochtends om 11 uur genieten van de z.g. Mo- zartmatinees, waarin het Mozavteum- orkest als instrumentaal koor zal op treden. Hetzelfde orkest verzorgt 's avonds de z.g. „Serenaden" met o.a. werken van Vivaldi, Dvorak, Brahms, Mendelsohn, Couperin en hoe kan het ook anders in Salzburg, Mozart. Vier en twintig dirigenten zuilen dit jaar meewerken aan de Festspiele. voor de operavoorstellingen zijn onge veer 125 zangers en zangeressen ge- engageerd. Toen zij alleen nog achterbleef, haar man was overleden, de kind'ren allemaal getrouwd, liet zij zich overreden door een mevrouw, zo welgezind, die sprak over de waarde van 't huis, en dat het onderhoud haar zoveel zorgen baarde. „Ik wil, zo sprak mevrouw, beslist eens ernstig met u praten over uw woning, want u moet die toch een keer verlaten zoekt u een aangepaste op, meer voor een mens op jaren, dat zou u op uw oude dag, veel narigheid besparen". „U noemt de prijs maar de u denkt, ik zit niet zo verlegen, en heb de vrije vestigings vergunning reeds verkregen, dit huis is zo geweldig, want 't gezin telt zeven leden van mij, en daarom koop ik het, dit is voor mij de reden". Maar toen de koop gesloten was, wat 't niet meer dat waarderen van 't huis, en daarom ging mevrouw er maar van profiteren, zij bood het aan voor hoger prijs dan zij er voor betaalde, waardoor zij ongeveer tien mille in. een klap binnenhaalde. Wedvlucht vanaf Compiegne Afstand 352 km. In concours 177 duiven. Los 6.10 uur. Aankomst eerste duif om 12.54.24 (871.22 meter per minuut), de laatste prijsduif arriveerde om 13.57.11 (754.17 meter per minuut). H. Ranch 1 24 34. R. Voskuilen 2 7 11 17 23 31. G. Rijksen 3 8 9 21. A. v. Dorrestein 4 12 13 15 18. G. v. d. Deys- sel 5 20 30. J. v. d. Brakel 6 16 35. P. Ranch 10 29 33. A. v. Riet 14 25. Jac. Wijnands 19 26 27. H. v. Hengstum 22 28. G. Lijnsvelt 32. Wedvlucht vanaf Ruffec op 9 juli 1972. In concours 51 duiven. Afstand 780 km. Los 5.30 uur. R. Voskuilen l 2 (maandae 11.39) A. v. Riet 3. H. Ranch 4. P. Ranch 5. A. v. Dorrestein 6. Namens alle medepassagiers van de 10-daagse busreis naar Hallein in Oostenrijk, wil ik onze chauffeur en reisleider, Piet Blom, heel hartelijk danken, voor alles, wat hij voor ons heeft gedaan. Vooral de hulp die we van hem had den en de humor, waarmee hij kleine problemen oploste, zullen wij niet gauw vergeten. Niets was hem te veel en steeds stond hij voor ons klaar. Wij hebben heel wat mooie dingen ge zien, gefotografeerd en gefilmd. Het gezelschap was fantastisch. We voelden ons van de eerste tot de laat ste dag één grote familie. Ook, doordat wij prachtig weer had den, is deze vakantie voor ons alle maal onvergetelijk geworden. Nogmaals Piet Blom, heel veel dank en hopelijk volgend jaar weer zo'n reis. B. BöSCHEN Hildebrandlaan 10 Moderne, vlug-oplosbare kunstmest- soorten grijpen fors in het natuurlijke bodemleven in en verarmen dit op den duur dermate, dat de gewassen die erop groeien niet meer gezond zijn. Dat betekent, dat wij aangewezen zijn op steeds meer en steeds gitiger bestrij dingsmiddelen, om schadelijke insek- ten - de natuur ruimt op wat niet ge zond is - van deze gewassen te weren. De keuringsdienst van waren moet dan weer controleren, of op de pro- dukten niet te veel gif is achtergeble ven. Maar meestal wordt het gifge halte, dat via de grond in de plant is terechtgekomen, niet vastgesteld. Ver- giftigingsgevallen doen zich dan ook af en toe al voor. Iedereen die gezond verstand heeft zal inzien, dat wij op deze manier - hoewel we er veel geld tegenaan gooien - steeds verder van het doel: voldoende gezonde levens middelen verwijderd raken. Gelukkig is er wel degelijk een andere manier. Hierbij werkt men geheel volgens de natuur: men „bemest" de grond als het ware met een extra laag humus door middel van kompost. Opd eze wij ze gekweekte groenten en fruit zijn gezond en behoeven niet bespoten te worden. Tot nu toe was onbespoten groente in Soest nog niet te koop. Thans is ech ter een werkgroep opgericht om te komen tot consumentengroepen, groe pen van huisvrouwen die de groenten gezamenlijk gaan inkopen bij de kwe ker. Voor nadere inlichtingen kunt U zich schriftelijk wenden tot Wil de Berg, Prins Bernhardlaan 23. WIL DE BERG de nieuwe vestiging van CAFÉ-RESTAURANT, KEGELBANEN Prins Hendriklaan 1 - Telefoon 02155 - 38 07 De ideale gelegenheid voor recepties, vergaderingen, zakenlunches en diners in sfeervolle zalen met een totale accommodatie voor 350 personen. Gerenommeerd a la carta restaurant. Ruime parkeerplaats. „DARTHUIZEN" ligt niet aan de verkeersweg maar is toch makkelijk bereikbaar. MIDDEN IN SOEST Bij het politiebureau omhoog, na ca. 800 meter rechts op de hoek staat „Darthuizen", rustiek en uitnodigend. De direktie Henri Kissinger, de man die door pre sident Nixon op geheime boodschap pen wordt gestuurd, vindt dat er re den is iets te verwachten van de on derhandelingen in Parijs over Viet nam, die na vele schorsingen hervat werden. Nu is dit een mededeling die met enige argwaan bekeken moet worden, zoals alles wat rond deze tijd uit het Witte Huis klinkt. Er zijn tenslotte verkie zingen op komst en de uitspraken van Nixon en zijn omgeving zijn niet al leen die van een regeringsleider, maar ook die van een kandidaat voor nog een ambtstermijn. Maar Kissinger kan gelijk hebben, want de druk op Hanoi wordt zo lang zamerhand onweerstaanbaar. De bom bardementen .gaan intensiefdoor, ook öp dijken en stuwdammen, die het land moeten behoeden voor verschrikkelijke overstromingen. De Amerikanen ont kennen dit officieel maar verslagen en foto's van teruggekeerde diplomaten laten weinig ruimte voor twijfel. En het is niet de enige pressie op Hanoi. De grote steunpilaar is Rusland, dat echter door de mijnenblokkades van de havens en de ravage aan spoor- en wegverbindingen niet zo erg veel wa- nens meer leveren kan. Wel spreekt het partij-orgaan Prawda schande van het Amerikaanse optre den, maar daar heeft Hanoi niet veel aan. Wel herinnert men zich daar ter dege dat ondanks de Amerikaanse aan vallen Nixon een bijzonder vriendelijk verloDen bezoek aan de Russische hoofdstad bracht. De afkeer zit duide lijk niet erg diep. Peking is eveneens boos op de Amerikaanse agressie, waartegen Tsjoe en-Lai als premier in redevoeringen fulmineert. Maar van een merkbare verkoeling van de rela ties tussen Peking en Washington is verder geen spoor: men haalt zelfs al lerlei delegaties uit de V.S. in, met glimlachen en komplimentjes. zonder dat deze visites nu zo erg nodig zijn. Eindeljjk opgelost De handel wordt eveneens in snel tempo uitgebreid, onder meer door be stellingen van verkeersvliegtuigen, hoe wel die natuurlijk ook gaarne gele verd worden door neutralere landen als Frankrijk en Engeland. De indruk waaraan men zich niet ont trekken kan, is dat de Amerikanen, de Chinezen en de Russen om verschillen de redenen het er wel over eens ^ijn dat aan de Vietnam-oorlog nu een eind moet komen en dat aan de V.S. ter redding van het toch al fors gehaven de gezicht gegund moet worden dat althans voorlopig een zelfstandig Zuid- Vietnam blijft bestaan. Het herenigen met Noord-Vietnam tot een kommu- nistische staat kan ook wel even wach ten. Hoe verklaart men anders dat de Rus sen zonder veel ophef er in berust hebben dat de Amerikanen mijnen gin gen leggen. Dit is geen operatie die even van de ene op de andere dag uitgevoerd kan worden: daarvoor moet geoefend zijn, iets wat de Russische De wethouder de heer K. de Haan brengt ter kennis van belanghebben den, dat hij verhinderd is op dinsdag 25 juli, dinsdag 1 augustus en dinsdag 8 augustus a.s. zijn gebruikelijke spreekuur te houden. De wethouder de heer J. Ebbers is verhinderd spreekuur te houden op maandag 31 juli, maandag 7 augustus en maandag 28 augustus. toeschouwers bij alle Amerikaanse vlootbewegingen moeilijk ontgaan kan zijn. Het is of de Russen van te voren gezegd hebben: we zullen mondelin; wel protesteren en dergelijke, maar ga verder je gang maar. En voor de Chi nezen idem dito: vorige bombardemen ten waarvoor de doelen veel verder van de Chinese grens lagen, werden beantwoord met grote troepenbewegin gen naar het zuiden, bij wijze van dreigement dat Mao's leger als inder tijd in Korea zijn eigen soldaten zou sturen. Dit keer niets van dit alles. Hanoi kan ondanks dit wegvallen van de bondgenootschappelijke verplichtin gen wel zeggen dat men desnoods al leen doorzet, maar dat wordt wel moei lijk. Al is het met grote weerzin, als inderdaad de grote drie het eens zijn dat de zaak-Vietnam eindelijk eens op gelost moet worden, dan kan een door allen verlaten Noord-Vietnam er niet veel tegen doen. Door bovengenoemde vereniging werd deelgenomen aan een wedvlucht vanaf Strombeek. Afstand plm. 157 km. Er waren 194 duiven in concours die om 7.30 uur met een N.O.-wind gelost werden. De eerste duif arriveerde om 10.15.32 uur en maakte een snelheid van 968.20 m.p.min. De laatste prijs duif arriveerde om 10.42.22 uur. De uitslag luidt: G. v. d. Meent 1 17 46 47. J. Croon 2 16 19 21 30 33 49. J de Ruijter 3 4 8 18 23 27 29 40. J. v Leijenhorst 5 10 11 38 39 48. P. Ouder dorp sr. 6 13 36. S. Berghuis 7 28 31 35. H. Huisman 9 15 43. P. Ouderdorp jr. 12 34. J. den Hartog 14 20 26 37 41. L. Vogel 22 32. H. Nap 24 25 42 44. J. v. d. Bosch 45. R4 R6 R8 R10 R12 R16 AUTOMOBIELBEDRIJF Sinds 1913 Nieuwerhoekplein - Soestdijk Telefoon 02155-8850 of een een veilige combinatie, ook vooru! R4 R6 R8 r- R10 r R12 R16 Salomo nswijshei d: Fijn dat praktisch zo mooi kan zijn De tijd Is voorbij dat de keuken het stiefkind van de woninginrichting was. Dat kunt u duidelijk zien in onze showrooms. En u kunt dan meteen constateren dat de tijd ook achter ons ligt dat luxe keukens onbetaalbaar waren. Vooral onze aanbouw keukens zijn verrassend voordelig. amersfoort kleine koppel 7 tel. 03490-11945 Showroom open dagelijks van 8.00 - 17.30 uur Zaterdags gesloten. Het Salomonszegel H87J Uw garantie moderne keukens open haarden natuursteen baksteen wand- en vloertegels Zo j-?öl/l- Deze zomer worden in München de Olympische Spelen gehouden. Hon derdduizenden zullen er getuige van zijn. Dat hele legioen begeeft zich over de grote autowegen naar zuid-Duits- land tegelijk met de vakantie-armee. In München aangekomen moeten al die duizenden gevoed en voorzien worden van een kamer. Dat betekent dat in Beieren een groot tekort aan slaapplaatsen zal ontstaan. De prijzen in de hotels en restaurants zullen zich wel aan de situatie aanpassen. Daar naast zal zich een tekort aan akko- modatie openbaren, wanneer olympia de liefhebbers zich verenigen met va kantiegangers. Wij moeten daaraan toevoegen dat München reeds enkele jaren lang de duurste stad van west- Duitsland wox-dt genoemd. De grote reden om München deze zo mer te mijden wanneer men er niet moet zijn, ligt in de verkeersdrukte. Déze zal de wegen onveilig maken en grote vertragigen veroorzaken, want reeds in normale zomers raakt deze stad bij herhaling verstopt. In de tweede plaats zullen we de streek rond München zoveel mogelijk moeten mijden om ongerief en hoge kosten bij het zoeken van logies te voorkomen. Het is derhalve een kaartstudie waard om een route naar Oostenrijk te vin den die de stad van de Olympiade mijdt. Daar zullen vele rekords wor den gebroken deze zomer. Als we geen behoefte voelen om ons eigen tekort voor ongerief en vakantie-budget te breken, dan houden we rekening met het bovenstaande. Een gewaarschuwd mens telt voor twee. overdekte Dolfijnenstadion ter wereld met 2.500 zitplaatsen ziet u een unieke show van zeeleeuwen en dolfijnen in één programma. Tijdendagelijks 10.00 - 11.30 - 13.00 -14.30 - 16.00 en 17.30 uur. Zondags niet om 10.00 uur. Onderwaterpanorama. Robarium. Expositie walvisachtigen. Harderwijk.^Tel: 03410 - 6041. IN SAMENWERKING MET „DE GOUDEN SNAAR" 1 POPCORN Div. Artiesten - Div. Maatschappijen la 1) WE'RE ON OUR WAY Chris Hodge - Bovema 2 2) KATE Johnny Cash - CBS'Artone 3 4) MAN WITHOUT A HEART Hollies - Bovema 4 7) WAIT FOR THE SUN Bolland Bolland - Negram 5 (10) LOVERS BYE BYE Andeane (Anneke Konings) - Munnickendam 6 (11) BANGLA DESH (Maxi-single George Harrison - Bovema 7 8) WAR SONG Neil Young Graham Nash - Negram 8 (17) IT'S GREAT FUN The Heart.1- of Soul - Basart 9 (15) JIJ HEBT MIJ BEDROGEN Corry - Dureco 10 (12) NIEMAND IS ZO GRAAG ALLEEN Song of the Family - Telstar 11 DANCE, CLEOPATRA Prince Buster - Dureco 12 (19) LADY ELEANOR Lindisfame - Phonogram (Lex Harding) 13 MICHAELA Bata Illic - Polvdor (Hans Mondt) 14 (18) OH OH JULY Los Diablos - Bovema 15 WAAROM LAAT IEDEREEN MIJ ZO ALLEN Wüma - Dureco 16 (20) SOMEONE Axis - Barclay/CNR 17 FREE FOUR Pink Floyd - Bovema 18 I LIKE IT THAT WAY The Tremeloes - CBS 19 IT'S GOING TO TAKE SOME TIME Carperters - CNR'Ariola 20 HAVE YOU SEEN HER The Chi-lites - Inelco

Soester Courant | 1972 | | pagina 9