I m Sb w «SS! |P Slfd NEN E B,V. KE LLE IK. ER RINGENOLDUS olitico I ^(gmsniENsZNj AANKOMENDE LEERUNG MONTEUR DE BLAUWE KAR sf". *51 IN HB lig; 298 180 'AG 238 145 65 Bi Politiebureau wordt onder handen De vlag in top genomen Radio SOEST Televisie S0ESTERBER0 of I iSckoemaker Klaverjassen De Meteoren Boek van de Maand Verschijnt 8 sept. a.s. Europa Goed begin van VYZ's klaverjastoernooi Zwemuurtje voor gehandicapten EEN HEER ZONDER KOSTUUM de zaak vobfoMivlaüaÜslen Natuurbesehermingswaeht Kunstnijverheids- artikelen. Exclusieve kaarsenboutique 64 bekeuringen in twee uur tijds Gevonden voorwerpen Groot concours- hippique in ruiter sportcentrum Auto over de kop Twee nieuwe gasten bij de Paardenkamp fraaier liaar door Biosthetische Jeugdappèl Natuurwandeling SiLOX HOPPIL Eiermarkt Blij met bijen Vleesverkoop Soestdijk Cyclus kerkconcerten Mariakerk Nieuwerhoekplein Dronken fietser Burgemeester toont belangstelling voor bejaardenwerk Ledenvergadering S.P.S.V. Olland-bedrijven in Soest en Emmeloord opbeffi en Vanaf 11 september weer recreatief zwemmen in „De Turf" Bejaarden met klachten VIEUX lekkerhè! Slachtoffer mist Brandweer Soest doet dit jaar niet mee aan brandweerdag Burgerlijke stand ST. BARBARA Verzorging van R.K. Begrafenissen I. LUSTENH0UWER Soesfer Courant van donderdag 7 september 1972 2 c -C ■c 5 o C ,S" c H 41 "3 .5 ^3 - aD G C S E E o tS g> Cj 4) g-u 5= SScs ai ca 3 J'M>^ ng met leren 55) 8704 FOON JUWELIER - OPTICIEN Van VVeedestraat 12 - Soest Telefoon 6372 't Ligt toch voor de hand dat wij volop keuze bij de hand hebben als U in gouden armbanden iets zoekt wat U voor 100 wensvervulling geeft. HORLOGER-JUWELIER Koninginnelaan 21 - Soest Telefoon 8319 Eén en één is twee ringen. Die gaat U dan kopen als U het samen ééns bent. Bij ons? Dat is een goed idee en dat pakt vast goed uit. Er is veel keuze en het wordt een gezellig bezoek. Welkom verloofden g rembrandtlaan18 tel.4785 soestdïjk Nu Gedeputeerde Staten het door de gemeenteraad beschikbaar gestelde krediet voor de verbouwing van het politiebureau hebben goedgekeurd, zal zeer binnenkort een aanvang gemaakt worden met de herindeling van het hoofdbureau en de plaatsing van het nieuwe nood lokaal. Aannemersbedrijf Resink uit Soest zal de verbouwing uitvoeren, die o.m. be staat uit het verplaatsen van de foto zolder, waar tot nu toe een schietbaan kamer van de eerste etage naar de tje was ondregebracht. Op de eerste verdieping zullen gevestigd worden de recherche afdelingen en krijgt de korpschef een kantoor. Het huidige kantoor van de inspec teur Hoogma wordt ingericht als ver bindingscentrum met de meldtafel. die aan de minimale eisen zal voldoen. Inspecteur Hoogma verhuist naar de nieuwbouw, waar onder andere de ad ministratie en de bijzondere diensten zullen worden ondregebracht. De ge- uniformeerde dienst krijgt een aparte werkkamer, zodat zij hun werkzaam heden niet meer in het wachtlokaal behoeven te verrichten. In de toekomst zal slechts de hoofd ingang van de oude villa dienst gaan doen als entréé. Groot's Houtbouw uit Vroomshop, die het noodlokaal zal plaatsen, start op 1 oktober a.s. met het leggen van de fundering. Op 15 oktober begint men met de opbouw van het nieuwe ge heel in gebruik genomen kunnen wor den. De nieuwbouw blijft ongeveer 6.50 m. van het trottoir af, de voorliggende tuin krijgt een groen beplanting. Het uitzicht op het station Soestdijk gaat niet geheel verloren. Voor onze montage afdeling antenne en geluidsversterking zoeken wij een -? Sollicitatie VAN WEEDESTRAAT 72 TELEFOON 2792 Op maandag 4 september is De Meteo ren gestart met het nieuwe klaverjas- seizoen. Zo als gewoonlijk is hiervoor grote belangstelling. Aan het eind van deze eerste" avond bleek de" heer Poot winnaar te zijn met 4957 punten, twee de werd mevr. Venema mét 4873 p., derde de heer B. Hornsveld met 4864 p., vierde de heer Wiggemans met 4764 p., vijfde de heer Seezink met 4662 p., zesde de heer Abbenhuis met 4659 p. en de poedelprijs was voor de heer J. Biemans met 2400 p. De tweede klaverjasavond zal zijn op maandag 2 oktober in het clubgebouw van de Ren- en Toervereniging TEM PO. Kijken naar kinderen. Gebaseerd op het bekende tv-programma. Met 140 foto's, waarvan 24 in kleun Zolangde voorraad strekt 10.- Evenals vorig winterseizoen organi seert de evenementencommissie van de voetbalvereniging V.V.Z., dit seizoen wederom een .dergelijk toernooi van in totaal zeven ontmoetingen. Dinsdagavon&'vond de eerste wedstrijd plaats in de kantine aan de Ferd. Huijcklaan, waar 48 deelnemers(sters) aanwezig waren. De voorzitter van de evenementencommissie, de heer H. Strietman, sprak een kort welkomst woord en deelde mede, dat behalve de beschikbare prijzen, drie extra prijzen zijn aangeboden, n.1. een fiets band door de heer De Bruin (voor de eerste mars) een poederdoos door de fa. Van Kooij en een vulpenset door de heer A. van Grol. Reeds bij de allereerste gift werd het koppel mevrouw B. de Bruin en C. van Wijngaarden, winnaar van de nieu we fietsband. Na loting werd mevrouw de Bruin winnares. Zij zal de band bij de tweede wedstrijd wederom ter be schikking stellen. Uitslag klaverjassen 1. Joh. v. Kooij, 5299 p. 2. A. v. d. Breemer, 5022 p. 3. L. v. d Berg, 5007 p. 4. Mevrouw Van Kooij-Valkenet, 4833 p. 5. H. Duit, 4830 p. 6. W. Kraaij, 4816 p. 7. A. W. Brou wer, 4814 p. 8. Mevrouw Van Tricht, 4807 p. 9. L. Brunt, 4751 p. 10. L. van Hornsveld, 4722 p. 11. J. Brouwer, 4714 p. 12. J. van Doorn, 4682 p. 13. Mevr. Kruitbos, 4669 p. 14. Mevr. Van Horns- veld-Kamphorst, 4647 p. 15. Mej. Kie- viets, 4645 p. De troostprijs was voor J. H. den Otter met slechts 3257 punten. De heer H. Strietman reikte de prijzen uit. Vanaf zaterdag 9 september a.s. en vervolgens iedere zaterdag, kunnen ge handicapten weer van 9 tot 10 uur terecht in het Instructiebad De Turf. Soester fysiotherapeuten en een bad meester zullen steeds aanwezig zijn voor de begeleiding. Deze week werd de hoogste top bereikt van het in aanbouw zijnde Gezond heidscentrum van de gezamenlijke Kruisverenigingen aan de Smitsweg, hoek Nieuweweg. Men hoopt het begin volgend jaar in gebruik te kunnen nemen. Gelukkig maar, dat u in deze.tijd'öok een hèer .kunt zijn zonder kostuum. Je 'prettig Voelen in je*' vrije tijd is één van de voorrechten in'het mieuwe modebeeld. Onze kleding, voor de vrije 1 •tijd is daar geheel op'g'eri.cht. Een sportieve pantalon'met coltrui,'een shirtjneèn gedurfde 'kleur,'"een''vest, netïets anders vamsnit: Noemt u maar op. Kijkt u maar'eens rond in onze zaak.en. neemt u er vooralde tijd voor,;.; Ij Wij advisererru graag in ,,prettige;j kleding, LID VAN DE I V. De Natuurbeschermingswacht „Eem- land" organiseert in september twee excursies naar natuurgebieden. Het betreft hier wandel-excursies, welke beide op zaterdag zullen worden ge houden. Op 9 september gaat de reis naar de Maria Peel en de Strabrechtse Heide De Maria Peel is het uitgestrekte hoogovengebied op de grens van Bra bant en Limburg, dat zich kenmerkt door een grote soortenrijkdom, zowel op botanisch als op zoölogisch gebied. De Strabrechtse Heide is het impo sante, afwisselende heidegbied ten zuidoosten van Eindhoven; een der prachtigste landschappen van Neder land, met eveneens een rijkdom aan planten en dieren. Het duingebied van Voorne wordt op 23 september bezocht. In dit natuur reservaat vraagt, in deze tijd van het jaar, in de eerste plaats de pracht van de bes-dragende heesters de aan dacht. Doch ook overigens valt er zoveel te genieten voor de natuurlief hebber, dat een dag-excursie eigenlijk veel te kort is. Voor beide excursies zijn in de bus nog een beperkt aantal plaatsen vrij, welke door niet leden ingenomen kun nen worden. Inlichtingen bij de heer W. Post, Soest, tel. 5693. VINKENWEG 21 - SOESTDIJK SMODS SOESTERBERGSESTRAAT 51 SOEST (Naast het postkantoor) Telefoon 2476 Afgelopen dinsdag haaft de politie op de Stadhouderslaan, door het inzetten van de radarapparatuur, in twee uur tijds 235 motorvoertuigen gecontro leerd op snelheidsovertredingen. Liefst 64 automobilisten bleken de maximumsnelheid, 50 km., te overtre den. Er waren er bij die 100 km en meer reden. Zij krijgen allen de re kening gepresenteerd. De politie maakt bestuurders van motorvoertuigen erop attent, dat deze, controle, die vanuit een gesloten, onopvallende wagen ge schiedt, opgevoerd zal worden. Men zij gewaarschuwd. De navolgende voorwerpen werden op het politiebureau als gevonden aange geven enige bankbiljetten, papieren zak met kleding, slippers, jongensbril in hoesje, duif, bedrag aan los geld, bromfiets, fototoestel, herenbril, dames horloge, jongensblazer, konijn, zijden shawl, bos sleutels, transistorradio, hondje en meisjesfiets. Betreffende deze voorwerpen kunnen aan het bureau van politie, op woens- nag en zaterdag van 14 tot 18 uur, in lichtingen worden ingewonnen. Zondag a.s. 10 sptember, aanvang 9.30 uur, wordt in het ruitersportcen trum aan de Bosstraat een concours- hippique gehouden. Het is het vijfde in successie en de deelname is groter dan ooit. Tot nu toe hebben zich een kleine 150 ruiters in laten schrijven. Zij kunnen uitkomen in het spring concours A, waar de maximum hoogte van de hindernissen 1.10 meter is; in het springconcours B met de maxi mum springhoogte 1.20 meter; in de rubriek C, het jachtspringconcours, maximum hoogte van de hindernissen 1.30 meter en in de rubriek D, de ge- schiktsheidproef voor jachtpaarden. De rubriek D wordt vooraf gegaan door een keuring van jachtpaarden op gangen en exteriuer. De parcoursen worden gebouwd door de heer J. B. Polak uit Utrecht. Als juryleden zullen fungeren de hunts- man van de KNJV, de heer D. van Laar uit Leusden, de bekende inter nationale springruiter Anton Ebben en zijn echtgenote, mevrouw Ebben- v. d. Hoek en de heer S. Pruikemaker. De omroepinstallatie, waardoor het pu bliek constant op de hoogte gehou den wordt van de verrichtingen van de deelnemers, zal verzorgd worden door de heer Campagne. De bezoekers kunnen de strijd volgen vanaf het overdekte terras. Gereden en gestreden wordt om de Ruitersportcentrum Soest-wisselbeker, de Van Zadelhoff- en de Pribor-wis selbekers. De wedstrijden zullen om streeks zes uur afgelopen zijn. UIT... EN TOCH THUIS BIJ BAR - CAFÉ - RESTAURANT MIDDELVVIJKSTRAAT 2 TELEFOON 3331 Op de kruising Smitsweg-Weegbree- straat verleende de 39-jarige autobe stuurder uit Zaandam G. A. v. d. K. komende van de Weegbreestraat dins dagnacht geen voorrang aan de op de Smitsweg rijdende automobilist A. C. N. (31) uit Achterveld. Bij de daarop volgende botsing kwam de wagen van v. d. K. ondersteboven op het weg dek te liggen, v. d. K. en zijn naast hem zittende verloofde mej. J. S. v. d. P. (36) uit Hilversum raakten daarbij ge wond en werden per ambulance naar het ziekenhuis Zonnegloren vervoerd. Na behandeling konden zij naar huis terugkeren. De auto van v. d. K. kan als total-loss beschouwd worden. Veel olie en benzine kwam op het wegdek terecht, dat door de brandweer werd schoongespoten. Op zaterdag 9 september a.s., om 2 uur 's middags zullen twee nieuwe gasten in de Paardekamp worden op genomen. Het eerste paard is 24 jaar oud en komt uit Rotterdam. Het heeft twintig jaar de kar van zijn baas, een melkhandelaar, getrokken. Deze heeft ervoor gezorgd dat het nu van een welverdiende rust kan genieten. De tweede gast is erg klein en is mis vormd in de achterbenen. Hij is pas vijf jaar oud en een bijzonder lief en slim dier. Het paardje stond op het punt naar het slachthuis in Hilver sum gebracht te worden. Voor het on derhoud moet de Stichting „De Paar denkamp" geheel opdraaien. Met deze twee nieuwe gasten, komt het totaal op 30 paarden. Van de klei ne pony's is Elsje met haar 45 jaar wel het oudste paard, misschien wel in Nederland. Van de grote paarden is Jaap, het orgelpaard, met 34 jaar de oudste. Voor inlichtingen kan men zich in verbinding stellen met het secretari aat van de Stichting, Beetzlaan 131, tel. 3282. Giften kunnen overgemaakt worden op girorekening 631624 ten na me van de Stichting De Paardenkamp. .- '--é'-TDs llrvjrSJI mJLrA bV.f IvIjbII Evenals in voorgaande jaren zijn de Samenwerkende Jeugdverenigingen van de Ned. Herv. Centrum- en Patijnwijk te Zeist voornemens ter opening van het winterwe het traditionele Jeugd appèl te houden en wel op D.V. 16 september a.s. in de Oude Kerk te Zeist. Aanvang 20.00 uur. Het koor is het Christelijk Residentie Mannenkoor o.l.v. J. v. d. Waart, ter- wijt als organist J. van Weelden mee komt. De spreker is Ds. A. van Eyk, Ned. Herv. predikant te Gouda. Ge opend wordt door Ds. R. J. v. d. Hoef, terwijl oud-Jeugdwerkleider Ds. J. E. de Groot de samenkomst zal sluiten. Programma's zijn bij de ingang van de Kerk verkrijgbaar; de toegang is gratis. Gezien de verwachte zeer grote toeloop is het van belang tijdig aanwezig te zijn. Een goed parkeer terrein is voorhanden in de nabijheid van de Kerk. Nadere inlichtingen worden graag ver strekt door R. Labee, Gerolaan 61 Zeist, tel. 03404-16121. Bij redelijk weer houdt de natuur- wacht Eemland a.s. zondag 10 sep tember een natuurwandeling door het landgoed Pijnenburg. Vertrokken wordt om 14 uur vanaf de Wieksloterweg O.Z., hoek Insingerstraat. De duur der wandeling is ongeveer 1V* uur en de i deelname is kosteloos. soesterbergsestraat 44 telefoon 2045 Op de Amersfoortse eiermarkt wer den aangevoerd 30.000 stuks in prijzen van 12.75 tot 14,50. Middenprijs 13,30. Prijs per kg 2,08. A.s. zondag 10 september en zondag 17 Chris Uiterwijk op de kinderboerderij De Vrije Teugel aan de Koningsweg, aanschouwelijk onderwijs geven over bijen. Uiterwijk begint zijn praatje om 2 uur. Iedereen is welkom. Zaterdagmorgen, 9 uur zal aan het slachthuis verkoop van vlees plaats vinden aan de houders van grijze kaarten, genummerd van 1 tot en met 66 en aan de houders van gele kaarten, genummerd van 51 tot en met 100. Het seizoen 1972-1973 zal maandag 11 september, om 20 uur, worden opend. Organist Gert Muts en het koor van de Mariakerk o.l.v. de heer P. Zoo- mers brengen een zeer gevarieerd pro gramma met werken voor koor en or gel van Bach en Schubert voor orgel Bach, Handel, Couperin, Franck, Che- rubini en Widor met tot slot één van de bekende improvisaties van Gert Muts. Het programma dat tevens bewijs van toegang is kost ƒ4,verkrijgbaar 's avonds aan de Kerk. Ook de andere concerten in het nieu we seizoen zullen in de Mariakerk plaats vinden op het onlangs schitte rende gerestaureerde romantische or gel. De kerk bezit een zeer mooie akou- stiek zodat de ten gehore gebrachte muziek bijzonder tot zijn recht komt in een eveneens indrukwekkende Kerk. De medewerkenden waar organist Gert Muts in deze concertencyclus mee op treedt zijn: Het koor van de Mariakerk o.l.v. de heer P. Zoomers. Sursum Corda o.l.v. de heer L. J. Meijer. St. Caecilia o.l.v. de heer G. van de Schepop. P.V.O. de heer H. Wilderdijk. De opera bas Henk van Monsjou van de N.R.U. en de le trompettist van het concert gebouw Klaas Kos. Voor de muziekliefhebbers zijn er dus weer mooie avonden in het vooruit zicht, die een grote verscheidenheid aan koren, orkest, dirigenten en solis ten brengen. H. v. d. B. (30) werd op de Koningin nelaan in kennelijke staat op zijn fiets aangetroffen. Hij werd ter ont nuchtering ingesloten en kreeg een procesverbaal. Op uitnodiging van de projectleider voor het open bejaardenwerk, de heer G. Loeb, heeft de burgemeester, me vrouw Mr. J. M. Corver-Van Haaften. maandagmorgen het zwemuurtje voor de bejaarden in het instructiebad „De Turf" bijgewoond. Zij liet zich uitgebreid voorlichten over het bejaardenwerk en sprak haar vreugde uit over de vele initiatieven die binnen onze gemeente voor de be jaarden genomen worden. Na afloop van het zwemmen woon de zij de bejaarden-sociëteit bij in het restaurant Darthuizen en onderhield zij zich op in formele wijze met de aan wezigen. Zij maakte kennis met me vrouw H. Bruins, de bewegingsthera peute en haar assistente mevrouw Middelhoven van het UW, met de gediplomeerde zweminstructeurs de he ren Gijsen en La mens en met mevrouw Saai, die de administratie voor het bejaardenzwemmen verzorgt. Donderdag 7 september a.s., aanvang 20 uur, wordt in de zaal van café-res taurant Soestdijk de algemene leden vergadering gehouden van de Soester Politie Sport Vereniging. De agenda vermeldt een voorstel tot verhoging van de contributie tot 2,50. en een bestuursverkiezing. De perio diek aftredende bestuursleden de he ren W. v. d. Brink, voorzitter, en A. Klok, 2e secretaris-penningmeester, stellen zich herkiesbaar. Het aftreden de bestuurslid J. Hofstee stelt zich, niet herkiesbaar. Door het bestuur wordt kandidaat gesteld de heer F. C. P. La Rose. Het raadgevend bureau Berenschot heeft de directie van Olland N.V. geadviseerd in de nabije toekomst het bedrijf te concentreren in De Bilt. Dat zou tevens sluiting inhouden van de vestigingen in Soest en Emme loord, waardoor een flink aantal werk nemers met ontslag bedreigd worden. Het advies geeft verder aan welke produktie ontwikkeld moet worden en welk deel van de produktie beter be ëindigd zou kunnen worden. Dansstudio DAN BEARDA CLUBS in iedere leeftijdsgroep. Aanmeldingen dagelijks van 10.00 - 21.00 uur, behalve zondags. Utrechtseweg 89 - Amersfoort Telefoon 03490 -14456 Gymnastieklessen voor dames met PIANOBEGELEIDING CURSUSSEN oktober t/m maart Mevr. BEARDA, Utrechtseweg 89 - Amersfoort Telefoon 03490 -14456 In een advertentie elders in dit blad worden de tijden vermeld, waarop vanaf maandag a.s. weer recreatief zwemmen in het Instructiebad De Turf aan de Waldeck Pyrmontlaan mogelijk zijn. Uit de opgenomen tijden blijkt dat het de organisatoren gelukt is ook op 2 ochtenden één uur recreatief zwem men in te voegen. Gehoopt wordt, dat vooral huisvrouwen hier gebruik van zullen maken. Iedere zaterdagmorgen, van 9 tot 10 uur, is het bad beschikbaar voor ge handicapten, die in dat uurtje bege leid worden door plaatselijke fysiothe rapeuten. Iedere maandagochtend, van 10 tot 11 uur, is er gelegenheid voor 't bejaardenzwemmen, terwijl alle maan dag- en donderdagavonden het bad gereserveerd is voor de zwemclub De Duinkikkers. De overige, niet in het schema van openingstijden opgenomen uren, zijn vrij gehouden voor het schoolzwem men, waar in principe kinderen van 3e en 4e klassen voor in aanmerking komen. Aangeraden wordt de adver tentie uit te knippen. Bejaarden die in een bejaardentehuis wonen en klachten hebben, welke zij niet willen bespreken met de directie en/of bestuur, kunnen zich altijd wen den tot de Afdeling Bejaardenzorg van het Provinciaal Bestuur van Utrecht (waaronder Soest resorteert), adres achter St. Pieter. drink De employé van de spoorwegen de heer D. meldde in de nacht van Dins dag op woensdag aan de politie dat hij op de A. P. Hilhorstweg een lege auto in een sloot had aangetroffen, waarvan de koplampen nog brandden. De politie trof ter plaatse een zwaar beschadigde auto aan, die uit de aan wezige papieren zou toebehoren aan 19-jarige C. D. P. uit Baarn. Van de bestuurder was echter geen spoor te ontdekken. De politie van Baarn werd ingeschakeld, maar even later meldde de politie van Amersfoort dat een gewonde autobestuurder op het bureau in Amersfoort gebracht s en voor behandeling naar het ziekenhuis de Lichtenberg vervoerd werd. Het bleek P. te zijn, die na het ongeval richting Amerstfoort gelopen was en daar door een passerende auto mobilist werd opgepikt. P. die door zijn verwondingen moei lijk kon praten, verklaarde door plot seling optredende mist van de weg geraakt te zijn. Zijn auto werd naar het politiebureau in Soest gesleept. Dit jaar zal de brandweer van Soest niet mee doen aan de nationale brand weerdag die op zaterdag 9 september a.s. gehouden wordt. De reden is voornamelijk gelegen in het feit dat de Soester brandweer volgend jaar haar vijftig jarig jubile um viert, een jubileum dat men op grootse wijze hoopt te vieren. Speciaal de jeugd zal dan zeker weer aan haar trekken komen. Brandweer commandant Groart stelt daarbij dat belangstellenden steeds voor informa tie bij hem terecht kunnen, zij het dan deze keer niet op zaterdag a.s. GEBOREN: Jennifer Claudine, dochter van B. van der Wal en H. Laterveer. Angelique, dochter van J. T. de Haard en J. J. Scheurwater. Va- nesse Rosalinde Francisca, dochter van G. A. Vos en M. H. F. van de Vlag. Judith Suzanne, dochter van H. L. Le Poole en W. van den Bergh. Hen- dricus Wilhelmus, zoon van H. W. Pierrik en D. M. Ruis. John Paul, zoon van P. N Stam en J. J. Slings. ONDERTROUWD: Hendrik Cornelis Smit en Maria Cornelia Rietveld. Johannes Wilhelmus Gijsbertus Broek hof en Allegonda Maria de Bruin. Peter Martinnus Brinkers en Marga- retha Wilhelmine Dedecker. Peter van de Pol en Willemijntje Bout. Cornelis Augustinus Hogervorst en Cornelia Paulina Smit. Dimitros Kotsalas en Alida Bus. Rudolf An- dreas Hilhorst en Maud Titarsolej. Hans Sjoerd van den Brink en Anke Gerarda Blok. Wouterus Gijsbertus Tolboom en Yvonne Maria Ruis. Hendrikus Johannes Theodorus Bos boom en Maria Geertruida Johanna van Elteren. GETROUWD: Jacob Willem Mooij en Beertje Buijtenhuis. Paulus Wil helmus Johannes Maria Tebbens en Alijda Hendrika Schimmel. Johan nes Gerardus Joseph Prins en Maria Ellen Ingrid Woutersz. Johannes van Doom en Christina Liduina Ma ria Klarenbeek. Cornelis Gijsber tus van den Bedum en Maria Bakker. OVERLEDENJohannes Hermann Stender. Margaretha Maria Armel- la Prinz, gehuwd met C. J. Verkleij. Gerrit Geijtenbeek, gehuwd met M. A. van Wijk. Jan Seijkens, ge huwd met A M. J. Tijssen. Ja- cobus Johannes van Velzen, gehuwd met C. M. Overhaart. Dina Maria Hoogenraad, weduwe van W. A. Feij. Grietje Wouters, weduwe van J. A. M. Pater. voor Soest. Soestdijk en Soest-Zuid. Koloniewcg 10 - Soestdjjk Tel. 2327. b.g.g. 03490-22444

Soester Courant | 1972 | | pagina 9