uanaei ven tïjeo ban epen n,b, 0o/(tico Stukje normalisering in Noord-Ierland PARKET VLOEREN AUTORIJSCHOOL VAN IBBKN AD MAASWINKEL Strenger fluiten Om bij te komen HOERA ALLES VOOR ELKE SCHOOL!! VOOR DE SCHOOL BEGINT EVEN HALEN BIJ U kunt niet alles weten Illegaal gebouwde opstallen Klaarwaterweg moeten verdwijnen Evangelie Gemeente „In de Ruimte" FIRMA SPIJKER Oefenwedstrijden V.V.Z. 1876 Frans Bosman N.V. Komt U eens langs bij Klein- en Stijlmeuhelfabriek heeft bij goede scheidsrechter geen zin Wedstrijden om de „Piet Schrijver-Senior" beker Certificaat politiehond Vierhonderd gulden buit bij inbraak in café Rijkswaterstaat draagt bij in kosten grondaankoop Diefstal uit auto Multo-banden 2.95 Multo-aflegband 1-60 Multo-interieurs 150 vel1.00 Cahiers20 cent - 10 stuks1.80 Cahiers met gekleurd omslag0.25 10 stuks 2.25 Gebonden cahiers in moderne kleuren vanaff 1.60 Kladbloks 0.40 Agenda-omslagen 0.90 Geo driehoeken1.35 Boeklonif 1.65 en f 2.25 Stifthouders 3.75 Prima schoolvulpenf 3.95 Vulpensets, pen/ballpoint 4.20 3 ballpoints voor 0.90 Schooletui, ledig/rits f2.25 Schooletui, gevuld 5.75 Tekensets ƒ1.25 Huiswerkboekjes f 0.60 4 kleurenballpoints 3.95 Prisma Woordenboeken 2.50 Bij aankoop van ƒ100,- heerlijke taart cadeau Geldig tot 1 sept, a.s. Burgerlijke stand Vrachtauto reed lichtmast omver Natuurwandeling Zingende dolfijnen in het Dolfinarium grón„S Harderwijk Competitie-indeling voetbal seizoen 1972-'73 Voor reisdeviezen en alle verzekeringen BONDSSPAARBANK VERONICA'S TIPPARADE Soester Courant van donderdag 10 augustus 1972 Zonder veel moeite hebben de Britse troepen een eind gemaakt aan de ge- barrikadeerde stukjes eigen grondge bied van de I.R.A. Deze illegale strij ders hebben kennelijk de diverse boek jes over de stads-guerilla ter harte ge nomen, waarin staat dat het pogen om eigen territoor in stand te houden geen zin heeft: men moet geen plek ken markeren waar de tegenstander weet dat hij je kan vinden, maar je moet de mensenmassa juist gebruiken om anoniem in onder te kunnen dui ken. Zo staat 't in de boekjes, maar jarenlang nu al hebben de Britten ge twijfeld of de IRA ook volgens deze wijsheid zou handelen. Alleen uit angst voor een groot bloedbad hebben ze steeds afgezien van verovering der I.R.A.-bolwerken. Voor alle zekerheid hebben ze voor de verovering een echt leger van twintigduizend - of dertig duizend als men de Ulsterse reserves meerekent - op de been gebracht. Een overmacht die niet nodig bleek voor een opgave die wel degelijk nodig was De „no-go area's", zoals de stukjes I.R.A.-staat in Noord-Ierland ook wel genoemd werden, zijn niet zomaar ont staan. Het werden gebieden waarin de bevolking zich beter beschermd achtte door de eigen mensen dan door de R.U.C., een soort marechaussee die inderdaad wel enige minder fraaie wapenfeiten op haar naam heeft ge bracht waarbij de katholieken de du pe werden. Daarna zijn deze gebieden als citadels van de opstand tot een prestigeobjekt geworden, een tastbaar bewijs dat de I.R.A. wel iets kon ver wezenlijken, een voorschot op de uit eindelijke overwinning. Juist in die laatste voorstelling van zaken ergerden de militante protestan ten zich mateloos aan die no-go area's Zozeer zelfs dat ze dreigden zelf der gelijke gebieden ook te kreëren en de katholieke bolwerken van stroom en water af te snijden. Deze verergering van de chaos is aanleiding geweest eindelijk de I.R.A.-staatjes op te rui men. Wat wel de plicht op de Britten legt inderdaad te zorgen voor de 'vei ligheid ook daar. Een bezigheid die overigens deze vreemde troepen be ter is toevertrouwd dan de R.U.C. van indertijd. De absurde toestand dat het regeringsgezag - of dat van de tijde lijke „diktator" Whitelaw nu - niet uitgeoefend kon worden op een paar eilandjes midden in Noord-Ierlands steden is nu afgelopen. Dit verlies van een prestige-objekt zal ongetwijfeld de sympathie voor de I.R.A. in katho lieke kringen vooreerst wel even ver sterken. Een einde aan de terreur zal hierdoor niet bereikt worden, die kan ondergronds en zonder dergelijke ba ses evengoed uitgevoerd worden. Maar Wanneer de schryfrol van de schrijf machine (dat is de grote rol, waarop de letters slaan) vuil geworden is, kan deze worden afgenomen met spiritus; vooral niet met benzine, want benzine tast het rubber aan! By aanschaf van een nieuwe beuken houten schaaf, van welk soort of mo del ook. deze eerst enkele dagen in rauwe lijnolie zetten om vochtinwer- king tegen te gaan. Met een aluminium griffel kunt u op glas schrijven. Het glas eerst nat ma ken. Lathyrus moet altijd in een klein beet je water worden gezet, ze blijft dan langer goed. Hebt u last van mos op het dak, be sproei dit dan enige malen met water, waarin een beetje ijzervitriool is op gelost. Appelen en peren kunt u bewaren in de kelder, u moet ze wel met de steel naar boven leggen. Wilt u citroenen bewaren, wikkel deze dan in vloeipapier en leg ze daarna in droog zand (niet tegen elkaar leggen). De beste plaats voor een aquarium in huis is op het zuidoosten (morgenzon) of op het noordwesten (avondzon) en dan liefst vlak voor een raam. Als de rozen de kopjes laten hangen, steek dan deze snijbloemen 35 tellen met het ondereinde in kokend water en daarna direkt in een vaas vers koud water. Ze blijven daarna nog dagen lang goed. Dof geworden tegels krijgt u weer glanzend, indien u deze afwrijft met kranten die vochtig gemaakt zijn met verdunde salmiak. Bloedvlekken worden behandeld met zout water en dan eventueel bleken met wat waterstofperoxyde. (Goed verdunnen). Wilt u koper een roodachtige glans ge ven, wrijf het dan op met een prop papier met as van kool of turf. Dit werkje hoeft u maar ongeveer eens in de vier weken te doen. Bent u door een bij of wesp gestoken, haal dan direkt de angel er uit en be smeer de prik met natte soda of met vochtige suiker. Pijn en bult zullen dan slinken. Vleesmolens smeert u met een paar druppels glycerine. U voorkomt hier door onaangename smaak aan het vlees. Visiever is zeer gezond, deze bevat vitamine A en D. De lever wordt even met water gekookt en dan met zout bestrooid gegeten. Pitrictmeubelen mogen niet met zeep worden gereinigd: men moet deze rei nigen met sterk pekelwater en even tuele vlekken met waterstofperoxyde wel is weer een deel van het abnor male in de toestand verdwenen en dat betekent ook dat er weer een rem minder is op de ontwikkeling die tot een oplossing moet leiden. Hoe die op lossing bereikt zal worden is nog immer niet te voorzien. Op de een of andere manier zullen de Ieren van allerlei soort het zelf eens moeten worden dat het leven in een chaos vol haat en terreur tot niets leidt. Maar een althans uiterlijke normalisering van de leefomstandigheden kan een dergelijke ontwikkeling alleen maar bevorderen. Door het college van burgemeester en wethouders is aan de bewoners van de Klaarwaterweg een brief gezonden met de volgende inhoud Zoals u bemerkt zult hebben is sinds enige tijd met de uitvoering van het bestemmingsplan „Klaarwater" een be gin gemaakt. De Klaarwaterweg be grenst de zuid-oost zijde van het ge bied waarvoor voormeld bestemmings plan geldt, terwijl aan de andere zijde van deze weg het Smitsveen is gelegen. Ten gevolge van de realisatie van wo ningen, winkels, de aanleg van wegen en andere voorzieningen is de omge ving waarin de Klaarwaterweg is ge legen zodanig veranderd, dat deze straat, van een min of meer landelijk karakter, is komen te liggen in een gedeelte van Soest dat door zijn be bouwing aan het verstedelijken is. In de loop der jaren zijn bij diverse woningen aan de Klaarwaterweg schuurtjes, duivenhokken, afdakken e.d. opgericht, voor welke opstallen geen bouwvergunning is verleend. De meeste bouwsels waren evenwel zodanig gesitueerd, dat het straatbeeld hierdoor niet te zeer veranderde c.q. niet in ernstige mate werd verstoord. Thans is gebleken, dat de klandestien opgerichte bouwsels wel degelijk sto rend zullen gaan werken op het leef milieu in dit deel van de gemeente. De bewoners van de woningen in Klaarwater zullen immers direkt uit zien op de woningen aan de Klaarwa terweg. De groene beplanting zal niet overal en dan nog slechts een gedeelte van het jaar dit storende effekt kun nen wegnemen. Hoewel wij ons kunnen voorstellen, dat het uiterlijk van de bedoelde op stallen voor de gebruikers wel „accep tabel" kan zijn, zult u toch kunnen begrijpen, dat het uitzicht voor derden op deze bouwsels in verschillende ge vallen beslist niet aangenaam zal zijn. In verband hiermede doen wij een be roep op uw medewerking het woonmi- lieu, zowel voor u als voor uw mede bewoners van dit deel van de ge meente zo aangenaam mogelijk te ma ken. Dit kan geschieden, indien u als bewoner van de Klaarwaterweg, ervoor zorg draagt, dat de eventuele klande- stiene opstallen worden afgebroken. Het aanzicht van uw straat zal hier door verbeteren, terwijl u mede zult kunnen bijdragen aan de verbetering van het woonmilieu ter plaatse. Gaarne spreken wij het vertrouwen uit, dat u gevolg zult geven aan ons verzoek, opdat wij niet genoodzaakt zullen worden, via een andere minder prettige weg maatregelen te treffen. Burgemeester en wethouders van Soest. Zoals in het vorige seizoen zullen nu reeds de diensten voor belangstellen den weer gaan beginnen. Een reeks predikanten, evangelisten, zendelingen van bijna alle denominaties zal de ge- interesseerde Soester bevolking inlei den in velerlei onderwerpen, die gericht zijn op een verdieping van het ge loofsleven. Het doel van de organisa toren is het persoonlijke geloof aan te wakkeren. De eerste spreker is Ds. D. van Keulen gereformeerd predikant in Zeist. Hij zal op Woensdagavond 16 augustus in de Heeskapel spreken, terwijl het „In de Ruimte"-jeugdkoor zal zingen o.l.v. Lobby van Altena. Algehele leiding heeft Evangelist G. J. Mensink, die voorganger is van de Evangelie Ge meente hier ter plaatse. HORLOGEE JUWELIER OPTIEK Soesterbergsestraat 26 Soest Tel. 2982 Zaterdag 19 augustus, aanvang 2 uur, speelt V.V.Z. 1 tegen de 2e klasser K.N.V.B. IJmuiden 1. Om 4 uur speelt V.V.Z. 2 tegen het tweede elftal van die club. Voor zaterdag 26 augustus staan voor de eerste drie elftallen wedstrijden tegen De Meern op het programma. Op 2 september begint zowel voor het eerste als het tweede elftal de compe titie. Nu heel voordelig zelf te leggen. Keuze uit vele fraaie houtsoorten. Massief stroken-parket vanaf 2225 im incl.BTW MOZAIEK-parket vanaf 13.70ma incl.BTW Zweeds Lamellen-parket vanaf 42.50 ma incl. BTW Met volledige leg-aanwijzingen en des kundig advies. Tevens schuurmachines met stofafzuiging te huur. Elke vloer kan ook door ons vakkundig worden gelegd! Showrooms:Naarden,GraafW. de Oudelaan 25 Telefoon 02159-43901 Nijkerk, Moorselaar 11, Tel. 03494 - 2359 ELECTROTECHNISCH BUREAU Aanleg en onderhoud van licht- en krachtinstallaties Elektrische fornuizen, boilers e.d. via de P.U.E.M. Birkstraat 48 - Telefoon 3367-8978 LAANSTRAAT 43 TELEFOON 4685 EERSTE RIJLES GRATIS DEN BLIEKLAAN 35 - SOEST TELEFOON 02155 - 3991 - 4550 Showroom dagelijks geopend van 9 tot 6 uur. 's Zaterdags van 10 tot 5 uur. De beoordelingscommissie van de K.N.V.B. voor scheidsrechters is niet voor de poes. Daarom heeït het ook zo weinig zin om een campagne te voeren voor strenger optreden van de scheidsrechters in het betaalde voetbal. Die com missie selekteert de beste scheidsrechters voor de hoogste afdelingen, met name het betaalde voetbal. Als je zegt dat de beste scheidsrechters strenger moeten gaan optreden zet je de commissie in haar hemd, want die heeft dan kennelijk niet goed genoeg geselekteerd. Daarom is de topscheidsrechters ge adviseerd meer te letten op overtre dingen die het kenmerk van spelver- ruwing hebben. Dat is in de publiciteit gekomen en daarvan gaat al een flinke preventieve werking uit. De enige keren geuite klacht, dat scheidsrechters tegen de spelers van topclubs minder streng zouden optre den is dan ook onjuist. Die topclubs hebben meer getalenteerde spelers, die door hun betere techniek en vaardig heid geen overtredingen nodig hebben. Hun tegenstanders hebben die vaak en helaas wel nodig, omdat zij anders niet tegen de betere spelers op kunnen. Tenslotte acht men het wel goed, dat van tijd tot tijd de aandacht op de spelverruwing wordt gelegd. Met straf fen wordt niet alles bereikt, hoewel je steeds weer hebt dat er mensen zijn die door schade en schande moeten leren. Het gaat erom, dat zowel spelers als trainers en clubleiders beseffen, dat goed en ruw voetbal niet samen kun nen gaan. Arbiter mag spelverloop niet beïnvloeden De waardering voor een scheidsrechter is vaak moeilijk te bepalen. Niet alleen moet hij het spel in goede banen hou den. Ook moet hij, vooral bij het be palen van de strafmaat bij een over treding, rekening houden met de om standigheden. Volgens het boekje is dat niet toegestaan, maar de regels zijn er om in incidentele gevallen zover van te kunnen afwijken, dat het verloop van een wedstrijd zo weinig mogelijk door de scheidsrechter wordt beïnvloed. De scheidsrechterscommissie van de K.N.V.B. voor het betaalde voetbal, en daarin vooral de hoogste afdeling, heeft die arbiters in de loop van de jaren geselekteerd die bewezen hebben onder allerlei omstandigheden de wed strijden normaal te kunnen laten ver lopen. Dat betekent, dat die scheids rechters bekwaam worden geacht, al kunnen zij net als een voetballer wei eens een dag hebben waarop zij min der goed in vorm zijn. Dat houdt dan in dat zij het spelverloop beïnvloeden. Spelverruwing Met zo'n aktie als in Engeland wordt gevoerd tegen de spelverruwing zeg je eigenlijk tegen de scheidsrechters, dat zij voordien daartegen niet genoeg zijn opgekomen. En dan kom je aan een moeilijk te beoordelen punt. Waar moet je als scheidsrechter in het veld direkt een beslissing nemen; waar begint de spelverruwing en eindigt de harde tackle? „Als je, zoals de Engelse scheidsrech ters, van hogerhand krijgt te horen, dat je veel en veel strenger moet gaan optreden tegen spelverruwing, dan ga je de wedstrijd die je fluit in haar be loop beïnvloeden. Dan ben je namelijk verplicht om vaker te fluiten en stren gere straffen uit te delen. Dat strenger straffen houdt in meer boekingen, waarschuwingen en spelers uit het veld zenden. Veel gevraagd Reken erop, dat dat heel veel moei lijker voor een scheidsrechter maakt, want de kans op onregelmatigheden wordt niet alleen bij te slap, maar ook bij te streng fluiten en straffen groter. Daarom is het maar het beste dat een scheidsrechter kan optreden op de wij ze die hij nodig acht en waardoor de scheidsrechtercommissie hem heeft ge kozen om in het bteaalde voetbal te fluiten. Rest nu de vraag of het voetbal inder daad zo is verruwd. Het betaalde voet bal, waar soms grote financiële be langen op het spel staan, zowel voor de clubs als de spelers, heeft ongetwijfeld de neiging tot harder spel bevorderd. Onze Nederlandse scheidsrechters zijn internationaal veel gevraagd. Dat be wijst, dat zij goed voor hun taak be rekend zijn. Maar dat neemt niet weg, dat de commissie de scheidsrechters soms adviezen geeft. Hoe zij die moe ten opvolgen is hun zaak in de wed strijden die zij leiden, want dan moe- ten zij a la minute beslissingen nemen. As. zaterdag, 12 augustus, begint ook bij SEC het voetbalseizoen 1972-'73- Om 13 uur vangen de wedstrijden aan van het toernooi om de „Piet Schrij vers-senior" beker. Naast het junioren A-team van SEC, nemen aan dit toer nooi deel de verenigingen Baarn, Do- nar uit Hilversum, Huizen, Zwaluwen Vooruit uit Utrecht, TOV uit Baarn Victoria uit Hilversum en Quick uit Amersfoort. Gezien de sterkte van de deelnemende elftallen belooft het een interessant toernooi te worden. Zondag, de 13e augustus, spelen het eerste en tweede elftal van SEC de eerste wedstrijd van het SEC-neder- laagtoernooi om het Koningin Emma monument. Deze trofee werd twee jaar achtereen gewonnen door Zuid- vogels. Om 14.30 uur speelt SEC 1 tegen SCE uit Nijmegen en SEC 2 tegen het tweede elftal van dezelfde vereniging. Tijdens de keuring voor politiehonden te Zeist behaalde de heer H. C. Mol met zijn bouvier Marco het certificaat politiehond met 301 punten. De heer Mol is lid van de politiehonden dres- suurclub '„De Bewaker" te Soest. Tijdens afwezigheid van de bewoner werd dinsdagavond ingebroken in het café van de heer S, aan de Stadhou derslaan. Via de balkondeuren ver schafte men zich toegang tot het pand, alwaar een bedrag van ƒ400,werd ontvreemd. De politie stelt een onder zoek in. Ook werd ingebroken in de kapsa lon „Robert" aan de van Goyenlaan. Hier werd een ruit uit de voordeur genomen. De buit bedroeg 30, Een poging tot inbraak werd ge daan bij de kruidenier V. aan de Beu kenlaan. De dader kwam niet verder dan het verwijderen van de stopverf van een ruit in de zijdeur. Vermoede lijk werd hij daarbij gestoord. De waarnemend arrondissementsinge nieur van rijkswaterstaat heeft de ge meente bericht dat het rijk alsnog be reid is een bijdrage te verlenen, groot ƒ78.325,61, in de kosten van grond aankoop ten behoeve van de aanleg van rijwiel- en voetpaden langs en riolering in de Birkstraat. Ter verkrijging van deze bijdrage moet de raad met rijkswaterstaat een over eenkomst aangaan, waaraan echter geen voorwaarden zijn verbonden. De heer W. K., wonende in een flat van de Alb. Cuijplaan, deed bij politie aangifte, dat uit zijn geparkeerde auto, aan de achterzijde van genoemde flat, enige voorwerpen, zoals een luidspre ker, kilometerteller, temperatuurmeter, jerrycan met benzine en twee bontvel len, waren ontvreemd. De auto was opengebroken. Wij houden ervan vreemde landen en mensen te zien en daarom trekken wij in drommen de grenzen over. We ge nieten van het natuurschoon, wij speu ren naar exclusieve artikelen en wij azen op koopjes in het buitenland. Wij plegen onze ogen goed de kost te ge ven. Daarmee kunnen wij ons voor deel doen, op velerlei gebied. Cf wij nu naar Duitsland, Oostenrijk, Spanje of Frankrijk gaan, overal zien wij de mensen werken. Men werkt er zeker niet minder hard dan in Neder land. We zien de vrouwen, gehuwd of ongehuwd, in groter getal en in 't al gemeen langer werken dan bij ons. Wij zien ook de mannen dikwijls lan ger werken. Met name in het week end zijn er duizenden buiten onze grenzen bezig aan hun eerste of twee de baan. Daarnaast werken er bijna nog meer aan hun eigen huis. Wij kunnen daarover nadenken wanneer wij het over onze welvaart hebben. Wij zien dan een van de oorzaken waarom wij bezig zijn de koplopers van de inflatie te worden in Europa. Wij kunnen daarom een van de oor zaken van de toenemende werkloosheid vinden in Nederland. Want vele van de werknemers in de ons omringende landen zien wij werkzaamheden ver richten, waarvoor de Nederlandse wer ker de neus ophaalt. Daar moet maar een gastarbeider voor komen! Verge ten wij niet dat Europa op weg is naar ekonomische eenheid. Wij zullen ons in arbeidstempo, ijver en arbeids tijd moeten instellen op Europese ver houdingen. Wij krijgen dikwijls de in druk dat wij bezig zijn achterop te ra ken. Een vakantie is er om bij te ko men. Ook op het gebied van prestatie- vergelijking met de buurlanden. BOEKHANDEL 1 Soesterbergsestraat 53 - tel. 2419 Soest HORLOGER-JUWELIER Koninginnelaan 21, Soest Telefoon 8319 van Banketbakkerij Van der Hulst. GEVONDEN Cyperse poes, rood halsbandje, omge ving Alb. Cuyplaan. Bastaard pincherje, teef, kale nek. Zwart/witte kater, omgeving Kolonie- weg. VERMIST Zwarte Bouvier, met touw om zijn nek. Mevr. v. d. Horst, Korte Hartweg 25, tel. 4008. Witte poedel, 1 jaar. Mevr. Müller, tel. 030-937737. Deze hond is vermist om geving Vlasakkers Amersfoort. Airdale terrier, reu, naam Astor, 7 jaar Fam. Blokje, Van Weerden Poelmanlaan 3, Den Dolder. GEBOREN: Saskia Irene, dochter van H. H. Richter en E. Y. Renes. Mi randa, dochter van R. P. A. Siem en J. E. Bolle. Sandy, dochter van K. W. Bleijenberg en A. M. Okhuizen. Sebastiaan Benjamin, zoon van C. A. J. van der Geer en H. L. J. van Hoof. Mark Russel, zoon van J. J. Kol en V. L. Nye. Leonie Simone, dochter van L. A. M. Valk en C. E. Dorland. Annelinde, dochter van H. Wolfsen en H. A. J. Dijkhorst. Louise Bri gitte, dochter van D. Doorn en E. H. Jonkheid. Willem Nicolaas, zoon van W. J. van Schaffelaar en H. J. Vogele zang. Elisabeth Catharina, dochter van G. J. Schoenmaker en E. C. Harm. Robin Stephan, zoon van H. H. Pe- tersen en A. van Mechelen. ONDERTROUWD: Arnoldus Jansen en Helena van Soest. Dirk van der Pol en Henriëtte Christina Keijn Hors man. Hendrikus Johannes van den Berg en Bea Hendrika van der Sluis. GETROUWD: Tom Aris Louis Meijer en Florence Dianne Trib. Frederik Smits en Tine Admiraal. Cornelis Docter Kampen en Yvonne Edith Gi- léra Schut. Cornelis Gijsbertus Ge- rardus Josephus der Teuling en Mar- tina Maria van der Vaart. OVERLEDEN: Wilhelmina van Dalen, gehuwd met F. A. Beijen. Cornelis Johannes van 't Klooster, gehuwd met A. A. van Middelaar. Jacob de Vries, weduwnaar van B. C. Mase- reeuw. Teunis Renes, gehuwd met E. P. Maters. Johan Ferdinand Sta- verman, gehuwd met T. Held. Ge- rardus Petrus Sloothaak, gehuwd met J. J. A. Fischer. Maria Johanna Gerarda Theresia Zekveld, gehuwd met A. I. W. de Goede. Cornelia Wilhelmina Ligthart. In de nacht van dinsdag op woensdag heeft een vrachtauto op de Akkeren een lichtmast en enige boompjes om vergereden. De chauffeur reed door, maar zijn wagen werd later bescha digd aangetroffen op de Insingerstraat. Blijkens de papieren werd hij vermoe delijk bestuurd door de 25-jarige P. B. H. A. uit Soest. De politie stelt een onderzoek in. De Natuurbeschermingswacht „Eem- land" houdt bij redelijk weer a.s. zon dag 13 augustus een natuurwandeling. Vertrek te 14 uur vanaf ingang van het kasteel Groeneveld aan de Amsterdam sestraatweg te Baarn. Duur der wandeling ongeveer anderhalf uur. Deelname kosteloos. overdekte Dolfijnenstadibn ter wereld met 2.500 zitplaatsen ziet u een unieke show van zeeleeuwen en dolfijnen in één programma. Tijdendagelijks 10.00 - 11.30 - 13.00 -14.30 - 16.00 en 17.30 uur. Zondags niet om 10.00 uur. Onderwaterpanorama. Robarium. Expositie walvisachtigen. Afd. Utrecht zondag voetbal le klasse B Res. 2e klasse E Soesterberg Soesterberg 2 Argon BVC 3 DSO (U.) Candia 2 EMM CDN 3 Fortitudo EMS 3 Kamerik HDS 2 KDS Houten 2 Maarssen Patria 3 Nijenrodes W. B. Duurstede 2 Utrecht Zeist 3 Patria VSK Res. 3e klasse A Res. 3e klasse B S.O. Soest 3 Soesterberg 3 Hoogland 4 Amf. Boys 4 Hooglanderveen 2 Amsvorde 4 Quick 6 APWC 4 Roda '46 3 Hooglanderveen S Scherpenzeel 2 KWA 4 Veensche Boys 2 Quick 7 WZA 3 Quick 8 VVOG 3 Veenendaal 3 Res. 3e klasse C Res. 3e klasse E S.O. Soest 4 SEC 4 BW '31 3 Actif 5 Gooische Boys 2 Baarn 4 Hertha 2 Donar 4 Hilv. Boys 2 's Graveland 4 LVV 4 Limvio 3 SIOS 2 Vesting 5 Zebra's 3 SDO 5 Res. 3e klasse F SEC 5 S.O. Soest 5 Donar 5 EMM 5 LVV 6 Quick 6 Vesting 6 Victoria 6 Afd. Utrecht zaterdag voetbal 3e klasse B Res. 2e klasse C Soesterberg SEC 2 Aurora Boys Altius 3 CDN Chefana 2 DEV Desto 4 DVSA FC Majella 2 FZO Lopik 2 NSVS Maarssen 2 Scherpenzeel PVDV 2 SVP SVM Boys 2 VVJ 2 TOV 2 Res. 3e klasse D Res. 3e klasse E VVZ 3 VVZ 4 Altius 6 Altius 7 CJVV 4 Baarn 3 Hoogerheide 3 Bloemkwartier 4 Huizen 6 Chefana 3 OSO 3 Huizen 7 Roda '46 2 Hoogerheide 4 SOVA 3 TOV 3 SVM Boys 3 Zuidvogels 8 Vallei vogels 2 voor Midden en Oost Nederland IN SAMENWERKING MET „DE GOUDEN SNAAR" 1 I'M ON MY WAY George Baker Selection Negram 2 (2) OH OH JULY Los Diablos - Bovema 3 ROCK IN THE SEA Shocking Blue - Dureco 4 4) LADY ELEANOR Lindisfarne - Phonogram (Lex Harding) 5 6) WAAROM LAAT IEDEREEN MIJ ZO ALLEN Wilma - Dureco 6 (11) COMME JE SUIS Vicky Leandros - Phonogram 7 7) FREE FOUR Pink Floyd - Bovema 8 9) TROGLODYTE Jimmy Castor Bunch - Inelco 9 (12) TABOO The Walkers - Telstar 10 (17) RUN TO ME The Bee Gees - Polydor 11 (13) I CAN'T HELP MYSELF Donnie Elbert - Ariola/CNR (Hans) 12 TANGO JOHNNY Nico Haak en de Paniek zaaiers - Polydor 13 (18) PENELOPE The Poppys - Barclay CNR 14 MARY Oscar Harris The Twinkle Stars - Dureco 15 LADY OF FATIMA Ton Foggerty Bovema 16 (16) JELSKEDIJE Ciska Peters - Phonogram 17 5) IT'S GREAT FUN The Hearts of Soul - Basart 18 SUNDAY Albert West - CBS 19 (20) LIVE WITH LOVE Debbie - Ariola/CNR 20 LAYLA Derek the Domino's Polydor

Soester Courant | 1972 | | pagina 5