onskleine HOMEE „be BfAatoe 1 kAR" hoofdartikel Bezoek onze nieuwe kaarsenboutique siioxkorri;/ 4XduMML j Jongens coats Jongens truien Jongens pantalons Veronica's Ir. E. Holtrop opende expositie „Kunstenaars voor Vietnam" ,.De verschrikking van deze oorlog moet nog tot ons doordringen" Electronisch orgel in de regionale muziekschool Amersfoort Onderscheidingen voor „Olympia-wandelaars" fraaier haar door Biosthetische haarverzorg'ing kindervoorstelling in het Openluchttheater r ||gö|| b o u t i q u e j Exclusieve sortering o.a. Geboortekaarsen - Doopkaarsen Kalenderkaarsen Abrahamkaarsen - Tuinlichten M ij Rijbaanverdubbeling Biltseweg Bromfiets uit verkeer genomen Nieuwe cursussen bejaardengymnastiek Kerkconcerten Officiële mededelingen SOESTERBERG Top bejaardenflats bereikt Zilveren „Prinses Marijke"-kleuterschool Zondag a.s. Installatie pastor Van Eyk Piep noch Stok naar de „Floriade" Parachutisten door brandweer bevrijd Inbraak in machinefabriek Botsing tussen vrachtwagen en touringcar Kindervoorstelling Eiermarkt bij: Heren- en Jongenskleding STEENHOFSTRAAT 66 SOEST Telefoon 8644 „De Gouden Snaar" Soester Courant van donderdag 24 augustus 1972 „Ik ben overtuigd, aldus de heer Holtrop, dat pas na afloop van deze oorlog, als de informatie barrières geslecht worden, dat dan pas de verschrikkelijke Waarheid van deze oorlog tot iedereen zal doordringen. Dan staan degenen, die Bu afzydig blyven en toch wei iets voor een ander over hebben, een ont goocheling te wachten. Zoals ik op mijn beurt ontgoocheld ben. want ik heb in Amerika gewoond en gewerkt. Ontgoocheld over de ontstellende wijze waarop een waarlijk democratische samenleving kan derailleren' Ingenieur Holtrop, die de uitnodiging gaarne had aanvaard, zei verder dat hij meende dat men op dit moment niet stil moest staan bij de vraag wie Mflan wel de schuldige aan de ellende Hwa s. „Dat doet u toch ook niet op straat als er gewonden op de weg liggen", |zo stelde hij. JSprekend over het werk van het Me disch Comité Nederland-Vietnam en pet verwijt dat dit comité gemaakt ivordt over het verstrekken van in formatie, zei hij: „Laten we eerlijk fcijn, vóór zij daarmee begonnen, wa ren wij nog slechter geïnformeerd dan nu en lukte het hen eenvoudig niet om Biumanitair werk te doen. Geld ont brak en is dankzij de informatie nu jgegeven". Hij noemde het indrukwekkend wat |het Medisch Comité met beperkte [middelen heeft weten te bereiken. „Een zeer hoog percentage wordt rechtstreeks in medicamenten en me dische instrumenten omgezet", en hij riep over de hoofden van de ongeveer 135 aanwezigen iedereen op een steen tje bij te dragen. Wat de tentoonstelling betreft merkte hij op dat velen geheel belangeloos hiervoor werk hebben afgestaan. „Op de meeste tentoonstellingen wordt ech ter maar een klein deel van het werk verkocht. In het geval van deze ten toonstelling zou dat beschamend zijn", aldus de heer Holtrop. Hij opende de tentoonstelling daarna met het kopen van het eerste lot van een loterij waarvan de trekking nog dezelfde avond plaatsvond. (De loterij bracht 135,op.) Bij het begin van zijn speech had de heer Holtrop op gemerkt dat hij dat niet deed als voor zitter van de Soester Gemeenschap. Hem was gebleken dat over de activi teiten van het Medisch Comité nogal verschillend gedacht werd. Daar naar zijn mening de S.G. de taak heeft der gelijke (generatie) conflicten te over bruggen, wilde hij zich als voorzitter van de S.G. niet politiek opstellen. „Daarom sta ik hier niet als voorzitter van de S.G., maar als mijzelf. De ini tiatiefnemers vonden dat triest. Dat begrjjp ik," aldus de heer Holtrop. De tentoonstelling loopt tot en met zondag 27 augustus a.s. De niet verkochte kunstwerken wor den zaterdagavond geveild. Veiligmees- ter is de heer Ab Hofstee. De veiling begint om 20.30 uur. I In Hulshorst werd zaterdag de Bos- beektocht gehouden en georganiseerd door WIOS. Er verschenen 850 deelne- I mers aan de start, waaronder de groep van de christelijke wandelsportvereni ging „Olympia". De adspiranten liepen 6 kilometer en in verband met vakantie van mevr. Brood, deze keer met mej. Y. Edelen- bosch. Ook zij had succes met de groep. Van de vijftien groepen werden ze eerste met 690 punten. Tweede en derde werden respectievelijk J.S.V. Rotterdam (630 pnt.) en Willen is kun nen, Ede (608 pnt.). De 20 junoren onder leiding van de heer P. du Prie liepen met nog 12 groepen 12 kilometer. Zij werden twee de met 659 punten. Eerste werd Smit. Kinderdijk (773 pnt.) en derde ESV, ESV, Elspeet met 616 punten. De senioren met de heer L Vogel kon den, ook al door vakanties, geen groep kregen een speldje voor 500 kilometer bij „Olympia". Lieneke Fonken en Nico Kaats van de senioren kregen een on derscheiding voor 2000 volbrachte kilo meters. Zaterdag nemen de junioren en adspi ranten deel aan de 15e Paleis Soest- dijktocht, welke door Olympia zelf is georganiseerd. De senioren en enkele verdere medewerkers zorgen voor de organisatie. Zij zijn hoopvol gestemd over het aantal deelnemers voor zater dag. U kunt zich nog opgeven voor 6, 12, 18 of 25 kilometer. De start is van 10.30 tot 14.30 uur bij het wijkgebouw van de Emmakerk aan de Regentesselaan. vormen. Aan het eind van deze wandeltocht reikte de algemene leider, de heer W. A. Suman enkele onderscheidingen uit. Drie juniorenleden, Marga Houtman, Els van de Grift en Jolanda Hornsveld Met ingang van half september a.s. zal aan de muziekschool gestart wor den met klassikale lessen electronisch orgel voor kinderen en volwassenen. Deze, voor de muziekschool nieuwe, les vorm is te beschouwen als een uitbreiding van het „lessenpakket" ten dienste van de beoefening van de lichte muziek. Van verschillende zijden wordt de muziekscholen verweten dat zij, in zake de vorming van beoefenaren der lichte muze „de boot gemist hebben". Geheel ten onrechte is dit verwijt niet reden waarom de regionale Muziek school nu ernaar streeft genoemde achterstand in te halen. Verleden jaar is reeds gestart met de lessen in jazz- en beatballet, die het volgende cur susjaar zullen worden voortgezet. Ook in de toekomst zal de aandacht van de muziekschoolleiding gevestigd blijven op geleidelijke uitbreiding van de sector lichte muze. De lessen van het orgelpracticum zul len worden gegeven volgens de mo derne methodiek van het klassikale instrumentale onderricht. Dit houdt o.m. in: een meer aantrekkelijke „ver pakking' van speeltechnische elemen ten, keuze van muziekmateriaal dat zoveel mogelijk is aangepast aan de interessesfeer der spelers, gebruik van de z.g. overheadprojectie, waardoor het mogelijk is bepaalde leerstof op praktische wijze in groepsverband te behandelen. Er zal ook aan niet-be- zitters van een instrument de moge lijkheid worden geboden gedurende een „kennismakingstijd" de lessen te volgen. Deze periode zal duren vanaf het begin der lessen tot eind oktober. Diegenen die vanaf 1 november de lessen willen voortzetten, zullen dan echter wel over een eigen instrument moeten beschikken. Voor 1 groep van 10 volwassenen, die nog geen electronisch orgel bezitten zal bovendien, bij wijze van experi ment, de gelegenheid worden gebo den op de muziekschool (Amersfoort) te studeren gedurende het lopende cursusjaar. Dit is uiteraard slechts Zondagmiddag a.s., aanvang half drie, wordt in het Openluchttheater aan de Soesterbergsestraat een kindervoor stelling gegeven door de toneelgroep Nederlands Jeugdtoneel. Opgevoerd zal worden het stuk „De dolle belevenis sen van Hans Worst". De kassa is geopend vanaf 12 uur. Voor het overige verwijzen wij naar de advertentie elders in dit blad. VIIMKEIMWEG 21 - SOEST ;.ik ïcn beeld van de drukte bü het „schatgraven" ■et r ro in de Soester Duinen. Ondanks ninder góede weerspÏÏten ruim 550 kinderen het afgezette terrein om, op *>ek naar de 250 prijzen. Deze schatgraverij werd georganiseerd door de V.V.V. Hoest in samenwerking met de Coca-Cola fabriek, Lindner en de Raiffeisen- bank. Na anderhalf uur waren de meeste „schattengevonden. soesterbengsestraat44 telefoon 2045 Het gedeelte van de Biltseweg, vanaf de aansluiting van de Dolderseweg tot de Amsterdamsestraatweg nabij paleis Soestdijk behoeft, om te voorzien in een veilige en redelijk vlotte verkeers afwikkeling ook bij een verder ver keerstoename, reconstructie. De verkeerstoename vloeit voort uit de stedelijke uitbreidingen van Soest en Baarn. In verband met de aandacht die in het bijzonder bij dit wegvak dient te wor den besteed aan de landschappelijke as pecten, is in samenwerking met het Staatsbosbeheer en de provinciale pla nologische dienst een voorkeursplan met enige alternatieven ontwikkeld. Het voorkeursplan voorziet in een rij baanverdubbeling, met ter hoogte van het landgoed Pijnenburg een nieuw tracégedeelte. Het vooroverleg over deze plannen met de betrokken ge meentebesturen, de landeigenaren en de Contactcommissie voor natuur- en landschapsbescherming vergde meer tijd dan destijds werd voorzien. Het plan zal echter naar verwachting dit najaar ter publieke discussie wor den gesteld. Op het werkprogramma 1973 van de provincie is voor grondaankopen ten behoeve van dit plan een aanloopbe drag van ƒ500.000 gereserveerd. De politie nam de bromfiets van de 17-jarige J. de G. in beslag. Het appa raat bleek te zijn opgevoerd en kon 85 km per uur rijden. Van onze man in Den Haag vernemen wij, dat het kabinet overweegt het dragen van truien te propageren ter bezuiniging op de nationale uitgave voor dassen. Niet om die bezuiniging, maar omdat wjj zoveel truien hebben. Doe de regc ring eens plezier en koop een trui bjj ons. mogelijk op tijden gedurende welke het practicum niet wegens lessen be zet is. De klassikale lessen zullen alleen in de muziekschool (Muurhuizen 1) wor den gegeven. De mogelijkheid tot in richting van een practicum in Soest zal nog nader door de muziekscool- leiding worden onderzocht. Om belangstellenden de gelegenheid te geven, nadere informaties omtrent het electronisch orgel, het orgelprac ticum, de lesmethodiek, financiële con sequenties, etc. in te winnen, zal een drietal voorlichtingsavonden worden georganiseerd op maandag 28, dinsdag 29 en donderdag 31 augustus a.s. in de Aula van de muziekschool, Muur huizen 3, Amersfoort. Aanvang 20 uur. Op deze avonden zal tevens het prac ticum door een deskundige worden gedemonstreerd, en is er gelegenheid tot het stellen van vragn. Kostenloze invitaties zijn vanaf 22 augustus verkrijgbaar bij de admini stratie van de muziekschool, Muur- huizen 1, Amersfoort. Tenslotte: De lichte muziek, en in het bijzonder het electronisch orgel, geniet de belangstelling uit grote lagen der bevolking. Om dit uitgebreide wer kingsgebied te bereiken, zullen de les sen van het practicum tegen „popu- laire" lestarieven worden gegeven. De Stichting Fed. Raad voor het Be jaardenwerk Soest maakt bekend, dat de nieuwe cursussen Bejaardengym- nastiek o.l.v. mevr. H. Bruins, bewe gingstherapeute Cesar, in september een aanvang zullen nemen. Elke cursus bestaat wederom uit 8 les sen; het totale cursusgeld bedraagt ƒ8,per persoon, duur van de cur sus 2 maanden. De begindata van de lessen luiden als volgt: Vrijdag 1 september a.s., in Braamhage, Insp. Schreuderlaan. 15.30 uur. Dinsdag 5 september a.s. Wijkgeb. El- theto (busstation Soest-Zuid, Driftje 4a) resp. 10.30 en 15.30 uur. Woensdag 6 sept. a.s. Ver.gebouw St. Joseph, Steenhoffstraat, aanvang 13 uur. Wegens het tijdelijk niet beschikbaar zijn van het Anna Paulownahuis aan de Burg. Grothestraat 51 zullen de les sen, die daar gegeven werden, gedu rende de maand september worden ge houden in een zaal van de Julianakerk aan de Julianalaan op woensdag, aan vang 15.30 uur. 1ste les woensdag 6 september a.s. Voor deelneming aan een cursus be- jaardengymnastiek dient u uw huisarts vooraf te raadplegen. Gelegenheid tot aanmelding en alle verdere informatie bij de volgende contactpersonen: mevr. M, Hoek-te Rey, Buntweg 27, tel. 4419. Mevr. H. M. de Beer-Kerkhof, Gr. Melmweg 7, tel. 4448 en bij de projektleider (Driftje 4a, tel. 2723). De maandelijkse kerkconcerten in de Oude Kerk te Soest worden hervat op zaterdag 26 augustus a.s., met een or gelconcert door de cantor-organist der Oude Kerk, Jan Jansen. De programmaindeling volgt de lijn, welke door de organist voor dit jaar werd uitgestippeld, n.1. vóór de pauze werken van J. S. Bach. In dit geval zijn dat de Triosonate no. IV, drie van de „Leipziger Chorale" en de Toccata en Fuga in F gr. Na de pauze worden romantische en moderne werken gespeeld: Sonate no. III van F. Mendelssohn, Preludium en Fuga in d kl. opus 65 van Max Reger en tenslotte van Jehan Alain de „Li- tanies". Het concert begint om 8.15 uur. o De voorzitter van de commissie voor de beroepschriften; gelet op het be paalde in de verordening voor de be roepschriften; maakt bekend: dat op vrijdag, 8 sep tember 1972 te 16.30 uur, ten gemeen tehuize van Soest een openbare zitting zal worden gehouden van de commissie voor de beroepschriften. De agenda van deze zitting vermeldt het beroepschrift van de heer H. A. Fugers, Kerkpad N.Z. 22 te Soest tegen de weigering van een vergunning voor het aanbrengen van een dakkapel op de woning Kerkpad N.Z. 22, alhier. Soest, 24 augustus 1972. 1 LmVAJVMgE n ineuü 1 mlman MODEGROEP MODE SOESTERBERGSESTRAAT 51 SOEST De Bejaardenflats aan het dorpsplein te Soesterberg in aanbouw. Het hoogste punt van de bejaarden flats aan het Dorpsplein van de Stich ting Woon- èn Dienstencentrum Be jaarden Soesterberg, zal morgen vrijdag 25 augustus bereikt worden. In aanwezigheid van de bestuursleden van de stichting zal het „toppunt" ge paard gaan met een kleine plechtigheid door het hijsen van de vlag. Deze of ficiële gebeurtenis zal om vier uur plaatsvinden. Er worden 87 bejaardenwoningen ge bouwd met een dienstencentrum. Ar chitect is het architectenbureau Leich- ner n.v. uit Loenen a.d. Vecht; aanne mer is de n.v. Van der Tol uit Bunnik. Ter gelegenheid van het 25-jarig be staan van de vereniging „Een Christe lijke Kleuterschool" recipieert het be stuur van deze vereniging op zaterdag 26 augustus om 14.00 uur in de ont moetingshal van de Gereformeerde kerk aan de Gen. Winkelmanstraat. Het huidige schoolgebouw „Prinses Ma. rijke" aan de Gen. Spoorstraat werd in 1955 in gebruik genomen. Van augustus 1947 tot deze opening werden de kleu ters opgevangen in de villa „Nellie steijn", waar nu de Marechausseekazer ne staat. De bouw van de huidige kleuterschool was in die jaren geen eenvoudige zaak. Er bestond nog geen Kleuteronderwijs wet, wat inhield, dat het toenmalige bestuur onder voorzitterschap van de heer Seisveld, de grondaankoop en de bouwkosten geheel uit eigen middelen moest zien te financieren. Mede dank zij het werk van een aantal enthousiaste moeders, die bazars orga niseerden, kon er gedacht worden aan grondaankoop. De meeste grondeigenaars waar men mee te maken had, bleken wel bereid om tegen een zeer billijke prijs afstand van hun grond te doen. De gemeente Soest leende een bedrag van ƒ60.000,- tegen een naar de hui dige maatstaven geldende zeer lage rente. De echtgenote van de oud-burgemees ter, mevrouw Bentinck, die zelf deel uitmaakte van het bestuur verrichtte de eerste steenlegging en vanaf dat moment vorderde de bouw gestaag. Veel ouders verrichtten daarbij in hun vrije tijd nog diverse hand- en span diensten, alles om de kosten zoveel mogelijk te beperken. Velen uit Soesterberg hebben de Chris telijke kleuterschool bezocht en steeds heeft het personeel getracht om van uit de Bijbelse boodschap het kind zo goed mogelijk voor te bereiden op de „grote school". Het bestuur verwacht naast een groot aantal genodigden een minstens even proot aantal ouders van de huidige kleuters, alsmede veel oud-leerlingen op de receptie te mogen begroeten. Met ingang van 15 augustus is als „pastor deservitor" van de Sint- Caro- lus parochie te Soesterberg benoemd pastor F. C. E. van Eyk, die zondag af scheid heeft genomen als pastor in Ede. Tijdens de Eucharistieviering van za terdag 26 augustus, om 19.00 uur, zal pastor Van Eyk door de deken van Amersfoort, S. P. M. Hoorneman ge- installeer d worden. Deze liturgische viering zal mede verzorgd worden door het groot gemengd parochieel koor en het jongerenkoor. Na afloop van deze viering bestaat er in de hal van de Titus Brandsma- school gelegenheid tot kennismaking met de nieuwe pastor. Na het gezellig pannekoeken eten van de bejaarden staat er nu weer een bingo op het programma van de be jaarden van Piep noch Stok op dins dag 29 augustus. Op dinsdag 19 september gaan de be jaarden een dagje uit. Om 9 uur ver trek vanaf het Dorpsplein per autobus. Na het koffiedrinken in Bussum een bezoek aan de Floriade, waar een speciale gids de bejaarden veel zal laten zien en weinig zal laten lopen. De lunch wordt op de Floriade ge bruikt. Om 15.00 uur vertrek uit Amsterdam naar Leiderdorp voor de thee. Het diner is in Delft, waarna de bejaar den nog kunnen genieten van cabaret, zodat zij ook eens een avondje laat thuis komen. De kosten zijn 10, p.p. en men kan zich opgeven bij mevrouw Koevoet (tel. 1898). Vier parachutisten van de Paraclub Mobiele Colones raakten zaterdag door de sterke wind uit de koers. Een kwam er in een boom terecht en kon zichzelf niet bevrijden. De brandweer moest daarvoor te hulp geroepen wor den. Een andere kwam ook in een boom te hangen, maar wist zichzelf te bevrijden. De twee overigen slaagden erin door knap manoeuvreren de bo men te ontwijken en de grond veilig te bereiken. De heer H. uit Lunteren deed aan gifte van een inbraak in een machine fabriek aan de Dijkhuisstraat. Door het verbrijzelen van een ruit in een deur was men de fabriekshal binnen gekomen. Vermist worden twee doos jes met moertjes, boutjes en sluitingen alsmede twintig reeds gebruikte vij len, vijf nieuwe verfkwasten en een baco-sleutel. De schade bedraagt 120 en is aanzienlijk meer dan de waarde van de buit. Maandagmorgen is een botsing tussen een vrachtauto, bestuurd door P. de G. (21) en een toeringcar met een gezel schap dames, bestuurd door L. v. D. (48), op het kruispunt Amersfoortse- straat-Van Weerden Poelman weg bij zonder goed afgelopen. De toeringcar moest bij de stoplichten plotseling uitwijken, toen de voor hem rijdende personenauto voor het op oranje springend verkeerslicht afremde. De bus werd op dat moment inge haald door de vrachtwagen, die als gevolg van de botsing de verhoogde middenberm ofschoof. De vrachtwagen verloor daarbij een veertigtal kratten bier en limonade. De schade was aanzienlijk. De weg bezaaid met glasscherven; de autobus dermate beschadigd dat hij vervangen moest worden. Persoonlijke ongeluk ken deden zich niet voor. GEVONDEN Soort lapjespoes, (zwart/wit/rood) ca. 4 mnd. 2 Cyperse poesen, 1 grijs/witte poes. 1 Cyp. (witte) lapjespoes. In lichtingen Dierentehuis, Klein Engel daalweg 36, tel. 3583. Cypers poesje mee geel halsbandje met belletje, omgeving Smitshof. Bevr. bij Mevr. Slingerlandt, Veenbesstraat 136 4 hoog, tel. 7954. VERMIST Zwarte poedel, ca. 15 jaar, bijna blind, geschoren, rode halsband. De Heer, Emmalaan 14, tel. 5011. 2 bergeendjes. Mevr, Evelaar, Van Beuningenlaan 10, Soest. Grote lichtbruine bastaard Hazewind/ Duitse Dog, groene halsband, gesastr., litteken op rug. Mevr. Huls, Amers- foortsestraatweg 48b, Soesterberg, tel. 03463-1431 of 1224. Half echt Angaora katje, 3 a 4 mnd., van boven grijs, witte buik, witte sok jes, rechterkant neus witte veeg. Mevr, De Boer, Schoutenkampweg 68. Op zondagmiddag 27 augustus om half drie zal de bekende toneelgroep Ne derlands Jeugdtoneel o.l.v. Harm Ju- nier in het Openluchttheater van Soest aan de Soesterbergsestraat een kinder- voorstelling geven van het toneelstuk „De dolle belevenissen van Hans Worst". Zowel het jeugdige als het oudere publiek zal plezier kunnen be leven aan de dwaze potsierlijke bele venissen van Hans Worst, die samen met zijn vriendje Koos allerhande on deugende streken uithaalt. Ze houden iedereen voor de gek en maken van het leven één groot feest. Hans Worst zal ook zondag weer zijn vriendje Koos uit de moeilijkheden moeten halen, wanneer deze een schaap gestolen heeft. Op de Amersfoortse eiermarkt werden aangevoerd 30.000 stuks in prijzen van ƒ13,25 tot ƒ15,—. Middenprijs 13,r Prijs per kg 2,16. 1 1) POPCORN Diverse uitvoeringen In samenwerking met STEENHOFFSTRAAT 15 SOEST TELEFOON 2132 2(2) UN CANTO A GALICIA Julio Iglesias - Decca 3(6) MY REASON Demis Roussos - Philips 4 4) MARIO Hanny en de Rekels - 11 Pro vinciën 5 3) SEALED WITH A KISS Bobby Vinton - Epic 6 5) MICHAELA Bata Illic - Polydor 7 8) MANDOLIN IN NICOSINA Zangeres Zonder Naam Telstar 8 (10) SOMEONE Axis Riviera 9 (19) I'M ON MY WAY George Baker Selection Negram 10 7) SING ALONG Mac Katie Kissoon Young Blood 11 (18) I LIKE IT THAT WAY The Tremeloes - CBS 12 (12) DANCE, CLEOPATRA Prince Buster - BlueElephant 13 9) THE FIRST TIME EVER I SAW YOUR FACE Roberta Flack - Atlantic 14 (27) ROCK IN THE SEA Shocking Blue - Pink Elephant 15 (20) THE GUITAR MAN Bread - Elektra 16 VAYA CON DIOS (maxi single) The Cats - Imperial 17 (16) CHILD IN TIME (part 1) Deep Purple - Harvest 18 (22) OEI OEI Jan Boezeroen - Imperial ,19 (11) WAIT FOR THE SUN Bolland Bolland - Negram 20 (17) BANGLA DESH (Maxi-single) George Harrison - Apple 21 (36) PENELOPE Poppys - Barclay 22 (34) TABOO The Walkers - Killroy 23 (13) ROCK AND ROLL PART I Gary Glitter - Bell 24 (14) A WHITER SHADE OF PALE (Maxi single) Procol Harum - Maxicube 25 (15) IN THE MOOD Glenn Miller Orchestra Paramount 26 (25) JIJ HEBT ME BEDROGEN Corry - 11 Provinciën 27 (26) ZOMERZON De Makkers - 11 Provinciën 28 COMME JE SUIS Vicky Leandros - Philips 29 (31) LADY ELEANOR Lindisfarme - Philips 30 (33) RUN TO ME The Bee Gees - Polydor 31 (24) SMOKE GETS IN YOUR EYES Blue Haze - AM Records 32 (23) TOMMY Focus - Imperial 33 (29) MEISJES MET RODE HAREN Arne Jansen Imperial 34 TROGLODYTE (Cave Man) The Jimmy Castor Bunch - RCA 35 I LL NEVER DRINK AGAIN Alexander Curly - Negram 36 (30) TAKA TAKATA Omega - International 37 (21) OH BABE, WHAT WOULD YOU SAY Hurricane Smith - Columbia 38 (32) LET'S DANCE The Cats - Imperial 39 (28) OOH-WAKKA-DOO- WAKKA-DAY Gilbert O'Sullivan - MAM 40 TANGO JOHNNY Nico Haak en de Paniek- -V

Soester Courant | 1972 | | pagina 9