^Sckoemaker - antenneteckniek Groeiende belangstelling voor werk van Vereniging Soester Gemeenschap JANUS EERSTE PAAL ven F, G. KERKHOF VFR0MUVS TIPPARADF Culturele agenda in het belang van alle verenigingen Culturele agenda Sieuu aau P.V.O, <:Qeótaurant „cAnadolu" Kerkplein 4 - Telefoon G2155-2591 MENU'S OM AF TE HALEN 5,00 5,50 ƒ6,00 ƒ7,50 Gemeenteraads vergadering door Biosthetische haarverzorging SALOlXkOPrVL Auto verliest voorwiel Zingende dolfijnen in het Dolfinarium Harderwijk DOLFINRRIlim VTB n.v. Bromcrosser breekt arm Ledenvergadering K.V.P. Concert in de Domkerk Twee auto's bij aan rijding zwaar beschadigd Ledenvergadering S.P.S.V. herdacht doden van Munchen Actueel boekennieuws „PRINS CLAUS" JAN DE HARTOG De kinderen van het licht S0LZJENITSYN Augustus 14 P. J. B0UMAN Van tijd naar tijd ROB NIEUWENHUYS Oost-Indische Spiegel Agenda Ned. Ver. van Huisvrouwen Burgerlijke stand Eiermarkt Onderwij svoorzieningen W interprogramma Stichting Jeugdwerk gestart Soester Courant van donderdag 14 september 1972 Mede dank zij de initiatieven van de vereniging De Soester Gemeenschap zul len de schoolconcerten voor de scholen voor voortgezet onderwijs weer inge voerd worden. Dit positieve resultaat werd bereikt tijdens een deze week gehouden vergadering van de Stichting Schoolconcerten en de belanghebbende schoolhoofden. In afwijking met het verleden, zullen de uitvoeringen per school gegeven worden, dit schooljaar twee concerten in het daarvoor meest geschikte lokaal. Onderhandelingen over de beschik baarstelling van deze zaal lopen nog. Deze mededeling deed mevr. M. Muur- ling-Voorthuis dinsdagavond tijdens de bestuursvergadering van de S.G. Dat de belangstelling voor het werk van de S.G. groeit bleek verder niet alleen uit de aanmelding voor het lid maatschap van de werkgroep buiten landse arbeiders Soest, maar ook uit het verzoek van het bestuur van de Stichting Openbare Leeszaal en Biblio theek voor een advies inzake de ver huur van de bovenzaal in het biblio theekgebouw. Ook de directeur van de Stichting Openluchttheater schakelde de S.G. in teneinde het particulier initiatief te stimuleren het theater te gaan gebrui ken. Het was de Stichting in het af gelopen seizoen duidelijk geworden dat de voorstellingen, welke door par ticuliere organisaties werden opgezet, beter slaagden en meer belangstelling trokken, dan die welke de stichting verzorgde. Het bestuur van de S.G. zal zich over beide verzoeken beraden en daarvoor op korte termijn contact opnemen met de respectievelijke stichtingsbe sturen. De werkgroep Publiciteit deed ver slag van haar werkzaamheden voor het samenstellen van een culturele agenda. Zij gaan hierbij uit van de gedachte dat deze agenda wordt op gezet ten dienste van het publiek èn van de verenigingen om doublures te voorkomen. Vele verenigingen bleken dit ook in gezien te hebben en zij stuurden een overzicht van de voorgenomen activi teiten. Helaas nog niet allemaal, werd met enige spijt geconstateerd, maar men had goede hoop, na een aanloop periode, een complete agenda te kun nen samenstellen. De in Soest ver schijnende kranten zullen de agenda ten gerieve van hun lezers opnemen. Voorzitter Holtrop deelde mede dat ook het werk van de S.G. voor de muziekvereniging P.V.O. met succes bekroond lijkt te worden. Uit ontvan gen mededelingen kon opgemaakt worden dat de gemeente andere, lan delijk gebruikte, normen zal gaan aan houden bij het vaststellen van de jaar lijkse subsidie. Het advies van de gemeentelijke cul turele commissie betreffende Artishock was nog niet aan de openbaarheid prijsgegeven. Wel meende de heer Holtrop te weten dat aan de diverse verzoeken van Artishock gehoor gege ven zal worden, vorzover dit althans het advies van de culturele commissie betreft. De voorzitter van de culturele commissie had verder contact opgeno men met de S.G. in verband met het uitstippelen van een toekomstig cultu reel beleid. Ook hieraan zal de S.G. uiteraard gaarne haar medewerking verlenen. Meer uitvoerig verslag over deze en andere initiatieven en over verrichte werkzaamheden zullen de leden van de S.G. kunnen horen tijdens de ledenvergaderng, die werd vastgesteld voor dinsdag 31 oktober. Ruime parkeergelegenheid. Turkse Bahmi, per portie Turkse Bahmi (spiegelei) Köfte/Rijst/Turkse salade Sis kebab/Rijst saus Rijst/Gemarineerd lamsvlees in speciale saus 6,50 Portie salade 1,75 Dagelijks vanaf 12.00 uur v.m., behalve maandag en woensdag vanaf 18.00 uur. De gemeenteraad van Soest komt in openbare zitting bijeen op donderdag 21 september a.s., te 19.30 uur, in de zaal van de brandweerkazerne, ter be handeling van de navolgende agenda: 1. Vaststelling van de notulen van de raadsvergadering van 17 augustus 1972. 2. Verdeling van de raad in 2 afdelin gen in verband met de behandeling van de begroting voor het dienstjaar 1973. 3. Ingekomen stukken. a. Controlerapporten van het Centraal Bureau voor Verificatie van Finan ciële Adviezen van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten met voorstel deze voor kennisgeving aan te nemen. b. Toezending overeenkomstig artikel 5 van de Verordening regelende het fi nancieel beheer en de financiële ad ministratie van de „Bestuursschool Utrecht" van de ontwerp-begroting voor het cursusjaar 1972/1973 met voorstel deze voor kennisgeving aan te nemen. c. Brief d.d. 4 juli 1972 van de direc teur van gemeentewerken, inhoudende rapporten omtrent de geluidshinder van het industrieterrein, met het voor stel deze brief voor kennisgeving aan te nemen. d. Brief d.d. 24 juli 1972 van de heer W. v. d. Engel, Waldeck Pyrmontlaan 42, alhier, inzake het gebruik van ten nispark en clubgebouw aan de Schrikslaan, met het voorstel te beslis sen conform de inhoud van de desbe treffende brief van burgemeester en wethouders. e. Brieven van het Gasbedrijf Centraal Nederland d.d. 24 augustus 1972, waar bij worden toegezonden resp. de jaar rekening 1971 en de begroting voor 1973. Voorgesteld wordt met deze stukken akkoord te gaan, met inacht neming van de opmerkingen, vermeld in de ter inzage liggende brief. 4. Voorstel tot het beschikbaar stel len van kredieten voor de aanleg van een nieuwe stortplaats voor grof vuil aan de Schans en de aanschaf van een kraakperswagen. 5. Voorstel tot het vaststellen van het bestemmingsplan „Soest-Zuid". 6. Voorstel tot aankoop van grond, ge legen a. aan en nabij de Klaarwaterweg van G. A. van Dorrestein; b. aan de Den Blieklaan van H. W. Westeneng en consorten te Amsterdam: c. nabij de Den Blieklaan van G. F. Engelen te Leusden. 7. Voorstel tot verkoop van grond, ge legen nabij de Beukenlaan, aan de heer F. Verwoerd te Soest. 8. Voorstel tot delegatie van besluiten, strekkende tot vestiging van zakelijke rechten op gemeentelijk ontroerend goed ten behoeve van de uitvoering en instandhouding van elektriciteitswer ken van de PUEM N.V. 9. Voorstel tot wijziging van het raads besluit d.d. 20 januari 1972, afdeling I, nummer 1310, strekkende tot verkoop van grond in het bestemmingsplan Klaarwater aan Realisatie Bouwpro- jekten Utrecht-Zuid N.V. 10. Voorstel tot wijziging van het ont eigeningsplan: a. Soestereng-Park en Centrum (aan leg Dalweg); b. Soestereng-Weg over de Eng (aan leg Dalweg). 11. Voorstel tot het verlenen van ont heffing als bedoeld in artikel 1 van de Zoneverordening Hinderwet ten be hoeve van een constructiebedrijf an nex machinefabriek op/in het perceel Dorresteinweg 73 e Soest. 12. Voorstel tot benoemng van de le den van de politiecommissie. 13. Voorstel tot het aangaan van een vaste geldlening met de N.V. Bank voor Nederlandse Gemeenten. 14. Voorstel tot dekking van het ex ploitatietekort over 1971 van de stich ting Openbare Leeszaal en Bibliotheek te Soest. 15. Voorstel tot het geven van een naam aan de openbare school voor g.l.o. aan de Molenstraat (zie punt 4 van de agenda raadsvergadering 17 augustus 1972, alsmede de ter inzage gelegde brieven van de oudercommis sie). 16. Voorstel tot het verlenen van me dewerking als bedoeld in arikel 50 van de Kleuteronderwijswet aan het be- soesterbergsestraat44 telefoon 2045 stuur van de stichting voor katholiek onderwijs te Soest voor het aanbren gen van een doelmatige verlichting in de Mariakleuterschool. 17. Voorstel tot het verlenen van me dewerking als bedoeld in artikel 72 van de Lager-onderwijswe 1920 aan het bestuur van de stichting voor Ka tholiek onderwijs te Soest voor het vergoeden van de herstelkosten van de schade aan de fietsenbewaarplaats bij de St. Ludgerusschool voor g.l.o. al hier. 18. Voorstel tot het beschikbaar stel len van een krediet voor het aanschaf fen van leer- en hulpmiddelen ten be hoeve van de r.k. school voor g.l.o. Klaarwater. 19. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het opmaken van een plan voor de afvoer van rioolwa ter van Soesterberg naar Soest. 20. Voorstel tot het beschikbaar stel len van een krediet voor het vernieu wen van voordeuren van woningen aan de Klaarwaterweg (complex II). 21. Voorstel tot het aangaan van een huurovereenkomst met de N.V. Neder landse Spoorwegen betreffende een strook grond langs de spoorlijn Den Dolder-Baarn ten behoeve van de aanleg van een koepad. 22. Voorstel tot het beschikbaar stel len van een krediet in verband met de aanleg van een koepad nabij de spoor lijn Den Dolder-Baarn. 23. Voorstel tot het onttrekken van een gedeelte van de Maatweg aan het openbaar verkeer. 24. Voorstel tot het instellen van een weekmarkt te Soesterberg. er was in mijn jeugd, bij het waterlooplein, „de rookende moor", een tabaksmagazijn, gedreven door janus, een man van de daad, en leider van 't jonge proletariaat. hij stak z'n geloof onder stoelen noch banken, en had z'n klandizie ook daaraan te danken, de arbeiders brachten de loop in zijn zaak, en janus zong met hen: „ontwaak dan, ontwaak!" hij ging met het volk van „de rookende moor", naar de vrijheid, en naar het dageraadskoor, gekleed in manchester, met stoppeltjes baard, zong hij bij „de stem" van verworp'nen der aard. voor zijn kameraden voor hen speciaal, trad hij in de strijd tegen 't groot kapitaal, zijn „uiltje" van drie, een sigaar, zo hij zei, hield hij in reserve slechts voor de partij. hij had pijpestelen in 't groot en in 't klein, en met rode letters, in het magazijn, had janus geschreven, geheel naar zijn geest: 'k heb kleine, maar grotere stelen het meest. maar nu is „de rookende moor" er niet meer, gevallen ten prooi aan 't moderne verkeer, en hij, onze janus van het „morgenrood", met zijn strijd en zijn lied, is ook alweer dood. De auto, bestuurd door de 31-jarige Turk T. verloor op de Birkstraat het linkervoorwiel. Het wiel volgde een eigen weg en botste tegen de uit de richting Amersfoort komende wagen, bestuurd door H. V. (63). Zijn auto werd aan de voorzijde beschadigd. Bij controle bleken de moeren van het wiel niet voldoende te zijn aangedraaid. Maandagmiddag viel de wethouder, mevrouw M. C. P. Walter-Van der Togt de eer te beurt een eerste paal te slaan voor vijf torenflats, welke gebouwd zullen worden in sectie 2A van het plan Klaarwater, tussen de Konings weg en de toekomstige Joh. Postweg. Officieel was het de eerste paal, offi cieus de 37ste en het bleek bij nader inzien ook geen paal te zijn, maar een buis waarin straks beton gestort wordt. Hiermede is wèl officieel een aanvang gemaakt met de bouw van 166 eenge zinswoningen, 230 flatwoningen en 94 garages. Aanmerkelijk vroeger dan men gedacht had. In de plannen was voorzien dat in februari a.s. met de bouw gestart kon worden. Er komen vijf torenflats, drie met tien woonlagen en twee met acht woonlagen. Het werk wordt uitgevoerd door de R.B.U., Realisatie Bouwprojecten Utrecht-Zuid n.v., gevestigd te Amster dam. Architect is het bureau Overha- gen te Utrecht. overdekte Dolfijnenstadibn ter wereld met 2.500 zitplaatsen ziet u een unieke show van zeeleeuwen en dolfijnen in één programma. Tijdendagelijks 10.00 - 11.30 - 13.00 - 14.30 - 16.00 en 17.30 uur. Zondags niet om 10.00 uur. Onderwaterpanorama. Robarium. Expositie walvisachtigen. Harderwijk - Tel. 03410 - 6041. De 16-jarige G. J. H. kwam in het zandgat aan de Nieuweweg met zijn brommer te vallen toen hij een stijle helling opreed. Hij brak daarbij zijn linkerarm en werd per ambulance naar Zonnegloren gebracht. Hedenavond, aanvang 20.00 uur, zal in zaal Noord van het Verenigingsgebouw aan de Steenhoffstraat 30, een leden vergadering van de afdeling Soest/ Soesterberg van de KVP gehouden worden. De agenda vermeldt een bespreking over het programma van de verkiezin gen op 29 november a.s. en de activi teiten in deze van de afdeling. Ook zal gesproken worden over het pers- pektief en de financiële situatie van deze afdeling. Het programma van de zaterdagmid- net piugiaiiima van ae zaïeraaj dagmuziek in de Domkerk op 16 ovH- tember a.s., om 3.30 uur, vermeldt: „Mis in g kit van J. S. Bach". Uitvoerenden zijn: Ine Kooy, alt; Veldman, tenor; Kees de Groot, oas; de Veluwse Cantorij; en de instrumen tale groep van de Domcantorij o.l.v. Maarten Kooy. De toegang is vrij. Op de hoek van de Den Blieklaan en het le Heeserlaantje slipte R. L. v. 't K. met zijn auto, waardoor hij op het linker weggedeelte terecht kwam. Daar botste hij tegen de auto van R. L. G. M. S. (24). Beide wagens zwaar be schadigd. De auto van S. werd wegge sleept; de auto van v. 't K. naar het politiebureau gebracht voor een nader onderzoek. Soest - Telefoon 2792 Soesterberg - Telefoon 03463-1587 In zyn openingswoord van de ledenvergadering van de Soester Politie Sport Vereniging stond voorzitter, de heer W. v. d. Brink enige ogenblikken stil by de dramatische gebeurtenissen tijdens de Olympische Spelen in München. „Wat een feest had moeten zijn eindigde in rouw". Hij verzocht de vergadering deze sportlieden staande te herdenken. Als voorzitter van een sportvereniging roerde hy ook de voetbalwedstrijd Ajax tegen Indepeniente aan, waarvan hy vond dat de sport daarmee een slechte dienst bewezen was. Wat de S.P.S.V. betrof, had men een goed jaar achter de rug, dat vooral ge richt was geweest op de actieve sport beoefening van de leden. „In het ko mende jaar zal deze tendens zich voort zetten. Dankzij de aanvulling van het korps met jonge leden is het weer mo gelijk met een elftal aan de voetbal competitie deel te gaan nemen. Ook aan atletiek zal meer gedaan worden. De onderlinge sportdag wordt gehouden op woensdag 27 september a.s.". Jaarverslagen Na deze inleidende woorden begon de heer v. d. Brink aan een drie uren durende marathon monoloog. Met bij zondere welsprekendheid behandelde hij alle agendapunten en beantwoorde hij de schaars gestelde vragen en op merkingen. De jaarverslagen van se cretaris en penningmeester, alsmede de notulen van de vorige ledenvergadering werden zonder op of aanmerking goed gekeurd. De kascommissie bracht bij monde van de heer C. Onvlee hulde aan de penningmeester voor het ge voerde beleid. Vooruitlopend op het volgende agendapunt stelde hij verder voor de contributie drastischer te ver hogen dan het bestuursvoorstel aangaf. Een geraamd begrotingstekort was hiertoe de aanleiding. Voorzitter v. d. Brink meende dat de kascommissie zich daar niet mee te bemoeien had, maar hij nam het voor stel graag over. De vergadering had nauwelijks bezwaren en met algemene stemmen werd de contributie van twee naar drie gulden per maand gebracht. Bestuursverkiezing Nadat de heer v. d. Brink had mede gedeeld dat het cluborgaan „S P S V Nieuws" een ander jasje zou krijgen (de vereniging telt 60 leden en 280 donateurs), werd overgegaan tot de be stuursverkiezing. Herkozen werden de periodiek aftredende bestuurders de heren W. v. d. Brink en A. Klok. Pen ningmeester J. Hofstee, die zich om studieredenen niet herkiesbaar stelde, wordt opgevolgd door de heer F. C. P. La Rose. In de kascommissie wordt de heer J. A. Schalkx opgevolgd door de heer A. M. v. d. Berg. De caravancommissie stelde voor de verenigingscaravan weer op Terschel ling te plaatsen. Dat voorstel werd door het bestuur overgenomen en door de vergadering zij het met enige aarzelling, goedge keurd. Het bleek nml. dat de wagen weliswaar 17 weken verhuurd was, maar dat slechts één lid er gebruik van maakte. Over plaatsing elders, kwam men niet tot elkaar. Aktiviteiten In het komende seizoen zullen vele sportaktiviteiten georganiseerd worden. Gymnastiek, atletiek, deelname aan fietstochten, aan wandelmarsen, schiet wedstrijden en vissen. De S.P.S.V. heeft de organiatie op zich genomen van de auto/motor-oriënta- tierit voor het kampioenschap van het district West van de N.P.S.B. De rit wordt op 12 mei gehouden. Ook het landelijk bekende schaaktoer nooi zal weer georganiseerd worden. De volleyballers nemen de komende weken deel aan toernooien in Bussum. Beverwijk en Zaandam. Geconstateerd werd wel dat de belangstelling ervoor tanende is. De voetbalwerdstriiden worden voor lopig gespeeld op de velden van SEC aan de Bosstraat. In de niet zo verre toekomst hoopt men echter gebruik te kunnen maken van het sportcomplex aan de Eemweg. De definitieve toestemming hiervoor, had men van de Sportstichting nog niet binnen. Ledenavonden zullen er vier gehouden worden, waarvan een gecostumeerd. Klaverjasavonden staan er vele op het Drogramma, waarvan zes voor het S.P.S.V.-kampioenschap. De St. Nicolaasmiddag voor de kinde ren is gepland op 19 november. Desgevraagd deelde de heer Van den Brink nog mede dat de prestatiebeker voor de sportman van het jaar, ook dit jaar niet uitgreikt zal worden. Voordat men aan de rondvraag begon, werd de heer W. den Hartog gehuldigd voor het feit dat hij vijf jaar achter een bestuurslid was. Een -trefzeker document over leven en werk van Prins Claus. Een vorstelijk boek met 360 blz. waarvan 65 met foto's 24,50 Eerste deel van een nieuwe romancyclus. 16,90 Een historisch drama. (Nu reeds vergeleken met „Oor log en Vrede"). 2 delen a ƒ18,90 Europese cultuur in jaren van overgang. 17,50 Wat Nederlandse schrijvers en dichters over Indonesië heb ben geschreven vanaf de eer ste jaren der Compagnie tot op heden. ƒ59, G.J. WESSELS SoesMrbaiHMStreat 53-t«l. 2419 SOEST De agenda van de Ned. Ver. van Huis vrouwen vermeldt voor dinsdag 19 september a.s. een lezing in de zaal Brandpunt te Baarn van de schrijfster Kathinka Lannoy. Zij vertelt uit en over haar boeken en hoe ze tot schrijven is gekomen. De le zing begint om 13.45 uur. Die zelfde dag worden de leden 's avonds in de gelegenheid gesteld het nieuwe zieken huis van Baarn te bezichtigen. De di rectrice verzorgt de rondleiding. Dinsdag 26 september kan er gewan deld worden in de buurt van de Ros kam aan de Hilversumse straatweg. Vertrokken wordt om ongeveer kwart over twee. 's Avonds is er gelegenheid voor een tweede groep een bezoek te brengen aan het Baarnse ziekenhuis. 3 oktober wordt in de Openbare Bi bliotheek in Soest de eerste bridgeles gegeven voor beginners. Dinsdag 10 oktober is er een excursie naar de Femina te Rotterdam en op dinsdag 31 oktober wordt een demon stratie-middag verzorgd door parfume rie de Ster uit Baarn. LOODGIETERS- EN VERWARMINGSBEDRIJF Gas-installaties, waterleiding, sanitair, lood- en zinkwerken. Hartweg 58 Soest Telef. 02155-4332 BEBOREN: Niels, zoon van C. Mul en C. Steginga. Edwin William, zoon van W. Routers en M. M. Lemaier. Freddy, zoon van A. J. Daselaar en J. Altena. Erik, zoon van N. W. Heij en A. M. Darwinkel. Sander Henk Jan, zoon van P. Veerman en J. van Kooij. Marjolein Femke Margriet, dochter van A. H. W. M. Hulshof en M. M. J. Kieboom. Al- dert Joram Martijn, zoon van W. J. Maas en J. H. I. Baarslag. Wilhel mus Josephus, zoon van D. R. A. F. A. C. van Hest en H. J. M. Anemaat. ONDERTROUWD: Johannes Egbert Derks en Albertha Helena Krijt. Gerrit Hendrik Klosters en Reneé Jeannette Spierenburg. Jan Huur- deman en Jitsche Delfsma. Johan nes Dominicus Tolsma en Paulina Christina Rauch. Willem Wilhelmus de Wit en Lisbeth Johanna Duits. GETROUWD: Michael Emile Monfils en Yolanda Bellina Andoetoe. Hen- drikus Jacobus Johannes Mulder en Petronella Johanna Maria Driessen. Edwin Ronald van Schaik en Petro nella Antonia Maria Adelaar. OVERLEDEN: Jan de Rijk, gehuwd met J. E. Adelaar. Aartje Roest, weduwe van D. van Velzen. Edu- ard de Goede, gehuwd met C. Muijs. Wilhelmina van Zundert, gehuwd met C. W. van Brunschot. Arend Arie van Zijtveld, gehuwd met H. Doornenbal. Hermina Barendina Knoop, weduwe van M. Evenwel. Anna Neeltje van den Broek, weduwe van B. Meerding. Op de Amersfoortse weekmarkt wer den aangevoerd 30.000 stuks in prijzen van 12,25 tot 14,Middenprijs ƒ12,80. Prijs per kg ƒ2, ƒ2000 krediet wordt gevraagd voor het aanbrengen van een doelmatige ver lichting in de Maria Kleuterschool; 1140 voor het vergoeden van de scha de aan de door een storm bezweken fietsenbewaarplaats bij de St. Lud gerusschool en 10.100 voor het aan schaffen van leer- en hulpmiddelen voor de R.K. Basisschool in de wijk Klaarwater, welke voorlopig gehuis vest is in een ruimte in „De Open Hof". Kort na de vakantieperiode, waarin de leden van de Stichting Jeugdwerk ook niet stil hebben gezeten, werd zaterdag morgen een begin gemaakt met het veelbelovende winterprogramma voor de Soesterbergse jeugd, die iets meer wil presteren dan muurtjes slopen, op daken van scholen klimmen en vernie-» lingen aanrichten. In twee groepen van 6-8 jaar en van 9-12 jaar ging de jeugd met 140 man sterk aan het schatzoeken in de naaste bosrijke omgeving van het clubhuis „De Dubbeldekker" aan de Kerklaan, waar aan prijzen waren verbonden. Hypotheken en persoonlijke leningen worden vlot en coulant verstrekt door de BONDSSPAARBANK voor Midden en Oost Nederland IN SAMENWERKING MET „DE GOUDEN SNAAR" 1 WIG-WAM BAM The Sweet - Inelco 2 STAND BY ME The Golden Earring - Polydor 3 4) WATCH ME Labi Siffre - Polydor 4 BOTTOMS UP Middle of the Road - Inelco 5 7) EVERYBODY'S TELLING ME Monica Oscar - Bovema 6 (6) DE ZENUWPEES André van Duin - CNR 7 (12) A LA TURKA Ekseption - Phonogram 8 (15) IT MAKES MY LIFE BEAUTIFUL Al ex Harvey - Bovema (Tineke) 9 (11) SCHOOL'S OUT Alice Cooper - Negram (Lex Harding) .0 (14) ENSEMBLE Art Sullivan - Phonogram 11 (13) UNCHAINED MELODY Blue Haze - CNR/Ariola (Stan Haag) 2 (19) ICH HAB' DIE LIEBE GESEHEN Vicky Leandros - Phonogram (Hans Mondt) 3 WOMAN IS THE NIGGER OF THE WORLD John Lennon P.O. Band - Bovema 4 (16) I CAN'T HELP MYSELF Donnie El bert - Ariola/CNR 5 5) ZO IS HET LEVEN Vader Abraham - Dureco 6 (17) YOU WEAR IT WELL Rod Stewart - Phonogram 7 I PUT A SPELL ON YOU (Maxi) Creedence Claerwater Revival - Bovema 8 (18) RAINSUN SONG Mayflower - Bovema 9 MAMA WEER ALL CRAZEE NOW Slade Polydor 0 I SAY A A LITTLE PRAYER Jonathan King - Phonogram r

Soester Courant | 1972 | | pagina 11